Wyniki: Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2


Etap 2

Dworek   2019-04-14
 rank: 1,10  indywidualne  średni

Pozostałe etapy
Etap 1  2019-04-13 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
2 26:24 Biskupska Małgorzata WKS Wawel K10N
6 33:13 Kwoczała Emilia UKS LOTNA ZDZIESZOWICE K10N
7 34:27 Oleśniewicz Hanna UKS LOTNA ZDZIESZOWICE K10N
8 36:58 Paterek Hanna HKS Azymut K10N
9 43:13 Matusiak Wiktoria UKS LOTNA ZDZIESZOWICE K10N
10 46:00 Jachowicz Wiktoria UKS LOTNA ZDZIESZOWICE K10N
11 51:59 Kulka Kornelia UKS Orientpark.pl K10N
6 27:50 Dutkiewicz Wiktoria MKS Paulinum K12
8 28:10 Szeliga Sonia UKS Orientpark.pl K12
9 28:20 Kotłowska Julia UKS LOTNA ZDZIESZOWICE K12
11 30:57 Zapart Julia UKS LOTNA ZDZIESZOWICE K12
12 31:17 Halewicz Julia UKS Orientpark.pl K12
13 32:27 Kotłowska Sonia UKS LOTNA ZDZIESZOWICE K12
17 35:47 Gidel Bianca UKS LOTNA ZDZIESZOWICE K12
21 41:49 Kornelia Skowyra MKS Paulinum K12
22 42:15 Kaminiarz Weronika HKS Azymut K12
2 22:16 Szczygieł Hanna MKS MOS 02911 K12 1077
3 23:58 Olejnik Jaśmina WKS Wawel 03938 K12 992
4 24:05 Kuciel Hanna MKS MOS 04295 K12 986
5 25:27 Klecha Weronika HKS Azymut 03574 K12 917
7 28:02 Kurasińska Lena HKS Azymut 04288 K12 787
10 30:14 Marciniak Weronika MKS MOS 04296 K12 676
14 32:58 Ciastoń Oliwia MKS MOS 04312 K12 538
15 33:01 Zaleska Julia MKS MOS 04345 K12 535
16 35:03 Grembowska Julia UKS Dąb Leszno 04223 K12 433
19 37:24 Janiak Lena UKS Reflex Sekcja BnO 04391 K12 314
20 39:39 Staniec Julia MKS MOS 04346 K12 201
23 42:41 Masłowska Julia MKS MOS 04311 K12 48
24 45:10 Andrzejak Zuzanna UKS Dąb Leszno 04237 K12 0
1 23:57 Pabich Hanna UKS Azymut Pabianice 04168 K10N
3 28:37 Miś Milena HKS Azymut 03575 K10N
4 28:59 Dżumaga Sara UKS Dąb Leszno 04233 K10N
5 31:52 Wysocka Michalina MKS MOS 04012 K10N
1 21:49 Biskupska Julia WKS Wawel 03646 K12 1100
MissingPunch 1:45:49 Gidel Jagoda UKS LOTNA ZDZIESZOWICE K12
MissingPunch 1:50:32 Majerowicz Julia UKS Dąb Leszno K12
MissingPunch 36:27 Kuznowicz Samanta MKS Paulinum K12
13 32:13 Kulka Wiktoria UKS Orientpark.pl K14
17 37:15 Waligóra Alicja UKS Dąb Leszno K14
19 42:31 Majerowicz Jagoda UKS Dąb Leszno K14
4 28:21 Wodzicki Filip MKS MOS 04646 M12 758
5 48:44 Korczyc Anna 10 BKPanc Świętoszów K21
DidNotStart Marciniak Maria KS Hades K21
1 45:22 Paterek Honorata HKS Azymut K40
5 30:14 Wiśniewski Jakub UKS Azymut Pabianice 03879 M12 663
DidNotStart Rycerska Marzena KS Artemis 01308 K40
3 34:48 Kurzyp Anna MKS MOS K45
7 42:57 Murawska Ewa HKS Azymut K45
8 44:09 Sztranek Iwona UKS Azymut Pabianice K45
1 1:02:17 Galla Barbara HKS Azymut K50+
3 23:20 Pachnik Antoni UKS Orientpark.pl M10N
6 39:27 Białasik Bartosz UKS Dąb Leszno 04230 M12 194
6 31:45 Dwojak Adrian UKS Orientpark.pl M10N
9 37:01 Jopp Mateusz UKS Dąb Leszno M10N
10 45:52 Indyka Jan WKS Wawel M10N
11 48:00 Matusiak Oliwer UKS LOTNA ZDZIESZOWICE M10N
12 1:01:11 Pietrzak Bruno HKS Azymut M10N
8 43:39 Wyrwa Tobiasz HKS Azymut 03865 M12 0
7 43:06 Wilk Mikołaj MKS Paulinum M12
9 50:15 Gil Szymon MKS Paulinum M12
10 54:32 Kipka Mateusz UKS LOTNA ZDZIESZOWICE M12
12 1:09:26 Łukasik Szymon UKS LOTNA ZDZIESZOWICE M12
13 1:12:44 Gniot Patryk UKS LOTNA ZDZIESZOWICE M12
11 1:07:18 Murawski Rafał HKS Azymut 03578 M12 0
1 26:26 Nowak Barbara HKS Azymut 01222 K45 1100
1 22:36 Marszałek Dawid UKS Kometa 04148 M10N
2 22:48 Wojciechowski Jan HKS Azymut 04633 M10N
5 27:01 Franc Julian Emilian HKS Azymut 04640 M10N
7 33:27 Janas Aleksander UKS Kometa 04515 M10N
8 34:25 Murek Marcin HKS Azymut 03580 M10N
2 34:13 Lamparska Iwona WKS Wawel 04272 K45 776
4 35:26 Marszałek Maria UKS Kometa 04147 K45 725
5 36:21 Wysocka Joanna WKS Śląsk 01400 K45 687
6 41:25 Topór Monika WKS Wawel 03372 K45 476
2 54:59 Bultrowicz Agnieszka KS Hades 00944 K40 1100
3 57:01 Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 K40 1059
4 1:01:17 Bugaj Teresa WKS Wawel 03313 K40 974
6 1:16:58 Słońska Bogusława WKS Wawel 03655 K40 660
DidNotStart Olejnik Ewa WKS Wawel 04120 K40 0
1 35:58 Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 00330 K21 1100
2 40:08 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś 00413 K21 973
3 42:00 Karnia-Biskupska Anna WKS Wawel 00828 K21 915
4 47:59 Mazur Katarzyna UKS Azymut Pabianice 00350 K21 732
6 50:24 Murawska Marta HKS Azymut 03255 K21 659
7 53:38 Kaczmarek Anna UKS Dąb Leszno 04234 K21 560
8 1:10:30 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 K21 44
1 34:44 Pogoda Kinga UKS Kometa 02490 K18 1100
2 41:17 Piwowar Lidia HKS Azymut 02374 K18 893
3 1:02:14 Wójcik Natalia WKS Wawel 02992 K18 229
2 28:43 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 K16 814
3 30:29 Szkudlarska Weronika UKS Dąb Leszno 04242 K16 728
4 31:13 Gielec Julia UKS Orientuś 03047 K16 693
5 35:17 Berlińska Paulina UKS Orientuś 03503 K16 496
1 18:25 Niessner Pola WKS Wawel 03651 K14 1100
2 19:39 Słońska Antonina WKS Wawel 03190 K14 1026
3 20:45 Lamparska Maja WKS Wawel 03832 K14 961
4 23:58 Karkut Estera HKS Azymut 03259 K14 769
5 24:23 Kubacka Wiktoria HKS Azymut 04281 K14 744
6 25:29 Dreier Anna HKS Azymut 03256 K14 678
7 25:59 Michno Marta WKS Wawel 03937 K14 648
8 26:22 Dziuba Justyna UKS Kometa 04340 K14 625
10 29:11 Ciszek Katarzyna MKS MOS 04290 K14 457
11 30:24 Prais Julia UKS Dąb Leszno 04225 K14 384
12 31:13 Mikołajczak Iga UKS Dąb Leszno 04248 K14 335
14 33:05 Polewka Julianna UKS Kometa 02461 K14 224
15 33:38 Michalewicz Alicja HKS Azymut 03261 K14 191
16 35:31 Murek Emilia HKS Azymut 03579 K14 79
18 39:36 Markowska Natalia UKS Dąb Leszno 04226 K14 0
25 51:08 Pawlak Małgorzata UKS Dąb Leszno 04247 K12 0
26 1:00:46 Michoń Jagoda MKS MOS 04645 K12 0
3 27:22 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś 03711 M12 808
15 1:16:40 Kurdziel(PK) Szymon MKS MOS M12
16 1:33:28 Kurpisz Maciej UKS Dąb Leszno M12
MissingPunch 1:38:47 Zielonka Bartosz MKS Paulinum M12
MissingPunch 1:09:58 Konopka Tomek UKS LOTNA ZDZIESZOWICE M12
DidNotFinish Porada Tobiasz UKS LOTNA ZDZIESZOWICE M12
1 21:14 Dwojak Gracjan UKS Orientpark.pl M14
2 23:32 Pachnik Jędrzej UKS Orientpark.pl M14
5 25:55 Królikowski Dominik MKS Paulinum M14
6 33:03 Smektała Patryk BUKOS M16
10 38:09 Zaleski Jakub MKS Paulinum M16
1 40:37 Jezek Vit OK Jilemnice M20
DidNotStart Byrczek Jan UKS Kometa M20
4 48:07 Jankowiak Paweł Chyże BnO M21
DidNotStart Marciniak Tomasz KS Hades M21
3 39:15 Jończy Daniel MKS Paulinum M35
5 46:42 Kirakosov Konstantin Ambit Leszno M35
6 55:20 Pietrzak Patryk HKS Azymut M35
2 34:32 Koucky Roman Ekonom Praha M45
3 35:44 Wojtczak Krzysztof CSWIiChem Wrocław M45
5 37:10 Sztranek Paweł UKS Azymut Pabianice M45
2 28:44 Dyzio Włodzimierz WKS Wawel 01533 M55 1010
10 56:19 Ledzion Grzegorz UKS Orientuś M45
3 32:05 Niessner Piotr WKS Wawel 02725 M55 871
5 45:26 Doškář Boris OK JISKRA NOVY BOR M55
6 1:03:51 Kral Martin OK Jilemnice M55
1 32:15 Skonieczny Andrzej KInO ORIENTOP M60
3 43:01 Galla Andrzej HKS Azymut M60
1 35:10 Niemiec Janusz MKS Paulinum 02599 M65+
2 36:23 Babický Tomáš ZOOB Rumburk z.s. M65+
1 30:54 Słoński Marek WKS Wawel 03192 M50 1100
2 35:51 Forystek Józef WKS Wawel 02080 M50 924
3 35:56 Wrzesiński Krzysztof WKS Śląsk 01138 M50 921
4 41:04 Jurczyk Piotr UKS Sparta Czyżowice 02928 M50 738
5 42:29 Pisarek Piotr WKS Wawel 04588 M50 688
6 42:54 Olas Jacek UKS Orientuś 00422 M50 673
1 34:13 Wójcik Grzegorz WKS Wawel 03195 M45 1100
4 36:28 Becmer Dariusz WKS Śląsk 02148 M45 1028
6 37:36 Szczygieł Marcin MKS MOS 04648 M45 991
7 40:32 Filipiak Marek KS Hades 04414 M45 897
8 44:29 Murawski Piotr HKS Azymut 03588 M45 770
1 32:26 Łącki Łukasz UKS OSiR 01673 M35 1100
2 36:02 Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 M35 978
4 42:01 Nowak Paweł UKS Orientuś 03930 M35 775
MissingPunch 06:58 Mazur Michał UKS Azymut Pabianice 02952 M35 0
1 41:44 Dzioba Mateusz MKS Paulinum 01101 M21 1100
2 43:51 Jurczyk Tomasz UKS Sparta Czyżowice 01936 M21 1044
3 43:52 Paszyński Piotr UKS Orientuś 00423 M21 1044
5 53:08 Płóciennik Konrad UKS Azymut Pabianice 01785 M21 800
6 1:02:27 Łubis Michał UKS Azymut Pabianice 02657 M21 554
7 1:23:17 Krupa Łukasz UKS OSiR 04250 M21 5
1 24:09 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 M16 1100
2 26:12 Nowak Michał UKS Orientuś 03929 M16 1007
3 29:02 Paterek Mikołaj HKS Azymut 02376 M16 878
5 31:26 Bartos Zbigniew UKS Orientuś 02127 M16 768
7 36:41 Jurczak Szymon MKS Paulinum 03102 M16 529
8 36:42 Jończy Jakub MKS Paulinum 03104 M16 528
9 37:32 Staszak Tomasz MKS Paulinum 03727 M16 490
11 39:12 Lisiak Adam UKS Orientuś 03049 M16 414
12 40:38 Tarnawski Jan WKS Wawel 03834 M16 349
3 23:51 Bultrowicz Tymoteusz KS Hades 03700 M14 1100
4 24:59 Marszałek Patryk UKS Kometa 03823 M14 1048
6 26:41 Pisarek Kordian WKS Wawel 04263 M14 969
7 28:49 Ważny Artur MKS MOS 04011 M14 871
8 32:58 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 M14 680
9 34:46 Wójcik Paweł WKS Wawel 02991 M14 597
10 35:03 Jurczak Miłosz MKS Paulinum 03867 M14 583
11 39:17 Kurzyp Michał MKS MOS 03271 M14 388
12 39:35 Dembinski Patryk UKS Dąb Leszno 04246 M14 374
13 40:35 Szlafka Mikołaj HKS Azymut 04289 M14 328
14 43:16 Łukaszyk Maksymilian UKS Dąb Leszno 04236 M14 204
15 47:35 Włodarczyk Łukasz HKS Azymut 03270 M14 5
16 54:03 Michalczak Paweł HKS Azymut 03260 M14 0
17 55:21 Filipczak-Dudziak Bartosz UKS Dąb Leszno 04241 M14 0
18 1:49:59 Domagała Kacper MKS Paulinum 04486 M14 0
14 1:14:45 Jończy Michał MKS Paulinum 03882 M12 0
MissingPunch 48:16 Mikołajczak Tymon UKS Dąb Leszno 04224 M12 0
1 26:33 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś 03294 M55 1100
7 49:17 Beranek Petr OK JISKRA NOVY BOR M65+
1 21:00 Roman Oliwia Bolesławiec RODZINNA
2 21:39 Michalczak Piotr HKS Azymut RODZINNA
3 26:00 Mazur Marta UKS Azymut Pabianice RODZINNA
4 26:02 Bultrowicz Franek KS Hades RODZINNA
5 36:52 Dudziak Andrzej UKS Dąb Leszno RODZINNA
6 39:23 Przetacznik Helena UKS Dąb Leszno RODZINNA
7 43:21 Pietrzak Inez HKS Azymut RODZINNA
8 47:04 Dwojak Martyna UKS Orientpark.pl RODZINNA
9 55:47 Mazur Matylda UKS Azymut Pabianice RODZINNA
10 1:00:46 Forystek Katarzyna WKS Wawel RODZINNA
11 1:01:06 Leśniak Antonina RODZINNA
12 1:01:23 Ferików Agata RODZINNA
13 1:09:18 Cisek Magdalena S.O.S. Jelenia Góra RODZINNA
14 1:10:38 Kucia Laura S.O.S. Jelenia Góra RODZINNA
15 2:37:23 Wentland Magdalena indywidualnie RODZINNA
DidNotStart Kolińska Julia UKS LOTNA ZDZIESZOWICE RODZINNA
1 30:26 Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 Krótka
2 55:57 Murek Elwira HKS Azymut Krótka
3 59:00 Kalisz Kaja UKS Azymut Pabianice Krótka
4 1:25:16 Woźniak Wojciech UKS LOTNA ZDZIESZOWICE Krótka
MissingPunch 56:19 Koucka Ivana indywidualnie Krótka
DidNotStart Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk z.s. Krótka
DidNotStart Byrczek Katarzyna indywidualnie Krótka
DidNotStart Turecki Oliwier Krótka
1 29:53 Panaszek Justyna indywidualnie Długa
2 31:44 Szczęsnowicz Natalia indywidualnie Długa
3 43:34 Gil Ryszard indywidualnie Długa
4 44:32 Murek Patryk HKS Azymut Długa
6 43:50 Gliński Henryk KS Artemis 01324 M65+ 1012
5 43:15 Pietkiewicz Waldemar indywidualnie Dolnośląskie 01084 M65+ 1028
4 42:30 Polewski Dariusz Indywidualny Opolskie 04258 M55 439
9 46:56 Lisiak Paweł UKS Orientuś 03251 M45 691
4 29:07 Słomczyński Ignacy UKS Orientuś 02837 M16 874
13 42:34 Sobiński Adrian MKS Paulinum 03868 M16 261
14 46:26 Ledzion Piotr UKS Orientuś 04111 M16 85
3 40:36 Bogulak Adam MKS Paulinum 01299 M65+ 1100
4 23:45 Wiśniewski Adam UKS Azymut Pabianice 04406 M10N
1 22:47 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 K16 1100
9 27:13 Kurtycz Natalia WKS Wawel 04021 K14 574
18 37:07 Pietrowska Zuzanna UKS Dąb Leszno 04238 K12 329
MissingPunch 1:44:31 Konieczna Michalina UKS Dąb Leszno 04239 K12 0
5 1:05:36 Łukaszyk Sylwia UKS Dąb Leszno 04235 K40 888
4 42:13 Bartkowiak Edward WKS Grunwald 00925 M65+ 1056
2 34:01 Pietrusiński Marek KS Artemis 01323 M60 1100
1 21:38 Kociuba Wiktor MKS MOS 04002 M12 1100
2 21:44 Krempiński Franciszek UKS Azymut Pabianice 03559 M12 1095