MP, MPW w BnO - nocny, średni - średni dystans


średni dystans -

Smołdzęcino   2019-05-19   Term. zgłoszeń: 2019-05-05
 rank: 1,30  indywidualne  średni

Pozostałe etapy
bieg nocny - Połczyn Zdrój   2019-05-18   Term. zgłoszeń: 2019-05-05 Pokaż
  340 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Punkty rank. Dodano Edytuj
Wysocki Stanisław 00523 1929 KS Spójnia Warszawa M90 881580 2019-05-03
Zielczyński Mieczysław 00750 1930 Indywidualny Mazowsze M85 1415383 2019-03-17
Dura Kazimierz 00720 1939 WKS Śląsk M80 54119 2019-05-05
Ostojski Jerzy 01053 1942 UKS Energetyk M75 886311 2019-05-04
Płuciennik Waldemar 00883 1943 KOS Modrzew M75 2053655 2019-04-17
Pokora Edward 01503 1944 UMKS Kwidzyn M75 412004 2019-05-05
Pietkiewicz Waldemar 01084 1943 Indywidualny Dolnośląskie M75 2023855 2019-04-28
Bartkowiak Edward 00925 1948 WKS Grunwald M70 412412 2019-04-28
Wasilewski Stanisław 01168 1946 PUKS Młode Orły M70 8626617 2019-04-01
Kmieciński Józef 00069 1947 PUKS Młode Orły M70 2800471 2019-04-01
Królikowski Władysław 00884 1947 KOS Modrzew M70 427592 2019-04-17
Wołochowicz Władysław 00886 1947 KOS BnO M70 427591 2019-05-05
Patejko Tadeusz 00521 1948 KS Spójnia Warszawa M70 8120748 2019-05-03
Michałek Janusz 00742 1948 KOS Modrzew M70 886317 2019-04-17
Paszyński Józef 00383 1953 UKS Orientuś M65 8667273 2019-05-05
Parzewski Jerzy 00072 1952 KU AZS WAT M65 1391133 2019-04-16
Wysocki Andrzej 02697 1951 UKS Kometa M65 8631676 2019-05-04
Miszewski Romuald 00142 1954 Indywidualni Pomorskie M65 888963 2019-05-05
Świerczyński Bogdan 00885 1953 KOS Modrzew M65 1394482 2019-05-01
Chułek Aleksander 00547 1956 UKS Azymut 45 M60 9101302 2019-05-05
Machowski Władysław 00482 1959 UKS OSiR M60 2086529 2019-05-02
Mądrzyński Zbigniew 02885 1956 UMKS Kwidzyn M60 9102706 2019-05-05
Kryjomski Jerzy 00963 1958 KS Kościelec Chrzanów M60 886350 2019-04-23
Hornik Zbigniew 01554 1956 LKO M60 887089 2019-05-04
Guga Romuald 00716 1955 WKS Śląsk M60 889177 2019-05-05
Krochmal Andrzej 00528 1956 KS Spójnia Warszawa M60 9040156 2019-05-03
Wróblewski Tadeusz 00226 1958 KS OK!Sport M60 8636527 2019-05-05
Cepurdej Aleksandr 04180 1958 UMKS Kwidzyn M60 2019-05-05
Drągowski Robert 00690 1959 KS OK!Sport M60 887222 2019-05-05
Wierciński Piotr 01105 1956 MKS Metalowiec M60 1394894 2019-05-05
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś M55 8667269 2019-05-05
Wołowczyk Marek 00113 1963 UNTS M55 1393090 2019-04-25
Klawczyński Zbigniew 03895 1962 UMKS Kwidzyn M55 2019-05-05
Chachurski Ryszard 00065 1963 KU AZS WAT M55 1963012 2019-05-05
Mossakowski Przemysław 01758 1960 Indywidualny Mazowsze M55 1411188 2019-05-04
Dyzio Włodzimierz 01533 1961 WKS Wawel M55 8650900 2019-05-05
Niessner Piotr 02725 1963 WKS Wawel M55 8200663 2019-05-05
Wołek Andrzej 03555 1964 UNTS M55 1409497 2019-04-25
Depta Piotr 00148 1965 MKS Paulinum M50 8670951 2019-04-17
Olas Jacek 00422 1969 UKS Orientuś M50 8667272 2019-05-05
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze M50 8640904 2019-05-05
Klasa Tomasz 03730 1966 KS Hades M50 8000829 2019-05-02
Muller Tomasz 02577 1968 UMKS Kwidzyn M50 8230568 2019-05-05
Słoński Marek 03192 1969 WKS Wawel M50 8172888 2019-05-05
Pesta Adam 02857 1969 UKS Azymut 45 M50 8664839 2019-05-05
Michalak Tomasz 02981 1969 UNTS M50 8180169 2019-04-25
Matuszewski Grzegorz 04094 1968 KOS BnO M50 2019-05-05
Płytnik Stanisław 03670 1966 KOS BnO M50 7205883 2019-05-05
Bączek Dariusz 04013 1965 UKS Technik Ruciane-Nida M50 8661592 2019-05-05
Cych Piotr 00718 1968 WKS Śląsk M50 8091968 2019-05-05
Widziewicz Remigiusz 01064 1966 WKS Śląsk M50 504031 2019-05-05
Pachnik Dariusz 1969 UKS "Orientpark.pl" Iwiny M50 1396727 2019-04-30
Krasuski Marcin 02688 1972 KS OK!Sport M45 7202764 2019-05-05
Doliński Grzegorz 03143 1972 BKS Wataha M45 1972059 2019-04-18
Biederman Paweł 01390 1971 WKS Wawel M45 887009 2019-05-05
Gliszczyński Janusz 04653 1974 Indywidualny Wielkopolskie M45 887086 2019-04-30
Dzik Mirosław 01195 1971 LKS Górzanka M45 428768 2019-05-05
Wieczorek Piotr 03016 1973 Indywidualny Mazowsze M45 9101039 2019-04-26
Porzycz Janusz 00232 1973 UKS Siódemka M45 9101165 2019-05-05
Kosicki Tomasz 01522 1971 KS OK!Sport M45 1412342 2019-05-05
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS M45 8270873 2019-04-25
Błachut Igor 02679 1973 Stowarzyszenie Team 360 stopni M45 8030173 2019-04-29
Kramski Mariusz 01690 1970 UKS Energetyk M45 2023873 2019-05-04
Borzyszkowski Jacek 03307 1974 UKS Siódemka M45 8635800 2019-05-05
Nowakowski Sławomir 03710 1974 BKS Wataha M45 7170974 2019-04-18
Słomczyński Robert 03001 1972 UKS Orientuś M45 8667274 2019-05-05
Staszak Artur 02013 1970 UNTS M45 8123777 2019-04-25
Sass Jarosław 1973 UKS Azymut 45 M45 7200178 2019-05-05
Polewka Tomasz 00301 1973 UKS Kometa M45 8629802 2019-05-04
Murawski Piotr 03588 1973 HKS Azymut M45 7200182 2019-05-05
Żak Tomasz 03242 1973 UKS Energetyk M45 2036944 2019-04-30
Nowak Remigiusz 00907 1972 KS Hades M45 8000833 2019-05-01
Gorczyca Jacek 03305 1971 KS Hades M45 8000834 2019-05-01
Sędłak Krystian 01130 1973 KS OK!Sport M45 887220 2019-05-05
Czapla Przemysław 02933 1974 WKS Wawel M45 8281274 2019-05-05
Krempiński Piotr 02652 1976 UKS Azymut Pabianice M40 7202779 2019-04-30
Biolik Grzegorz 02177 1976 UNTS M40 770327 2019-04-25
Rotter Daniel 04396 1978 KOS BnO M40 2019-05-05
Ciupa Marcin 03927 1978 UKS Orientuś M40 8020578 2019-05-05
Jończy Daniel 01298 1975 MKS Paulinum M40 1411015 2019-04-17
Fiedorowicz Szczepan 02906 1976 UKS Traper M40 1997225 2019-03-31
Mioduszewski Mateusz 03970 1976 Indywidualny Mazowsze M40 7207195 2019-04-01
Golinowski Paweł 02892 1979 Indywidualny Dolnośląskie M40 8648666 2019-04-17
Nowak Paweł 03930 1977 UKS Orientuś M40 8667262 2019-05-05
Gmur Karol 01237 1976 WKS Śląsk M40 7204930 2019-05-05
Duda Tomasz 04529 1976 UKS Traper M40 2050608 2019-05-05
Kogut Szczepan 04553 1978 UKS Energetyk M40 2023829 2019-04-29
Mol Krzysztof 02866 1975 HKS Azymut M40 8636515 2019-04-28
Kosicki Roman 03243 1977 UKS Energetyk M40 981863 2019-05-01
Czapla Tomasz 03432 1976 WKS Wawel M40 886360 2019-05-05
Maciejewski Mikołaj 03944 1976 BKS Wataha M40 8300176 2019-04-18
Ciećwierz Sławomir 04338 1979 UKS Azymut 45 M40 8270379 2019-05-05
Wojciech Sebastian 1983 Induwidualnie Wielkopolska M35 2019-05-05
Cwalina Karol 03707 1983 KS OK!Sport M35 1418714 2019-05-05
Stężycki Grzegorz 04684 1982 Indywidualny lubuskie M35 8648671 2019-04-28
Frątczak Sławomir 04370 1984 GKS Luzino M35 1394441 2019-05-05
Majasow Kostiantyn 01406 1983 WKS Śląsk M35 502257 2019-05-05
Jaskuła Kornel 02685 1984 Stowarzyszenie Team 360 stopni M35 1409321 2019-04-30
Kobierowski Sławomir 04210 1981 GKS Luzino M35 1394432 2019-05-05
Sokalski Dariusz 00715 1984 KU AZS WAT M35 8667186 2019-04-26
Jędras Przemysław 03694 1981 UMKS Kwidzyn M35 2019-05-05
Król Adam 1980 UKS Arkady M35 2019-04-25
Lubkiewicz Tomasz 00169 1987 WKS Wawel M21 7141435 2019-05-05
Szmulkowski Adam 00017 1993 PUKS Młode Orły M21 8645194 2019-04-01
Dzioba Mateusz 01101 1995 MKS Paulinum M21 8650822 2019-04-17
Kalata Michał 00853 1989 MKS Paulinum M21 8160889 2019-04-17
Bernaciak Aleksander 01402 1983 WKS Śląsk M21 504030 2019-04-22
Mossakowski Wojciech 01115 1998 UNTS M21 8220398 2019-04-25
Pryjma Fryderyk 02672 1998 UNTS M21 9980407 2019-04-25
Rutka Jan 02250 1998 UNTS M21 8121998 2019-04-25
Wołowczyk Krzysztof 00488 1995 UNTS M21 8640915 2019-04-25
Bednarski Jan 04096 1998 UNTS M21 8040198 2019-04-25
Dutkowski Mikołaj 00774 1992 UKS Arkady M21 8010192 2019-04-25
Gryzio Łukasz 00336 1988 UKS Azymut Pabianice M21 887235 2019-04-30
Pabich Mariusz 00338 1988 UKS Azymut Pabianice M21 8281288 2019-04-30
Łubis Michał 02657 1985 UKS Azymut Pabianice M21 887216 2019-04-30
Pawlak Bartosz 00898 1990 WKS Grunwald M21 8645200 2019-04-30
Olejnik Michał 00340 1992 WKS Grunwald M21 8653291 2019-04-30
Krupa Łukasz 04250 1990 UKS OSiR M21 2033043 2019-05-02
Jankowiak Paweł 1989 Chyże BnO M21 8640247 2019-05-03
Kowalski Wojciech 00710 1982 WKS Śląsk M21 8664089 2019-05-05
Drągowski Kuba 00684 1990 KS OK!Sport M21 8628698 2019-05-05
Piłkowski Tadeusz 00689 1990 KS OK!Sport M21 8653083 2019-05-05
Mazurkiewicz Jakub 04260 1993 KS OK!Sport M21 412307 2019-05-05
Pachnik Wojciech 00704 1991 UKS Orientpark.pl M21 504407 2019-05-05
Richert Marcin 00149 1979 UKS Siódemka M21 886308 2019-05-05
Wensław Mateusz 00153 1987 UKS Azymut 45 M21 8660494 2019-05-05
Hewelt Maciej 00162 1990 UKS Azymut 45 M21 8660496 2019-05-05
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha M21 7771986 2019-03-13
Garbacik Michał 01584 1995 WKS Wawel M21 8638445 2019-05-05
Biederman Marcin 01508 1998 WKS Wawel M21 8070598 2019-05-05
Charuba Łukasz 00402 1990 UKS Orientuś M21 8667264 2019-05-05
Zuchmański Przemysław 01724 1998 UKS Orientuś M21 8646296 2019-05-05
Paszyński Piotr 00423 1981 UKS Orientuś M21 8640929 2019-05-05
Podziński Rafał 00410 1991 UKS Orientuś M21 8640912 2019-05-05
Kosowski Paweł 04178 1991 UMKS Kwidzyn M21 2019-05-05
Kruk Michał 02606 1999 UKS Azymut Dębów M20 8636599 2019-05-05
Krawczyński Mikołaj 02226 2000 WKS Śląsk M20 7203701 2019-05-05
Kijak Jakub 02994 2000 WKS Wawel M20 8640922 2019-05-05
Krzysztyński Michał 02619 2000 WKS Wawel M20 8650899 2019-05-05
Reniecki Franciszek 03566 2000 UMKS Kwidzyn M20 2019-05-05
Kuca Kacper 02032 1999 UNTS M20 8636525 2019-04-30
Płóciennik Konrad 01785 2000 UKS Azymut Pabianice M20 8260500 2019-04-30
Ogdowski Bartłomiej 02118 2000 UKS Siódemka M20 8650887 2019-05-05
Kuźba Jakub 02165 2000 UKS Siódemka M20 887221 2019-05-05
Kalisiak Dawid 02027 2000 UKS Azymut Pabianice M20 7205969 2019-04-30
Żurek Grzegorz 02112 2000 UKS Siódemka M20 9101841 2019-05-05
Byrczek Jan 02726 2000 UKS Kometa M20 8631695 2019-05-04
Gładecki Dawid 03729 2000 UKS OSiR M20 8664844 2019-05-02
Zając Dawid 02186 2000 UKS Azymut Pabianice M20 8000525 2019-04-30
Rosłaniec Mateusz 02227 2000 WKS Śląsk M20 895003 2019-05-05
Biernat Michał 03442 2002 KOS BnO M18 9201344 2019-05-05
Sienkiewicz Maksymilian 03734 2001 UKS Azymut 45 M18 8660495 2019-05-05
Porzycz Grzegorz 02371 2002 UKS Azymut 45 M18 8656099 2019-05-05
Grzegorczyk Mateusz 03447 2002 KOS BnO M18 9201337 2019-05-05
Deredos Bruno 02839 2001 UKS Orientuś M18 8640925 2019-05-05
Seidel Nikodem 02173 2001 HKS Azymut M18 8636185 2019-04-28
Olszewski Bartłomiej 02572 2002 UNTS M18 1403087 2019-04-25
Kurzyp Stanisław 02225 2002 WKS Śląsk M18 1401454 2019-05-05
Andrzejczak Maciej 02192 2002 UKS Azymut Pabianice M18 887252 2019-04-30
Kucharczyk Jakub 02464 2001 UKS Kometa M18 8631682 2019-05-04
Nowakowski Maciej 03150 2002 BKS Wataha M18 1986001 2019-04-18
Hyla Damian 03332 2001 UKS Kometa M18 8631677 2019-05-04
Michalak Kacper 02980 2001 UNTS M18 8655941 2019-04-25
Pierzchała Michał 02411 2001 UNTS M18 8625739 2019-04-25
Smyk Bartosz 02159 2002 UKS Traper M18 8650885 2019-03-31
Pudełek Błażej 03852 2002 LKS Górzanka M18 2118338 2019-05-05
Buława Filip 03410 2002 UKS Kometa M18 8631681 2019-05-04
Grobelny Alex 02566 2002 HKS Azymut M18 8636184 2019-04-28
Gąsior Rafał 03361 2002 UMKS Kwidzyn M18 2019-05-05
Rzeńca Piotr (jr) 02129 2001 UKS Orientuś M18 8640924 2019-05-05
Petersburski Krystian 03452 2001 UKS Azymut 45 M18 8303043 2019-05-05
Pesta Piotr 02742 2001 UKS Azymut 45 M18 8656098 2019-05-05
Paterek Mikołaj 02376 2003 HKS Azymut M16 8636183 2019-04-28
Sobiepanek Maksymilian 03759 2004 UKS OSiR M16 8864841 2019-05-02
Kaczocha Szymon 03063 2003 UKS Arkady M16 2016191 2019-05-02
Bieniek Maksym 02704 2004 UKS Arkady M16 2019-05-03
Brożyński Oliwier 02380 2004 HKS Azymut M16 1427325 2019-04-28
Sztranek Jan 02653 2003 UKS Azymut Pabianice M16 1407621 2019-04-30
Ledzion Piotr 04111 2003 UKS Orientuś M16 8667267 2019-05-05
Nowak Michał 03929 2003 UKS Orientuś M16 8646295 2019-05-05
Jończy Jakub 03104 2003 MKS Paulinum M16 8071103 2019-04-17
Sobiński Adrian 03868 2003 MKS Paulinum M16 2099922 2019-04-17
Słomczyński Ignacy 02837 2003 UKS Orientuś M16 8646292 2019-05-05
Pachnik Stanisław 04297 2003 MKS Paulinum M16 1396724 2019-04-17
Toborek Jakub 02141 2003 WKS Śląsk M16 8030803 2019-05-05
Bartos Zbigniew 02127 2003 UKS Orientuś M16 8656097 2019-05-05
Strugarek Łukasz 04160 2003 WKS Śląsk M16 7203698 2019-05-05
Łagoda Franciszek 03281 2003 WKS Śląsk M16 889184 2019-05-05
Curzytek Krystian 03844 2004 UKS Azymut Dębów M16 8636597 2019-05-05
Curzytek Kacper 03843 2004 UKS Azymut Dębów M16 8636596 2019-05-05
Roman Szymon 03005 2003 UKS Azymut Dębów M16 8636598 2019-05-05
Kędzierski Nataniel 04001 2003 WKS Śląsk M16 889176 2019-05-05
Udycz Jonasz 03319 2004 UKS Traper M16 8650886 2019-03-31
Zabuski Jakub 03890 2003 MKS Metalowiec M16 2800642 2019-05-05
Trębacz Antoni 02871 2004 KS Kościelec Chrzanów M16 2801068 2019-04-23
Osak Maciej 03543 2003 UKS Traper M16 8650895 2019-03-31
Muller Wiktor 02578 2004 UMKS Kwidzyn M16 2019-05-05
Nowak Grzegorz 02370 2003 UKS Azymut 45 M16 8656096 2019-05-05
Bielecki Michał 02855 2004 UKS Siódemka M16 895238 2019-05-05
Kotkowiak Piotr 03665 2004 KOS BnO M16 9201342 2019-05-05
Czyński Miłosz 03443 2004 KOS BnO M16 9201349 2019-05-05
Kołodziejczyk Łukasz 03231 2003 UKS Kometa M16 8631703 2019-05-04
Wołek Stanisław 03557 2004 UNTS M16 1414199 2019-04-25
Kołodziejczyk Bartłomiej 03230 2003 UKS Kometa M16 8631696 2019-05-05
Kula Mateusz 03666 2003 KOS BnO M16 8636996 2019-05-05
Glińska Barbara 00428 1949 UNTS K70 1411185 2019-04-10
Galicz Krystyna 03142 1951 BKS Wataha K65 1951826 2019-03-13
Wróblewska Bogna 00225 1958 KS OK!Sport K60 8638442 2019-05-05
Lazareva Natalia 03899 1955 UKS Azymut 45 K60 2055107 2019-05-05
Wysocka Jolanta 02181 1956 UKS Kometa K60 8631683 2019-05-04
Morawska Irena 00160 1962 UKS Azymut 45 K55 886657 2019-05-05
Hornik Alicja 01296 1963 WKS Grunwald K55 1394892 2019-04-30
Movko Marina 03901 1960 UKS Azymut 45 K55 2300540 2019-05-05
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS K55 8000842 2019-04-25
Drągowska Marzena 00862 1962 KS OK!Sport K55 887229 2019-05-05
Bugaj Teresa 03313 1968 WKS Wawel K50 2114867 2019-05-05
Górnicka-Antonowicz Anna 00091 1968 Indywidualny Mazowsze K50 8240668 2019-05-03
Wołowczyk Mariola 00112 1968 UNTS K50 1393099 2019-04-25
Wołek Ewa 01208 1968 UNTS K50 8655942 2019-04-25
Wołek Małgorzata 03556 1966 UNTS K50 1408259 2019-04-25
Etterle-Biederman Lilianna 00823 1973 WKS Wawel K45 886342 2019-05-05
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS K45 1408260 2019-04-25
Topór Monika 03372 1970 WKS Wawel K45 7204933 2019-05-05
Depta Monika 00165 1970 MKS Paulinum K45 8632430 2019-04-17
Nowicka-Bielecka Kornelia 02729 1974 UKS Siódemka K45 1390881 2019-05-05
Nowak Barbara 01222 1970 HKS Azymut K45 997889 2019-04-28
Gorczyca Magdalena 03306 1971 KS Hades K45 8000825 2019-05-01
Borek Monika 04531 1979 UKS Traper K40 8650898 2019-05-05
Konc Katarzyna 02953 1975 UKS Azymut Pabianice K40 7204651 2019-04-30
Biolik Agnieszka 02178 1977 UNTS K40 8197778 2019-04-25
Kędzior Katarzyna 04177 1975 UMKS Kwidzyn K40 2019-05-05
Paterek Honorata 00193 1974 HKS Azymut K40 2127759 2019-05-05
Bultrowicz Agnieszka 00944 1977 KS Hades K40 8000826 2019-05-01
Śliwczyńska Ilona 02347 1978 Stowarzyszenie Team 360 stopni K35 8121278 2019-04-29
Zbroja-Nowak Justyna 00915 1980 KS Hades K35 8000828 2019-05-01
Porzycz Agnieszka 01626 1984 UKS Siódemka K35 7191901 2019-05-05
Rasczupkina Nina 04181 1984 UMKS Kwidzyn K35 2019-05-05
Golinowska Elżbieta 03675 1980 HKS Azymut K35 8636514 2019-05-05
Gawron Katarzyna 04680 1982 WKS Wawel K35 2077837 2019-05-05
Ukleja Ewa 03714 1980 UKS Azymut 45 K35 9201840 2019-05-05
Wańczyk Zuzanna 01664 1997 PUKS Młode Orły K21 1396729 2019-04-01
Borychowska Marlena 00167 1988 MKS Paulinum K21 1394413 2019-04-17
Ślusarczyk Katarzyna 03480 1989 KS OK!Sport K21 8636522 2019-05-05
Zięba Emilia 01828 1998 WKS Śląsk K21 505098 2019-05-05
Jaśkiewicz Magdalena 01783 1997 UKS Azymut Pabianice K21 7204932 2019-04-30
Ewiak - Paszyńska Alicja 00363 1987 UKS Orientuś K21 8667263 2019-05-05
Gwóźdź Ewa 00384 1990 UKS Orientuś K21 8667266 2019-05-05
Durzyńska Katarzyna 03584 1992 HKS Azymut K21 8636511 2019-04-28
Fortuniak Weronika 02836 1998 UKS Orientuś K21 8646293 2019-05-05
Olejnik Agata 00376 1994 UKS Orientuś K21 8646294 2019-05-05
Nikitczenko Natasza 03250 1997 UKS Orientuś K21 8667270 2019-05-05
Pachnik Małgorzata 01177 1993 MKS Paulinum K21 8110693 2019-05-05
Kaźmierczak Aneta 00413 1995 UKS Orientuś K21 8211095 2019-05-05
Drągowska Maria 00685 1995 KS OK!Sport K21 8628699 2019-05-05
Matyba Anna 01569 1996 WKS Grunwald K21 887091 2019-04-30
Lubomska (Lajn) Daria 00345 1989 UKS Azymut 45 K21 8664840 2019-05-05
Morawska Anna 00234 1993 UKS Azymut 45 K21 1406162 2019-05-05
Wiśniewska Hanna 00724 1990 WKS Grunwald K21 8640913 2019-04-30
Hornik Aleksandra 01524 1996 WKS Grunwald K21 8645196 2019-04-30
Machowska Weronika 00483 1986 UKS OSiR K21 886315 2019-05-02
Pabich Maria 00330 1982 UKS Azymut Pabianice K21 553466 2019-04-30
Biniecka Małgorzata 00339 1987 UKS Azymut Pabianice K21 505002 2019-04-30
Dyzio Katarzyna 00845 1988 WKS Wawel K21 842661 2019-05-05
Fell Ronja 04261 1993 KOS BnO K21 423895 2019-05-05
Kulczycka-Wójcik Dominika 00966 1993 KS Kościelec Chrzanów K21 886349 2019-04-23
Miśkiewicz Martyna 02434 1989 KS OK!Sport K21 8660530 2019-05-05
Lubak Kamila 00943 1991 WKS Śląsk K21 8654381 2019-05-05
Dominiak Dagmara 00932 1997 PUKS Młode Orły K21 7205367 2019-04-01
Murawska Marta 03255 1998 HKS Azymut K21 8666009 2019-04-28
Cych Agnieszka 02099 1999 WKS Śląsk K21 1399031 2019-05-05
Kuźba Justyna 01349 1994 UKS Siódemka K21 9101307 2019-05-05
Dawidowska Natalia 02202 1999 UKS Siódemka K20 8650816 2019-05-05
Deptulska Maria 02366 2000 UNTS K20 8631442 2019-04-25
Głowacz Julia 02754 2000 UNTS K20 9200095 2019-04-25
Garbacik Maja 01585 2000 WKS Wawel K20 8640909 2019-05-05
Filipczak Natalia 01927 2000 PUKS Młode Orły K20 8640914 2019-04-01
Kreft Oliwia 02203 1999 UKS Siódemka K20 1410953 2019-05-05
Hutsenko Yelyzaveta 04574 2000 WKS Wawel K20 9201437 2019-05-05
Chrubczyńska Patrycja 01942 2000 UKS Traper K20 8650897 2019-05-05
Biederman Adrianna 01509 2000 WKS Wawel K20 8120200 2019-05-05
Listek Marta 01530 1999 WKS Wawel K20 8653292 2019-05-05
Bielecka Aleksandra 02163 2000 UKS Siódemka K20 9101842 2019-05-05
Ciesiółka Katarzyna 01827 2000 WKS Śląsk K20 9201008 2019-05-05
Pudełek Michalina 03999 2000 LKS Górzanka K20 2121115 2019-05-05
Pogoda Kinga 02490 2002 UKS Kometa K18 8631673 2019-05-04
Sobel Natalia 02491 2002 UKS Kometa K18 8631672 2019-05-05
Melzer Zofia 02114 2001 UKS Siódemka K18 8650814 2019-05-05
Mianowska Julia 02096 2001 UNTS K18 8221001 2019-04-25
Gniewkowska Julia 03517 2002 UKS Azymut 45 K18 8660493 2019-05-05
Niezgódka Dominika 02504 2001 UKS Arkady K18 2016199 2019-04-25
Deyna Natalia 02622 2001 UMKS Kwidzyn K18 2019-05-05
Seidel Jagoda 02175 2001 HKS Azymut K18 8636186 2019-04-28
Słońska Zofia 03191 2002 WKS Wawel K18 8120514 2019-05-05
Dzierwa Hanna 02057 2001 KS Kościelec Chrzanów K18 8636524 2019-04-23
Bączek Małgorzata 04014 2001 WKS Wawel K18 8636995 2019-05-05
Pudlis Natalia 02623 2002 UMKS Kwidzyn K18 2019-05-05
Topór Magdalena 02935 2001 WKS Wawel K18 8650894 2019-05-05
Olszanka Gabriela 02427 2001 KS OK!Sport K18 8220701 2019-05-05
Borzym Izabela 02751 2002 BKS Wataha K18 7020806 2019-04-18
Leśnicka Agnieszka 02611 2002 UKS Azymut Dębów K18 8008007 2019-05-05
Kędzierska Nadia 02377 2002 HKS Azymut K18 8666002 2019-04-28
Zając Magdalena 02384 2002 HKS Azymut K18 8666008 2019-04-28
Żurek Marta 02116 2002 UKS Siódemka K18 8650815 2019-05-05
Mazurek Agnieszka 02223 2001 WKS Śląsk K18 7203696 2019-05-05
Block Amelia 02132 2002 UKS Orientuś K18 8640928 2019-05-05
Gielec Zuzanna 03046 2002 UKS Orientuś K18 8640927 2019-05-05
Ciura Aleksandra 03696 2001 WKS Śląsk K18 504042 2019-05-05
Piwowar Lidia 02374 2002 HKS Azymut K18 8666007 2019-04-28
Nyga Julia 02986 2002 UKS Kometa K18 8631670 2019-05-04
Polewka Aleksandra 02462 2002 UKS Kometa K18 8629801 2019-05-04
Majewska Maja 03218 2004 PUKS Młode Orły K16 8645193 2019-04-01
Doreń Wiktoria 03854 2003 UKS Orientuś K16 8646297 2019-05-05
Gola Martyna 03048 2003 UKS Orientuś K16 8667261 2019-05-05
Berlińska Paulina 03503 2003 UKS Orientuś K16 8667268 2019-05-05
Dolińska Julia 03158 2004 BKS Wataha K16 1986003 2019-04-18
Orzechowska Aleksandra 04057 2003 UKS Azymut Dębów K16 8636600 2019-05-05
Mazurek Joanna 02222 2003 WKS Śląsk K16 889178 2019-05-05
Sudoł Hanna 03491 2003 WKS Śląsk K16 889179 2019-05-05
Kapska Nina 03912 2004 HKS Azymut K16 2127765 2019-04-28
Dolińska Zuzanna 02748 2003 BKS Wataha K16 7060403 2019-04-18
Gradek Zuzanna 02575 2003 UKS Traper K16 8650896 2019-03-31
Rajca Luiza 02867 2004 KS Kościelec Chrzanów K16 2801065 2019-04-23
Zielińska Oliwia 03217 2003 PUKS Młode Orły K16 8650819 2019-04-26
Kmieć Zuzanna 02576 2003 UKS Traper K16 682395 2019-04-24
Ziętek Aleksandra 03055 2003 UKS Arkady K16 2016210 2019-04-25
Dobroś Aleksandra 03060 2004 UKS Arkady K16 55348 2019-04-25
Pesta Anna 02741 2003 UKS Azymut 45 K16 8656100 2019-05-05
Kwiecień Paulina 04492 2004 PUKS Młode Orły K16 412117 2019-04-01
Cepurdej Nina 04182 2003 UMKS Kwidzyn K16 2019-05-05
Krempińska Julia 02651 2003 UKS Azymut Pabianice K16 8640908 2019-04-30
Cepurdej Katarzyna 04183 2004 UMKS Kwidzyn K16 2019-05-05
Nitsch Aleksandra 02409 2003 UNTS K16 8280803 2019-04-25
Przeszłowska Hanna 03317 2003 UKS Traper K16 1970209 2019-03-31
Cieluch Patrycja 04026 2004 UKS Arkady K16 2016207 2019-04-25
Chabiera Lena 02391 2003 UNTS K16 8444999 2019-04-25
Sadzikowska Magdalena 03453 2003 KOS BnO K16 2090689 2019-05-05
Muller Iga 02764 2005 UMKS Kwidzyn K16 2019-05-05
Powichrowska Ilona 02781 2004 UKS OSiR K16 8181203 2019-05-02
Leśniak Matylda 03406 2004 UKS Kometa K16 8631685 2019-05-04