Pomorze Sprint Cup 2019 - Etap 4


Etap 4

Kwidzyn   2019-09-01   Term. zgłoszeń: 2019-08-19 (pierwszy: 2019-07-01)
 rank: 1,10  indywidualne

Pozostałe etapy
Etap 1 Gniew   2019-08-30   Term. zgłoszeń: 2019-08-19 (pierwszy: 2019-07-01) Pokaż
Etap 3 Kwidzyn   2019-08-31   Term. zgłoszeń: 2019-08-19 (pierwszy: 2019-07-01) Pokaż
Etap 2 Prabuty   2019-08-31   Term. zgłoszeń: 2019-08-19 (pierwszy: 2019-07-01) Pokaż
  118 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Punkty rank. Dodano Edytuj
Galitsyna Ekaterina 1990 KSO Korshunyata Średnia/Middle 8652961 2019-06-16
Olbrycht Janusz 00228 1955 Indywidualny Mazowsze M60 886663 2019-06-16
Kłos Józef 00682 1963 UKS Azymut Pabianice M55 346001 2019-07-01
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś M55 8150264 2019-06-30
Zieliński Paweł 00913 1968 KS Hades M50 8000840 2019-06-26
Korshunov Eugenii 1968 KSO Korshunyata M50 8040403 2019-06-30
Nowak Remigiusz 00907 1972 KS Hades M45 8000833 2019-06-23
Gorczyca Jacek 03305 1971 KS Hades M45 8000834 2019-06-23
Wójcik Grzegorz 03195 1974 WKS Wawel M45 8158815 2019-07-01
Filipiak Marek 04414 1973 KS Hades M45 8000830 2019-06-23
Mol Krzysztof 02866 1975 HKS Azymut M40 8636515 2019-06-28
Golinowski Paweł 02892 1979 Indywidualny Dolnośląskie M40 8648666 2019-06-27
Tkaczuk Tomasz 03253 1979 UKS Azymut Pabianice M40 8160579 2019-07-01
Paruszewski Marek 03905 1975 Indywidualni Pomorskie M40 2019-06-21
Nowak Paweł 03930 1977 UKS Orientuś M40 8667265 2019-07-02
Pawlak Tomasz 04282 1976 HKS Azymut M40 1422450 2019-07-17
Wiklent Dariusz 1982 UKS Włóczykij M35 2118334 2019-06-30
Fankidejski Artur 03873 1978 UKS Włóczykij M35 8001704 2019-06-27
Meller Błażej 04746 1984 KS Hades M35 2019-06-25
Zuchmański Przemysław 01724 1998 UKS Orientuś M21 8646296 2019-07-02
Charuba Łukasz 00402 1990 UKS Orientuś M21 8667267 2019-07-02
Nakonechnyi Dmitrii 1991 Hiisirasti M21 8150191 2019-06-20
Filipiak Mateusz 04415 1998 KS Hades M21 8000832 2019-06-23
Paszyński Piotr 00423 1981 UKS Orientuś M21 8640929 2019-07-02
Czernow Sergej 1986 O-Kaliningrad M21 1408323 2019-06-28
Galitsyn Aleksandr 1991 KSO Korshunyata M21 8040828 2019-06-16
Dzioba Mateusz 01101 1995 MKS Paulinum M21 8650822 2019-07-19
Reniecki Franciszek 03566 2000 UMKS Kwidzyn M20 418395 2019-07-18
Grzegorczyk Mateusz 03447 2002 KOS BnO M18 9201337 2019-07-01
Gąsior Rafał 03361 2002 UMKS Kwidzyn M18 8000579 2019-07-18
Obrzud Maksymilian 04185 2002 UMKS Kwidzyn M18 332177 2019-07-18
Grobelny Alex 02566 2002 HKS Azymut M18 8666007 2019-07-01
Deredos Bruno 02839 2001 UKS Orientuś M18 8640925 2019-07-02
Rzeńca Piotr (jr) 02129 2001 UKS Orientuś M18 8640924 2019-07-02
Kula Mateusz 03666 2003 KOS BnO M16 8636996 2019-07-01
Soliwoda Mateusz 02880 2004 UMKS Kwidzyn M16 2087498 2019-07-18
Serzhanov Kirill 02877 2003 UMKS Kwidzyn M16 1419858 2019-07-18
Kotkowiak Piotr 03665 2004 KOS BnO M16 9201342 2019-07-01
Muller Wiktor 02578 2004 UMKS Kwidzyn M16 8040409 2019-07-18
Nowak Michał 03929 2003 UKS Orientuś M16 8646295 2019-07-02
Lisiak Adam 03049 2005 UKS Orientuś M16 8667264 2019-07-02
Wilk Wiktor 03362 2004 UMKS Kwidzyn M16 1413972 2019-07-18
Bartos Zbigniew 02127 2003 UKS Orientuś M16 8656097 2019-07-02
Słomczyński Ignacy 02837 2003 UKS Orientuś M16 8646292 2019-07-02
Ledzion Piotr 04111 2003 UKS Orientuś M16 8667263 2019-07-02
Kotkowiak Bartosz 03664 2006 KOS BnO M14 838322 2019-07-01
Cepurdej Wladyslaw 04184 2006 UMKS Kwidzyn M14 8666003 2019-07-18
Bultrowicz Tymoteusz 03700 2006 KS Hades M14 8000827 2019-06-25
Didorenko Mihail 2006 KSO Korshunyata M14 1415869 2019-06-30
Wójcik Paweł 02991 2005 WKS Wawel M14 8664651 2019-07-01
Chmielowski Bartosz 03918 2005 UMKS Kwidzyn M14 1419855 2019-07-18
Kwiatkowski Olaf 03968 2005 KOS BnO M14 8050605 2019-07-01
Kisłowski Marek 03754 2008 UMKS Kwidzyn M12 2133398 2019-07-18
Pękal Mikołaj 03569 2007 UMKS Kwidzyn M12 8664842 2019-07-18
Rzoska Jakub 04545 2008 UKS Włóczykij M12 2118335 2019-07-01
Joniec Hubert 03917 2008 UMKS Kwidzyn M12 2111030 2019-07-18
Jankiewicz Radosław 03913 2008 UMKS Kwidzyn M12 2067683 2019-07-18
Perfikowski Paweł 03568 2007 UMKS Kwidzyn M12 8271107 2019-07-18
Młynarczyk Maksymilian 03711 2007 UKS Orientuś M12 7070923 2019-06-30
Chmielowski Krystian 04507 2008 UMKS Kwidzyn M12 332176 2019-07-18
Gniewkowski Krzysztof 04525 2008 UKS Włóczykij M12 2118333 2019-06-27
Zieliński Tomasz 03701 2007 KS Hades M12 8000841 2019-06-27
Rygielski Wiktor 03570 2007 UMKS Kwidzyn M12 8666001 2019-07-18
Zaremba Adam 03567 2007 UMKS Kwidzyn M12 8000578 2019-07-18
Grajewski Jakub 03915 2007 UMKS Kwidzyn M12 2127780 2019-07-18
Droń Wiktor 03764 2007 UMKS Kwidzyn M12 8070528 2019-07-18
Misiewicz Jakub 04503 2009 UMKS Kwidzyn M10 332174 2019-07-18
Rożniata Tymoteusz 04500 2011 UMKS Kwidzyn M10 332175 2019-07-18
Droń Wojciech 04510 2010 UMKS Kwidzyn M10 2103949 2019-07-18
Pękal Paweł 04444 2010 UMKS Kwidzyn M10 7211311 2019-07-18
Meller Jan 04150 2009 KS Hades M10 2019-06-25
Jędras Jakub 04509 2011 UMKS Kwidzyn M10 332172 2019-07-18
Maksimovich Aleksandr 2009 KSO Korshunyata M10 1406754 2019-07-03
Olbrycht Anna 00229 1956 Indywidualny Mazowsze K60 412377 2019-06-16
Nowak Barbara 01222 1970 HKS Azymut K45 8636186 2019-07-01
Gorczyca Magdalena 03306 1971 KS Hades K45 2067842 2019-06-23
Filipiak Agnieszka 04413 1975 KS Hades K40 2067831 2019-06-23
Bultrowicz Agnieszka 00944 1977 KS Hades K40 8000826 2019-06-25
Zbroja-Nowak Justyna 00915 1980 KS Hades K35 7200386 2019-06-23
Jaśkiewicz Magdalena 01783 1997 UKS Azymut Pabianice K21 7204932 2019-07-01
Nakonechnaya Maria 1991 Hiisirasti K21 8656000 2019-06-18
Bąkowska Dominika 04215 1992 PKO Harpagan K21 1397543 2019-06-18
Biniecka Małgorzata 00339 1987 UKS Azymut Pabianice K21 505002 2019-07-01
Dettlaff Anna 03872 1989 UKS Włóczykij K21 8001210 2019-06-27
Wójcik Natalia 02992 2002 WKS Wawel K18 8650889 2019-07-01
Gielec Zuzanna 03046 2002 UKS Orientuś K18 8640927 2019-07-02
Deyna Natalia 02622 2001 UMKS Kwidzyn K18 332188 2019-07-18
Kędzierska Nadia 02377 2002 HKS Azymut K18 8666002 2019-07-01
Pudlis Natalia 02623 2002 UMKS Kwidzyn K18 2067687 2019-07-18
Berlińska Paulina 03503 2003 UKS Orientuś K16 8667268 2019-07-02
Gielec Julia 03047 2005 UKS Orientuś K16 8667261 2019-07-02
Doreń Wiktoria 03854 2003 UKS Orientuś K16 8646297 2019-07-02
Gola Martyna 03048 2003 UKS Orientuś K16 8667262 2019-07-02
Kapska Nina 03912 2004 HKS Azymut K16 8666008 2019-07-01
Skrzypczak Marika 03864 2004 HKS Azymut K16 8666009 2019-07-01
Cepurdej Katarzyna 04183 2004 UMKS Kwidzyn K16 8667680 2019-07-18
Perfikowska Hanna 03363 2004 UMKS Kwidzyn K16 8653296 2019-07-18
Cepurdej Nina 04182 2003 UMKS Kwidzyn K16 8667603 2019-07-18
Nowak Maria 02922 2003 KS Hades K16 2067839 2019-06-23
Filipiak Adrianna 04153 2003 KS Hades K16 8000831 2019-06-23
Rygielska Kinga 04506 2005 UMKS Kwidzyn K14 2103943 2019-07-18
Muller Iga 02764 2005 UMKS Kwidzyn K14 8051213 2019-07-18
Kędzior Alicja 03563 2005 UMKS Kwidzyn K14 1422448 2019-07-18
Mikuła Daria 03960 2007 KOS BnO K12 8073012 2019-07-01
Rożniata Dominika 04508 2008 UMKS Kwidzyn K12 332185 2019-07-18
Wejtko Diana 03360 2007 UMKS Kwidzyn K12 8001096 2019-07-18
Mikuła Iga 03959 2007 KOS BnO K12 8300107 2019-07-01
Stefaniak Izabela 03767 2007 KOS BnO K12 8200407 2019-07-01
Matyja Weronika 03958 2007 KOS BnO K12 8160207 2019-07-01
Kula Maja 03962 2007 KOS BnO K12 2019-07-01
Zaborowska Natalia 04523 2007 UKS Włóczykij K12 2118331 2019-06-27
Eggert Wiktoria 04175 2007 UKS Włóczykij K12 1414598 2019-06-27
Nowak Zofia 03702 2008 KS Hades K12 2067840 2019-06-23
Zaborowska Amelia 04526 2009 UKS Włóczykij K10 2091861 2019-06-27
Szafarewicz Katarzyna 04179 2010 UMKS Kwidzyn K10 1427312 2019-07-18
Wiklent Marcelina 04524 2009 UKS Włóczykij K10 2118336 2019-06-30
Marciniak Klaudia 04505 2010 UMKS Kwidzyn K10 332184 2019-07-18
Rombel Gabriela 04502 2010 UMKS Kwidzyn K10 2090697 2019-07-18