Etap 2

Kraków   2019-07-11
 rank: 1,10  indywidualne

Pozostałe etapy
Etap 1  2019-07-10 Pokaż
Etap 4  2019-07-13 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 13:50 PLONE Luize Alnis OK -JNSC 2009 K10
7 25:12 ŠVIDRNOCHOVÁ Nela TJ Opava 2009 K10
8 28:05 KLIMCZAK Oksana UKS Siódemka Rumia K10
9 37:44 KRASOŃ Julia MUKS "Junior" Ochędz 2009 K10
2 14:48 SEGLINA Mara Alnis OK -JNSC 2007 K12
6 19:13 BELICA Milena LUKS Impuls Szczerców K12
15 25:02 JUMIKE Ilze Alnis OK -JNSC 2007 K12
17 26:15 KAIRISA Evelina Alnis OK -JNSC 2007 K12
19 26:31 KRUMINA Laura Alnis OK -JNSC 2007 K12
29 34:04 KLIMCZAK Olimpia UKS Siódemka Rumia K12
30 39:42 GYÖRGYI Dóra Békés Megyei TFSZ 2007 K12
32 1:00:51 PIEKIELNA Maja MUKS "Junior" Ochędz 2007 K12
DidNotFinish 3:20:00 KUKAWSKA Julia MUKS "Junior" Ochędz 2008 K12
1 12:40 NIESSNER Pola WKS Wawel 03651 2007 K12 1100
3 14:49 SŁOŃSKA Antonina WKS Wawel 03190 2007 K12 913
4 17:08 OLEJNIK Jaśmina WKS Wawel 03938 2008 K12 712
5 17:18 MIANOWSKA Antonina UNTS Warszawa 03554 2007 K12 698
7 19:18 PODGÓRSKA Marta Klub Sportowy "Koście 03611 2007 K12 524
8 20:27 CHABIERA Filomena UNTS Warszawa 03856 2007 K12 424
9 21:33 ŁĄCKA Julia UKS OSiR Góra Kalwari 03573 2007 K12 329
10 22:22 WĄSIEWICZ Urszula Team 360 04082 2007 K12 258
11 23:19 OLIINYK Yelyzaveta WKS Wawel 04023 2008 K12 175
12 23:35 WEJTKO Diana UMKS Kwidzyn 03360 2007 K12 152
14 24:22 ZALESKA Julia MKS MOS Wrocław 04345 2008 K12 84
16 25:41 DUTKIEWICZ Wiktoria MKS Paulinum Jelenia 03881 2008 K12 0
18 26:24 MOSZKOWICZ Julia WKS Wawel 04022 2008 K12 0
20 27:05 KUCIEL Hanna MKS MOS Wrocław 04295 2007 K12 0
21 27:39 JARCZAK Marika MUKS "Junior" Ochędz 04427 2007 K12 0
22 28:09 WASILEWSKA Olga UKS,,OSiR" Góra Kalwa 04251 2008 K12 0
23 28:20 HAŁUCHA Milena WKS Wawel 03936 2007 K12 0
24 28:51 BISKUPSKA Julia WKS Wawel 03646 2008 K12 0
25 30:05 HERBEĆ Anna MUKS "Junior" Ochędz 04430 2007 K12 0
26 30:53 STANIEC Julia MKS MOS Wrocław 04346 2008 K12 0
27 31:05 MARCINIAK Weronika MKS MOS Wrocław 04296 2007 K12 0
28 32:52 SZCZYGIEŁ Hanna MKS MOS Wrocław 02911 2007 K12 0
31 42:11 DROZDOWSKA Nikola MKS Paulinum Jelenia 04739 K12 0
2 15:21 SZAFAREWICZ Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 1100
3 18:35 WYSOCKA Michalina MKS MOS Wrocław 04012 2010 K10 868
4 21:31 DŻUMAGA Sara UKS Dąb Leszno 04233 2009 K10 658
5 21:32 PABICH Hanna UKS Azymut Pabianice 04168 2011 K10 657
DidNotFinish 3:20:00 ROMBEL Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10 0
DidNotFinish 3:20:00 TEREKHOVA MARIIA O-Kompas 2007 K12
8 44:30 PUŁCZYŃSKA Hanna WKS Wawel 2005 K14
10 47:07 KONOVALENKO DIANA O-Kompas 2006 K14
11 48:05 WIŚNIEWSKA Hana UKS Orientuś Łódź K14
14 48:25 BRAKMANE Sindija Letici Alnis OK -JNSC 2005 K14
18 52:17 LOCMELE Liva Alnis OK -JNSC 2006 K14
20 54:15 KONOVALOVA DARIA O-Kompas 2006 K14
24 59:17 TOMANOVÁ Eliška Lokomotiva Ingstav Br 2006 K14
1 19:48 GYÖRGYI Réka Békés Megyei TFSZ 2005 K14B
5 22:40 MAZURKIEWICZ Marta SSP 72 2006 K14B
7 23:50 JUCHA Weronika UKS Azymut Dębów K14B
8 25:03 SALLAY Mira Réka KFKI 2005 K14B
10 27:40 ENA Mira IK Falken 2007 K14B
11 29:41 WOJCIECHOWSKA Honorata UKS Azymut Dębów K14B
13 44:24 KOZŁOWSKA Natalia UKS 'Grom" Sokolniki 2007 K14B
3 20:58 KUBACKA Wiktoria HKS AZYMUT MOCHY 04281 2005 K14B 523
4 21:02 JABŁOŃSKA Emilia MUKS "Junior" Ochędz 04428 2006 K14B 521
6 22:48 ZŁOTOWSKA Joanna MKS MOS Wrocław 04291 2006 K14B 472
9 27:19 OWSIANKA Wiktoria WKS Wawel 03758 2005 K14B 348
12 35:04 BARSKA pola MKS MOS Wrocław 04652 2008 K14B 135
1 37:14 MULLER Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K14 1100
2 39:32 GIELEC Julia UKS Orientuś Łódź 03047 2005 K14 1032
3 41:31 MIKUŁA Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K14 973
4 42:20 MIKUŁA Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K14 949
5 43:29 DZWONKOWSKA Paulina UKS,,OSiR" Góra Kalwa 03366 2006 K14 915
6 44:12 CISZEK Katarzyna MKS MOS Wrocław 04290 2006 K14 894
7 44:21 PUDEŁEK Jowita LKS Górzanka Nawojow 03998 2005 K14 890
9 45:36 KRZYŻOSTANEK Patrycja UKS 'Grom" Sokolniki 03838 2005 K14 853
12 48:14 KULA Maja KOS BnO Szczecin 03962 2007 K14 775
15 49:11 ZAWADA Zuzanna WKS Wawel 03659 2006 K14 747
16 49:29 DOMAGAŁA Emilia UKS 'Grom" Sokolniki 03835 2005 K14 738
17 51:57 SOBIEPANEK Barbara UKS,,OSiR" Góra Kalwa 03365 2006 K14 665
19 53:52 KOTLIŃSKA Kamila UKS Azymut Dębów 04056 K14 609
21 55:28 MICHNO Marta WKS Wawel 03937 2005 K14 561
22 55:51 LAMPARSKA Maja WKS Wawel 03832 2005 K14 550
23 57:39 KASPRZYK Marta UKS,,OSiR" Góra Kalwa 04540 2006 K14 497
25 1:08:10 KIEŁBIK Nikola UKS 'Grom" Sokolniki 04387 2006 K14 186
26 1:25:04 BORKOWSKA Lena UKS,,OSiR" Góra Kalwa 03756 2006 K14 0
27 1:29:34 ŁAKOMY Karolina UKS Azymut Dębów 04459 K14 0
MissingPunch 3:20:00 CEGIEŁKA Milena UKS GOK Galewice 04115 2006 K14 0
MissingPunch 3:20:00 PRAIS Julia UKS Dąb Leszno 04225 2006 K14 0
DidNotFinish 3:20:00 NADERA Katarzyna CX80 Kalisz 2005 K14B
DidNotFinish 3:20:00 OWSIANKA Weronika WKS Wawel 2006 K14B
1 27:07 MAG Viktória SDS 2003 K16
3 29:07 MARTINA Thýnová OK Slavia Hradec Kral 2003 K16
5 31:07 MAG Fruzsina SDS 2003 K16
6 33:24 NAGY Szilvia SDS 2003 K16
7 36:18 BUHOLCA Anna Alnis OK -JNSC 2003 K16
10 39:42 OVCHARENKO Lilia Olimp 2004 K16
21 46:14 MOLNÁR Emese SDS 2004 K16
24 48:55 ŠVIDRNOCHOVÁ Eliška TJ Opava 2004 K16
30 1:55:14 MARCZIS Kata SDS 2003 K16
1 33:20 ŠKLÍBOVÁ Veronika OK Slavia Hradec Král 2001 K18
2 35:10 HOLEČKOVÁ Petra OK Slavia Hradec Král 2002 K18
3 36:09 SUCHÁ Simona OK Slavia Hradec Král 2003 K18
4 36:29 BĄCZEK Małgorzata WKS Wawel 2002 K18
6 38:06 DANKOVA OLENA O-Kompas 2002 K18
7 39:23 KRONIKOVÁ Štěpánka OK Slavia Hradec Král 2001 K18
9 40:44 OLSZANKA Gabriela OK!Sport Warszawa K18
11 45:26 KODYTKOVÁ Denisa OK Slavia Hradec Král 2002 K18
13 48:00 ŻUREK Marta UKS Siódemka Rumia K18
DidNotFinish 3:20:00 BÖRCSÖK Fruzsina Békés Megyei TFSZ 2001 K18
8 40:38 LEŚNICKA Agnieszka UKS Azymut Dębów 02611 2002 K18 1024
10 44:19 GIELEC Zuzanna UKS Orientuś Łódź 03046 2002 K18 917
DidNotFinish 3:20:00 DEYNA Natalia UMKS Kwidzyn 02622 2001 K18 0
DidNotFinish 3:20:00 MAZUREK Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02223 K18 0
DidNotFinish 3:20:00 PUDLIS Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 0
2 29:05 KREMPIŃSKA Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1100
4 29:23 SUDOŁ Hanna WKS Śląsk Wrocław 03491 K16 1089
8 36:27 NITSCH Aleksandra UNTS Warszawa 02409 2003 K16 821
9 38:03 PERFIKOWSKA Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 761
11 39:50 FILIPIAK Adrianna KS Hades Poznań 04153 2003 K16 693
12 40:05 BERLIŃSKA Paulina UKS Orientuś Łódź 03503 2003 K16 684
13 40:09 CEPURDEJ Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 681
14 40:29 DOREŃ Wiktoria UKS Orientuś Łódź 03854 2003 K16 669
15 40:54 MAZUREK Joanna WKS Śląsk Wrocław 02222 K16 653
17 42:37 POWICHROWSKA Ilona UKS,,OSiR" Góra Kalwa 02781 2004 K16 588
17 42:37 ZIELIŃSKA Oliwia PUKS Młode Orły 03217 2003 K16 588
19 44:11 RAJCA Luiza Klub Sportowy "Koście 02867 2004 K16 529
20 45:45 CEPURDEJ Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 470
22 48:14 ORZECHOWSKA Aleksandra UKS Azymut Dębów 04057 2003 K16 376
23 48:44 KIEŁB Wiktoria UKS Azymut Dębów 03413 2004 K16 357
25 52:51 BŁYSKOSZ Magdalena WKS Wawel 04269 2004 K16 201
26 53:50 SKORUPA Maja LKS Górzanka Nawojow 03724 2004 K16 164
27 1:01:49 GOLA Martyna UKS Orientuś Łódź 03048 2003 K16 0
28 1:03:18 HAŁUCHA Martyna WKS Wawel 04265 2004 K16 0
29 1:07:47 GENDEK Marta UNTS Warszawa 04136 K16 0
MissingPunch 3:20:00 JANIK Patrycja UKS GOK Galewice 04117 2004 K16 0
DidNotFinish 3:20:00 MIKOŁAJCZYK Klaudia MUKS "Junior" Ochędz 02663 2003 K16 0
DidNotFinish 3:20:00 MONIAK Zofia LKS Górzanka Nawojow 04709 2003 K16 0
DidNotFinish 3:20:00 SZOSTAKOWSKA Marianna PUKS Młode Orły 04713 2006 K14B 0
3 55:39 LOHUNOVSKA ANASTASIIA O-Kompas 2000 K20
4 58:48 WAALER Linn M. Maren OK 2000 K20
5 59:16 BIELECKA Aleksandra UKS Siódemka Rumia K20
MissingPunch 3:20:00 KONOVALOVA ANNA O-Kompas 2000 K20
6 1:01:07 PUDEŁEK Michalina LKS Górzanka Nawojow 03999 2000 K20 988
7 1:10:20 KREFT Oliwia UKS Siódemka Rumia 02203 1999 K20 806
MissingPunch 3:20:00 ŚMIESZEK Julia indywidualnie K20
3 40:29 KIZERWETTER Małgorzata indywidualnie 00520 1986 K21A
4 41:09 PANASZEK Justyna 10BKPanc 1989 K21A
5 41:44 GRUCHAŁA Natalia Harpagan Gdańsk G15031 1996 K21A
9 51:53 ŚLIWIŃSKA Nina 1bdm 1992 K21A
10 52:14 BUDNA emilia 17 WBZ Międzyrzecz 1985 K21A
11 52:20 SZCZĘSNOWICZ Natalia 10BKPanc 1985 K21A
12 1:01:11 SOBAS Aleksandra WKS Wawel 01024 1997 K21A
1 47:47 GOLDMANN Júlia SDS 1996 K21E
2 47:55 FEDOSEEVA Hanna SFGU 1993 K21E
8 59:26 MARIA Drągowska OK!Sport Warszawa 1995 K21E
9 1:01:23 DURZYNSKA Katarzyna 5 Lubuski Pułk Artyle 1992 K21E
10 1:01:38 KULOW Anicó Berliner Turnerschaft 1986 K21E
11 1:02:06 PLAKHOTNIK Viktoria SFGU 1992 K21E
12 1:03:26 WESTIN Emilie Porsgrunn OL 1998 K21E
15 1:12:47 GOLDSWAIN Hannah DUOC 1998 K21E
17 1:33:06 TAM Fiona Compass Radnevo 1989 K21E
18 1:37:09 MANSEL Bronwen DUOC 1998 K21E
DidNotFinish 3:20:00 BORYCHOWSKA Marlena MKS Paulinum Jelenia 1988 K21E
1 34:58 KREJČÍKOVÁ Marie WIT 1992 K21S
3 48:09 GORDON Diana KU AZS WAT Warszawa 02348 1990 K21S
4 52:49 STRAUTNIECE Krista Alnis OK -JNSC 1993 K21S
6 1:07:59 SRAMKÓ Réka SDS 1997 K21S
2 36:02 STEPANOVA Anna OC L-MED, Tula 1982 K35
3 40:54 SOBCHUK Olha 121 1980 K35
4 45:50 DZIKA Natalia 15 Giżycka Brygada Zm 1983 K35
5 48:09 NIKONOWICZ Ewa 15 Giżycka Brygada Zm 1980 K35
7 52:42 BAŃSKA-BODZIONA Aneta 10BKPanc K35
9 1:08:40 SOBCZAK Magdalena RCI Kraków 1980 K35
10 2:03:28 GAJEWSKA KATARZYNA 2 PINŻ 1980 K35
11 2:11:26 GAJEWSKA MARIA 2 PINŻ K35
DidNotFinish 3:20:00 OLIINYK Kateryna WKS Wawel K35
3 49:27 TARNAWSKA Anna WKS Wawel 1983 K35B
4 50:57 KOMSA Małgorzata UKS Orientuś Łódź 1983 K35B
5 51:49 ŠVIDRNOCHOVÁ Hana TJ Opava 1977 K35B
DidNotFinish 3:20:00 VYKHOR KATERYNA O-Kompas 1983 K35B
4 40:05 MAKAROVA Olga OC L-MED, Tula 1976 K40
5 40:18 ŠKLÍBOVÁ Jana OK Slavia Hradec Král 1976 K40
6 40:42 KULICKA Agata SSRS 01157 1975 K40
7 41:26 SVIDNITSKA Lesia Olimp 1979 K40
8 44:23 KRONIKOVÁ Jana OK Slavia Hradec Král 1973 K40
9 44:32 WIERCIOCH-WÓJTOWICZ Helena RCI Kraków 1977 K40
11 46:08 CHUDÍKOVÁ Pavla SKOB Frýdek-Místek 1978 K40
12 46:09 SYVORONOVA Olga O-Kompas 1977 K40
14 54:33 ROSLANIEC Anna indywidualnie 1978 K40
15 55:14 TOMANOVÁ Veronika Lokomotiva Ingstav Br 1977 K40
1 30:23 SIRMA Gerda Alnis OK -JNSC 1965 K40B
3 33:23 KUZNETSOVA Elena OC L-MED, Tula 1976 K40B
1 36:32 GRABOWSKA Joanna WKS Wawel 03716 K40 1100
2 38:01 KONC Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 1975 K40 1055
3 38:44 WOŁEK Ewa UNTS Warszawa 01208 1968 K40 1034
10 45:45 MARSZAŁEK Maria UKS Kometa Gliwice 04147 K40 822
13 53:10 JANAS Irena UKS Kometa Gliwice 04514 1977 K40 599
16 1:03:41 BANACH Janina UMKS Orkan Ostróda 04498 1976 K40 283
DidNotFinish 3:20:00 OLEJNIK Ewa WKS Wawel 04120 1976 K40 0
1 39:37 GOLINOWSKA Elżbieta 5 pa Sulechów 03675 1980 K35B 550
2 45:18 OLIINYK Alona WKS Wawel 03652 1983 K35B 471
6 1:06:00 PABIAN Patrycja UMKS Kwidzyn 04188 1980 K35B 184
6 50:00 GAWRON Katarzyna WKS Wawel 04680 1982 K35 1100
MissingPunch 3:20:00 RASCZUPKINA Nina UMKS Kwidzyn 04181 1984 K35 0
2 36:37 BINIECKA Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21S 275
5 59:16 DETTLAFF Anna UKS Włóczykij 03872 1989 K21S 105
3 48:52 ŚLUSARCZYK Katarzyna OK!Sport Warszawa 03480 1989 K21E 1100
4 53:19 PABICH Maria UKS Azymut Pabianice 00330 1982 K21E 1000
5 53:50 PACHNIK Małgorzata 23pa/ Paulinum Jeleni 01177 1993 K21E 988
6 55:51 WAŃCZYK Zuzanna AWL Wrocław 01664 1997 K21E 943
7 58:01 MATYBA Anna WKS Grunwald Poznań 01569 1996 K21E 894
13 1:04:22 MAZAN Aleksandra UKS Traper Złocieniec 00328 1995 K21E 751
14 1:06:26 LUBAK Kamila CSWIiCh Wrocław 00943 1991 K21E 705
16 1:19:36 NIKITCZENKO Natasza UKS Orientuś Łódź 03250 1997 K21E 408
DidNotFinish 3:20:00 WICHA Małgorzata WKS Wawel 00484 1991 K21E 0
1 34:53 DRĄGOWSKA Malwina OK!Sport Warszawa 00786 1985 K21A 550
2 35:06 CYCH Weronika WKS Śląsk Wrocław 01586 K21A 547
6 44:28 BORCZYK Iwona PUKS Młode Orły 04536 K21A 399
7 48:38 KACZMAREK Anna UKS Dąb Leszno 04234 1986 K21A 333
8 49:19 PACEK Karolina Indywidualnie Mazowsz 02346 1988 K21A 322
13 1:09:21 BĄKOWSKA Dominika Harpagan Gdańsk 04215 1992 K21A 7
5 54:30 LACZKA Edit KFKI 1970 K40B
6 1:01:31 MUSIAŁ Anna OK!Sport Warszawa 1966 K40B
7 1:04:21 TOKAT Agnes K40B
1 33:02 BOROS Anna SDS 1970 K45
3 41:12 ENA Linda IK Falken 1973 K45
6 46:24 NAGY Ákosné SDS 1972 K45
7 48:09 BEDARAVA Yulya BUG 1971 K45
8 48:55 GRUNDER Magdalena Järfälla OK 1973 K45
9 54:29 WESTIN Lenka Porsgrunn OL 1971 K45
10 1:00:50 LAMPARSKA Iwona RCI Kraków K45
1 33:04 GELDERMAN Marquita NWOC 1967 K50
3 42:33 MIKHAILOVA Iuliia OC L-MED, Tula 1965 K50
7 1:01:42 INGESEN Tone Karina Team Sarpsborg 1968 K50
8 1:02:02 KUCIŃSKA Magdalena CX80 Kalisz 1968 K50
10 1:12:03 NADERA Agata CX80 Kalisz 1969 K50
DidNotFinish 3:20:00 ZAMOJSKA Anna indywidualnie 1968 K50
1 39:14 OLIGO Virginie COPV Vannes 1962 K55
2 41:12 KÖNIG Kirsten OLG Ortenau 1962 K55
4 46:46 JUCKELANDT Sabine SV Robotron Dresden 1963 K55
5 48:32 ZENCHENKO Tamara Dnepr 1960 K55
7 1:03:03 ŁASKA Renata KInO Stowarzysze 1964 K55
8 1:19:38 STOIAN Liudmyla Driada 1963 K55
DidNotFinish 3:20:00 WOJARSKA Kamilla Bielsko-Biała O-Team 1960 K55
2 51:59 SOLOVEVA Elena PionerSK Pionerskiy 1958 K60
DidNotFinish 3:20:00 KMIEĆ Barbara MUKS "Junior" Ochędz 1956 K60
1 38:39 NORRMAN Lena IS Kullen 1951 K65
2 46:10 SVENSSON Margaretha OK Vilse 87 1950 K65
3 1:01:15 MANSSON Gunnel OK Vilse 87 K65
4 1:24:20 KOSHOVA Valentyna K65
1 40:20 MIASNIKOVA Ludmila PionerSK Pionerskiy 1947 K70
2 49:45 NIAKHAYEVA Liudmila K70
1 13:16 TOMAN Matěj Lokomotiva Ingstav Br 2009 M10
4 17:19 ANTONI Pachnik UKS "Orientpark.pl" I 2010 M10
9 20:12 PUŁCZYŃSKI Jeremi WKS Wawel M10
11 24:24 ŚLUSARCZYK Paweł LKS Górzanka Nawojow M10
13 32:05 SZUWARA Eryk 126 2010 M10
DidNotFinish 3:20:00 INDYKA Jan WKS Wawel M10
2 15:30 KRÜGER Louis Antoine Berliner Turnerschaft 2009 M12
6 19:01 SVALBE Kevins Alnis OK -JNSC 2007 M12
7 19:24 PRAULINS Ralfs Alnis OK -JNSC 2008 M12
8 20:00 ZAKHARCHENKO Oleksii Olimp 2007 M12
11 20:42 MOLNÁR István SDS 2007 M12
12 20:48 ZIELIŃSKI Tomasz KS Hades Poznań M12
3 15:57 CHODLEWSKI Antoni Klub Sportowy "Koście 03602 2008 M12 1025
4 18:45 KOCIUBA Wiktor MKS MOS Wrocław 04002 2008 M12 819
5 18:48 KREMPIŃSKI Franciszek UKS Azymut Pabianice 03559 2007 M12 815
9 20:10 ZAREMBA Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 715
10 20:27 DOMAGAŁA Jakub UKS 'Grom" Sokolniki 04388 2008 M12 694
14 22:47 LIS Antoni UKS Azymut Dębów 04249 M12 522
2 17:05 WIŚNIEWSKI Adam UKS Azymut Pabianice 04406 2010 M10 1100
3 17:18 MARSZAŁEK Dawid UKS Kometa Gliwice 04148 2010 M10 1086
5 18:44 PĘKAL Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10 994
6 18:54 BARTOS Ryszard UKS Orientuś Łódź 04217 2009 M10 983
6 18:54 JANAS Aleksander UKS Kometa Gliwice 04515 2009 M10 983
8 19:57 TREPCZYŃSKI Franciszek UKS Orientuś Łódź 04220 2009 M10 915
10 23:37 JĘDRAS Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10 679
12 29:53 DROŃ Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10 276
14 38:59 OMELCHENKO Vladyslav WKS Wawel 04750 2009 M10 0
1 50:53 WYSOCKA Jolanta UKS Kometa Gliwice 02181 1956 K60 1100
3 56:30 ŁUŃSKA Regina UMKS Orkan Ostróda 00133 1956 K60 979
4 1:10:25 BARTNIK Bożena KU AZS WAT Warszawa 02708 1958 K60 678
5 2:59:06 OLBRYCHT Anna OLBnO 00229 1956 K60 0
DidNotFinish 3:20:00 MIKIELSKA Danuta UMKS Orkan Ostróda 00138 1959 K60 0
3 41:40 PARFIANOWICZ Joanna UNTS Warszawa 00100 1964 K55 1100
6 52:25 DEREDOS Nina UKS Orientuś Łódź 03248 1961 K55 816
2 38:13 WOŁOWCZYK Mariola UNTS Warszawa 00112 1968 K50 1100
4 48:56 WAŃCZYK Magdalena PUKS Młode Orły 01485 1969 K50 792
5 53:34 KURZYP Anna indywidualnie 04745 1968 K50 658
6 1:01:31 WOŁEK Małgorzata UNTS Warszawa 03556 1966 K50 429
9 1:11:15 BUGAJ Teresa WKS Wawel 03313 1968 K50 149
2 39:54 TOPÓR Monika WKS Wawel 03372 1970 K45 1100
4 44:13 ETTERLE-BIEDERMAN Lilianna WKS Wawel 00823 1973 K45 981
5 44:14 WYSOCKA Joanna WKS Śląsk Wrocław 01400 K45 981
11 1:10:51 WÓJTOWICZ Katarzyna UNTS Warszawa 04548 1973 K45 247
12 1:12:22 WĄSIEWICZ Marzena Team 360 04080 1970 K45 205
MissingPunch 3:20:00 NITSCH Joanna UNTS Warszawa 02407 1973 K45 0
4 48:09 BARGIEL Beata OK!Sport Warszawa 00864 1965 K40B 291
18 24:29 DROŃ Wiktor UMKS Kwidzyn 2007 M12
22 27:27 VILKAUSS Emils Alnis OK -JNSC 2008 M12
25 28:07 BALOH Maksim Olimp 2007 M12
27 29:03 CHODLEWSKI Szymon Klub Sportowy "Koście 2007 M12
28 30:06 BALOH Vladislav Olimp 2007 M12
29 30:21 MARKOWSKI Jakub UKS Azymut Dębów M12
32 41:30 DĄBROWSKI Filip SSRS 2007 M12
33 53:25 BÁNFI Róbert Békés Megyei TFSZ 2008 M12
34 56:18 SOBCHUK Ivan 131 2008 M12
MissingPunch 3:20:00 KUBISIAK Tomasz SSRS 2007 M12
DidNotFinish 3:20:00 LEŚNICKI Marcin UKS Kometa Gliwice 00470 1991 M12
1 31:12 LISIAK Adam UKS Orientuś Łódź M14
2 31:50 KRUMINS Edvards Alnis OK -JNSC 2005 M14
10 37:47 PLONIS Gustavs Alnis OK -JNSC 2006 M14
14 41:11 SVIDNITSKYI Vadym Olimp 2005 M14
16 49:07 OSS Karlis Alnis OK -JNSC 2005 M14
19 52:38 NORDQVIST Axel Waxholms OK 2006 M14
20 54:24 ALB Zalán SDS 2006 M14
24 58:11 GRUNDER Marcus Järfälla OK 2005 M14
29 1:02:08 LUCAS Tamas C S "NORD " Baia Mar M14
32 1:12:12 CHUDÍK Martin SKOB Frýdek-Místek 2006 M14
34 1:27:36 BORZYSZKOWSKI Bartek UKS Siódemka Rumia M14
2 20:56 KUJDA Tymoteusz 135 2005 M14B
6 29:52 PAWLAK Wojciech M14B
7 32:57 SZUWARA Daniel 136 2007 M14B
8 38:02 KŐSZEGVÁRI Bálint KFKI 2008 M14B
MissingPunch 3:20:00 PELBÁRT Ádám Békés Megyei TFSZ 2007 M14B
3 26:08 GRUNDER William Järfälla OK 2003 M16
4 27:04 FÁBERA David OK Slavia Hradec Král 2003 M16
5 27:17 PACHNIK Stanisław MKS Paulinum Jelenia 2003 M16
8 27:55 SEGLINS Jekabs Alnis OK -JNSC 2004 M16
9 28:00 BJOLEK Michal SKOB Frýdek-Místek 2003 M16
2 25:54 NOWAK Michał UKS Orientuś Łódź 03929 2003 M16 1085
6 27:36 BARTOS Zbigniew UKS Orientuś Łódź 02127 2003 M16 1012
7 27:45 KULA Mateusz KOS BnO Szczecin 03666 M16 1005
1 20:08 MARSZAŁEK Alan UKS 'Grom" Sokolniki 04389 2006 M14B 550
3 24:58 ZŁOTOWSKI Michał MKS MOS Wrocław 04294 2006 M14B 418
4 26:34 KOZŁOWSKI Jakub UKS 'Grom" Sokolniki 04385 2005 M14B 374
5 29:17 LENDZIOSZEK Antoni Spójnia Warszawa 03640 2006 M14B 300
MissingPunch 3:20:00 LENDZIOSZEK Leszek Spójnia Warszawa 04736 2008 M14B 0
DidNotFinish 3:20:00 FORYSTEK Szymon WKS Wawel 03935 2008 M14B 0
3 32:08 MAJOWSKI Jan UKS,,OSiR" Góra Kalwa 03502 2005 M14 1100
4 33:32 SZTRANEK Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 1052
5 34:12 WÓJCIK Paweł WKS Wawel 02991 2005 M14 1029
6 34:42 PODWORSKI Kacper UKS,,OSiR" Góra Kalwa 02780 2005 M14 1012
7 35:32 MARSZAŁEK Patryk UKS Kometa Gliwice 03823 2005 M14 984
8 36:42 PACHNIK Jędrzej UKS "Orientpark.pl" I 03073 2006 M14 944
9 37:37 DĄBROWSKI Karol UKS,,OSiR" Góra Kalwa 03907 2005 M14 912
11 38:35 ŻESŁAWSKI Jakub WKS Wawel 03201 2005 M14 879
13 40:38 PISAREK Kordian WKS Wawel 04263 2006 M14 809
15 45:52 ŁĄCKI Jakub UKS OSiR Góra Kalwari 03296 2006 M14 630
17 50:28 CZAPLA Tadeusz WKS Wawel 03647 2005 M14 472
18 52:19 GRZEGORCZYK Borys WKS Wawel 04481 2006 M14 409
20 54:24 JANOWSKI Filip Spójnia Warszawa 03506 M14 338
22 56:03 HRYCIUK Mikołaj UKS 'Grom" Sokolniki 03836 2005 M14 281
23 58:07 KURZYP Michał MKS MOS Wrocław 03271 2006 M14 211
25 59:58 MIŚKÓW Krzysztof Klub Sportowy "Koście 04165 2005 M14 147
26 1:00:47 TYWONEK Jan UKS,,OSiR" Góra Kalwa 03841 2005 M14 119
27 1:01:28 FRONIA Jakub UKS GOK Galewice 04116 2005 M14 96
28 1:01:35 WASILEWSKI Mikołaj UKS,,OSiR" Góra Kalwa 02779 2005 M14 92
30 1:03:02 KWIATKOWSKI Olaf KOS BnO Szczecin 03968 2005 M14 42
31 1:07:03 KRUK Jakub UKS Azymut Dębów 03846 2005 M14 0
33 1:15:30 FIEDOROWICZ Hieronim UKS Traper Złocieniec 03884 2004 M14 0
MissingPunch 3:20:00 KOTKOWIAK Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 2006 M14 0
15 22:55 WIŚNIEWSKI Jakub UKS Azymut Pabianice 03879 2007 M12 512
16 23:49 WASILEWSKI Antoni UKS,,OSiR" Góra Kalwa 04441 2008 M12 446
19 25:13 JOŃCZY Michał MKS Paulinum Jelenia 03882 2008 M12 343
20 26:55 PĘKAL Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 217
21 27:07 MOTAŁA Piotr UKS Siódemka Rumia 04552 2008 M12 203
23 27:36 PERFIKOWSKI Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 167
24 27:46 CIUPA Jan UKS Orientuś Łódź 03926 2008 M12 155
30 30:58 WODZICKI Filip MKS MOS Wrocław 04646 2007 M12 0
31 34:45 SŁOMCZYŃSKI Filip UKS Orientuś Łódź 03765 M12 0
DidNotFinish 3:20:00 ŚWIDERSKI Ignacy MKS MOS Wrocław 04649 2007 M12 0
DidNotFinish 3:20:00 SZOSTAKOWSKI Krzysztof PUKS Młode Orły 04714 2008 M12 0
12 32:01 BEDARAU Arseni BUG 2004 M16
13 32:26 ASTAPOVYCH Mykhailo O-Kompas 2004 M16
15 32:56 NIELSEN Jonathan Birk Aalborg Orienteringsk 2005 M16
22 42:15 ŚLUSARCZYK Piotr LKS Górzanka Nawojow M16
23 42:25 NORDQVIST Wilhelm Waxholms OK 2003 M16
25 47:20 ALB Levente SDS 2004 M16
26 49:55 ERTEL Jacek MUKS "Junior" Ochędz 2004 M16
31 59:02 KUJDA Bartosz 54 2005 M16
32 1:00:41 SKINKIS Oskars Alnis OK -JNSC 2004 M16
33 1:01:55 MIREK Gracjan LKS Górzanka Nawojow M16
1 36:56 RULKA Miron TOFFE IF M18
2 37:17 SKOMOROKHA MAKSYM O-Kompas 2002 M18
3 37:45 BLOCH Florian TOFFE IF 2001 M18
4 38:32 JORDI Andri TOFFE IF 2001 M18
10 47:34 PORKERT Jan OK Slavia Hradec Král 2001 M18
13 1:12:31 KUBISIAK Witold SSRS 2002 M18
15 1:22:22 TÓTH Ábel Tibor SDS 2002 M18
1 44:56 LYTVYN OLEKSANDR O-Kompas 1999 M20
3 50:17 SAMEK Tomáš OK Slavia Hradec Král 2000 M20
4 53:45 WILSON Nick DUOC 1999 M20
5 1:01:00 VASS Dániel SDS 2000 M20
6 1:03:29 ZAMOJSKI Rafał UKS Siódemka Rumia M20
DidNotFinish 3:20:00 NIELSEN Marko Birk Aalborg Orienteringsk M20
1 48:54 KONOVALENKO ALEKSANDR O-Kompas 1985 M21A
2 50:32 KOŻYCZKOWSKI Edward 97 1985 M21A
5 54:15 LIMA Erik Ganddal IL 1985 M21A
7 55:39 BLYSTAD Martin Stavanger orientering 1980 M21A
10 56:06 NEW Samuel DUOC 1997 M21A
11 59:03 STEPANENKO Sergiy O-Kompas 1979 M21A
12 59:44 GĘDZIOROWSKI Maciej KU AZS WAT Warszawa 01939 1990 M21A
12 59:44 HOWE Frazer QUOTC 1997 M21A
14 1:02:04 WARMUZ Mateusz M21A
15 1:13:18 SADOWNIK Michał indywidualnie 03641 1985 M21A
17 1:16:44 HORVÁTH Ádám SDS 1995 M21A
18 1:32:43 KACZOR Karol 15 Giżycka Brygada Zm 1989 M21A
DidNotFinish 3:20:00 KOŁODZIK Rafał 1985 M21A
DidNotFinish 3:20:00 TAKAHASHI Hideto Tokyo OLK 1998 M21A
1 45:36 ULLMANN Silvan TOFFE IF 1998 M21E
2 45:45 MÜLLER Nicolas TOFFE IF 1998 M21E
4 47:12 WENSŁAW Mateusz UKS Azymut 45 00153 1987 M21E 1075
5 47:35 PIOTROWSKI Radosław UKS Azymut 45 01625 1996 M21E 1066
3 52:30 PIETRZAK Konrad KU AZS UMCS Lublin 03347 1986 M21A 550
4 53:24 FILIPIAK Mateusz KS Hades Poznań 04415 1998 M21A 541
8 55:40 KREMPIŃSKI Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 1976 M21A 517
9 55:45 ŁUBIS Michał UKS Azymut Pabianice 02657 M21A 516
16 1:16:05 WOŁOWCZYK Michał UNTS Warszawa 00489 1997 M21A 303
DidNotFinish 3:20:00 BORCZYK Łukasz PUKS Młode Orły 04534 1986 M21A 0
DidNotFinish 3:20:00 MAZUR Michał UKS Azymut Pabianice 02952 1983 M21A 0
DidNotFinish 3:20:00 SKORUPA Piotr LKS Górzanka Nawojow 01009 1993 M21A 0
DidNotFinish 3:20:00 TKACZUK Tomasz UKS Azymut Pabianice 03253 1979 M21A 0
2 49:19 GŁADECKI Dawid UKS,,OSiR" Góra Kalwa 03729 2000 M20 1100
7 1:05:55 OGDOWSKI Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 02118 2000 M20 730
DidNotFinish 3:20:00 ROSŁANIEC Mateusz WKS Śląsk Wrocław 02227 M20 0
5 39:08 ANDRZEJCZAK Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 2002 M18 1100
6 41:10 PETERSBURSKI Krystian UKS Azymut 45 03452 2001 M18 1043
7 43:46 DEREDOS Bruno UKS Orientuś Łódź 02839 2001 M18 970
8 43:54 GĄSIOR Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 966
9 46:19 KURZYP Stanisław WKS Śląsk Wrocław 02225 M18 898
11 47:59 OLSZEWSKI Bartłomiej UNTS Warszawa 02572 2002 M18 851
12 56:30 KUZIA Mateusz indywidualnie 03419 2002 M18 612
14 1:16:40 GRZEGORCZYK Mateusz KOS BnO Szczecin 03447 M18 45
14 32:53 WOŁEK Stanisław UNTS Warszawa 03557 2004 M16 784
16 34:17 JOŃCZY Jakub MKS Paulinum Jelenia 03104 2003 M16 724
17 35:23 TOBOREK Jakub WKS Śląsk Wrocław 02141 M16 677
18 36:24 ŻESŁAWSKI Mateusz WKS Wawel 03200 2004 M16 633
19 39:51 WÓJTOWICZ Krzysztof UNTS Warszawa 03174 2004 M16 484
21 42:05 MULLER Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 388
24 43:50 KOTKOWIAK Piotr KOS BnO Szczecin 03665 2004 M16 313
27 50:58 KĘDZIERSKI Nataniel WKS Śląsk Wrocław 04001 M16 6
28 51:07 GÓRSKI Patryk UKS,,OSiR" Góra Kalwa 04541 2004 M16 0
29 53:34 SOBIEPANEK Maksymilian UKS,,OSiR" Góra Kalwa 03759 2004 M16 0
30 56:55 JACH-BARTHA Jan UNTS Warszawa 03221 2004 M16 0
34 1:03:53 MAŁECKI Marcel MUKS "Junior" Ochędz 03086 2004 M16 0
DidNotFinish 3:20:00 LEDZION Piotr UKS Orientuś Łódź 04111 2003 M16 0
DidNotFinish 3:20:00 ROMAN Szymon UKS Azymut Dębów 03005 2003 M16 0
7 49:23 FLORIAN Moser TOFFE IF 1998 M21E
8 49:36 NIEWIEDZIAŁA Robert UKS Siódemka Rumia M21E
11 50:37 HOVORKA Lukáš OK Lokomotiva Pardubi M21E
14 58:21 SKORUPA Marek M21E
15 58:41 WOJARSKI Michał Wieliczka O-Team 01107 1990 M21E
16 1:00:02 MIHÁLYI Ferenc HDSF M21E
18 1:01:39 KOLEV Yordan Compass Radnevo 1987 M21E
19 1:02:07 CZERNOW Sergej O-Kaliningrad 1986 M21E
22 1:04:58 STEMP Andrew DUOC 1997 M21E
23 1:07:39 BERECZ Gábor SDS M21E
24 1:07:41 BLUZA Łukasz 5 1977 M21E
25 1:08:35 BOJTOR Szabolcs HDSF 1990 M21E
26 1:09:53 GRABOWSKI Bogusz 15 Giżycka Brygada Zm 1987 M21E
28 1:12:18 STORK Mihály SDS 1997 M21E
29 1:12:53 LYTVYN OLEKSII O-Kompas 1998 M21E
30 1:35:33 BEDARAU Edvin BUG 1996 M21E
1 25:45 SHCHEGLOV Oleg OC L-MED, Tula M21S
2 28:52 SCHULTHEISZ Botond KFKI 2001 M21S
3 31:08 TICHY Tomas WKS Wawel 1992 M21S
4 31:31 KIRAKOSOV Kostiantyn UKS Dąb Leszno/Ambit 1982 M21S
5 35:31 MAZUR Mikhailo SFGU 1982 M21S
6 36:32 YOUNG Joel Multi-terrain bike or 1980 M21S
7 38:14 URBANIAKK Jerzy M21S
8 39:05 TSIAK ALIAKSANDR CAR 1985 M21S
9 44:26 MIŚTAL Mateusz Harpersoft Team 00829 1989 M21S
10 45:43 STORK Gábor SDS 1998 M21S
11 49:40 ENA Kasper IK Falken 1998 M21S
12 53:18 ENA Alexander IK Falken 2001 M21S
DidNotFinish 3:20:00 KOZICH Andrei CAR 1986 M21S
NotCompeting 3:20:00 KALETA Tomasz 10BKPanc M21S
1 44:10 PLESIŃSKI Mariusz 10BKPanc 01304 1973 M35
2 45:31 SVOBODA Ondřej OK Slavia Hradec Král 1976 M35
3 45:58 ŠKLÍBA Jan OK Slavia Hradec Král 1975 M35
6 50:25 ZIMMER Łukasz 2ORel / PACKMAN TEAM 1981 M35
10 1:01:18 SLOVÁK Miroslav OK Slavia Hradec Král 1977 M35
11 1:03:21 FANKIDEJSKI Artur UKS Włóczykij 1978 M35
12 1:04:07 KUTKIEWICZ Marcin RCI Krak 1980 M35
13 1:04:17 JANKOWSKI Paweł bdow MW Wejherowo 1984 M35
15 1:06:02 SUCHODOLSKI Rafał 15 Giżycka Brygada Zm 1984 M35
16 1:14:25 HEBEL Marcin 71 1980 M35
18 1:19:10 FRANK Mieske Kaulsdorfer OLV Berli 1967 M35
19 1:30:51 GAGNE jean-francois Montreal Ramblers 1980 M35
MissingPunch 3:20:00 FILARSKI Jerzy 2Orel 1982 M35
DidNotFinish 3:20:00 BAŁDYGA Daniel 1 Brygada Logistyczna 1980 M35
DidNotFinish 3:20:00 GRZYB Łukasz 70 1980 M35
1 37:57 SZIKSZAI Szabolcs SDS 1976 M35B
2 39:52 KŐSZEGVÁRI Tibor KFKI 1977 M35B
3 45:04 MOLNÁR istván SDS 1977 M35B
4 50:07 PIETRZAK Patryk HKS AZYMUT MOCHY 01229 1981 M35B
5 57:21 DOMAGAŁA Andrzej UKS 'Grom" Sokolniki 1973 M35B
1 40:55 SANKIN Oleksandr SFGU 1977 M40
2 43:50 KHOLAD Pavel OC Eridan, Minsk M40
4 45:13 FIEDOROWICZ Szczepan UKS Traper Złocieniec 02906 1976 M40 1095
5 45:55 CIEĆWIERZ Sławomir UKS Azymut 45 04338 1979 M40 1078
6 46:58 WALICKI RAFAŁ HKS AZYMUT MOCHY 03438 1978 M40 1052
4 48:05 ŁĄCKI Łukasz UKS OSiR Góra Kalwari 01673 1982 M35 1100
5 48:35 LESISZ Kamil UNTS Warszawa 03904 1984 M35 1089
7 51:52 JANAS Sebastian UKS Kometa Gliwice 04512 1974 M35 1013
8 59:33 JĘDRAS Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M35 838
9 1:01:06 ZAMIARA Piotr CSWL Poznań 03698 1981 M35 802
14 1:05:03 STĘŻYCI GRZEGORZ 10BKPanc 04684 1982 M35 712
17 1:15:57 TREPCZYŃSKI Jarosław UKS Orientuś Łódź 04221 1983 M35 462
DidNotFinish 3:20:00 FRĄTCZAK Sławomir GKS Luzino 04370 1984 M35 0
DidNotFinish 3:20:00 INDYKA Maciej WKS Wawel 02684 M35 0
DidNotFinish 3:20:00 KACZMARSKI Paweł LKS Górzanka Nawojow 04317 1980 M35 0
DidNotFinish 3:20:00 NAGÓREK Kamil GKS Luzino 04318 1983 M35 0
DidNotFinish 3:20:00 WDOWCZYK Piotr 2 PINŻ 04186 1983 M35 0
6 48:50 PACHNIK Wojciech UKS "Orientpark.pl" I 00704 1991 M21E 1036
9 50:23 PODZIŃSKI Rafał UKS Orientuś Łódź 00410 1991 M21E 999
10 50:28 DZIOBA Mateusz 23pa/ Paulinum Jeleni 01101 1995 M21E 997
12 54:19 GOLINOWSKI Paweł 10BKPanc 02892 1979 M21E 905
17 1:01:02 KURYJ Marek RCI Kraków 03252 1978 M21E 745
20 1:03:33 KOGUCIUK Konrad KU AZS UMCS Lublin 03298 1991 M21E 685
21 1:04:55 ZUCHMAŃSKI Przemysław UKS Orientuś Łódź 01724 1998 M21E 653
27 1:10:34 MAZAN BARTŁOMIEJ WKS Śląsk Wrocław 01319 1992 M21E 518
31 1:53:25 JANKOWIAK Paweł Chyże BnO 04208 1989 M21E 0
DidNotFinish 3:20:00 PARYS Jarosław KU AZS UMCS Lublin 03300 1989 M21E 0
8 50:26 THACKRAY Ricky Bibbulmun Orienteers 1977 M40
12 55:23 SITNICKI Mariusz 10BKPanc M40
14 57:10 CENIUK Sylwester 15 Giżycka Brygada Zm 1978 M40
16 58:41 DOMIN Tomasz sevencoins.pl 1975 M40
20 1:07:54 TOMAN Ondřej Lokomotiva Ingstav Br 1975 M40
22 1:09:29 SZUWARA Piotr 1bdm 1978 M40
25 1:21:03 SLUKA Miroslav SBK 1972 M40
26 1:25:56 KUBISIAK Marek SSRS 02107 1977 M40
28 1:26:38 DURMAJ MARCIN 15 Giżycka Brygada Zm 1979 M40
29 1:29:40 SUDOŁ Marek 15 Giżycka Brygada Zm 1977 M40
DidNotFinish 3:20:00 MIAŚKIEWICZ Krzysztof Orientop Wrocław 03010 1976 M40
1 30:40 MASTELA Rafał M40B
11 53:30 CISZEK Marcin WKS Śląsk Wrocław 01330 1976 M40 893
13 55:34 MOL Krzysztof 5 pa Sulech 02866 1975 M40 842
15 57:45 SOŁOWIEJ Stanisław KU AZS UMCS Lublin 02494 1975 M40 789
17 59:37 LENDZIOSZEK Paweł Spójnia Warszawa 01391 1977 M40 743
18 1:03:45 NOWAK Paweł UKS Orientuś Łódź 03930 1977 M40 642
21 1:09:21 DROŃ Grzegorz UMKS Kwidzyn 04351 1979 M40 505
23 1:10:57 PERFIKOWSKI Piotr UMKS Kwidzyn 04190 1976 M40 466
24 1:13:44 KOSICKI Roman UKS Energetyk Dychów 03243 1977 M40 398
27 1:26:03 WEJTKO Michał UMKS Kwidzyn 03916 1975 M40 97
DidNotFinish 3:20:00 JOŃCZY Daniel MKS Paulinum Jelenia 01298 1975 M40 0
DidNotFinish 3:20:00 TADEJEWSKI Paweł UMKS Orkan Ostróda 00904 1979 M40 0
2 31:26 KRÜGER Ronny Berliner Turnerschaft 1979 M40B
4 31:57 JACKOWIAK Jacek 17 WBZ Międzyrzecz 00273 1971 M40B
8 38:07 MIKHAYLOV Victor Odessa Team 1973 M40B
10 40:23 MIGACZ Marcin LKS Górzanka Nawojow 1974 M40B
11 43:04 GACEK Bartosz WKS Wawel M40B
12 50:01 GIELEC Artur UKS Orientuś Łódź 1978 M40B
13 52:05 CHUDÍK Michael SKOB Frýdek-Místek 1971 M40B
14 53:03 FORYSTEK Marek WKS Wawel 1973 M40B
15 1:08:49 SZŰCS Péter Békés Megyei TFSZ 1969 M40B
16 1:10:33 URYGA Sławomir WKS Wawel M40B
DidNotFinish 3:20:00 SZAJNA Robert WKS Wawel 1972 M40B
1 45:24 RELU Tamas C S "SPRIA" Baia Sp M45
6 54:54 ŚWIDERSKI Władysław KU AZS UMCS Lublin 1972 M45
7 56:01 NADERA Dariusz CX80 Kalisz 1968 M45
8 56:40 POLTORATSKYI Denys Kharkiv 1972 M45
11 1:00:17 SŁAWIŃSKI Marcin indywidualnie 01516 1971 M45
12 1:00:28 WRZOSEK Zbigniew indywidualnie M45
13 1:00:47 KUZNETSOV Vladimir OC Eridan, Minsk 1970 M45
14 1:00:59 BUCHNAJZER Mariusz CX80 Kalisz 1970 M45
16 1:02:30 BORZYSZKOWSKI Jacek UKS Siódemka Rumia M45
17 1:02:40 IAROSHEVICH Aleksandr OC L-MED, Tula 1974 M45
18 1:03:17 KONOVALOV ANDRII O-Kompas 1970 M45
20 1:06:30 SALDATKIN Mikhail SK BUG 1976 M45
25 1:10:50 VAREV Aleksandr OC L-MED, Tula 1973 M45
26 1:13:36 KRASUSKI Bartłomiej Team 360 M45
28 1:16:17 MARCZIS István SDS 1970 M45
32 1:24:10 GRAJEK Grzegorz 2 PINŻ 1970 M45
35 1:48:10 KOSONOWSKI Robert 1bdm 1972 M45
36 1:57:15 RAMOTOWSKI Mariusz 15 Giżycka Brygada Zm 1968 M45
DidNotFinish 3:20:00 KŁAK Andrzej 34 WOG Rzeszów 1971 M45
DidNotFinish 3:20:00 SOBCZYŃSKI Kalikst WKS Śląsk Wrocław M45
DidNotFinish 3:20:00 TYPAŃSKI Roman 9BKPanc 1971 M45
NotCompeting 3:20:00 KRZYSZTYŃSKI Michał M45
2 29:03 DANKOV SERGEY O-Kompas 1968 M50
3 30:19 PAVLJUCHUK Aleh SC BUG 1965 M50
7 32:25 SCHULTHEISZ György KFKI 1969 M50
9 34:32 INGESEN Ole Team Sarpsborg 1966 M50
11 37:09 GRUNDER Andreas Järfälla OK 1969 M50
14 40:45 GOLDMANN Róbert SDS 1968 M50
16 41:29 WYSOCKI Romuald CSWIiCh Wrocław 1968 M50
5 31:20 BĄCZEK Dariusz UKS Technik Ruciane-N 04013 1965 M50 881
6 32:23 SŁOŃSKI Marek WKS Wawel 03192 1969 M50 837
8 33:19 KRUPIŃSKI Andrzej PUKS Młode Orły 01175 1969 M50 798
10 35:52 PISAREK Piotr WKS Wawel 04588 1969 M50 690
12 38:46 MOSSAKOWSKI Przemysław Indywidualnie 01758 1960 M50 568
13 38:50 URBANIAK Krzysztof PZOS 00522 1967 M50 565
15 40:59 MULLER Tomasz UMKS Kwidzyn 02577 1968 M50 475
17 43:42 KARSKI Ryszard MKS Paulinum Jelenia 03807 1965 M50 361
2 47:35 CZAPLA Przemysław WKS Wawel 02933 1974 M45 1100
3 51:36 SKORUPA Mariusz LKS Górzanka Nawojow 01004 1970 M45 1007
4 54:21 BANACH Krzysztof UMKS Orkan Ostróda 01440 1974 M45 944
5 54:45 KRAMSKI Mariusz UKS Energetyk Dychów 01690 1970 M45 934
9 57:04 STASZAK Artur UNTS Warszawa 02013 1970 M45 881
10 57:58 TOPÓR Marek WKS Wawel 03371 1973 M45 860
15 1:01:12 REKOWSKI Tomasz UMKS Orkan Ostróda 03107 1970 M45 785
19 1:04:44 SĘDŁAK Krystian OK!Sport Warszawa 01130 1973 M45 704
22 1:07:30 SŁOMCZYŃSKI Robert UKS Orientuś Łódź 03001 1972 M45 640
23 1:07:39 MAZUREK Piotr WKS Śląsk Wrocław 04453 M45 636
24 1:09:58 WĄSIEWICZ Piotr Team 360 04081 1970 M45 583
27 1:13:46 KIJEWSKI Jacek KU AZS WAT Warszawa 00085 1970 M45 495
29 1:16:34 FILIPIAK Marek KS Hades Poznań 04414 1973 M45 430
30 1:20:50 KOŚCIELNY Wojciech WKS Wawel 01616 1973 M45 331
31 1:22:34 KALSZTEIN Karol Harpagan Gdańsk 00985 1974 M45 291
33 1:26:07 BERGIER Tomasz WKS Wawel 03196 1972 M45 209
34 1:45:01 WÓJTOWICZ Grzegorz UNTS Warszawa 04546 1973 M45 0
MissingPunch 3:20:00 MARSZAŁEK Waldemar UKS Kometa Gliwice 04146 1973 M45 0
MissingPunch 3:20:00 WÓJCIK Grzegorz WKS Wawel 03195 1974 M45 0
MissingPunch 3:20:00 GORAL Michał KU AZS UMCS Lublin 04551 1971 M45 0
DidNotFinish 3:20:00 NITSCH Tomasz UNTS Warszawa 01093 1971 M45 0
DidNotFinish 3:20:00 OLEJNIK Tomasz WKS Wawel 04270 1976 M45 0
3 31:51 PUDEŁEK Paweł LKS Górzanka Nawojow 04339 1971 M40B 550
5 36:37 DRĄGOWSKI Marek OK!Sport Warszawa 00860 1965 M40B 468
6 37:16 PIŁKOWSKI Paweł OK!Sport Warszawa 00859 1966 M40B 456
7 37:37 SZCZYGIEŁ Marcin MKS MOS Wrocław 04648 1971 M40B 450
9 40:13 JAMROZIK Krzysztof WKS Wawel 04266 1969 M40B 406
19 44:46 NORDQVIST Kjell Waxholms OK 1966 M50
20 47:07 ŚMIESZEK Robert indywidualnie M50
23 50:20 NAGY Ákos SDS 1969 M50
24 51:36 SOBOŃ Leszek CSWL Poznań 1968 M50
25 51:45 SZOCIŃSKI ROBERT 2 PINŻ 1965 M50
26 55:23 ERTEL Radosław MUKS "Junior" Ochędz 1968 M50
22 47:52 BURCHARDT Sławomir CSWL Poznań 03699 1966 M50 185
27 57:21 FORYSTEK Józef WKS Wawel 02080 1966 M50 0
30 1:01:51 WITKOWSKI Zbigniew Łódź 1969 M50
31 1:12:53 ŁASKI Tomasz KInO Stowarzysze 1965 M50
DidNotFinish 3:20:00 TESAR Jiri AOP 1967 M50
DidNotFinish 3:20:00 ZWONEK Paweł 154 1969 M50
2 32:48 KÖNIG Stefan OLG Ortenau 1963 M55
6 39:02 PERCHONOK Dmitry Emek Hefer 1962 M55
7 41:24 STOIAN Sergii Driada 1963 M55
10 46:49 SRAMKÓ Tibor SDS 1961 M55
15 1:40:48 BEDARAU Vadzim BUG 1962 M55
DidNotFinish 3:20:00 IZGORODIN Mihail Ok.Smol 1963 M55
1 29:57 WESTIN Kjell Porsgrunn OL 1956 M60
2 35:05 TRYDZENSKI Henadzi Peleng-Vimpel 1955 M60
3 35:50 LARSSON Urban OK Gipen 1955 M60
5 36:22 MACHOWSKI Władysław UKS,,OSiR" Góra Kalwa 00482 1959 M60 1095
1 29:18 KOZŁOWSKI Jacek UKS Patria Młynne 01044 1963 M55 1100
3 33:01 WOŁOWCZYK Marek UNTS Warszawa 00113 1963 M55 960
4 33:35 NIESSNER Piotr WKS Wawel 02725 1963 M55 939
5 34:38 KLAWCZYŃSKI Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55 900
8 41:34 WOJARSKI Krzysztof Bielsko-Biała O-Team 01121 1960 M55 639
9 43:14 WOŁEK Andrzej UNTS Warszawa 03555 1964 M55 577
11 48:39 MARKOWSKI Adam UKS Energetyk Dychów 01239 1961 M55 374
12 54:41 CZERKAWSKI Wacław UKS Sparta Czyżowice 01496 1960 M55 147
13 57:44 DEREDOS Andrzej UKS Orientuś Łódź 03247 1963 M55 33
14 1:00:08 ŻEBROWSKI Dariusz OK!Sport Warszawa 01532 1963 M55 0
7 38:29 KUSHNEROV Pavel SC BUG 1958 M60
10 40:59 RYŠAVÝ Jiří TJ Opava 1958 M60
11 42:30 BELOSHIKII Vasilii SC BUG 1958 M60
14 44:06 COSTICĂ Gligor C S "NORD " Baia Mar M60
17 44:46 OLIINYK OLEKSANDR SIRIUS M60
21 49:06 SOLOVEV Mikhail PionerSK Pionerskiy 1956 M60
22 50:15 MAROZ Ivan Kamerton, Minsk 1955 M60
23 51:04 CAPPER Mike Limestone Cowboys 1955 M60
24 54:04 POËDRAS Daniel COPV Vannes 1957 M60
27 1:11:32 SIDOROV Sergej Dnepr 1959 M60
28 1:20:07 WARMUZ Zdzisław M60
2 34:48 CHERNYKH Vladimir Ok Kaliningrad 1952 M65
4 42:08 POŹNIAK Szymon Indywidualnie 1953 M65
5 42:44 GALBORGEN Bent Indre Ostfold OK 1953 M65
6 44:08 PELYHE Dénes SDS 1954 M65
7 45:09 BABICKÝ Tomáš ZOOB Rumburk z.s. 1950 M65
9 46:43 RAZ Shlomo Rison 1954 M65
10 55:21 ZEMAN Ludvík SKOB Frýdek-Místek M65
1 29:57 KLAVENESS Peter Maren OK 1949 M70
3 32:36 GARDEN Rob NWOC 1949 M70
6 40:10 KRUCZEK Stanisław WKS Wawel M70
8 45:41 TRZPIL Lech 181 1900 M70
9 49:29 MIASNIKOV Sergei PionerSK Pionerskiy 1947 M70
10 1:22:55 KORENBERG Israel Rison 1949 M70
3 1:20:16 ŚLIWAKOWSKI Adam MUKS "Junior" Ochędz 1940 M75
1 47:56 PIETKIEWICZ Waldemar Indywidualnie Dolnośl 01084 1943 M75 1100
2 53:08 PŁUCIENNIK Waldemar KOS Modrzew Skwierzyn 00883 1943 M75 981
2 32:05 KUKURYKA Jan KU AZS WAT Warszawa 02353 1947 M70 1100
4 35:26 KMIECIŃSKI Józef PUKS Młode Orły 00069 1947 M70 985
5 37:14 BARTKOWIAK Edward WKS Grunwald Poznań 00925 1948 M70 923
7 40:36 WASILEWSKI Stanisław PUKS Młode Orły 01168 1946 M70 808
1 33:51 SZCZEPAŃSKI Marek UKS Technik Ruciane-N 02509 1954 M65 1100
3 36:53 ŁUŃSKI Zbigniew UMKS Orkan Ostróda 00132 1952 M65 1001
8 45:16 MAŃKA Zbigniew KU AZS UMCS Lublin 00567 1954 M65 729
11 57:01 ŚWIERCZYŃSKI Bogdan KOS Modrzew Skwierzyn 00885 1953 M65 347
12 58:41 WYSOCKI Andrzej UKS Kometa Gliwice 02697 1951 M65 293
13 1:06:48 PASZYŃSKI Józef UKS Orientuś Łódź 00383 1953 M65 29
14 1:15:58 GLIŃSKI Henryk KS Artemis Wrocław 01324 1950 M65 0
6 38:19 GUGA Romuald WKS Śląsk Wrocław 00716 1955 M60 1036
8 38:37 PIETRUSIŃSKI Marek KS Artemis Wrocław 01323 1956 M60 1027
9 40:00 MĄDRZYŃSKI Zbigniew UMKS Kwidzyn 02885 1956 M60 985
12 42:40 OLBRYCHT Janusz OLBnO 00228 1955 M60 903
13 42:48 MALINOWSKI Wiktor MKS Metalowiec Łódź 01236 1958 M60 899
15 44:21 KRET Jacek LKS Górzanka Nawojow 03723 1957 M60 852
18 45:21 CEPURDEJ Oleksandr UMKS Kwidzyn 04180 1958 M60 822
19 46:30 KRYJOMSKI Jerzy Klub Sportowy "Koście 00963 1958 M60 787
20 46:50 KONSTANCIAK Andrzej OK!Sport Warszawa 00865 1959 M60 777
25 54:14 SYPUŁA Sławomir UNTS Warszawa 00748 1958 M60 552
1 47:43 DURA Kazimierz WKS Śląsk Wrocław 00720 1939 M80 1100
4 36:12 DEPTUŁA Jerzy UKS Energetyk Dychów 01055 1959 M60 1100
26 1:10:02 WIERCIŃSKI Piotr MKS Metalowiec Łódź 01105 1956 M60 72
DidNotFinish 3:20:00 MIKIELSKI Marek UMKS Orkan Ostróda 00136 1960 M55 0
1 26:08 MOSZKOWICZ Paweł WKS Wawel 00826 1967 M50 1100
4 30:39 PACHNIK Dariusz UKS "Orientpark.pl" I 00706 1969 M50 910
18 44:00 ŻESŁAWSKI Wojciech WKS Wawel 03660 1967 M50 348
21 47:38 GRZYWACZ Andrzej CSWL Poznań 04154 M50 195
28 58:08 WIEJACKI Janusz PUKS Młode Orły 02422 1965 M50 0
29 58:54 JANOWSKI Piotr Spójnia Warszawa 01527 1965 M50 0
DidNotFinish 3:20:00 MONIAK Andrzej LKS Górzanka Nawojow 04326 1965 M50 0
21 1:06:49 KRZYŻOSTANEK Jarosław UKS 'Grom" Sokolniki 02547 1973 M45 655
3 45:01 ŁAWECKI Szymon MKS Pogoń Siedlce 02109 1978 M40 1100
7 49:09 KUJDA Arkadiusz 1 Brygada Logistyczna 03987 1979 M40 999
9 53:18 MARTE Michał KU AZS WAT Warszawa 01940 1975 M40 898
10 53:25 DUTKIEWICZ Damian MKS Paulinum Jelenia 01279 1977 M40 895
3 46:09 KALATA Michał 10BKPanc 00853 1989 M21E 1100
13 54:22 CHARUBA Łukasz UKS Orientuś Łódź 00402 1990 M21E 904
6 55:04 CHMIELECKI Piotr UKS Orientuś Łódź 00369 1987 M21A 523
1 25:33 SZTRANEK Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1100
10 28:58 ŁAGODA Franciszek WKS Śląsk Wrocław 03281 M16 953
11 29:21 SŁOMCZYŃSKI Ignacy UKS Orientuś Łódź 02837 2003 M16 936
20 40:31 KAWALA Patryk Klub Sportowy "Koście 03635 2004 M16 456
12 40:24 CEPURDEJ Władysław UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 817
1 14:56 NAROŻNY Kacper UKS GOK Galewice 04119 2007 M12 1100
17 23:55 STEFAŃCZAK Tymon MKS MOS Wrocław 04344 2008 M12 438
DidNotFinish 3:20:00 ZASADZKI Tymoteusz WKS Wawel 04749 2010 M10 0
2 32:43 SŁOŃSKA Bogusława WKS Wawel 03655 1976 K40B 550
DidNotFinish 3:20:00 MAZUR Katarzyna UKS Azymut Pabianice 00350 1983 K35B 0
2 55:29 DAWIDOWSKA Natalia UKS Siódemka Rumia 02202 1999 K20 1100
5 38:00 MIANOWSKA Julia UNTS Warszawa 02096 2001 K18 1100
16 42:16 MAJEWSKA Maja PUKS Młode Orły 03218 2004 K16 601
DidNotFinish 3:20:00 CHABIERA Lena UNTS Warszawa 02391 2003 K16 0
2 19:59 KOMOROWSKA Marta UKS Orientuś Łódź 04655 2005 K14B 550
13 48:19 KIEŁB Patrycja UKS Azymut Dębów 03845 2005 K14 773
13 24:02 CIASTOŃ Oliwia MKS MOS Wrocław 04312 2008 K12 113
6 22:32 PODGÓRSKA Gabriela Klub Sportowy "Koście 04164 2009 K10 585