Wyniki: MP, MPW w BnO - nocny, średni - średni dystans


średni dystans

Smołdzęcino   2019-05-19
 rank: 1,30  indywidualne  średni

Pozostałe etapy
bieg nocny  2019-05-18 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
16 37:40 Gola Martyna UKS Orientuś 03048 2003 K16 620
1 24:44 Sudoł Hanna WKS Śląsk 03491 2003 K16 1300
3 30:58 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 972
5 31:31 Pesta Anna UKS Azymut 45 02741 2003 K16 943
3 30:58 Nitsch Aleksandra UNTS 02409 2003 K16 972
6 32:05 Doreń Wiktoria UKS Orientuś 03854 2003 K16 914
7 32:30 Mazurek Joanna WKS Śląsk 02222 2003 K16 892
8 33:32 Orzechowska Aleksandra UKS Azymut Dębów 04057 2003 K16 837
9 33:34 Przeszłowska Hanna UKS Traper 03317 2003 K16 836
10 33:55 Gradek Zuzanna UKS Traper 02575 2003 K16 817
11 34:08 Powichrowska Ilona UKS OSiR 02781 2004 K16 806
12 35:00 Majewska Maja PUKS Młode Orły 03218 2004 K16 760
13 35:31 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 2003 K16 733
14 37:02 Berlińska Paulina UKS Orientuś 03503 2003 K16 654
15 37:28 Chabiera Lena UNTS 02391 2003 K16 631
4 43:30 Olejnik Agata UKS Orientuś 00376 1994 K21 1020
5 43:55 Gwóźdź Ewa UKS Orientuś 00384 1990 K21 1005
6 44:27 Wiktor Lucyna WKS Śląsk 01452 1988 K21 986
7 45:38 Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 00330 1982 K21 943
8 47:16 Fortuniak Weronika UKS Orientuś 02836 1998 K21 884
9 47:18 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś 00413 1995 K21 882
10 47:46 Matyba Anna WKS Grunwald 01569 1996 K21 865
11 48:40 Drągowska Maria KS OK!Sport 00685 1995 K21 833
12 48:59 Murawska Marta HKS Azymut 03255 1998 K21 821
13 49:50 Wańczyk Zuzanna PUKS Młode Orły 01664 1997 K21 790
14 50:40 Borychowska Marlena MKS Paulinum 00167 1988 K21 760
15 51:08 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 K21 743
16 51:42 Ślusarczyk Katarzyna KS OK!Sport 03480 1989 K21 723
17 52:12 Machowska Weronika UKS OSiR 00483 1986 K21 704
18 52:36 Lubak Kamila WKS Śląsk 00943 1991 K21 690
19 55:32 Lubomska (Lajn) Daria UKS Azymut 45 00345 1989 K21 583
21 56:23 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21 553
22 58:23 Morawska Anna UKS Azymut 45 00234 1993 K21 480
23 1:00:47 Fell Ronja KOS BnO 04261 1993 K21 393
24 1:02:14 Zięba Emilia WKS Śląsk 01828 1998 K21 340
25 1:06:09 Kulczycka-Wójcik Dominika KS Kościelec Chrzanów 00966 1993 K21 198
26 1:06:22 Nikitczenko Natasza UKS Orientuś 03250 1997 K21 190
27 1:07:41 Durzyńska Katarzyna HKS Azymut 03584 1992 K21 142
28 1:08:57 Dyzio Katarzyna WKS Wawel 00845 1988 K21 96
29 1:20:47 Kuźba Justyna UKS Siódemka 01349 1994 K21 0
1 25:20 Cych Agnieszka WKS Śląsk 02099 1999 K20 1300
NotCompeting 1:37:56 Titenkova Olga Orion K21
2 27:26 Głowacz Julia UNTS 02754 2000 K20 1192
3 29:21 Ciesiółka Katarzyna WKS Śląsk 01827 2000 K20 1094
4 29:33 Biederman Adrianna WKS Wawel 01509 2000 K20 1084
5 29:48 Deptulska Maria UNTS 02366 2000 K20 1071
7 32:58 Garbacik Maja WKS Wawel 01585 2000 K20 908
8 33:26 Bielecka Aleksandra UKS Siódemka 02163 2000 K20 884
9 33:34 Hutsenko Yelyzaveta WKS Wawel 04574 2000 K20 878
10 34:45 Pudełek Michalina LKS Górzanka 03999 2000 K20 817
11 35:32 Filipczak Natalia PUKS Młode Orły 01927 2000 K20 777
12 35:45 Kreft Oliwia UKS Siódemka 02203 1999 K20 765
13 39:38 Listek Marta WKS Wawel 01530 1999 K20 566
14 1:13:12 Chrubczyńska Patrycja UKS Traper 01942 2000 K20 0
1 25:36 Mazurek Agnieszka WKS Śląsk 02223 2001 K18 1300
2 28:44 Gielec Zuzanna UKS Orientuś 03046 2002 K18 1141
3 28:45 Topór Magdalena WKS Wawel 02935 2001 K18 1140
4 30:24 Bączek Małgorzata WKS Wawel 04014 2001 K18 1056
6 31:09 Block Amelia UKS Orientuś 02132 2002 K18 1018
7 31:25 Słońska Zofia WKS Wawel 03191 2002 K18 1005
8 31:38 Leśnicka Agnieszka UKS Azymut Dębów 02611 2002 K18 994
9 32:11 Mianowska Julia UNTS 02096 2001 K18 966
10 32:24 Pogoda Kinga UKS Kometa 02490 2002 K18 955
11 34:27 Żurek Marta UKS Siódemka 02116 2002 K18 851
12 36:11 Dzierwa Hanna KS Kościelec Chrzanów 02057 2001 K18 763
13 38:28 Polewka Aleksandra UKS Kometa 02462 2002 K18 647
14 38:42 Piwowar Lidia HKS Azymut 02374 2002 K18 635
15 39:20 Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 603
17 41:54 Melzer Zofia UKS Siódemka 02114 2001 K18 472
18 42:40 Seidel Jagoda HKS Azymut 02175 2001 K18 433
19 46:57 Sobel Natalia UKS Kometa 02491 2002 K18 216
20 48:02 Kędzierska Nadia HKS Azymut 02377 2002 K18 161
21 51:38 Niezgódka Dominika UKS Arkady 02504 2001 K18 0
22 54:58 Ciura Aleksandra WKS Śląsk 03696 2001 K18 0
DidNotFinish 58:37 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 03517 2002 K18 0
17 47:20 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 112
18 49:27 Leśniak Matylda UKS Kometa 03406 2004 K16 1
19 52:28 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 0
20 1:01:02 Kmieć Zuzanna UKS Traper 02576 2003 K16 0
21 1:09:15 Kapska Nina HKS Azymut 03912 2004 K16 0
23 1:13:36 Dobroś Aleksandra UKS Arkady 03060 2004 K16 0
24 1:21:38 Ziętek Aleksandra UKS Arkady 03055 2003 K16 0
MissingPunch 34:13 Zielińska Oliwia PUKS Młode Orły 03217 2003 K16 0
NotCompeting 36:29 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K16 0
NotCompeting 38:29 Gielec Julia UKS Orientuś 03047 2005 K16 0
2 37:43 Wiśniewska Hanna WKS Grunwald 00724 1990 K21 1230
5 31:55 Petersburski Krystian UKS Azymut 45 03452 2001 M18 1115
6 33:04 Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 2002 M18 1061
7 35:53 Olszewski Bartłomiej UNTS 02572 2002 M18 930
8 35:55 Seidel Nikodem HKS Azymut 02173 2001 M18 928
9 37:19 Gąsior Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 863
10 38:17 Grobelny Alex HKS Azymut 02566 2002 M18 818
1 24:05 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1300
2 25:44 Paterek Mikołaj HKS Azymut 02376 2003 M16 1211
3 26:36 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 02370 2003 M16 1164
4 27:07 Toborek Jakub WKS Śląsk 02141 2003 M16 1136
6 29:31 Bartos Zbigniew UKS Orientuś 02127 2003 M16 1007
7 29:46 Pachnik Stanisław MKS Paulinum 04297 2003 M16 993
8 30:10 Kula Mateusz KOS BnO 03666 2003 M16 972
9 32:43 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 834
10 32:52 Jończy Jakub MKS Paulinum 03104 2003 M16 826
11 33:32 Nowak Michał UKS Orientuś 03929 2003 M16 790
12 34:08 Łagoda Franciszek WKS Śląsk 03281 2003 M16 758
13 34:27 Ledzion Piotr UKS Orientuś 04111 2003 M16 740
14 35:27 Kołodziejczyk Łukasz UKS Kometa 03231 2003 M16 686
15 35:33 Wójtowicz Krzysztof UNTS 03174 2004 M16 681
16 35:47 Brożyński Oliwier HKS Azymut 02380 2004 M16 668
18 36:29 Sobiński Adrian MKS Paulinum 03868 2003 M16 631
19 38:07 Trębacz Antoni KS Kościelec Chrzanów 02871 2004 M16 542
20 38:13 Curzytek Krystian UKS Azymut Dębów 03844 2004 M16 537
21 39:49 Curzytek Kacper UKS Azymut Dębów 03843 2004 M16 451
22 41:48 Bielecki Michał UKS Siódemka 02855 2004 M16 344
23 42:07 Kędzierski Nataniel WKS Śląsk 04001 2003 M16 327
24 42:13 Roman Szymon UKS Azymut Dębów 03005 2003 M16 321
25 42:27 Udycz Jonasz UKS Traper 03319 2004 M16 309
26 42:36 Wołek Stanisław UNTS 03557 2004 M16 300
27 47:05 Kotkowiak Piotr KOS BnO 03665 2004 M16 58
28 48:59 Zabuski Jakub MKS Metalowiec 03890 2003 M16 0
29 51:33 Bieniek Maksym UKS Arkady 02704 2004 M16 0
30 52:26 Kaczocha Szymon UKS Arkady 03063 2003 M16 0
31 1:25:05 Osak Maciej UKS Traper 03543 2003 M16 0
NotCompeting 33:55 Antonowicz Jan UNTS 02385 2005 M16 0
NotCompeting 35:44 Maciejewski Bartłomiej BKS Wataha 03943 2006 M16 0
NotCompeting 38:10 Podworski Kacper UKS OSiR 02780 2005 M16 0
NotCompeting 46:26 Lisiak Adam UKS Orientuś 03049 2005 M16 0
NotCompeting 48:13 Majowski Jan UKS OSiR 03502 2005 M16 0
1 55:19 Glińska Barbara UNTS 00428 1949 K70 1300
1 1:05:10 Galicz Krystyna BKS Wataha 03142 1951 K65 1300
1 39:33 Wysocka Jolanta UKS Kometa 02181 1956 K60 1300
2 40:42 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 03899 1955 K60 1262
MissingPunch 46:22 Wróblewska Bogna KS OK!Sport 00225 1958 K60 0
1 24:57 Morawska Irena UKS Azymut 45 00160 1962 K55 1300
2 29:12 Movko Marina UKS Azymut 45 03901 1960 K55 1079
3 32:29 Hornik Alicja WKS Grunwald 01296 1963 K55 907
4 32:49 Drągowska Marzena KS OK!Sport 00862 1962 K55 890
2 27:45 Wołek Ewa UNTS 01208 1968 K50 951
3 34:39 Bugaj Teresa WKS Wawel 03313 1968 K50 542
4 49:48 Wołek Małgorzata UNTS 03556 1966 K50 0
1 23:32 Depta Monika MKS Paulinum 00165 1970 K45 1300
NotCompeting 52:57 Galina Scholtz Berliner TSC 1967 K50
2 28:23 Nowak Barbara HKS Azymut 01222 1970 K45 1032
3 32:21 Etterle-Biederman Lilianna WKS Wawel 00823 1973 K45 813
4 34:39 Nowicka-Bielecka Kornelia UKS Siódemka 02729 1974 K45 686
5 36:43 Gorczyca Magdalena KS Hades 03306 1971 K45 572
6 40:05 Topór Monika WKS Wawel 03372 1970 K45 386
7 54:41 Mianowska Dorota UNTS 02405 1974 K45 0
1 30:50 Biolik Agnieszka UNTS 02178 1977 K40 1300
2 32:01 Paterek Honorata HKS Azymut 00193 1974 K40 1250
3 33:33 Bultrowicz Agnieszka KS Hades 00944 1977 K40 1185
4 36:55 Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 1975 K40 1044
5 40:10 Borek Monika UKS Traper 04531 1979 K40 906
6 1:04:40 Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 1975 K40 0
3 40:11 Gawron Katarzyna WKS Wawel 04680 1982 K35 1054
4 43:24 Ukleja Ewa UKS Azymut 45 03714 1980 K35 930
5 44:01 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades 00915 1980 K35 906
6 58:39 Golinowska Elżbieta HKS Azymut 03675 1980 K35 343
4 31:02 Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 02371 2002 M18 1156
4 35:04 Mioduszewski Mateusz Indywidualny Mazowsze 03970 1976 M40 1087
5 35:18 Gmur Karol WKS Śląsk 01237 1976 M40 1077
6 37:35 Mol Krzysztof HKS Azymut 02866 1975 M40 979
7 37:51 Czapla Tomasz WKS Wawel 03432 1976 M40 967
9 39:02 Kogut Szczepan UKS Energetyk 04553 1978 M40 916
10 41:11 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper 02906 1976 M40 823
1 29:20 Sokalski Dariusz KU AZS WAT 00715 1984 M35 1300
2 36:32 Jędras Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M35 981
3 36:36 Jaskuła Kornel Stowarzyszenie Team 360 stopni 02685 1984 M35 978
4 42:04 Wiktor Wojciech WKS Śląsk 03745 1982 M35 736
5 43:43 Cwalina Karol KS OK!Sport 03707 1983 M35 663
6 51:17 Wojciech Sebastian Indywidualnie Wielkopolskie 04542 1983 M35 327
7 53:37 Frątczak Sławomir GKS Luzino 04370 1984 M35 224
8 54:35 Król Adam UKS Arkady 04715 1980 M35 181
9 58:38 Stężycki Grzegorz Indywidualny lubuskie 04684 1982 M35 1
1 35:54 Olejnik Michał WKS Grunwald 00340 1992 M21 1300
NotCompeting 48:02 Distler Albrecht Berliner TSC M35
3 36:58 Pawlak Bartosz WKS Grunwald 00898 1990 M21 1261
4 38:00 Wołowczyk Krzysztof UNTS 00488 1995 M21 1224
5 38:01 Drągowski Kuba KS OK!Sport 00684 1990 M21 1223
6 40:07 Bernaciak Aleksander WKS Śląsk 01402 1983 M21 1147
7 40:17 Dutkowski Mikołaj UKS Arkady 00774 1992 M21 1141
8 40:55 Wensław Mateusz UKS Azymut 45 00153 1987 M21 1118
9 41:03 Richert Marcin UKS Siódemka 00149 1979 M21 1114
10 41:18 Pryjma Fryderyk UNTS 02672 1998 M21 1104
11 41:30 Galicz Karol BKS Wataha 01853 1986 M21 1097
12 42:01 Kalata Michał MKS Paulinum 00853 1989 M21 1079
14 43:29 Paszyński Piotr UKS Orientuś 00423 1981 M21 1025
15 44:03 Podziński Rafał UKS Orientuś 00410 1991 M21 1005
16 44:05 Pabich Mariusz UKS Azymut Pabianice 00338 1988 M21 1004
17 44:10 Gryzio Łukasz UKS Azymut Pabianice 00336 1988 M21 1001
18 45:57 Hewelt Maciej UKS Azymut 45 00162 1990 M21 936
19 46:52 Bednarski Jan UNTS 04096 1998 M21 903
20 47:28 Charuba Łukasz UKS Orientuś 00402 1990 M21 881
21 49:09 Szmulkowski Adam PUKS Młode Orły 00017 1993 M21 820
22 49:35 Lubkiewicz Tomasz WKS Wawel 00169 1987 M21 805
24 50:25 Zuchmański Przemysław UKS Orientuś 01724 1998 M21 774
25 52:32 Piłkowski Tadeusz KS OK!Sport 00689 1990 M21 698
26 53:16 Mossakowski Wojciech UNTS 01115 1998 M21 671
27 55:30 Garbacik Michał WKS Wawel 01584 1995 M21 590
28 56:27 Majasow Kostiantyn WKS Śląsk 01406 1983 M21 556
29 56:29 Rutka Jan UNTS 02250 1998 M21 555
30 57:17 Łubis Michał UKS Azymut Pabianice 02657 1985 M21 526
31 1:29:58 Krupa Łukasz UKS OSiR 04250 1990 M21 0
MissingPunch 48:09 Jankowiak Paweł Indywidualnie Wielkopolskie 04208 1989 M21 0
MissingPunch 1:00:34 Mazurkiewicz Jakub KS OK!Sport 04260 1993 M21 0
1 26:57 Krawczyński Mikołaj WKS Śląsk 02226 2000 M20 1300
NotCompeting 1:05:00 Fleiss Sebastian Berliner TSC M21
NotCompeting 1:17:14 Schwartz Tobias Berliner TSC M21
NotCompeting 1:19:07 Distler Carl Berliner TSC M21
2 28:57 Krzysztyński Michał WKS Wawel 02619 2000 M20 1204
3 30:13 Płóciennik Konrad UKS Azymut Pabianice 01785 2000 M20 1142
4 31:59 Kijak Jakub WKS Wawel 02994 2000 M20 1057
5 32:05 Zając Dawid UKS Azymut Pabianice 02186 2000 M20 1052
6 32:18 Żurek Grzegorz UKS Siódemka 02112 2000 M20 1042
7 32:52 Kruk Michał UKS Azymut Dębów 02606 1999 M20 1015
8 36:48 Gładecki Dawid UKS OSiR 03729 2000 M20 825
9 37:51 Rosłaniec Mateusz WKS Śląsk 02227 2000 M20 774
10 37:52 Byrczek Jan UKS Kometa 02726 2000 M20 773
MissingPunch 34:42 Kalisiak Dawid UKS Azymut Pabianice 02027 2000 M20 0
11 41:35 Pudełek Błażej LKS Górzanka 03852 2002 M18 665
12 41:56 Michalak Kacper UNTS 02980 2001 M18 648
13 42:03 Hyla Damian UKS Kometa 03332 2001 M18 643
14 43:17 Smyk Bartosz UKS Traper 02159 2002 M18 586
15 44:41 Sienkiewicz Maksymilian UKS Azymut 45 03734 2001 M18 520
16 48:22 Kucharczyk Jakub UKS Kometa 02464 2001 M18 349
17 53:09 Grzegorczyk Mateusz KOS BnO 03447 2002 M18 126
18 57:10 Biernat Michał KOS BnO 03442 2002 M18 0
19 1:01:23 Nowakowski Maciej BKS Wataha 03150 2002 M18 0
20 1:01:30 Buława Filip UKS Kometa 03410 2002 M18 0
3 33:13 Jończy Daniel MKS Paulinum 01298 1975 M40 1167
2 41:00 Płuciennik Waldemar KOS Modrzew 00883 1943 M75 1242
3 47:46 Pokora Edward UMKS Kwidzyn 01503 1944 M75 1018
MissingPunch 48:32 Ostojski Jerzy UKS Energetyk 01053 1942 M75 0
1 31:42 Michałek Janusz KOS Modrzew 00742 1948 M70 1300
3 32:38 Patejko Tadeusz KS Spójnia Warszawa 00521 1948 M70 1262
4 34:34 Królikowski Władysław KOS Modrzew 00884 1947 M70 1182
5 36:58 Wołochowicz Władysław KOS BnO 00886 1947 M70 1084
6 37:55 Bartkowiak Edward WKS Grunwald 00925 1948 M70 1045
7 38:42 Blimke Roman LKS Górzanka 00189 1946 M70 1013
1 21:58 Parzewski Jerzy KU AZS WAT 00072 1952 M65 1300
2 33:23 Miszewski Romuald Indywidualni Pomorskie 00142 1954 M65 624
3 35:26 Świerczyński Bogdan KOS Modrzew 00885 1953 M65 503
4 53:34 Wysocki Andrzej UKS Kometa 02697 1951 M65 0
5 1:11:00 Paszyński Józef UKS Orientuś 00383 1953 M65 0
1 30:40 Guga Romuald WKS Śląsk 00716 1955 M60 1300
2 33:29 Hornik Zbigniew LKO 01554 1956 M60 1181
3 34:56 Drągowski Robert KS OK!Sport 00690 1959 M60 1119
4 36:07 Krochmal Andrzej KS Spójnia Warszawa 00528 1956 M60 1069
5 38:07 Cepurdej Aleksandr UMKS Kwidzyn 04180 1958 M60 984
6 38:43 Wróblewski Tadeusz KS OK!Sport 00226 1958 M60 959
8 44:49 Wierciński Piotr MKS Metalowiec 01105 1956 M60 700
9 47:56 Chułek Aleksander UKS Azymut 45 00547 1956 M60 568
10 55:19 Kryjomski Jerzy KS Kościelec Chrzanów 00963 1958 M60 255
MissingPunch 57:54 Mądrzyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 02885 1956 M60 0
1 31:12 Niessner Piotr WKS Wawel 02725 1963 M55 1300
2 32:07 Wołowczyk Marek UNTS 00113 1963 M55 1262
3 35:10 Dyzio Włodzimierz WKS Wawel 01533 1961 M55 1135
4 37:51 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55 1023
5 39:57 Mossakowski Przemysław Indywidualny Mazowsze 01758 1960 M55 935
6 41:01 Chachurski Ryszard KU AZS WAT 00065 1963 M55 891
7 49:24 Wołek Andrzej UNTS 03555 1964 M55 542
1 26:35 Cych Piotr WKS Śląsk 00718 1968 M50 1300
3 30:56 Widziewicz Remigiusz WKS Śląsk 01064 1966 M50 1087
4 31:12 Bączek Dariusz UKS Technik Ruciane-Nida 04013 1965 M50 1074
5 31:29 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 1060
6 33:06 Pesta Adam UKS Azymut 45 02857 1969 M50 981
7 33:59 Słoński Marek WKS Wawel 03192 1969 M50 938
8 35:44 Michalak Tomasz UNTS 02981 1969 M50 853
9 36:58 Pachnik Dariusz UKS Orientpark.pl 00706 1969 M50 792
10 48:28 Olas Jacek UKS Orientuś 00422 1969 M50 230
1 26:09 Nowak Remigiusz KS Hades 00907 1972 M45 1300
2 28:01 Krasuski Marcin KS OK!Sport 02688 1972 M45 1207
4 29:00 Porzycz Janusz UKS Siódemka 00232 1973 M45 1158
3 28:54 Plesiński Mariusz Indywidualny Dolnośląskie 01304 1973 M45
5 30:15 Moszkowicz Paweł WKS Wawel 00826 M45 1096
6 31:08 Mianowski Rafał UNTS 02068 1973 M45 1052
8 32:54 Gliszczyński Janusz Indywidualny Wielkopolskie 04653 1974 M45 964
9 33:26 Czapla Przemysław WKS Wawel 02933 1974 M45 938
10 35:22 Błachut Igor Stowarzyszenie Team 360 stopni 02679 1973 M45 842
11 36:55 Dzik Mirosław LKS Górzanka 01195 1971 M45 765
12 39:25 Słomczyński Robert UKS Orientuś 03001 1972 M45 640
13 39:55 Borzyszkowski Jacek UKS Siódemka 03307 1974 M45 616
14 40:57 Gorczyca Jacek KS Hades 03305 1971 M45 564
15 41:16 Biederman Paweł WKS Wawel 01390 1971 M45 549
16 42:18 Żak Tomasz UKS Energetyk 03242 1973 M45 497
17 43:21 Kramski Mariusz UKS Energetyk 01690 1970 M45 445
18 47:07 Staszak Artur UNTS 02013 1970 M45 258
20 53:27 Murawski Piotr HKS Azymut 03588 1973 M45 0
21 1:01:32 Nowakowski Sławomir BKS Wataha 03710 1974 M45 0
MissingPunch 45:18 Polewka Tomasz UKS Kometa 00301 1973 M45 0
MissingPunch 45:41 Kosicki Tomasz KS OK!Sport 01522 1971 M45 0
11 45:11 Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 1976 M40 651
NotCompeting 58:30 Petersburski Robert BBL Police M45
12 45:43 Duda Tomasz UKS Traper 04529 1976 M40 628
13 52:53 Nowak Paweł UKS Orientuś 03930 1977 M40 319
14 54:18 Ciupa Marcin UKS Orientuś 03927 1978 M40 257
15 57:57 Kosicki Roman UKS Energetyk 03243 1977 M40 100
16 1:04:01 Maciejewski Mikołaj BKS Wataha 03944 1976 M40 0
MissingPunch 37:00 Biolik Grzegorz UNTS 02177 1976 M40 0
NotCompeting 49:46 Pancerz Piotr Warszawa M40
1 44:11 Dura Kazimierz WKS Śląsk 00720 1939 M80 1300
1 22:58 Mikuła Daria KOS BnO Łatwa
2 26:14 Stefaniak Iza KOS BnO Łatwa
3 26:28 Krempiński Franciszek UKS Azymut Pabianice Łatwa
4 28:42 Mikuła Iga KOS BnO Łatwa
1 50:12 Wysocki Stanisław KS Spójnia Warszawa 00523 1929 M90 1300
3 40:57 Cygler Paulina WKS Wawel 00836 1991 K21 1113
1 39:15 Pietkiewicz Waldemar Indywidualny Dolnośląskie 01084 1943 M75 1300
2 30:14 Golinowski Paweł Indywidualny Dolnośląskie 02892 1979 M40 1296
2 29:46 Kurzyp Stanisław WKS Śląsk 02225 2002 M18 1215
1 35:48 Hornik Aleksandra WKS Grunwald 01524 1996 K21 1300
1 1:25:16 Zielczyński Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 1300
2 31:44 Kmieciński Józef PUKS Młode Orły 00069 1947 M70 1299
7 40:00 Machowski Władysław UKS OSiR 00482 1959 M60 904
2 30:41 Depta Piotr MKS Paulinum 00148 1965 M50 1099
7 31:57 Sędłak Krystian KS OK!Sport 01130 1973 M45 1012
19 50:20 Sass Jarosław UKS Azymut 45 04717 1973 M45 98
1 30:08 Tadejewski Paweł UMKS ORKAN 00904 1979 M40 1300
8 38:53 Ciećwierz Sławomir UKS Azymut 45 04338 1979 M40 923
2 36:01 Kowalski Wojciech WKS Śląsk 00710 1982 M21 1296
13 42:16 Biederman Marcin WKS Wawel 01508 1998 M21 1069
22 49:35 Pachnik Wojciech UKS Orientpark.pl 00704 1991 M21 805
11 45:26 Kuźba Jakub UKS Siódemka 02165 2000 M20 408
NotCompeting 1:30:39 Braatz Frank IHW Alex Berlin 1962 M21
1 27:56 Pesta Piotr UKS Azymut 45 02742 2001 M18 1300
3 29:54 Deredos Bruno UKS Orientuś 02839 2001 M18 1208
5 28:24 Słomczyński Ignacy UKS Orientuś 02837 2003 M16 1067
17 36:01 Strugarek Łukasz WKS Śląsk 04160 2003 M16 656
MissingPunch 54:53 Kołodziejczyk Bartłomiej UKS Kometa 03230 2003 M16 0
1 21:53 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualny Mazowsze 00091 1968 K50 1300
1 33:47 Śliwczyńska Ilona Stowarzyszenie Team 360 stopni 02347 1978 K35 1300
2 38:39 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka 01626 1984 K35 1113
20 56:02 Dominiak Dagmara PUKS Młode Orły 00932 1997 K21 565
6 32:28 Dawidowska Natalia UKS Siódemka 02202 1999 K20 934
5 30:34 Olszanka Gabriela KS OK!Sport 02427 2001 K18 1048
16 41:06 Zając Magdalena HKS Azymut 02384 2002 K18 513
2 24:59 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1287
22 1:13:32 Cieluch Patrycja UKS Arkady 04026 2004 K16 0