Etap 1

Kraków   2019-07-10
 rank: 1,10  indywidualne

Pozostałe etapy
Etap 2  2019-07-11 Pokaż
Etap 4  2019-07-13 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
2 19:09 PLONE Luize Alnis OK -JNSC 2009 K10
3 19:17 ŠVIDRNOCHOVÁ Nela TJ Opava 2009 K10
8 28:00 KLIMCZAK Oksana UKS Siódemka Rumia K10
9 35:33 KRASOŃ Julia MUKS "Junior" Ochędz 2009 K10
MissingPunch 3:20:00 CZAPLA Julia WKS Wawel 2010 K10
1 17:11 BISKUPSKA Małgorzata WKS Wawel 04748 2010 K10N
2 18:39 JANAS Agnieszka UKS Kometa Gliwice 04516 2011 K10N
3 19:22 JAŚKIEWICZ Dominika WKS Wawel K10N
4 21:32 CHUDÍKOVÁ Magdalena SKOB Frýdek-Místek 2010 K10N
5 24:40 WÓJTOWICZ Hanna UNTS Warszawa 04547 2010 K10N
6 26:13 SZAFRAN Karolina MKS MOS Wrocław 04009 2009 K10N
7 36:40 KRÜGER Lianne Joséfine Berliner Turnerschaft 2011 K10N
8 37:01 PELBÁRT Fanni Békés Megyei TFSZ 2010 K10N
9 42:54 KMIECIŃSKA Maria PUKS Młode Orły 04443 K10N
DidNotFinish 3:20:00 MARCINIAK Klaudia UMKS Kwidzyn 04505 2010 K10N
5 16:43 SEGLINA Mara Alnis OK -JNSC 2007 K12
9 19:40 JUMIKE Ilze Alnis OK -JNSC 2007 K12
10 19:58 KRUMINA Laura Alnis OK -JNSC 2007 K12
18 25:05 KLIMCZAK Olimpia UKS Siódemka Rumia K12
19 25:21 KAIRISA Evelina Alnis OK -JNSC 2007 K12
26 28:20 PIEKIELNA Maja MUKS "Junior" Ochędz 2007 K12
31 35:36 BELICA Milena LUKS Impuls Szczerców K12
32 39:23 GYÖRGYI Dóra Békés Megyei TFSZ 2007 K12
DidNotFinish 3:20:00 KUKAWSKA Julia MUKS "Junior" Ochędz 2008 K12
6 34:37 PUŁCZYŃSKA Hanna WKS Wawel 2005 K14
2 31:56 MIKUŁA Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K14 930
3 32:38 GIELEC Julia UKS Orientuś Łódź 03047 2005 K14 903
4 33:43 LAMPARSKA Maja WKS Wawel 03832 2005 K14 859
5 34:07 KIEŁB Patrycja UKS Azymut Dębów 03845 2005 K14 844
7 34:40 DZWONKOWSKA Paulina UKS,,OSiR" Góra Kalwa 03366 2006 K14 822
8 35:24 CISZEK Katarzyna MKS MOS Wrocław 04290 2006 K14 793
9 36:19 KRZYŻOSTANEK Patrycja UKS 'Grom" Sokolniki 03838 2005 K14 756
16 23:52 DROZDOWSKA Nikola MKS Paulinum Jeleni 04739 K12 258
17 24:17 MARCINIAK Weronika MKS MOS Wrocław 04296 2007 K12 224
20 26:44 WEJTKO Diana UMKS Kwidzyn 03360 2007 K12 24
22 27:27 CIASTOŃ Oliwia MKS MOS Wrocław 04312 2008 K12 0
23 27:29 WASILEWSKA Olga UKS,,OSiR" Góra Kalwa 04251 2008 K12 0
24 27:45 HAŁUCHA Milena WKS Wawel 03936 2007 K12 0
25 27:46 DUTKIEWICZ Wiktoria MKS Paulinum Jeleni 03881 2008 K12 0
27 29:01 ZALESKA Julia MKS MOS Wrocław 04345 2008 K12 0
28 31:20 KUCIEL Hanna MKS MOS Wrocław 04295 2007 K12 0
29 32:47 HERBEĆ Anna MUKS "Junior" Ochędz 04430 2007 K12 0
30 34:23 JARCZAK Marika MUKS "Junior" Ochędz 04427 2007 K12 0
14 39:37 TOMANOVÁ Eliška Lokomotiva Ingstav Br 2006 K14
16 40:08 BRAKMANE Sindija Letici Alnis OK -JNSC 2005 K14
17 44:04 WIŚNIEWSKA Hana UKS Orientuś Łódź K14
18 49:42 KONOVALENKO DIANA O-Kompas 2006 K14
21 52:36 LOCMELE Liva Alnis OK -JNSC 2006 K14
MissingPunch 3:20:00 KONOVALOVA DARIA O-Kompas 2006 K14
3 20:01 MAZURKIEWICZ Marta SSP 72 2006 K14B
6 26:21 ENA Mira IK Falken 2007 K14B
7 27:38 KOZŁOWSKA Natalia UKS 'Grom" Sokolniki 2007 K14B
8 30:07 WOJCIECHOWSKA Honorata UKS Azymut Dębów K14B
9 30:09 GYÖRGYI Réka Békés Megyei TFSZ 2005 K14B
12 34:25 SALLAY Mira Réka KFKI 2005 K14B
13 46:08 JUCHA Weronika UKS Azymut Dębów K14B
DidNotFinish 3:20:00 NADERA Katarzyna CX80 Kalisz 2005 K14B
DidNotFinish 3:20:00 OWSIANKA Weronika WKS Wawel 2006 K14B
1 28:20 MAG Viktória SDS 2003 K16
4 34:54 MARTINA Thýnová OK Slavia Hradec Kral 2003 K16
6 35:03 MAG Fruzsina SDS 2003 K16
11 37:59 NAGY Szilvia SDS 2003 K16
15 44:52 OVCHARENKO Lilia Olimp 2004 K16
16 46:43 BUHOLCA Anna Alnis OK -JNSC 2003 K16
23 54:26 ŠVIDRNOCHOVÁ Eliška TJ Opava 2004 K16
30 1:44:17 MARCZIS Kata SDS 2003 K16
MissingPunch 3:20:00 MOLNÁR Emese SDS 2004 K16
1 40:54 HOLEČKOVÁ Petra OK Slavia Hradec Král 2002 K18
3 41:10 ŻUREK Marta UKS Siódemka Rumia K18
4 42:33 DANKOVA OLENA O-Kompas 2002 K18
2 31:00 KREMPIŃSKA Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1100
3 32:30 SUDOŁ Hanna WKS Śląsk Wrocław 03491 K16 1047
5 35:00 PERFIKOWSKA Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 958
7 35:09 CEPURDEJ Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 953
8 35:13 FILIPIAK Adrianna KS Hades Poznań 04153 2003 K16 950
9 35:17 DOREŃ Wiktoria UKS Orientuś Łódź 03854 2003 K16 948
10 35:23 BERLIŃSKA Paulina UKS Orientuś Łódź 03503 2003 K16 944
12 38:02 ORZECHOWSKA Aleksandra UKS Azymut Dębów 04057 2003 K16 850
13 38:27 ZIELIŃSKA Oliwia PUKS Młode Orły 03217 2003 K16 836
14 38:32 NITSCH Aleksandra UNTS Warszawa 02409 2003 K16 833
17 46:52 MAZUREK Joanna WKS Śląsk Wrocław 02222 K16 537
18 47:53 POWICHROWSKA Ilona UKS,,OSiR" Góra Kalwa 02781 2004 K16 501
19 48:06 RAJCA Luiza Klub Sportowy "Koście 02867 2004 K16 493
20 48:07 MAJEWSKA Maja PUKS Młode Orły 03218 2004 K16 493
21 49:53 CEPURDEJ Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 430
21 49:53 KIEŁB Wiktoria UKS Azymut Dębów 03413 2004 K16 430
24 59:04 BŁYSKOSZ Magdalena WKS Wawel 04269 2004 K16 104
25 59:37 SKORUPA Maja LKS Górzanka Nawojow 03724 2004 K16 85
26 59:38 MONIAK Zofia LKS Górzanka Nawojow 04709 2003 K16 84
27 1:02:58 JANIK Patrycja UKS GOK Galewice 04117 2004 K16 0
28 1:19:18 HAŁUCHA Martyna WKS Wawel 04265 2004 K16 0
29 1:19:23 GENDEK Marta UNTS Warszawa 04136 K16 0
MissingPunch 3:20:00 CHABIERA Lena UNTS Warszawa 02391 2003 K16 0
DidNotFinish 3:20:00 MIKOŁAJCZYK Klaudia MUKS "Junior" Ochędz 02663 2003 K16 0
1 16:38 KUBACKA Wiktoria HKS AZYMUT MOCHY 04281 2005 K14B 550
2 18:35 KOMOROWSKA Marta UKS Orientuś Łódź 04655 2005 K14B 486
4 22:08 JABŁOŃSKA Emilia MUKS "Junior" Ochędz 04428 2006 K14B 368
5 23:47 ZŁOTOWSKA Joanna MKS MOS Wrocław 04291 2006 K14B 314
10 30:14 BARSKA pola MKS MOS Wrocław 04652 2008 K14B 100
11 30:20 OWSIANKA Wiktoria WKS Wawel 03758 2005 K14B 97
DidNotFinish 3:20:00 SZOSTAKOWSKA Marianna PUKS Młode Orły 04713 2006 K14B 0
10 36:41 DOMAGAŁA Emilia UKS 'Grom" Sokolniki 03835 2005 K14 742
11 36:53 MIKUŁA Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K14 734
12 37:23 PUDEŁEK Jowita LKS Górzanka Nawojow 03998 2005 K14 714
13 38:39 BORKOWSKA Lena UKS,,OSiR" Góra Kalwa 03756 2006 K14 663
15 39:54 CEGIEŁKA Milena UKS GOK Galewice 04115 2006 K14 614
19 50:58 KIEŁBIK Nikola UKS 'Grom" Sokolniki 04387 2006 K14 174
20 51:19 KULA Maja KOS BnO Szczecin 03962 2007 K14 160
22 52:42 KOTLIŃSKA Kamila UKS Azymut Dębów 04056 K14 105
23 55:04 ZAWADA Zuzanna WKS Wawel 03659 2006 K14 11
24 57:07 ŁAKOMY Karolina UKS Azymut Dębów 04459 K14 0
25 58:44 PRAIS Julia UKS Dąb Leszno 04225 2006 K14 0
26 1:04:07 MICHNO Marta WKS Wawel 03937 2005 K14 0
27 1:05:33 SOBIEPANEK Barbara UKS,,OSiR" Góra Kalwa 03365 2006 K14 0
28 1:12:41 KASPRZYK Marta UKS,,OSiR" Góra Kalwa 04540 2006 K14 0
DidNotFinish 3:20:00 KURTYCZ Natalia WKS Wawel 04021 2005 K14 0
6 45:28 ŠKLÍBOVÁ Veronika OK Slavia Hradec Král 2001 K18
7 46:52 KRONIKOVÁ Štěpánka OK Slavia Hradec Král 2001 K18
8 49:45 KODYTKOVÁ Denisa OK Slavia Hradec Král 2002 K18
9 49:46 SUCHÁ Simona OK Slavia Hradec Král 2003 K18
11 1:04:40 INGESEN Adine Blakkesta Team Sarpsborg 2002 K18
12 1:37:30 BÖRCSÖK Fruzsina Békés Megyei TFSZ 2001 K18
MissingPunch 3:20:00 OLSZANKA Gabriela OK!Sport Warszawa K18
3 59:21 BIELECKA Aleksandra UKS Siódemka Rumia K20
4 1:01:50 WAALER Linn M. Maren OK 2000 K20
5 1:01:53 INGESEN Rikke Blakkesta Team Sarpsborg 1999 K20
6 1:07:03 LOHUNOVSKA ANASTASIIA O-Kompas 2000 K20
8 1:33:51 KONOVALOVA ANNA O-Kompas 2000 K20
DidNotFinish 3:20:00 ŚMIESZEK Julia indywidualnie K20
3 45:42 PANASZEK Justyna 10BKPanc 1989 K21A
4 51:17 KIZERWETTER Małgorzata indywidualnie 00520 1986 K21A
6 57:13 ŚLIWIŃSKA Nina 1bdm 1992 K21A
7 59:52 BUDNA emilia 17 WBZ Międzyrzecz 1985 K21A
11 1:07:00 SZCZĘSNOWICZ Natalia 10BKPanc 1985 K21A
12 1:10:56 GRUCHAŁA Natalia Harpagan Gdańsk G15031 1996 K21A
13 1:18:25 SOBAS Aleksandra WKS Wawel 01024 1997 K21A
4 50:32 GOLDMANN Júlia SDS 1996 K21E
5 52:03 FEDOSEEVA Hanna SFGU 1993 K21E
6 52:09 PLAKHOTNIK Viktoria SFGU 1992 K21E
8 54:52 KULOW Anicó Berliner Turnerschaft 1986 K21E
10 57:10 MARIA Drągowska OK!Sport Warszawa 1995 K21E
13 57:16 GOLDSWAIN Hannah DUOC 1998 K21E
14 59:34 WESTIN Emilie Porsgrunn OL 1998 K21E
15 1:05:02 DURZYNSKA Katarzyna 5 Lubuski Pułk Artyle 1992 K21E
17 1:25:37 MANSEL Bronwen DUOC 1998 K21E
18 1:30:27 TAM Fiona Compass Radnevo 1989 K21E
DidNotFinish 3:20:00 BORYCHOWSKA Marlena MKS Paulinum Jeleni 1988 K21E
1 38:40 KREJČÍKOVÁ Marie WIT 1992 K21S
4 1:00:10 STRAUTNIECE Krista Alnis OK -JNSC 1993 K21S
5 1:02:54 ALABUDZIŃSKA Agnieszka K21S
6 1:13:59 SRAMKÓ Réka SDS 1997 K21S
7 1:28:40 GORDON Diana KU AZS WAT Warszawa 02348 1990 K21S
2 42:34 STEPANOVA Anna OC L-MED, Tula 1982 K35
3 49:13 KONKOL-KLIMCZAK Wiolett UKS Siódemka Rumia K35
4 49:52 BAŃSKA-BODZIONA Aneta 10BKPanc K35
6 50:56 SOBCHUK Olha 121 1980 K35
7 58:11 DZIKA Natalia 15 Giżycka Brygada Zm 1983 K35
8 58:12 NIKONOWICZ Ewa 15 Giżycka Brygada Zm 1980 K35
5 50:51 GAWRON Katarzyna WKS Wawel 04680 1982 K35 882
2 45:56 BINIECKA Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21S 275
3 55:12 DETTLAFF Anna UKS Włóczykij 03872 1989 K21S 220
1 47:54 ŚLUSARCZYK Katarzyna OK!Sport Warszawa 03480 1989 K21E 1100
2 48:01 MATYBA Anna WKS Grunwald Poznań 01569 1996 K21E 1097
3 48:23 WAŃCZYK Zuzanna AWL Wrocław 01664 1997 K21E 1089
7 53:40 PABICH Maria UKS Azymut Pabianice 00330 1982 K21E 968
9 55:41 PACHNIK Małgorzata 23pa/ Paulinum Jeleni 01177 1993 K21E 921
11 57:13 MAZAN Aleksandra UKS Traper Złocieniec 00328 1995 K21E 886
12 57:14 LUBAK Kamila CSWIiCh Wrocław 00943 1991 K21E 886
16 1:10:00 NIKITCZENKO Natasza UKS Orientuś Łódź 03250 1997 K21E 592
DidNotFinish 3:20:00 WICHA Małgorzata WKS Wawel 00484 1991 K21E 0
1 42:37 CYCH Weronika WKS Śląsk Wrocław 01586 K21A 550
2 45:33 DRĄGOWSKA Malwina OK!Sport Warszawa 00786 1985 K21A 512
5 57:07 PACEK Karolina Indywidualnie Mazowsz 02346 1988 K21A 363
8 1:01:15 KACZMAREK Anna UKS Dąb Leszno 04234 1986 K21A 310
9 1:01:28 BORCZYK Iwona PUKS Młode Orły 04536 K21A 307
10 1:06:02 BĄKOWSKA Dominika Harpagan Gdańsk 04215 1992 K21A 248
2 59:12 DAWIDOWSKA Natalia UKS Siódemka Rumia 02202 1999 K20 1077
7 1:07:50 KREFT Oliwia UKS Siódemka Rumia 02203 1999 K20 913
5 42:45 MIANOWSKA Julia UNTS Warszawa 02096 2001 K18 1051
10 49:51 LEŚNICKA Agnieszka UKS Azymut Dębów 02611 2002 K18 860
DidNotFinish 3:20:00 DEYNA Natalia UMKS Kwidzyn 02622 2001 K18 0
DidNotFinish 3:20:00 MAZUREK Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02223 K18 0
DidNotFinish 3:20:00 PUDLIS Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 0
9 59:52 MARGOL-SZUWARA Agnieszk 1bdm 1980 K35
1 37:27 ŠVIDRNOCHOVÁ Hana TJ Opava 1977 K35B
5 54:44 KOMSA Małgorzata UKS Orientuś Łódź 1983 K35B
6 1:10:05 TARNAWSKA Anna WKS Wawel 1983 K35B
DidNotFinish 3:20:00 VYKHOR KATERYNA O-Kompas 1983 K35B
1 37:42 KULICKA Agata SSRS 01157 1975 K40
4 46:33 SVIDNITSKA Lesia Olimp 1979 K40
5 47:17 ŠKLÍBOVÁ Jana OK Slavia Hradec Král 1976 K40
7 47:32 KRONIKOVÁ Jana OK Slavia Hradec Král 1973 K40
8 47:38 MAKAROVA Olga OC L-MED, Tula 1976 K40
3 44:46 WOŁEK Ewa UNTS Warszawa 01208 1968 K40 1094
6 47:26 KONC Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 1975 K40 1028
2 45:04 PABIAN Patrycja UMKS Kwidzyn 04188 1980 K35B 550
3 48:11 GOLINOWSKA Elżbieta 5 pa Sulech 03675 1980 K35B 512
4 52:10 OLIINYK Alona WKS Wawel 03652 1983 K35B 463
MissingPunch 3:20:00 MAZUR Katarzyna UKS Azymut Pabianice 00350 1983 K35B 0
10 55:02 CHUDÍKOVÁ Pavla SKOB Frýdek-Místek 1978 K40
11 58:42 WIERCIOCH-WÓJTOWICZ Helena RCI Kraków 1977 K40
12 58:43 SYVORONOVA Olga O-Kompas 1977 K40
14 1:07:33 TOMANOVÁ Veronika Lokomotiva Ingstav Br 1977 K40
MissingPunch 3:20:00 ROSLANIEC Anna indywidualnie 1978 K40
1 31:24 SIRMA Gerda Alnis OK -JNSC 1965 K40B
13 1:02:13 BANACH Janina UMKS Orkan Ostróda 04498 1976 K40 663
15 1:11:58 JANAS Irena UKS Kometa Gliwice 04514 1977 K40 422
3 41:20 KUZNETSOVA Elena OC L-MED, Tula 1976 K40B
4 45:33 MUSIAŁ Anna OK!Sport Warszawa 1966 K40B
6 59:21 LACZKA Edit KFKI 1970 K40B
1 38:18 BOROS Anna SDS 1970 K45
3 43:45 ENA Linda IK Falken 1973 K45
4 45:29 NAGY Ákosné SDS 1972 K45
6 58:10 GRUNDER Magdalena Järfälla OK 1973 K45
8 1:04:19 WESTIN Lenka Porsgrunn OL 1971 K45
12 1:25:42 BEDARAVA Yulya BUG 1971 K45
MissingPunch 3:20:00 LAMPARSKA Iwona RCI Kraków K45
1 33:19 GELDERMAN Marquita NWOC 1967 K50
3 39:15 MIKHAILOVA Iuliia OC L-MED, Tula 1965 K50
5 42:25 INGESEN Tone Karina Team Sarpsborg 1968 K50
8 55:57 NADERA Agata CX80 Kalisz 1969 K50
9 1:01:05 KUCIŃSKA Magdalena CX80 Kalisz 1968 K50
DidNotFinish 3:20:00 ZAMOJSKA Anna indywidualnie 1968 K50
1 30:30 OLIGO Virginie COPV Vannes 1962 K55
2 35:14 KÖNIG Kirsten OLG Ortenau 1962 K55
4 37:49 JUCKELANDT Sabine SV Robotron Dresden 1963 K55
5 38:48 ZENCHENKO Tamara Dnepr 1960 K55
7 51:07 ŁASKA Renata KInO Stowarzysze 1964 K55
8 54:03 STOIAN Liudmyla Driada 1963 K55
DidNotFinish 3:20:00 WOJARSKA Kamilla Bielsko-Biała O-Team 1960 K55
1 37:40 SOLOVEVA Elena PionerSK Pionerskiy 1958 K60
DidNotFinish 3:20:00 KMIEĆ Barbara MUKS "Junior" Ochędz 1956 K60
1 29:26 NORRMAN Lena IS Kullen 1951 K65
2 31:11 SVENSSON Margaretha OK Vilse 87 1950 K65
3 43:26 KOSHOVA Valentyna K65
4 46:14 MANSSON Gunnel OK Vilse 87 K65
1 33:35 MIASNIKOVA Ludmila PionerSK Pionerskiy 1947 K70
2 38:38 NIAKHAYEVA Liudmila K70
DidNotFinish 3:20:00 LAIRD Anita Borderliners 1944 K70
1 12:58 TOMAN Matěj Lokomotiva Ingstav Br 2009 M10
2 16:06 PUŁCZYŃSKI Jeremi WKS Wawel M10
7 21:09 ŚLUSARCZYK Paweł LKS Górzanka Nawojow M10
12 27:50 ANTONI Pachnik UKS "Orientpark.pl" I 2010 M10
14 44:53 SZUWARA Eryk 126 2010 M10
DidNotFinish 3:20:00 INDYKA Jan WKS Wawel M10
1 17:19 PIETRZAK Bruno HKS AZYMUT MOCHY 2010 M10N
2 18:27 BĄCZEK Jędrzej UKS Technik Ruciane-N M10N
3 21:09 CHABRZYK Wojciech ChabTeam 2010 M10N
4 22:43 URYGA Artur WKS Wawel 2012 M10N
5 24:36 NIELSEN Benjamin Birk Aalborg Orienteringsk 2010 M10N
6 25:25 MIREK Tomasz M10N
7 31:44 GRZESIK Hubert MUKS "Junior" Ochędz 2009 M10N
2 14:55 CHODLEWSKI Antoni Klub Sportowy "Koście 03602 2008 M12 1098
3 16:37 MARSZAŁEK Dawid UKS Kometa Gliwice 04148 2010 M10 1100
5 17:53 PĘKAL Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10 1016
6 18:10 JANAS Aleksander UKS Kometa Gliwice 04515 2009 M10 997
8 21:25 TREPCZYŃSKI Franciszek UKS Orientuś Łódź 04220 2009 M10 782
9 23:03 JĘDRAS Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10 674
10 23:28 OMELCHENKO Vladyslav WKS Wawel 04750 2009 M10 647
11 25:28 DROŃ Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10 514
13 42:12 BARTOS Ryszard UKS Orientuś Łódź 04217 2009 M10 0
DidNotFinish 3:20:00 ZASADZKI Tymoteusz WKS Wawel 04749 2010 M10 0
2 47:46 WYSOCKA Jolanta UKS Kometa Gliwice 02181 1956 K60 1100
3 48:56 ŁUŃSKA Regina UMKS Orkan Ostróda 00133 1956 K60 1073
4 50:54 BARTNIK Bożena KU AZS WAT Warszawa 02708 1958 K60 1028
5 1:27:24 OLBRYCHT Anna OLBnO 00229 1956 K60 187
DidNotFinish 3:20:00 MIKIELSKA Danuta UMKS Orkan Ostróda 00138 1959 K60 0
3 36:01 PARFIANOWICZ Joanna UNTS Warszawa 00100 1964 K55 1100
6 41:52 DEREDOS Nina UKS Orientuś Łódź 03248 1961 K55 921
2 38:31 WOŁOWCZYK Mariola UNTS Warszawa 00112 1968 K50 1100
4 42:01 BUGAJ Teresa WKS Wawel 03313 1968 K50 1000
6 43:47 WAŃCZYK Magdalena PUKS Młode Orły 01485 1969 K50 950
7 53:02 WOŁEK Małgorzata UNTS Warszawa 03556 1966 K50 685
10 1:12:23 KURZYP Anna indywidualnie 04745 1968 K50 133
2 38:56 ETTERLE-BIEDERMAN Lilianna WKS Wawel 00823 1973 K45 1100
5 45:40 WYSOCKA Joanna WKS Śląsk Wrocław 01400 K45 910
7 1:04:10 WÓJTOWICZ Katarzyna UNTS Warszawa 04548 1973 K45 387
9 1:10:46 WĄSIEWICZ Marzena Team 360 04080 1970 K45 201
10 1:12:00 TOPÓR Monika WKS Wawel 03372 1970 K45 166
11 1:12:34 NITSCH Joanna UNTS Warszawa 02407 1973 K45 150
5 49:39 BARGIEL Beata OK!Sport Warszawa 00864 1965 K40B 377
3 17:06 KRÜGER Louis Antoine Berliner Turnerschaft 2009 M12
6 17:58 DROŃ Wiktor UMKS Kwidzyn 2007 M12
7 18:25 BALOH Vladislav Olimp 2007 M12
8 18:55 MARKOWSKI Jakub UKS Azymut Dębów M12
10 19:16 PRAULINS Ralfs Alnis OK -JNSC 2008 M12
13 21:10 ZIELIŃSKI Tomasz KS Hades Poznań M12
15 21:22 ZAKHARCHENKO Oleksii Olimp 2007 M12
16 21:30 VILKAUSS Emils Alnis OK -JNSC 2008 M12
20 22:19 BALOH Maksim Olimp 2007 M12
23 25:30 KLAVENESS Magnus Friedh Maren OK 2007 M12
25 27:42 SVALBE Kevins Alnis OK -JNSC 2007 M12
28 30:58 MOLNÁR István SDS 2007 M12
30 31:22 CHODLEWSKI Szymon Klub Sportowy "Koście 2007 M12
32 40:19 BÁNFI Róbert Békés Megyei TFSZ 2008 M12
33 45:22 KUBISIAK Tomasz SSRS 2007 M12
34 45:30 SOBCHUK Ivan 131 2008 M12
35 1:08:33 DĄBROWSKI Filip SSRS 2007 M12
2 25:09 LISIAK Adam UKS Orientuś Łódź M14
3 27:22 KRUMINS Edvards Alnis OK -JNSC 2005 M14
13 35:44 PLONIS Gustavs Alnis OK -JNSC 2006 M14
16 41:23 GRUNDER Marcus Järfälla OK 2005 M14
18 42:51 OSS Karlis Alnis OK -JNSC 2005 M14
19 43:08 SVIDNITSKYI Vadym Olimp 2005 M14
20 43:44 NORDQVIST Axel Waxholms OK 2006 M14
27 53:24 ALB Zalán SDS 2006 M14
28 54:10 CHUDÍK Martin SKOB Frýdek-Místek 2006 M14
31 1:00:57 LUCAS Tamas C S "NORD " Baia Mar M14
MissingPunch 3:20:00 BORZYSZKOWSKI Bartek UKS Siódemka Rumia M14
1 19:26 KŐSZEGVÁRI Bálint KFKI 2008 M14B
4 23:23 KUJDA Tymoteusz 135 2005 M14B
7 29:22 PELBÁRT Ádám Békés Megyei TFSZ 2007 M14B
5 23:52 MARSZAŁEK Alan UKS 'Grom" Sokolniki 04389 2006 M14B 474
6 24:41 LENDZIOSZEK Antoni Spójnia Warszawa 03640 2006 M14B 453
1 23:06 MAJOWSKI Jan UKS,,OSiR" Góra Kalwa 03502 2005 M14 1100
4 28:44 PISAREK Kordian WKS Wawel 04263 2006 M14 832
5 31:09 MIŚKÓW Krzysztof Klub Sportowy "Koście 04165 2005 M14 717
6 31:29 DĄBROWSKI Karol UKS,,OSiR" Góra Kalwa 03907 2005 M14 701
7 32:01 ŻESŁAWSKI Jakub WKS Wawel 03201 2005 M14 675
8 32:55 WÓJCIK Paweł WKS Wawel 02991 2005 M14 633
9 33:15 SZTRANEK Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 617
10 33:21 KURZYP Michał MKS MOS Wrocław 03271 2006 M14 612
11 33:32 PODWORSKI Kacper UKS,,OSiR" Góra Kalwa 02780 2005 M14 603
12 35:41 MARSZAŁEK Patryk UKS Kometa Gliwice 03823 2005 M14 501
14 40:27 CEPURDEJ Władysław UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 274
15 40:32 PACHNIK Jędrzej UKS "Orientpark.pl" I 03073 2006 M14 270
17 42:44 KOTKOWIAK Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 2006 M14 165
21 44:47 TYWONEK Jan UKS,,OSiR" Góra Kalwa 03841 2005 M14 67
22 46:38 ŁĄCKI Jakub UKS OSiR Góra Kalwari 03296 2006 M14 0
23 48:17 KWIATKOWSKI Olaf KOS BnO Szczecin 03968 2005 M14 0
24 48:40 GRZEGORCZYK Borys WKS Wawel 04481 2006 M14 0
26 51:18 WASILEWSKI Mikołaj UKS,,OSiR" Góra Kalwa 02779 2005 M14 0
29 59:38 CZAPLA Tadeusz WKS Wawel 03647 2005 M14 0
30 1:00:20 KRUK Jakub UKS Azymut Dębów 03846 2005 M14 0
32 1:02:00 JANOWSKI Filip Spójnia Warszawa 03506 M14 0
33 1:04:14 HRYCIUK Mikołaj UKS 'Grom" Sokolniki 03836 2005 M14 0
DidNotFinish 3:20:00 FIEDOROWICZ Hieronim UKS Traper Złocieniec 03884 2004 M14 0
4 17:17 PĘKAL Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 923
5 17:19 WASILEWSKI Antoni UKS,,OSiR" Góra Kalwa 04441 2008 M12 920
9 19:11 WODZICKI Filip MKS MOS Wrocław 04646 2007 M12 782
11 20:23 KOCIUBA Wiktor MKS MOS Wrocław 04002 2008 M12 694
12 20:47 KREMPIŃSKI Franciszek UKS Azymut Pabianice 03559 2007 M12 664
14 21:13 WIŚNIEWSKI Jakub UKS Azymut Pabianice 03879 2007 M12 632
17 21:35 PERFIKOWSKI Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 605
18 21:52 ZAREMBA Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 584
21 22:31 CIUPA Jan UKS Orientuś Łódź 03926 2008 M12 536
22 25:05 DOMAGAŁA Jakub UKS 'Grom" Sokolniki 04388 2008 M12 346
24 27:11 LIS Antoni UKS Azymut Dębów 04249 M12 191
26 29:53 MOKRZANOWSKI Bartłomiej UKS,,OSiR" Góra Kalwa 04722 2008 M12 0
27 30:01 MOTAŁA Piotr UKS Siódemka Rumia 04552 2008 M12 0
29 30:59 SŁOMCZYŃSKI Filip UKS Orientuś Łódź 03765 M12 0
31 38:47 JOŃCZY Michał MKS Paulinum Jeleni 03882 2008 M12 0
DidNotFinish 3:20:00 ŚWIDERSKI Ignacy MKS MOS Wrocław 04649 2007 M12 0
DidNotFinish 3:20:00 SZOSTAKOWSKI Krzysztof PUKS Młode Orły 04714 2008 M12 0
8 30:38 PAWLAK Wojciech M14B
10 1:20:46 SZUWARA Daniel 136 2007 M14B
1 30:06 GRUNDER William Järfälla OK 2003 M16
3 30:13 PACHNIK Stanisław MKS Paulinum Jeleni 2003 M16
6 30:54 NIELSEN Jonathan Birk Aalborg Orienteringsk 2005 M16
11 32:14 SEGLINS Jekabs Alnis OK -JNSC 2004 M16
14 35:56 FÁBERA David OK Slavia Hradec Král 2003 M16
15 35:59 BJOLEK Michal SKOB Frýdek-Místek 2003 M16
21 45:40 SKINKIS Oskars Alnis OK -JNSC 2004 M16
21 45:40 ŚLUSARCZYK Piotr LKS Górzanka Nawojow M16
23 47:15 ALB Levente SDS 2004 M16
25 49:12 BEDARAU Arseni BUG 2004 M16
26 51:51 NORDQVIST Wilhelm Waxholms OK 2003 M16
30 1:00:13 ASTAPOVYCH Mykhailo O-Kompas 2004 M16
32 1:04:05 KUJDA Bartosz 54 2005 M16
33 1:07:32 MIREK Gracjan LKS Górzanka Nawojow M16
35 1:43:16 ERTEL Jacek MUKS "Junior" Ochędz 2004 M16
1 40:56 BLOCH Florian TOFFE IF 2001 M18
2 41:40 JORDI Andri TOFFE IF 2001 M18
4 45:42 PORKERT Jan OK Slavia Hradec Král 2001 M18
9 46:16 SKOMOROKHA MAKSYM O-Kompas 2002 M18
10 48:32 RULKA Miron TOFFE IF M18
12 1:00:40 TÓTH Ábel Tibor SDS 2002 M18
15 1:16:36 KUBISIAK Witold SSRS 2002 M18
1 51:46 LYTVYN OLEKSANDR O-Kompas 1999 M20
2 55:06 SAMEK Tomáš OK Slavia Hradec Král 2000 M20
5 1:08:11 VASS Dániel SDS 2000 M20
6 1:19:00 WILSON Nick DUOC 1999 M20
7 1:31:32 ZAMOJSKI Rafał UKS Siódemka Rumia M20
DidNotFinish 3:20:00 NIELSEN Marko Birk Aalborg Orienteringsk M20
1 44:00 LIMA Erik Ganddal IL 1985 M21A
2 44:17 KOŻYCZKOWSKI Edward 97 1985 M21A
7 52:36 KONOVALENKO ALEKSANDR O-Kompas 1985 M21A
10 57:01 BLYSTAD Martin Stavanger orientering 1980 M21A
11 57:21 HOWE Frazer QUOTC 1997 M21A
12 59:31 GĘDZIOROWSKI Maciej KU AZS WAT Warszawa 01939 1990 M21A
13 1:03:38 NEW Samuel DUOC 1997 M21A
14 1:03:45 STEPANENKO Sergiy O-Kompas 1979 M21A
4 46:00 FILIPIAK Mateusz KS Hades Poznań 04415 1998 M21A 550
5 47:39 KREMPIŃSKI Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 1976 M21A 530
6 49:10 ŁUBIS Michał UKS Azymut Pabianice 02657 M21A 512
8 52:46 PIETRZAK Konrad KU AZS UMCS Lublin 03347 1986 M21A 469
9 56:46 MAZUR Michał UKS Azymut Pabianice 02952 1983 M21A 421
3 56:31 GŁADECKI Dawid UKS,,OSiR" Góra Kalwa 03729 2000 M20 1100
4 58:31 OGDOWSKI Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 02118 2000 M20 1061
DidNotFinish 3:20:00 ROSŁANIEC Mateusz WKS Śląsk Wrocław 02227 M20 0
3 45:32 GĄSIOR Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 1100
5 45:44 KURZYP Stanisław WKS Śląsk Wrocław 02225 M18 1095
6 45:45 DEREDOS Bruno UKS Orientuś Łódź 02839 2001 M18 1095
8 45:55 ANDRZEJCZAK Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 2002 M18 1091
11 48:46 PETERSBURSKI Krystian UKS Azymut 45 03452 2001 M18 1022
13 1:10:37 GRZEGORCZYK Mateusz KOS BnO Szczecin 03447 M18 494
14 1:13:02 KUZIA Mateusz indywidualnie 03419 2002 M18 436
2 30:09 ŁAGODA Franciszek WKS Śląsk Wrocław 03281 M16 1100
4 30:18 SZTRANEK Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1095
5 30:39 KULA Mateusz KOS BnO Szczecin 03666 M16 1082
7 31:07 SŁOMCZYŃSKI Ignacy UKS Orientuś Łódź 02837 2003 M16 1065
8 31:14 NOWAK Michał UKS Orientuś Łódź 03929 2003 M16 1060
9 31:19 JOŃCZY Jakub MKS Paulinum Jeleni 03104 2003 M16 1057
10 31:20 TOBOREK Jakub WKS Śląsk Wrocław 02141 M16 1057
12 35:06 BARTOS Zbigniew UKS Orientuś Łódź 02127 2003 M16 919
13 35:43 LEDZION Piotr UKS Orientuś Łódź 04111 2003 M16 897
16 36:09 WOŁEK Stanisław UNTS Warszawa 03557 2004 M16 881
17 36:32 MULLER Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 867
18 36:49 ŻESŁAWSKI Mateusz WKS Wawel 03200 2004 M16 857
19 44:58 WÓJTOWICZ Krzysztof UNTS Warszawa 03174 2004 M16 559
20 45:31 KAWALA Patryk Klub Sportowy "Koście 03635 2004 M16 539
27 57:34 SOBIEPANEK Maksymilian UKS,,OSiR" Góra Kalwa 03759 2004 M16 100
28 59:34 KOTKOWIAK Piotr KOS BnO Szczecin 03665 2004 M16 27
29 1:00:01 GÓRSKI Patryk UKS,,OSiR" Góra Kalwa 04541 2004 M16 10
31 1:00:29 KĘDZIERSKI Nataniel WKS Śląsk Wrocław 04001 M16 0
34 1:08:52 JACH-BARTHA Jan UNTS Warszawa 03221 2004 M16 0
DidNotFinish 3:20:00 ROMAN Szymon UKS Azymut Dęb 03005 2003 M16 0
9 38:35 LENDZIOSZEK Leszek Spójnia Warszawa 04736 2008 M14B 89
DidNotFinish 3:20:00 FORYSTEK Szymon WKS Wawel 03935 2008 M14B 0
15 1:06:21 SADOWNIK Michał indywidualnie 03641 1985 M21A
16 1:07:04 HORVÁTH Ádám SDS 1995 M21A
18 1:29:38 KACZOR Karol 15 Giżycka Brygada Zm 1989 M21A
MissingPunch 3:20:00 KOŁODZIK Rafał 1985 M21A
1 51:28 FLORIAN Moser TOFFE IF 1998 M21E
1 51:28 ULLMANN Silvan TOFFE IF 1998 M21E
3 51:46 MÜLLER Nicolas TOFFE IF 1998 M21E
8 52:18 NIEWIEDZIAŁA Robert UKS Siódemka Rumia M21E
10 55:50 HOVORKA Lukáš OK Lokomotiva Pardubi M21E
14 1:04:19 CZERNOW Sergej O-Kaliningrad 1986 M21E
16 1:06:56 STORK Mihály SDS 1997 M21E
17 1:07:22 WOJARSKI Michał Wieliczka O-Team 01107 1990 M21E
18 1:08:59 STEMP Andrew DUOC 1997 M21E
19 1:10:32 BEDARAU Edvin BUG 1996 M21E
20 1:11:08 BERECZ Gábor SDS M21E
22 1:14:47 LYTVYN OLEKSII O-Kompas 1998 M21E
24 1:17:42 BLUZA Łukasz 5 1977 M21E
25 1:19:49 KOLEV Yordan Compass Radnevo 1987 M21E
26 1:44:15 GRABOWSKI Bogusz 15 Giżycka Brygada Zm 1987 M21E
MissingPunch 3:20:00 MIHÁLYI Ferenc HDSF M21E
DidNotFinish 3:20:00 BOJTOR Szabolcs HDSF 1990 M21E
1 31:41 SHCHEGLOV Oleg OC L-MED, Tula M21S
2 37:45 TICHY Tomas WKS Wawel 1992 M21S
3 38:40 URBANIAKK Jerzy M21S
4 39:00 TSIAK ALIAKSANDR CAR 1985 M21S
5 39:07 MAZUR Mikhailo SFGU 1982 M21S
6 40:03 YOUNG Joel Multi-terrain bike or 1980 M21S
7 40:33 SCHULTHEISZ Botond KFKI 2001 M21S
8 41:26 KIRAKOSOV Kostiantyn UKS Dąb Leszno/Ambit 1982 M21S
9 49:12 STORK Gábor SDS 1998 M21S
10 1:16:59 ENA Kasper IK Falken 1998 M21S
11 1:24:02 ENA Alexander IK Falken 2001 M21S
MissingPunch 3:20:00 KALETA Tomasz 10BKPanc M21S
1 50:15 ŠKLÍBA Jan OK Slavia Hradec Král 1975 M35
2 55:19 PLESIŃSKI Mariusz 10BKPanc 01304 1973 M35
3 55:22 SVOBODA Ondřej OK Slavia Hradec Král 1976 M35
8 1:01:17 KUTKIEWICZ Marcin RCI Kraków 1980 M35
11 1:03:30 JANKOWSKI Paweł bdow MW Wejherowo 1984 M35
13 1:03:41 FANKIDEJSKI Artur UKS Włóczykij 1978 M35
14 1:11:11 SLOVÁK Miroslav OK Slavia Hradec Král 1977 M35
15 1:14:19 HEBEL Marcin 71 1980 M35
18 1:21:35 SUCHODOLSKI Rafał 15 Giżycka Brygada Zm 1984 M35
19 1:24:52 FRANK Mieske Kaulsdorfer OLV Berli 1967 M35
20 1:31:52 ZIMMER Łukasz 2ORel / PACKMAN TEAM 1981 M35
5 59:00 LESISZ Kamil UNTS Warszawa 03904 1984 M35 1041
6 59:04 JANAS Sebastian UKS Kometa Gliwice 04512 1974 M35 1039
7 59:07 JĘDRAS Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M35 1038
9 1:01:19 ZAMIARA Piotr CSWL Poznań 03698 1981 M35 995
10 1:01:49 STĘŻYCI GRZEGORZ 10BKPanc 04684 1982 M35 985
12 1:03:40 TARNOWSKI Radosław WKS Wawel 04369 1979 M35 949
16 1:18:14 INDYKA Maciej WKS Wawel 02684 M35 663
17 1:21:32 TREPCZYŃSKI Jarosław UKS Orientuś Łódź 04221 1983 M35 598
4 52:03 PACHNIK Wojciech UKS "Orientpark.pl" I 00704 1991 M21E 1100
5 52:12 PODZIŃSKI Rafał UKS Orientuś Łódź 00410 1991 M21E 1097
6 52:16 KALATA Michał 10BKPanc 00853 1989 M21E 1095
7 52:17 WENSŁAW Mateusz UKS Azymut 45 00153 1987 M21E 1095
11 55:54 DZIOBA Mateusz 23pa/ Paulinum Jeleni 01101 1995 M21E 1019
12 56:11 PIOTROWSKI Radosław UKS Azymut 45 01625 1996 M21E 1013
13 58:32 GOLINOWSKI Paweł 10BKPanc 02892 1979 M21E 963
15 1:04:42 KOGUCIUK Konrad KU AZS UMCS Lublin 03298 1991 M21E 833
21 1:14:24 ZUCHMAŃSKI Przemysław UKS Orientuś Łódź 01724 1998 M21E 628
23 1:15:07 MAZAN BARTŁOMIEJ WKS Śląsk Wrocław 01319 1992 M21E 613
27 1:45:09 JANKOWIAK Paweł Chyże BnO 04208 1989 M21E 0
MissingPunch 3:20:00 KURYJ Marek RCI Kraków 03252 1978 M21E 0
MissingPunch 3:20:00 PARYS Jarosław KU AZS UMCS Lublin 03300 1989 M21E 0
MissingPunch 3:20:00 WOŁOWCZYK Michał UNTS Warszawa 00489 1997 M21A 0
21 2:00:15 GAGNE jean-francois Montreal Ramblers 1980 M35
MissingPunch 3:20:00 FILARSKI Jerzy 2Orel 1982 M35
DidNotFinish 3:20:00 BAŁDYGA Daniel 1 Brygada Logistyczna 1980 M35
1 42:21 KŐSZEGVÁRI Tibor KFKI 1977 M35B
2 54:18 MOLNÁR istván SDS 1977 M35B
3 57:27 PIETRZAK Patryk HKS AZYMUT MOCHY 01229 1981 M35B
4 58:24 DOMAGAŁA Andrzej UKS 'Grom" Sokolniki 1973 M35B
5 1:06:11 SZIKSZAI Szabolcs SDS 1976 M35B
1 46:52 SANKIN Oleksandr SFGU 1977 M40
3 48:00 THACKRAY Ricky Bibbulmun Orienteers 1977 M40
7 49:20 SITNICKI Mariusz 10BKPanc M40
10 52:11 KHOLAD Pavel OC Eridan, Minsk M40
13 59:00 NIELSEN Bo Birk Nielsen Aalborg Orienteringsk M40
15 59:34 DOMIN Tomasz sevencoins.pl 1975 M40
16 1:06:07 KUBISIAK Marek SSRS 02107 1977 M40
17 1:06:45 MIAŚKIEWICZ Krzysztof Orientop Wrocław 03010 1976 M40
18 1:10:14 CENIUK Sylwester 15 Giżycka Brygada Zm 1978 M40
20 1:10:45 SZUWARA Piotr 1bdm 1978 M40
21 1:10:50 TOMAN Ondřej Lokomotiva Ingstav Br 1975 M40
26 1:22:38 SLUKA Miroslav SBK 1972 M40
27 1:44:47 DURMAJ MARCIN 15 Giżycka Brygada Zm 1979 M40
28 1:46:59 SUDOŁ Marek 15 Giżycka Brygada Zm 1977 M40
1 24:06 KRÜGER Ronny Berliner Turnerschaft 1979 M40B
2 24:25 MASTELA Rafał M40B
3 25:38 MIKHAYLOV Victor Odessa Team 1973 M40B
4 26:28 JACKOWIAK Jacek 17 WBZ Międzyrzecz 00273 1971 M40B
7 34:00 GACEK Bartosz WKS Wawel M40B
11 40:16 SZŰCS Péter Békés Megyei TFSZ 1969 M40B
12 44:04 CHUDÍK Michael SKOB Frýdek-Místek 1971 M40B
13 46:33 MIGACZ Marcin LKS Górzanka Nawojow 1974 M40B
14 49:41 URYGA Sławomir WKS Wawel M40B
15 51:42 GIELEC Artur UKS Orientuś Łódź 1978 M40B
16 51:45 FORYSTEK Marek WKS Wawel 1973 M40B
DidNotFinish 3:20:00 SZAJNA Robert WKS Wawel 1972 M40B
1 44:41 RELU Tamas C S "SPRIA" Baia Sp M45
3 46:53 IAROSHEVICH Aleksandr OC L-MED, Tula 1974 M45
5 50:04 NADERA Dariusz CX80 Kalisz 1968 M45
4 48:18 SĘDŁAK Krystian OK!Sport Warszawa 01130 1973 M45 1032
6 33:45 DRĄGOWSKI Marek OK!Sport Warszawa 00860 1965 M40B 413
8 35:03 JAMROZIK Krzysztof WKS Wawel 04266 1969 M40B 386
9 36:19 PIŁKOWSKI Paweł OK!Sport Warszawa 00859 1966 M40B 361
10 38:43 SZCZYGIEŁ Marcin MKS MOS Wrocław 04648 1971 M40B 312
2 47:23 ŁAWECKI Szymon MKS Pogoń Siedlce 02109 1978 M40 1100
4 48:26 FIEDOROWICZ Szczepan UKS Traper Złocieniec 02906 1976 M40 1076
5 48:27 KUJDA Arkadiusz 1 Brygada Logistyczna 03987 1979 M40 1075
6 49:18 WALICKI RAFAŁ HKS AZYMUT MOCHY 03438 1978 M40 1056
8 49:57 DUTKIEWICZ Damian MKS Paulinum Jeleni 01279 1977 M40 1040
9 51:10 CIEĆWIERZ Sławomir UKS Azymut 45 04338 1979 M40 1012
11 54:37 CISZEK Marcin WKS Śląsk Wrocław 01330 1976 M40 932
12 58:58 MARTE Michał KU AZS WAT Warszawa 01940 1975 M40 831
14 59:30 LENDZIOSZEK Paweł Spójnia Warszawa 01391 1977 M40 819
19 1:10:21 SOŁOWIEJ Stanisław KU AZS UMCS Lublin 02494 1975 M40 567
22 1:14:11 NOWAK Paweł UKS Orientuś Łódź 03930 1977 M40 478
23 1:19:32 DROŃ Grzegorz UMKS Kwidzyn 04351 1979 M40 354
24 1:21:56 WEJTKO Michał UMKS Kwidzyn 03916 1975 M40 298
25 1:22:11 PERFIKOWSKI Piotr UMKS Kwidzyn 04190 1976 M40 292
MissingPunch 3:20:00 MOL Krzysztof 5 pa Sulech 02866 1975 M40 0
DidNotFinish 3:20:00 JOŃCZY Daniel MKS Paulinum Jeleni 01298 1975 M40 0
7 50:31 POLTORATSKYI Denys Kharkiv 1972 M45
8 50:41 KUZNETSOV Vladimir OC Eridan, Minsk 1970 M45
9 51:25 ANDERUH Gregor OK Polaris M45
10 51:54 BUCHNAJZER Mariusz CX80 Kalisz 1970 M45
13 52:13 ŚWIDERSKI Władysław KU AZS UMCS Lublin 1972 M45
14 53:38 BORZYSZKOWSKI Jacek UKS Siódemka Rumia M45
16 54:10 KONOVALOV ANDRII O-Kompas 1970 M45
17 54:13 VAREV Aleksandr OC L-MED, Tula 1973 M45
18 54:14 SŁAWIŃSKI Marcin indywidualnie 01516 1971 M45
22 56:24 KRASUSKI Bartłomiej Team 360 M45
23 56:57 SALDATKIN Mikhail SK BUG 1976 M45
12 52:05 TOPÓR Marek WKS Wawel 03371 1973 M45 940
15 54:03 KOŚCIELNY Wojciech WKS Wawel 01616 1973 M45 893
19 55:19 STASZAK Artur UNTS Warszawa 02013 1970 M45 862
20 56:10 FILIPIAK Marek KS Hades Poznań 04414 1973 M45 842
24 57:45 MARSZAŁEK Waldemar UKS Kometa Gliwice 04146 1973 M45 803
28 59:23 WRZOSEK Zbigniew indywidualnie M45
32 1:05:34 MARCZIS István SDS 1970 M45
35 1:11:28 KOSONOWSKI Robert 1bdm 1972 M45
38 1:24:52 RAMOTOWSKI Mariusz 15 Giżycka Brygada Zm 1968 M45
40 1:34:12 GRAJEK Grzegorz 2 PINŻ 1970 M45
4 39:35 INGESEN Ole Team Sarpsborg 1966 M50
5 40:26 PAVLJUCHUK Aleh SC BUG 1965 M50
7 40:53 DANKOV SERGEY O-Kompas 1968 M50
8 41:28 GOLDMANN Róbert SDS 1968 M50
10 45:26 NAGY Ákos SDS 1969 M50
14 47:52 SCHULTHEISZ György KFKI 1969 M50
17 50:22 GRUNDER Andreas Järfälla OK 1969 M50
18 51:36 WYSOCKI Romuald CSWIiCh Wrocław 1968 M50
20 57:20 SZOCIŃSKI ROBERT 2 PINŻ 1965 M50
22 1:00:00 SOBOŃ Leszek CSWL Poznań 1968 M50
24 1:08:05 ERTEL Radosław MUKS "Junior" Ochędz 1968 M50
28 1:27:49 WITKOWSKI Zbigniew Łódź 1969 M50
29 1:37:53 ŁASKI Tomasz KInO Stowarzysze 1965 M50
MissingPunch 3:20:00 NORDQVIST Kjell Waxholms OK 1966 M50
MissingPunch 3:20:00 WYZNAKIEWICZ Paweł Kraków 1968 M50
DidNotFinish 3:20:00 ŚMIESZEK Robert indywidualnie M50
DidNotFinish 3:20:00 TESAR Jiri AOP 1967 M50
DidNotFinish 3:20:00 ZWONEK Paweł 154 1969 M50
1 39:47 KÖNIG Stefan OLG Ortenau 1963 M55
4 43:52 STOIAN Sergii Driada 1963 M55
5 44:40 PERCHONOK Dmitry Emek Hefer 1962 M55
9 55:29 SRAMKÓ Tibor SDS 1961 M55
14 1:18:52 BEDARAU Vadzim BUG 1962 M55
DidNotFinish 3:20:00 IZGORODIN Mihail Ok.Smol 1963 M55
NotCompeting 3:20:00 BIEDERMAN Paweł M55
1 33:41 WESTIN Kjell Porsgrunn OL 1956 M60
2 36:44 POËDRAS Daniel COPV Vannes 1957 M60
3 36:45 RYŠAVÝ Jiří TJ Opava 1958 M60
4 36:58 TRYDZENSKI Henadzi Peleng-Vimpel 1955 M60
2 40:04 KLAWCZYŃSKI Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55 1100
3 41:16 NIESSNER Piotr WKS Wawel 02725 1963 M55 1067
6 47:09 WOJARSKI Krzysztof Bielsko-Biała O-Team 01121 1960 M55 906
7 47:44 WOŁOWCZYK Marek UNTS Warszawa 00113 1963 M55 890
8 48:09 MARKOWSKI Adam UKS Energetyk Dychów 01239 1961 M55 878
10 56:06 WOŁEK Andrzej UNTS Warszawa 03555 1964 M55 660
12 1:01:27 ŻEBROWSKI Dariusz OK!Sport Warszawa 01532 1963 M55 513
13 1:04:43 DEREDOS Andrzej UKS Orientuś Łódź 03247 1963 M55 423
DidNotFinish 3:20:00 MIKIELSKI Marek UMKS Orkan Ostróda 00136 1960 M55 0
1 36:30 MOSZKOWICZ Paweł WKS Wawel 00826 1967 M50 1100
2 38:57 BĄCZEK Dariusz UKS Technik Ruciane-N 04013 1965 M50 1026
3 39:13 PACHNIK Dariusz UKS "Orientpark.pl" I 00706 1969 M50 1018
6 40:42 SŁOŃSKI Marek WKS Wawel 03192 1969 M50 973
9 43:40 URBANIAK Krzysztof PZOS 00522 1967 M50 884
11 46:42 MOSSAKOWSKI Przemysław Indywidualnie 01758 1960 M50 793
12 47:37 KRUPIŃSKI Andrzej PUKS Młode Orły 01175 1969 M50 765
13 47:47 MONIAK Andrzej LKS Górzanka Nawojow 04326 1965 M50 760
15 48:56 MULLER Tomasz UMKS Kwidzyn 02577 1968 M50 725
16 50:07 PISAREK Piotr WKS Wawel 04588 1969 M50 690
19 52:14 ŻESŁAWSKI Wojciech WKS Wawel 03660 1967 M50 626
21 57:49 BURCHARDT Sławomir CSWL Poznań 03699 1966 M50 458
23 1:05:09 GRZYWACZ Andrzej CSWL Poznań 04154 M50 237
25 1:12:50 FORYSTEK Józef WKS Wawel 02080 1966 M50 5
26 1:13:09 JANOWSKI Piotr Spójnia Warszawa 01527 1965 M50 0
27 1:25:50 KARSKI Ryszard MKS Paulinum Jeleni 03807 1965 M50 0
25 57:46 WÓJCIK Grzegorz WKS Wawel 03195 1974 M45 803
26 58:15 GORAL Michał KU AZS UMCS Lublin 04551 1971 M45 791
27 58:29 REKOWSKI Tomasz UMKS Orkan Ostróda 03107 1970 M45 786
29 59:26 KIJEWSKI Jacek KU AZS WAT Warszawa 00085 1970 M45 763
30 1:02:07 SŁOMCZYŃSKI Robert UKS Orientuś Łódź 03001 1972 M45 698
31 1:04:38 KRAMSKI Mariusz UKS Energetyk Dychów 01690 1970 M45 637
33 1:08:12 KALSZTEIN Karol Harpagan Gdańsk 00985 1974 M45 551
34 1:09:52 WĄSIEWICZ Piotr Team 360 04081 1970 M45 510
36 1:11:55 BERGIER Tomasz WKS Wawel 03196 1972 M45 461
37 1:21:56 MAZUREK Piotr WKS Śląsk Wrocław 04453 M45 218
39 1:30:35 WÓJTOWICZ Grzegorz UNTS Warszawa 04546 1973 M45 9
5 38:15 LARSSON Urban OK Gipen 1955 M60
7 40:16 SOLOVEV Mikhail PionerSK Pionerskiy 1956 M60
8 42:04 COSTICĂ Gligor C S "NORD " Baia Mar M60
9 42:35 OLIINYK OLEKSANDR SIRIUS M60
11 43:20 KUSHNEROV Pavel SC BUG 1958 M60
13 46:30 JUCKELANDT Wolf-Gerold SV Robotron Dresden 1955 M60
10 42:57 KRYJOMSKI Jerzy Klub Sportowy "Koście 00963 1958 M60 965
12 44:04 MACHOWSKI Władysław UKS,,OSiR" Góra Kalwa 00482 1959 M60 933
19 52:06 MAROZ Ivan Kamerton, Minsk 1955 M60
20 53:26 CAPPER Mike Limestone Cowboys 1955 M60
24 1:03:50 SIDOROV Sergej Dnepr 1959 M60
16 50:20 PIETRUSIŃSKI Marek KS Artemis Wrocław 01323 1956 M60 753
17 50:22 MĄDRZYŃSKI Zbigniew UMKS Kwidzyn 02885 1956 M60 752
18 51:21 CEPURDEJ Oleksandr UMKS Kwidzyn 04180 1958 M60 724
21 57:20 SYPUŁA Sławomir UNTS Warszawa 00748 1958 M60 552
22 59:28 KRET Jacek LKS Górzanka Nawojow 03723 1957 M60 491
23 59:53 WIERCIŃSKI Piotr MKS Metalowiec Łódź 01105 1956 M60 479
MissingPunch 3:20:00 GUGA Romuald WKS Śląsk Wrocław 00716 1955 M60 0
MissingPunch 3:20:00 BELOSHIKII Vasilii SC BUG 1958 M60
1 28:47 GALBORGEN Bent Indre Ostfold OK 1953 M65
5 34:27 CHERNYKH Vladimir Ok Kaliningrad 1952 M65
6 35:47 PELYHE Dénes SDS 1954 M65
7 36:04 POŹNIAK Szymon Indywidualnie 1953 M65
8 38:53 ZEMAN Ludvík SKOB Frýdek-Místek M65
10 40:05 BABICKÝ Tomáš ZOOB Rumburk z.s. 1950 M65
11 41:20 RAZ Shlomo Rison 1954 M65
1 20:57 KLAVENESS Peter Maren OK 1949 M70
3 25:50 TRZPIL Lech 181 1900 M70
4 25:55 GARDEN Rob NWOC 1949 M70
5 27:41 KRUCZEK Stanisław WKS Wawel M70
8 33:44 KORENBERG Israel Rison 1949 M70
9 34:27 MIASNIKOV Sergei PionerSK Pionerskiy 1947 M70
3 1:15:21 ŚLIWAKOWSKI Adam MUKS "Junior" Ochędz 1940 M75
1 47:11 PIETKIEWICZ Waldemar Indywidualnie Dolnośl 01084 1943 M75 1100
2 52:55 PŁUCIENNIK Waldemar KOS Modrzew Skwierzyn 00883 1943 M75 966
2 25:42 WASILEWSKI Stanisław PUKS Młode Orły 01168 1946 M70 1100
6 28:41 BARTKOWIAK Edward WKS Grunwald Poznań 00925 1948 M70 972
7 29:25 KMIECIŃSKI Józef PUKS Młode Orły 00069 1947 M70 941
10 36:23 KUKURYKA Jan KU AZS WAT Warszawa 02353 1947 M70 643
2 31:23 SZCZEPAŃSKI Marek UKS Technik Ruciane-N 02509 1954 M65 1100
3 31:25 ŚWIERCZYŃSKI Bogdan KOS Modrzew Skwierzyn 00885 1953 M65 1099
4 33:14 MAŃKA Zbigniew KU AZS UMCS Lublin 00567 1954 M65 1035
9 39:34 ŁUŃSKI Zbigniew UMKS Orkan Ostróda 00132 1952 M65 813
12 42:36 WYSOCKI Andrzej UKS Kometa Gliwice 02697 1951 M65 707
13 46:04 PASZYŃSKI Józef UKS Orientuś Łódź 00383 1953 M65 585
MissingPunch 3:20:00 GLIŃSKI Henryk KS Artemis Wrocław 01324 1950 M65 0
30 1:51:16 WIEJACKI Janusz PUKS Młode Orły 02422 1966 M50 0
1 47:40 DURA Kazimierz WKS Śląsk Wrocław 00720 1939 M80 1100
6 38:16 DEPTUŁA Jerzy UKS Energetyk Dychów 01055 1959 M60 1100
14 48:49 OLBRYCHT Janusz OLBnO 00228 1955 M60 797
15 50:06 KONSTANCIAK Andrzej OK!Sport Warszawa 00865 1959 M60 760
11 56:49 CZERKAWSKI Wacław UKS Sparta Czyżowice 01496 1960 M55 640
2 45:29 CZAPLA Przemysław WKS Wawel 02933 1974 M45 1100
6 50:28 BANACH Krzysztof UMKS Orkan Ostróda 01440 1974 M45 979
11 52:01 SKORUPA Mariusz LKS Górzanka Nawojow 01004 1970 M45 942
21 56:22 KRZYŻOSTANEK Jarosław UKS 'Grom" Sokolniki 02547 1973 M45 837
5 27:01 PUDEŁEK Paweł LKS Górzanka Nawojow 04339 1971 M40B 550
29 2:24:06 KOSICKI Roman UKS Energetyk Dychów 03243 1977 M40 0
4 55:59 ŁĄCKI Łukasz UKS OSiR Góra Kalwari 01673 1982 M35 1100
9 52:27 CHARUBA Łukasz UKS Orientuś Łódź 00402 1990 M21E 1092
3 45:58 CHMIELECKI Piotr UKS Orientuś Łódź 00369 1987 M21A 550
17 1:17:50 BERNAŚ Tomasz WKS Śląsk Wrocław 03883 1987 M21A 169
7 45:46 OLSZEWSKI Bartłomiej UNTS Warszawa 02572 2002 M18 1094
24 47:32 MAŁECKI Marcel MUKS "Junior" Ochędz 03086 2004 M16 466
2 20:59 ZŁOTOWSKI Michał MKS MOS Wrocław 04294 2006 M14B 550
3 22:59 KOZŁOWSKI Jakub UKS 'Grom" Sokolniki 04385 2005 M14B 498
25 50:00 FRONIA Jakub UKS GOK Galewice 04116 2005 M14 0
1 14:53 NAROŻNY Kacper UKS GOK Galewice 04119 2007 M12 1100
19 21:55 STEFAŃCZAK Tymon MKS MOS Wrocław 04344 2008 M12 580
4 17:32 WIŚNIEWSKI Adam UKS Azymut Pabianice 04406 2010 M10 1039
2 37:47 SŁOŃSKA Bogusława WKS Wawel 03655 1976 K40B 550
2 44:32 GRABOWSKA Joanna WKS Wawel 03716 K40 1100
9 49:00 MARSZAŁEK Maria UKS Kometa Gliwice 04147 K40 990
1 42:26 RASCZUPKINA Nina UMKS Kwidzyn 04181 1984 K35 1100
1 57:58 PUDEŁEK Michalina LKS Górzanka Nawojow 03999 2000 K20 1100
2 40:55 GIELEC Zuzanna UKS Orientuś Łódź 03046 2002 K18 1100
MissingPunch 3:20:00 GOLA Martyna UKS Orientuś Łódź 03048 2003 K16 0
1 27:40 MULLER Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K14 1100
1 13:31 NIESSNER Pola WKS Wawel 03651 2007 K12 1100
2 13:59 SŁOŃSKA Antonina WKS Wawel 03190 2007 K12 1062
3 16:19 OLEJNIK Jaśmina WKS Wawel 03938 2008 K12 872
4 16:26 PODGÓRSKA Marta Klub Sportowy "Koście 03611 2007 K12 863
6 17:31 BISKUPSKA Julia WKS Wawel 03646 2008 K12 774
7 18:57 WĄSIEWICZ Urszula Team 360 04082 2007 K12 658
8 19:12 OLIINYK Yelyzaveta WKS Wawel 04023 2008 K12 637
11 20:13 MIANOWSKA Antonina UNTS Warszawa 03554 2007 K12 555
12 20:50 STANIEC Julia MKS MOS Wrocław 04346 2008 K12 505
13 20:52 ŁĄCKA Julia UKS OSiR Góra Kalwari 03573 2007 K12 502
14 22:07 MOSZKOWICZ Julia WKS Wawel 04022 2008 K12 400
15 22:42 CHABIERA Filomena UNTS Warszawa 03856 2007 K12 353
21 26:45 SZCZYGIEŁ Hanna MKS MOS Wrocław 02911 2007 K12 23
1 17:24 SZAFAREWICZ Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 1100
4 22:36 DŻUMAGA Sara UKS Dąb Leszno 04233 2009 K10 771
5 23:32 PODGÓRSKA Gabriela Klub Sportowy "Koście 04164 2009 K10 712
6 25:23 WYSOCKA Michalina MKS MOS Wrocław 04012 2010 K10 595
7 26:45 PABICH Hanna UKS Azymut Pabianice 04168 2011 K10 509
DidNotFinish 3:20:00 ROMBEL Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10 0