VI Warszawska Mila - Etap 2, nd


Etap 2, nd

Marki   2020-04-26   Term. zgłoszeń: 2020-04-19 (pierwszy: 2020-03-01)
 indywidualne  średni

Pozostałe etapy
Prolog Marki   2020-04-24   Term. zgłoszeń: 2020-04-19 (pierwszy: 2020-03-01) Pokaż
Etap 1 , sb Marki   2020-04-25   Term. zgłoszeń: 2020-04-19 (pierwszy: 2020-03-01) Pokaż
  31 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Ryska Mateusz 2001 UNTS, Warszawa Open2 886687 2020-03-04
Olbrycht Janusz 00228 1955 Indywidualny Mazowsze M65 886663 2020-02-27
Wysocki Andrzej 02697 1951 UKS Kometa, Gliwice M65 2020-03-01
Solovev Mikhail 1956 UKS Azymut 45, Gdynia M60 2055122 2020-02-29
Wołowczyk Marek 00113 1963 UNTS, Warszawa M55 8000836 2020-03-05
Deptulski Tomasz 02368 1965 UNTS, Warszawa M55 9102636 2020-03-04
Wołek Andrzej 03555 1964 UNTS, Warszawa M55 8200600 2020-03-04
Goral Michał 04551 1971 AZS UMCS, Lublin M45 8001092 2020-02-26
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS, Warszawa M45 8270873 2020-03-04
Biolik Grzegorz 02177 1976 UNTS, Warszawa M40 8210276 2020-03-01
Grabowski Maciej 00147 1981 UNTS, Warszawa M35 886682 2020-03-04
Mioduszewski Mateusz 03970 1976 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M35 7207195 2020-03-09
Lesisz Kamil 03904 1984 UNTS, Warszawa M35 8150384 2020-03-04
Bek Michał 04818 1981 Indywidualny Łódzkie M35 2020-03-01
Parfianowicz Piotr 00102 1993 UNTS, Warszawa M21A 8640916 2020-03-04
Olszewski Bartłomiej 02572 2002 UNTS, Warszawa M18 8181202 2020-03-05
Wołek Stanisław 03557 2004 UNTS, Warszawa M16 8000845 2020-03-04
Wysocka Jolanta 02181 1956 UKS Kometa, Gliwice K60 886619 2020-03-01
Olbrycht Anna 00229 1956 Indywidualny Mazowsze K60 412377 2020-02-27
Soloveva Elena 1958 UKS Azymut 45, Gdynia K60 2055111 2020-02-29
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS, Warszawa K55 8000842 2020-03-04
Wołek Małgorzata 03556 1966 UNTS, Warszawa K50 1408259 2020-03-04
Wołowczyk Mariola 00112 1968 UNTS, Warszawa K50 8000847 2020-03-05
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS, Warszawa K45 8000838 2020-03-04
Deptulska Agnieszka 02367 1971 UNTS, Warszawa K45 9102637 2020-03-04
Biolik Agnieszka 02178 1977 UNTS, Warszawa K35 8197778 2020-03-01
Gajda-Morawska Monika 1990 UNTS, Warszawa K21B 504405 2020-03-04
Kubicka Zuzanna 00037 1993 UNTS, Warszawa K21A 8001993 2020-03-04
Polishchuk Mariya 01962 1994 UNTS, Warszawa K21A 8444924 2020-03-04
Mianowska Julia 02096 2001 UNTS, Warszawa K20 8221001 2020-03-04
Mianowska Antonina 03554 2007 UNTS, Warszawa K14 8131207 2020-03-04