Wyniki: MP, MPW w BnO - nocny, średni - bieg nocny


bieg nocny

Połczyn Zdrój   2019-05-18
 rank: 1,30  indywidualne  nocne

Pozostałe etapy
średni dystans  2019-05-19 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
2 59:01 Wiśniewska Hanna WKS Grunwald 00724 1990 K21 1154
3 59:04 Olejnik Agata UKS Orientuś 00376 1994 K21 1153
4 59:19 Gwóźdź Ewa UKS Orientuś 00384 1990 K21 1147
5 1:08:38 Drągowska Maria KS OK!Sport 00685 1995 K21 919
6 1:11:01 Matyba Anna WKS Grunwald 01569 1996 K21 860
1 54:58 Biederman Adrianna WKS Wawel 01509 2000 K20 1300
2 59:27 Ciesiółka Katarzyna WKS Śląsk 01827 2000 K20 1194
3 1:14:01 Garbacik Maja WKS Wawel 01585 2000 K20 849
4 1:18:10 Hutsenko Yelyzaveta WKS Wawel 04574 2000 K20 751
6 1:20:28 Pudełek Michalina LKS Górzanka 03999 2000 K20 697
8 1:29:50 Głowacz Julia UNTS 02754 2000 K20 475
6 1:20:28 Listek Marta WKS Wawel 01530 1999 K20 697
9 1:41:27 Kreft Oliwia UKS Siódemka 02203 1999 K20 201
DidNotFinish 47:42 Deptulska Maria UNTS 02366 2000 K20 0
DidNotFinish 1:59:33 Filipczak Natalia PUKS Młode Orły 01927 2000 K20 0
1 55:23 Topór Magdalena WKS Wawel 02935 2001 K18 1300
2 59:19 Gielec Zuzanna UKS Orientuś 03046 2002 K18 1208
3 1:07:08 Słońska Zofia WKS Wawel 03191 2002 K18 1024
4 1:07:49 Block Amelia UKS Orientuś 02132 2002 K18 1008
5 1:08:56 Mianowska Julia UNTS 02096 2001 K18 982
7 1:10:31 Pogoda Kinga UKS Kometa 02490 2002 K18 945
8 1:14:24 Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 854
9 1:14:33 Olszanka Gabriela KS OK!Sport 02427 2001 K18 850
10 1:17:11 Bączek Małgorzata WKS Wawel 04014 2001 K18 788
11 1:17:33 Leśnicka Agnieszka UKS Azymut Dębów 02611 2002 K18 780
12 1:28:48 Kędzierska Nadia HKS Azymut 02377 2002 K18 516
13 1:35:27 Piwowar Lidia HKS Azymut 02374 2002 K18 360
DidNotFinish 1:11:34 Polewka Aleksandra UKS Kometa 02462 2002 K18 0
2 48:16 Sudoł Hanna WKS Śląsk 03491 2003 K16 1263
DidNotFinish Seidel Jagoda HKS Azymut 02175 2001 K18 0
DidNotFinish 16:30 Mazurek Agnieszka WKS Śląsk 02223 2001 K18 0
DidNotFinish 1:18:34 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 03517 2002 K18 0
3 48:18 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K16 1262
4 53:29 Pesta Anna UKS Azymut 45 02741 2003 K16 1118
5 54:28 Nitsch Aleksandra UNTS 02409 2003 K16 1091
6 59:48 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 943
7 59:51 Doreń Wiktoria UKS Orientuś 03854 2003 K16 942
8 59:57 Gielec Julia UKS Orientuś 03047 2005 K16 939
9 1:07:57 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 2003 K16 717
10 1:08:07 Leśniak Matylda UKS Kometa 03406 2004 K16 713
11 1:10:00 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 660
12 1:10:28 Mazurek Joanna WKS Śląsk 02222 2003 K16 647
13 1:29:16 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 127
15 1:32:27 Berlińska Paulina UKS Orientuś 03503 2003 K16 38
16 1:37:11 Powichrowska Ilona UKS OSiR 02781 2004 K16 0
17 1:58:32 Gola Martyna UKS Orientuś 03048 2003 K16 0
1 53:04 Hornik Aleksandra WKS Grunwald 01524 1996 K21 1300
1 49:40 Nowak Michał UKS Orientuś 03929 2003 M16 1300
2 50:27 Paterek Mikołaj HKS Azymut 02376 2003 M16 1279
3 56:04 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 02370 2003 M16 1132
4 59:16 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1049
5 1:00:09 Kula Mateusz KOS BnO 03666 2003 M16 1026
7 1:07:58 Wołek Stanisław UNTS 03557 2004 M16 821
8 1:09:42 Maciejewski Bartłomiej BKS Wataha 03943 2006 M16 776
9 1:16:43 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 592
10 1:16:45 Podworski Kacper UKS OSiR 02780 2005 M16 591
11 1:20:19 Majowski Jan UKS OSiR 03502 2005 M16 498
12 1:20:38 Wójtowicz Krzysztof UNTS 03174 2004 M16 489
13 1:32:22 Roman Szymon UKS Azymut Dębów 03005 2003 M16 182
14 1:39:25 Kołodziejczyk Łukasz UKS Kometa 03231 2003 M16 0
15 1:39:30 Lisiak Adam UKS Orientuś 03049 2005 M16 0
16 1:40:29 Sobiński Adrian MKS Paulinum 03868 2003 M16 0
17 1:58:24 Kędzierski Nataniel WKS Śląsk 04001 2003 M16 0
18 1:58:36 Trębacz Antoni KS Kościelec Chrzanów 02871 2004 M16 0
MissingPunch 1:08:15 Kotkowiak Piotr KOS BnO 03665 2004 M16 0
1 1:13:39 Wysocka Jolanta UKS Kometa 02181 1956 K60 1300
MissingPunch 1:36:06 Antonowicz Jan UNTS 02385 2005 M16 0
MissingPunch 1:39:35 Curzytek Krystian UKS Azymut Dębów 03844 2004 M16 0
MissingPunch 1:58:31 Zabuski Jakub MKS Metalowiec 03890 2003 M16 0
DidNotFinish 55:52 Toborek Jakub WKS Śląsk 02141 2003 M16 0
DidNotFinish 1:14:06 Pachnik Stanisław MKS Paulinum 04297 2003 M16 0
DidNotFinish 1:14:07 Jończy Jakub MKS Paulinum 03104 2003 M16 0
DidNotFinish 1:21:42 Curzytek Kacper UKS Azymut Dębów 03843 2004 M16 0
DidNotFinish 1:27:32 Ledzion Piotr UKS Orientuś 04111 2003 M16 0
DidNotFinish 1:28:42 Strugarek Łukasz WKS Śląsk 04160 2003 M16 0
MissingPunch 54:59 Kwiatkowski Olaf KOS BnO 03968 2005 M16 0
2 1:32:50 Wróblewska Bogna KS OK!Sport 00225 1958 K60 961
1 53:21 Movko Marina UKS Azymut 45 03901 1960 K55 1300
2 1:01:02 Morawska Irena UKS Azymut 45 00160 1962 K55 1113
1 44:29 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualny Mazowsze 00091 1968 K50 1300
2 54:27 Wołek Ewa UNTS 01208 1968 K50 1009
3 59:09 Wołowczyk Mariola UNTS 00112 1968 K50 871
4 1:10:43 Bugaj Teresa WKS Wawel 03313 1968 K50 533
DidNotFinish 46:39 Wołek Małgorzata UNTS 03556 1966 K50 0
1 41:12 Depta Monika MKS Paulinum 00165 1970 K45 1300
NotCompeting 1:38:18 Titenkova Olga Orion K50
NotCompeting Galina Scholtz Berliner TSC 1967 K50
2 1:01:55 Etterle-Biederman Lilianna WKS Wawel 00823 1973 K45 646
3 1:02:27 Nowicka-Bielecka Kornelia UKS Siódemka 02729 1974 K45 629
4 1:24:32 Mianowska Dorota UNTS 02405 1974 K45 0
5 1:27:21 Gorczyca Magdalena KS Hades 03306 1971 K45 0
1 1:06:32 Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 1975 K40 1300
2 1:11:35 Biolik Agnieszka UNTS 02178 1977 K40 1201
3 1:12:42 Bultrowicz Agnieszka KS Hades 00944 1977 K40 1180
DidNotFinish 1:51:20 Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 1975 K40 0
1 1:02:31 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka 01626 1984 K35 1300
2 1:07:16 Śliwczyńska Ilona Stowarzyszenie Team 360 stopni 02347 1978 K35 1201
3 1:11:23 Ukleja Ewa UKS Azymut 45 03714 1980 K35 1116
4 1:33:32 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades 00915 1980 K35 655
5 1:41:47 Gawron Katarzyna WKS Wawel 04680 1982 K35 483
7 1:14:41 Wańczyk Zuzanna PUKS Młode Orły 01664 1997 K21 770
8 1:14:44 Morawska Anna UKS Azymut 45 00234 1993 K21 769
9 1:19:21 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś 00413 1995 K21 656
11 1:21:30 Murawska Marta HKS Azymut 03255 1998 K21 603
12 1:21:36 Machowska Weronika UKS OSiR 00483 1986 K21 601
13 1:21:44 Zięba Emilia WKS Śląsk 01828 1998 K21 598
14 1:24:00 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 K21 542
15 1:24:19 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21 534
16 1:38:31 Fell Ronja KOS BnO 04261 1993 K21 187
17 1:43:38 Kulczycka-Wójcik Dominika KS Kościelec Chrzanów 00966 1993 K21 61
18 1:44:19 Kuźba Justyna UKS Siódemka 01349 1994 K21 45
19 1:58:26 Nikitczenko Natasza UKS Orientuś 03250 1997 K21 0
DidNotFinish 1:02:36 Ślusarczyk Katarzyna KS OK!Sport 03480 1989 K21 0
DidNotFinish 1:08:33 Dyzio Katarzyna WKS Wawel 00845 1988 K21 0
DidNotFinish 1:17:27 Dominiak Dagmara PUKS Młode Orły 00932 1997 K21 0
DidNotFinish 1:24:29 Fortuniak Weronika UKS Orientuś 02836 1998 K21 0
2 58:03 Kurzyp Stanisław WKS Śląsk 02225 2002 M18 1209
2 59:17 Tadejewski Paweł UMKS ORKAN 00904 1979 M40 1288
3 1:12:38 Gmur Karol WKS Śląsk 01237 1976 M40 993
4 1:15:44 Ciećwierz Sławomir UKS Azymut 45 04338 1979 M40 924
5 1:17:14 Czapla Tomasz WKS Wawel 03432 1976 M40 891
6 1:17:22 Biolik Grzegorz UNTS 02177 1976 M40 888
7 1:20:14 Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 1976 M40 825
8 1:21:06 Mioduszewski Mateusz Indywidualny Mazowsze 03970 1976 M40 805
9 1:24:59 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper 02906 1976 M40 720
10 1:31:29 Nowak Paweł UKS Orientuś 03930 1977 M40 576
11 1:49:24 Ciupa Marcin UKS Orientuś 03927 1978 M40 179
12 2:07:38 Maciejewski Mikołaj BKS Wataha 03944 1976 M40 0
13 2:15:56 Duda Tomasz UKS Traper 04529 1976 M40 0
1 53:28 Majasow Kostiantyn WKS Śląsk 01406 1983 M35 1300
NotCompeting 1:26:54 Distler Carl Berliner TSC M40
2 58:54 Jaskuła Kornel Stowarzyszenie Team 360 stopni 02685 1984 M35 1168
2 58:54 Sokalski Dariusz KU AZS WAT 00715 1984 M35 1168
4 1:11:06 Wojciech Sebastian Indywidualnie Wielkopolskie 04542 1983 M35 871
5 1:14:52 Cwalina Karol KS OK!Sport 03707 1983 M35 780
6 1:30:13 Jędras Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M35 406
7 1:43:41 Frątczak Sławomir GKS Luzino 04370 1984 M35 79
1 59:53 Pawlak Bartosz WKS Grunwald 00898 1990 M21 1300
NotCompeting 2:05:08 Schwartz Tobias Berliner TSC M35
2 1:00:30 Olejnik Michał WKS Grunwald 00340 1992 M21 1287
4 1:07:33 Biederman Marcin WKS Wawel 01508 1998 M21 1134
5 1:07:44 Pryjma Fryderyk UNTS 02672 1998 M21 1130
6 1:08:05 Bernaciak Aleksander WKS Śląsk 01402 1983 M21 1122
7 1:08:55 Kowalski Wojciech WKS Śląsk 00710 1982 M21 1104
8 1:08:59 Bednarski Jan UNTS 04096 1998 M21 1102
9 1:09:16 Dutkowski Mikołaj UKS Arkady 00774 1992 M21 1096
10 1:17:48 Richert Marcin UKS Siódemka 00149 1979 M21 911
11 1:17:55 Hewelt Maciej UKS Azymut 45 00162 1990 M21 909
12 1:19:21 Galicz Karol BKS Wataha 01853 1986 M21 877
14 1:25:03 Paszyński Piotr UKS Orientuś 00423 1981 M21 754
15 1:25:05 Charuba Łukasz UKS Orientuś 00402 1990 M21 753
16 1:31:36 Zuchmański Przemysław UKS Orientuś 01724 1998 M21 611
17 1:32:38 Szmulkowski Adam PUKS Młode Orły 00017 1993 M21 589
18 1:32:47 Mossakowski Wojciech UNTS 01115 1998 M21 586
19 1:35:55 Jankowiak Paweł Indywidualnie Wielkopolskie 04208 1989 M21 518
20 1:37:15 Piłkowski Tadeusz KS OK!Sport 00689 1990 M21 489
21 2:02:11 Łubis Michał UKS Azymut Pabianice 02657 1985 M21 0
DidNotFinish 54:50 Garbacik Michał WKS Wawel 01584 1995 M21 0
DidNotFinish 54:54 Rutka Jan UNTS 02250 1998 M21 0
1 58:42 Krawczyński Mikołaj WKS Śląsk 02226 2000 M20 1300
NotCompeting 1:26:53 Fleiss Sebastian Berliner TSC M21
2 1:02:04 Kijak Jakub WKS Wawel 02994 2000 M20 1225
3 1:07:37 Kalisiak Dawid UKS Azymut Pabianice 02027 2000 M20 1103
4 1:08:06 Krzysztyński Michał WKS Wawel 02619 2000 M20 1092
5 1:09:40 Rosłaniec Mateusz WKS Śląsk 02227 2000 M20 1057
6 1:17:06 Gładecki Dawid UKS OSiR 03729 2000 M20 893
7 1:27:24 Byrczek Jan UKS Kometa 02726 2000 M20 664
8 1:28:33 Kruk Michał UKS Azymut Dębów 02606 1999 M20 639
9 1:32:20 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka 02118 2000 M20 555
10 1:35:16 Kuźba Jakub UKS Siódemka 02165 2000 M20 490
DidNotFinish 1:18:42 Zając Dawid UKS Azymut Pabianice 02186 2000 M20 0
3 1:03:30 Deredos Bruno UKS Orientuś 02839 2001 M18 1079
4 1:09:42 Petersburski Krystian UKS Azymut 45 03452 2001 M18 930
5 1:09:53 Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 02371 2002 M18 926
6 1:20:57 Michalak Kacper UNTS 02980 2001 M18 661
7 1:20:58 Olszewski Bartłomiej UNTS 02572 2002 M18 660
8 1:21:10 Grobelny Alex HKS Azymut 02566 2002 M18 656
9 1:21:29 Seidel Nikodem HKS Azymut 02173 2001 M18 648
10 1:23:38 Buława Filip UKS Kometa 03410 2002 M18 596
11 1:23:42 Kucharczyk Jakub UKS Kometa 02464 2001 M18 595
12 1:29:40 Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 2002 M18 452
13 1:32:18 Smyk Bartosz UKS Traper 02159 2002 M18 389
14 1:58:30 Grzegorczyk Mateusz KOS BnO 03447 2002 M18 0
15 2:25:37 Nowakowski Maciej BKS Wataha 03150 2002 M18 0
DidNotFinish 1:04:38 Sienkiewicz Maksymilian UKS Azymut 45 03734 2001 M18 0
3 52:55 Moszkowicz Paweł WKS Wawel 00826 M45 1121
1 1:38:58 Płuciennik Waldemar KOS Modrzew 00883 1943 M75 1300
2 2:51:32 Pietkiewicz Waldemar Indywidualny Dolnośląskie 01084 1943 M75 347
1 1:00:57 Bartkowiak Edward WKS Grunwald 00925 1948 M70 1300
2 1:17:46 Królikowski Władysław KOS Modrzew 00884 1947 M70 941
3 1:34:13 Patejko Tadeusz KS Spójnia Warszawa 00521 1948 M70 590
4 1:53:57 Michałek Janusz KOS Modrzew 00742 1948 M70 170
MissingPunch 1:50:46 Blimke Roman LKS Górzanka 00189 1946 M70 0
1 42:05 Parzewski Jerzy KU AZS WAT 00072 1952 M65 1300
NotCompeting 1:07:38 Wollenberg Bernd Berliner TSC M70
2 42:10 Miszewski Romuald Indywidualni Pomorskie 00142 1954 M65 1297
3 58:43 Świerczyński Bogdan KOS Modrzew 00885 1953 M65 786
4 58:58 Paszyński Józef UKS Orientuś 00383 1953 M65 778
5 1:16:01 Wysocki Andrzej UKS Kometa 02697 1951 M65 252
2 59:31 Guga Romuald WKS Śląsk 00716 1955 M60 1245
3 1:05:06 Kryjomski Jerzy KS Kościelec Chrzanów 00963 1958 M60 1117
4 1:12:26 Cepurdej Aleksandr UMKS Kwidzyn 04180 1958 M60 950
5 1:17:47 Chułek Aleksander UKS Azymut 45 00547 1956 M60 829
6 1:27:52 Wierciński Piotr MKS Metalowiec 01105 1956 M60 599
7 1:29:45 Mądrzyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 02885 1956 M60 556
DidNotFinish 1:44:27 Hornik Zbigniew LKO 01554 1956 M60 0
1 48:27 Niessner Piotr WKS Wawel 02725 1963 M55 1300
2 52:43 Dyzio Włodzimierz WKS Wawel 01533 1961 M55 1186
3 53:58 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś 03294 1964 M55 1152
4 1:02:14 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55 930
5 1:02:25 Mossakowski Przemysław Indywidualny Mazowsze 01758 1960 M55 925
6 1:10:56 Wołek Andrzej UNTS 03555 1964 M55 697
MissingPunch 38:47 Wołowczyk Marek UNTS 00113 1963 M55 0
MissingPunch 50:43 Chachurski Ryszard KU AZS WAT 00065 1963 M55 0
2 1:07:14 Słoński Marek WKS Wawel 03192 1969 M50 1126
NotCompeting 1:07:59 Braatz Frank IHW Alex Berlin 1962 M55
3 1:14:16 Cych Piotr WKS Śląsk 00718 1968 M50 972
4 1:15:52 Pesta Adam UKS Azymut 45 02857 1969 M50 937
5 1:17:07 Michalak Tomasz UNTS 02981 1969 M50 909
6 1:20:09 Bączek Dariusz UKS Technik Ruciane-Nida 04013 1965 M50 843
7 1:26:35 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 702
MissingPunch 1:07:27 Depta Piotr MKS Paulinum 00148 1965 M50 0
MissingPunch 1:17:33 Bartczak Jarosław UMKS ORKAN 00743 1968 M50 0
MissingPunch 1:44:59 Olas Jacek UKS Orientuś 00422 1969 M50 0
4 53:57 Błachut Igor Stowarzyszenie Team 360 stopni 02679 1973 M45 1092
5 59:35 Czapla Przemysław WKS Wawel 02933 1974 M45 934
6 1:01:50 Mianowski Rafał UNTS 02068 1973 M45 871
8 1:07:51 Porzycz Janusz UKS Siódemka 00232 1973 M45 703
9 1:08:39 Biederman Paweł WKS Wawel 01390 1971 M45 681
10 1:13:37 Staszak Artur UNTS 02013 1970 M45 542
11 1:14:34 Dzik Mirosław LKS Górzanka 01195 1971 M45 515
12 1:28:52 Gorczyca Jacek KS Hades 03305 1971 M45 116
13 1:32:32 Słomczyński Robert UKS Orientuś 03001 1972 M45 13
14 1:55:33 Sass Jarosław UKS Azymut 45 04717 1973 M45 0
15 2:37:41 Nowakowski Sławomir BKS Wataha 03710 1974 M45 0
DidNotFinish 54:33 Sędłak Krystian KS OK!Sport 01130 1973 M45 0
MissingPunch 1:27:05 Borzyszkowski Jacek UKS Siódemka 03307 1974 M45 0
DidNotFinish 42:57 Gliszczyński Janusz Indywidualny Wielkopolskie 04653 1974 M45 0
NotCompeting 2:08:18 Petersburski Robert BBL Police M45
1 12:45 Mikuła Iga KOS BnO Łatwa
2 12:47 Mikuła Daria KOS BnO Łatwa
3 12:52 Stefaniak Iza KOS BnO Łatwa
1 45:23 Dura Kazimierz WKS Śląsk 00720 1939 M80 1300
MissingPunch 3:44:11 Zielczyński Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 0
2 52:28 Krasuski Marcin KS OK!Sport 02688 1972 M45 1133
DidNotFinish 57:47 Cygler Paulina WKS Wawel 00836 1991 K21 0
1 57:05 Krochmal Andrzej KS Spójnia Warszawa 00528 1956 M60 1300
1 59:18 Pachnik Dariusz UKS Orientpark.pl 00706 1969 M50 1300
1 46:30 Nowak Remigiusz KS Hades 00907 1972 M45 1300
1 58:45 Golinowski Paweł Indywidualny Dolnośląskie 02892 1979 M40 1300
7 1:01:53 Plesiński Mariusz Indywidualny Dolnośląskie 01304 1973 M45
DidNotFinish 1:15:22 Jończy Daniel MKS Paulinum 01298 1975 M40 0
3 1:05:50 Drągowski Kuba KS OK!Sport 00684 1990 M21 1171
13 1:25:02 Pachnik Wojciech UKS Orientpark.pl 00704 1991 M21 754
DidNotFinish 1:07:35 Mazurkiewicz Jakub KS OK!Sport 04260 1993 M21 0
MissingPunch 37:07 Żurek Grzegorz UKS Siódemka 02112 2000 M20 0
1 54:16 Pesta Piotr UKS Azymut 45 02742 2001 M18 1300
MissingPunch 1:20:51 Pudełek Błażej LKS Górzanka 03852 2002 M18 0
6 1:07:40 Bartos Zbigniew UKS Orientuś 02127 2003 M16 829
MissingPunch 1:04:34 Łagoda Franciszek WKS Śląsk 03281 2003 M16 0
3 2:07:03 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 03899 1955 K60 357
6 1:29:33 Topór Monika WKS Wawel 03372 1970 K45 0
10 1:21:29 Borychowska Marlena MKS Paulinum 00167 1988 K21 604
5 1:18:18 Dawidowska Natalia UKS Siódemka 02202 1999 K20 748
6 1:09:46 Dzierwa Hanna KS Kościelec Chrzanów 02057 2001 K18 962
DidNotFinish 1:17:58 Zając Magdalena HKS Azymut 02384 2002 K18 0
1 46:55 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1300
14 1:29:21 Orzechowska Aleksandra UKS Azymut Dębów 04057 2003 K16 124
1 2:37:37 Wysocki Stanisław KS Spójnia Warszawa 00523 1929 M90 1300