VI Warszawska Mila - Etap 1 , sb


Etap 1 , sb

Marki   2020-07-25   Term. zgłoszeń: 2020-07-19 (pierwszy: 2020-06-30)
 indywidualne  średni

Pozostałe etapy
Etap 2, nd Marki   2020-07-26   Term. zgłoszeń: 2020-07-19 (pierwszy: 2020-06-30) Pokaż
  112 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Lech Michał 1990 indywidualnie Open2 2020-06-27
Antonowicz Jerzy 00090 1968 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa Open2 504405 2020-07-14
Ryska Mateusz 2001 UNTS, Warszawa Open2 886687 2020-03-04
Socha Stanisław 1952 Indywidualnie Open1 300614 2020-07-08
Wysocki Stanisław 00523 1929 KS Spójnia, Warszawa M90 881580 2020-01-16
Gliński Jan 00429 1940 UNTS, Warszawa M80 338698 2020-06-26
Wasilewski Stanisław 01168 1946 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M70 8626617 2020-06-27
Kmieciński Józef 00069 1947 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M70 8000572 2020-06-27
Wołejszo Tadeusz 00074 1951 KU AZS WAT, Warszawa M65 8000592 2020-07-13
Parfianowicz Ludomir 00101 1955 UNTS, Warszawa M65 8660491 2020-06-21
Olbrycht Janusz 00228 1955 Indywidualny Mazowsze M65 886663 2020-02-27
Wysocki Andrzej 02697 1951 UKS Kometa, Gliwice M65 2020-03-01
Lech Bogdan 00789 1960 UMKS ORKAN, Ostróda M60 8655943 2020-06-26
Machowski Władysław 00482 1959 UKS OSiR, Góra Kalwaria M60 2086529 2020-06-30
Wałachowski Janusz 01173 1959 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M60 8230559 2020-06-27
Wołowczyk Marek 00113 1963 UNTS, Warszawa M55 8000836 2020-03-05
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś, Łódź M55 8150264, 7150264 2020-06-29
Drągowski Marek 00860 1965 OK! Sport, Warszawa M55 887262 2020-07-14
Deptulski Tomasz 02368 1965 UNTS, Warszawa M55 9102636 2020-03-04
Wołek Andrzej 03555 1964 UNTS, Warszawa M55 8200600 2020-03-04
Szuryga Hubert 00683 1968 AZS UMCS, Lublin M50 8667591 2020-07-14
Staszak Artur 02013 1970 UNTS, Warszawa M50 8123777 2020-07-13
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze M50 8640904 2020-07-08
Krupiński Andrzej 01175 1969 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M50 8651325 2020-06-27
Olas Jacek 00422 1969 UKS Orientuś, Łódź M50 8667278 2020-06-29
Lisiak Paweł 03251 1974 UKS Orientuś, Łódź M45 8667279 2020-06-29
Błachut Igor 02679 1973 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M45 8030173 2020-07-14
Goral Michał 04551 1971 AZS UMCS, Lublin M45 8001092 2020-02-26
Wójtowicz Grzegorz 04546 1973 UNTS, Warszawa M45 8150473 2020-06-28
Filipiak Marek 04414 1973 KS Hades, Poznań M45 8000830 2020-06-29
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS, Warszawa M45 8270873 2020-03-04
Mol Krzysztof 02866 1975 HKS Azymut, Mochy M45 8636515 2020-07-08
Biolik Grzegorz 02177 1976 UNTS, Warszawa M40 8210276 2020-03-01
Nowak Jacek 00143 1976 Indywidualni Pomorskie M40 8100276 2020-06-28
Drągowski Piotr 00687 1982 OK! Sport, Warszawa M35 8426644 2020-07-14
Bek Michał 04818 1981 Indywidualny Łódzkie M35 2020-03-01
Grabowski Maciej 00147 1981 UNTS, Warszawa M35 886682 2020-03-04
Lesisz Kamil 03904 1984 UNTS, Warszawa M35 8150384 2020-03-04
Bartnik Konrad 02520 1982 KU AZS WAT, Warszawa M35 8206023 2020-07-02
Sokalski Krzysztof 00565 1982 KU AZS WAT, Warszawa M35 8207050 2020-07-14
Lech Maciej 1985 indywidualnie M35 2020-06-26
Łącki Łukasz 01673 1982 UKS OSiR, Góra Kalwaria M35 8062059 2020-06-30
Mioduszewski Mateusz 03970 1976 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M35 7207195 2020-03-09
Wałachowski Piotr 1991 Indywidualnie Legionowo M21B 8629227 2020-07-13
Szrama Dariusz 04838 1996 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M21B 300669 2020-06-27
Krupa Łukasz 04250 1990 UKS OSiR, Góra Kalwaria M21B 2033043 2020-06-30
Nowak Bartłomiej 04821 1993 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M21B 2023848 2020-07-02
Filipiak Mateusz 04415 1998 KS Hades, Poznań M21 8000832 2020-06-29
Piekarski Ryszard 00693 1991 UKS OSiR, Góra Kalwaria M21 1419862 2020-06-30
Dudek Wojciech 01171 1994 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M21 8631571 2020-06-27
Sokalski Dariusz 00715 1984 KU AZS WAT, Warszawa M21 8667186 2020-07-08
Parfianowicz Piotr 00102 1993 UNTS, Warszawa M21 8640916 2020-03-04
Gładecki Dawid 03729 2000 UKS OSiR, Góra Kalwaria M20 8664844 2020-06-30
Choroś Tomasz 02365 2000 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M20 1403092 2020-06-27
Bartos Zbigniew 02127 2003 UKS Orientuś, Łódź M18 8656097 2020-06-29
Olszewski Bartłomiej 02572 2002 UNTS, Warszawa M18 8181202 2020-03-05
Podworski Kacper 02780 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 8181204 2020-06-30
Górski Patryk 04541 2004 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 2033042 2020-06-30
Dąbrowski Karol 03907 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 1419863 2020-06-30
Wołek Stanisław 03557 2004 UNTS, Warszawa M16 8000845 2020-03-04
Lisiak Adam 03049 2005 UKS Orientuś, Łódź M16 8667264 2020-06-29
Sobiepanek Maksymilian 03759 2004 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 8664841 2020-06-30
Kwieciński Konrad 04493 2007 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M14 300688 2020-06-27
Łącki Jakub 03296 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria M14 8062060 2020-06-30
Grudowski Erwin 04820 2007 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M14 412390 2020-06-27
Młynarczyk Maksymilian 03711 2007 UKS Orientuś, Łódź M14 7070923 2020-06-29
Szostakowski Krzysztof 04714 2008 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M12 412397 2020-06-27
MOL Adam 2008 HKS Azymut Mochy M12 8636520 2020-07-08
Mokrzanowski Bartłomiej 04722 2008 UKS OSiR, Góra Kalwaria M12 338294 2020-06-30
Wasilewski Antoni 04441 2008 UKS OSiR, Góra Kalwaria M12 338295 2020-06-30
Glińska Barbara 00428 1949 UNTS, Warszawa K70 1411185 2020-06-26
Kamińska-Socha Hanna 1955 Indywidualnie K60 300634 2020-07-08
Olbrycht Anna 00229 1956 Indywidualny Mazowsze K60 412377 2020-02-27
Wysocka Jolanta 02181 1956 UKS Kometa, Gliwice K60 886619 2020-03-01
Wańczyk Magdalena 01485 1968 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K50 412387 2020-06-27
Wołek Małgorzata 03556 1966 UNTS, Warszawa K50 1408259 2020-03-04
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS, Warszawa K50 8000842 2020-03-04
Wołowczyk Mariola 00112 1968 UNTS, Warszawa K50 8000847 2020-03-05
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS, Warszawa K45 8000838 2020-03-04
Deptulska Agnieszka 02367 1971 UNTS, Warszawa K45 9102637 2020-03-04
Filipiak Agnieszka 04413 1975 KS Hades, Poznań K45 2067831 2020-06-29
Wójtowicz Katarzyna 04548 1973 UNTS, Warszawa K45 8050373 2020-06-28
Nowak Beata 00144 1973 UKS Azymut 45, Gdynia K45 8660493 2020-06-30
Michałowska Agata 1978 Indywidualnie Ostróda K40 882701 2020-06-23
Śliwczyńska Ilona 02347 1978 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K35 8121278 2020-05-20
Biolik Agnieszka 02178 1977 UNTS, Warszawa K35 8197778 2020-03-01
Alabrudzińska Agnieszka 1985 12 BZ K35 8648779 2020-07-05
Machowska- Łącka Magdalena 03908 1983 UKS OSiR, Góra Kalwaria K35 1422870 2020-06-30
Korczyc Anna 04837 1992 Indywidualny Dolnośląskie K21B 8648673 2020-07-13
Dudek Izabela 04819 1995 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K21B 8010871 2020-06-27
Górnicka-Antonowicz Anna 00091 1968 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K21 8240668 2020-07-14
Drągowska Malwina 00786 1985 OK! Sport, Warszawa K21 8033244 2020-07-14
Machowska Weronika 00483 1986 UKS OSiR, Góra Kalwaria K21 886315 2020-06-30
Wołek Ewa 01208 1968 UNTS, Warszawa K21 8655942 2020-07-13
Wańczyk Zuzanna 01664 1997 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K21 1396729 2020-06-27
Kaźmierczak Aneta 00413 1995 UKS Orientuś, Łódź K21 8211095 2020-06-29
Polishchuk Mariya 01962 1994 UNTS, Warszawa K21 8444924 2020-03-04
Deptulska Maria 02366 2000 UNTS, Warszawa K20 8631442 2020-06-22
Mianowska Julia 02096 2001 UNTS, Warszawa K20 8221001 2020-03-04
Filipiak Adrianna 04153 2003 KS Hades, Poznań K18 8000831 2020-06-29
Kwiecień Paulina 04492 2004 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K16 412117 2020-06-27
Gendek Marta 2004 UNTS, Warszawa K16 1414202 2020-07-14
MOL Weronika 2004 HKS Azymut Mochy K16 8636518 2020-07-08
Powichrowska Ilona 02781 2004 UKS OSiR, Góra Kalwaria K16 8181203 2020-06-30
Kasprzyk Marta 04540 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 418961 2020-06-30
Łącka Julia 03573 2007 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 1422868 2020-06-30
Dzwonkowska Paulina 03366 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 8062062 2020-06-30
Borkowska Lena 03756 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 1419857 2020-07-12
Mianowska Antonina 03554 2007 UNTS, Warszawa K14 8131207 2020-03-04
Nowak Anna 02858 2006 UKS Azymut 45, Gdynia K14 8660495 2020-06-30
Sobiepanek Barbara 03365 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 338299 2020-06-30
Wójtowicz Hanna 04547 2010 UNTS, Warszawa K10 8101219 2020-06-28