Wyniki: KMP I runda BnO - Sprint


Sprint

Gdynia   2019-05-12
 rank: 1,30  indywidualne  sprint

Pozostałe etapy
Klasyk  2019-05-11 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
2 10:33 Mikuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K12 1215
3 10:59 Olejnik Jaśmina WKS Wawel Kraków 03938 2008 K12 1158
4 11:22 Chabiera Filomena UNTS Warszawa 03856 2007 K12 1107
5 11:38 Biskupska Julia WKS Wawel Kraków 03646 2008 K12 1072
6 11:58 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K12 1029
7 12:03 Borek Alicja UKS Traper Złocieniec 03314 K12 1018
8 12:57 Mianowska Antonina UNTS Warszawa 03554 2007 K12 899
9 13:17 Łącka Julia UKS OSiR Góra Kalwaria 03573 2007 K12 856
10 13:51 Stefaniak Izabela KOS BnO Szczecin 03767 2007 K12 781
11 14:18 Kuciel Hanna MKS MOS Wrocław 04295 2007 K12 722
12 14:31 Matyja Weronika KOS BnO Szczecin 03958 2007 K12 694
13 15:41 Ciastoń Oliwia MKS MOS Wrocław 04312 2008 K12 541
14 16:36 Wejtko Diana UMKS Kwidzyn 03360 2007 K12 420
15 16:39 Klimczak Olimpia UKS Siódemka Rumia 04482 2008 K12 414
16 17:07 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka Rumia 04252 2008 K12 352
17 17:16 Nowak Zofia KS Hades Poznań 03702 2008 K12 333
2 19:10 Wysocka Michalina MKS MOS Wrocław 04012 2010 K10 1293
3 20:16 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 K10 1218
4 22:26 Wójtowicz Hanna UNTS Warszawa 04547 2010 K10 1070
5 22:58 Dżumaga Sara UKS Dąb Leszno 04233 2009 K10 1034
6 31:56 Kowalczyk Kalina UKS Azymut Pabianice 04171 2009 K10 423
2 13:08 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1249
3 13:26 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K16 1218
4 13:59 Powichrowska Ilona UKS OSiR Góra Kalwaria 02781 2004 K16 1161
5 14:05 Chabiera Lena UNTS Warszawa 02391 K16 1151
6 14:07 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 1147
7 14:08 Doreń Wiktoria UKS Orientuś Łódź 03854 2003 K16 1146
8 14:17 Majewska Maja PUKS Młode Orły NDMaz 03218 2004 K16 1130
9 14:30 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 1108
9 14:30 Berlińska Paulina UKS Orientuś Łódź 03503 2003 K16 1108
11 14:40 Gradek Zuzanna UKS Traper Złocieniec 02575 2003 K16 1091
1 12:48 Lamparska Maja WKS Wawel Kraków 03832 2005 K14 1300
2 12:58 Gielec Julia UKS Orientuś Łódź 03047 2005 K14 1283
3 13:17 Ukleja Patrycja UKS Azymut 45 Gdynia 03121 2006 K14 1251
4 13:19 Nowak Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02858 2006 K14 1248
5 13:34 Karkut Estera HKS Azymut Mochy 03259 2005 K14 1222
6 13:37 Ciszek Katarzyna MKS MOS Wrocław 04290 2006 K14 1217
7 13:59 Michno Marta WKS Wawel Kraków 03937 2005 K14 1180
8 14:06 Pułczyńska Hanna WKS Wawel Kraków 03193 2005 K14 1168
9 14:47 Szczurko Paulina UKS Traper Złocieniec 03545 2005 K14 1099
10 14:48 Pudełek Jowita LKS Górzanka Nawojowa 03998 2005 K14 1097
11 15:05 Dzwonkowska Paulina UKS OSiR Góra Kalwaria 03366 2006 K14 1068
12 15:29 Kiełb Patrycja UKS Azymut Dębów 03845 2005 K14 1027
13 15:30 Michalewicz Alicja HKS Azymut Mochy 03261 2005 K14 1026
14 15:49 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 994
16 16:14 Zawada Zuzanna WKS Wawel Kraków 03659 2006 K14 951
17 16:25 Pupiec Agata UKS Siódemka Rumia 03391 2005 K14 933
18 16:42 Kurtycz Natalia WKS Wawel Kraków 04021 2005 K14 904
19 17:21 Wiśniewska Hana UKS Orientuś Łódź 04222 2004 K14 838
20 17:26 Prais Julia UKS Dąb Leszno 04225 2006 K14 829
21 17:33 Dreier Anna HKS Azymut Mochy 03256 2005 K14 818
22 18:20 Sobiepanek Barbara UKS OSiR Góra Kalwaria 03365 2006 K14 738
23 18:52 Borkowska Lena UKS OSiR Góra Kalwaria 03756 2006 K14 684
24 19:20 Markowska Natalia UKS Dąb Leszno 04226 2006 K14 636
25 20:11 Mikołajczak Iga UKS Dąb Leszno 04248 2006 K14 550
26 20:16 Melzer Anna UKS Siódemka Rumia 03295 2005 K14 542
27 21:11 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 449
27 21:11 Hajduk Maria HKS Azymut Mochy 03257 2006 K14 449
29 23:21 Rzyska Zofia HKS Azymut Mochy 04279 K14 229
30 25:06 Wiśniewska Paulina GKS Luzino 04539 K14 51
31 27:10 Młynarczyk Kaja UKS Azymut Pabianice 04596 2006 K14 0
32 28:12 Parafiniuk Hanna KS Metalowiec Łódź 04384 K14 0
33 30:14 Kozuń Marika UKS Azymut Pabianice 04599 2006 K14 0
34 30:17 Okrój Dominika GKS Luzino 04538 K14 0
35 33:09 Saładajczyk Malwina UKS Azymut Pabianice 03878 2005 K14 0
36 40:43 Kasprzyk Marta UKS OSiR Góra Kalwaria 04540 2006 K14 0
DidNotFinish 3:20:00 Żiółkowska Nina KS Metalowiec Łódź 04707 K14 0
18 17:22 Szczygieł Hanna MKS MOS Wrocław 02911 2007 K12 320
20 18:04 Śmigielska Weronika KS Metalowiec Łódź 04371 K12 228
21 18:12 Marciniak Weronika MKS MOS Wrocław 04296 K12 210
22 22:13 Ciećwierz Małgorzata UKS Azymut 45 Gdynia 04712 K12 0
23 22:44 Eggert Wiktoria UKS Włóczykij Osiek 04175 K12 0
24 24:43 Śmigielska Martyna KS Metalowiec Łódź 04372 K12 0
25 25:37 Wasilewska Olga UKS OSiR Góra Kalwaria 04251 2008 K12 0
26 28:27 Szmidtka Martyna UKS Siódemka Rumia 04469 2008 K12 0
27 34:19 Bielecka Marta UKS Siódemka Rumia 04398 2008 K12 0
28 41:27 Lewandowska Antonina UKS Siódemka Rumia 04468 K12 0
DidNotFinish 3:20:00 Staniec Julia MKS MOS Wrocław 04346 2008 K12 0
DidNotFinish 3:20:00 Niessner Pola WKS Wawel Kraków 03651 2007 K12 0
5 16:06 Olszanka Gabriela KS OK!Sport Warszawa 02427 2001 K18
2 14:19 Ślusarczyk Katarzyna KS OK!Sport Warszawa 03480 1989 K21 1216
2 14:19 Olejnik Agata UKS Orientuś Łódź 00376 1994 K21 1216
4 14:24 Kubicka Zuzanna UNTS Warszawa 00037 1993 K21 1208
5 14:48 Gwóźdź Ewa UKS Orientuś Łódź 00384 1990 K21 1170
6 15:18 Dominiak Dagmara PUKS Młode Orły NDMaz 00932 1997 K21 1121
6 15:18 Borychowska Marlena MKS Paulinum Jelenia Góra 00167 1988 K21 1121
8 15:24 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś Łódź 00413 1995 K21 1112
9 15:29 Lubomska Daria UKS Azymut 45 Gdynia 00345 K21 1103
10 15:40 Wańczyk Zuzanna PUKS Młode Orły NDMaz 01664 1997 K21 1086
11 15:43 Polishchuk Mariya UNTS Warszawa 01962 1994 K21 1081
12 15:59 Fortuniak Weronika UKS Orientuś Łódź 02836 1998 K21 1055
13 16:15 Żebrowska Barbara UNTS Warszawa 01481 1995 K21 1029
14 16:30 Murawska Marta HKS Azymut Mochy 03255 1998 K21 1005
15 16:33 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 K21 1000
16 17:00 Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 00330 1982 K21 957
17 17:08 Machowska Weronika UKS OSiR Góra Kalwaria 00483 1986 K21 944
18 17:25 Mazan Aleksandra UKS Traper Złocieniec 00328 1995 K21 917
19 17:33 Durzyńska Katarzyna HKS Azymut Mochy 03584 1992 K21 904
1 13:38 Biederman Adrianna WKS Wawel Kraków 01509 2000 K20 1300
2 14:28 Ciesiółka Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 01827 2000 K20 1221
3 14:37 Cych Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02099 1999 K20 1206
4 15:05 Głowacz Julia UNTS Warszawa 02754 K20 1162
6 16:12 Hutsenko Yelyzaveta WKS Wawel Kraków 04574 2000 K20 1055
7 16:27 Garbacik Maja WKS Wawel Kraków 01585 2000 K20 1031
8 17:02 Pudełek Michalina LKS Górzanka Nawojowa 03999 2000 K20 976
9 17:06 Deptulska Maria UNTS Warszawa 02366 2000 K20 969
10 17:10 Filipczak Natalia PUKS Młode Orły NDMaz 01927 2000 K20 963
11 17:16 Listek Marta WKS Wawel Kraków 01530 1999 K20 954
12 18:13 Bielecka Aleksandra UKS Siódemka Rumia 02163 2000 K20 863
1 14:58 Mazurek Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02223 2001 K18 1300
2 15:29 Ciura Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 03696 2001 K18 1255
3 15:37 Gielec Zuzanna UKS Orientuś Łódź 03046 2002 K18 1244
4 16:04 Bączek Małgorzata WKS Wawel Kraków 04014 2001 K18 1204
6 16:11 Block Amelia UKS Orientuś Łódź 02132 2002 K18 1194
7 16:12 Topór Magdalena WKS Wawel Kraków 02935 2001 K18 1193
8 16:27 Leśnicka Agnieszka UKS Azymut Dębów 02611 2002 K18 1171
9 17:06 Słońska Zofia WKS Wawel Kraków 03191 2002 K18 1115
10 17:24 Żurek Marta UKS Siódemka Rumia 02116 2002 K18 1089
11 17:33 Mianowska Julia UNTS Warszawa 02096 2001 K18 1076
12 17:59 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 Gdynia 03517 2002 K18 1038
13 18:49 Melzer Zofia UKS Siódemka Rumia 02114 2001 K18 966
14 20:11 Piwowar Lidia HKS Azymut Mochy 02374 2002 K18 847
15 21:48 Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 706
16 22:00 Borzym Izabela BKS Wataha Warszawa 02751 2002 K18 689
17 23:10 Kalisz Kaja UKS Azymut Pabianice 04601 2002 K18 588
18 24:13 Breska Nadia UKS Azymut 45 Gdynia 04113 K18 497
12 14:51 Nitsch Aleksandra UNTS Warszawa 02409 2003 K16 1072
13 14:55 Filipiak Adrianna KS Hades Poznań 04153 2003 K16 1065
14 15:02 Przeszłowska Hanna UKS Traper Złocieniec 03317 2003 K16 1053
15 15:04 Kmieć Zuzanna UKS Traper Złocieniec 02576 2003 K16 1050
16 15:06 Urban Aneta UKS Traper Złocieniec 02910 2004 K16 1046
17 15:08 Pesta Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02741 2003 K16 1043
18 15:10 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 1039
20 16:16 Orzechowska Aleksandra UKS Azymut Dębów 04057 2003 K16 926
21 16:45 Dolińska Zuzanna BKS Wataha Warszawa 02748 2003 K16 876
22 17:20 Gola Martyna UKS Orientuś Łódź 03048 2003 K16 816
23 17:40 Kiełb Wiktoria UKS Azymut Dębów 03413 2004 K16 782
24 17:50 Skorupa Maja LKS Górzanka Nawojowa 03724 2004 K16 765
25 18:17 Dolińska Julia BKS Wataha Warszawa 03158 2004 K16 719
26 18:19 Skrzypczak Marika HKS Azymut Mochy 03864 2004 K16 715
27 18:56 Kapska Nina HKS Azymut Mochy 03912 2004 K16 652
28 18:59 Szkudlarska Weronika UKS Dąb Leszno 04242 2004 K16 647
29 22:09 Nowak Maria KS Hades Poznań 02922 2003 K16 321
30 23:05 Moniak Zofia LKS Górzanka Nawojowa 04709 K16 225
31 26:03 Grochowalska Alicja UKS Azymut Pabianice 04604 2003 K16 0
DidNotFinish 3:20:00 Kwiecień Paulina PUKS Młode Orły NDMaz 04492 2004 K16 0
7 20:06 Piotrowska-Fastyn Małgorzata UKS Orientuś Łódź K35
6 23:58 Bańska-Bodziona Aneta 10BKPanc K40
12 25:57 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka UKS Siódemka Rumia 1971 K45
1 30:13 Chęciński Maksymilian UKS Azymut 45 Gdynia Krótka
3 17:18 Kośnik Jerzy UKS Azymut 45 Gdynia M10
2 12:46 Krempiński Franciszek UKS Azymut Pabianice 03559 2007 M12 1265
3 12:47 Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 Gdynia 03120 2008 M12 1263
4 13:03 Rzeńca Tomasz UKS Orientuś Łódź 03712 2008 M12 1236
5 13:22 Wodzicki Filip MKS MOS Wrocław 04646 2007 M12 1202
6 13:35 Kociuba Wiktor MKS MOS Wrocław 04002 2008 M12 1180
7 14:15 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 1110
8 14:16 Gradek Mateusz UKS Traper Złocieniec 03542 2007 M12 1108
9 14:18 Zieliński Tomasz KS Hades Poznań 03701 M12 1105
10 14:30 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś Łódź 03711 2007 M12 1084
11 14:39 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 1068
12 14:43 Ciupa Jan UKS Orientuś Łódź 03926 2008 M12 1061
1 14:18 Pułczyński Jeremi WKS Wawel Kraków 04019 2009 M10 1300
2 16:22 Wiśniewski Adam UKS Azymut Pabianice 04406 2010 M10 1112
4 20:37 Łubisz Łukasz UKS Azymut Pabianice 04402 2009 M10 726
5 27:16 Kaszkiewicz Tymon UKS Azymut 45 Gdynia 04467 2009 M10 121
6 36:15 Kaszkiewicz Leon UKS Azymut 45 Gdynia 04711 M10 0
7 41:51 Meller Jan KS Hades Poznań 04150 M10 0
1 25:01 Galicz Krystyna BKS Wataha Warszawa 03142 1951 K65 1300
1 12:30 Mikielska Danuta UMKS Orkan Ostróda 00138 1959 K60 1300
2 13:42 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 Gdynia 03899 1955 K60 1175
1 15:50 Movko Marina UKS Azymut 45 Gdynia 03901 1960 K55 1300
2 16:29 Parfianowicz Joanna UNTS Warszawa 00100 1964 K55 1247
1 11:08 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualnie Mazowsze 00091 1968 K50 1300
2 14:17 Wołek Ewa UNTS Warszawa 01208 1968 K50 932
3 14:28 Wołowczyk Mariola UNTS Warszawa 00112 1968 K50 911
4 16:17 Bugaj Teresa WKS Wawel Kraków 03313 1968 K50 699
5 19:54 Wołek Małgorzata UNTS Warszawa 03556 1966 K50 276
1 14:16 Depta Monika MKS Paulinum Jelenia Góra 00165 1970 K45 1300
2 15:49 Nowak Barbara HKS Azymut Mochy 01222 1970 K45 1159
3 16:53 Etterle-Biederman Lilianna WKS Wawel Kraków 00823 1973 K45 1062
4 17:52 Wysocka Joanna WKS Śląsk Wrocław 01400 1971 K45 972
5 18:37 Topór Monika WKS Wawel Kraków 03372 1970 K45 904
6 19:14 Mianowska Dorota UNTS Warszawa 02405 1974 K45 847
7 20:45 Nowicka-Bielecka Kornelia UKS Siódemka Rumia 02729 1974 K45 709
8 20:52 Trykozko Urszula Stowarzyszenie Team 360 Warsza 02691 1969 K45 699
9 22:23 Deptulska Agnieszka UNTS Warszawa 02367 K45 560
10 23:06 Daniluk Karina BKS Wataha Warszawa 03159 1972 K45 495
11 23:57 Wójtowicz Katarzyna UNTS Warszawa 04548 1973 K45 418
13 27:03 Tarnowska Ewa KU AZS UMCS Lublin 00821 K45 135
DidNotFinish 3:20:00 Lamparska Iwona WKS Wawel Kraków 04272 1973 K45 0
1 14:02 Biolik Agnieszka UNTS Warszawa 02178 1977 K40 1300
2 15:45 Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 1975 K40 1141
3 18:51 Roszak Maja UMKS Kwidzyn 04192 1975 K40 854
4 20:55 Słońska Bogusława WKS Wawel Kraków 03655 K40 662
5 22:40 Kędzior Katarzyna UMKS Kwidzyn 04177 1975 K40 500
1 15:19 Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka Rumia 01990 1980 K35 1300
2 16:02 Rasczupkina Nina UMKS Kwidzyn 04181 1984 K35 1239
3 16:52 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka Rumia 01626 1984 K35 1168
4 17:31 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades Poznań 00915 1980 K35 1113
5 17:33 Karnia-Biskupska Anna WKS Wawel Kraków 00828 1980 K35 1110
6 18:43 Gawron Katarzyna WKS Wawel Kraków 04680 1982 K35 1011
8 27:58 Kuźma Elżbieta BKS Wataha Warszawa 04579 1984 K35 226
20 18:02 Nikitczenko Natasza UKS Orientuś Łódź 03250 1997 K21 857
21 20:08 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21 654
22 20:35 Kulczycka-Wójcik Dominika KS Kościelec Chrzanów 00966 K21 611
23 20:49 Kaczmarek Anna UKS Dąb Leszno 04234 1986 K21 588
24 21:23 Ewiak-Paszyńska Alicja UKS Orientuś Łódź 00363 K21 533
25 21:30 Majasow Agata WKS Śląsk Wrocław 01029 1985 K21 522
26 21:33 Dettlaff Anna UKS Włóczykij Osiek 03872 K21 517
27 22:27 Borczyk Iwona PUKS Młode Orły NDMaz 04536 1986 K21 430
28 22:43 Kuźba Justyna UKS Siódemka Rumia 01349 1994 K21 404
2 12:04 Kula Mateusz KOS BnO Szczecin 03666 2003 M16 1282
3 12:25 Pachnik Stanisław MKS Paulinum Jelenia Góra 04297 2003 M16 1244
3 12:25 Nowak Michał UKS Orientuś Łódź 03929 2003 M16 1244
5 12:41 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 02370 2003 M16 1214
7 13:31 Bartos Zbigniew UKS Orientuś Łódź 02127 2003 M16 1123
8 13:46 Łagoda Franciszek WKS Śląsk Wrocław 03281 2003 M16 1096
9 13:47 Jończy Jakub MKS Paulinum Jelenia Góra 03104 2003 M16 1094
10 14:31 Toborek Jakub WKS Śląsk Wrocław 02141 2003 M16 1014
11 14:32 Sobiński Adrian MKS Paulinum Jelenia Góra 03868 2003 M16 1012
12 14:35 Udycz Jonasz UKS Traper Złocieniec 03319 2004 M16 1007
13 14:38 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 1001
14 14:44 Żesławski Mateusz WKS Wawel Kraków 03200 2004 M16 990
15 14:57 Wójtowicz Krzysztof UNTS Warszawa 03174 2004 M16 967
16 15:30 Wołek Stanisław UNTS Warszawa 03557 2004 M16 907
17 15:54 Zalewski Jakub MKS Paulinum Jelenia Góra 03103 M16 863
18 15:59 Kotkowiak Piotr KOS BnO Szczecin 03665 2004 M16 854
19 17:24 Kędzierski Nataniel WKS Śląsk Wrocław 04001 2003 M16 699
20 17:41 Wilk Wiktor UMKS Kwidzyn 03362 2004 M16 668
21 17:53 Bielecki Michał UKS Siódemka Rumia 02855 2004 M16 646
22 18:11 Curzytek Kacper UKS Azymut Dębów 03843 2004 M16 614
1 11:34 Wójcik Paweł WKS Wawel Kraków 02991 2005 M14 1300
2 11:41 Antonowicz Jan UNTS Warszawa 02385 2005 M14 1287
3 12:05 Cepurdej Władysław UMKS Kwidzyn 04184 M14 1242
4 12:14 Lisiak Adam UKS Orientuś Łódź 03049 2005 M14 1225
5 12:16 Majowski Jan UKS OSiR Góra Kalwaria 03502 2005 M14 1221
6 12:49 Stopczyński Bartosz BKS Wataha Warszawa 04093 2006 M14 1160
7 12:57 Bultrowicz Tymoteusz KS Hades Poznań 03700 M14 1145
9 13:25 Łącki Jakub UKS OSiR Góra Kalwaria 03296 2006 M14 1092
10 13:29 Żesławski Jakub WKS Wawel Kraków 03201 2005 M14 1085
11 14:16 Sieroń Karol UKS Azymut Pabianice 04404 2005 M14 997
12 14:23 Podworski Kacper UKS OSiR Góra Kalwaria 02780 2005 M14 983
12 14:23 Durma Jerzy UKS Azymut Pabianice 04457 2006 M14 983
14 14:40 Kośnik Daniel UKS Azymut 45 Gdynia 04708 M14 952
15 14:42 Chmielowski Bartosz UMKS Kwidzyn 03918 2005 M14 948
16 14:56 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 922
17 15:27 Pankiewicz Filip BKS Wataha Warszawa 04575 2006 M14 864
18 15:57 Kwiatkowski Olaf KOS BnO Szczecin 03968 2005 M14 807
19 16:07 Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 2006 M14 789
20 16:19 Wesołowski Oskar UKS Azymut Pabianice 04458 2006 M14 766
20 16:19 Kilichowski Kacper UKS Azymut 45 Gdynia 04126 2006 M14 766
22 17:53 Dąbrowski Karol UKS OSiR Góra Kalwaria 03907 2005 M14 590
23 18:03 Modzelewski Mikołaj UKS Siódemka Rumia 03840 2005 M14 571
24 18:46 Wasilewski Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwaria 02779 2005 M14 491
25 19:04 Ważny Artur MKS MOS Wrocław 04011 2005 M14 457
25 19:04 Stefaniak Robert UKS Azymut 45 Gdynia 04466 2006 M14 457
27 19:20 Ciechanowicz Mikołaj UKS Azymut 45 Gdynia 03941 2006 M14 427
28 20:08 Kowalczyk Mateusz KS Metalowiec Łódź 04328 M14 337
29 23:04 Breska Wiktor UKS Azymut 45 Gdynia 04125 2006 M14 7
30 23:49 Kleinszmidt Michał UKS Azymut 45 Gdynia 04127 2006 M14 0
31 29:28 Miłkowski Jakub UKS Azymut 45 Gdynia 03900 2006 M14 0
DidNotFinish 3:20:00 Kielnierowski Wojciech UKS Azymut Pabianice 04105 2006 M14 0
13 15:23 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M12 992
14 15:28 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 983
15 15:51 Świderski Ignacy MKS MOS Wrocław 04649 M12 943
16 15:58 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 931
18 16:52 Pachucki Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 04395 2007 M12 836
19 17:08 Ziółkiewicz Jan UKS Orientuś Łódź 03932 2007 M12 809
20 17:48 Wasilewski Antoni UKS OSiR Góra Kalwaria 04441 2008 M12 739
21 19:12 Słomczyński Filip UKS Orientuś Łódź 03765 2007 M12 592
22 19:14 Mikołajczak Tymon UKS Dąb Leszno 04224 2008 M12 589
23 19:25 Chodlewski Szymon KS Kościelec Chrzanów 03603 M12 570
24 21:12 Białasik Bartosz UKS Dąb Leszno 04230 2007 M12 383
25 23:28 Chachurski Mieszko UNTS Warszawa 04193 2007 M12 146
26 31:22 Mokrzanowski Bartłomiej UKS OSiR Góra Kalwaria 04722 M12 0
DidNotFinish 3:20:00 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 0
DidNotFinish 3:20:00 Staniewski Jędrzej KS Hades Poznań 04681 M12 0
DidNotFinish 3:20:00 Gniewkowski Krzysztof UKS Włóczykij Osiek 04525 M12 0
3 13:58 Fankidejski Artur UKS Włóczykij Osiek 03873 M40 1230
1 15:02 Sokalski Dariusz KU AZS WAT Warszawa 00715 M35 1300
2 15:28 Majasow Kostiantyn WKS Śląsk Wrocław 01406 1983 M35 1263
3 17:03 Łoniewski Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 02852 M35 1126
4 17:15 Jędras Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M35 1108
5 20:16 Zamiara Piotr KS Hades Poznań 03698 1981 M35 847
6 21:21 Pabich Tomasz UKS Azymut Pabianice 00331 1982 M35 754
7 22:04 Frątczak Sławomir GKS Luzino 04370 M35 692
8 27:11 Stężycki Grzegorz 10BKPanc 04684 M35 249
1 14:18 Olejnik Michał WKS Grunwald Poznań 00340 1992 M21 1300
2 15:03 Rzeńca Krzysztof UKS Orientuś Łódź 01725 1996 M21 1232
3 15:32 Bednarski Jan UNTS Warszawa 04096 1998 M21 1188
4 15:39 Biederman Marcin WKS Wawel Kraków 01508 1998 M21 1177
5 15:40 Wołowczyk Krzysztof UNTS Warszawa 00488 1995 M21 1176
6 15:50 Pabich Mariusz UKS Azymut Pabianice 00338 1988 M21 1161
7 15:55 Galicz Karol BKS Wataha Warszawa 01853 1986 M21 1153
8 16:06 Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 00410 1991 M21 1136
9 16:11 Kalata Michał MKS Paulinum Jelenia Góra 00853 1989 M21 1129
10 16:14 Richert Marcin UKS Siódemka Rumia 00149 1979 M21 1124
12 16:39 Paszyński Piotr UKS Orientuś Łódź 00423 1981 M21 1086
13 17:17 Gryzio Łukasz UKS Azymut Pabianice 00336 1988 M21 1029
14 17:19 Charuba Łukasz UKS Orientuś Łódź 00402 1990 M21 1026
15 17:50 Chmielecki Piotr UKS Orientuś Łódź 00369 1987 M21 979
16 18:04 Zuchmański Przemysław UKS Orientuś Łódź 01724 1998 M21 958
17 18:39 Niewiedziała Robert UKS Siódemka Rumia 01021 1993 M21 905
18 19:00 Filipiak Mateusz KS Hades Poznań 04415 1998 M21 873
19 19:24 Mossakowski Wojciech UNTS Warszawa 01115 1998 M21 836
20 19:52 Garbacik Michał WKS Wawel Kraków 01584 1995 M21 794
21 20:01 Olech Przemysław UKS Siódemka Rumia 01564 1985 M21 780
22 20:25 Mazan Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01319 1992 M21 744
23 20:28 Łubis Michał UKS Azymut Pabianice 02657 1985 M21 739
24 21:18 Krupa Łukasz UKS OSiR Góra Kalwaria 04250 1990 M21 664
26 24:05 Borczyk Łukasz PUKS Młode Orły NDMaz 04534 1986 M21 411
27 28:16 Paruszewski Marek Indywidualnie Pomorskie 03905 M21 30
DidNotFinish 3:20:00 Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 00102 1993 M21 0
1 12:25 Krawczyński Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 02226 2000 M20 1300
1 12:25 Kuca Kacper UNTS Warszawa 02032 M20 1300
3 12:50 Zając Dawid UKS Azymut Pabianice 02186 2000 M20 1256
4 12:54 Gładecki Dawid UKS OSiR Góra Kalwaria 03729 2000 M20 1249
5 12:57 Płóciennik Konrad UKS Azymut Pabianice 01785 2000 M20 1244
6 13:31 Rosłaniec Mateusz WKS Śląsk Wrocław 02227 2000 M20 1185
7 13:47 Krzysztyński Michał WKS Wawel Kraków 02619 2000 M20 1157
8 13:53 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 02118 2000 M20 1146
9 14:16 Kijak Jakub WKS Wawel Kraków 02994 2000 M20 1106
11 16:38 Kuźba Jakub UKS Siódemka Rumia 02165 2000 M20 859
12 17:28 Zamojski Rafał UKS Siódemka Rumia 02529 2000 M20 771
DidNotFinish 3:20:00 Żurek Grzegorz UKS Siódemka Rumia 02112 2000 M20 0
1 12:33 Rzeńca Piotr UKS Orientuś Łódź 02129 2001 M18 1300
2 12:36 Pesta Piotr UKS Azymut 45 Gdynia 02742 2001 M18 1295
3 12:37 Kurzyp Stanisław WKS Śląsk Wrocław 02225 2002 M18 1293
4 13:02 Petersburski Krystian UKS Azymut 45 Gdynia 03452 2001 M18 1250
5 13:30 Deredos Bruno UKS Orientuś Łódź 02839 2001 M18 1202
6 14:01 Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 02371 2002 M18 1148
7 14:12 Sienkiewicz Maksymilian UKS Azymut 45 Gdynia 03734 2001 M18 1129
8 14:15 Gąsior Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 1124
9 14:38 Michalak Kacper UNTS Warszawa 02980 2001 M18 1084
10 14:51 Pudełek Błażej LKS Górzanka Nawojowa 03852 2002 M18 1062
11 15:03 Olszewski Bartłomiej UNTS Warszawa 02572 2002 M18 1041
13 15:38 Grobelny Alex HKS Azymut Mochy 02566 2002 M18 981
14 15:57 Nowakowski Maciej BKS Wataha Warszawa 03150 2002 M18 948
15 16:17 Borek Zbigniew UKS Azymut 45 Gdynia 02743 2002 M18 913
16 16:52 Grzegorczyk Mateusz KOS BnO Szczecin 03447 2002 M18 853
17 17:08 Smyk Bartosz UKS Traper Złocieniec 02159 2002 M18 825
23 18:35 Kawala Patryk KS Kościelec Chrzanów 03635 M16 570
24 20:13 Curzytek Krystian UKS Azymut Dębów 03844 2004 M16 391
25 21:25 Roman Szymon UKS Azymut Dębów 03005 2003 M16 260
26 25:29 Ślusarczyk Piotr LKS Górzanka Nawojowa 03853 2004 M16 0
27 27:26 Soliwoda Mateusz UMKS Kwidzyn 02880 2004 M16 0
DidNotFinish 3:20:00 Sitnicki Mariusz 10BKPanc M40
18 19:00 Rzeńca Piotr UKS Orientuś Łódź M45
DidNotFinish 3:20:00 Plesiński Mariusz 10BKPanc M45
7 14:01 Pupiec Mariusz UKS Siódemka Rumia 1969 M50
2 15:05 Kryjomski Jerzy KS Kościelec Chrzanów 00963 M60 1216
3 15:56 Movko Sergei UKS Azymut 45 Gdynia 04047 1955 M60 1138
4 16:02 Malinowski Wiktor KS Metalowiec Łódź 01236 1958 M60 1129
5 16:10 Machowski Władysław UKS OSiR Góra Kalwaria 00482 1959 M60 1116
1 13:01 Łabuziński Sławomir WKS Wawel Kraków 01409 M55 1300
2 13:06 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś Łódź 03294 1964 M55 1292
3 13:08 Chachurski Ryszard KU AZS WAT Warszawa 00065 1963 M55 1288
4 13:27 Wołowczyk Marek UNTS Warszawa 00113 1963 M55 1257
5 13:30 Niessner Piotr WKS Wawel Kraków 02725 1963 M55 1252
6 14:46 Tarnowski Mirosław KU AZS UMCS Lublin 00764 M55 1125
7 15:16 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55 1075
8 15:39 Mikielski Marek UMKS Orkan Ostróda 00136 1960 M55 1037
9 17:22 Wołek Andrzej UNTS Warszawa 03555 1964 M55 866
1 11:44 Michalak Tomasz UNTS Warszawa 02981 1969 M50 1300
2 12:35 Urbaniak Krzysztof Indywidualnie Mazowsze 00522 1967 M50 1206
3 12:58 Depta Piotr MKS Paulinum Jelenia Góra 00148 1965 M50 1163
4 13:01 Bączek Dariusz UKS Technik Ruciane-Nida 04013 M50 1158
5 13:20 Wrzesiński Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 01138 1969 M50 1123
6 13:22 Słoński Marek WKS Wawel Kraków 03192 1969 M50 1119
8 14:09 Płytnik Stanisław KOS BnO Szczecin 03670 1966 M50 1032
9 14:58 Olas Jacek UKS Orientuś Łódź 00422 1969 M50 942
10 15:02 Żesławski Wojciech WKS Wawel Kraków 03660 1966 M50 934
11 15:07 Ziólkiewicz Krzysztof UKS Orientuś Łódź 03986 M50 925
12 15:42 Krupiński Andrzej PUKS Młode Orły NDMaz 01175 1969 M50 861
13 16:23 Forystek Józef WKS Wawel Kraków 02080 1966 M50 785
14 16:38 Szuryga Hubert KU AZS UMCS Lublin 00683 M50 757
DidNotFinish 3:20:00 Cych Piotr WKS Śląsk Wrocław 00718 M50 0
1 13:33 Nowak Remigiusz KS Hades Poznań 00907 1972 M45 1300
2 13:37 Krasuski Marcin KS OK!Sport Warszawa 02688 1972 M45 1294
3 13:47 Mianowski Rafał UNTS Warszawa 02068 1973 M45 1278
4 13:57 Borzyszkowski Jacek UKS Siódemka Rumia 03307 1974 M45 1262
5 14:04 Porzycz Janusz UKS Siódemka Rumia 00232 1973 M45 1250
6 14:37 Becmer Dariusz WKS Śląsk Wrocław 02148 1971 M45 1198
7 14:40 Filipiak Marek KS Hades Poznań 04414 1973 M45 1193
8 14:44 Dobrowolski Piotr KU AZS UMCS Lublin 02972 M45 1186
9 14:57 Witkowski Adam UKS Azymut 45 Gdynia 00158 1970 M45 1166
10 15:20 Skorupa Mariusz LKS Górzanka Nawojowa 01004 1970 M45 1129
11 15:46 Staszak Artur UNTS Warszawa 02013 1970 M45 1087
12 15:59 Doliński Grzegorz BKS Wataha Warszawa 03143 1972 M45 1067
13 16:35 Murawski Piotr HKS Azymut Mochy 03588 1973 M45 1009
15 17:48 Biederman Paweł WKS Wawel Kraków 01390 1971 M45 892
16 17:49 Mazurek Piotr WKS Śląsk Wrocław 04453 1970 M45 891
16 17:49 Goral Michał KU AZS UMCS Lublin 04551 1971 M45 891
19 19:18 Lisiak Paweł UKS Orientuś Łódź 03251 1974 M45 748
20 20:26 Ledzion Grzegorz UKS Orientuś Łódź 04657 1971 M45 640
21 21:53 Nowakowski Sławomir BKS Wataha Warszawa 03710 1974 M45 500
22 25:34 Wójcik Grzegorz WKS Wawel Kraków 03195 1974 M45 147
23 25:37 Wójtowicz Grzegorz UNTS Warszawa 04546 1973 M45 142
DidNotFinish 3:20:00 Dzik Mirosław LKS Górzanka Nawojowa 01195 1971 M45 0
4 14:15 Golinowski Paweł 10BKPanc 02892 M40 1202
5 14:39 Majewski Marek PUKS Młode Orły NDMaz 03343 1977 M40 1163
6 14:55 Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 1976 M40 1136
8 15:57 Mientki Sebastian UMKS Orkan Ostróda 00806 1976 M40 1035
9 16:23 Sołowiej Stanisław KU AZS UMCS Lublin 02494 M40 993
10 17:06 Nowak Paweł UKS Orientuś Łódź 03930 1977 M40 922
11 18:19 Ciszek Marcin WKS Śląsk Wrocław 01330 1976 M40 803
12 18:31 Biolik Grzegorz UNTS Warszawa 02177 1976 M40 783
13 19:24 Mol Krzysztof HKS Azymut Mochy 02866 1975 M40 697
14 20:56 Ciupa Marcin UKS Orientuś Łódź 03927 1978 M40 546
DidNotFinish 3:20:00 Kujda Arkadiusz 1 Brygada Logistyczna 03987 M40 0
DidNotFinish 3:20:00 Mrozowski Przemysław UKS Siódemka Rumia 04589 1978 M40 0
DidNotFinish 3:20:00 Perfikowski Piotr UMKS Kwidzyn 04190 1976 M40 0
DidNotFinish 3:20:00 Jończy Daniel MKS Paulinum Jelenia Góra 01298 1975 M40 0
DidNotFinish 3:20:00 Droń Grzegorz UMKS Kwidzyn 04351 1979 M40 0
DidNotFinish 3:20:00 Gmur Karol WKS Śląsk Wrocław 01237 1976 M40 0
12 21:18 Lewandowski Krzysztof UKS Orientuś Łódź 00367 1958 M60
1 19:05 Meller Błażej KS Hades Poznań Średnia
2 24:44 Filipiak Agnieszka KS Hades Poznań 04413 1975 Średnia
3 43:40 Chachurska Magdalena KU AZS WAT Warszawa 1978 Średnia
1 48:04 Zielczyński Mieczysław Indywidualnie Mazowsze 00750 M85 1300
1 31:54 Czabański Edward UKS Azymut 45 Gdynia 00514 1939 M80 1300
1 20:55 Pokora Edward UMKS Kwidzyn 01503 1944 M75 1300
1 19:22 Kruczek Stanisław WKS Wawel Kraków 00830 1948 M70 1300
2 19:33 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły NDMaz 01168 1946 M70 1288
3 20:50 Blimke Roman LKS Górzanka Nawojowa 00189 1946 M70 1202
4 21:01 Wołochowicz Władysław KOS BnO Szczecin 00886 1947 M70 1189
5 22:39 Kmieciński Józef PUKS Młode Orły NDMaz 00069 1947 M70 1080
1 11:15 Parzewski Jerzy KU AZS WAT Warszawa 00072 1952 M65 1300
2 11:18 Miszewski Romuald Indywidualnie Pomorskie 00142 M65 1294
3 14:25 Paszyński Józef UKS Orientuś Łódź 00383 1953 M65 934
4 15:28 Mańka Zbigniew KU AZS UMCS Lublin 00567 M65 813
5 17:21 Świerczyński Bogdan KOS Modrzew Skwierzyna 00885 1953 M65 595
6 26:42 Bohaczek Janusz UMKS Orkan Ostróda 00135 M65 0
DidNotFinish 3:20:00 Mientki Tadeusz UMKS Orkan Ostróda 00788 1952 M65 0
DidNotFinish 3:20:00 Łapanowski Jacenty KU AZS WAT Warszawa 00190 1950 M65 0
6 16:46 Mądrzyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 02885 1956 M60 1061
7 17:04 Olech Andrzej PKO Harpagan Gdańsk 00551 M60 1034
8 17:19 Cepurdej Aleksandr UMKS Kwidzyn 04180 1958 M60 1011
9 17:24 Wierciński Piotr KS Metalowiec Łódź 01105 M60 1003
10 18:10 Olbrycht Janusz Indywidualnie Mazowsze 00228 1955 M60 933
11 20:24 Galla Andrzej HKS Azymut Mochy 01230 1959 M60 728
DidNotFinish 3:20:00 Guga Romuald WKS Śląsk Wrocław 00716 1955 M60 0
1 14:10 Chułek Aleksander UKS Azymut 45 Gdynia 00547 1956 M60 1300
10 19:05 Kłos Józef UKS Azymut Pabianice 00682 1963 M55 694
DidNotFinish 3:20:00 Moniak Andrzej LKS Górzanka Nawojowa 04326 1965 M50 0
14 17:03 Szczygieł Marcin MKS MOS Wrocław 04648 1971 M45 964
1 13:15 Nowak Jacek UKS Azymut 45 Gdynia 00143 M40 1300
2 13:48 Kuryj Marek WKS Wawel Kraków 03252 1978 M40 1246
7 15:09 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper Złocieniec 02906 1976 M40 1114
11 16:29 Bernaciak Aleksander WKS Śląsk Wrocław 01402 1983 M21 1102
25 22:20 Piekarski Ryszard UKS OSiR Góra Kalwaria 00693 1991 M21 570
10 14:54 Kalisiak Dawid UKS Azymut Pabianice 02027 2000 M20 1040
11 15:03 Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 2002 M18 1041
1 11:54 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1300
6 13:29 Ledzion Piotr UKS Orientuś Łódź 04111 2003 M16 1127
8 13:16 Miskow Krzysztof KS Kościelec Chrzanów 04165 M14 1109
1 12:26 Chodlewski Antoni KS Kościelec Chrzanów 03602 M12 1300
17 16:10 Wiśniewski Jakub UKS Azymut Pabianice 03879 2007 M12 910
DidNotFinish 3:20:00 Borczyk Dawid PUKS Młode Orły NDMaz 04535 M10 0
9 28:39 Machowska-Łącka Magdalena UKS OSiR Góra Kalwaria 03908 K35 168
1 13:27 Wicha Iwona PUKS Młode Orły NDMaz 00485 1987 K21 1300
5 16:08 Dawidowska Natalia UKS Siódemka Rumia 02202 1999 K20 1062
1 12:38 Sudoł Hanna WKS Śląsk Wrocław 03491 2003 K16 1300
19 15:12 Mazurek Joanna WKS Śląsk Wrocław 02222 2003 K16 1036
15 15:56 Lechowska Agata KS Kościelec Chrzanów 03609 K14 982
1 09:54 Słońska Antonina WKS Wawel Kraków 03190 2007 K12 1300
18 17:22 Masłowska Julia MKS MOS Wrocław 04311 2008 K12 320
1 19:04 Pabich Hanna UKS Azymut Pabianice 04168 2011 K10 1300