Wyniki: Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1


Etap 1

Wilczy Las   2019-04-13
 rank: 1,10  indywidualne  klasyk

Pozostałe etapy
Etap 2  2019-04-14 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
6 47:46 Pachnik Jędrzej UKS Orientpark.pl 2006 M14
3 26:22 Biskupska Małgorzata WKS Wawel K10N
6 40:19 Kwoczała Emilia UKS LOTNA Zdzieszowice K10N
7 48:32 Oleśniewicz Hanna UKS LOTNA Zdzieszowice K10N
8 49:31 Jachowicz Wiktoria UKS LOTNA Zdzieszowice K10N
9 49:40 Matusiak Wiktoria UKS LOTNA Zdzieszowice K10N
10 54:33 Kulka Kornelia UKS Orientpark.pl K10N
6 29:17 Halewicz Julia UKS Orientpark.pl K12
7 30:23 Drozdowska Nikola MKS Paulinum K12
8 31:21 Zapart Julia UKS LOTNA Zdzieszowice K12
11 37:29 Szeliga Sonia UKS Orientpark.pl K12
13 38:07 Kotłowska Sonia UKS LOTNA Zdzieszowice K12
14 40:39 Gidel Bianca UKS LOTNA Zdzieszowice K12
16 44:22 Kuznowicz Samanta MKS Paulinum K12
17 45:17 KOTŁOWSKA JULIA UKS LOTNA Zdzieszowice K12
19 47:38 Skowyra Kornelia MKS Paulinum K12
25 1:04:12 Kaminiarz Weronika HKS Azymut K12
MissingPunch 1:06:22 Gidel Jagoda UKS LOTNA Zdzieszowice K12
MissingPunch 1:32:47 Majerowicz Julia UKS Dąb Leszno K12
3 31:11 Wojciechowski Jan HKS Azymut 04633 M10N
15 1:08:18 Kucharska Julia Wrocław K14
16 1:14:26 Kulka Wiktoria UKS Orientpark.pl K14
17 1:17:04 Majerowicz Jagoda UKS Dąb Leszno K14
20 1:24:58 Waligóra Alicja UKS Dąb Leszno K14
3 49:22 Topór Monika WKS Wawel 03372 K45 1013
4 53:48 Marszałek Maria UKS Kometa 04147 K45 906
5 1:24:38 Nyga Julia UKS Kometa K21
DidNotStart Marciniak Maria KS Hades K21
4 1:08:56 Kucharska Barbara Wrocław K40
DidNotStart Rycerska Marzena KS Artemis 01308 K40
5 59:16 Lamparska Iwona WKS Wawel 04272 K45 774
6 1:02:00 Kurzyp Anna MKS MOS K45
7 1:05:03 Sztranek Iwona UKS Azymut Pabianice K45
MissingPunch 1:46:31 Murawska Ewa HKS Azymut K45
1 54:22 Bugaj Teresa WKS Wawel 03313 K40 1100
2 54:25 Bultrowicz Agnieszka KS Hades 00944 K40 1099
3 1:05:12 Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 K40 881
5 1:13:07 Słońska Bogusława WKS Wawel 03655 K40 721
6 1:27:59 Łukaszyk Sylwia UKS Dąb Leszno 04235 K40 420
DidNotStart Olejnik Ewa WKS Wawel 04120 K40 0
2 1:02:39 Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 00330 K21 1097
3 1:03:17 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś 00413 K21 1086
4 1:24:23 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 K21 714
6 1:27:16 Karnia-Biskupska Anna WKS Wawel 00828 K21 664
7 1:30:35 Kaczmarek Anna UKS Dąb Leszno 04234 K21 605
1 44:09 Pogoda Kinga UKS Kometa 02490 K18 1100
2 57:35 Piwowar Lidia HKS Azymut 02374 K18 765
3 58:04 Wójcik Natalia WKS Wawel 02992 K18 753
2 47:42 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 K16 830
3 54:48 Gielec Julia UKS Orientuś 03047 K16 626
4 58:03 Berlińska Paulina UKS Orientuś 03503 K16 533
5 1:16:58 Szkudlarska Weronika UKS Dąb Leszno 04242 K16 0
1 28:00 Lamparska Maja WKS Wawel 03832 K14 1100
2 28:01 Słońska Antonina WKS Wawel 03190 K14 1099
3 31:32 Niessner Pola WKS Wawel 03651 K14 961
4 34:04 Dreier Anna HKS Azymut 03256 K14 862
5 35:56 Michalewicz Alicja HKS Azymut 03261 K14 788
6 38:32 Polewka Julianna UKS Kometa 02461 K14 686
7 39:09 Karkut Estera HKS Azymut 03259 K14 662
8 40:21 Michno Marta WKS Wawel 03937 K14 615
9 40:38 Ciszek Katarzyna MKS MOS 04290 K14 604
10 41:04 Kurtycz Natalia WKS Wawel 04021 K14 587
11 43:55 Murek Emilia HKS Azymut 03579 K14 475
13 48:56 Prais Julia UKS Dąb Leszno 04225 K14 278
14 1:04:51 Dziuba Justyna UKS Kometa 04340 K14 0
18 1:17:06 Kubacka Wiktoria HKS Azymut 04281 K14 0
19 1:22:38 Markowska Natalia UKS Dąb Leszno 04226 K14 0
1 23:24 Olejnik Jaśmina WKS Wawel 03938 K12 1100
2 23:42 Biskupska Julia WKS Wawel 03646 K12 1086
3 26:00 Zaleska Julia MKS MOS 04345 K12 978
4 27:19 Kuciel Hanna MKS MOS 04295 K12 916
5 28:17 Klecha Weronika HKS Azymut 03574 K12 870
9 33:29 Szczygieł Hanna MKS MOS 02911 K12 626
10 34:21 Staniec Julia MKS MOS 04346 K12 585
12 37:53 Ciastoń Oliwia MKS MOS 04312 K12 419
18 46:58 Grembowska Julia UKS Dąb Leszno 04223 K12 0
20 47:46 Kurasińska Lena HKS Azymut 04288 K12 0
21 48:57 Masłowska Julia MKS MOS 04311 K12 0
22 49:31 Michoń Jagoda MKS MOS 04645 K12 0
23 56:56 Konieczna Michalina UKS Dąb Leszno 04239 K12 0
24 1:03:48 Janiak Lena UKS Reflex Sekcja BnO 04391 K12 0
26 1:04:47 Pietrowska Zuzanna UKS Dąb Leszno 04238 K12 0
27 1:12:53 Pawlak Małgorzata UKS Dąb Leszno 04247 K12 0
1 45:44 Nowak Barbara HKS Azymut 01222 K45 1100
6 33:47 Jopp Mateusz UKS Dąb Leszno M10N
7 35:45 Indyka Jan WKS Wawel M10N
8 38:48 Matusiak Oliwer UKS LOTNA Zdzieszowice M10N
9 40:18 Pietrzak Bruno HKS Azymut M10N
MissingPunch 43:30 Dwojak Adrian UKS Orientpark.pl M10N
MissingPunch 22:21 Pachnik Antoni UKS Orientpark.pl M10N
7 38:41 Kurdziel(PK) Szymon MKS MOS M12
8 40:48 Łukasik Szymon UKS LOTNA Zdzieszowice M12
10 45:51 Kipka Mateusz UKS LOTNA Zdzieszowice M12
11 48:33 Konopka Tomek UKS LOTNA Zdzieszowice M12
14 51:31 Gil Szymon MKS Paulinum M12
15 55:26 Wilk Mikołaj MKS Paulinum M12
16 57:56 Porada Tobiasz UKS LOTNA Zdzieszowice M12
MissingPunch 1:02:59 Zielonka Bartosz MKS Paulinum M12
MissingPunch 1:01:33 Kurpisz Maciej UKS Dąb Leszno M12
DidNotFinish Gniot Patryk UKS LOTNA Zdzieszowice M12
5 46:48 Dwojak Gracjan UKS Orientpark.pl M14
2 55:00 Wójcik Grzegorz WKS Wawel 03195 M45 1100
10 1:01:27 Królikowski Dominik MKS Paulinum M14
3 55:42 Szczygieł Marcin MKS MOS 04648 M45 1086
9 53:12 Smektała Patryk BUKOS M16
4 57:36 Becmer Dariusz WKS Śląsk 02148 M45 1048
1 1:00:33 Byrczek Jan UKS Kometa M20
2 1:32:27 Ježek Vít OK JISKRA NOVY BOR M20
4 1:22:45 Jankowiak Paweł Chyże BnO M21
DidNotStart Marciniak Tomasz KS Hades M21
1 56:00 Jończy Daniel MKS Paulinum M35
5 58:11 Murawski Piotr HKS Azymut 03588 M45 1036
4 1:10:28 Kirakosov Konstantin Ambit Leszno M35
6 1:29:39 Pietrzak Patryk HKS Azymut M35
1 52:27 Ledzion Grzegorz UKS Orientuś M45
8 1:27:26 Sztranek Paweł UKS Azymut Pabianice M45
6 59:23 Filipiak Marek KS Hades 04414 M45 1012
7 1:20:05 Lisiak Paweł UKS Orientuś 03251 M45 598
2 59:51 Łącki Łukasz UKS OSiR 01673 M35 1100
5 1:13:28 Nowak Paweł UKS Orientuś 03930 M35 850
1 1:11:12 Dzioba Mateusz MKS Paulinum 01101 M21 1100
2 1:16:19 Paszyński Piotr UKS Orientuś 00423 M21 1021
3 1:17:50 Jurczyk Tomasz UKS Sparta Czyżowice 01936 M21 998
5 1:22:57 Płóciennik Konrad UKS Azymut Pabianice 01785 M21 918
6 1:57:37 Krupa Łukasz UKS OSiR 04250 M21 383
MissingPunch 1:12:01 Łubis Michał UKS Azymut Pabianice 02657 M21 0
1 40:06 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 M16 1100
2 40:14 Słomczyński Ignacy UKS Orientuś 02837 M16 1096
3 40:19 Nowak Michał UKS Orientuś 03929 M16 1094
4 42:18 Bartos Zbigniew UKS Orientuś 02127 M16 1040
5 46:00 Jończy Jakub MKS Paulinum 03104 M16 938
6 49:38 Sobiński Adrian MKS Paulinum 03868 M16 838
7 52:53 Ledzion Piotr UKS Orientuś 04111 M16 749
8 53:04 Lisiak Adam UKS Orientuś 03049 M16 744
11 1:13:49 Staszak Tomasz MKS Paulinum 03727 M16 175
1 36:29 Wójcik Paweł WKS Wawel 02991 M14 1100
2 39:57 Marszałek Patryk UKS Kometa 03823 M14 995
3 41:03 Pisarek Kordian WKS Wawel 04263 M14 962
4 45:56 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 M14 815
7 50:27 Bultrowicz Tymoteusz KS Hades 03700 M14 679
8 56:15 Dembinski Patryk UKS Dąb Leszno 04246 M14 504
9 58:17 Ważny Artur MKS MOS 04011 M14 443
11 1:05:30 Kurzyp Michał MKS MOS 03271 M14 225
13 1:39:04 Włodarczyk Łukasz HKS Azymut 03270 M14 0
MissingPunch 1:43:31 Łukaszyk Maksymilian UKS Dąb Leszno 04236 M14 0
MissingPunch 1:46:09 Szlafka Mikołaj HKS Azymut 04289 M14 0
MissingPunch 2:01:17 Michalczak Paweł HKS Azymut 03260 M14 0
DidNotFinish Domagała Kacper MKS Paulinum 04486 M14 0
1 29:03 Kociuba Wiktor MKS MOS 04002 M12 1100
2 30:07 Wodzicki Filip MKS MOS 04646 M12 1060
3 31:33 Krempiński Franciszek UKS Azymut Pabianice 03559 M12 1005
4 33:36 Wiśniewski Jakub UKS Azymut Pabianice 03879 M12 928
5 34:23 Wyrwa Tobiasz HKS Azymut 03865 M12 898
6 37:19 Jończy Michał MKS Paulinum 03882 M12 787
9 44:00 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś 03711 M12 534
12 49:00 Murawski Rafał HKS Azymut 03578 M12 345
13 50:19 Białasik Bartosz UKS Dąb Leszno 04230 M12 295
17 1:05:06 Mikołajczak Tymon UKS Dąb Leszno 04224 M12 0
4 32:13 Marszałek Dawid UKS Kometa 04148 M10N
5 32:20 Murek Marcin HKS Azymut 03580 M10N
10 42:37 Janas Aleksander UKS Kometa 04515 M10N
3 1:01:15 Pisarek Piotr WKS Wawel 04588 M50 919
4 1:09:33 Doškář Boris OK JISKRA NOVY BOR M55
6 1:18:31 Král Martin OK Jilemnice M55
1 44:09 Skonieczny Andrzej KInO ORIENTOP M60
3 50:43 Kosiński Leszek Kaszczor M60
4 1:01:15 Galla Andrzej HKS Azymut M60
1 47:24 Niemiec Janusz MKS Paulinum 02599 M65+
2 50:57 Babický Tomáš ZOOB Rumburk z.s. M65+
MissingPunch 50:14 Gliński Henryk KS Artemis 01324 M65+ 0
6 1:03:48 Beránek Petr TJ Stadion Nový Bor M65+
1 31:24 Barecki Kuba indywidualnie RODZINNA
2 34:20 Michalczak Piotr HKS Azymut RODZINNA
3 34:41 Roman Oliwia Bolesławiec RODZINNA
4 39:26 Hamala Pola indywidualnie RODZINNA
5 40:39 Bultrowicz Franek KS Hades RODZINNA
6 43:57 Dwojak Martyna UKS Orientpark.pl RODZINNA
7 46:46 Dudziak Andrzej UKS Dąb Leszno RODZINNA
8 55:01 Przetacznik Helena UKS Dąb Leszno RODZINNA
9 55:30 Forystek Katarzyna WKS Wawel RODZINNA
10 1:21:35 Kucia Laura S.O.S. Jelenia Góra RODZINNA
11 1:21:54 Pietrzak Inez HKS Azymut RODZINNA
1 32:43 Kalisz Kaja UKS Azymut Pabianice Krótka
2 35:24 Byrczek Katarzyna indywidualnie Krótka
3 36:47 Woźniak Wojciech UKS LOTNA Zdzieszowice Krótka
4 44:44 Murek Elwira HKS Azymut Krótka
5 57:34 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk z.s. Krótka
OverTime Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 Krótka
1 58:30 Murek Patryk HKS Azymut Długa
2 1:08:54 Gil Ryszard indywidualnie Długa
1 46:23 Panaszek Justyna K_WOJSKO
2 1:01:45 Buganik Magda 23 ŚPA K_WOJSKO
3 1:06:34 Szczęsnowicz Natalia 10 BKpanc K_WOJSKO
4 1:08:33 Nawrocka Monika 23 ŚPA K_WOJSKO
5 1:21:07 Lupa Beata 23 ŚPA K_WOJSKO
6 1:48:55 Nikołajuk Joanna 23 ŚPA K_WOJSKO
1 59:55 Lachowski Przemysław 23 ŚPA M_WOJSKO
2 1:00:03 Dubieniecki Mateusz 23 ŚPA M_WOJSKO
3 1:00:33 Zdrowowicz Adam 23 ŚPA M_WOJSKO
4 1:03:33 Sztych Damian 23 ŚPA M_WOJSKO
5 1:11:02 Kopeć Adam 23 ŚPA M_WOJSKO
6 1:22:00 Fekieta Krzysztof 23 ŚPA M_WOJSKO
7 1:24:58 Burmas Dariusz 23 ŚPA M_WOJSKO
8 1:56:21 Lewandowski Marek 23 ŚPA M_WOJSKO
2 47:00 Pietrusiński Marek KS Artemis 01323 M60 1100
1 42:55 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś 03294 M55 1100
2 43:35 Dyzio Włodzimierz WKS Wawel 01533 M55 1083
3 46:25 Niessner Piotr WKS Wawel 02725 M55 1010
4 1:04:37 Jurczyk Piotr UKS Sparta Czyżowice 02928 M50 849
5 1:05:20 Forystek Józef WKS Wawel 02080 M50 834
6 1:30:48 Olas Jacek UKS Orientuś 00422 M50 301
5 1:02:27 Bogulak Adam MKS Paulinum 01299 M65+ 865
4 58:19 Pietkiewicz Waldemar Indywidualnie Dolnośląskie 01084 M65+ 954
1 52:36 Słoński Marek WKS Wawel 03192 M50 1100
10 1:01:26 Tarnawski Jan WKS Wawel 03834 M16 515
12 1:14:41 Filipczak-Dudziak Bartosz UKS Dąb Leszno 04241 M14 0
2 46:55 Wysocka Joanna WKS Śląsk 01400 K45 1072
1 29:24 Wiśniewski Adam UKS Azymut Pabianice 04406 M10N
1 1:02:29 Murawska Marta HKS Azymut 03255 K21 1100
1 38:18 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 K16 1100
12 46:41 Mikołajczak Iga UKS Dąb Leszno 04248 K14 366
15 43:56 Marciniak Weronika MKS MOS 04296 K12 135
MissingPunch 1:26:47 Andrzejak Zuzanna UKS Dąb Leszno 04237 K12 0
1 24:45 Miś Milena HKS Azymut 03575 K10N
3 1:02:25 Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 M35 1053
3 51:28 Bartkowiak Edward WKS Grunwald 00925 M65+ 1100
2 26:17 Wysocka Michalina MKS MOS 04012 K10N
4 31:26 Pabich Hanna UKS Azymut Pabianice 04168 K10N
5 32:18 Dżumaga Sara UKS Dąb Leszno 04233 K10N
2 30:45 Franc Julian Emilian HKS Azymut 04640 M10N
5 1:11:14 Polewski Dariusz Indywidualny Opolskie 04258 M55 374
2 1:00:40 Wrzesiński Krzysztof WKS Śląsk 01138 M50 931