Puchar Najmłodszych


Klasyk -

Kwidzyn   2019-06-01   Term. zgłoszeń: 2019-05-20
 rank: 1,30  indywidualne  klasyk

  229 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Punkty rank. Dodano Edytuj
Bublik Piotr 04018 2005 WKS Wawel M14 887006 2019-05-17
Fronia Jakub 04116 2005 UKS GOK Galewice M14 2048153 2019-05-17
Żesławski Jakub 03201 2005 WKS Wawel M14 9119779 2019-05-18
Antonowicz Jan 02385 2005 UNTS M14 8636188 2019-05-12
Bultrowicz Tymoteusz 03700 2006 KS Hades M14 8000827 2019-05-15
Marszałek Patryk 03823 2005 UKS Kometa M14 2032319 2019-05-15
Kowalczyk Mateusz 04328 2006 MKS Metalowiec M14 2139264 2019-05-17
Chmielowski Bartosz 03918 2005 UMKS Kwidzyn M14 1419855 2019-05-19
Klefas Oskar 04325 2005 UKS Dąb Leszno M14 1419876 2019-05-16
Wójcik Paweł 02991 2005 WKS Wawel M14 8664651 2019-05-17
Ważny Artur 04011 2005 MKS MOS M14 2016282 2019-05-14
Hryciuk Mikołaj 03836 2005 UKS Grom M14 2086649 2019-05-18
Marszałek Alan 04389 2006 UKS Grom M14 2086642 2019-05-18
Rabiega Kamil 04355 2005 UKS Azymut Siedliska M14 2048182 2019-05-19
Lisiak Adam 03049 2005 UKS Orientuś M14 8667261 2019-05-19
Miśków Krzysztof 04165 2005 KS Kościelec Chrzanów M14 886343 2019-05-14
Modzelewski Mikołaj 03840 2005 UKS Siódemka M14 2019-05-19
Dembinski Patryk 04246 2005 UKS Dąb Leszno M14 1 000027 2019-05-16
Grzegorczyk Borys 04481 2006 WKS Wawel M13 2114862 2019-05-17
Pisarek Kordian 04263 2006 WKS Wawel M13 2114851 2019-05-17
Łukaszyk Maksymilian 04236 2006 UKS Dąb Leszno M13 1424642 2019-05-16
Filipczak-Dudziak Bartosz 04241 2006 UKS Dąb Leszno M13 2115754 2019-05-16
Ładyko Bartłomiej 04365 2006 BKS Wataha M13 1424638 2019-05-09
Maciejewski Bartłomiej 03943 2006 BKS Wataha M13 8092006 2019-05-09
Pankiewicz Filip 04575 2006 BKS Wataha M13 1986003 2019-05-09
Kardasz Jakub 04356 2006 UKS Azymut Siedliska M13 2048179 2019-05-19
Kurdziel Szymon 04293 2006 MKS MOS M13 2016289 2019-05-16
Owsiak Stanisław 04364 2006 BKS Wataha M13 8666061 2019-05-09
Połeć Kamil 03945 2006 BKS Wataha M13 1424641 2019-05-09
Cepurdej Wladyslaw 04184 2006 UMKS Kwidzyn M13 8667603 2019-05-19
Gąsienica-Samek Adam 02573 2006 UNTS M13 1408267 2019-05-20
Kurzyp Michał 03271 2006 MKS MOS M13 2057139 2019-05-14
Stopczyński Bartosz 04093 2006 BKS Wataha M13 1986008 2019-05-09
Motała Piotr 04552 2008 UKS Siódemka M12 7777772 2019-05-19
Młynarczyk Maksymilian 03711 2007 UKS Orientuś M12 8667264 2019-05-19
Droń Wiktor 03764 2007 UMKS Kwidzyn M12 2103949 2019-05-19
Kwieciński Konrad 04493 2007 PUKS Młode Orły M12 431908 2019-05-16
Zieliński Tomasz 03701 2007 KS Hades M12 8000841 2019-05-15
Zaremba Adam 03567 2007 UMKS Kwidzyn M12 2103950 2019-05-19
Wodzicki Filip 04646 2007 MKS MOS M12 2016295 2019-05-13
Rygielski Wiktor 03570 2007 UMKS Kwidzyn M12 8666001 2019-05-19
Ludwin Jakub 03610 2007 KS Kościelec Chrzanów M12 8861490 2019-05-14
Klakla Kacper 03608 2007 KS Kościelec Chrzanów M12 2801056 2019-05-14
Staniewski Jędrzej 04681 2008 KS Hades M12 8000829 2019-05-15
Migacz Dawid 04495 2007 LKS Górzanka M12 2019-05-18
Duplak Maciej 03621 2007 UKS Patria M12 886353 2019-05-19
Grajewski Jakub 03915 2007 UMKS Kwidzyn M12 2127780 2019-05-19
Tarnowski Przemysław 03939 2007 WKS Wawel M12 886359 2019-05-18
Białasik Bartosz 04230 2007 UKS Dąb Leszno M12 1419878 2019-05-16
Narożny Kacper 04119 2007 UKS GOK Galewice M12 2086637 2019-05-17
Juszczak Antoni 04585 2008 UKS Patria M12 413364 2019-05-19
Pękal Mikołaj 03569 2007 UMKS Kwidzyn M12 8664842 2019-05-19
Chachurski Mieszko 04193 2007 UNTS M12 8291207 2019-05-14
Szudrowicz Nataniel 04244 2007 UKS Dąb Leszno M12 412298 2019-05-16
Pióro Dawid 04408 2007 UKS Azymut Siedliska M12 2048189 2019-05-19
Ziółkiewicz Jan 03932 2007 UKS Orientuś M12 8667274 2019-05-19
Gradek Mateusz 03542 2007 UKS Traper M12 8650895 2019-05-08
Pachucki Tymoteusz 04395 2007 BKS Wataha M12 1986007 2019-05-09
Świtała Michał 03798 2007 UNTS M12 4644426 2019-05-20
Domagała Jakub 04388 2008 UKS Grom M12 2086645 2019-05-18
Słomczyński Filip 03765 2007 UKS Orientuś M12 8667271 2019-05-19
Perfikowski Paweł 03568 2007 UMKS Kwidzyn M12 8271107 2019-05-19
Przegon Krzysztof 04733 2007 UKS Azymut Siedliska M12 2048198 2019-05-19
Chodlewski Antoni 03602 2008 KS Kościelec Chrzanów M11 2801057 2019-05-14
Kurnyta Dawid 03625 2009 UKS Patria M11 2077836 2019-05-19
Kamiński Fabian 04699 2008 UKS Dąb Leszno M11 889167 2019-05-16
Mordarski Oskar 03628 2008 UKS Patria M11 886351 2019-05-19
Mikołajczak Tymon 04224 2008 UKS Dąb Leszno M11 1419879 2019-05-16
Kisłowski Marek 03754 2008 UMKS Kwidzyn M11 2133398 2019-05-19
Chmielowski Krystian 04507 2008 UMKS Kwidzyn M11 332176 2019-05-19
Maślanka Mateusz 04581 2008 BKS Wataha M11 1424639 2019-05-09
Kiersztyn Jakub 04431 2008 UKS Azymut Siedliska M11 2048196 2019-05-19
Kociuba Wiktor 04002 2008 MKS MOS M11 8644895 2019-05-13
Stefańczak Tymon 04344 2008 MKS MOS M11 2067721 2019-05-13
Jankiewicz Radosław 03913 2008 UMKS Kwidzyn M11 2067683 2019-05-19
Chodlewski Szymon 03603 2008 KS Kościelec Chrzanów M11 2801054 2019-05-14
Jopp Mateusz 04702 2008 UKS Dąb Leszno M11 424182 2019-05-16
Tufekcis Leonidas 04577 2008 BKS Wataha M11 1986004 2019-05-09
Karpiński Szymon 2008 UKS Orientuś M11 8667277 2019-05-19
Rzeńca Tomasz 03712 2008 UKS Orientuś M11 8667272 2019-05-19
Ciupa Jan 03926 2008 UKS Orientuś M11 8667270 2019-05-19
Michalski Tomasz 03950 2008 BKS Wataha M11 1424640 2019-05-09
Szostakowski Krzysztof 04714 2008 PUKS Młode Orły M11 412397 2019-05-16
Joniec Hubert 03917 2008 UMKS Kwidzyn M11 2111030 2019-05-19
Kmieciński Franciszek 04533 2012 PUKS Młode Orły M10N 2033044 2019-05-16
Borczyk Dawid 04535 2010 PUKS Młode Orły M10N 412394 2019-05-16
Meller Jan 04150 2009 KS Hades M10N 8000825 2019-05-15
Lamorski Bartłomiej 2009 UKS Kometa M10N 2016966 2019-05-15
Mordarska Julita 04586 2011 UKS Patria M10N 413362 2019-05-19
Zychowicz Bartosz 04167 2010 KS Kościelec Chrzanów M10N 412500 2019-05-14
Kuźma Kacper 04578 2010 BKS Wataha M10N 1986005 2019-05-09
Dudziak Andrzej 2010 UKS Dąb Leszno M10N 2115726 2019-05-16
Szaryk Bartłomiej 04705 2009 UKS Dąb Leszno M10N 889262 2019-05-16
Droń Wojciech 04510 2010 UMKS Kwidzyn M10 332173 2019-05-19
Zasadzki Tymoteusz 2010 WKS Wawel M10 4624604 2019-05-18
Jędras Jakub 04509 2011 UMKS Kwidzyn M10 332172 2019-05-19
Pękal Paweł 04444 2010 UMKS Kwidzyn M10 8051213 2019-05-19
Misiewicz Jakub 04503 2009 UMKS Kwidzyn M10 332174 2019-05-19
Wojda Grzegorz 04570 2009 UNTS M10 1408264 2019-05-13
Smoliński Paweł 2009 UKS Orientuś M10 8667276 2019-05-19
Marszałek Dawid 04148 2009 UKS Kometa M10 2032326 2019-05-15
Janas Aleksander 04515 2009 UKS Kometa M10 338919 2019-05-15
Trepczyński Franciszek 04220 2009 UKS Orientuś M10 8667265 2019-05-19
Bartos Ryszard 04217 2009 UKS Orientuś M10 8667263 2019-05-19
Duda Łukasz 04142 2011 UKS Traper M10 9202031 2019-05-08
Rożniata Tymoteusz 04500 2011 UMKS Kwidzyn M10 332175 2019-05-19
Pułczyński Jeremi 04019 2009 WKS Wawel M10 7208250 2019-05-18
Indyka Jan 2010 WKS Wawel M10 4624610 2019-05-18
Pułczyńska Hanna 03193 2005 WKS Wawel K14 8666005 2019-05-17
Lamparska Maja 03832 2005 WKS Wawel K14 8636994 2019-05-17
Pupiec Agata 03391 2005 UKS Siódemka K14 895251 2019-05-19
Lechowska Agata 03609 2005 KS Kościelec Chrzanów K14 886350 2019-05-14
Bekier Monika 04730 2005 UKS Azymut Siedliska K14 430929 2019-05-19
Pieragowska Julia 04434 2005 UKS Traper K14 682388 2019-05-08
Kędzior Alicja 03563 2005 UMKS Kwidzyn K14 1422448 2019-05-19
Muller Iga 02764 2005 UMKS Kwidzyn K14 8051213 2019-05-19
Rygielska Kinga 04506 2005 UMKS Kwidzyn K14 2103943 2019-05-19
Pudełek Jowita 03998 2005 LKS Górzanka K14 2118337 2019-05-18
Domagała Emilia 03835 2005 UKS Grom K14 2048188 2019-05-18
Krzyżostanek Partycja 03838 2005 UKS Grom K14 2048146 2019-05-18
Kurtycz Natalia 04021 2005 WKS Wawel K14 2114853 2019-05-17
Komorowska Marta 04655 2005 UKS Orientuś K14 8667262 2019-05-19
Wiśniewska Hana 04222 2004 UKS Orientuś K14 8667269 2019-05-19
Michno Marta 03937 2005 WKS Wawel K14 8650881 2019-05-17
Szczurko Paulina 03545 2005 UKS Traper K14 8650896 2019-05-08
Parafiniuk Hanna 04384 2006 MKS Metalowiec K14 2139261 2019-05-17
Gielec Julia 03047 2005 UKS Orientuś K14 8667273 2019-05-19
Ziółkowska Nina 04707 2006 MKS Metalowiec K14 2139265 2019-05-17
Majerowicz Jagoda 04697 2006 UKS Dąb Leszno K13 889261 2019-05-16
Prais Julia 04225 2006 UKS Dąb Leszno K13 1419874 2019-05-16
Siek Barbara 03654 2006 WKS Wawel K13 895243 2019-05-18
Markowska Natalia 04226 2006 UKS Dąb Leszno K13 1419871 2019-05-16
Polewka Julianna 02461 2006 UKS Kometa K13 2021377 2019-05-15
Mikołajczak Iga 04248 2006 UKS Dąb Leszno K13 2061714 2019-05-16
Szostakowska Marianna 04713 2006 PUKS Młode Orły K13 412395 2019-05-16
Zawada Zuzanna 03659 2006 WKS Wawel K13 2114860 2019-05-17
Ciszek Katarzyna 04290 2006 MKS MOS K13 8654388 2019-05-13
Dziuba Justyna 04340 2006 UKS Kometa K13 2016971 2019-05-15
Cegiełka Milena 04115 2006 UKS GOK Galewice K13 2086643 2019-05-17
Trzebiatowska Martyna 04470 2007 UKS Siódemka K12 2019-05-19
Szczygieł Hanna 02911 2007 MKS MOS K12 2016283 2019-05-07
Włodarczyk Wiktoria 03546 2008 UKS Traper K12 8650897 2019-05-08
Miłaszewicz Magdalena 03887 2007 UKS Traper K12 8650883 2019-05-08
Borek Alicja 03314 2007 UKS Traper K12 8650898 2019-05-08
Chabiera Filomena 03856 2007 UNTS K12 1408272 2019-05-12
Mianowska Antonina 03554 2007 UNTS K12 8131207 2019-05-12
Podgórska Marta 03611 2007 KS Kościelec Chrzanów K12 2801059 2019-05-14
Kisiel Gabriela 04557 2008 UNTS K12 1408256 2019-05-14
Kuciel Hanna 04295 2007 MKS MOS K12 2057131 2019-05-14
Myśliwiec Aleksandra 04341 2007 UKS Kometa K12 2016973 2019-05-15
Nowak Zofia 03702 2008 KS Hades K12 8000828 2019-05-15
Grembowska Julia 04223 2007 UKS Dąb Leszno K12 1412008 2019-05-16
Pawlak Małgorzata 04247 2007 UKS Dąb Leszno K12 2127769 2019-05-16
Niessner Pola 03651 2007 WKS Wawel K12 8635047 2019-05-17
Słońska Antonina 03190 2007 WKS Wawel K12 8640921 2019-05-17
Śmigielska Weronika 04371 2008 MKS Metalowiec K12 2139262 2019-05-17
Śmigielska Martyna 04372 2008 MKS Metalowiec K12 2139263 2019-05-17
Marciniak Weronika 04296 2007 MKS MOS K12 2057132 2019-05-18
Hałucha Milena 03936 2007 WKS Wawel K12 2114869 2019-05-18
Kozłowska Natalia 2007 UKS Grom K12 2048148 2019-05-18
Wejtko Diana 03360 2007 UMKS Kwidzyn K12 1413975 2019-05-19
Fitrzyk Magdalena 03622 2007 UKS Patria K12 886352 2019-05-19
Mamala Magdalena 03924 2007 UKS Patria K12 886354 2019-05-19
Porzycz Małgorzata 04252 2008 UKS Siódemka K12 2019-05-19
Lewandowska Antonina 04468 2008 UKS Siódemka K12 2019-05-19
Klimczak Olimpia 04482 2008 UKS Siódemka K12 2019-05-19
Łysoń Łucja 04399 2008 UKS Siódemka K12 2019-05-19
Bielecka Marta 04398 2008 UKS Siódemka K12 2019-05-19
Szmidtka Martyna 04469 2008 UKS Siódemka K12 2019-05-19
Sokal Karolina 04734 2007 UKS Azymut Siedliska K12 430932 2019-05-19
Dobromilska Izabela 04381 2007 UKS Azymut Siedliska K12 2048193 2019-05-19
Bożek Ewelina 04359 2007 UKS Azymut Siedliska K12 2048185 2019-05-19
Głąb Karolina 04728 2007 UKS Azymut Siedliska K12 430925 2019-05-19
Sudak Oliwia 04361 2007 UKS Azymut Siedliska K12 430934 2019-05-19
Mielko Zuzanna 04362 2008 UKS Azymut Siedliska K11 2048184 2019-05-19
Staniec Julia 04346 2008 MKS MOS K11 7067739 2019-05-13
Barska Pola 04652 2008 MKS MOS K11 2067740 2019-05-07
Milczarek Oliwia 2008 UKS Orientuś K11 8667275 2019-05-19
Kubacka Maja 04530 2008 UKS Traper K11 2050605 2019-05-08
Konieczna Michalina 04239 2008 UKS Dąb Leszno K11 889166 2019-05-16
Biskupska Julia 03646 2008 WKS Wawel K11 9080722 2019-05-18
Wiatrowska Wiktoria 04701 2009 UKS Dąb Leszno K11 412271 2019-05-16
Zelek Martyna 03632 2008 UKS Patria K11 886357 2019-05-19
Moszkowicz Julia 04022 2008 WKS Wawel K11 2114859 2019-05-18
Pietrowska Zuzanna 04238 2008 UKS Dąb Leszno K11 1419875 2019-05-16
Stróżycka Antonina 04231 2008 UKS Dąb Leszno K11 2115750 2019-05-16
Majerowicz Julia 04698 2008 UKS Dąb Leszno K11 889165 2019-05-16
Oliinyk Yelyzaveta 04023 2008 WKS Wawel K11 2114868 2019-05-18
Kostek Kinga 04102 2008 UMKS Kwidzyn K11 2077835 2019-05-19
Stempniewska Nadia 04139 2008 UKS Traper K11 8650885 2019-05-08
Andrzejak Zuzanna 04237 2008 UKS Dąb Leszno K11 1412010 2019-05-16
Olejnik Jaśmina 03938 2008 WKS Wawel K11 8303011 2019-05-18
Ciastoń Oliwia 04312 2008 MKS MOS K11 2067741 2019-05-14
Rożniata Dominika 04508 2008 UMKS Kwidzyn K11 332185 2019-05-19
Masłowska Julia 04311 2008 MKS MOS K11 2057134 2019-05-18
Szerling Lena 04554 2008 UNTS K11 1408275 2019-05-20
Motylińska Anastazja 04528 2008 UKS Traper K11 2050604 2019-05-08
Jabłońska Amelia 04313 2008 MKS MOS K11 2067728 2019-05-13
Dżumaga Julia 2011 UKS Dąb Leszno K10N 1412007 2019-05-16
Juszczak Anna 04584 2011 UKS Patria K10N 413367 2019-05-19
Wieland Lena 04700 2009 UKS Dąb Leszno K10N 1419880 2019-05-16
Kmiecińska Maria 04443 2009 PUKS Młode Orły K10N 2033040 2019-05-16
Rychłowska Julia 04519 2010 KS Kościelec Chrzanów K10N 435240 2019-05-14
Osak Zuzanna 04145 2011 UKS Traper K10N 2050602 2019-05-20
Wójtowicz Hanna 04547 2010 UNTS K10N 8101219 2019-05-12
Hebda Julia 04520 2010 KS Kościelec Chrzanów K10 412596 2019-05-14
Szafarewicz Katarzyna 04179 2010 UMKS Kwidzyn K10 1427312 2019-05-19
Biskupska Małgorzata 2010 WKS Wawel K10 4624605 2019-05-18
Wysocka Michalina 04012 2010 MKS MOS K10 2016299 2019-05-14
Pietrowska Matylda 04229 2009 UKS Dąb Leszno K10 2113444 2019-05-16
Podgórska Gabriela 04164 2009 KS Kościelec Chrzanów K10 2801053 2019-05-14
Duda Kornelia 04141 2009 UKS Traper K10 8650886 2019-05-08
vacat vacat 2010 WKS Wawel K10 4624608 2019-05-18
Dżumaga Sara 04233 2009 UKS Dąb Leszno K10 1412009 2019-05-16
Breksa Blanka 04268 2010 WKS Wawel K10 4624606 2019-05-18
Marciniak Klaudia 04505 2010 UMKS Kwidzyn K10 332184 2019-05-19
Rombel Gabriela 04502 2010 UMKS Kwidzyn K10 2090697 2019-05-19
Lisiak Paweł 03251 1974 UKS Orientuś BTM 8667280 2019-05-19
Trepczyński Jarosław 04221 1983 UKS Orientuś BTM 8667278 2019-05-19
Szczygieł Marcin 04648 1971 MKS MOS BTM 2016300 2019-05-07
Ziółkiewicz Krzysztof 03986 1965 UKS Orientuś BTM 8667279 2019-05-19
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha BTM 7771986 2019-05-09
Szkudlarska Weronika 04242 2004 UKS Dąb Leszno BTK 8082011 2019-05-16
Kuźma Elżbieta 04579 1984 BKS Wataha BTK 1986006 2019-05-09
Wójtowicz Katarzyna 04548 1973 UNTS BTK 2130150 2019-05-12
Łukaszyk Sylwia 04235 1977 UKS Dąb Leszno BTK 1419877 2019-05-16
Kaczmarek Anna 04234 1986 UKS Dąb Leszno BTK 8121986 2019-05-16
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS BTK 8000842 2019-05-12
Ciupa Monika 04654 1978 UKS Orientuś BTK 2019-05-19