Wyniki: Kuyavia Cup - Etap 1


Etap 1

Wiktorowo   2019-05-25
 rank: 1,10  indywidualne  średni

Pozostałe etapy
Etap 2  2019-05-26 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
2 40:38 Gwóźdź Ewa Orientuś Łódź 00384 1990 K20/K21E 998
1 38:20 Olejnik Michał WKS Grunwald Poznań 00340 1992 M20/M21E 1100
7 1:08:41 Filipiak Mateusz KS Hades Poznań 04415 1998 M20/M21E 229
3 40:46 Staniewski Jędrzej KS Hades Poznań 04681 2008 M12 299
1 49:39 Pokora Edward UMKS Kwidzyn Kwidzyn 01503 1944 M65+ 1100
1 29:43 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś Łódź 03294 1964 M55 1100
2 25:47 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper UKS Traper 03546 2008 K12 1100
2 26:25 Pietrzyk Maja UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 2009 K10
1 19:44 Mianowska Tosia UNTS Warszawa 2007 K12
3 33:09 Grabianowska Adrianna WKS Grunwald Poznań 2007 K12
4 56:35 Paszkiewicz Martyna UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 2000 K12
1 27:53 Nowak Anna Azymut 45 Gdynia 2006 K14
3 31:29 Sowa Anielka UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 2006 K14
DidNotFinish 55:25 Wojtysiak Paula UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 04052 2005 K14
1 52:44 Mianowska Julia UNTS Warszawa 2000 K18
2 1:05:50 PK Kozłowska PK Wiktoria PATRIA Młynne 2001 K18
3 1:11:54 Kozłowska Olga PATRIA Młynne 02271 2001 K18
9 1:07:14 Winczewska Katarzyna Orientuś Łódź 00394 1992 K20/K21E
1 1:09:36 Jędrowska Katarzyna KS Hades Poznań 2000 K21B
2 1:09:55 Adamczyk Dorota SKARMAT Toruń 1986 K21B
3 1:35:09 Malanowska Anna . . 1986 K21B
MissingPunch 1:06:36 Hoffmann Barbara . . 2000 K21B
MissingPunch 1:42:18 Filipek Małgorzata . . 1989 K21B
2 46:49 Florkowska-Dwojak Marta WKS Grunwald Poznań 00920 1982 K35/K40
4 1:15:02 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka UKS Siódemka Rumia 1971 K45
2 49:57 Soloveva Elena PionerSK PionerSK 1958 K50+
6 1:27:33 Gruszecka Beata Biskupice Biskupice 1962 K50+
1 19:48 Krempiński Franek UKS Azymut Pabianice 2007 M12
4 52:00 Stopczyński Bartosz BKS Wataha Warszawa 04093 2006 M14 0
6 47:53 Grabianowski Mateusz WKS Grunwald Poznań 2007 M12
3 49:35 Ciechanowicz Mikołaj Azymut 45 Gdynia 2000 M14
5 1:01:09 Józefowicz Emil UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 2000 M14
6 1:11:15 Jaszczyk Piotr UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 04048 2006 M14
8 1:43:14 Kilichowski Kacper Azymut 45 Gdynia 2000 M14
MissingPunch 50:53 Błaszczyk Aleksander UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 2000 M14
1 46:58 Sowa Oskar UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 03424 2003 M16
7 1:33:13 Stefaniak Robert Azymut 45 Gdynia 04466 2006 M14 0
3 44:47 PK Dwojak PK Wojciech WKS Śląsk Wrocław 1981 M20/M21E
2 23:35 Ukleja Krzysztof Azymut 45 Gdynia 03120 2008 M12 1100
4 47:09 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś Łódź 03711 2007 M12 1
5 47:41 Zieliński Tomasz KS Hades Poznań 03701 2007 M12 0
1 24:21 Kaszkiewicz Tymon Azymut 45 Gdynia 04467 2009 M10 1100
2 33:24 Kaszkiewicz Leon Azymut 45 Gdynia 04711 2010 M10 691
1 38:29 Wołowczyk Mariola UNTS Warszawa 00112 1968 K50+ 1100
3 58:21 Krochmal Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 00075 1958 K50+ 532
4 1:02:06 Wołek Małgorzata UNTS Warszawa 03556 1966 K50+ 425
5 1:26:23 Galicz Krystyna BKS Wataha Warszawa 03142 1951 K50+ 0
1 29:25 Nowak Beata Azymut 45 Gdynia 00144 1973 K45 1100
2 37:04 Kozłowska Jolanta PATRIA Młynne 02841 1974 K45 814
3 50:37 Mianowska Dorota UNTS Warszawa 02405 1974 K45 307
1 42:28 Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 1975 K35/K40 1100
3 1:03:52 Ukleja Ewa Azymut 45 Gdynia 03714 1980 K35/K40 546
1 37:11 Hornik Aleksandra WKS Grunwald Poznań 01524 1996 K20/K21E 1100
3 43:32 Wiśniewska Hanna WKS Grunwald Poznań 00724 1990 K20/K21E 912
4 46:31 Olejnik Agata UKS Orientuś Łódź 00376 1994 K20/K21E 824
6 58:13 Durzyńska Katarzyna 5 Lubuski Pułk A Sulechów 03584 1992 K20/K21E 478
7 1:01:12 Ewiak Natalia Orientuś Łódź 00416 1992 K20/K21E 390
8 1:01:14 Ewiak Paszynska Alicja Orientuś Łódź 00363 1987 K20/K21E 389
1 56:12 Filipiak Adrianna KS Hades Poznań 04153 2003 K16 1100
4 52:43 Pupiec Agata UKS Siódemka Rumia 03391 2005 K14 171
1 18:27 Pabich Hanna UKS Azymut Pabianice 04168 2011 K10 1100
5 50:12 Sokalski Dariusz AZS WAT Warszawa 00715 1984 M20/M21E 759
2 28:35 Ukleja Patrycja Azymut 45 Gdynia 03121 2006 K14 1100
5 46:34 Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 00330 1982 K20/K21E 822
2 55:44 Wołek Stanisław UNTS Warszawa 03557 2004 M16 1100
4 44:53 Galicz Karol BKS Wataha Warszawa 01853 1986 M20/M21E 912
2 32:20 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 821
2 42:07 Wensław Mateusz Azymut 45 Gdynia 00153 1987 M20/M21E 991
9 1:16:09 Dolak Bartłomiej AZS WAT Warszawa 02905 1998 M20/M21E
MissingPunch 1:46:47 Szczygielski Jakub 1 PBL bydgoszcz 1993 M20/M21E
3 1:00:15 Aftyka Mateusz UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 1954 M21B
4 1:18:00 Krochmal Adam UNTS Warszawa 02400 1986 M21B
1 38:10 From Piotr CSLog Grudziądz 1983 M35
2 38:13 Wojciechowski Krzysztof SKARMAT Toruń C32009 1974 M35
3 1:03:27 Meller Błażej KS Hades Poznań 1984 M35
4 1:21:02 Mataczyński Marcin 2 pinż Inowrocław 1980 M35
5 1:29:33 Ukleja Marcin Azymut 45 Gdynia M35
MissingPunch 57:27 Włodarczyk Łukasz UKS Traper UKS Traper 1980 M35
2 38:35 Balmowski Radosław 2 pinż Inowrocław 2000 M40
3 43:44 Pancerz Piotr . . 02974 1977 M40
5 1:46:12 Łątkowski Krzysztof KB MANIAC Poznań 1979 M40
1 41:19 Gliszczynski Janusz Terenowe RENDEZ- Terenowe RENDEZ-VOUS 1974 M45
5 53:47 Grajek Grzegorz 2 pinż Inowrocław 1970 M45
6 1:14:38 Szynkarek Paweł Samowolka Samowolka 1971 M45
3 49:50 Czaplicki Paweł Czasem Lasem 1968 M50
4 50:11 Kluska Wojciech SKARMAT Toruń C32008 1968 M50
5 51:50 Pupiec Mariusz UKS Siódemka Rumia 1969 M50
6 1:13:13 Szociński Robert 2 pinż Inowrocław 1965 M50
7 1:26:43 Sandal Trond JFTC JFTC 1965 M50
MissingPunch 1:09:54 Burchardt Słaomir CSWLąd Poznań 1966 M50
4 1:13:35 Maciejewski Mikołaj BKS Wataha Warszawa 03944 1976 M40 0
1 39:01 Solovev Mikhail PionerSK PionerSK 1956 M60
2 40:36 Krochmal Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 2000 M60
3 45:34 Fijor Waldemar SKARMAT Toruń C32001 1958 M60
4 48:18 Steinke Wiesław SKARMAT Toruń C32010 1959 M60
1 44:23 Łubis Michał UKS Azymut Pabianice 02657 1985 M21B 550
2 50:16 Dominiak Zdzisław UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA 1954 M65+
1 1:14:53 Jusik Paweł www.poznajpoznan Poznań 1984 R Długa
2 2:50:35 Farbotko Amelia Forest Gang Fotest Gang 2004 R Długa
3 2:50:36 Farbotko Patrycja Forest Gang Fotest Gang 2010 R Długa
4 2:50:37 Farbotko Ania Forest Gang Fotest Gang 1977 R Długa
1 36:41 Wensław Justyna Azymut 45 Gdynia 1989 R Średnia
2 40:21 Krause Bartłomiej www.poznajpoznan Poznań 1981 R Średnia
3 44:55 Reiwer Łukasz Samodzielna Grup Bydgoszcz 1981 R Średnia
5 1:01:08 Hutnik Anna 1 Brygada Logist Bydgoszcz 1989 R Średnia
6 1:08:56 Elias Francisco Refugee Team Refugee Team 2019 R Średnia
MissingPunch 52:43 Lemke Katarzyna Fordon Team Bydgoszcz 1981 R Średnia
DidNotFinish 1:47:36 Adamczyk Dawid SKARMAT Toruń 1986 R Średnia
DidNotFinish 2:26:37 Kubiszewska Marta Fordon Team Bydgoszcz 1984 R Średnia
2 45:29 Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 1976 M21B 536
6 39:52 Porzycz Jerzy Azymut 45 Gdynia 00154 1961 M55 724
MissingPunch 30:50 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn Kwidzyn 03895 1962 M55 0
1 39:05 Bartczak Jarosław UMKS ORKAN Ostróda 00743 1968 M50 1100
5 54:06 Lewoń Bogdan UMKS ORKAN Ostróda 00130 1955 M60 1100
2 32:12 Wołowczyk Marek UNTS Warszawa 00113 1963 M55 1008
3 32:14 Kozłowski Jacek PATRIA Młynne 01044 1963 M55 1007
4 37:25 Lech Bogdan UMKS ORKAN Ostróda 00789 1960 M55 815
6 57:21 Konarczak Dariusz KS Hades Poznań 00903 1984 M20/M21E 554
4 57:24 Filipiak Agnieszka KS Hades Poznań 04413 1975 R Średnia
8 1:15:51 Szczepaniuk Kamil AZS WAT Warszawa 04255 1997 M20/M21E 23
5 38:55 Wołek Andrzej UNTS Warszawa 03555 1964 M55 759
2 45:32 Klasa Tomasz KS Hades Poznań 03730 1966 M50 918
2 47:00 Filipiak Marek KS Hades Poznań 04414 1973 M45 1100
3 47:08 Mianowski Rafał UNTS Warszawa 02068 1973 M45 1097
MissingPunch 47:24 Dudek Wojciech PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 01171 1994 M20/M21E 0
4 53:37 Kosicki Tomasz Ok!Sport Warszawa 01522 1971 M45 945
1 33:43 Nowak Jacek Azymut 45 Gdynia 00143 1976 M40 1100
1 25:48 Maciejewski Bartłomiej BKS Wataha Warszawa 03943 2006 M14 1100