MP, MPW w BnO - nocny, średni - bieg nocny


bieg nocny -

Połczyn Zdrój   2019-05-18   Term. zgłoszeń: 2019-05-05
 rank: 1,30  indywidualne  nocne

Pozostałe etapy
średni dystans - Smołdzęcino   2019-05-19   Term. zgłoszeń: 2019-05-05 Pokaż
  290 zgłoszonych
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Wysocki Stanisław 00523 1929 KS Spójnia, Warszawa M90 881580 2019-05-03
Zielczyński Mieczysław 00750 1930 Indywidualny Mazowsze M85 1415383 2019-05-05
Dura Kazimierz 00720 1939 WKS Śląsk, Wrocław M80 54119 2019-05-05
Pokora Edward 01503 1944 UMKS, Kwidzyn M75 412004 2019-05-05
Pietkiewicz Waldemar 01084 1943 Indywidualny Dolnośląskie M75 2023855 2019-04-28
Płuciennik Waldemar 00883 1943 KOS Modrzew, Skwierzyna M75 2053655 2019-04-17
Bartkowiak Edward 00925 1948 WKS Grunwald, Poznań M70 412412 2019-04-28
Patejko Tadeusz 00521 1948 KS Spójnia, Warszawa M70 8120748 2019-05-03
Wasilewski Stanisław 01168 1946 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M70 8626617 2019-04-01
Królikowski Władysław 00884 1947 KOS Modrzew, Skwierzyna M70 427592 2019-04-17
Michałek Janusz 00742 1948 KOS Modrzew, Skwierzyna M70 886317 2019-04-17
Parzewski Jerzy 00072 1952 KU AZS WAT, Warszawa M65 1391133 2019-04-16
Świerczyński Bogdan 00885 1953 KOS Modrzew, Skwierzyna M65 1394482 2019-05-01
Wysocki Andrzej 02697 1951 UKS Kometa, Gliwice M65 8631676 2019-05-04
Miszewski Romuald 00142 1954 Indywidualni Pomorskie M65 888963 2019-05-05
Paszyński Józef 00383 1953 UKS Orientuś, Łódź M65 8667273 2019-05-05
Hornik Zbigniew 01554 1956 LKO, Leszno M60 887089 2019-05-04
Krochmal Andrzej 00528 1956 KS Spójnia, Warszawa M60 9040156 2019-05-03
Cepurdej Oleksandr 04180 1958 UKS Azymut 45, Gdynia M60 2019-05-05
Kryjomski Jerzy 00963 1958 KS Kościelec, Chrzanów M60 886350 2019-04-23
Wierciński Piotr 01105 1956 MKS Metalowiec, Łódź M60 1394894 2019-05-05
Chułek Aleksander 00547 1956 UKS Azymut 45, Gdynia M60 9101302 2019-05-05
Mądrzyński Zbigniew 02885 1956 UMKS, Kwidzyn M60 9102706 2019-05-05
Drągowski Robert 00690 1959 OK! Sport, Warszawa M60 887222 2019-05-05
Guga Romuald 00716 1955 WKS Śląsk, Wrocław M60 889177 2019-05-05
Niessner Piotr 02725 1963 WKS Wawel, Kraków M55 8200663 2019-05-05
Dyzio Włodzimierz 01533 1961 WKS Wawel, Kraków M55 8650900 2019-05-05
Mossakowski Przemysław 01758 1960 Indywidualny Mazowsze M55 1411188 2019-05-04
Klawczyński Zbigniew 03895 1962 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie M55 2019-05-05
Wołowczyk Marek 00113 1963 UNTS, Warszawa M55 1393090 2019-04-25
Wołek Andrzej 03555 1964 UNTS, Warszawa M55 1409497 2019-04-25
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś, Łódź M55 8667269 2019-05-05
Chachurski Ryszard 00065 1963 KU AZS WAT, Warszawa M55 1963012 2019-05-05
Cych Piotr 00718 1968 WKS Śląsk, Wrocław M50 8091968 2019-05-05
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze M50 8640904 2019-05-05
Depta Piotr 00148 1965 MKS Paulinum, Jelenia Góra M50 8670951 2019-04-17
Słoński Marek 03192 1969 WKS Wawel, Kraków M50 8172888 2019-05-05
Michalak Tomasz 02981 1969 UNTS, Warszawa M50 8180169 2019-04-25
Pesta Adam 02857 1969 UKS Azymut 45, Gdynia M50 8664839 2019-05-05
Muller Tomasz 02577 1968 UMKS, Kwidzyn M50 8230568 2019-05-05
Matuszewski Grzegorz 04094 1968 KOS BnO, Szczecin M50 2019-05-05
Płytnik Stanisław 03670 1966 KOS BnO, Szczecin M50 7205883 2019-05-05
Bączek Dariusz 04013 1965 UKS Technik, Ruciane-Nida M50 8661592 2019-05-05
Pachnik Dariusz 1969 UKS "Orientpark.pl" Iwiny M50 1396727 2019-04-30
Olas Jacek 00422 1969 UKS Orientuś, Łódź M50 8667272 2019-05-05
Błachut Igor 02679 1973 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M45 8030173 2019-04-29
Doliński Grzegorz 03143 1972 BKS Wataha, Warszawa M45 1972059 2019-04-18
Czapla Przemysław 02933 1974 WKS Wawel, Kraków M45 8281274 2019-05-05
Staszak Artur 02013 1970 UNTS, Warszawa M45 8123777 2019-04-25
Nowak Remigiusz 00907 1972 KS Hades, Poznań M45 8000833 2019-05-01
Dzik Mirosław 01195 1971 LKS Górzanka, Nawojowa Góra M45 428768 2019-05-05
Porzycz Janusz 00232 1973 UKS Siódemka, Rumia M45 9101165 2019-05-05
Borzyszkowski Jacek 03307 1974 UKS Siódemka, Rumia M45 8635800 2019-05-05
Nowakowski Sławomir 03710 1974 BKS Wataha, Warszawa M45 7170974 2019-04-18
Wieczorek Piotr 03016 1973 Indywidualny Mazowsze M45 9101039 2019-04-26
Gorczyca Jacek 03305 1971 KS Hades, Poznań M45 8000834 2019-05-01
Sędłak Krystian 01130 1973 OK! Sport, Warszawa M45 887220 2019-05-05
Słomczyński Robert 03001 1972 UKS Orientuś, Łódź M45 8667274 2019-05-05
Gliszczyński Janusz 04653 1974 Indywidualny Wielkopolskie M45 887086 2019-04-30
Krasuski Marcin 02688 1972 OK! Sport, Warszawa M45 7202764 2019-05-05
Sass Jarosław 1973 UKS Azymut 45 M45 7200178 2019-05-05
Biederman Paweł 01390 1971 WKS Wawel, Kraków M45 887009 2019-05-05
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS, Warszawa M45 8270873 2019-04-25
Maciejewski Mikołaj 03944 1976 BKS Wataha, Warszawa M40 8300176 2019-04-18
Ciupa Marcin 03927 1978 UKS Orientuś, Łódź M40 8020578 2019-05-05
Nowak Paweł 03930 1977 UKS Orientuś, Łódź M40 8667262 2019-05-05
Biolik Grzegorz 02177 1976 UNTS, Warszawa M40 770327 2019-04-25
Krempiński Piotr 02652 1976 UKS Azymut, Pabianice M40 7202779 2019-04-30
Rotter Daniel 04396 1978 KOS BnO, Szczecin M40 2019-05-05
Golinowski Paweł 02892 1979 Indywidualny Dolnośląskie M40 8648666 2019-04-17
Czapla Tomasz 03432 1976 WKS Wawel, Kraków M40 886360 2019-05-05
Duda Tomasz 04529 1976 UKS Traper, Złocieniec M40 2050608 2019-05-05
Mioduszewski Mateusz 03970 1976 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M40 7207195 2019-04-01
Gmur Karol 01237 1976 WKS Śląsk, Wrocław M40 7204930 2019-05-05
Fiedorowicz Szczepan 02906 1976 UKS Traper, Złocieniec M40 1997225 2019-03-31
Ciećwierz Sławomir 04338 1979 UKS Azymut 45, Gdynia M40 8270379 2019-05-05
Jończy Daniel 01298 1975 MKS Paulinum, Jelenia Góra M40 1411015 2019-04-17
Jędras Przemysław 03694 1981 UMKS, Kwidzyn M35 2019-05-05
Kobierowski Sławomir 04210 1981 GKS, Luzino M35 1394432 2019-05-05
Wojciech Sebastian 1983 Indywidualnie Wielkopolskie M35 2019-05-05
Cwalina Karol 03707 1983 OK! Sport, Warszawa M35 1418714 2019-05-05
Frątczak Sławomir 04370 1984 PKO Harpagan, Gdańsk M35 1394441 2019-05-05
Sokalski Dariusz 00715 1984 KU AZS WAT, Warszawa M35 8667186 2019-04-26
Jaskuła Kornel 02685 1984 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M35 1409321 2019-04-30
Majasow Kostiantyn 01406 1983 WKS Śląsk, Wrocław M35 502257 2019-05-05
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha, Warszawa M21 7771986 2019-03-13
Szmulkowski Adam 00017 1993 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M21 8645194 2019-04-01
Dzioba Mateusz 01101 1995 MKS Paulinum, Jelenia Góra M21 8650822 2019-04-17
Bernaciak Aleksander 01402 1983 WKS Śląsk, Wrocław M21 504030 2019-04-22
Mossakowski Wojciech 01115 1998 UNTS, Warszawa M21 8220398 2019-04-25
Pryjma Fryderyk 02672 1998 UNTS, Warszawa M21 9980407 2019-04-25
Rutka Jan 02250 1998 UNTS, Warszawa M21 8121998 2019-04-25
Wołowczyk Krzysztof 00488 1995 UNTS, Warszawa M21 8640915 2019-04-25
Bednarski Jan 04096 1998 UNTS, Warszawa M21 8040198 2019-04-25
Dutkowski Mikołaj 00774 1992 WKS Śląsk, Wrocław M21 8010192 2019-04-25
Łubis Michał 02657 1985 UKS Azymut, Pabianice M21 887216 2019-04-30
Pawlak Bartosz 00898 1990 WKS Grunwald, Poznań M21 8645200 2019-04-30
Olejnik Michał 00340 1992 WKS Grunwald, Poznań M21 8653291 2019-04-30
Jankowiak Paweł 1989 Chyże BnO M21 8640247 2019-05-03
Kowalski Wojciech 00710 1982 WKS Śląsk, Wrocław M21 8664089 2019-05-05
Piłkowski Tadeusz 00689 1990 OK! Sport, Warszawa M21 8653083 2019-05-05
Mazurkiewicz Jakub 04260 1993 OK! Sport, Warszawa M21 412307 2019-05-05
Drągowski Kuba 00684 1990 OK! Sport, Warszawa M21 8628698 2019-05-05
Pachnik Wojciech 00704 1991 UKS Orientpark.pl, Iwiny M21 504407 2019-05-05
Wensław Mateusz 00153 1987 UKS Azymut 45, Gdynia M21 8660494 2019-05-05
Hewelt Maciej 00162 1990 UKS Azymut 45, Gdynia M21 8660496 2019-05-05
Garbacik Michał 01584 1995 WKS Wawel, Kraków M21 8638445 2019-05-05
Lubkiewicz Tomasz 00169 1987 WKS Wawel, Kraków M21 7141435 2019-05-05
Richert Marcin 00149 1979 UKS Siódemka, Rumia M21 886308 2019-05-05
Pabich Mariusz 00338 1988 UKS Azymut, Pabianice M21 8281288 2019-05-05
Biederman Marcin 01508 1998 WKS Wawel, Kraków M21 8070598 2019-05-05
Charuba Łukasz 00402 1990 UKS Orientuś, Łódź M21 8667264 2019-05-05
Zuchmański Przemysław 01724 1998 UKS Orientuś, Łódź M21 8646296 2019-05-05
Paszyński Piotr 00423 1981 UKS Orientuś, Łódź M21 8640929 2019-05-05
Kosowski Paweł 04178 1991 UMKS, Kwidzyn M21 2019-05-05
Rosłaniec Mateusz 02227 2000 WKS Śląsk, Wrocław M20 895003 2019-05-05
Kijak Jakub 02994 2000 WKS Wawel, Kraków M20 8640922 2019-05-05
Kruk Michał 02606 1999 UKS Azymut, Dębów M20 8636599 2019-05-05
Płóciennik Konrad 01785 2000 UKS Azymut, Pabianice M20 8260500 2019-04-30
Krzysztyński Michał 02619 2000 WKS Wawel, Kraków M20 8650899 2019-05-05
Krawczyński Mikołaj 02226 2000 WKS Śląsk, Wrocław M20 7203701 2019-05-05
Reniecki Franciszek 03566 2000 UMKS, Kwidzyn M20 2019-05-05
Kuźba Jakub 02165 2000 UKS Siódemka, Rumia M20 887221 2019-05-05
Ogdowski Bartłomiej 02118 2000 UKS Siódemka, Rumia M20 8650887 2019-05-05
Gładecki Dawid 03729 2000 UKS OSiR, Góra Kalwaria M20 8664844 2019-05-02
Kuca Kacper 02032 1999 UNTS, Warszawa M20 8636525 2019-04-30
Byrczek Jan 02726 2000 UKS Kometa, Gliwice M20 8631695 2019-05-04
Zając Dawid 02186 2000 UKS Azymut, Pabianice M20 8000525 2019-04-30
Kalisiak Dawid 02027 2000 UKS Azymut, Pabianice M20 7205969 2019-04-30
Żurek Grzegorz 02112 2000 UKS Siódemka, Rumia M20 9101841 2019-05-05
Andrzejczak Maciej 02192 2002 UKS Azymut, Pabianice M18 887252 2019-04-30
Deredos Bruno 02839 2001 UKS Orientuś, Łódź M18 8640925 2019-05-05
Olszewski Bartłomiej 02572 2002 UNTS, Warszawa M18 1403087 2019-04-25
Petersburski Krystian 03452 2001 UKS Azymut 45, Gdynia M18 8303043 2019-05-05
Pesta Piotr 02742 2001 UKS Azymut 45, Gdynia M18 8656098 2019-05-05
Pudełek Błażej 03852 2002 LKS Górzanka, Nawojowa Góra M18 2118338 2019-05-05
Sienkiewicz Maksymilian 03734 2001 UKS Azymut 45, Gdynia M18 8660495 2019-05-05
Grobelny Alex 02566 2002 HKS Azymut, Mochy M18 8636184 2019-04-28
Porzycz Grzegorz 02371 2002 UKS Azymut 45, Gdynia M18 8656099 2019-05-05
Pierzchała Michał 02411 2001 UNTS, Warszawa M18 8625739 2019-04-25
Seidel Nikodem 02173 2001 HKS Azymut, Mochy M18 8636185 2019-04-28
Grzegorczyk Mateusz 03447 2002 KOS BnO, Szczecin M18 9201337 2019-05-05
Smyk Bartosz 02159 2002 UKS Traper, Złocieniec M18 8650885 2019-03-31
Buława Filip 03410 2002 UKS Kometa, Gliwice M18 8631681 2019-05-04
Gąsior Rafał 03361 2002 UMKS, Kwidzyn M18 2019-05-05
Rzeńca Piotr (jr) 02129 2001 UKS Orientuś, Łódź M18 8640924 2019-05-05
Kurzyp Stanisław 02225 2002 WKS Śląsk, Wrocław M18 1401454 2019-05-05
Kucharczyk Jakub 02464 2001 UKS Kometa, Gliwice M18 8631703 2019-05-04
Nowakowski Maciej 03150 2002 BKS Wataha, Warszawa M18 1986001 2019-04-18
Michalak Kacper 02980 2001 UNTS, Warszawa M18 8655941 2019-04-25
Cepurdej Władysław 04184 2006 UKS Azymut 45, Gdynia M16 2019-05-05
Bartos Zbigniew 02127 2003 UKS Orientuś, Łódź M16 8656097 2019-05-05
Lisiak Adam 03049 2005 UKS Orientuś, Łódź M16 8667265 2019-05-05
Słomczyński Ignacy 02837 2003 UKS Orientuś, Łódź M16 8646292 2019-05-05
Sztranek Jan 02653 2003 UKS Azymut, Pabianice M16 1407621 2019-04-30
Strugarek Łukasz 04160 2003 WKS Śląsk, Wrocław M16 7203698 2019-05-05
Łagoda Franciszek 03281 2003 WKS Śląsk, Wrocław M16 889184 2019-05-05
Kędzierski Nataniel 04001 2003 WKS Śląsk, Wrocław M16 889176 2019-05-05
Sobiepanek Maksymilian 03759 2004 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 8864841 2019-05-02
Podworski Kacper 02780 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 8181204 2019-05-02
Muller Wiktor 02578 2004 UMKS, Kwidzyn M16 2019-05-05
Kula Mateusz 03666 2003 KOS BnO, Szczecin M16 8636996 2019-05-05
Paterek Mikołaj 02376 2003 WKS Śląsk, Wrocław M16 8636183 2019-04-28
Kotkowiak Bartosz 03664 2006 KOS BnO, Szczecin M16 838322 2019-05-05
Kwiatkowski Olaf 03968 2005 KOS BnO, Szczecin M16 8050605 2019-05-05
Czyński Miłosz 03443 2004 KOS BnO, Szczecin M16 9201349 2019-05-05
Kotkowiak Piotr 03665 2004 KOS BnO, Szczecin M16 9201342 2019-05-05
Kołodziejczyk Łukasz 03231 2003 UKS Kometa, Gliwice M16 8631703 2019-05-04
Wołek Stanisław 03557 2004 UNTS, Warszawa M16 1414199 2019-04-25
Nowak Grzegorz 02370 2003 UKS Azymut 45, Gdynia M16 8656096 2019-05-05
Jończy Jakub 03104 2003 MKS Paulinum, Jelenia Góra M16 8071103 2019-04-17
Sobiński Adrian 03868 2003 MKS Paulinum, Jelenia Góra M16 2099922 2019-04-17
Pachnik Stanisław 04297 2003 UKS Orientuś, Łódź M16 1396724 2019-04-17
Ledzion Piotr 04111 2003 UKS Orientuś, Łódź M16 8667267 2019-05-05
Nowak Michał 03929 2003 UKS Orientuś, Łódź M16 8646295 2019-05-05
Zabuski Jakub 03890 2003 MKS Metalowiec, Łódź M16 2800642 2019-05-05
Antonowicz Jan 02385 2005 UNTS, Warszawa M16 8636188 2019-05-04
Udycz Jonasz 03319 2004 UKS Traper, Złocieniec M16 8650886 2019-03-31
Toborek Jakub 02141 2003 WKS Śląsk, Wrocław M16 8030803 2019-05-05
Trębacz Antoni 02871 2004 KS Kościelec, Chrzanów M16 2801068 2019-04-23
Roman Szymon 03005 2003 UKS Azymut, Dębów M16 8636598 2019-05-05
Curzytek Kacper 03843 2004 UKS Azymut, Dębów M16 8636596 2019-05-05
Maciejewski Bartłomiej 03943 2006 BKS Wataha, Warszawa M16 8092006 2019-04-18
Curzytek Krystian 03844 2004 UKS Azymut, Dębów M16 8636597 2019-05-05
Lazareva Natalia 03899 1955 UKS Azymut 45, Gdynia K60 2055107 2019-05-05
Wróblewska Bogna 00225 1958 OK! Sport, Warszawa K60 8638442 2019-05-05
Wysocka Jolanta 02181 1956 UKS Kometa, Gliwice K60 8631683 2019-05-04
Morawska Irena 00160 1962 UKS Azymut 45, Gdynia K55 886657 2019-05-05
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS, Warszawa K55 8000842 2019-04-25
Movko Marina 03901 1960 UKS Azymut 45, Gdynia K55 2300540 2019-05-05
Wołowczyk Mariola 00112 1968 UNTS, Warszawa K50 1393099 2019-04-25
Bugaj Teresa 03313 1968 WKS Wawel, Kraków K50 2114867 2019-05-05
Górnicka-Antonowicz Anna 00091 1968 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K50 8240668 2019-05-03
Wołek Małgorzata 03556 1966 UNTS, Warszawa K50 1408259 2019-04-25
Wołek Ewa 01208 1968 UNTS, Warszawa K50 8655942 2019-04-25
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS, Warszawa K45 1408260 2019-04-25
Etterle-Biederman Lilianna 00823 1973 WKS Wawel, Kraków K45 886342 2019-05-05
Depta Monika 00165 1970 MKS Paulinum, Jelenia Góra K45 8632430 2019-04-17
Gorczyca Magdalena 03306 1971 KS Hades, Poznań K45 8000825 2019-05-01
Topór Monika 03372 1970 WKS Wawel, Kraków K45 7204933 2019-05-05
Nowicka-Bielecka Kornelia 02729 1974 UKS Siódemka, Rumia K45 1390881 2019-05-05
Bultrowicz Agnieszka 00944 1977 KS Hades, Poznań K40 8000826 2019-05-01
Konc Katarzyna 02953 1975 UKS Azymut, Pabianice K40 7204651 2019-04-30
Kędzior Katarzyna 04177 1975 UMKS, Kwidzyn K40 2019-05-05
Biolik Agnieszka 02178 1977 UNTS, Warszawa K40 8197778 2019-04-25
Rasczupkina Nina 04181 1984 UKS Azymut 45, Gdynia K35 2019-05-05
Ukleja Ewa 03714 1980 UKS Azymut 45, Gdynia K35 9201840 2019-05-05
Śliwczyńska Ilona 02347 1978 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K35 8121278 2019-04-29
Gawron Katarzyna 04680 1982 WKS Wawel, Kraków K35 2077837 2019-05-05
Porzycz Agnieszka 01626 1984 UKS Siódemka, Rumia K35 7191901 2019-05-05
Zbroja-Nowak Justyna 00915 1980 KS Hades, Poznań K35 8000828 2019-05-01
Dominiak Dagmara 00932 1997 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K21 7205367 2019-04-01
Gwóźdź Ewa 00384 1990 UKS Orientuś, Łódź K21 8667266 2019-05-05
Ewiak - Paszyńska Alicja 00363 1987 UKS Orientuś, Łódź K21 8667263 2019-05-05
Dyzio Katarzyna 00845 1988 WKS Wawel, Kraków K21 842661 2019-05-05
Fell Ronja 04261 1993 KOS BnO, Szczecin K21 423895 2019-05-05
Wiśniewska Hanna 00724 1990 WKS Grunwald, Poznań K21 8640913 2019-04-30
Wieleba Marlena 00167 1988 PKO Harpagan, Gdańsk K21 1394413 2019-04-17
Hornik Aleksandra 01524 1996 WKS Grunwald, Poznań K21 8645196 2019-04-30
Kulczycka-Wójcik Dominika 00966 1993 KS Kościelec, Chrzanów K21 886349 2019-04-23
Murawska Marta 03255 1998 HKS Azymut, Mochy K21 8666009 2019-04-28
Jaśkiewicz Magdalena 01783 1997 UKS Azymut, Pabianice K21 7204932 2019-04-30
Fortuniak Weronika 02836 1998 UNTS, Warszawa K21 8646293 2019-05-05
Morawska Anna 00234 1993 UKS Azymut 45, Gdynia K21 1406162 2019-05-05
Matyba Anna 01569 1996 WKS Grunwald, Poznań K21 887091 2019-04-30
Machowska Weronika 00483 1986 UKS OSiR, Góra Kalwaria K21 886315 2019-05-02
Lubomska (Lajn) Daria 00345 1989 UKS Azymut 45, Gdynia K21 8664840 2019-05-05
Pachnik Małgorzata 01177 1993 MKS Paulinum, Jelenia Góra K21 8110693 2019-05-05
Kuźba Justyna 01349 1994 UKS Siódemka, Rumia K21 9101307 2019-05-05
Kaźmierczak Aneta 00413 1995 UKS Orientuś, Łódź K21 8211095 2019-05-05
Zięba Emilia 01828 1998 WKS Śląsk, Wrocław K21 505098 2019-05-05
Drągowska Maria 00685 1995 OK! Sport, Warszawa K21 8628699 2019-05-05
Ślusarczyk Katarzyna 03480 1989 OK! Sport, Warszawa K21 8636522 2019-05-05
Olejnik Agata 00376 1994 UKS Orientuś, Łódź K21 8646294 2019-05-05
Nikitczenko Natasza 03250 1997 UKS Orientuś, Łódź K21 8667270 2019-05-05
Biniecka Małgorzata 00339 1987 UKS Azymut, Pabianice K21 505002 2019-04-30
Wańczyk Zuzanna 01664 1997 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K21 1396729 2019-04-01
Chrubczyńska Patrycja 01942 2000 UKS Traper, Złocieniec K20 8650897 2019-05-05
Ciesiółka Katarzyna 01827 2000 WKS Śląsk, Wrocław K20 9201008 2019-05-05
Cych Agnieszka 02099 1999 WKS Śląsk, Wrocław K20 1399031 2019-05-05
Filipczak Natalia 01927 2000 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K20 8640914 2019-04-01
Kreft Oliwia 02203 1999 UKS Siódemka, Rumia K20 1410953 2019-05-05
Dawidowska Natalia 02202 1999 UKS Siódemka, Rumia K20 8650816 2019-05-05
Biederman Adrianna 01509 2000 WKS Wawel, Kraków K20 8120200 2019-05-05
Listek Marta 01530 1999 WKS Wawel, Kraków K20 8653292 2019-05-05
Głowacz Julia 02754 2000 UNTS, Warszawa K20 9200095 2019-04-25
Pudełek Michalina 03999 2000 LKS Górzanka, Nawojowa Góra K20 2121115 2019-05-05
Garbacik Maja 01585 2000 WKS Wawel, Kraków K20 8640909 2019-05-05
Deptulska Maria 02366 2000 UNTS, Warszawa K20 8631442 2019-04-25
Hutsenko Yelyzaveta 04574 2000 WKS Wawel, Kraków K20 9201437 2019-05-05
Dzierwa Hanna 02057 2001 KS Kościelec, Chrzanów K18 8636524 2019-04-23
Block Amelia 02132 2002 UKS Orientuś, Łódź K18 8640928 2019-05-05
Leśnicka Agnieszka 02611 2002 UKS Azymut, Dębów K18 8008007 2019-05-05
Pudlis Natalia 02623 2002 UMKS, Kwidzyn K18 2019-05-05
Mianowska Julia 02096 2001 UNTS, Warszawa K18 8221001 2019-04-25
Topór Magdalena 02935 2001 WKS Wawel, Kraków K18 8650894 2019-05-05
Borzym Izabela 02751 2002 BKS Wataha, Warszawa K18 7020806 2019-04-18
Bączek Małgorzata 04014 2001 WKS Wawel, Kraków K18 8636995 2019-05-05
Słońska Zofia 03191 2002 WKS Wawel, Kraków K18 8120514 2019-05-05
Polewka Aleksandra 02462 2002 UKS Kometa, Gliwice K18 8629801 2019-05-04
Gniewkowska Julia 03517 2002 UKS Azymut 45, Gdynia K18 8660493 2019-05-05
Seidel Jagoda 02175 2001 HKS Azymut, Mochy K18 8636186 2019-04-28
Kędzierska Nadia 02377 2002 HKS Azymut, Mochy K18 8666002 2019-04-28
Zając Magdalena 02384 2002 HKS Azymut, Mochy K18 8666008 2019-04-28
Piwowar Lidia 02374 2002 HKS Azymut, Mochy K18 8666007 2019-04-28
Deyna Natalia 02622 2001 UMKS, Kwidzyn K18 2019-05-05
Olszanka Gabriela 02427 2001 OK! Sport, Warszawa K18 8220701 2019-05-05
Mazurek Agnieszka 02223 2001 WKS Śląsk, Wrocław K18 7203696 2019-05-05
Nyga Julia 02986 2002 UKS Kometa, Gliwice K18 8631670 2019-05-04
Pogoda Kinga 02490 2002 UKS Kometa, Gliwice K18 8631673 2019-05-04
Gielec Zuzanna 03046 2002 UKS Orientuś, Łódź K18 8640927 2019-05-05
Doreń Wiktoria 03854 2003 UKS Orientuś, Łódź K16 8646297 2019-05-05
Gola Martyna 03048 2003 UKS Orientuś, Łódź K16 8667261 2019-05-05
Pesta Anna 02741 2003 UKS Azymut 45, Gdynia K16 8656100 2019-05-05
Berlińska Paulina 03503 2003 UKS Orientuś, Łódź K16 8667268 2019-05-05
Cepurdej Nina 04182 2003 UKS Azymut 45, Gdynia K16 2019-05-05
Rajca Luiza 02867 2004 KS Kościelec, Chrzanów K16 2801065 2019-04-23
Orzechowska Aleksandra 04057 2003 UKS Azymut, Dębów K16 8636600 2019-05-05
Cepurdej Katarzyna 04183 2004 UKS Azymut 45, Gdynia K16 2019-05-05
Mazurek Joanna 02222 2003 WKS Śląsk, Wrocław K16 889178 2019-05-05
Dolińska Zuzanna 02748 2003 BKS Wataha, Warszawa K16 7060403 2019-04-18
Leśniak Matylda 03406 2004 UKS Kometa, Gliwice K16 8631685 2019-05-04
Sadzikowska Magdalena 03453 2003 KOS BnO, Szczecin K16 2090689 2019-05-05
Nitsch Aleksandra 02409 2003 UNTS, Warszawa K16 8280803 2019-04-25
Krempińska Julia 02651 2003 UKS Azymut, Pabianice K16 8640908 2019-04-30
Sudoł Hanna 03491 2003 WKS Śląsk, Wrocław K16 889179 2019-05-05
Muller Iga 02764 2005 UMKS, Kwidzyn K16 2019-05-05
Chabiera Lena 02391 2003 UNTS, Warszawa K16 8444999 2019-04-25
Powichrowska Ilona 02781 2004 UKS OSiR, Góra Kalwaria K16 8181203 2019-05-02
Gielec Julia 03047 2005 UKS Orientuś, Łódź K16 8667271 2019-05-05