Kuyavia Cup - Etap 2


Etap 2 -

Chomiąża Szlachecka   2020-05-17   Term. zgłoszeń: 2020-05-11 (pierwszy: 2020-04-27)
 rank: 1,00  indywidualne  średni

Pozostałe etapy
Etap 1 - Chomiąża Szlachecka   2020-05-16   Term. zgłoszeń: 2020-05-11 (pierwszy: 2020-04-27) Pokaż
  64 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Pokora Edward 1944 UMKS Kwidzyń M75 412004 2020-03-11
Lewoń Bogdan 00130 1955 UMKS ORKAN, Ostróda M65 413396 2020-02-26
Mientki Tadeusz 00788 1952 UMKS ORKAN, Ostróda M65 413391 2020-02-26
Hornik Zbigniew 01554 1956 LKO, Leszno M60 887089 2020-03-02
Galla Andrzej 01230 1959 HKS Azymut, Mochy M60 8666009 2020-02-28
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś, Łódź M55 8150264 2020-02-29
Wołek Andrzej 03555 1964 UNTS, Warszawa M55 8200600 2020-03-04
Wołowczyk Marek 00113 1963 UNTS, Warszawa M55 8000836 2020-03-04
Pupiec Mariusz 1969 UKS Siódemka, Rumia M50 418923 2020-03-01
Bartczak Jarosław 00743 1968 UMKS ORKAN, Ostróda M50 887093 2020-02-26
Gorczyca Jacek 03305 1971 KS Hades, Poznań M45 8000834 2020-02-29
Murawski Piotr 03588 1973 HKS Azymut, Mochy M45 7200182 2020-02-28
Filipiak Marek 04414 1973 KS Hades, Poznań M45 8000830 2020-02-22
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS, Warszawa M45 8270873 2020-03-04
Mol Krzysztof 02866 1975 HKS Azymut, Mochy M45 8636515 2020-02-28
Mientki Sebastian 00806 1976 UMKS ORKAN, Ostróda M40 413392 2020-02-26
Lesisz Kamil 03904 1984 UNTS, Warszawa M35 8150384 2020-03-04
BAŁDYGA Daniel 1980 12BZ M35 8009221 2020-03-06
Gorzelniak Karol 1983 HKS Azymut, Mochy M35 8666008 2020-02-29
Wojciech Sebastian 04542 1983 Indywidualny Wielkopolskie M35 2020-02-29
Wołowczyk Krzysztof 00488 1995 UNTS, Warszawa M21E 8640915 2020-03-04
Filipiak Mateusz 04415 1998 KS Hades, Poznań M21E 8000832 2020-02-22
Przyworski Kamil 03589 1991 HKS Azymut, Mochy M21E 8636516 2020-02-28
Kuca Kacper 02032 1999 UNTS, Warszawa M21E 8636525 2020-03-04
Pryjma Fryderyk 02672 1998 UNTS, Warszawa M21E 9980407 2020-03-04
Wołowczyk Michał 00489 1997 UNTS, Warszawa M21E 9200094 2020-03-04
Galla Jacek 00202 1993 HKS Azymut, Mochy M21B 8062031 2020-02-28
Bernaś Tomasz 03883 1987 WKS Śląsk, Wrocław M21B 255590 2020-03-02
Olszewski Bartłomiej 02572 2002 UNTS, Warszawa M18 8181202 2020-03-04
Wołek Stanisław 03557 2004 UNTS, Warszawa M16 8000845 2020-03-04
Murawski Rafał 03578 2007 HKS Azymut, Mochy M14 8517304 2020-02-28
Bultrowicz Tymoteusz 03700 2006 KS Hades, Poznań M14 8000827 2020-02-29
Zieliński Tomasz 03701 2007 KS Hades, Poznań M14 8000841 2020-02-29
Michalczak Paweł 03260 2006 HKS Azymut, Mochy M14 8666007 2020-02-28
Młynarczyk Maksymilian 03711 2007 UKS Orientuś, Łódź M14 7070923 2020-02-29
Franc Julian Emilian 04640 2010 HKS Azymut, Mochy M10 1427329 2020-02-28
Bultrowicz Franciszek 2011 KS Hades, Poznań M10 2067834 2020-03-02
Wołek Małgorzata 03556 1966 UNTS, Warszawa K50 1408259 2020-03-04
Nowak Barbara 01222 1970 HKS Azymut, Mochy K50 8516404 2020-02-28
Wołowczyk Mariola 00112 1968 UNTS, Warszawa K50 8000847 2020-03-04
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS, Warszawa K45 8000838 2020-03-04
Gorczyca Magdalena 03306 1971 KS Hades, Poznań K45 2067842 2020-02-29
Filipiak Agnieszka 04413 1975 KS Hades, Poznań K45 2067831 2020-02-22
Pilarczyk-Pupiec Agnieszka 1971 UKS Siódemka, Rumia K45 219170 2020-03-01
Bultrowicz Agnieszka 00944 1977 KS Hades, Poznań K40 8000826 2020-02-29
Golinowska Elżbieta 03675 1980 HKS Azymut, Mochy K40 8636514 2020-02-28
Gorczyca Maria 02971 1997 WKS Grunwald, Poznań K21E 2067844 2020-02-29
Durzyńska Katarzyna 03584 1992 HKS Azymut, Mochy K21E 8636511 2020-02-28
Ewiak Natalia 1992 Orientuś Łódź K21E 7200173 2020-02-29
Błotnicka Agata 1993 HKS Azymut, Mochy K21B 8062032 2020-02-28
Hutnik Anna 1989 Indywidualnie K21B 2020-02-21
Jakubowska Monika 1991 HKS Azymut, Mochy K21B 8636513 2020-02-28
Mianowska Julia 02096 2001 UNTS, Warszawa K20 8221001 2020-03-04
Filipiak Adrianna 04153 2003 KS Hades, Poznań K18 8000831 2020-02-22
Michalewicz Alicja 03261 2005 HKS Azymut, Mochy K16 8062024 2020-02-28
Pupiec Agata 03391 2005 UKS Siódemka, Rumia K16 895251 2020-03-01
Kapska Nina 03912 2004 HKS Azymut, Mochy K16 8518304 2020-02-28
Szmyt Aleksandra 04635 2006 HKS Azymut, Mochy K14 8516904 2020-02-28
Młynkowiak Karolina 03262 2006 HKS Azymut, Mochy K14 8062023 2020-02-28
Murek Emilia 03579 2006 HKS Azymut, Mochy K14 8636184 2020-02-28
Mianowska Antonina 03554 2007 UNTS, Warszawa K14 8131207 2020-03-04
Hajduk Maria 03257 2006 HKS Azymut, Mochy K14 8636185 2020-02-28
Kurasińska Lena 04288 2008 HKS Azymut, Mochy K12 8062025 2020-02-28
Gorzelniak Zofia 2010 HKS Azymut, Mochy K10 2127760 2020-02-29