Pomorze Sprint Cup 2019 - Etap 2


Etap 2

Prabuty   2019-08-31   Term. zgłoszeń: 2019-08-19 (pierwszy: 2019-07-01)
 rank: 1,10  indywidualne  sprint

Pozostałe etapy
Etap 1 Gniew   2019-08-30   Term. zgłoszeń: 2019-08-19 (pierwszy: 2019-07-01) Pokaż
Etap 3 Kwidzyn   2019-08-31   Term. zgłoszeń: 2019-08-19 (pierwszy: 2019-07-01) Pokaż
Etap 4 Kwidzyn   2019-09-01   Term. zgłoszeń: 2019-08-19 (pierwszy: 2019-07-01) Pokaż
  319 zgłoszonych
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Gielec Artur 1975 UKS Orientuś Średnia/Middle 8667275 2019-07-31
Galitsyna Ekaterina 1990 KSO Korshunyata Średnia/Middle 8652961 2019-06-16
Pestka Maciej 1996 UKS Azymut 45 Średnia/Middle 8628409 2019-08-19
Zielczyński Mieczysław 00750 1930 Indywidualny Mazowsze M85 1415383 2019-08-12
Paavola Seppo 1938 Epilän Esa M80 8201943 2019-08-09
Paavola Vesa 1943 Epilän Esa M75 8201935 2019-08-09
Teppo Jaakko 1944 Aron Haka M75 7208426 2019-08-09
Bogulak Adam 01299 1948 MKS Paulinum, Jelenia Góra M70 2053630 2019-08-19
Patejko Tadeusz 00521 1948 KS Spójnia, Warszawa M70 8120748 2019-08-14
Jakielaszek Ryszard 00179 1949 GKS, Luzino M70 8631450 2019-08-12
Miszewski Romuald 00142 1954 Indywidualni Pomorskie M65 888963 2019-08-19
Bohaczek Janusz 00135 1952 UMKS ORKAN, Ostróda M65 413376 2019-08-18
Mientki Tadeusz 00788 1952 UMKS ORKAN, Ostróda M65 413391 2019-08-11
Laine Harri 1952 Kauhajoen Karhu M65 8045112 2019-08-09
Leino Tapio 1848 Helsingin Suunnistajat M65 1390182 2019-08-09
Liukkala Pekka 1952 Hauhon Sisu M65 8101009 2019-08-09
Paszyński Józef 00383 1953 UKS Orientuś, Łódź M65 8667273 2019-07-30
Wierciński Piotr 01105 1956 MKS Metalowiec, Łódź M60 1394894 2019-08-19
Steinke Wiesław 1959 MKS Skarmat M60 7204934 2019-08-12
Gawel Jiri 1957 Expres Czech Team M60 8666873 2019-08-04
Routsi Jyrki 1958 Suunnistusmatkat M60 8668950 2019-08-09
Movko Sergei 04047 1955 UKS Azymut 45, Gdynia M60 8652954 2019-08-19
Parfianowicz Ludomir 00101 1955 UNTS, Warszawa M60 8660491 2019-08-19
Olbrycht Janusz 00228 1955 Indywidualny Mazowsze M60 886663 2019-06-16
Kraśniewski Krzysztof 00134 1961 UMKS ORKAN, Ostróda M55 413371 2019-08-11
Wołowczyk Marek 00113 1963 UNTS, Warszawa M55 8000836 2019-08-13
Lickiewicz Jarosław 1964 indywidualnie Podlaskie M55 8103045 2019-08-19
Gapiński Włodzimierz 02437 1964 UKS Orientuś, Łódź M55 8667276 2019-08-19
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś, Łódź M55 8150264 2019-06-30
Kłos Józef 00682 1963 UKS Azymut, Pabianice M55 346001 2019-07-01
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze M50 8640904 2019-08-14
Moniak Andrzej 1965 LKS Górzanka Nawojowa Góra M50 2019-08-18
Olas Jacek 00422 1969 UKS Orientuś, Łódź M50 8667272 2019-07-30
Korshunov Eugenii 1968 KSO Korshunyata M50 8040403 2019-06-30
Zieliński Paweł 00913 1968 KS Hades, Poznań M50 8000840 2019-06-26
Janowski Piotr 01527 1965 KS Spójnia, Warszawa M50 8280665 2019-08-14
Michalak Tomasz 02981 1969 UNTS, Warszawa M50 8180169 2019-08-08
Wysocki Romuald 1968 MKS MOS M50 1407622 2019-08-09
Nowak Remigiusz 00907 1972 KS Hades, Poznań M45 8000833 2019-06-23
Wójcik Grzegorz 03195 1974 WKS Wawel, Kraków M45 8158815 2019-07-01
Ledzion Grzegorz 04657 1971 UKS Orientuś, Łódź M45 8667271 2019-07-30
Filipiak Marek 04414 1973 KS Hades, Poznań M45 8000830 2019-06-23
Witkowski Adam 00158 1970 UKS Azymut 45, Gdynia M45 8062020 2019-08-19
Rapinczuk Jan 1974 BdsUOT Warszawa M45 1977306 2019-08-12
Plesiński Mariusz 01304 1973 HKS Azymut, Mochy M45 8648668 2019-08-12
Gorczyca Jacek 03305 1971 KS Hades, Poznań M45 8000834 2019-06-23
Dargacz Arkadiusz 04591 1974 PKO Harpagan, Gdańsk M45 1416918 2019-08-15
Banach Krzysztof 01440 1974 UMKS ORKAN, Ostróda M45 7204074 2019-08-11
Wójtowicz Grzegorz 04546 1973 UNTS, Warszawa M45 2130149 2019-08-15
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS, Warszawa M45 8270873 2019-08-13
Porzycz Janusz 00232 1973 UKS Siódemka, Rumia M45 9101165 2019-08-18
Fiedorowicz Szczepan 02906 1976 UKS Traper, Złocieniec M40 2019-08-19
Paruszewski Marek 03905 1975 Indywidualni Pomorskie M40 2019-06-21
Dutkiewicz Damian 01279 1977 MKS Paulinum, Jelenia Góra M40 9101296 2019-08-19
Golinowski Paweł 02892 1979 Indywidualny Dolnośląskie M40 8648666 2019-06-27
Mol Krzysztof 02866 1975 HKS Azymut, Mochy M40 8636515 2019-06-28
Durmaj Marcin 1979 15GBZ M40 1452715 2019-08-18
Tkaczuk Tomasz 03253 1979 UKS Azymut, Pabianice M40 8160579 2019-07-01
Ciszek Marcin 01330 1976 WKS Śląsk, Wrocław M40 8654383 2019-08-17
Sudoł Marek 1977 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M40 1452719 2019-08-15
Nowak Paweł 03930 1977 UKS Orientuś, Łódź M40 8667265 2019-07-02
Kujda Arkadiusz 03987 1979 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie M40 1401466 2019-07-22
Larsen Mads K. 1976 FIF Hilleroed M40 8198768 2019-07-21
Jarovay Sergei 1982 UKS Azymut 45 M35 8664839 2019-08-19
Wiklent Dariusz 1982 UKS Włóczykij M35 2118334 2019-06-30
Sołtys Maciej 1983 MKS Skarmat M35 430922 2019-08-12
Mazur Michał 02952 1983 UKS Azymut, Pabianice M35 8260500 2019-08-19
Kaczyński Piotr 04349 1984 PKO Harpagan, Gdańsk M35 1407623 2019-07-30
Wojciechowski Krzysztof 1974 SKARMAT M35 7200055 2019-08-19
Fankidejski Artur 03873 1978 UKS Włóczykij, Osiek M35 8001704 2019-06-27
Kobierowski Sławomir 04210 1981 GKS, Luzino M35 1394466 2019-08-16
Mróz Krzysztof 1982 1BLog M35 2019-08-22
Dzietczyk Kamil 1983 Aktywne Choszczno M35 8661489 2019-07-25
Meller Błażej 04746 1984 KS Hades, Poznań M35 2019-06-25
Frątczak Sławomir 04370 1984 GKS, Luzino M35 1394441 2019-08-13
Pawlak Bartosz 00898 1990 WKS Grunwald, Poznań M21 8645200 2019-08-18
Czernow Sergej 1986 O-Kaliningrad M21 1408323 2019-06-28
Dzioba Mateusz 01101 1995 MKS Paulinum, Jelenia Góra M21 8650822 2019-07-19
Dutkowski Mikołaj 00774 1992 UKS Arkady, Raszków M21 8010192 2019-08-19
Wensław Mateusz 00153 1987 UKS Azymut 45, Gdynia M21 8000590 2019-08-19
Przyworski Kamil 03589 1991 HKS Azymut, Mochy M21 8636517 2019-08-19
Filipiak Mateusz 04415 1998 KS Hades, Poznań M21 8000832 2019-06-23
Nakonechnyi Dmitrii 1991 Hiisirasti M21 8150191 2019-06-20
Chmielecki Piotr 00369 1987 UKS Orientuś, Łódź M21 8667269 2019-07-30
Galitsyn Aleksandr 1991 KSO Korshunyata M21 8040828 2019-06-16
Paszyński Piotr 00423 1981 UKS Orientuś, Łódź M21 8640929 2019-07-02
Bernaciak Aleksander 01402 1983 WKS Śląsk, Wrocław M21 8000594 2019-08-14
Mossakowski Wojciech 01115 1998 UNTS, Warszawa M21 8220398 2019-08-13
Kalata Michał 00853 1989 MKS Paulinum, Jelenia Góra M21 8160889 2019-08-13
Sokalski Dariusz 00715 1984 KU AZS WAT, Warszawa M21 8667186 2019-08-14
Wołowczyk Krzysztof 00488 1995 UNTS, Warszawa M21 8640915 2019-08-13
Szczepaniuk Kamil 04255 1997 KU AZS WAT, Warszawa M21 8667602 2019-08-14
Charuba Łukasz 00402 1990 UKS Orientuś, Łódź M21 8667267 2019-07-02
Zuchmański Przemysław 01724 1998 UKS Orientuś, Łódź M21 8646296 2019-07-02
Pawłowski Michał 1998 KU AZS WAT M21 8664974 2019-08-16
Bednarski Jan 04096 1998 UNTS, Warszawa M21 8040198 2019-08-12
Kraszewski Przemysław 1997 10BKPanc M21 8648667 2019-08-16
Parfianowicz Piotr 00102 1993 UNTS, Warszawa M21 8640916 2019-08-17
Olejnik Michał 00340 1992 WKS Grunwald, Poznań M21 8653291 2019-08-18
Druciarek Mikołaj 02921 1997 WKS Grunwald, Poznań M21 553476 2019-08-18
Reniecki Franciszek 03566 2000 UMKS, Kwidzyn M20 418395 2019-07-18
Danowski Mateusz 1999 UNTS Warszawa M20 1403087 2019-08-17
Ogdowski Bartłomiej 02118 2000 UKS Siódemka, Rumia M20 8650887 2019-08-18
Kuźba Jakub 02165 2000 UKS Siódemka, Rumia M20 887221 2019-08-18
Żurek Grzegorz 02112 2000 UKS Siódemka, Rumia M20 9101841 2019-08-18
Borowiec Paweł 03971 2002 PKO Harpagan, Gdańsk M18 1416912 2019-08-15
Sienkiewicz Maksymilian 03734 2001 UKS Azymut 45, Gdynia M18 8062035 2019-08-19
Pesta Piotr 02742 2001 UKS Azymut 45, Gdynia M18 8656098 2019-08-19
Grzegorczyk Mateusz 03447 2002 KOS BnO, Szczecin M18 8100192 2019-07-01
Porzycz Grzegorz 02371 2002 UKS Azymut 45, Gdynia M18 8656099 2019-08-19
Obrzud Maksymilian 04185 2002 UMKS, Kwidzyn M18 332177 2019-07-18
Michalak Hubert 02705 2002 UKS Arkady, Raszków M18 2019-08-19
Deredos Bruno 02839 2001 UKS Orientuś, Łódź M18 8640925 2019-07-02
Rzeńca Piotr (jr) 02129 2001 UKS Orientuś, Łódź M18 8640924 2019-07-02
Gąsior Rafał 03361 2002 UMKS, Kwidzyn M18 8000579 2019-07-18
Pierzchała Michał 02411 2001 UNTS, Warszawa M18 8625739 2019-08-14
Michalak Kacper 02980 2001 UNTS, Warszawa M18 8655941 2019-08-08
Grobelny Alex 02566 2002 HKS Azymut, Mochy M18 8666007 2019-07-01
Zaleski Jakub 03103 2003 MKS Paulinum, Jelenia Góra M16 2053614 2019-08-18
Bartos Zbigniew 02127 2003 UKS Orientuś, Łódź M16 8656097 2019-07-02
Antonowicz Jan 02385 2005 UNTS, Warszawa M16 8636188 2019-08-12
Ledzion Piotr 04111 2003 UKS Orientuś, Łódź M16 8667263 2019-07-02
Sztranek Jan 02653 2003 UKS Azymut, Pabianice M16 8002653 2019-08-19
Soliwoda Mateusz 02880 2004 UMKS, Kwidzyn M16 2087498 2019-07-18
Lisiak Adam 03049 2005 UKS Orientuś, Łódź M16 8667264 2019-07-02
Muller Wiktor 02578 2004 UMKS, Kwidzyn M16 8040409 2019-07-18
Fiedorowicz Hieronim 03884 2004 UKS Traper, Złocieniec M16 2019-08-19
Słomczyński Ignacy 02837 2003 UKS Orientuś, Łódź M16 8646292 2019-07-02
Jończy Jakub 03104 2003 MKS Paulinum, Jelenia Góra M16 8071103 2019-08-18
Bielecki Michał 02855 2004 UKS Siódemka, Rumia M16 895238 2019-08-18
Sobiński Adrian 03868 2003 MKS Paulinum, Jelenia Góra M16 2099922 2019-08-18
Serzhanov Kirill 02877 2003 UMKS, Kwidzyn M16 1419858 2019-07-18
Wilk Wiktor 03362 2004 UMKS, Kwidzyn M16 1413972 2019-07-18
Nowak Michał 03929 2003 UKS Orientuś, Łódź M16 8646295 2019-07-02
Nowak Grzegorz 02370 2003 UKS Azymut 45, Gdynia M16 8656096 2019-08-19
Kula Mateusz 03666 2003 KOS BnO, Szczecin M16 8627923 2019-07-01
Wójtowicz Krzysztof 03174 2004 UNTS, Warszawa M16 8040213 2019-08-15
Pachnik Stanisław 04297 2003 MKS Paulinum, Jelenia Góra M16 1396724 2019-08-10
Bultrowicz Tymoteusz 03700 2006 KS Hades, Poznań M14 8000827 2019-06-25
Wójcik Paweł 02991 2005 WKS Wawel, Kraków M14 8664651 2019-07-01
Sztranek Maciej 03562 2006 UKS Azymut, Pabianice M14 8281288 2019-08-19
Kujda Tymoteusz 2005 Szkoła Podstawowa Osielsko M14 361804 2019-07-22
Jurczak Miłosz 03867 2006 MKS Paulinum, Jelenia Góra M14 2099923 2019-08-19
Malcewicz Rafał 2005 KS Hades Poznań M14 20678841 2019-07-26
Chmielowski Bartosz 03918 2005 UMKS, Kwidzyn M14 1419855 2019-07-18
Didorenko Mihail 2006 KSO Korshunyata M14 1415869 2019-06-30
Wdowczyk Paweł 04036 2006 UKS Arkady, Raszków M14 2019-08-19
Gąsienica-Samek Adam 02573 2006 UNTS, Warszawa M14 1408267 2019-08-17
Janowski Filip 03506 2005 KS Spójnia, Warszawa M14 8080305 2019-08-14
Cepurdej Wladyslaw 04184 2006 UMKS, Kwidzyn M14 8666003 2019-07-18
Modzelewski Mikołaj 03840 2005 UKS Siódemka, Rumia M14 219181 2019-08-18
Grajewski Jakub 03915 2007 UMKS, Kwidzyn M12 2127780 2019-07-18
Jończy Michał 03882 2008 MKS Paulinum, Jelenia Góra M12 8020375 2019-08-18
Rzoska Jakub 04545 2008 UKS Włóczykij, Osiek M12 2118335 2019-07-01
Droń Wiktor 03764 2007 UMKS, Kwidzyn M12 8070528 2019-07-18
Rygielski Wiktor 03570 2007 UMKS, Kwidzyn M12 8666001 2019-07-18
Motała Piotr 04552 2008 UKS Siódemka, Rumia M12 7777772 2019-08-19
Chmielowski Krystian 04507 2008 UMKS, Kwidzyn M12 332176 2019-07-18
Jankiewicz Radosław 03913 2008 UMKS, Kwidzyn M12 2067683 2019-07-18
Ukleja Krzysztof 03120 2008 UKS Azymut 45, Gdynia M12 8062034 2019-08-19
Pękal Mikołaj 03569 2007 UMKS, Kwidzyn M12 8664842 2019-07-18
Kisłowski Marek 03754 2008 UMKS, Kwidzyn M12 2133398 2019-07-18
Zaremba Adam 03567 2007 UMKS, Kwidzyn M12 8000578 2019-07-18
Młynarczyk Maksymilian 03711 2007 UKS Orientuś, Łódź M12 7070923 2019-06-30
Gniewkowski Krzysztof 04525 2008 UKS Włóczykij, Osiek M12 2118333 2019-06-27
Zieliński Tomasz 03701 2007 KS Hades, Poznań M12 8000841 2019-06-27
Joniec Hubert 03917 2008 UMKS, Kwidzyn M12 2111030 2019-07-18
Perfikowski Paweł 03568 2007 UMKS, Kwidzyn M12 8271107 2019-07-18
Zielonka Bartosz 04735 2007 MKS Paulinum, Jelenia Góra M12 2090693 2019-08-19
Rapinczuk Jan 2009 ind. - Nowy Dwór Mazowiecki M10N 2019-08-12
Uryga Adam 2012 WKS Wawel M10N 2019-08-14
Meller Jan 04150 2009 KS Hades, Poznań M10N 2019-06-25
Misiewicz Jakub 04503 2009 UMKS, Kwidzyn M10 332174 2019-07-18
Droń Wojciech 04510 2010 UMKS, Kwidzyn M10 2103949 2019-07-18
Jędras Jakub 04509 2011 UMKS, Kwidzyn M10 332172 2019-07-18
Uryga Artur 2010 WKS Wawel M10 2019-08-14
Rożniata Tymoteusz 04500 2011 UMKS, Kwidzyn M10 332175 2019-07-18
Pękal Paweł 04444 2010 UMKS, Kwidzyn M10 7211311 2019-07-18
Ładomirski Szymon 04737 2009 MKS Paulinum, Jelenia Góra M10 4402253 2019-08-19
Maksimovich Aleksandr 2009 KSO Korshunyata M10 1406754 2019-06-30
Stoor Anne 1948 Kokkolan Suunnistajat K70 8012077 2019-08-09
Laine Kaija 1952 UMKS Kwidzyn K65 8045164 2019-08-09
Kattilakoski Kirsti 1954 Aron Haka K65 7087346 2019-08-09
Olbrycht Anna 00229 1956 Indywidualny Mazowsze K60 412377 2019-06-16
Lazareva Natalia 03899 1955 UKS Azymut 45, Gdynia K60 8652965 2019-08-19
Saari Marita 1956 Suunta-Sepot K60 7205477 2019-08-09
Hornik Alicja 01296 1963 WKS Grunwald, Poznań K55 1394892 2019-08-18
Chernysheva Tatiana 1963 OK Kaliningrad K55 2300428 2019-08-19
Movko Marina 03901 1960 UKS Azymut 45, Gdynia K55 8652960 2019-08-19
Mäkelä Tiina 1964 Rauman Työväenurheilijat K55 7202361 2019-08-09
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS, Warszawa K55 8000842 2019-08-13
Yli-Kauppila Marika 1968 Hiisirasti K50 1411392 2019-08-09
Wołowczyk Mariola 00112 1968 UNTS, Warszawa K50 8000847 2019-08-13
Wysocka Joanna 01400 1971 WKS Śląsk, Wrocław K45 2016298 2019-08-09
Wołek Ewa 01208 1968 UNTS, Warszawa K45 8655942 2019-08-13
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS, Warszawa K45 8000838 2019-08-13
Gorczyca Magdalena 03306 1971 KS Hades, Poznań K45 2067842 2019-06-23
Wójtowicz Katarzyna 04548 1973 UNTS, Warszawa K45 2130150 2019-08-15
Nowak Barbara 01222 1970 HKS Azymut, Mochy K45 8636186 2019-07-01
Nowicka-Bielecka Kornelia 02729 1974 UKS Siódemka, Rumia K45 1390881 2019-08-18
Witkowska Izabela 00238 1970 UKS Azymut 45, Gdynia K45 8062036 2019-08-19
Filipiak Agnieszka 04413 1975 KS Hades, Poznań K40 2067831 2019-06-23
Bultrowicz Agnieszka 00944 1977 KS Hades, Poznań K40 8000826 2019-06-25
Michałowska Agata 1978 Indywidualnie Ostróda K40 882701 2019-08-14
TELATYNSKA SYLWIA 1977 Aktywne Choszczno K40 8661494 2019-07-25
Porzycz Agnieszka 01626 1984 UKS Siódemka, Rumia K35 7191901 2019-08-18
Zbroja-Nowak Justyna 00915 1980 KS Hades, Poznań K35 7200386 2019-06-23
Komsa Małgorzata 00366 1984 UKS Orientuś, Łódź K35 8667270 2019-07-30
Dzika Natalia 1983 15BZ K35 1452725 2019-08-18
Lemke Katarzyna 1981 MKS Skarmat K35 430903 2019-08-12
Mazur Katarzyna 00350 1983 UKS Azymut, Pabianice K35 8026570 2019-08-19
Polishchuk Mariya 01962 1994 UNTS, Warszawa K21 8444924 2019-08-18
Kaźmierczak Aneta 00413 1995 UKS Orientuś, Łódź K21 8211095 2019-07-30
Fortuniak Weronika 02836 1998 UKS Orientuś, Łódź K21 8646293 2019-07-30
Olejnik Agata 00376 1994 UKS Orientuś, Łódź K21 8646294 2019-07-30
Gwóźdź Ewa 00384 1990 UKS Orientuś, Łódź K21 8667266 2019-07-31
Pachnik Małgorzata 01177 1993 MKS Paulinum, Jelenia Góra K21 8110693 2019-08-10
Górnicka-Antonowicz Anna 00091 1968 Indywidualny Mazowsze K21 8240668 2019-08-11
Wieleba Marlena 00167 1988 MKS Paulinum, Jelenia Góra K21 1394413 2019-08-13
Kubicka Zuzanna 00037 1993 UNTS, Warszawa K21 8001993 2019-08-14
Durzyńska Katarzyna 03584 1992 HKS Azymut, Mochy K21 8636511 2019-08-16
Urbanowicz Karolina 1998 KU AZS WAT K21 888969 2019-08-16
Biniecka Małgorzata 00339 1987 UKS Azymut, Pabianice K21 8033071 2019-07-01
Konkol-Klimczak Wioletta 01990 1980 UKS Siódemka, Rumia K21 502207 2019-08-18
Kuźba Justyna 01349 1994 UKS Siódemka, Rumia K21 9101307 2019-08-18
Jaśkiewicz Magdalena 01783 1997 UKS Azymut, Pabianice K21 8000525 2019-07-01
Hornik Aleksandra 01524 1996 WKS Grunwald, Poznań K21 8645196 2019-08-18
Dettlaff Anna 03872 1989 UKS Włóczykij, Osiek K21 8001210 2019-06-27
Zlosnik Sandra 1993 1 psap K21 2019-08-19
Sevbo Daria 1998 UKS Azymut 45 K21 8664840 2019-08-19
Bąkowska Dominika 04215 1992 PKO Harpagan, Gdańsk K21 1397543 2019-06-18
Nakonechnaya Maria 1991 Hiisirasi K21 8656000 2019-06-18
Wiercińska Anna 02670 1988 MKS Metalowiec, Łódź K21 7211429 2019-08-19
Kreft Oliwia 02203 1999 UKS Siódemka, Rumia K20 8650814 2019-08-18
Chrubczyńska Patrycja 01942 2000 UKS Traper, Złocieniec K20 8434123 2019-08-18
Bielecka Aleksandra 02163 2000 UKS Siódemka, Rumia K20 9101842 2019-08-18
Głowacz Julia 02754 2000 UNTS, Warszawa K20 9200095 2019-08-18
Gniewkowska Julia 03517 2002 UKS Azymut 45, Gdynia K18 8660495 2019-08-19
Jarovaia Elena 04543 2002 UKS Azymut 45, Gdynia K18 8660493 2019-08-19
Block Amelia 02132 2002 UKS Orientuś, Łódź K18 8640928 2019-08-19
Szuba Natalia 02624 2001 UMKS, Kwidzyn K18 2067684 2019-08-18
Deyna Natalia 02622 2001 UMKS, Kwidzyn K18 332188 2019-07-18
Gielec Zuzanna 03046 2002 UKS Orientuś, Łódź K18 8640927 2019-07-02
Kędzierska Nadia 02377 2002 HKS Azymut, Mochy K18 8666002 2019-07-01
Niezgódka Dominika 02504 2001 UKS Arkady, Raszków K18 2019-08-19
Wójcik Natalia 02992 2002 WKS Wawel, Kraków K18 8650889 2019-07-01
Żurek Marta 02116 2002 UKS Siódemka, Rumia K18 8650815 2019-08-18
Mianowska Julia 02096 2001 UNTS, Warszawa K18 8221001 2019-08-13
Pudlis Natalia 02623 2002 UMKS, Kwidzyn K18 2067687 2019-07-18
Perfikowska Hanna 03363 2004 UMKS, Kwidzyn K16 8653296 2019-07-18
Berlińska Paulina 03503 2003 UKS Orientuś, Łódź K16 8667268 2019-07-02
Cieluch Patrycja 04026 2004 UKS Arkady, Raszków K16 2019-08-19
Cepurdej Katarzyna 04183 2004 UMKS, Kwidzyn K16 8667680 2019-07-18
Pesta Anna 02741 2003 UKS Azymut 45, Gdynia K16 8062033 2019-08-19
Filipiak Adrianna 04153 2003 KS Hades, Poznań K16 8000831 2019-06-23
Kapska Nina 03912 2004 HKS Azymut, Mochy K16 8666008 2019-07-01
Krempińska Julia 02651 2003 UKS Azymut, Pabianice K16 8640908 2019-08-19
Cepurdej Nina 04182 2003 UMKS, Kwidzyn K16 8667603 2019-07-18
Nowak Maria 02922 2003 KS Hades, Poznań K16 2067839 2019-06-23
Chabiera Lena 02391 2003 UNTS, Warszawa K16 8444999 2019-08-14
Moniak Zofia 2003 LKS Górzanka Nawojowa Góra K16 2019-08-18
Gola Martyna 03048 2003 UKS Orientuś, Łódź K16 8667262 2019-07-02
Doreń Wiktoria 03854 2003 UKS Orientuś, Łódź K16 8646297 2019-07-02
Gielec Julia 03047 2005 UKS Orientuś, Łódź K16 8667261 2019-07-02
Muller Iga 02764 2005 UMKS, Kwidzyn K16 8051213 2019-07-18
Skrzypczak Marika 03864 2004 HKS Azymut, Mochy K16 8666009 2019-07-01
Dobroś Aleksandra 03060 2004 UKS Arkady, Raszków K16 2019-08-19
Kędzior Alicja 03563 2005 UMKS, Kwidzyn K14 1422448 2019-07-18
Ukleja Patrycja 03121 2006 UKS Azymut 45, Gdynia K14 8062049 2019-08-19
Parafiniuk Hanna 04384 2006 MKS Metalowiec, Łódź K14 2139261 2019-08-19
Kepka Zuzanna 04478 2006 GKS, Luzino K14 219562 2019-08-16
Kasała Eryka 04028 2005 UKS Arkady, Raszków K14 2016195 2019-08-19
Uciechowska Amelia 04035 2006 UKS Arkady, Raszków K14 2016198 2019-08-19
Rygielska Kinga 04506 2005 UMKS, Kwidzyn K14 2103943 2019-07-18
Ciszek Katarzyna 04290 2006 MKS MOS, Wrocław K14 8654388 2019-08-09
Stefańska Agnieszka 04033 2005 UKS Arkady, Raszków K14 2016197 2019-08-19
Okrój Dominika 04538 2005 GKS, Luzino K14 219574 2019-08-16
Klinkosz Roksana 04479 2005 GKS, Luzino K14 219565 2019-08-16
Wiśniewska Hana 04222 2004 UKS Orientuś, Łódź K14 8667274 2019-07-30
Wiśniewska Paulina 04539 2005 GKS, Luzino K14 219557 2019-08-16
Nowak Anna 02858 2006 UKS Azymut 45, Gdynia K14 8062048 2019-08-19
Nowak Zofia 03702 2008 KS Hades, Poznań K12 2067840 2019-06-23
Łysoń Łucja 04399 2008 UKS Siódemka, Rumia K12 418984 2019-08-18
Wejtko Diana 03360 2007 UMKS, Kwidzyn K12 8001096 2019-07-18
Śmigielska Weronika 04371 2008 MKS Metalowiec, Łódź K12 2139262 2019-08-19
Śmigielska Martyna 04372 2008 MKS Metalowiec, Łódź K12 2139263 2019-08-19
Dargacz Paulina 04488 2007 PKO Harpagan, Gdańsk K12 1416920 2019-08-15
Chabiera Filomena 03856 2007 UNTS, Warszawa K12 8181201 2019-08-14
Zaborowska Natalia 04523 2007 UKS Włóczykij, Osiek K12 2118331 2019-06-27
Drozdowska Nikola 04739 2007 MKS Paulinum, Jelenia Góra K12 4402298 2019-08-19
Dutkiewicz Wiktoria 03881 2008 MKS Paulinum, Jelenia Góra K12 7200190 2019-08-19
Mianowska Antonina 03554 2007 UNTS, Warszawa K12 8131207 2019-08-13
Lewkowicz Julia 04740 2007 MKS Paulinum, Jelenia Góra K12 4402255 2019-08-19
Rybeczka Lena 2007 MKS Paulinum K12 4402295 2019-08-19
Kasałka Monika 04419 2008 UKS Arkady, Raszków K12 2037841 2019-08-19
Jańczak Matylda 04420 2007 UKS Arkady, Raszków K12 2016207 2019-08-19
Rożniata Dominika 04508 2008 UMKS, Kwidzyn K12 332185 2019-07-18
Lewandowska Antonina 04468 2008 UKS Siódemka, Rumia K12 418979 2019-08-18
Klimczak Olimpia 04482 2008 UKS Siódemka, Rumia K12 418982 2019-08-18
Porzycz Małgorzata 04252 2008 UKS Siódemka, Rumia K12 842652 2019-08-18
Bielecka Marta 04398 2008 UKS Siódemka, Rumia K12 219180 2019-08-18
Uciechowska Oliwia 04416 2009 UKS Arkady, Raszków K10 2016191 2019-08-19
Zaborowska Amelia 04526 2009 UKS Włóczykij, Osiek K10 2091861 2019-06-27
Wójtowicz Hanna 04547 2010 UNTS, Warszawa K10 8101219 2019-08-15
Wiklent Marcelina 04524 2009 UKS Włóczykij, Osiek K10 2118336 2019-06-30
Klimczak Oksana 2009 UKS Siódemka K10 418965 2019-08-18
Marciniak Klaudia 04505 2010 UMKS, Kwidzyn K10 332184 2019-07-18
Rombel Gabriela 04502 2010 UMKS, Kwidzyn K10 2090697 2019-07-18
Wysocka Michalina 04012 2010 MKS MOS, Wrocław K10 2016299 2019-08-09
Szafarewicz Katarzyna 04179 2010 UMKS, Kwidzyn K10 1427312 2019-07-18
Komsa Aleksandra 2015 UKS Orientuś 10R 8667277 2019-08-19
Mazur Krzysztof 2007 UKS Azymut Pabianice 10R 2019-08-19
Bultrowicz Franciszek 2011 KS Hades Poznań 10R 2067832 2019-07-26
Kujda Remigiusz 2012 Szkoła Podstawowa Osielsko 10R 2111090 2019-07-24
Stępka Oliwia 2012 Prabucianki 10R 2019-08-21
Mazur Matylda 2016 UKS Azymut Pabianice 10R 1403086 2019-08-19
Mazur Marta 2014 UKS Azymut Pabianice 10R 553469 2019-08-19
Wiklent Agata 2011 UKS Włóczykij 10R 2118332 2019-08-19
Kosin Janina 1967 Prabucianki 10R 2019-08-21