Wyniki: Kuyavia Cup - Etap 2


Etap 2

Ostrówce   2019-05-26
 rank: 1,10  indywidualne  średni

Pozostałe etapy
Etap 1  2019-05-25 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 22:41 Pietrzyk Maja UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 2009 K10
3 42:09 Kurkowiak Jagoda WKS Grunwald Poznań 2009 K10
4 58:45 Kurkowiak Jasmina . . 2011 K10
3 40:19 Paszkiewicz Martyna UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 2000 K12
4 50:09 Rogala Ewelina SP nr 1 Mogilno 2005 K12
5 50:11 Ostrowska Amelia SP nr 1 Mogilno 2005 K12
6 50:12 Radomska Rozalia SP nr 1 Mogilno 2005 K12
3 48:37 Sowa Anielka UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 04051 2006 K14
5 54:37 Wojtysiak Paula UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 04052 2005 K14
2 1:19:56 Kozłowska Olga PATRIA Młynne 02271 2001 K18
NotCompeting 1:04:46 PK Kozłowska PK Wiktoria PATRIA Młynne 2001 K18
DidNotFinish 1:53:19 Winczewska Katarzyna Orientuś Łódź 00394 1992 K20/K21E
1 1:15:39 Hoffmann Barbara . . 2000 K21B
3 1:44:14 Malanowska Anna . . 1986 K21B
4 1:47:04 Filipek Małgorzata . . 1989 K21B
1 50:31 Florkowska-Dwojak Marta WKS Grunwald Poznań 00920 1982 K35/K40
4 1:31:04 Szewczyk Joanna SKARMAT Toruń C32011 1978 K35/K40
4 1:56:12 Pilarczyk - Pupiec Agnieszka UKS Siódemka Rumia 1971 K45
2 49:57 Soloveva Elena PionerSK PionerSK 1958 K50+
5 1:06:06 Gruszecka Beata Biskupice Biskupice 1962 K50+
2 25:53 Krempiński Franek UKS Azymut Pabianice 2007 M12
MissingPunch 50:09 Kwiatkowski Wiktor SP nr 1 Mogilno 2005 M12
7 1:29:55 Józefowicz Emil UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 2000 M14
8 1:38:09 Jaszczyk Piotr UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 04048 2006 M14
9 2:22:55 Błaszczyk Aleksander UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 2000 M14
2 47:18 Sowa Oskar UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 03424 2003 M16
2 1:07:30 Galicz Karol BKS Wataha Warszawa 01853 1986 M20/M21E 960
3 1:07:50 Wensław Mateusz Azymut 45 Gdynia 00153 1987 M20/M21E 954
4 1:10:36 Dudek Wojciech PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 01171 1994 M20/M21E 903
5 1:13:55 Sokalski Dariusz AZS WAT Warszawa 00715 1984 M20/M21E 842
6 2:09:20 Szczepaniuk Kamil AZS WAT Warszawa 04255 1997 M20/M21E 0
7 2:12:27 Filipiak Mateusz KS Hades Poznań 04415 1998 M20/M21E 0
1 42:18 Wołek Stanisław UNTS Warszawa 03557 2004 M16 1100
1 26:55 Maciejewski Bartłomiej BKS Wataha Warszawa 03943 2006 M14 1100
2 38:41 Stopczyński Bartosz BKS Wataha Warszawa 04093 2006 M14 619
4 1:03:24 Ciechanowicz Mikołaj Azymut 45 Gdynia 03941 2000 M14 0
5 1:11:34 Stefaniak Robert Azymut 45 Gdynia 04466 2006 M14 0
6 1:23:37 Kilichowski Kacper Azymut 45 Gdynia 04126 2000 M14 0
1 24:47 Ukleja Krzysztof Azymut 45 Gdynia 03120 2008 M12 1100
3 29:03 Zieliński Tomasz KS Hades Poznań 03701 2007 M12 911
4 30:39 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś Łódź 03711 2007 M12 840
5 31:54 Staniewski Jędrzej KS Hades Poznań 04681 2008 M12 784
1 26:43 Kaszkiewicz Tymon Azymut 45 Gdynia 04467 2009 M10 1100
2 30:17 Kaszkiewicz Leon Azymut 45 Gdynia 04711 2010 M10 953
1 48:11 Wołowczyk Mariola UNTS Warszawa 00112 1968 K50+ 1100
3 1:00:45 Wołek Małgorzata UNTS Warszawa 03556 1966 K50+ 813
6 1:34:04 Galicz Krystyna BKS Wataha Warszawa 03142 1951 K50+ 53
1 32:18 Nowak Beata Azymut 45 Gdynia 00144 1973 K45 1100
2 42:35 Kozłowska Jolanta PATRIA Młynne 02841 1974 K45 750
3 44:44 Mianowska Dorota UNTS Warszawa 02405 1974 K45 677
2 1:02:57 Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 1975 K35/K40 1100
3 1:06:15 Ukleja Ewa Azymut 45 Gdynia 03714 1980 K35/K40 1042
2 1:26:15 Jędrowska Katarzyna KS Hades Poznań 04149 2000 K21B 550
1 54:35 Wiśniewska Hanna WKS Grunwald Poznań 00724 1990 K20/K21E 1100
2 55:37 Hornik Aleksandra WKS Grunwald Poznań 01524 2000 K20/K21E 1079
3 57:11 Gwóźdź Ewa Orientuś Łódź 00384 1990 K20/K21E 1048
4 1:07:22 Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 00330 1982 K20/K21E 842
5 1:18:47 Olejnik Agata UKS Orientuś Łódź 00376 1994 K20/K21E 612
6 1:20:35 Durzyńska Katarzyna 5 Lubuski Pułk A Sulechów 03584 1992 K20/K21E 576
7 1:21:29 Ewiak Natalia Orientuś Łódź 00416 1992 K20/K21E 558
8 1:21:50 Ewiak - Paszyńska Alicja Orientuś Łódź 00363 2000 K20/K21E 551
1 58:28 Mianowska Julia UNTS Warszawa 02096 2000 K18 1100
1 32:51 Ukleja Patrycja Azymut 45 Gdynia 03121 2006 K14 1100
2 34:33 Nowak Anna Azymut 45 Gdynia 02858 2006 K14 1043
4 54:11 Pupiec Agata UKS Siódemka Rumia 03391 2005 K14 386
1 24:06 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper UKS Traper 03546 2008 K12 1100
2 30:00 Mianowska Antonina UNTS Warszawa 03554 2007 K12 831
2 36:51 Pabich Hanna UKS Azymut Pabianice 04168 2011 K10 1100
8 2:32:16 Dolak Bartłomiej AZS WAT Warszawa 02905 1998 M20/M21E
DidNotFinish 37:26 Konarczak Dariusz KS Hades Poznań 00903 2000 M20/M21E 0
3 1:23:43 Kluska Rafał SKARMAT Toruń 01490 1998 M21B
4 1:32:24 Aftyka Mateusz UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 1954 M21B
5 1:57:04 Krochmal Adam UNTS Warszawa 02400 1986 M21B
1 52:44 From Piotr CSLog Grudziądz 1983 M35
3 56:39 Wojciechowski Krzysztof SKARMAT Toruń C32009 1974 M35
4 1:23:35 Meller Błażej KS Hades Poznań 04746 1984 M35
6 2:12:11 Mataczyński Marcin 2 pinż Inowrocław 1980 M35
DidNotFinish Ukleja Marcin Azymut 45 Gdynia M35
2 55:13 Balmowski Radosław 2 pinż Inowrocław 2000 M40
3 1:01:36 Pancerz Piotr . . 02974 1977 M40
5 2:31:04 Łątkowski Krzysztof KB MANIAC Poznań 1979 M40
1 52:13 Gliszczynski Janusz Terenowe RENDEZ- Terenowe RENDEZ-VOUS 1974 M45
4 1:20:51 Grajek Grzegorz 2 pinż Inowrocław 1970 M45
5 2:08:12 Szynkarek Paweł Samowolka Samowolka 1971 M45
3 1:17:17 Pupiec Mariusz UKS Siódemka Rumia 1969 M50
4 1:19:59 Sandal Trond JFTC JFTC 1965 M50
5 1:21:08 Szociński Robert 2 pinż Inowrocław 1965 M50
7 2:08:11 Czaplicki Paweł Czasem Lasem 1968 M50
MissingPunch 1:01:46 Kluska Wojciech SKARMAT Toruń C32008 1968 M50
MissingPunch 2:04:10 Gruszecki Jarek Biskupice Biskupice 1962 M55
2 46:49 Solovev Mikhail PionerSK PionerSK 1956 M60
5 55:14 Fijor Waldemar SKARMAT Toruń C32001 1958 M60
6 1:20:06 Steinke Wiesław SKARMAT Toruń C32010 1959 M60
MissingPunch 1:02:02 Dominiak Zdzisław UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 1954 M65+
1 25:31 Bałażyk Mateusz UKS Traper UKS Traper 2008 RKM/10R
2 48:19 Rogala Piotr SP nr 1 Mogilno 2011 RKM/10R
1 1:08:56 Jusik Paweł www.poznajpoznan Poznań 1984 R Długa
MissingPunch 2:23:40 Farbotko Ania Forest Gang Fotest Gang 1977 R Długa
MissingPunch 2:23:45 Farbotko Amelia Forest Gang Fotest Gang 2004 R Długa
1 36:56 Wensław Justyna Azymut 45 Gdynia 1989 R Średnia
2 48:51 Hutnik Anna 1 Brygada Logist Bydgoszcz 1989 R Średnia
3 51:02 Elias Francisco Refugee Team Refugee Team 2019 R Średnia
4 55:28 Lemke Katarzyna Fordon Team Bydgoszcz 1981 R Średnia
5 1:03:29 Kubiszewska Marta Fordon Team Bydgoszcz 1984 R Średnia
6 1:20:59 Reiwer Łukasz Samodzielna Grup Bydgoszcz 1981 R Średnia
7 1:32:33 Filipiak Agnieszka KS Hades Poznań 04413 1975 R Średnia 550
1 52:48 Pokora Edward UMKS Kwidzyn Kwidzyn 01503 1944 M65+ 1100
1 46:10 Krochmal Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 00076 2000 M60 1100
3 51:25 Mądrzyński Zbigniew UMKS Kwidzyn Kwidzyn 02885 1956 M60 975
4 54:26 Lewoń Bogdan UMKS ORKAN Ostróda 00130 1955 M60 903
1 37:52 Kozłowski Jacek PATRIA Młynne 01044 1963 M55 1100
2 38:50 Wołowczyk Marek UNTS Warszawa 00113 1963 M55 1072
4 44:53 Porzycz Jerzy Azymut 45 Gdynia 00154 1961 M55 896
5 45:35 Wołek Andrzej UNTS Warszawa 03555 1964 M55 876
6 46:24 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś Łódź 03294 1964 M55 852
7 49:19 Lech Bogdan UMKS ORKAN Ostróda 00789 1960 M55 767
1 48:02 Bartczak Jarosław UMKS ORKAN Ostróda 00743 1968 M50 1100
2 53:01 Klasa Tomasz KS Hades Poznań 03730 1966 M50 986
6 1:23:58 Burchardt Sławomir CSWLąd Poznań 03699 1966 M50 277
2 52:56 Filipiak Marek KS Hades Poznań 04414 1973 M45 1100
3 53:04 Mianowski Rafał UNTS Warszawa 02068 1973 M45 1097
MissingPunch 1:04:28 Kosicki Tomasz Ok!Sport Warszawa 01522 1971 M45 0
1 48:22 Nowak Jacek Azymut 45 Gdynia 00143 1976 M40 1100
4 2:01:07 Maciejewski Mikołaj BKS Wataha Warszawa 03944 1976 M40 0
2 54:10 Wojciech Sebastian Wilga Orient Wilga Orient 04542 1983 M35 1100
5 1:43:21 Włodarczyk Łukasz UKS Traper UKS Traper 03889 1980 M35 101
3 43:26 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn Kwidzyn 03895 1962 M55 938
1 1:10:15 Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 1976 M21B 550
2 1:16:46 Łubis Michał UKS Azymut Pabianice 02657 1985 M21B 499
1 59:53 Olejnik Michał WKS Grunwald Poznań 00340 1992 M20/M21E 1100
NotCompeting 1:07:46 PK Dwojak PK Wojciech WKS Śląsk Wrocław 00728 1981 M20/M21E 0
3 47:50 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 245
4 1:03:03 Krochmal Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 00075 1958 K50+ 761
1 54:47 Filipiak Adrianna KS Hades Poznań 04153 2003 K16 1100