MP, MPW w BnO - sprint, sztafety sprinterskie - sprint


sprint -

Serock   2019-09-07   Term. zgłoszeń: 2019-08-25 (pierwszy: 2019-07-03)
 rank: 1,30  indywidualne  sprint

Pozostałe etapy
sztafety sprinterskie - Nowy Dwór Mazowiecki   2019-09-08   Term. zgłoszeń: 2019-08-25 (pierwszy: 2019-07-03) Pokaż
  110 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Punkty rank. Dodano Edytuj
Machowski Władysław 00482 1959 UKS OSiR M60 2086529 2019-07-02
Olbrycht Janusz 00228 1955 Indywidualny Mazowsze M60 2019-07-01
Parfianowicz Ludomir 00101 1955 UNTS M60 2019-07-01
Kłos Józef 00682 1963 UKS Azymut Pabianice M55 346001 2019-07-02
Wołowczyk Marek 00113 1963 UNTS M55 8000836 2019-06-30
Wołek Andrzej 03555 1964 UNTS M55 2019-06-30
Pryjma Tomasz 1964 UNTS M55 2019-07-01
Pachnik Dariusz 00706 1969 UKS Orientpark.pl M50 2019-07-03
Klasa Tomasz 03730 1966 KS Hades M50 1966423 2019-07-02
Michalak Tomasz 02981 1969 UNTS M50 8180169 2019-06-30
Gorczyca Jacek 03305 1971 KS Hades M45 8000834 2019-07-02
Staszak Artur 02013 1970 UNTS M45 8123777 2019-06-30
Wójtowicz Grzegorz 04546 1973 UNTS M45 2130149 2019-06-30
Filipiak Marek 04414 1973 KS Hades M45 8000830 2019-07-02
Doliński Grzegorz 03143 1972 BKS Wataha M45 1972059 2019-06-26
Nowak Remigiusz 00907 1972 KS Hades M45 8000833 2019-07-02
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS M45 8270873 2019-06-30
Nitsch Tomasz 01093 1971 UNTS M45 8022971 2019-07-01
Tkaczuk Tomasz 03253 1979 UKS Azymut Pabianice M40 8160579 2019-07-02
Fiedorowicz Szczepan 02906 1976 UKS Traper M40 8004603 2019-07-02
Krempiński Piotr 02652 1976 UKS Azymut Pabianice M40 8002652 2019-07-02
Lesisz Kamil 03904 1984 UNTS M35 8150384 2019-06-30
Meller Błażej 04746 1984 KS Hades M35 2019-07-02
Łącki Łukasz 01673 1982 UKS OSiR M35 7205049 2019-07-02
Grabowski Maciej 00147 1981 UNTS M35 2019-06-30
Jaskuła Kornel 02685 1984 Stowarzyszenie Team 360 stopni M35 2019-06-24
Zamiara Piotr 03698 1981 KS Hades M35 2048205 2019-07-02
Łubis Michał 02657 1985 UKS Azymut Pabianice M21 8026570 2019-07-02
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha M21 8198611 2019-06-26
Kalata Michał 00853 1989 MKS Paulinum M21 8160889 2019-06-27
Dzioba Mateusz 01101 1995 MKS Paulinum M21 8650822 2019-06-27
Mossakowski Wojciech 01115 1998 UNTS M21 8220398 2019-06-30
Wołowczyk Krzysztof 00488 1995 UNTS M21 8640915 2019-06-30
Parfianowicz Piotr 00102 1993 UNTS M21 8640916 2019-06-30
Bednarski Jan 04096 1998 UNTS M21 8040198 2019-06-30
Krupa Łukasz 04250 1990 UKS OSiR M21 2033043 2019-07-02
Piekarski Ryszard 00693 1991 UKS OSiR M21 1419862 2019-07-02
Filipiak Mateusz 04415 1998 KS Hades M21 8000832 2019-07-02
Bultrowicz Tymoteusz 03700 2006 KS Hades M21 8000827 2019-07-02
Gryzio Łukasz 00336 1988 UKS Azymut Pabianice M21 2019-07-02
Pabich Mariusz 00338 1988 UKS Azymut Pabianice M21 8281288 2019-07-02
Pachnik Wojciech 00704 1991 UKS Orientpark.pl M21 2019-07-03
Gładecki Dawid 03729 2000 UKS OSiR M20 8664844 2019-07-02
Kuca Kacper 02032 1999 UNTS M20 8636525 2019-06-30
Płóciennik Konrad 01785 2000 UKS Azymut Pabianice M20 8260500 2019-07-02
Zając Dawid 02186 2000 UKS Azymut Pabianice M20 8000525 2019-07-02
Nowakowski Maciej 03150 2002 BKS Wataha M18 1986001 2019-06-26
Seidel Nikodem 02173 2001 HKS Azymut M18 2019-07-03
Pierzchała Michał 02411 2001 UNTS M18 8625739 2019-06-30
Andrzejczak Maciej 02192 2002 UKS Azymut Pabianice M18 2019-07-02
Olszewski Bartłomiej 02572 2002 UNTS M18 8181202 2019-06-30
Smyk Bartosz 02159 2002 UKS Traper M18 8650883 2019-07-01
Michalak Kacper 02980 2001 UNTS M18 8655941 2019-06-30
Górski Patryk 04541 2004 UKS OSiR M16 2033042 2019-07-02
Sobiński Adrian 03868 2003 MKS Paulinum M16 2099922 2019-06-27
Paterek Mikołaj 02376 2003 HKS Azymut M16 2019-07-03
Sztranek Jan 02653 2003 UKS Azymut Pabianice M16 8002653 2019-07-02
Wójtowicz Krzysztof 03174 2004 UNTS M16 8040213 2019-06-30
Udycz Jonasz 03319 2004 UKS Traper M16 8650886 2019-07-01
Pachnik Stanisław 04297 2003 MKS Paulinum M16 1396724 2019-06-27
Sobiepanek Maksymilian 03759 2004 UKS OSiR M16 8864841 2019-07-02
Wołek Stanisław 03557 2004 UNTS M16 8000845 2019-06-30
Jończy Jakub 03104 2003 MKS Paulinum M16 8071103 2019-06-27
Galicz Krystyna 03142 1951 BKS Wataha K65 1951826 2019-06-26
Olbrycht Anna 00229 1956 Indywidualny Mazowsze K60 2019-07-01
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS K55 8000842 2019-06-30
Wołek Małgorzata 03556 1966 UNTS K50 2019-06-30
Wołek Ewa 01208 1968 UNTS K50 8655942 2019-06-30
Wołowczyk Mariola 00112 1968 UNTS K50 8000847 2019-06-30
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS K45 8000838 2019-06-30
Nitsch Joanna 02407 1973 UNTS K45 2043896 2019-07-01
Wójtowicz Katarzyna 04548 1973 UNTS K45 2130150 2019-06-30
Gorczyca Magdalena 03306 1971 KS Hades K45 2067842 2019-07-02
Nowak Barbara 01222 1970 HKS Azymut K45 2019-07-03
Pryjma Katarzyna 04194 1976 UNTS K40 2019-07-01
Bultrowicz Agnieszka 00944 1977 KS Hades K40 8000826 2019-07-02
Filipiak Agnieszka 04413 1975 KS Hades K40 2067831 2019-07-02
Borek Monika 04531 1979 UKS Traper K40 8650895 2019-07-02
Konc Katarzyna 02953 1975 UKS Azymut Pabianice K40 2019-07-02
Zbroja-Nowak Justyna 00915 1980 KS Hades K35 7200386 2019-07-02
Murawska Marta 03255 1998 HKS Azymut K21 2019-07-03
Pachnik Małgorzata 01177 1993 MKS Paulinum K21 8110693 2019-06-27
Mazan Aleksandra 00328 1995 UKS Traper K21 8650884 2019-07-01
Machowska Weronika 00483 1986 UKS OSiR K21 886315 2019-07-02
Jaśkiewicz Magdalena 01783 1997 UKS Azymut Pabianice K21 2019-07-02
Polishchuk Mariya 01962 1994 UNTS K21 8444924 2019-06-30
Biniecka Małgorzata 00339 1987 UKS Azymut Pabianice K21 2019-07-02
Żebrowska Barbara 01481 1995 UNTS K21 2019-06-30
Urbanowicz Kinga 01311 1997 UKS OSiR K21 886314 2019-07-02
Kubicka Zuzanna 00037 1993 UNTS K21 8001993 2019-06-30
Głowacz Julia 02754 2000 UNTS K20 9200095 2019-06-30
Piwowar Lidia 02374 2002 HKS Azymut K18 2019-07-03
Mianowska Julia 02096 2001 UNTS K18 8221001 2019-06-30
Kędzierska Nadia 02377 2002 HKS Azymut K18 2019-07-03
Zając Magdalena 02384 2002 HKS Azymut K18 2019-07-03
Tywonek Julia 04100 2001 UKS OSiR K18 1422869 2019-07-02
Seidel Jagoda 02175 2001 HKS Azymut K18 2019-07-03
Urban Aneta 02910 2004 UKS Traper K16 8650897 2019-07-01
Dolińska Julia 03158 2004 BKS Wataha K16 1986002 2019-06-26
Kapska Nina 03912 2004 HKS Azymut K16 2019-07-03
Gradek Zuzanna 02575 2003 UKS Traper K16 8650896 2019-07-01
Nitsch Aleksandra 02409 2003 UNTS K16 8280803 2019-06-30
Krempińska Julia 02651 2003 UKS Azymut Pabianice K16 8640908 2019-07-02
Kmieć Zuzanna 02576 2003 UKS Traper K16 8650885 2019-07-01
Przeszłowska Hanna 03317 2003 UKS Traper K16 8650898 2019-07-01
Chabiera Lena 02391 2003 UNTS K16 8444999 2019-06-30
Powichrowska Ilona 02781 2004 UKS OSiR K16 8181203 2019-07-02
Filipiak Adrianna 04153 2003 KS Hades K16 8000831 2019-07-02
Skrzypczak Marika 03864 2004 HKS Azymut K16 2019-07-03
Dolińska Zuzanna 02748 2003 BKS Wataha K16 7060403 2019-06-26