Puchar Najmłodszych - Sprint


Sprint -

Kwidzyn   2019-05-31   Term. zgłoszeń: 2019-05-20
 rank: 1,30  indywidualne  sprint

Pozostałe etapy
Klasyk - Kwidzyn   2019-06-01   Term. zgłoszeń: 2019-05-20 Pokaż
  366 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Punkty rank. Dodano Edytuj
Sieroń Karol 04404 2005 UKS Azymut Pabianice M14 887224 2019-05-20
Dąbrowski Karol 03907 2005 UKS OSiR M14 1419863 2019-05-20
Kwiatkowski Olaf 03968 2005 KOS BnO M14 8050605 2019-05-20
Kotkowiak Bartosz 03664 2006 KOS BnO M14 838322 2019-05-20
Bultrowicz Tymoteusz 03700 2006 KS Hades M14 8000827 2019-05-15
Żesławski Jakub 03201 2005 WKS Wawel M14 9119779 2019-05-18
Majowski Jan 03502 2005 UKS OSiR M14 7204644 2019-05-20
Chmielowski Bartosz 03918 2005 UMKS Kwidzyn M14 1419855 2019-05-19
Miśków Krzysztof 04165 2005 KS Kościelec Chrzanów M14 886343 2019-05-14
Dembinski Patryk 04246 2005 UKS Dąb Leszno M14 1 000027 2019-05-15
Rabiega Kamil 04355 2005 UKS Azymut Siedliska M14 2048182 2019-05-19
Wasilewski Mikołaj 02779 2005 UKS OSiR M14 338300 2019-05-20
Podworski Kacper 02780 2005 UKS OSiR M14 8181204 2019-05-20
Fronia Jakub 04116 2005 UKS GOK Galewice M14 2048153 2019-05-17
Tomalak Jakub 03869 2005 MKS Paulinum M14 412287 2019-05-20
Wójcik Paweł 02991 2005 WKS Wawel M14 8664651 2019-05-17
Modzelewski Mikołaj 03840 2005 UKS Siódemka M14 2019-05-19
Klefas Oskar 04325 2005 UKS Dąb Leszno M14 1419876 2019-05-15
Hryciuk Mikołaj 03836 2005 UKS Grom M14 2086649 2019-05-18
Lisiak Adam 03049 2005 UKS Orientuś M14 8667261 2019-05-19
Królikowski Dominik 04432 2005 MKS Paulinum M14 4612761 2019-05-20
Antonowicz Jan 02385 2005 UNTS M14 8636188 2019-05-12
Ważny Artur 04011 2005 MKS MOS M14 2016282 2019-05-14
Bublik Piotr 04018 2005 WKS Wawel M14 887006 2019-05-17
Cupryś Amadeusz 02897 2005 HKS Azymut M14 2121112 2019-05-20
Marszałek Patryk 03823 2005 UKS Kometa M14 2032319 2019-05-15
Grzegorczyk Borys 04481 2006 WKS Wawel M13 2114862 2019-05-17
Gąsienica-Samek Adam 02573 2006 UNTS M13 1408267 2019-05-20
Kielnierowski Wojciech 04105 2006 UKS Azymut Pabianice M13 887235 2019-05-20
Łubisz Dominik 04169 2006 UKS Azymut Pabianice M13 1403086 2019-05-20
Pisarek Kordian 04263 2006 WKS Wawel M13 2114851 2019-05-17
Kurdziel Szymon 04293 2006 MKS MOS M13 2016289 2019-05-16
Ciechanowicz Mikołaj 03941 2006 UKS Azymut 45 M13 2086324 2019-05-20
Cepurdej Wladyslaw 04184 2006 UMKS Kwidzyn M13 8666003 2019-05-19
Łącki Jakub 03296 2006 UKS OSiR M13 1419866 2019-05-20
Breska Wiktor 04125 2006 UKS Azymut 45 M13 2086321 2019-05-20
Połeć Kamil 03945 2006 BKS Wataha M13 1424641 2019-05-09
Wesołowski Oskar 04458 2006 UKS Azymut Pabianice M13 887245 2019-05-20
Łukaszyk Maksymilian 04236 2006 UKS Dąb Leszno M13 1424642 2019-05-15
Filipczak-Dudziak Bartosz 04241 2006 UKS Dąb Leszno M13 2115754 2019-05-15
Owsiak Stanisław 04364 2006 BKS Wataha M13 8666061 2019-05-09
Durma Jerzy 04457 2006 UKS Azymut Pabianice M13 886662 2019-05-20
Stopczyński Bartosz 04093 2006 BKS Wataha M13 1986008 2019-05-09
Sztranek Maciej 03562 2006 UKS Azymut Pabianice M13 2043890 2019-05-20
Ładyko Bartłomiej 04365 2006 BKS Wataha M13 1424638 2019-05-09
Marszałek Alan 04389 2006 UKS Grom M13 2086642 2019-05-18
Maciejewski Bartłomiej 03943 2006 BKS Wataha M13 8092006 2019-05-09
Pankiewicz Filip 04575 2006 BKS Wataha M13 1986003 2019-05-09
Dwojak Gracjan 04123 2006 UKS Orientpark.pl M13 2025009 2019-05-20
Pachnik Jędrzej 03073 2006 UKS Orientpark.pl M13 1396725 2019-05-20
Górak Ignacy 04400 2006 UKS Azymut Pabianice M13 553469 2019-05-20
Szlafka Mikołaj 04289 2006 HKS Azymut M13 505084 2019-05-20
Kardasz Jakub 04356 2006 UKS Azymut Siedliska M13 2048179 2019-05-19
Michalczak Paweł 03260 2006 HKS Azymut M13 2127752 2019-05-20
Kowalczyk Mateusz 04328 2006 MKS Metalowiec M13 2139264 2019-05-17
Kurzyp Michał 03271 2006 MKS MOS M13 2057139 2019-05-08
Stefaniak Robert 04466 2006 UKS Azymut 45 M13 2086323 2019-05-20
Białasik Bartosz 04230 2007 UKS Dąb Leszno M12 1419878 2019-05-15
Świtała Michał 03798 2007 UNTS M12 4644426 2019-05-20
Przegon Krzysztof 04733 2007 UKS Azymut Siedliska M12 2048198 2019-05-19
Pióro Dawid 04408 2007 UKS Azymut Siedliska M12 2048189 2019-05-19
Pachucki Tymoteusz 04395 2007 BKS Wataha M12 1986007 2019-05-09
Zielonka Bartosz 04735 2007 MKS Paulinum M12 4402253 2019-05-20
Lis Antoni 04249 2007 UKS Azymut Dębów M12 8636598 2019-05-20
Wodzicki Filip 04646 2007 MKS MOS M12 2016295 2019-05-13
Ludwin Jakub 03610 2007 KS Kościelec Chrzanów M12 8861490 2019-05-14
Klakla Kacper 03608 2007 KS Kościelec Chrzanów M12 2801056 2019-05-14
Woźniak Wojciech 2007 UKS Lotna Zdzieszowice M12 2036954 2019-05-20
Chachurski Mieszko 04193 2007 UNTS M12 8291207 2019-05-14
Łukasik Szymon 2007 UKS Lotna Zdzieszowice M12 1392575 2019-05-20
Kipka Mateusz 2007 UKS Lotna Zdzieszowice M12 2037509 2019-05-20
Zieliński Tomasz 03701 2007 KS Hades M12 8000841 2019-05-15
Staniewski Jędrzej 04681 2008 KS Hades M12 8000829 2019-05-15
Konopka Tomasz 2007 UKS Lotna Zdzieszowice M12 2037507 2019-05-20
Szudrowicz Nataniel 04244 2007 UKS Dąb Leszno M12 412298 2019-05-15
Kwieciński Konrad 04493 2007 PUKS Młode Orły M12 431908 2019-05-16
Narożny Kacper 04119 2007 UKS GOK Galewice M12 2086637 2019-05-17
Gradek Mateusz 03542 2007 UKS Traper M12 8650895 2019-05-08
Murawski Rafał 03578 2007 HKS Azymut M12 997887 2019-05-20
Wyrwa Tobiasz 03865 2007 HKS Azymut M12 997853 2019-05-20
Tarnowski Przemysław 03939 2007 WKS Wawel M12 886359 2019-05-18
Migacz Dawid 04495 2007 LKS Górzanka M12 2019-05-18
Pękal Mikołaj 03569 2007 UMKS Kwidzyn M12 8664842 2019-05-19
Perfikowski Paweł 03568 2007 UMKS Kwidzyn M12 8271107 2019-05-19
Zaremba Adam 03567 2007 UMKS Kwidzyn M12 2103950 2019-05-19
Rygielski Wiktor 03570 2007 UMKS Kwidzyn M12 8666001 2019-05-19
Grajewski Jakub 03915 2007 UMKS Kwidzyn M12 2127780 2019-05-19
Droń Wiktor 03764 2007 UMKS Kwidzyn M12 2103949 2019-05-19
Wiśniewski Jakub 03879 2007 UKS Azymut Pabianice M12 7662202 2019-05-20
Krempiński Franciszek 03559 2007 UKS Azymut Pabianice M12 7202778 2019-05-20
Duplak Maciej 03621 2007 UKS Patria M12 886353 2019-05-19
Młynarczyk Maksymilian 03711 2007 UKS Orientuś M12 8667264 2019-05-19
Słomczyński Filip 03765 2007 UKS Orientuś M12 8667271 2019-05-19
Ziółkiewicz Jan 03932 2007 UKS Orientuś M12 8667274 2019-05-19
Stefańczak Tymon 04344 2008 MKS MOS M11 2067721 2019-05-13
Mikołajczak Tymon 04224 2008 UKS Dąb Leszno M11 1419879 2019-05-15
Domagała Jakub 04388 2008 UKS Grom M11 2086645 2019-05-18
Szostakowski Krzysztof 04714 2008 PUKS Młode Orły M11 412397 2019-05-16
Wasilewski Antoni 04441 2008 UKS OSiR M11 338295 2019-05-20
Kociuba Wiktor 04002 2008 MKS MOS M11 8644895 2019-05-13
Mokrzanowski Bartłomiej 04722 2008 UKS OSiR M11 412164 2019-05-20
Kamiński Fabian 04699 2008 UKS Dąb Leszno M11 889167 2019-05-15
Gniewkowski Krzysztof 04525 2008 UKS Włóczykij M11 2118333 2019-05-20
Rzoska Jakub 04545 2008 UKS Włóczykij M11 2118335 2019-05-20
Jopp Mateusz 04702 2008 UKS Dąb Leszno M11 424182 2019-05-15
Gniot Patryk 2008 UKS Lotna Zdzieszowice M11 1392573 2019-05-20
Porada Tobiasz 2008 UKS Lotna Zdzieszowice M11 2036951 2019-05-20
Mordarski Oskar 03628 2008 UKS Patria M11 886351 2019-05-19
Ciupa Jan 03926 2008 UKS Orientuś M11 8667270 2019-05-19
Jankiewicz Radosław 03913 2008 UMKS Kwidzyn M11 2067683 2019-05-19
Chmielowski Krystian 04507 2008 UMKS Kwidzyn M11 332176 2019-05-19
Jończy Michał 03882 2008 MKS Paulinum M11 2053633 2019-05-20
Joniec Hubert 03917 2008 UMKS Kwidzyn M11 2111030 2019-05-19
Karpiński Szymon 2008 UKS Orientuś M11 8867277 2019-05-19
Chodlewski Antoni 03602 2008 KS Kościelec Chrzanów M11 2801057 2019-05-14
Chodlewski Szymon 03603 2008 KS Kościelec Chrzanów M11 2801054 2019-05-14
Rzeńca Tomasz 03712 2008 UKS Orientuś M11 8667272 2019-05-19
Motała Piotr 04552 2008 UKS Siódemka M11 7777772 2019-05-19
Ukleja Krzysztof 03120 2008 UKS Azymut 45 M11 9201833 2019-05-20
Kiersztyn Jakub 04431 2008 UKS Azymut Siedliska M11 2048196 2019-05-19
Michalski Tomasz 03950 2008 BKS Wataha M11 1424640 2019-05-09
Kisłowski Marek 03754 2008 UMKS Kwidzyn M11 2133398 2019-05-19
Tufekcis Leonidas 04577 2008 BKS Wataha M11 1986004 2019-05-09
Kurnyta Dawid 03625 2009 UKS Patria M11 2077836 2019-05-19
Maślanka Mateusz 04581 2008 BKS Wataha M11 1424639 2019-05-09
Borczyk Dawid 04535 2010 PUKS Młode Orły M10N 412394 2019-05-16
Kmieciński Franciszek 04533 2012 PUKS Młode Orły M10N 2033044 2019-05-16
Mordarska Julita 04586 2011 UKS Patria M10N 413362 2019-05-19
Dwojak Adrian 2011 UKS Orientpark.pl M10N 2025020 2019-05-20
Kuźma Kacper 04578 2010 BKS Wataha M10N 1986005 2019-05-09
Szaryk Bartłomiej 04705 2009 UKS Dąb Leszno M10N 889262 2019-05-15
Meller Jan 04150 2009 KS Hades M10N 8000825 2019-05-15
Lamorski Bartłomiej 2009 UKS Kometa M10N 2016966 2019-05-15
Dudziak Andrzej 2010 UKS Dąb Leszno M10N 2115726 2019-05-15
Kaszkiewicz Tymon 04467 2009 UKS Azymut 45 M10 1421941 2019-05-20
Wojda Grzegorz 04570 2009 UNTS M10 1408264 2019-05-13
Mirek Tomasz 2010 LKS Górzanka M10 2019-05-18
Zychowicz Bartosz 04167 2010 KS Kościelec Chrzanów M10 412500 2019-05-14
Jędras Jakub 04509 2011 UMKS Kwidzyn M10 332172 2019-05-19
Janas Aleksander 04515 2009 UKS Kometa M10 338919 2019-05-15
Pękal Paweł 04444 2010 UMKS Kwidzyn M10 8051213 2019-05-19
Misiewicz Jakub 04503 2009 UMKS Kwidzyn M10 332174 2019-05-19
Łubisz Łukasz 04402 2009 UKS Azymut Pabianice M10 886661 2019-05-20
Droń Wojciech 04510 2010 UMKS Kwidzyn M10 332173 2019-05-19
Bartos Ryszard 04217 2009 UKS Orientuś M10 8667263 2019-05-19
Smoliński Paweł 2009 UKS Orientuś M10 8667276 2019-05-19
Trepczyński Franciszek 04220 2009 UKS Orientuś M10 8667265 2019-05-19
Rożniata Tymoteusz 04500 2011 UMKS Kwidzyn M10 332175 2019-05-19
Wojciechowski Jan 04633 2009 HKS Azymut M10 2127768 2019-05-20
Lubnau Filip 2009 UKS Lotna Zdzieszowice M10 1392571 2019-05-20
Matusiak Oliwer 2009 UKS Lotna Zdzieszowice M10 1394742 2019-05-20
Kaszkiewicz Leon 04711 2010 UKS Azymut 45 M10 2086322 2019-05-20
Kozłowski Mikołaj 04605 2009 UKS Azymut Pabianice M10 887092 2019-05-20
Grzywacz Bartłomiej 2010 UKS OSiR M10 412161 2019-05-20
Duda Łukasz 04142 2011 UKS Traper M10 9202031 2019-05-20
Niedzielski Mikołaj 2010 HKS Azymut M10 723086 2019-05-20
Wiśniewski Adam 04406 2010 UKS Azymut Pabianice M10 2061725 2019-05-20
Młynkowiak Fabian 2010 HKS Azymut M10 412418 2019-05-20
Marszałek Dawid 04148 2009 UKS Kometa M10 2032326 2019-05-15
Pachnik Antoni 04299 2010 UKS Orientpark.pl M10 2025004 2019-05-20
Murek Marcin 03580 2009 HKS Azymut M10 412422 2019-05-20
Pułczyński Jeremi 04019 2009 WKS Wawel M10 7208250 2019-05-18
Indyka Jan 2010 WKS Wawel M10 4624610 2019-05-18
Zasadzki Tymoteusz 2010 WKS Wawel M10 4624604 2019-05-18
Pietrzak Bruno 2010 HKS Azymut M10 423075 2019-05-20
Franc Julian Emilian 04640 2010 HKS Azymut M10 1427329 2019-05-20
Łabieniec Kornelia 04597 2005 UKS Azymut Pabianice K14 887249 2019-05-20
Kurtycz Natalia 04021 2005 WKS Wawel K14 2114853 2019-05-17
Pułczyńska Hanna 03193 2005 WKS Wawel K14 8666005 2019-05-17
Krzyżostanek Partycja 03838 2005 UKS Grom K14 2048146 2019-05-18
Pupiec Agata 03391 2005 UKS Siódemka K14 895251 2019-05-19
Kusztelska Natalia 03827 2005 KOS BnO K14 8434123 2019-05-20
Domagała Emilia 03835 2005 UKS Grom K14 2048188 2019-05-18
Michno Marta 03937 2005 WKS Wawel K14 8650881 2019-05-17
Gielec Julia 03047 2005 UKS Orientuś K14 8667273 2019-05-19
Pudełek Jowita 03998 2005 LKS Górzanka K14 2118337 2019-05-18
Kulka Wiktoria 03855 2005 UKS Orientpark.pl K14 2016464 2019-05-20
Kiełb Patrycja 03845 2005 UKS Azymut Dębów K14 8636600 2019-05-20
Saładajczyk Malwina 03878 2005 UKS Azymut Pabianice K14 886660 2019-05-20
Rygielska Kinga 04506 2005 UMKS Kwidzyn K14 2103943 2019-05-19
Szczurko Paulina 03545 2005 UKS Traper K14 8650896 2019-05-08
Muller Iga 02764 2005 UMKS Kwidzyn K14 8051213 2019-05-19
Pieragowska Julia 04434 2005 UKS Traper K14 682388 2019-05-05
Karkut Estera 03259 2005 HKS Azymut K14 2121110 2019-05-20
Kubacka Wiktoria 04281 2005 HKS Azymut K14 2127753 2019-05-20
Kędzior Alicja 03563 2005 UMKS Kwidzyn K14 1422448 2019-05-19
Dreier Anna 03256 2005 HKS Azymut K14 1424636 2019-05-20
Lechowska Agata 03609 2005 KS Kościelec Chrzanów K14 886350 2019-05-14
Komorowska Marta 04655 2005 UKS Orientuś K14 8667262 2019-05-19
Michalewicz Alicja 03261 2005 HKS Azymut K14 2127767 2019-05-20
Bekier Monika 04730 2005 UKS Azymut Siedliska K14 430929 2019-05-19
Lamparska Maja 03832 2005 WKS Wawel K14 8636994 2019-05-17
Piestrak Aleksandra 04460 2005 UKS Azymut Dębów K14 8636596 2019-05-20
Kotlińska Kamila 04056 2006 UKS Azymut Dębów K13 8636599 2019-05-20
Ciszek Katarzyna 04290 2006 MKS MOS K13 8654388 2019-05-13
Polewka Julianna 02461 2006 UKS Kometa K13 2021377 2019-05-15
Dziuba Justyna 04340 2006 UKS Kometa K13 2016971 2019-05-15
Markowska Natalia 04226 2006 UKS Dąb Leszno K13 1419871 2019-05-15
Prais Julia 04225 2006 UKS Dąb Leszno K13 1419874 2019-05-15
Majerowicz Jagoda 04697 2006 UKS Dąb Leszno K13 889261 2019-05-15
Mikołajczak Iga 04248 2006 UKS Dąb Leszno K13 2061714 2019-05-15
Szostakowska Marianna 04713 2006 PUKS Młode Orły K13 412395 2019-05-16
Zawada Zuzanna 03659 2006 WKS Wawel K13 2114860 2019-05-17
Cegiełka Milena 04115 2006 UKS GOK Galewice K13 2086643 2019-05-17
Parafiniuk Hanna 04384 2006 MKS Metalowiec K13 2139261 2019-05-17
Ziółkowska Nina 04707 2006 MKS Metalowiec K13 2139265 2019-05-17
Siek Barbara 03654 2006 WKS Wawel K13 895243 2019-05-18
Kozuń Marika 04599 2006 UKS Azymut Pabianice K13 1409366 2019-05-20
Młynarczyk Kaja 04596 2006 UKS Azymut Pabianice K13 1409380 2019-05-20
Młynkowiak Karolina 03262 2006 HKS Azymut K13 1427322 2019-05-20
Pieśniak Patrycja 03264 2006 HKS Azymut K13 1427324 2019-05-20
Rzyska Zofia 04279 2006 HKS Azymut K13 997824 2019-05-20
Hajduk Maria 03257 2006 HKS Azymut K13 2127764 2019-05-20
Szmyt Aleksandra 04635 2006 HKS Azymut K13 2127770 2019-05-20
Murek Emilia 03579 2006 HKS Azymut K13 1427328 2019-05-20
Borkowska Lena 03756 2006 UKS OSiR K13 412166 2019-05-20
Kasprzyk Marta 04540 2006 UKS OSiR K13 418961 2019-05-20
Kiełbik Nikola 04387 2006 UKS Grom K13 2048148 2019-05-20
Ukleja Patrycja 03121 2006 UKS Azymut 45 K13 9201832 2019-05-20
Nowak Anna 02858 2006 UKS Azymut 45 K13 9201831 2019-05-20
Piestrak Karolina 04058 2006 UKS Azymut Dębów K13 8636597 2019-05-20
Grembowska Julia 04223 2007 UKS Dąb Leszno K12 1412008 2019-05-15
Janiak Magdalena 04603 2007 UKS Azymut Pabianice K12 1409362 2019-05-20
Stempniewska Nadia 04139 2008 UKS Traper K12 8650885 2019-05-08
Mamala Magdalena 03924 2007 UKS Patria K12 886354 2019-05-19
Matląg Katarzyna 03627 2007 UKS Patria K12 2019-05-19
Fitrzyk Magdalena 03622 2007 UKS Patria K12 886352 2019-05-19
Sokal Karolina 04734 2007 UKS Azymut Siedliska K12 430932 2019-05-19
Dobromilska Izabela 04381 2007 UKS Azymut Siedliska K12 2048193 2019-05-19
Bożek Ewelina 04359 2007 UKS Azymut Siedliska K12 2048185 2019-05-19
Sudak Oliwia 04361 2007 UKS Azymut Siedliska K12 430934 2019-05-19
Wejtko Diana 03360 2007 UMKS Kwidzyn K12 1413975 2019-05-19
Głąb Karolina 04728 2007 UKS Azymut Siedliska K12 430925 2019-05-19
Miłaszewicz Magdalena 03887 2007 UKS Traper K12 8650883 2019-05-08
Chabiera Filomena 03856 2007 UNTS K12 1408272 2019-05-12
Mianowska Antonina 03554 2007 UNTS K12 8131207 2019-05-12
Roman Oliwia 04723 2007 UKS Orientpark.pl K12 2025012 2019-05-20
Halewicz Julia 03740 2007 UKS Orientpark.pl K12 2025001 2019-05-20
Klecha Weronika 03574 2007 HKS Azymut K12 2127758 2019-05-20
Szeliga Sonia 03739 2007 UKS Orientpark.pl K12 8321123 2019-05-20
Hałucha Milena 03936 2007 WKS Wawel K12 2114869 2019-05-18
Szczygieł Hanna 02911 2007 MKS MOS K12 2016283 2019-05-07
Marciniak Weronika 04296 2007 MKS MOS K12 2057132 2019-05-18
Mikuła Daria 03960 2007 KOS BnO K12 8073012 2019-05-20
Mikuła Iga 03959 2007 KOS BnO K12 8300107 2019-05-20
Słońska Antonina 03190 2007 WKS Wawel K12 8640921 2019-05-17
Niessner Pola 03651 2007 WKS Wawel K12 8635047 2019-05-17
Matyja Weronika 03958 2007 KOS BnO K12 8160207 2019-05-20
Kula Maja 03962 2007 KOS BnO K12 8627923 2019-05-20
Trzebiatowska Martyna 04470 2007 UKS Siódemka K12 2019-05-19
Jarczak Marika 04427 2007 MUKS Junior K12 2048144 2019-05-20
Herbeć Anna 04430 2007 MUKS Junior K12 2048178 2019-05-20
Podgórska Marta 03611 2007 KS Kościelec Chrzanów K12 2801059 2019-05-14
Borek Alicja 03314 2007 UKS Traper K12 8650898 2019-05-05
Łącka Julia 03573 2007 UKS OSiR K12 338298 2019-05-20
Kuciel Hanna 04295 2007 MKS MOS K12 2057131 2019-05-14
Pawlak Małgorzata 04247 2007 UKS Dąb Leszno K12 2127769 2019-05-15
Myśliwiec Aleksandra 04341 2007 UKS Kometa K12 2016973 2019-05-15
Nowak Zofia 03702 2008 KS Hades K12 8000828 2019-05-15
Eggert Wiktoria 04175 2007 UKS Włóczykij K12 1414598 2019-05-20
Zaborowska Natalia 04523 2007 UKS Włóczykij K12 2118331 2019-05-20
Biskupska Julia 03646 2008 WKS Wawel K11 9080722 2019-05-18
Staniec Julia 04346 2008 MKS MOS K11 7067739 2019-05-13
Pietrowska Zuzanna 04238 2008 UKS Dąb Leszno K11 1419875 2019-05-15
Motylińska Anastazja 04528 2008 UKS Traper K11 2050604 2019-05-05
Majerowicz Julia 04698 2008 UKS Dąb Leszno K11 889165 2019-05-15
Zapart Julia 2008 UKS Lotna Zdzieszowice K11 2037504 2019-05-20
Kisiel Gabriela 04557 2008 UNTS K11 1408256 2019-05-14
Klimczak Olimpia 04482 2008 UKS Siódemka K11 2019-05-19
Szerling Lena 04554 2008 UNTS K11 1408275 2019-05-20
Bielecka Marta 04398 2008 UKS Siódemka K11 2019-05-19
Szmidtka Martyna 04469 2008 UKS Siódemka K11 2019-05-19
Dutkiewicz Wiktoria 03881 2008 MKS Paulinum K11 7200190 2019-05-20
Wasilewska Olga 04251 2008 UKS OSiR K11 418960 2019-05-20
Milczarek Oliwia 2008 UKS Orientuś K11 8667275 2019-05-19
Lewandowska Antonina 04468 2008 UKS Siódemka K11 2019-05-19
Porzycz Małgorzata 04252 2008 UKS Siódemka K11 842652 2019-05-19
Zelek Martyna 03632 2008 UKS Patria K11 886357 2019-05-19
Andrzejak Zuzanna 04237 2008 UKS Dąb Leszno K11 1412010 2019-05-15
Łysoń Łucja 04399 2008 UKS Siódemka K11 2019-05-19
Masłowska Julia 04311 2008 MKS MOS K11 2057134 2019-05-18
Mielko Zuzanna 04362 2008 UKS Azymut Siedliska K11 2048184 2019-05-19
Śmigielska Martyna 04372 2008 MKS Metalowiec K11 2139263 2019-05-17
Śmigielska Weronika 04371 2008 MKS Metalowiec K11 2139262 2019-05-17
Ciećwierz Małgorzata 04712 2008 UKS Azymut 45 K11 9102642 2019-05-20
Kotłowska Julia 2008 UKS Lotna Zdzieszowice K11 2036950 2019-05-20
Kostek Kinga 04102 2008 UMKS Kwidzyn K11 2077835 2019-05-19
Rożniata Dominika 04508 2008 UMKS Kwidzyn K11 332185 2019-05-19
Barska Pola 04652 2008 MKS MOS K11 2067740 2019-05-07
Kotłowska Sonia 2008 UKS Lotna Zdzieszowice K11 1394731 2019-05-20
Kubacka Maja 04530 2008 UKS Traper K11 2050605 2019-05-05
Jabłońska Amelia 04313 2008 MKS MOS K11 2067728 2019-05-13
Konieczna Michalina 04239 2008 UKS Dąb Leszno K11 889166 2019-05-15
Ciastoń Oliwia 04312 2008 MKS MOS K11 2067741 2019-05-14
Wiatrowska Wiktoria 04701 2009 UKS Dąb Leszno K11 412271 2019-05-16
Włodarczyk Wiktoria 03546 2008 UKS Traper K11 8650897 2019-05-05
Osińska Vanessa 2008 UKS Azymut Pabianice K11 887248 2019-05-20
Stróżycka Antonina 04231 2008 UKS Dąb Leszno K11 2115750 2019-05-15
Wróblewska Jagoda 2008 UKS Lotna Zdzieszowice K11 1394736 2019-05-20
Olejnik Jaśmina 03938 2008 WKS Wawel K11 8303011 2019-05-18
Kukawska Julia 2008 MUKS Junior K11 2086237 2019-05-20
Oliinyk Yelyzaveta 04023 2008 WKS Wawel K11 2114868 2019-05-18
Piekielna Maja 2008 MUKS Junior K11 2048156 2019-05-20
Moszkowicz Julia 04022 2008 WKS Wawel K11 2114859 2019-05-18
Osak Zuzanna 04145 2011 UKS Traper K10N 2050602 2019-05-20
Juszczak Anna 04584 2011 UKS Patria K10N 413367 2019-05-19
Dżumaga Julia 2011 UKS Dąb Leszno K10N 1412007 2019-05-16
Wieland Lena 04700 2009 UKS Dąb Leszno K10N 1419880 2019-05-15
Wójtowicz Hanna 04547 2010 UNTS K10N 8101219 2019-05-12
Kulka Kornelia 04343 2010 UKS Orientpark.pl K10N 2025011 2019-05-20
Klimczak Oksana 2007 UKS Siódemka K10 2019-05-20
Kwoczała Emilia 2009 UKS Lotna Zdzieszowice K10 1392586 2019-05-20
Matusiak Wiktoria 2009 UKS Lotna Zdzieszowice K10 1392572 2019-05-20
Nowicka Alicja 2009 UKS Lotna Zdzieszowice K10 1394744 2019-05-20
Dżumaga Sara 04233 2009 UKS Dąb Leszno K10 1412009 2019-05-15
Zaborowska Amelia 04526 2009 UKS Włóczykij K10 2091861 2019-05-20
Klein Kinga 04544 2009 UKS Włóczykij K10 2087502 2019-05-20
Hebda Julia 04520 2010 KS Kościelec Chrzanów K10 412596 2019-05-14
Rychłowska Julia 04519 2010 KS Kościelec Chrzanów K10 435240 2019-05-14
Wysocka Michalina 04012 2010 MKS MOS K10 2016299 2019-05-14
Duda Kornelia 04141 2009 UKS Traper K10 8650886 2019-05-05
Pietrowska Matylda 04229 2009 UKS Dąb Leszno K10 2113444 2019-05-16
Gorzelniak Zofia 2010 HKS Azymut K10 423074 2019-05-20
Podgórska Gabriela 04164 2009 KS Kościelec Chrzanów K10 2801053 2019-05-14
Paterek Hanna 2009 HKS Azymut K10 412404 2019-05-20
Bohne Amelia 2010 HKS Azymut K10 430373 2019-05-20
Miś Milena 03575 2009 HKS Azymut K10 2127757 2019-05-20
Breksa Blanka 04268 2010 WKS Wawel K10 4624606 2019-05-18
Pabich Hanna 04168 2011 UKS Azymut Pabianice K10 886698 2019-05-20
Biskupska Małgorzata 2010 WKS Wawel K10 4624605 2019-05-18
Rombel Gabriela 04502 2010 UMKS Kwidzyn K10 2090697 2019-05-19
Wiklent Marcelina 04524 2009 UKS Włóczykij K10 2118334 2019-05-20
vacat vacat 2010 WKS Wawel K10 4624608 2019-05-18
Szafarewicz Katarzyna 04179 2010 UMKS Kwidzyn K10 1427312 2019-05-19
Marciniak Klaudia 04505 2010 UMKS Kwidzyn K10 332184 2019-05-19
Oleśniewicz Hanna 2009 UKS Lotna Zdzieszowice K10 1394737 2019-05-20
Dajcz Blanka 04600 2010 UKS Azymut Pabianice K10 505002 2019-05-20
Pachnik Dariusz 00706 1969 UKS Orientpark.pl BTM 1396727 2019-05-20
Krempiński Piotr 02652 1976 UKS Azymut Pabianice BTM 7202779 2019-05-20
Ziółkiewicz Krzysztof 03986 1965 UKS Orientuś BTM 8667279 2019-05-19
Sztranek Paweł 1970 UKS Azymut Pabianice BTM 7204932 2019-05-20
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha BTM 7771986 2019-05-09
Jończy Daniel 01298 1975 MKS Paulinum BTM 1411015 2019-05-20
Dutkiewicz Damian 01279 1977 MKS Paulinum BTM 9101296 2019-05-20
Łącki Łukasz 01673 1982 UKS OSiR BTM 7205049 2019-05-20
Gładecki Dawid 03729 2000 UKS OSiR BTM 8664844 2019-05-20
Lisiak Paweł 03251 1974 UKS Orientuś BTM 8667280 2019-05-19
Ciećwierz Sławomir 04338 1979 UKS Azymut 45 BTM 8270379 2019-05-20
Gąsiorowski Adam 03558 1989 UKS Azymut Pabianice BTM 887246 2019-05-20
Płóciennik Konrad 01785 2000 UKS Azymut Pabianice BTM 8260500 2019-05-20
Mazan Bartłomiej 1992 KOS BnO BTM 8100192 2019-05-20
Szczygieł Marcin 04648 1971 MKS MOS BTM 2016300 2019-05-07
Trepczyński Jarosław 04221 1983 UKS Orientuś BTM 8667278 2019-05-19
Leśnicka Agnieszka 02611 2002 UKS Azymut Dębów BTK 8008007 2019-05-20
Paterek Honorata 00193 1974 HKS Azymut BTK 7200181 2019-05-20
Nowak Barbara 01222 1970 HKS Azymut BTK 997889 2019-05-20
Wójtowicz Katarzyna 04548 1973 UNTS BTK 2130150 2019-05-12
Pabich Maria 00330 1982 UKS Azymut Pabianice BTK 553466 2019-05-20
Sztranek Iwona 1974 UKS Azymut Pabianice BTK 7204651 2019-05-20
Grochowalska Alicja 04604 2003 UKS Azymut Pabianice BTK 887236 2019-05-20
Łukaszyk Sylwia 04235 1977 UKS Dąb Leszno BTK 1419877 2019-05-15
Kaczmarek Anna 04234 1986 UKS Dąb Leszno BTK 8121986 2019-05-15
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS BTK 8000842 2019-05-12
Kuźma Elżbieta 04579 1984 BKS Wataha BTK 1986006 2019-05-09
Ciupa Monika 04654 1978 UKS Orientuś BTK 2019-05-19
Szkudlarska Weronika 04242 2004 UKS Dąb Leszno BTK 8082011 2019-05-15