Wyniki: KMP I runda BnO - Klasyk


Klasyk

Gdynia   2019-05-11
 rank: 1,30  indywidualne  klasyk

Pozostałe etapy
Sprint  2019-05-12 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 1:17:21 Łubis Michał UKS Azymut Pabianice 02657 1985 Długa
2 1:34:20 Radomyski Łukasz PKO Harpagan Gdańsk 04593 Długa
1 34:42 Dreier Anna HKS Azymut Mochy 03256 2005 K14 1300
2 37:14 Lechowska Agata KS Kościelec Chrzanów 03609 K14 1205
3 37:31 Kiełb Patrycja UKS Azymut Dębów 03845 2005 K14 1194
4 37:56 Pułczyńska Hanna WKS Wawel Kraków 03193 2005 K14 1179
5 39:14 Nowak Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02858 2006 K14 1130
6 40:19 Pudełek Jowita LKS Górzanka Nawojowa 03998 2005 K14 1090
7 41:55 Karkut Estera HKS Azymut Mochy 03259 2005 K14 1030
8 42:37 Dzwonkowska Paulina UKS OSiR Góra Kalwaria 03366 2006 K14 1003
9 42:53 Borkowska Lena UKS OSiR Góra Kalwaria 03756 2006 K14 993
10 43:28 Michalewicz Alicja HKS Azymut Mochy 03261 2005 K14 972
11 45:13 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 906
12 45:18 Melzer Anna UKS Siódemka Rumia 03295 2005 K14 903
13 45:38 Mikołajczak Iga UKS Dąb Leszno 04248 2006 K14 890
14 45:49 Szczurko Paulina UKS Traper Złocienie 03545 2005 K14 884
15 46:25 Hajduk Maria HKS Azymut Mochy 03257 2006 K14 861
16 46:32 Kurtycz Natalia WKS Wawel Kraków 04021 2005 K14 857
17 46:51 Michno Marta WKS Wawel Kraków 03937 2005 K14 845
18 48:04 Pupiec Agata UKS Siódemka Rumia 03391 2005 K14 799
19 48:40 Lamparska Maja WKS Wawel Kraków 03832 2005 K14 777
20 49:09 Sobiepanek Barbara UKS OSiR Góra Kalwaria 03365 2006 K14 759
21 49:22 Wiśniewska Hana UKS Orientuś Łódź 04222 2004 K14 751
22 49:48 Ciszek Katarzyna MKS MOS Wrocław 04290 2006 K14 734
23 50:00 Parafiniuk Hanna KS Metalowiec Łódź 04384 K14 727
24 51:36 Zawada Zuzanna WKS Wawel Kraków 03659 2006 K14 667
25 53:37 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 591
26 56:11 Ukleja Patrycja UKS Azymut 45 Gdynia 03121 2006 K14 495
27 56:57 Prais Julia UKS Dąb Leszno 04225 2006 K14 466
28 1:09:24 Kasprzyk Marta UKS OSiR Góra Kalwaria 04540 2006 K14 0
29 1:10:31 Gielec Julia UKS Orientuś Łódź 03047 2005 K14 0
30 1:10:57 Żiółkowska Nina KS Metalowiec Łódź 04707 K14 0
31 1:13:48 Rzyska Zofia HKS Azymut Mochy 04279 K14 0
32 1:30:56 Saładajczyk Malwina UKS Azymut Pabianice 03878 2005 K14 0
33 1:35:56 Markowska Natalia UKS Dąb Leszno 04226 2006 K14 0
1 21:59 Niessner Pola WKS Wawel Kraków 03651 2007 K12 1300
2 25:24 Słońska Antonina WKS Wawel Kraków 03190 2007 K12 1098
3 25:25 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K12 1097
4 25:57 Mianowska Antonina UNTS Warszawa 03554 2007 K12 1065
5 26:33 Olejnik Jaśmina WKS Wawel Kraków 03938 2008 K12 1030
6 28:55 Borek Alicja UKS Traper Złocienie 03314 K12 890
7 29:37 Mikuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K12 849
8 34:31 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka Rumia 04252 2008 K12 559
9 35:43 Stefaniak Izabela KOS BnO Szczecin 03767 2007 K12 488
10 36:32 Biskupska Julia WKS Wawel Kraków 03646 2008 K12 440
11 36:56 Chabiera Filomena UNTS Warszawa 03856 2007 K12 416
12 38:40 Rożniata Dominika UMKS Kwidzyn 04508 2008 K12 313
13 39:40 Łącka Julia UKS OSiR Góra Kalwaria 03573 2007 K12 254
14 40:07 Śmigielska Weronika KS Metalowiec Łódź 04371 K12 228
15 40:26 Wejtko Diana UMKS Kwidzyn 03360 2007 K12 209
16 42:16 Staniec Julia MKS MOS Wrocław 04346 2008 K12 101
17 42:38 Marciniak Weronika MKS MOS Wrocław 04296 K12 79
18 42:49 Kuciel Hanna MKS MOS Wrocław 04295 2007 K12 68
19 43:19 Szczygieł Hanna MKS MOS Wrocław 02911 2007 K12 38
20 45:49 Matyja Weronika KOS BnO Szczecin 03958 2007 K12 0
21 45:57 Nowak Zofia KS Hades Poznań 03702 2008 K12 0
22 46:41 Klimczak Olimpia UKS Siódemka Rumia 04482 2008 K12 0
23 55:14 Ciastoń Oliwia MKS MOS Wrocław 04312 2008 K12 0
24 1:04:51 Lewandowska Antonina UKS Siódemka Rumia 04468 K12 0
25 1:06:52 Bielecka Marta UKS Siódemka Rumia 04398 2008 K12 0
26 1:09:46 Masłowska Julia MKS MOS Wrocław 04311 2008 K12 0
27 1:11:47 Szmidtka Martyna UKS Siódemka Rumia 04469 K12 0
28 1:16:24 Śmigielska Martyna KS Metalowiec Łódź 04372 K12 0
29 1:24:19 Wasilewska Olga UKS OSiR Góra Kalwaria 04251 2008 K12 0
1 27:32 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 K10 1300
3 38:43 Pabich Hanna UKS Azymut Pabianice 04168 2011 K10 772
4 44:38 Kowalczyk Kalina UKS Azymut Pabianice 04171 2009 K10 493
5 2:17:55 Dżumaga Sara UKS Dąb Leszno 04233 2009 K10 0
DidNotFinish 3:20:00 Wójtowicz Hanna UNTS Warszawa 04547 2010 K10 0
4 1:01:50 Olszanka Gabriela KS OK!Sport Warszawa 02427 2001 K18
8 1:28:41 Piotrowska-Fastyn Małgorzata UKS Orientuś Łódź K35
3 53:53 Bańska-Bodziona Aneta 10BKPanc K40
13 1:15:51 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka UKS Siódemka Rumia K45
1 55:53 Grochowalska Alicja UKS Azymut Pabianice 04604 2003 Krótka
2 56:56 Kalisz Kaja UKS Azymut Pabianice 04601 2002 Krótka
3 1:02:49 Młynarczyk Kaja UKS Azymut Pabianice 04596 2006 Krótka
4 1:21:29 Kozuń Marika UKS Azymut Pabianice 04599 2006 Krótka
DidNotFinish 3:20:00 Chachurska Magdalena KU AZS WAT Warszawa 1978 Krótka
5 43:37 Kośnik Jerzy UKS Azymut 45 Gdynia M10
2 57:03 Nowak Michał UKS Orientuś Łódź 03929 2003 M16 1192
3 57:47 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1174
4 58:22 Pachnik Stanisław MKS Paulinum Jelenia Góra 04297 2003 M16 1160
5 58:53 Toborek Jakub WKS Śląsk Wrocław 02141 2003 M16 1147
6 59:17 Kula Mateusz KOS BnO Szczecin 03666 2003 M16 1137
7 1:00:42 Łagoda Franciszek WKS Śląsk Wrocław 03281 2003 M16 1102
8 1:04:12 Jończy Jakub MKS Paulinum Jelenia Góra 03104 2003 M16 1016
9 1:07:16 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 940
10 1:10:20 Sobiński Adrian MKS Paulinum Jelenia Góra 03868 2003 M16 864
11 1:13:25 Ledzion Piotr UKS Orientuś Łódź 04111 2003 M16 788
12 1:20:02 Bartos Zbigniew UKS Orientuś Łódź 02127 2003 M16 625
14 1:23:05 Soliwoda Mateusz UMKS Kwidzyn 02880 2004 M16 550
15 1:23:34 Bielecki Michał UKS Siódemka Rumia 02855 2004 M16 538
16 1:26:09 Wołek Stanisław UNTS Warszawa 03557 2004 M16 474
17 1:26:44 Wójtowicz Krzysztof UNTS Warszawa 03174 2004 M16 460
18 1:28:13 Curzytek Kacper UKS Azymut Dębów 03843 2004 M16 423
19 1:32:43 Curzytek Krystian UKS Azymut Dębów 03844 2004 M16 312
20 1:33:40 Kotkowiak Piotr KOS BnO Szczecin 03665 2004 M16 289
21 1:36:25 Kawala Patryk KS Kościelec Chrzanów 03635 M16 221
22 1:39:25 Udycz Jonasz UKS Traper Złocienie 03319 2004 M16 147
23 1:41:15 Zaleski Jakub MKS Paulinum Jelenia Góra 03103 M16 102
24 1:42:33 Wilk Wiktor UMKS Kwidzyn 03362 2004 M16 70
1 34:05 Majowski Jan UKS OSiR Góra Kalwaria 03502 2005 M14 1300
2 36:12 Lisiak Adam UKS Orientuś Łódź 03049 2005 M14 1219
3 36:13 Cepurdej Władysław UMKS Kwidzyn 04184 M14 1219
5 39:31 Podworski Kacper UKS OSiR Góra Kalwaria 02780 2005 M14 1093
6 40:00 Dąbrowski Karol UKS OSiR Góra Kalwaria 03907 2005 M14 1074
7 40:19 Antonowicz Jan UNTS Warszawa 02385 2005 M14 1062
8 43:16 Wójcik Paweł WKS Wawel Kraków 02991 2005 M14 950
9 43:27 Żesławski Jakub WKS Wawel Kraków 03201 2005 M14 943
10 46:16 Ważny Artur MKS MOS Wrocław 04011 2005 M14 835
11 46:35 Łącki Jakub UKS OSiR Góra Kalwaria 03296 2006 M14 823
12 47:05 Wesołowski Oskar UKS Azymut Pabianice 04458 2006 M14 804
13 50:55 Kośnik Daniel UKS Azymut 45 Gdynia 04708 M14 658
14 51:42 Stopczyński Bartosz BKS Wataha Warszawa 04093 2006 M14 628
15 52:15 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 607
16 52:18 Kwiatkowski Olaf KOS BnO Szczecin 03968 2005 M14 605
17 54:14 Ciechanowicz Mikołaj UKS Azymut 45 Gdynia 03941 2006 M14 531
18 55:33 Sieroń Karol UKS Azymut Pabianice 04404 2005 M14 481
20 59:46 Modzelewski Mikołaj UKS Siódemka Rumia 03840 2005 M14 320
21 1:03:39 Miskow Krzysztof KS Kościelec Chrzanów 04165 M14 172
22 1:04:50 Durma Jerzy UKS Azymut Pabianice 04457 2006 M14 127
23 1:06:20 Breska Wiktor UKS Azymut 45 Gdynia 04125 2006 M14 70
24 1:09:42 Kleinszmidt Michał UKS Azymut 45 Gdynia 04127 2006 M14 0
25 1:11:13 Chmielowski Bartosz UMKS Kwidzyn 03918 2005 M14 0
26 1:15:18 Miłkowski Jakub UKS Azymut 45 Gdynia 03900 2006 M14 0
27 1:20:47 Kilichowski Kacper UKS Azymut 45 Gdynia 04126 2006 M14 0
28 1:21:35 Kielnierowski Wojciech UKS Azymut Pabianice 04105 2006 M14 0
29 1:21:55 Wasilewski Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwaria 02779 2005 M14 0
30 1:37:17 Stefaniak Robert UKS Azymut 45 Gdynia 04466 2006 M14 0
31 1:40:29 Grzybowski Maciej UKS Azymut 45 Gdynia 03898 2006 M14 0
DidNotFinish 3:20:00 Tywonek Jan UKS OSiR Góra Kalwaria 03841 2005 M14 0
DidNotFinish 3:20:00 Pankiewicz Filip BKS Wataha Warszawa 04575 2006 M14 0
16 40:41 Gradek Mateusz UKS Traper Złocienie 03542 2007 M12 600
17 40:56 Słomczyński Filip UKS Orientuś Łódź 03765 2007 M12 588
2 55:54 Golinowski Paweł 10BKPanc 02892 M40 1260
3 57:42 Jończy Daniel MKS Paulinum Jelenia Góra 01298 1975 M40 1217
4 58:40 Gmur Karol WKS Śląsk Wrocław 01237 1976 M40 1194
1 1:07:58 Sokalski Dariusz KU AZS WAT Warszawa 00715 M35 1300
2 1:13:52 Majasow Kostiantyn WKS Śląsk Wrocław 01406 1983 M35 1187
3 1:20:04 Jędras Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M35 1069
4 1:36:38 Zamiara Piotr KS Hades Poznań 03698 1981 M35 752
5 1:44:39 Pabich Tomasz UKS Azymut Pabianice 00331 1982 M35 598
6 1:51:26 Stężycki Grzegorz 10BKPanc 04684 M35 469
7 2:05:35 Frątczak Sławomir GKS Luzino 04370 M35 198
DidNotFinish 3:20:00 Łoniewski Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 02852 M35 0
1 1:26:40 Kratov Oleksandr WKS Śląsk Wrocław 03499 M21 1300
2 1:32:44 Richert Marcin UKS Siódemka Rumia 00149 1979 M21 1209
3 1:35:31 Kalata Michał MKS Paulinum Jelenia Góra 00853 1989 M21 1167
4 1:37:28 Galicz Karol BKS Wataha Warszawa 01853 1986 M21 1138
5 1:37:36 Bednarski Jan UNTS Warszawa 04096 1998 M21 1136
6 1:42:03 Rzeńca Krzysztof UKS Orientuś Łódź 01725 1996 M21 1069
7 1:42:19 Bernaciak Aleksander WKS Śląsk Wrocław 01402 1983 M21 1065
8 1:42:40 Pabich Mariusz UKS Azymut Pabianice 00338 1988 M21 1060
9 1:42:52 Wołowczyk Krzysztof UNTS Warszawa 00488 1995 M21 1057
11 1:44:06 Niewiedziała Robert UKS Siódemka Rumia 01021 1993 M21 1039
12 1:45:18 Paszyński Piotr UKS Orientuś Łódź 00423 1981 M21 1021
13 1:45:42 Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 00410 1991 M21 1015
14 1:50:05 Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 00102 1993 M21 949
15 1:50:12 Gryzio Łukasz UKS Azymut Pabianice 00336 1988 M21 947
16 1:58:15 Charuba Łukasz UKS Orientuś Łódź 00402 1990 M21 826
17 2:02:04 Piłkowski Tadeusz KS OK!Sport Warszawa 00689 1990 M21 769
18 2:07:13 Zuchmański Przemysław UKS Orientuś Łódź 01724 1998 M21 692
19 2:18:28 Mossakowski Wojciech UNTS Warszawa 01115 1998 M21 523
20 2:21:25 Olech Przemysław UKS Siódemka Rumia 01564 1985 M21 479
21 2:29:25 Kosowski Paweł UMKS Kwidzyn 04178 1991 M21 359
22 2:30:29 Mazan Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01319 1992 M21 343
23 2:44:26 Filipiak Mateusz KS Hades Poznań 04415 1998 M21 133
25 2:53:29 Krupa Łukasz UKS OSiR Góra Kalwaria 04250 1990 M21 0
DidNotFinish 3:20:00 Spadik Mateusz UMKS Kwidzyn 04504 1989 M21 0
DidNotFinish 3:20:00 Borczyk Łukasz PUKS Młode Orły NDMaz 04534 1986 M21 0
1 1:04:40 Kuca Kacper UNTS Warszawa 02032 M20 1300
2 1:06:58 Płóciennik Konrad UKS Azymut Pabianice 01785 2000 M20 1254
2 1:06:58 Krawczyński Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 02226 2000 M20 1254
4 1:07:51 Krzysztyński Michał WKS Wawel Kraków 02619 2000 M20 1236
5 1:08:56 Kijak Jakub WKS Wawel Kraków 02994 2000 M20 1214
6 1:12:54 Żurek Grzegorz UKS Siódemka Rumia 02112 2000 M20 1134
7 1:17:24 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 02118 2000 M20 1044
8 1:18:57 Gładecki Dawid UKS OSiR Góra Kalwaria 03729 2000 M20 1013
9 1:22:00 Reniecki Franciszek UMKS Kwidzyn 03566 2000 M20 952
11 1:25:01 Rosłaniec Mateusz WKS Śląsk Wrocław 02227 2000 M20 891
12 1:25:13 Kalisiak Dawid UKS Azymut Pabianice 02027 2000 M20 887
13 1:46:34 Zamojski Rafał UKS Siódemka Rumia 02529 2000 M20 458
DidNotFinish 3:20:00 Kuźba Jakub UKS Siódemka Rumia 02165 2000 M20 0
1 1:10:09 Rzeńca Piotr UKS Orientuś Łódź 02129 2001 M18 1300
2 1:13:12 Pesta Piotr UKS Azymut 45 Gdynia 02742 2001 M18 1243
3 1:16:30 Deredos Bruno UKS Orientuś Łódź 02839 2001 M18 1182
4 1:18:02 Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 02371 2002 M18 1154
5 1:18:05 Kurzyp Stanisław WKS Śląsk Wrocław 02225 2002 M18 1153
6 1:29:10 Michalak Kacper UNTS Warszawa 02980 2001 M18 948
7 1:29:54 Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 2002 M18 934
8 1:30:42 Gąsior Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 919
9 1:33:37 Olszewski Bartłomiej UNTS Warszawa 02572 2002 M18 865
10 1:35:34 Pudełek Błażej LKS Górzanka Nawojowa 03852 2002 M18 829
12 1:54:09 Grobelny Alex HKS Azymut Mochy 02566 2002 M18 485
13 2:06:02 Grzegorczyk Mateusz KOS BnO Szczecin 03447 2002 M18 264
14 2:08:08 Nowakowski Maciej BKS Wataha Warszawa 03150 2002 M18 225
15 2:28:14 Smyk Bartosz UKS Traper Złocienie 02159 2002 M18 0
DidNotFinish 3:20:00 Petersburski Krystian UKS Azymut 45 Gdynia 03452 2001 M18 0
25 1:44:39 Roman Szymon UKS Azymut Dębów 03005 2003 M16 18
26 2:02:21 Ślusarczyk Piotr LKS Górzanka Nawojowa 03853 2004 M16 0
27 2:03:19 Kędzierski Nataniel WKS Śląsk Wrocław 04001 2003 M16 0
28 2:20:41 Górski Patryk UKS OSiR Góra Kalwaria 04541 2004 M16 0
11 1:11:10 Sitnicki Mariusz 10BKPanc M40
DidNotFinish 3:20:00 Plesiński Mariusz 10BKPanc M45
10 57:20 Pupiec Mariusz UKS Siódemka Rumia M50
2 46:08 Chułek Aleksander UKS Azymut 45 Gdynia 00547 1956 M60 1283
3 48:10 Movko Sergei UKS Azymut 45 Gdynia 04047 1955 M60 1225
4 49:51 Guga Romuald WKS Śląsk Wrocław 00716 1955 M60 1177
5 51:54 Cepurdej Aleksandr UMKS Kwidzyn 04180 1958 M60 1118
7 57:29 Olbrycht Janusz Indywidualnie Mazowsze 00228 1955 M60 959
8 57:37 Malinowski Wiktor KS Metalowiec Łódź 01236 1958 M60 955
1 40:24 Łabuziński Sławomir WKS Wawel Kraków 01409 M55 1300
2 43:21 Dyzio Włodzimierz WKS Wawel Kraków 01533 1961 M55 1205
3 46:29 Wołowczyk Marek UNTS Warszawa 00113 1963 M55 1104
4 47:03 Chachurski Ryszard KU AZS WAT Warszawa 00065 1963 M55 1086
5 48:51 Niessner Piotr WKS Wawel Kraków 02725 1963 M55 1028
6 49:12 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55 1017
7 49:22 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś Łódź 03294 1964 M55 1011
8 54:47 Mikielski Marek UMKS Orkan Ostróda 00136 1960 M55 837
9 55:39 Tarnowski Mirosław KU AZS UMCS Lublin 00764 M55 809
10 1:12:58 Wołek Andrzej UNTS Warszawa 03555 1964 M55 252
11 1:17:04 Kłos Józef UKS Azymut Pabianice 00682 1963 M55 120
1 39:30 Cych Piotr WKS Śląsk Wrocław 00718 M50 1300
2 46:04 Depta Piotr MKS Paulinum Jelenia Góra 00148 1965 M50 1084
3 47:26 Michalak Tomasz UNTS Warszawa 02981 1969 M50 1039
5 51:34 Wrzesiński Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 01138 1969 M50 903
6 51:55 Słoński Marek WKS Wawel Kraków 03192 1969 M50 891
7 54:16 Płytnik Stanisław KOS BnO Szczecin 03670 1966 M50 814
8 54:35 Ziólkiewicz Krzysztof UKS Orientuś Łódź 03986 M50 804
9 56:02 Szuryga Hubert KU AZS UMCS Lublin 00683 M50 756
11 57:34 Moniak Andrzej LKS Górzanka Nawojowa 04326 1965 M50 705
12 1:05:29 Krupiński Andrzej PUKS Młode Orły NDMaz 01175 1969 M50 445
13 1:08:38 Forystek Józef WKS Wawel Kraków 02080 1966 M50 341
14 1:14:47 Olas Jacek UKS Orientuś Łódź 00422 1969 M50 139
15 1:21:07 Żesławski Wojciech WKS Wawel Kraków 03660 1966 M50 0
DidNotFinish 3:20:00 Bączek Dariusz UKS Technik Ruciane-Nida 04013 M50 0
DidNotFinish 3:20:00 Muller Tomasz UMKS Kwidzyn 02577 1968 M50 0
1 52:08 Nowak Remigiusz KS Hades Poznań 00907 1972 M45 1300
3 57:52 Borzyszkowski Jacek UKS Siódemka Rumia 03307 1974 M45 1157
4 59:10 Porzycz Janusz UKS Siódemka Rumia 00232 1973 M45 1125
5 1:01:03 Dzik Mirosław LKS Górzanka Nawojowa 01195 1971 M45 1078
6 1:01:31 Skorupa Mariusz LKS Górzanka Nawojowa 01004 1970 M45 1066
7 1:01:48 Ledzion Grzegorz UKS Orientuś Łódź 04657 1971 M45 1059
8 1:02:35 Mianowski Rafał UNTS Warszawa 02068 1973 M45 1039
9 1:04:16 Filipiak Marek KS Hades Poznań 04414 1973 M45 997
10 1:08:33 Goral Michał KU AZS UMCS Lublin 04551 1971 M45 891
11 1:10:00 Dobrowolski Piotr KU AZS UMCS Lublin 02972 M45 854
11 1:10:00 Murawski Piotr HKS Azymut Mochy 03588 1973 M45 854
13 1:12:09 Doliński Grzegorz BKS Wataha Warszawa 03143 1972 M45 801
14 1:12:52 Mazurek Piotr WKS Śląsk Wrocław 04453 1970 M45 783
15 1:13:10 Becmer Dariusz WKS Śląsk Wrocław 02148 1971 M45 776
16 1:13:20 Biederman Paweł WKS Wawel Kraków 01390 1971 M45 771
18 1:17:05 Staszak Artur UNTS Warszawa 02013 1970 M45 678
19 1:28:53 Wójtowicz Grzegorz UNTS Warszawa 04546 1973 M45 384
20 1:32:10 Nowakowski Sławomir BKS Wataha Warszawa 03710 1974 M45 302
21 1:33:01 Lisiak Paweł UKS Orientuś Łódź 03251 1974 M45 281
22 1:50:17 Rzeńca Piotr UKS Orientuś Łódź 02438 M45 0
DidNotFinish 3:20:00 Wójcik Grzegorz WKS Wawel Kraków 03195 1974 M45 0
5 59:42 Kuryj Marek WKS Wawel Kraków 03252 1978 M40 1169
6 1:00:52 Majewski Marek PUKS Młode Orły NDMaz 03343 1977 M40 1141
7 1:03:43 Sołowiej Stanisław KU AZS UMCS Lublin 02494 M40 1073
8 1:07:27 Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 1976 M40 984
9 1:09:36 Ciszek Marcin WKS Śląsk Wrocław 01330 1976 M40 932
10 1:10:29 Kujda Arkadiusz 1 Brygada Logistyczna 03987 M40 911
13 1:13:04 Biolik Grzegorz UNTS Warszawa 02177 1976 M40 849
14 1:22:27 Mol Krzysztof HKS Azymut Mochy 02866 1975 M40 624
15 1:26:20 Nowak Paweł UKS Orientuś Łódź 03930 1977 M40 531
16 1:26:25 Mrozowski Przemysław UKS Siódemka Rumia 04589 1978 M40 529
17 1:28:55 Perfikowski Piotr UMKS Kwidzyn 04190 1976 M40 469
18 1:38:59 Droń Grzegorz UMKS Kwidzyn 04351 1979 M40 228
19 1:47:06 Ciupa Marcin UKS Orientuś Łódź 03927 1978 M40 34
10 1:24:09 Lewandowski Krzysztof UKS Orientuś Łódź 00367 1958 M60
1 57:01 Meller Zuzanna KS Hades Poznań Rodzinna
1 48:17 Meller Błażej KS Hades Poznań Średnia
2 49:55 Bielecki Tadeusz UKS Siódemka Rumia Średnia
3 51:47 Kuźba Justyna UKS Siódemka Rumia 01349 1994 Średnia
4 1:07:01 Filipiak Agnieszka KS Hades Poznań 04413 1975 Średnia
1 2:00:20 Zielczyński Mieczysław Indywidualnie Mazowsze 00750 M85 1300
1 53:57 Czabański Edward UKS Azymut 45 Gdynia 00514 1939 M80 1300
1 40:49 Pokora Edward UMKS Kwidzyn 01503 1944 M75 1300
1 43:17 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły NDMaz 01168 1946 M70 1300
2 52:31 Kmieciński Józef PUKS Młode Orły NDMaz 00069 1947 M70 1023
3 1:01:43 Wojtyła Jerzy UMKS Orkan Ostróda 01297 M70 746
4 1:02:45 Woźniak Henryk UMKS Orkan Ostróda 00131 M70 715
5 1:04:31 Kruczek Stanisław WKS Wawel Kraków 00830 1948 M70 662
6 1:29:18 Blimke Roman LKS Górzanka Nawojowa 00189 1946 M70 0
1 37:00 Parzewski Jerzy KU AZS WAT Warszawa 00072 1952 M65 1300
2 39:57 Bohaczek Janusz UMKS Orkan Ostróda 00135 M65 1196
3 41:58 Miszewski Romuald Indywidualnie Pomorskie 00142 M65 1125
4 44:12 Mientki Tadeusz UMKS Orkan Ostróda 00788 1952 M65 1047
5 47:00 Mańka Zbigniew KU AZS UMCS Lublin 00567 M65 949
6 49:00 Łapanowski Jacenty KU AZS WAT Warszawa 00190 1950 M65 878
7 53:35 Świerczyński Bogdan KOS Modrzew Skwierzyna 00885 1953 M65 717
8 57:28 Paszyński Józef UKS Orientuś Łódź 00383 1953 M65 581
9 1:01:31 Mądrzyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 02885 1956 M60 844
11 1:24:24 Wierciński Piotr KS Metalowiec Łódź 01105 M60 190
1 45:32 Kryjomski Jerzy KS Kościelec Chrzanów 00963 M60 1300
6 54:38 Machowski Władysław UKS OSiR Góra Kalwaria 00482 1959 M60 1040
4 48:52 Urbaniak Krzysztof Indywidualnie Mazowsze 00522 1967 M50 992
2 55:38 Krasuski Marcin KS OK!Sport Warszawa 02688 1972 M45 1213
17 1:14:09 Szczygieł Marcin MKS MOS Wrocław 04648 1971 M45 751
1 54:15 Nowak Jacek UKS Azymut 45 Gdynia 00143 1976 M40 1300
12 1:11:22 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper Złocienie 02906 1976 M40 890
10 1:43:45 Biederman Marcin WKS Wawel Kraków 01508 1998 M21 1044
24 2:46:49 Piekarski Ryszard UKS OSiR Góra Kalwaria 00693 1991 M21 98
10 1:22:14 Zając Dawid UKS Azymut Pabianice 02186 2000 M20 947
11 1:53:02 Sienkiewicz Maksymilian UKS Azymut 45 Gdynia 03734 2001 M18 505
1 52:41 Paterek Mikołaj HKS Azymut Mochy 02376 2003 M16 1300
13 1:21:26 Żesławski Mateusz WKS Wawel Kraków 03200 2004 M16 591
4 37:58 Bultrowicz Tymoteusz KS Hades Poznań 03700 M14 1152
19 56:06 Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 2006 M14 460
DidNotFinish 3:20:00 Kowalczyk Mateusz KS Metalowiec Łódź 04328 M14 0
1 26:27 Chodlewski Antoni KS Kościelec Chrzanów 03602 M12 1300
2 26:31 Krempiński Franciszek UKS Azymut Pabianice 03559 2007 M12 1297
3 27:31 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 1248
4 28:42 Wodzicki Filip MKS MOS Wrocław 04646 2007 M12 1189
5 30:22 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś Łódź 03711 2007 M12 1107
6 30:29 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 1102
7 30:48 Ciupa Jan UKS Orientuś Łódź 03926 2008 M12 1086
8 31:27 Rzeńca Tomasz UKS Orientuś Łódź 03712 2008 M12 1054
9 32:45 Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 Gdynia 03120 2008 M12 990
10 33:08 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 972
11 33:41 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 944
12 35:15 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M12 867
13 35:35 Staniewski Jędrzej KS Hades Poznań 04681 M12 851
14 38:33 Kociuba Wiktor MKS MOS Wrocław 04002 2008 M12 705
15 38:40 Wasilewski Antoni UKS OSiR Góra Kalwaria 04441 2008 M12 700
18 41:17 Wiśniewski Jakub UKS Azymut Pabianice 03879 2007 M12 571
19 41:51 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 M12 543
20 42:48 Chodlewski Szymon KS Kościelec Chrzanów 03603 M12 496
21 44:37 Ziółkiewicz Jan UKS Orientuś Łódź 03932 2007 M12 407
22 47:15 Motała Piotr UKS Siódemka Rumia 04552 2008 M12 278
23 48:36 Zieliński Tomasz KS Hades Poznań 03701 M12 211
24 50:31 Chachurski Mieszko UNTS Warszawa 04193 2007 M12 117
25 52:45 Białasik Bartosz UKS Dąb Leszno 04230 2007 M12 7
26 57:51 Mikołajczak Tymon UKS Dąb Leszno 04224 2008 M12 0
27 57:56 Michalski Tomasz BKS Wataha Warszawa 03950 2008 M12 0
28 1:01:16 Mokrzanowski Bartłomiej UKS OSiR Góra Kalwaria 04722 M12 0
29 1:36:27 Świderski Ignacy MKS MOS Wrocław 04649 M12 0
DidNotFinish 3:20:00 Pachucki Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 04395 2007 M12 0
1 22:44 Pułczyński Jeremi WKS Wawel Kraków 04019 2009 M10 1300
2 32:55 Łubisz Łukasz UKS Azymut Pabianice 04402 2009 M10 718
3 33:23 Kaszkiewicz Leon UKS Azymut 45 Gdynia 04711 M10 691
4 34:00 Wiśniewski Adam UKS Azymut Pabianice 04406 2010 M10 656
6 58:50 Meller Jan KS Hades Poznań 04150 M10 0
7 1:08:23 Kaszkiewicz Tymon UKS Azymut 45 Gdynia 04467 2009 M10 0
1 1:21:06 Galicz Krystyna BKS Wataha Warszawa 03142 1951 K65 1300
1 51:28 Mikielska Danuta UMKS Orkan Ostróda 00138 1959 K60 1300
2 1:01:33 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 Gdynia 03899 1955 K60 1045
1 39:49 Movko Marina UKS Azymut 45 Gdynia 03901 1960 K55 1300
2 45:45 Parfianowicz Joanna UNTS Warszawa 00100 1964 K55 1106
1 28:46 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualnie Mazowsze 00091 1968 K50 1300
2 40:04 Wołowczyk Mariola UNTS Warszawa 00112 1968 K50 789
3 43:18 Wołek Ewa UNTS Warszawa 01208 1968 K50 643
4 52:24 Bugaj Teresa WKS Wawel Kraków 03313 1968 K50 232
5 57:37 Wołek Małgorzata UNTS Warszawa 03556 1966 K50 0
1 35:18 Depta Monika MKS Paulinum Jelenia Góra 00165 1970 K45 1300
2 44:30 Nowak Barbara HKS Azymut Mochy 01222 1970 K45 961
3 45:59 Etterle-Biederman Lilianna WKS Wawel Kraków 00823 1973 K45 907
4 46:11 Topór Monika WKS Wawel Kraków 03372 1970 K45 899
5 50:46 Wysocka Joanna WKS Śląsk Wrocław 01400 1971 K45 730
6 52:52 Mianowska Dorota UNTS Warszawa 02405 1974 K45 653
7 57:41 Daniluk Karina BKS Wataha Warszawa 03159 1972 K45 476
8 1:01:42 Nowicka-Bielecka Kornelia UKS Siódemka Rumia 02729 1974 K45 328
9 1:02:25 Tarnowska Ewa KU AZS UMCS Lublin 00821 K45 301
9 1:02:25 Trykozko Urszula Stowarzyszenie Team 360 Warsza 02691 1969 K45 301
11 1:07:07 Deptulska Agnieszka UNTS Warszawa 02367 K45 128
12 1:08:54 Lamparska Iwona WKS Wawel Kraków 04272 1973 K45 63
14 1:27:52 Wójtowicz Katarzyna UNTS Warszawa 04548 1973 K45 0
1 45:50 Biolik Agnieszka UNTS Warszawa 02178 1977 K40 1300
2 49:18 Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 1975 K40 1202
4 56:43 Kędzior Katarzyna UMKS Kwidzyn 04177 1975 K40 991
5 1:00:14 Roszak Maja UMKS Kwidzyn 04192 1975 K40 892
6 1:08:52 Słońska Bogusława WKS Wawel Kraków 03655 K40 647
7 1:30:03 Michalska Izabela BKS Wataha Warszawa 03949 1979 K40 46
1 52:48 Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka Rumia 01990 1980 K35 1300
2 55:36 Rasczupkina Nina UMKS Kwidzyn 04181 1984 K35 1231
3 1:04:43 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka Rumia 01626 1984 K35 1007
4 1:04:52 Ratajczak Izabela UKS Siódemka Rumia 02891 K35 1003
5 1:09:00 Karnia-Biskupska Anna WKS Wawel Kraków 00828 1980 K35 901
6 1:09:14 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades Poznań 00915 1980 K35 895
7 1:18:42 Gawron Katarzyna WKS Wawel Kraków 04680 1982 K35 662
9 2:08:43 Machowska-Łącka Magdalena UKS OSiR Góra Kalwaria 03908 K35 0
10 2:48:54 Kuźma Elżbieta BKS Wataha Warszawa 04579 1984 K35 0
1 1:18:47 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś Łódź 00413 1995 K21 1300
2 1:20:27 Wicha Iwona PUKS Młode Orły NDMaz 00485 1987 K21 1272
3 1:21:07 Ślusarczyk Katarzyna KS OK!Sport Warszawa 03480 1989 K21 1261
4 1:23:30 Wańczyk Zuzanna PUKS Młode Orły NDMaz 01664 1997 K21 1222
5 1:24:31 Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 00330 1982 K21 1205
6 1:24:39 Polishchuk Mariya UNTS Warszawa 01962 1994 K21 1203
7 1:25:49 Borychowska Marlena MKS Paulinum Jelenia Góra 00167 1988 K21 1184
8 1:26:36 Fortuniak Weronika UKS Orientuś Łódź 02836 1998 K21 1171
9 1:28:59 Kubicka Zuzanna UNTS Warszawa 00037 1993 K21 1132
10 1:30:59 Morawska Anna UKS Azymut 45 Gdynia 00234 K21 1099
11 1:31:39 Chęcińska Angelika UKS Azymut 45 Gdynia 03733 1993 K21 1088
12 1:33:52 Murawska Marta HKS Azymut Mochy 03255 1998 K21 1051
13 1:34:23 Machowska Weronika UKS OSiR Góra Kalwaria 00483 1986 K21 1043
14 1:37:16 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 K21 995
15 1:40:05 Mazan Aleksandra UKS Traper Złocienie 00328 1995 K21 949
16 1:51:41 Żebrowska Barbara UNTS Warszawa 01481 1995 K21 757
17 1:53:16 Nikitczenko Natasza UKS Orientuś Łódź 03250 1997 K21 731
18 1:56:38 Kulczycka-Wójcik Dominika KS Kościelec Chrzanów 00966 K21 675
19 1:58:11 Durzyńska Katarzyna HKS Azymut Mochy 03584 1992 K21 650
20 2:01:18 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21 598
21 2:01:50 Ewiak-Paszyńska Alicja UKS Orientuś Łódź 00363 K21 590
22 2:06:51 Dominiak Dagmara PUKS Młode Orły NDMaz 00932 1997 K21 507
23 2:27:56 Kaczmarek Anna UKS Dąb Leszno 04234 1986 K21 159
24 2:28:20 Borczyk Iwona PUKS Młode Orły NDMaz 04536 1986 K21 152
1 55:41 Ciesiółka Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 01827 2000 K20 1300
2 56:15 Biederman Adrianna WKS Wawel Kraków 01509 2000 K20 1287
3 59:34 Cych Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02099 1999 K20 1209
4 1:01:45 Deptulska Maria UNTS Warszawa 02366 2000 K20 1158
5 1:04:06 Hutsenko Yelyzaveta WKS Wawel Kraków 04574 2000 K20 1104
6 1:06:00 Garbacik Maja WKS Wawel Kraków 01585 2000 K20 1059
7 1:07:44 Dawidowska Natalia UKS Siódemka Rumia 02202 1999 K20 1019
8 1:07:58 Pudełek Michalina LKS Górzanka Nawojowa 03999 2000 K20 1013
9 1:10:04 Listek Marta WKS Wawel Kraków 01530 1999 K20 964
10 1:15:54 Bielecka Aleksandra UKS Siódemka Rumia 02163 2000 K20 828
11 1:17:37 Filipczak Natalia PUKS Młode Orły NDMaz 01927 2000 K20 788
1 58:19 Mazurek Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02223 2001 K18 1300
2 1:01:17 Słońska Zofia WKS Wawel Kraków 03191 2002 K18 1234
3 1:01:40 Topór Magdalena WKS Wawel Kraków 02935 2001 K18 1225
5 1:02:33 Block Amelia UKS Orientuś Łódź 02132 2002 K18 1206
6 1:04:15 Mianowska Julia UNTS Warszawa 02096 2001 K18 1168
7 1:05:25 Bączek Małgorzata WKS Wawel Kraków 04014 2001 K18 1142
8 1:07:51 Gielec Zuzanna UKS Orientuś Łódź 03046 2002 K18 1087
9 1:09:57 Żurek Marta UKS Siódemka Rumia 02116 2002 K18 1041
10 1:11:08 Leśnicka Agnieszka UKS Azymut Dębów 02611 2002 K18 1014
11 1:15:08 Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 925
12 1:17:42 Ciura Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 03696 2001 K18 868
13 1:18:24 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 Gdynia 03517 2002 K18 852
14 1:21:02 Melzer Zofia UKS Siódemka Rumia 02114 2001 K18 794
15 1:29:48 Susek Julia UKS Siódemka Rumia 02890 2001 K18 598
16 1:30:45 Piwowar Lidia HKS Azymut Mochy 02374 2002 K18 577
17 1:40:14 Borzym Izabela BKS Wataha Warszawa 02751 2002 K18 366
18 1:49:55 Deyna Natalia UMKS Kwidzyn 02622 2001 K18 150
1 45:34 Sudoł Hanna WKS Śląsk Wrocław 03491 2003 K16 1300
2 51:34 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K16 1129
3 51:59 Nitsch Aleksandra UNTS Warszawa 02409 2003 K16 1117
4 52:00 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1116
5 53:05 Doreń Wiktoria UKS Orientuś Łódź 03854 2003 K16 1086
6 54:20 Gradek Zuzanna UKS Traper Złocienie 02575 2003 K16 1050
7 55:04 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 1029
8 55:51 Powichrowska Ilona UKS OSiR Góra Kalwaria 02781 2004 K16 1007
9 59:30 Filipiak Adrianna KS Hades Poznań 04153 2003 K16 902
10 1:01:49 Chabiera Lena UNTS Warszawa 02391 K16 836
11 1:02:08 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 827
12 1:06:38 Przeszłowska Hanna UKS Traper Złocienie 03317 2003 K16 699
13 1:07:17 Berlińska Paulina UKS Orientuś Łódź 03503 2003 K16 680
14 1:07:33 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 673
15 1:08:19 Orzechowska Aleksandra UKS Azymut Dębów 04057 2003 K16 651
16 1:09:26 Pesta Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02741 2003 K16 619
17 1:10:25 Zielińska Oliwia PUKS Młode Orły NDMaz 03217 2003 K16 591
18 1:14:53 Kiełb Wiktoria UKS Azymut Dębów 03413 2004 K16 464
19 1:15:41 Urban Aneta UKS Traper Złocienie 02910 2004 K16 441
20 1:17:57 Mazurek Joanna WKS Śląsk Wrocław 02222 2003 K16 376
21 1:18:37 Majewska Maja PUKS Młode Orły NDMaz 03218 2004 K16 357
22 1:21:20 Szkudlarska Weronika UKS Dąb Leszno 04242 2004 K16 280
23 1:22:16 Skorupa Maja LKS Górzanka Nawojowa 03724 2004 K16 253
24 1:24:07 Dolińska Julia BKS Wataha Warszawa 03158 2004 K16 200
25 1:27:45 Kmieć Zuzanna UKS Traper Złocienie 02576 2003 K16 97
26 1:28:21 Skrzypczak Marika HKS Azymut Mochy 03864 2004 K16 79
27 1:31:18 Dolińska Zuzanna BKS Wataha Warszawa 02748 2003 K16 0
28 1:34:00 Nowak Maria KS Hades Poznań 02922 2003 K16 0
29 1:37:55 Moniak Zofia LKS Górzanka Nawojowa 04709 K16 0
30 1:48:05 Kapska Nina HKS Azymut Mochy 03912 2004 K16 0
31 1:54:15 Gola Martyna UKS Orientuś Łódź 03048 2003 K16 0
DidNotFinish 3:20:00 Kwiecień Paulina PUKS Młode Orły NDMaz 04492 2004 K16 0
2 30:30 Wysocka Michalina MKS MOS Wrocław 04012 2010 K10 1160