MP, MPW w BnO - sprint, sztafety sprinterskie - sprint


sprint -

Serock   2019-09-07   Term. zgłoszeń: 2019-08-25 (pierwszy: 2019-07-03)
 rank: 1,30  indywidualne  sprint

Pozostałe etapy
sztafety sprinterskie - Nowy Dwór Mazowiecki   2019-09-08   Term. zgłoszeń: 2019-08-25 (pierwszy: 2019-07-03) Pokaż
  361 zgłoszonych
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Wysocki Stanisław 00523 1929 KS Spójnia Warszawa M90 881580 2019-08-06
Zielczyński Mieczysław 00750 1930 Indywidualny Mazowsze M85 1415383 2019-08-12
Pokora Edward 01503 1944 UMKS Kwidzyn M75 412004 2019-08-25
Patejko Tadeusz 00521 1948 KS Spójnia Warszawa M70 8120748 2019-08-14
Jakielaszek Ryszard 00179 1949 GKS Luzino M70 8631450 2019-08-17
Paszyński Józef 00383 1953 UKS Orientuś M65 8667273 2019-08-25
Bohaczek Janusz 00135 1952 UMKS ORKAN M65 413376 2019-08-18
Wysocki Andrzej 02697 1951 UKS Kometa M65 8631700 2019-08-25
Parzewski Jerzy 00072 1952 KU AZS WAT M65 8001099 2019-08-15
Krochmal Andrzej 00528 1956 KS Spójnia Warszawa M60 9040156 2019-08-14
Konstanciak Andrzej 00865 1959 KS OK!Sport M60 412316 2019-08-22
Krochmal Grzegorz 00076 1959 KU AZS WAT M60 8280359 2019-08-05
Wierciński Piotr 01105 1956 MKS Metalowiec M60 1394894 2019-08-25
Guga Romuald 00716 1955 WKS Śląsk M60 80069872 2019-08-15
Movko Sergei 04047 1955 UKS Azymut 45 M60 8652954 2019-08-25
Hornik Zbigniew 01554 1956 LKO M60 2019-08-21
Machowski Władysław 00482 1959 UKS OSiR M60 2086529 2019-07-02
Olbrycht Janusz 00228 1955 Indywidualny Mazowsze M60 2019-07-01
Parfianowicz Ludomir 00101 1955 UNTS M60 2019-07-01
Chułek Aleksander 00547 1956 UKS Azymut 45 M60 8201410 2019-08-25
Galla Andrzej 01230 1959 HKS Azymut M60 8636183 2019-08-25
Mossakowski Przemysław 01758 1960 Indywidualny Mazowsze M55 1411188 2019-08-25
Pryjma Tomasz 1964 UNTS M55 2019-07-01
Niessner Piotr 02725 1963 WKS Wawel M55 8200663 2019-08-25
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś M55 8150264 2019-08-25
Morawski Paweł 00145 1962 UKS Azymut 45 M55 8664839 2019-08-25
Chachurski Ryszard 00065 1963 KU AZS WAT M55 1963012 2019-08-25
Dutkowski Adam 00780 1963 UKS Arkady M55 2019-08-20
Klawczyński Zbigniew 03895 1962 UMKS Kwidzyn M55 8000569 2019-08-25
Wołek Andrzej 03555 1964 UNTS M55 8200600 2019-06-30
Czerkawski Wacław 01496 1960 UKS Sparta Czyżowice M55 435239 2019-08-21
Wołowczyk Marek 00113 1963 UNTS M55 8000836 2019-06-30
Kłos Józef 00682 1963 UKS Azymut Pabianice M55 346001 2019-07-02
Janowski Piotr 01527 1965 KS Spójnia Warszawa M50 8280665 2019-08-14
Żesławski Wojciech 03660 1966 WKS Wawel M50 8013660 2019-08-25
Olas Jacek 00422 1969 UKS Orientuś M50 8667272 2019-08-25
Michalak Tomasz 02981 1969 UNTS M50 8180169 2019-06-30
Widziewicz Remigiusz 01064 1966 WKS Śląsk M50 8650820 2019-08-15
Cych Piotr 00718 1968 WKS Śląsk M50 8091968 2019-08-22
Moniak Andrzej 04326 1965 LKS Górzanka M50 2019-08-25
Pachnik Dariusz 00706 1969 UKS Orientpark.pl M50 2019-07-03
Piłkowski Paweł 00859 1966 KS OK!Sport M50 2420205 2019-08-22
Klasa Tomasz 03730 1966 KS Hades M50 1966423 2019-07-02
Muller Tomasz 02577 1968 UMKS Kwidzyn M50 8230568 2019-08-25
Drągowski Marek 00860 1965 KS OK!Sport M50 345986 2019-08-22
Sobczyński Kalikst 00717 1971 WKS Śląsk M45 8100101 2019-08-15
Witkowski Adam 00158 1970 UKS Azymut 45 M45 8062048 2019-08-25
Błachut Igor 02679 1973 Stowarzyszenie Team 360 stopni M45 8030173 2019-08-25
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS M45 8270873 2019-06-30
Waluga Ireneusz 02692 1974 Stowarzyszenie Team 360 stopni M45 7202761 2019-08-25
Doliński Grzegorz 03143 1972 BKS Wataha M45 1972059 2019-06-26
Staszak Artur 02013 1970 UNTS M45 8123777 2019-06-30
Wójtowicz Grzegorz 04546 1973 UNTS M45 2130149 2019-06-30
Nitsch Tomasz 01093 1971 UNTS M45 8022971 2019-07-01
Lisiak Paweł 03251 1974 UKS Orientuś M45 8667270 2019-08-25
Ledzion Grzegorz 04657 1971 UKS Orientuś M45 8667265 2019-08-25
Deszcz Stanisław 02638 1970 MKS Metalowiec M45 2019-08-25
Wójcik Grzegorz 03195 1974 WKS Wawel M45 8158815 2019-08-25
Czapla Przemysław 02933 1974 WKS Wawel M45 8281274 2019-08-25
Nowak Remigiusz 00907 1972 KS Hades M45 8000833 2019-07-02
Skorupa Mariusz 01004 1970 LKS Górzanka M45 1419852 2019-08-25
Gorczyca Jacek 03305 1971 KS Hades M45 8000834 2019-07-02
Polewka Tomasz 00301 1973 UKS Kometa M45 8627432 2019-08-25
Filipiak Marek 04414 1973 KS Hades M45 8000830 2019-07-02
Borzyszkowski Jacek 03307 1974 UKS Siódemka M45 8635800 2019-08-25
Dobrowolski Piotr 02972 1973 KU AZS UMCS M45 8010873 2019-08-25
Krasuski Bartłomiej 02210 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni M45 8040670 2019-08-25
Mazurek Piotr 04453 1970 WKS Śląsk M45 8062046 2019-08-22
Goral Michał 04551 1971 KU AZS UMCS M45 8001092 2019-08-22
Krasuski Marcin 02688 1972 KS OK!Sport M45 8060972 2019-08-22
Sędłak Krystian 01130 1973 KS OK!Sport M45 887220 2019-08-22
Becmer Dariusz 02148 1971 WKS Śląsk M45 8655945 2019-08-15
Wieczorek Piotr 03016 1973 Indywidualny Mazowsze M45 9101039 2019-08-21
Krempiński Piotr 02652 1976 UKS Azymut Pabianice M40 8002652 2019-07-02
Zając Piotr 01329 1975 KU AZS WAT M40 431920 2019-08-21
Nowak Paweł 03930 1977 UKS Orientuś M40 8667271 2019-08-25
Mol Krzysztof 02866 1975 HKS Azymut M40 8636515 2019-07-17
Gmur Karol 01237 1976 WKS Śląsk M40 8664977 2019-08-15
Biolik Grzegorz 02177 1976 UNTS M40 8210276 2019-08-25
Fiedorowicz Szczepan 02906 1976 UKS Traper M40 8004603 2019-07-02
Tkaczuk Tomasz 03253 1979 UKS Azymut Pabianice M40 8160579 2019-07-02
Wiktor Wojciech 03745 1982 WKS Śląsk M35 7207543 2019-08-15
Lesisz Kamil 03904 1984 UNTS M35 8150384 2019-06-30
Łoniewski Grzegorz 02852 1982 KU AZS WAT M35 8230882 2019-08-15
Sokalski Dariusz 00715 1984 KU AZS WAT M35 8667186 2019-08-22
Łącki Łukasz 01673 1982 UKS OSiR M35 7205049 2019-07-02
Cwalina Karol 03707 1983 KS OK!Sport M35 1418714 2019-08-22
Zamiara Piotr 03698 1981 KS Hades M35 2048205 2019-07-02
Grabowski Maciej 00147 1981 UNTS M35 2019-06-30
Bzdawski Maciej 04608 1983 KU AZS WAT M35 8664974 2019-08-16
Dwojak Wojciech 00728 1981 WKS Śląsk M35 8640911 2019-08-24
Jędras Przemysław 03694 1981 UMKS Kwidzyn M35 2067686 2019-08-25
Majasow Kostiantyn 01406 1983 WKS Śląsk M35 8645187 2019-08-15
Meller Błażej 04746 1984 KS Hades M35 2019-07-02
Jaskuła Kornel 02685 1984 Stowarzyszenie Team 360 stopni M35 2019-06-24
Mazurkiewicz Jakub 04260 1993 KS OK!Sport M21 8000837 2019-08-22
Dutkowski Mikołaj 00774 1992 UKS Arkady M21 8010192 2019-08-20
Wójcik Dariusz 02454 1967 KS OK!Sport M21 1399035 2019-08-22
Filipiak Mateusz 04415 1998 KS Hades M21 8000832 2019-07-02
Charuba Łukasz 00402 1990 UKS Orientuś M21 8667261 2019-08-25
Rzeńca Krzysztof 01725 1996 UKS Orientuś M21 8640930 2019-08-25
Richert Marcin 00149 1979 UKS Siódemka M21 8000593 2019-08-25
Gryzio Łukasz 00336 1988 UKS Azymut Pabianice M21 2019-07-02
Pabich Mariusz 00338 1988 UKS Azymut Pabianice M21 8281288 2019-07-02
Bednarski Jan 04096 1998 UNTS M21 8040198 2019-06-30
Łubis Michał 02657 1985 UKS Azymut Pabianice M21 8026570 2019-07-02
Piotrowski Radosław 01625 1996 UKS Azymut 45 M21 8656100 2019-08-25
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha M21 8198611 2019-06-26
Pachnik Wojciech 00704 1991 UKS Orientpark.pl M21 2019-07-03
Mazan Bartłomiej 01319 1992 WKS Śląsk M21 8100192 2019-08-24
Kalata Michał 00853 1989 MKS Paulinum M21 8160889 2019-06-27
Szczepaniuk Kamil 04255 1997 KU AZS WAT M21 8667602 2019-08-15
Druciarek Mikołaj 02921 1997 WKS Grunwald M21 553476 2019-08-22
Stefański Dawid 00909 1989 WKS Grunwald M21 8645199 2019-08-22
Olejnik Michał 00340 1992 WKS Grunwald M21 8653291 2019-08-22
Pawlak Bartosz 00898 1990 WKS Grunwald M21 8645200 2019-08-22
Parfianowicz Piotr 00102 1993 UNTS M21 8640916 2019-06-30
Drągowski Kuba 00684 1990 KS OK!Sport M21 8628698 2019-08-22
Wołowczyk Krzysztof 00488 1995 UNTS M21 8640915 2019-06-30
Chmielecki Piotr 00369 1987 UKS Orientuś M21 8667275 2019-08-25
Mossakowski Wojciech 01115 1998 UNTS M21 8220398 2019-06-30
Dzioba Mateusz 01101 1995 MKS Paulinum M21 8650822 2019-06-27
Kowalski Wojciech 00710 1982 WKS Śląsk M21 8664089 2019-08-15
Zuchmański Przemysław 01724 1998 UKS Orientuś M21 8646296 2019-08-25
Wensław Mateusz 00153 1987 UKS Azymut 45 M21 8000590 2019-08-25
Krupa Łukasz 04250 1990 UKS OSiR M21 2033043 2019-07-02
Paszyński Piotr 00423 1981 UKS Orientuś M21 8640929 2019-08-25
Podziński Rafał 00410 1991 UKS Orientuś M21 8640912 2019-08-25
Biederman Marcin 01508 1998 WKS Wawel M21 8070598 2019-08-25
Piekarski Ryszard 00693 1991 UKS OSiR M21 1419862 2019-07-02
Badan Yuriy 01404 1994 WKS Śląsk M21 8664979 2019-08-15
Garbacik Michał 01584 1995 WKS Wawel M21 8638445 2019-08-25
Zając Dawid 02186 2000 UKS Azymut Pabianice M20 8000525 2019-07-02
Płóciennik Konrad 01785 2000 UKS Azymut Pabianice M20 8260500 2019-07-02
Kuca Kacper 02032 1999 UNTS M20 8636525 2019-06-30
Kijak Jakub 02994 2000 WKS Wawel M20 8640922 2019-08-25
Ogdowski Bartłomiej 02118 2000 UKS Siódemka M20 8650887 2019-08-25
Krzysztyński Michał 02619 2000 WKS Wawel M20 8650899 2019-08-25
Żurek Grzegorz 02112 2000 UKS Siódemka M20 9101841 2019-08-25
Rosłaniec Mateusz 02227 2000 WKS Śląsk M20 8645188 2019-08-15
Krawczyński Mikołaj 02226 2000 WKS Śląsk M20 8650386 2019-08-15
Gładecki Dawid 03729 2000 UKS OSiR M20 8664844 2019-07-02
Byrczek Jan 02726 2000 UKS Kometa M20 8631685 2019-08-25
Kurzyp Stanisław 02225 2002 WKS Śląsk M18 8661471 2019-08-15
Nowakowski Maciej 03150 2002 BKS Wataha M18 1986001 2019-06-26
Michalak Kacper 02980 2001 UNTS M18 8655941 2019-06-30
Olszewski Bartłomiej 02572 2002 UNTS M18 8181202 2019-06-30
Pierzchała Michał 02411 2001 UNTS M18 8625739 2019-06-30
Smyk Bartosz 02159 2002 UKS Traper M18 8650883 2019-07-01
Andrzejczak Maciej 02192 2002 UKS Azymut Pabianice M18 2019-07-02
Seidel Nikodem 02173 2001 HKS Azymut M18 8062025 2019-07-03
Michalak Hubert 02705 2002 UKS Arkady M18 2019-08-20
Buława Filip 03410 2002 UKS Kometa M18 8631683 2019-08-25
Kucharczyk Jakub 02464 2001 UKS Kometa M18 8631699 2019-08-25
Kukla Bartosz 02990 2002 UKS Kometa M18 8631692 2019-08-25
Pudełek Błażej 03852 2002 LKS Górzanka M18 2118338 2019-08-25
Deredos Bruno 02839 2001 UKS Orientuś M18 8640925 2019-08-25
Rzeńca Piotr (jr) 02129 2001 UKS Orientuś M18 8640924 2019-08-25
Gąsior Rafał 03361 2002 UMKS Kwidzyn M18 8000579 2019-08-25
Grzegorczyk Mateusz 03447 2002 KOS BnO M18 8073012 2019-08-25
Grobelny Alex 02566 2002 HKS Azymut M18 8666009 2019-08-25
Petersburski Krystian 03452 2001 UKS Azymut 45 M18 8303043 2019-08-25
Pesta Piotr 02742 2001 UKS Azymut 45 M18 8656098 2019-08-25
Porzycz Grzegorz 02371 2002 UKS Azymut 45 M18 8656099 2019-08-25
Sienkiewicz Maksymilian 03734 2001 UKS Azymut 45 M18 8660493 2019-08-25
Sztranek Jan 02653 2003 UKS Azymut Pabianice M16 8002653 2019-07-02
Dobrowolski Jakub 03828 2003 KU AZS UMCS M16 8150503 2019-08-25
Czyński Miłosz 03443 2004 KOS BnO M16 8200407 2019-08-25
Kotkowiak Piotr 03665 2004 KOS BnO M16 8300107 2019-08-25
Cepurdej Wladyslaw 04184 2006 UMKS Kwidzyn M16 8666003 2019-08-25
Wołek Stanisław 03557 2004 UNTS M16 8000845 2019-06-30
Chmielowski Bartosz 03918 2005 UMKS Kwidzyn M16 1419855 2019-08-25
Strugarek Łukasz 04160 2003 WKS Śląsk M16 8083077 2019-08-15
Muller Wiktor 02578 2004 UMKS Kwidzyn M16 8040409 2019-08-25
Kołodziejczyk Bartłomiej 03230 2003 UKS Kometa M16 8631682 2019-08-25
Wołowiec Daniel 03483 2004 UKS Azymut Dębów M16 8636596 2019-08-25
Roman Szymon 03005 2003 UKS Azymut Dębów M16 8636598 2019-08-25
Ledzion Piotr 04111 2003 UKS Orientuś M16 8667267 2019-08-25
Wójtowicz Krzysztof 03174 2004 UNTS M16 8040213 2019-06-30
Bartos Zbigniew 02127 2003 UKS Orientuś M16 8656097 2019-08-25
Nowak Michał 03929 2003 UKS Orientuś M16 8646295 2019-08-25
Udycz Jonasz 03319 2004 UKS Traper M16 8650886 2019-07-01
Bieniek Maksym 02704 2004 UKS Arkady M16 2019-08-21
Lisiak Adam 03049 2005 UKS Orientuś M16 8667269 2019-08-25
Kula Mateusz 03666 2003 KOS BnO M16 8627923 2019-08-25
Słomczyński Ignacy 02837 2003 UKS Orientuś M16 8646292 2019-08-25
Jończy Jakub 03104 2003 MKS Paulinum M16 8071103 2019-06-27
Żesławski Mateusz 03200 2004 WKS Wawel M16 8043200 2019-08-25
Żesławski Jakub 03201 2005 WKS Wawel M16 8073201 2019-08-25
Wójcik Paweł 02991 2005 WKS Wawel M16 8664651 2019-08-25
Tarnawski Jan 03834 2003 WKS Wawel M16 8172888 2019-08-25
Sobiepanek Maksymilian 03759 2004 UKS OSiR M16 8864841 2019-07-02
Toborek Jakub 02141 2003 WKS Śląsk M16 8030803 2019-08-15
Kędzierski Nataniel 04001 2003 WKS Śląsk M16 889176 2019-08-15
Górski Patryk 04541 2004 UKS OSiR M16 2033042 2019-07-02
Łagoda Franciszek 03281 2003 WKS Śląsk M16 8650389 2019-08-15
Ślusarczyk Piotr 03853 2004 LKS Górzanka M16 428775 2019-08-25
Mirek Gracjan 04380 2004 LKS Górzanka M16 2019-08-25
Nowak Grzegorz 02370 2003 UKS Azymut 45 M16 8656096 2019-08-25
Bielecki Michał 02855 2004 UKS Siódemka M16 895238 2019-08-25
Kaczocha Szymon 03063 2003 UKS Arkady M16 2019-08-20
Janowski Filip 03506 2005 KS Spójnia Warszawa M16 8080305 2019-08-14
Towarek Michał 03359 2003 UKS Kometa M16 8631681 2019-08-25
Bultrowicz Tymoteusz 03700 2006 KS Hades M16 8000827 2019-07-02
Sobiński Adrian 03868 2003 MKS Paulinum M16 2099922 2019-06-27
Paterek Mikołaj 02376 2003 HKS Azymut M16 8636185 2019-07-03
Pachnik Stanisław 04297 2003 MKS Paulinum M16 1396724 2019-06-27
Glińska Barbara 00428 1949 UNTS K70 2019-08-24
Galicz Krystyna 03142 1951 BKS Wataha K65 1951826 2019-06-26
Lazareva Natalia 03899 1955 UKS Azymut 45 K60 8652965 2019-08-25
Wróblewska Bogna 00225 1958 KS OK!Sport K60 8638442 2019-08-22
Wysocka Jolanta 02181 1956 UKS Kometa K60 8631696 2019-08-25
Olbrycht Anna 00229 1956 Indywidualny Mazowsze K60 2019-07-01
Krochmal Małgorzata 00075 1958 KU AZS WAT K60 8080258 2019-08-05
Morawska Irena 00160 1962 UKS Azymut 45 K55 8062033 2019-08-25
Movko Marina 03901 1960 UKS Azymut 45 K55 8652960 2019-08-25
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS K55 8000842 2019-06-30
Hornik Alicja 01296 1963 WKS Grunwald K55 1394892 2019-08-22
Czerkawska Urszula 01495 1962 UKS Sparta Czyżowice K55 2036945 2019-08-21
Wołowczyk Mariola 00112 1968 UNTS K50 8000847 2019-06-30
Bugaj Teresa 03313 1968 WKS Wawel K50 8000583 2019-08-25
Wołek Małgorzata 03556 1966 UNTS K50 2019-06-30
Kurzyp Anna 04745 1968 WKS Śląsk K50 7203700 2019-08-15
Wołek Ewa 01208 1968 UNTS K50 8655942 2019-06-30
Górnicka-Antonowicz Anna 00091 1968 Indywidualny Mazowsze K50 8240668 2019-08-10
Wojtczak-Luter Anna 1973 MKS Metalowiec Łódź K45 2019-08-25
Wójtowicz Katarzyna 04548 1973 UNTS K45 2130150 2019-06-30
Nitsch Joanna 02407 1973 UNTS K45 2043896 2019-07-01
Gorczyca Magdalena 03306 1971 KS Hades K45 2067842 2019-07-02
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS K45 8000838 2019-06-30
Nowak Barbara 01222 1970 HKS Azymut K45 8636186 2019-07-03
Polewka Beata 02460 1971 UKS Kometa K45 8631672 2019-08-25
Witkowska Izabela 00238 1970 UKS Azymut 45 K45 8062034 2019-08-25
Trykozko Urszula 02691 1969 Stowarzyszenie Team 360 stopni K45 8072469 2019-08-22
Kędzior Katarzyna 04177 1975 UMKS Kwidzyn K40 1408883 2019-08-25
Konc Katarzyna 02953 1975 UKS Azymut Pabianice K40 2019-07-02
Biolik Agnieszka 02178 1977 UNTS K40 8197778 2019-08-25
Filipiak Agnieszka 04413 1975 KS Hades K40 2067831 2019-07-02
Bultrowicz Agnieszka 00944 1977 KS Hades K40 8000826 2019-07-02
Roszak Maja 04192 1975 UMKS Kwidzyn K40 8000574 2019-08-25
Pryjma Katarzyna 04194 1976 UNTS K40 2019-07-01
Szewczykowska Anna 04274 1980 Stowarzyszenie Team 360 stopni K35 2019-08-25
Śliwczyńska Ilona 02347 1978 Stowarzyszenie Team 360 stopni K35 8121278 2019-08-25
Komsa Małgorzata 00366 1984 UKS Orientuś K35 8667264 2019-08-25
Konkol-Klimczak Wioletta 01990 1980 UKS Siódemka K35 8650818 2019-08-25
Zbroja-Nowak Justyna 00915 1980 KS Hades K35 7200386 2019-07-02
Kopytko Małgorzata 1982 KU AZS WAT K35 8667181 2019-08-20
Porzycz Agnieszka 01626 1984 UKS Siódemka K35 8000588 2019-08-25
Sobczak Izabela 03591 1983 HKS Azymut K35 8636512 2019-08-16
Karnia-Biskupska Anna 00828 1980 WKS Wawel K35 8640923 2019-08-25
Gawron Katarzyna 04680 1982 WKS Wawel K35 8000587 2019-08-25
Kubicka Zuzanna 00037 1993 UNTS K21 8001993 2019-06-30
Prekiel Katarzyna 03706 1988 KS OK!Sport K21 2061716 2019-08-22
Biniecka Małgorzata 00339 1987 UKS Azymut Pabianice K21 2019-07-02
Murawska Marta 03255 1998 HKS Azymut K21 8062024 2019-07-03
Wiktor Lucyna 01452 1988 WKS Śląsk K21 8636523 2019-08-15
Karpenko Yuliia 03768 1994 WKS Śląsk K21 8664975 2019-08-15
Cygler Paulina 00836 1991 WKS Wawel K21 8640921 2019-08-25
Bugaj Katarzyna 01528 1998 WKS Wawel K21 8000582 2019-08-25
Urbanowicz Kinga 01311 1997 UKS OSiR K21 886314 2019-07-02
Machowska Weronika 00483 1986 UKS OSiR K21 886315 2019-07-02
Sevbo Daria 1997 UKS Azymut 45 K21 8664840 2019-08-25
Pachnik Małgorzata 01177 1993 MKS Paulinum K21 8110693 2019-06-27
Zając Honorata 04327 1986 WKS Wawel K21 8650881 2019-08-25
Miśkiewicz Martyna 02434 1989 KS OK!Sport K21 8660530 2019-08-22
Kostrzewska Justyna 02046 1998 UNTS K21 2019-08-09
Drągowska Malwina 00786 1985 KS OK!Sport K21 8033244 2019-08-22
Gwóźdź Ewa 00384 1990 UKS Orientuś K21 8667266 2019-08-25
Mazan Aleksandra 00328 1995 UKS Traper K21 8650884 2019-07-01
Drągowska Maria 00685 1995 KS OK!Sport K21 8628699 2019-08-22
Kaźmierczak Aneta 00413 1995 UKS Orientuś K21 8211095 2019-08-25
Morawska Anna 00234 1993 UKS Azymut 45 K21 8062035 2019-08-25
Ślusarczyk Katarzyna 03480 1989 KS OK!Sport K21 8636522 2019-08-22
Cych Weronika 01586 1996 WKS Śląsk K21 8640917 2019-08-15
Fortuniak Weronika 02836 1998 UKS Orientuś K21 8646293 2019-08-25
Polishchuk Mariya 01962 1994 UNTS K21 8444924 2019-06-30
Żebrowska Barbara 01481 1995 UNTS K21 2019-06-30
Olejnik Agata 00376 1994 UKS Orientuś K21 8646294 2019-08-25
Filipowska Aleksandra 01448 1998 UKS Orientuś K21 8667276 2019-08-25
Durzyńska Katarzyna 03584 1992 HKS Azymut K21 8666007 2019-08-25
Borychowska Marlena 00167 1988 MKS Paulinum K21 1394413 2019-07-25
Hornik Aleksandra 01524 1996 WKS Grunwald K21 8645196 2019-08-22
Wiśniewska Hanna 00724 1990 WKS Grunwald K21 8640913 2019-08-22
Jaśkiewicz Magdalena 01783 1997 UKS Azymut Pabianice K21 2019-07-02
Cych Agnieszka 02099 1999 WKS Śląsk K20 8650821 2019-08-15
Bielecka Aleksandra 02163 2000 UKS Siódemka K20 9101842 2019-08-25
Listek Marta 01530 1999 WKS Wawel K20 8653292 2019-08-25
Kreft Oliwia 02203 1999 UKS Siódemka K20 8650814 2019-08-25
Hutsenko Yelyzaveta 04574 2000 WKS Wawel K20 8000585 2019-08-25
Ciesiółka Katarzyna 01827 2000 WKS Śląsk K20 8645192 2019-08-15
Biederman Adrianna 01509 2000 WKS Wawel K20 8120200 2019-08-25
Garbacik Maja 01585 2000 WKS Wawel K20 8640909 2019-08-25
Głowacz Julia 02754 2000 UNTS K20 9200095 2019-06-30
Dawidowska Natalia 02202 1999 UKS Siódemka K20 8650816 2019-08-25
Pudełek Michalina 03999 2000 LKS Górzanka K20 2121115 2019-08-25
Niezgódka Dominika 02504 2001 UKS Arkady K18 2019-08-20
Susek Julia 02890 2001 UKS Siódemka K18 8650817 2019-08-25
Leśnicka Agnieszka 02611 2002 UKS Azymut Dębów K18 8008007 2019-08-25
Mianowska Julia 02096 2001 UNTS K18 8221001 2019-06-30
Jarovaia Elena 04543 2002 UKS Azymut 45 K18 8628409 2019-08-25
Gielec Zuzanna 03046 2002 UKS Orientuś K18 8640927 2019-08-25
Gniewkowska Julia 03517 2002 UKS Azymut 45 K18 8062020 2019-08-25
Kędzierska Nadia 02377 2002 HKS Azymut K18 8062021 2019-07-03
Wójcik Natalia 02992 2002 WKS Wawel K18 8650889 2019-08-25
Piwowar Lidia 02374 2002 HKS Azymut K18 8062026 2019-07-03
Sroka Małgorzata 02200 2002 UKS Patria K18 886353 2019-08-25
Topór Magdalena 02935 2001 WKS Wawel K18 8650894 2019-08-25
Staszak Alicja 02136 2001 UNTS K18 1111777 2019-08-09
Tywonek Julia 04100 2001 UKS OSiR K18 1422869 2019-07-02
Olszanka Gabriela 02427 2001 KS OK!Sport K18 8220701 2019-08-22
Bączek Małgorzata 04014 2001 WKS Wawel K18 8636995 2019-08-25
Pudlis Natalia 02623 2002 UMKS Kwidzyn K18 2067687 2019-08-25
Sobel Natalia 02491 2002 UKS Kometa K18 8629802 2019-08-25
Polewka Aleksandra 02462 2002 UKS Kometa K18 8629801 2019-08-25
Block Amelia 02132 2002 UKS Orientuś K18 8640928 2019-08-25
Ciura Aleksandra 03696 2001 WKS Śląsk K18 8661597 2019-08-15
Pogoda Kinga 02490 2002 UKS Kometa K18 8629803 2019-08-25
Zając Magdalena 02384 2002 HKS Azymut K18 8062022 2019-07-03
Nyga Julia 02986 2002 UKS Kometa K18 8629804 2019-08-25
Słońska Zofia 03191 2002 WKS Wawel K18 8120514 2019-08-25
Mazurek Agnieszka 02223 2001 WKS Śląsk K18 8645191 2019-08-15
Przeszłowska Hanna 03317 2003 UKS Traper K16 8650898 2019-07-01
Pluta Aleksandra 02507 2003 UKS Arkady K16 2019-08-20
Mazurek Joanna 02222 2003 WKS Śląsk K16 8650390 2019-08-15
Nowak Maria 02922 2003 KS Hades K16 2067839 2019-08-09
Kwiecień Paulina 04492 2004 PUKS Młode Orły K16 412117 2019-08-01
Zielińska Oliwia 03217 2003 PUKS Młode Orły K16 8650819 2019-08-01
Majewska Maja 03218 2004 PUKS Młode Orły K16 8645193 2019-08-01
Kapska Nina 03912 2004 HKS Azymut K16 8062023 2019-07-03
Gendek Marta 04136 2004 UNTS K16 1414202 2019-08-24
Skrzypczak Marika 03864 2004 HKS Azymut K16 8666008 2019-07-03
Krempińska Julia 02651 2003 UKS Azymut Pabianice K16 8640908 2019-07-02
Żmij Karolina 04511 2004 UKS Kometa K16 8627431 2019-08-25
Skorupa Maja 03724 2004 LKS Górzanka K16 1419851 2019-08-25
Moniak Zofia 04709 2003 LKS Górzanka K16 2019-08-25
Filipiak Adrianna 04153 2003 KS Hades K16 8000831 2019-07-02
Powichrowska Ilona 02781 2004 UKS OSiR K16 8181203 2019-07-02
Pesta Anna 02741 2003 UKS Azymut 45 K16 8660495 2019-08-25
Dolińska Julia 03158 2004 BKS Wataha K16 1986002 2019-06-26
Kmieć Zuzanna 02576 2003 UKS Traper K16 8650885 2019-07-01
Gradek Zuzanna 02575 2003 UKS Traper K16 8650896 2019-07-01
Urban Aneta 02910 2004 UKS Traper K16 8650897 2019-07-01
Gola Martyna 03048 2003 UKS Orientuś K16 8667262 2019-08-25
Doreń Wiktoria 03854 2003 UKS Orientuś K16 8646297 2019-08-25
Wiśniewska Hana 04222 2004 UKS Orientuś K16 8667274 2019-08-25
Gielec Julia 03047 2005 UKS Orientuś K16 8667263 2019-08-25
Berlińska Paulina 03503 2003 UKS Orientuś K16 8667268 2019-08-25
Kiełb Wiktoria 03413 2004 UKS Azymut Dębów K16 8636597 2019-08-25
Orzechowska Aleksandra 04057 2003 UKS Azymut Dębów K16 8636600 2019-08-25
Muller Iga 02764 2005 UMKS Kwidzyn K16 8051213 2019-08-25
Dolińska Zuzanna 02748 2003 BKS Wataha K16 7060403 2019-06-26
Cepurdej Katarzyna 04183 2004 UMKS Kwidzyn K16 8667680 2019-08-25
Perfikowska Hanna 03363 2004 UMKS Kwidzyn K16 8653296 2019-08-25
Cepurdej Nina 04182 2003 UMKS Kwidzyn K16 8667603 2019-08-25
Zelek Klaudia 02149 2003 UKS Patria K16 886351 2019-08-25
Sadzikowska Magdalena 03453 2003 KOS BnO K16 8434123 2019-08-25
Chabiera Lena 02391 2003 UNTS K16 8444999 2019-06-30
Nitsch Aleksandra 02409 2003 UNTS K16 8280803 2019-06-30
Sudoł Hanna 03491 2003 WKS Śląsk K16 8650388 2019-08-15
Ziętek Aleksandra 03055 2003 UKS Arkady K16 2019-08-20
Dobroś Aleksandra 03060 2004 UKS Arkady K16 2019-08-20