Puchar Bałtyku w Biegu na Orientację


Etap 3 -

Rumia   2019-05-05   Term. zgłoszeń: 2019-04-28 (pierwszy: 2019-04-07)
 rank: 1,10  indywidualne  klasyk

  395 zgłoszonych
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Punkty rank. Dodano Edytuj
Czabańska Małgorzata 00233 1952 UKS Azymut 45 W65 219123 2019-04-07
Asylova Alla 1954 Kaliningrad W65 2055105 2019-04-02
Henkova Svatava 1954 Radioklub Blansko W65 52 092 2019-04-15
Olbrycht Anna 00229 1956 Indywidualny Mazowsze W60 412377 2019-04-02
Biziuk Halina 01154 1957 UMKS ORKAN W60 9102814 2019-04-07
Mikielska Danuta 00138 1959 UMKS ORKAN W60 8664837 2019-04-07
Lewoń Ewa 00129 1955 UMKS ORKAN W60 889676 2019-04-07
Wróblewska Bogna 00225 1958 KS OK!Sport W60 8638442 2019-04-03
Łuńska Regina 00133 1956 UMKS ORKAN W60 413394 2019-04-22
Miroshnichenko Elena 1959 PionerSK Pionerskiy W60 2055103 2019-04-04
Koralewska Grażyna 1955 indywidualnie W60 1 2019-04-25
Lazareva Natalia 03899 1955 UKS Azymut 45 W60 2055107 2019-04-07
Soloveva Elena 1958 PionerSK Pionerskiy W60 2055111 2019-04-04
Zenchenko Tamara 1960 Dnepr Ukraina W55 1300265 2019-04-16
Movko Marina 03901 1960 UKS Azymut 45 W55 2300540 2019-04-07
Czerkawska Urszula 01495 1962 UKS Sparta Czyżowice W55 2036945 2019-04-04
Chernysheva Tatiana 1963 OK Kaliningrad W55 230428 2019-04-05
Wołowczyk Mariola 00112 1968 UNTS W50 1393099 2019-04-06
Temnikova Olga 1965 Princip W50 2024949 2019-04-25
Wołek Ewa 01208 1968 UNTS W50 8655942 2019-04-06
Dyzio Anna 03433 1968 WKS Wawel W50 2074452 2019-04-07
AUGHUET Laurence 1969 ASUB W50 8220669 2019-04-16
Wołek Małgorzata 03556 1966 UNTS W50 1408259 2019-04-06
Bugaj Teresa 03313 1968 WKS Wawel W50 2114867 2019-04-07
Kurzyp Anna 1968 indywidualnie W50 2019-04-05
Trykozko Urszula 02691 1969 Stowarzyszenie Team 360 stopni W45 900424 2019-04-21
Wysocka Joanna 01400 1971 WKS Śląsk W45 2016298 2019-04-01
Staszak Anna 02418 1970 UNTS W45 981862 2019-04-06
Nowak Beata 00144 1973 UKS Azymut 45 W45 9201836 2019-04-07
Perfikowska Aleksandra 04191 1974 UMKS Kwidzyn W45 8090574 2019-04-19
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS W45 1408260 2019-04-06
Ianchenkova Tatiana 1973 OK Kaliningrad W45 2800035 2019-04-01
Marek Agnieszka 1974 indywidualnie W40 7200388 2019-03-25
Orlova Anna 1976 Velikiy Novgorod W40 7875885 2019-03-28
Słońska Bogusława 03655 1976 WKS Wawel W40 1414200 2019-04-07
Biolik Agnieszka 02178 1977 UNTS W40 8197778 2019-04-07
Konc Katarzyna 02953 1975 UKS Azymut Pabianice W40 7204651 2019-04-21
Kędzior Katarzyna 04177 1975 UMKS Kwidzyn W40 1408883 2019-04-19
Banach Janina 04498 1976 UMKS ORKAN W40 7204076 2019-04-07
Kuznetsova Olga 1977 Velikiy Novgorod W40 2019-03-28
Pabian Patrycja 04188 1980 UMKS Kwidzyn W35 1413980 2019-04-19
Porzycz Agnieszka 01626 1984 UKS Siódemka W35 842655 2019-04-16
Ratajczak z d. Czajka Izabela 02891 1982 UKS Siódemka W35 2077799 2019-04-21
Górnicka-Antonowicz Anna 00091 1968 Indywidualny Mazowsze W35 895015 2019-04-21
Śliwczyńska Ilona 02347 1978 Stowarzyszenie Team 360 stopni W35 7121278 2019-04-16
Karnia-Biskupska Anna 00828 1980 WKS Wawel W35 895240 2019-04-07
Vetrova Elena 1982 Velikiy Novgorod W35 2019-03-29
Gawron Katarzyna 04680 1982 WKS Wawel W35 2019-04-07
Machowska- Łącka Magdalena 03908 1983 UKS OSiR W35 1422870 2019-04-07
Zbroja-Nowak Justyna 00915 1980 KS Hades W35 7200386 2019-04-05
Panaszek Justyna 1989 10 BKPanc W21S 8648670 2019-04-18
Bąkowska Dominika 04215 1992 PKO Harpagan W21S 1397543 2019-04-21
Biniecka Małgorzata 00339 1987 UKS Azymut Pabianice W21S 505002 2019-04-21
Chęcińska Angelika 03733 1993 UKS Azymut 45 W21S 502202 2019-04-12
Polishchuk Mariya 01962 1994 UNTS W21S 8444924 2019-04-06
Kocińska Agnieszka 00508 1987 UMKS ORKAN W21S 2034192 2019-04-07
Pacek Karolina 02346 1988 Indywidualny Mazowsze W21S 1407620 2019-04-07
Patejko Patrycja 00542 1988 KS Spójnia Warszawa W21S 8623612 2019-04-07
Wiercińska Anna 02670 1988 MKS Metalowiec W21S 2067726 2019-04-21
Korczyc Anna 1992 10 BKPanc W21S 8648672 2019-04-21
Durzyńska Katarzyna 03584 1992 HKS Azymut W21E 8636511 2019-04-14
Nikitczenko Natasza 03250 1997 UKS Orientuś W21E 887239 2019-04-20
Kaźmierczak Aneta 00413 1995 UKS Orientuś W21E 8211095 2019-04-19
Wańczyk Zuzanna 01664 1997 PUKS Młode Orły W21E 1396729 2019-04-04
Suzdalova Marina 1991 - W21E 2019-04-10
Kosinska Dorota 1984 CO Liege W21E 895230 2019-04-08
Jaśkiewicz Magdalena 01783 1997 UKS Azymut Pabianice W21E 7204932 2019-04-21
Bakhovska Natalia 1990 - W21E 2019-04-07
Dawidowska Natalia 02202 1999 UKS Siódemka W20 8650816 2019-04-04
Pudełek Michalina 2000 LKS Górzanka Nawojowa Góra W20 2121115 2019-04-07
Cych Agnieszka 02099 1999 WKS Śląsk W20 1399031 2019-04-24
Filipczak Natalia 01927 2000 PUKS Młode Orły W20 8640914 2019-04-04
Bielecka Aleksandra 02163 2000 UKS Siódemka W20 9101842 2019-04-04
Kreft Oliwia 02203 1999 UKS Siódemka W20 1410953 2019-04-04
Żurek Marta 02116 2002 UKS Siódemka W18 8650815 2019-04-21
Mianowska Julia 02096 2001 UNTS W18 8221001 2019-04-06
Topór Magdalena 02935 2001 WKS Wawel W18 8650894 2019-04-07
Susek Julia 02890 2001 UKS Siódemka W18 8650817 2019-04-21
Jarovaia Elena 04543 2002 UKS Azymut 45 W18 1406683 2019-04-21
Staszak Alicja 02136 2001 UNTS W18 1111777 2019-04-06
Dzierwa Hanna 02057 2001 KS Kościelec Chrzanów W18 8636524 2019-04-23
Melzer Zofia 02114 2001 UKS Siódemka W18 8650814 2019-04-04
Deyna Natalia 02622 2001 UMKS Kwidzyn W18 332174 2019-04-19
Tywonek Julia 04100 2001 UKS OSiR W18 1422869 2019-04-07
Bączek Małgorzata 04014 2001 WKS Wawel W18 8636995 2019-04-07
Olszanka Gabriela 02427 2001 KS OK!Sport W18 8220701 2019-04-22
Słońska Zofia 03191 2002 WKS Wawel W18 8120514 2019-04-07
Sroka Małgorzata 02200 2002 UKS Patria W18 886353 2019-04-07
Nowak Maria 02922 2003 KS Hades W16 2067839 2019-04-05
Błyskosz Magdalena 04269 2004 WKS Wawel W16 502210 2019-04-07
Gendek Marta 04136 2004 UNTS W16 2019-04-15
Kwiecień Paulina 04492 2004 PUKS Młode Orły W16 412117 2019-04-04
Chabiera Lena 02391 2003 UNTS W16 8444999 2019-04-10
Filipiak Adrianna 04153 2003 KS Hades W16 8000831 2019-04-05
Powichrowska Ilona 02781 2004 UKS OSiR W16 889672 2019-04-07
Hałucha Martyna 04265 2004 WKS Wawel W16 2114870 2019-04-07
Krempińska Julia 02651 2003 UKS Azymut Pabianice W16 8640908 2019-04-21
Rutkowska Magdalena 02854 2003 UKS Siódemka W16 2019-04-04
Nitsch Aleksandra 02409 2003 UNTS W16 8280803 2019-04-07
Zelek Klaudia 02149 2003 UKS Patria W16 886351 2019-04-07
Cepurdej Katarzyna 04183 2004 UMKS Kwidzyn W16 8667680 2019-04-19
Majewska Maja 03218 2004 PUKS Młode Orły W16 8645193 2019-04-04
Cepurdej Nina 04182 2003 UMKS Kwidzyn W16 8667603 2019-04-19
Zielińska Oliwia 03217 2003 PUKS Młode Orły W16 8640819 2019-04-04
Kurtycz Natalia 04021 2005 WKS Wawel W14 2114853 2019-04-07
Rygielska Kinga 04506 2005 UMKS Kwidzyn W14 2103943 2019-04-19
Pieragowska Julia 04434 2005 UKS Traper W14 2050601 2019-04-08
Pupiec Agata 03391 2005 UKS Siódemka W14 895251 2019-04-04
Szutko Antonina 04532 2005 UKS Traper W14 2050602 2019-04-08
Ciszek Katarzyna 04290 2006 MKS MOS W14 8654388 2019-04-01
Dzwonkowska Paulina 03366 2006 UKS OSiR W14 1422868 2019-04-07
Zawada Zuzanna 03659 2006 WKS Wawel W14 2114860 2019-04-07
Lamparska Maja 03832 2005 WKS Wawel W14 8636994 2019-04-07
Melzer Anna 03295 2005 UKS Siódemka W14 886306 2019-04-04
Pułczyńska Hanna 03193 2005 WKS Wawel W14 8666005 2019-04-07
Owsianka Wiktoria 03758 2005 WKS Wawel W14 2114852 2019-04-20
Pudełek Jowita 2005 LKS Górzanka Nawojowa Góra W14 2123887 2019-04-07
Michno Marta 03937 2005 WKS Wawel W14 8650881 2019-04-07
Mikuła Iga 03959 2007 KOS BnO W12 8300107 2019-04-17
Porzycz Małgorzata 04252 2008 UKS Siódemka W12 2019-04-04
Stefaniak Izabela 03767 2007 KOS BnO W12 8200407 2019-04-17
Nowak Zofia 03702 2008 KS Hades W12 2067840 2019-04-05
Chabiera Filomena 03856 2007 UNTS W12 1408272 2019-04-10
Mianowska Antonina 03554 2007 UNTS W12 8131207 2019-04-06
Bielecka Marta 04398 2008 UKS Siódemka W12 2019-04-04
Motylińska Anastazja 04528 2008 UKS Traper W12 2050604 2019-04-08
Kubacka Maja 04530 2008 UKS Traper W12 2050605 2019-04-08
Borek Alicja 03314 2007 UKS Traper W12 8650898 2019-03-31
Podgórska Marta 03611 2007 KS Kościelec Chrzanów W12 2801059 2019-04-06
Fitrzyk Magdalena 03622 2007 UKS Patria W12 886357 2019-04-07
Mamala Magdalena 03924 2007 UKS Patria W12 886352 2019-04-07
Zelek Martyna 03632 2008 UKS Patria W12 886354 2019-04-07
Barska Pola 04652 2008 MKS MOS W12 2067740 2019-04-03
Staniec Julia 04346 2008 MKS MOS W12 7067739 2019-04-01
Mikuła Daria 03960 2007 KOS BnO W12 8073012 2019-04-17
Kuciel Hanna 04295 2007 MKS MOS W12 2057131 2019-04-01
Szmidtka Martyna 04469 2008 UKS Siódemka W12 2019-04-21
Łysoń Łucja 04399 2008 UKS Siódemka W12 2019-04-21
Trzebiatowska Martyna 04470 2007 UKS Siódemka W12 2019-04-21
Ciastoń Oliwia 04312 2008 MKS MOS W12 2067741 2019-04-01
Klimczak Olimpia 04482 2008 UKS Siódemka W12 2019-04-21
Masłowska Julia 04311 2008 MKS MOS W12 2057134 2019-04-01
Jabłońska Amelia 04313 2008 MKS MOS W12 2067728 2019-04-01
Hałucha Milena 03936 2007 WKS Wawel W12 2114869 2019-04-07
Oliinyk Yelyzaveta 04023 2008 WKS Wawel W12 2114868 2019-04-07
Niessner Pola 03651 2007 WKS Wawel W12 8635047 2019-04-07
Słońska Antonina 03190 2007 WKS Wawel W12 8640921 2019-04-07
Szczygieł Hanna 02911 2007 MKS MOS W12 2016283 2019-04-01
Olejnik Jaśmina 03938 2008 WKS Wawel W12 8303011 2019-04-07
Marciniak Weronika 04296 2007 MKS MOS W12 2057132 2019-04-01
Lewandowska Antonina 04468 2008 UKS Siódemka W12 2019-04-21
Biskupska Julia 03646 2008 WKS Wawel W12 9080722 2019-04-07
Łącka Julia 03573 2007 UKS OSiR W12 338298 2019-04-07
Wojtas Julia 04262 2007 WKS Wawel W12 2114857 2019-04-20
Orlova Olga 2008 Velikiy Novgorod W12 7208385 2019-03-28
Włodarczyk Wiktoria 03546 2008 UKS Traper W12 9202029 2019-04-12
Wysocka Michalina 04012 2010 MKS MOS W10 2016299 2019-04-01
Biskupska Małgorzata 2010 WKS Wawel W10 4624605 2019-04-08
Duda Kornelia 04141 2009 UKS Traper W10 9202025 2019-04-08
Podgórska Gabriela 04164 2009 KS Kościelec Chrzanów W10 2801053 2019-04-06
Tikhomirov Maxim 1976 Omega RUS OPEN2 7878499 2019-04-08
Erdal Martin 1996 Samnanger IL OPEN2 338721 2019-04-06
Opanowicz Kamila 1990 UKS Siódemka OPEN2 418957 2019-04-24
Typańska Monika 1976 indywidualnie OPEN2 7202413 2019-04-20
Filipiak Agnieszka 04413 1975 KS Hades OPEN2 2067831 2019-04-05
Mielnik Łukasz 1977 Indywidualnie OPEN2 2019-04-24
Cyugunov Vladimir 1960 Kaliningrad OPEN2 2138696 2019-03-27
Szrama Dariusz 1996 PUKS Młode Orły OPEN2 412397 2019-04-14
Kizerwetter Małgorzata 1986 Niezrzeszona OPEN2 2019-04-06
Klaus-Uryga Anna 1975 WKS Wawel OPEN1 4406138 2019-04-16
Opanowicz Krzysztof 1988 UKS Siódemka OPEN1 418966 2019-04-24
Daruk Mariusz 1986 indywidualnie OPEN1 413389 2019-04-06
Wysocki Stanisław 00523 1929 KS Spójnia Warszawa M85 881580 2019-04-07
Zielczyński Mieczysław 00750 1930 Indywidualny Mazowsze M85 1415383 2019-03-12
Czabański Edward 00514 1939 UKS Azymut 45 M80 219125 2019-04-07
Schindler Udo 1942 SSV Planeta Radebeul Germany M75 2019909 2019-04-16
Railimo Matti 1948 SOCHeinola M70 7000111 2019-04-07
Karachev Sergey 1948 OK Kaliningrad M70 2055110 2019-04-08
Woźniak Henryk 00131 1948 UMKS ORKAN M70 2114920 2019-04-07
Patejko Tadeusz 00521 1948 KS Spójnia Warszawa M70 8120748 2019-04-07
Kmieciński Józef 00069 1947 PUKS Młode Orły M70 2800471 2019-04-04
Wasilewski Stanisław 01168 1946 PUKS Młode Orły M70 8626617 2019-04-04
Wojtyła Jerzy 01297 1948 UMKS ORKAN M70 413388 2019-04-07
Łuński Zbigniew 00132 1952 UMKS ORKAN M65 413395 2019-04-22
Szczepański Marek 02509 1954 UKS Technik Ruciane-Nida M65 8651327 2019-04-07
Chernykh Vladimir 1952 Kaliningrad M65 2055120 2019-04-05
Gliński Henryk 01324 1950 KS Artemis M65 305974 2019-04-03
Miszewski Romuald 1954 Indywidualni Pomorskie M65 888963 2019-04-28
Bohaczek Janusz 00135 1952 UMKS ORKAN M65 413376 2019-04-07
Hartelt Helmut 1951 SSV Planeta Radebeul Germany M65 8301951 2019-04-16
Mientki Tadeusz 00788 1952 UMKS ORKAN M65 413391 2019-04-07
Henek Milan 1953 Radioklub Blansko M65 52078 2019-04-15
Solovev Mikhail 1956 PionerSK Pionerskiy M60 2055122 2019-04-04
Sidoruv Sergej 1959 Dnepr Ukraina M60 1302818 2019-04-16
Olbrycht Janusz 00228 1955 Indywidualny Mazowsze M60 886663 2019-04-02
Asylov Albert 1955 Kaliningrad M60 1302002 2019-04-02
Wróblewski Tadeusz 00226 1958 KS OK!Sport M60 8636527 2019-04-03
Pietrusiński Marek 01323 1956 KS Artemis M60 2035173 2019-04-03
Krylov Boris 1957 Princip M60 7201637 2019-04-25
Warmuz Zdzisław 1955 nie zrzeszony M60 1 2019-04-25
Miroshnichenko Viktor 1957 PionerSK Pionerskiy M60 2300501 2019-04-04
Kryjomski Jerzy 00963 1958 KS Kościelec Chrzanów M60 886350 2019-04-06
Czechowski Bolesław 00951 1955 UMKS ORKAN M60 412258 2019-04-07
Mamis Girts 1958 Mona OK M60 8213131 2019-04-07
Wierciński Piotr 01105 1956 MKS Metalowiec M60 1394894 2019-04-21
Machowski Władysław 00482 1959 UKS OSiR M60 2086529 2019-04-07
Cepurdej Aleksandr 04180 1958 UMKS Kwidzyn M60 2013118 2019-04-19
Movko Sergei 04047 1955 UKS Azymut 45 M60 2300050 2019-04-07
Krochmal Andrzej 00528 1956 KS Spójnia Warszawa M60 9040156 2019-04-07
Mossakowski Przemysław 01758 1960 Indywidualny Mazowsze M55 1411188 2019-04-21
Niessner Piotr 02725 1963 WKS Wawel M55 8200663 2019-04-07
Dyzio Włodzimierz 01533 1961 WKS Wawel M55 8650900 2019-04-07
Czerkawski Wacław 01496 1960 UKS Sparta Czyżowice M55 435239 2019-04-04
Wołek Andrzej 03555 1964 UNTS M55 1409497 2019-04-06
Klawczyński Zbigniew 03895 1962 UMKS Kwidzyn M55 8653296 2019-04-27
Wołowczyk Marek 00113 1963 UNTS M55 1393090 2019-04-06
Mikielski Marek 00136 1960 UMKS ORKAN M55 8664836 2019-04-07
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś M55 7150264 2019-04-19
Żesławski Wojciech 03660 1966 WKS Wawel M50 9119669 2019-04-07
Wysocki Romuald 1968 MKS MOS M50 1407622 2019-04-03
Bączek Dariusz 04013 1965 UKS Technik Ruciane-Nida M50 8661592 2019-04-07
Ratajczak Piotr 01504 1969 UMKS ORKAN M50 7010626 2019-04-07
Bartczak Jarosław 00743 1968 UMKS ORKAN M50 887093 2019-04-07
Olas Jacek 00422 1969 UKS Orientuś M50 7200161 2019-04-19
Michalak Tomasz 02981 1969 UNTS M50 8180169 2019-04-08
Kluska Wojciech 1968 MKS Skarmat M50 435242 2019-04-10
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze M50 8640904 2019-04-21
Forystek Józef 02080 1966 WKS Wawel M50 8180366 2019-04-09
ROBINSON Richard 1968 ASUB M50 8150622 2019-04-16
Erdal Arne 1969 Samnanger IL M50 208970 2019-04-06
Korshunov Evgenii 1968 Korshunyata M50 656565 2019-04-23
Wrzesiński Krzysztof 01138 1969 WKS Śląsk M50 8636526 2019-04-06
Witkowski Zbigniew 1969 Indywidualnie M50 7204615 2019-04-21
Løvås Bjørn P. 1966 Nidarøst OK M50 1304070 2019-04-07
Słoński Marek 03192 1969 WKS Wawel M50 8172888 2019-04-07
Lisiak Paweł 03251 1974 UKS Orientuś M45 504041 2019-04-19
Kalsztein Karol 00985 1974 PKO Harpagan M45 1397547 2019-04-21
Błachut Igor 02679 1973 Stowarzyszenie Team 360 stopni M45 7202770 2019-04-16
Doliński Grzegorz 03143 1972 BKS Wataha M45 1972059 2019-04-21
Banach Krzysztof 01440 1974 UMKS ORKAN M45 7204074 2019-04-07
PLESINSKI MARIUSZ 1973 10BKPanc M45 8648668 2019-04-22
Gliszczyński Janusz 1968 GLICHA TEAM M45 2019-04-23
Staszak Artur 02013 1970 UNTS M45 8123777 2019-04-06
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS M45 8270873 2019-04-06
Krasuski Bartłomiej 02210 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni M45 9700406 2019-04-06
Nowak Remigiusz 00907 1972 KS Hades M45 8000833 2019-04-05
Filipiak Marek 04414 1973 KS Hades M45 8000830 2019-04-05
Sychev Dmitrii 1971 Bryansk M45 8631484 2019-04-25
Szczygieł Marcin 04648 1971 MKS MOS M45 2016300 2019-04-03
Žičkis Rolandas 1970 Takas OK, Litwa M45 8300783 2019-03-25
Krasuski Marcin 02688 1972 KS OK!Sport M45 7202764 2019-04-17
Typański Roman 1971 9BKPanc M45 7202418 2019-04-20
Uryga Sławomir 1977 WKS Wawel M40 895243 2019-04-16
Perfikowski Piotr 04190 1976 UMKS Kwidzyn M40 2077834 2019-04-19
Zhilin Denis 1969 X-race.info M40 1301143 2019-04-24
Golinowski Paweł 02892 1979 Indywidualny Dolnośląskie M40 8648666 2019-04-17
Karachev Aleksandr 1977 OK Kaliningrad M40 1404546 2019-04-08
Duda Tomasz 04529 1976 UKS Traper M40 2050608 2019-04-08
Sołowiej Stanisław 02494 1975 KU AZS UMCS M40 7203223 2019-04-06
Majewski Marek 03343 1977 PUKS Młode Orły M40 7205050 2019-04-04
Biolik Grzegorz 02177 1976 UNTS M40 770327 2019-04-07
Mol Krzysztof 02866 1975 HKS Azymut M40 8636515 2019-04-08
Ramotowski Mariusz 1968 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M40 1452722 2019-04-21
Tadejewski Paweł 00904 1979 UMKS ORKAN M40 553477 2019-04-07
Droń Grzegorz 04351 1979 UMKS Kwidzyn M40 2133395 2019-04-19
Kujda Arkadiusz 1979 1 Brygada Logistyczna M40 1401466 2019-04-07
Nowak Jacek 00143 1976 UKS Azymut 45 M40 8100276 2019-04-07
Paruszewski Marek 03905 1975 Indywidualni Pomorskie M40 2019-04-28
Łaski Tomasz 04691 1981 MKS Metalowiec M35 2019-04-28
Suchenia Piotr 1980 inov-8 team / runpassion.pl team M35 1000028 2019-03-30
Mioduszewski Mateusz 03970 1976 Indywidualny Mazowsze M35 7207195 2019-04-01
Lepka Bartosz 1982 Słomiane Bambusy M35 2019-04-06
Indyka Maciej 02684 1980 WKS Wawel M35 886359 2019-04-07
Pańkowski Mateusz 03160 1984 UKS Technik Ruciane-Nida M35 9101596 2019-04-07
Łącki Łukasz 01673 1982 UKS OSiR M35 7205049 2019-04-07
Patejko Przemysław 00530 1982 KS Spójnia Warszawa M35 9200121 2019-04-07
Kociuba Marek 1980 Mos Wrocław M35 2019-04-13
Stężycki Grzegorz 1982 10 BKPanc M35 8648671 2019-04-18
Jędras Przemysław 03694 1981 UMKS Kwidzyn M35 2067686 2019-04-19
Lesisz Kamil 03904 1984 UNTS M35 8150384 2019-04-25
Pisarski Patryk 04692 1982 Indywidualni Pomorskie M35 8432222 2019-04-26
Temnikov Ilya 1995 Princip M21S 1393759 2019-04-25
Kluska Rafał 1998 MKS Skarmat M21S 435228 2019-04-10
Lubkiewicz Tomasz 00169 1987 WKS Wawel M21S 7141435 2019-04-07
Torchała Mariusz 02625 1993 UMKS Kwidzyn M21S 1170893 2019-04-19
Łubis Michał 02657 1985 UKS Azymut Pabianice M21S 887216 2019-04-21
Mikhaylov Victor 1973 Odessa Team M21S 9777503 2019-04-14
Krempiński Piotr 02652 1976 UKS Azymut Pabianice M21S 7202779 2019-04-21
Spadik Mateusz 04504 1989 UMKS Kwidzyn M21S 7737737 2019-04-19
Kożyczkowski Edward 1985 Bolszewo M21S 1418721 2019-04-23
HOSOKAWA TOMOKI 1991 Tokiwa Forest Runners M21E 2019-04-07
Czernow Sergej 1986 Kaliningrad M21E 1408323 2019-04-05
NAKAZAWA HIRONORI 1990 Tokiwa Forest Runners M21E 2019-04-07
Filipiak Mateusz 04415 1998 KS Hades M21E 8000832 2019-04-05
TAKESHITA HARUTAKA 1999 Tokiwa Forest Runners M21E 2019-04-07
TANAKA TAIKI 1995 Tokiwa Forest Runners M21E 2019-04-07
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha M21E 7771986 2019-04-18
Koguciuk Konrad 03298 1991 KU AZS UMCS M21E 8667592 2019-04-06
Hewelt Maciej 00162 1990 UKS Azymut 45 M21E 9201837 2019-04-07
Wensław Mateusz 00153 1987 UKS Azymut 45 M21E 9101164 2019-04-07
Galitsyn Aleksandr 1991 KSO Korshunyata M21E 7200100 2019-04-07
ISHIWA TAKESHIGE 1988 Tokiwa Forest Runners M21E 2019-04-07
Tikhomirov Alexey 2000 Omega RUS M20 2086306 2019-04-08
Płóciennik Konrad 01785 2000 UKS Azymut Pabianice M20 8260500 2019-04-21
Ogdowski Bartłomiej 02118 2000 UKS Siódemka M20 8650887 2019-04-04
Gładecki Dawid 03729 2000 UKS OSiR M20 8664844 2019-04-07
Reniecki Franciszek 03566 2000 UMKS Kwidzyn M20 418395 2019-04-26
Żurek Grzegorz 02112 2000 UKS Siódemka M20 9101841 2019-04-21
Kuźba Jakub 02165 2000 UKS Siódemka M20 887221 2019-04-04
Andrzejczak Maciej 02192 2002 UKS Azymut Pabianice M18 887252 2019-04-21
Życzkowski Jakub 02530 2002 UKS Siódemka M18 2019-04-21
Michalak Kacper 02980 2001 UNTS M18 8655941 2019-04-08
Pierzchała Michał 02411 2001 UNTS M18 8625739 2019-04-06
Pudełek Błażej 2002 LKS Górzanka Nawojowa Góra M18 2118338 2019-04-07
Olszewski Bartłomiej 02572 2002 UNTS M18 1403087 2019-04-07
Górski Patryk 04541 2004 UKS OSiR M16 2033042 2019-04-07
Wołek Stanisław 03557 2004 UNTS M16 1414199 2019-04-06
Żesławski Mateusz 03200 2004 WKS Wawel M16 9119229 2019-04-07
Kujda Bartosz 2003 Osielsko M16 1401458 2019-04-07
Czyński Miłosz 03443 2004 KOS BnO M16 9201349 2019-04-17
Sztranek Jan 02653 2003 UKS Azymut Pabianice M16 1407621 2019-04-21
Wilk Wiktor 03362 2004 UMKS Kwidzyn M16 1413972 2019-04-19
Banach Piotr 02846 2003 UMKS ORKAN M16 7204093 2019-04-07
Bielecki Michał 02855 2004 UKS Siódemka M16 895238 2019-04-04
Tarnawski Jan 03834 2003 WKS Wawel M16 1401477 2019-04-07
Kotkowiak Piotr 03665 2004 KOS BnO M16 9201342 2019-04-17
Kwiatkowski Olaf 03968 2005 KOS BnO M14 8050605 2019-04-17
Owsiak Stanisław 04364 2006 BKS Wataha M14 8666061 2019-04-18
Stopczyński Bartosz 04093 2006 BKS Wataha M14 1986008 2019-04-18
Maciejewski Bartłomiej 03943 2006 BKS Wataha M14 8092006 2019-04-18
Kurzyp Michał 03271 2006 MKS MOS M14 2057139 2019-04-01
Cepurdej Wladyslaw 04184 2006 UMKS Kwidzyn M14 8666003 2019-04-19
Miłkowski Jakub 03900 2006 UKS Azymut 45 M14 2086321 2019-04-07
Lisiak Adam 03049 2005 UKS Orientuś M14 7200171 2019-04-19
Majowski Jan 03502 2005 UKS OSiR M14 7204644 2019-04-07
Dąbrowski Karol 03907 2005 UKS OSiR M14 435250 2019-04-07
Łącki Jakub 03296 2006 UKS OSiR M14 1419866 2019-04-07
Podworski Kacper 02780 2005 UKS OSiR M14 1419863 2019-04-07
Tywonek Jan 03841 2005 UKS OSiR M14 418964 2019-04-07
Kujda Tymoteusz 2005 Osielsko M14 361804 2019-04-07
Grzegorczyk Borys 04481 2006 WKS Wawel M14 2114862 2019-04-07
Bublik Piotr 04018 2005 WKS Wawel M14 2114854 2019-04-07
Wójcik Paweł 02991 2005 WKS Wawel M14 1415144 2019-04-07
Żesławski Jakub 03201 2005 WKS Wawel M14 9119779 2019-04-07
Sztranek Maciej 03562 2006 UKS Azymut Pabianice M14 2043890 2019-04-21
Grzybowski Maciej 03898 2006 UKS Azymut 45 M14 2086340 2019-04-21
Antonowicz Jan 02385 2005 UNTS M14 8636188 2019-04-07
Didorenko Mikhail 2006 Korshunyata M14 1427174 2019-04-23
Modzelewski Mikołaj 03840 2005 UKS Siódemka M14 2019-04-04
Kotkowiak Bartosz 03664 2006 KOS BnO M14 838322 2019-04-17
Młynarczyk Maksymilian 03711 2007 UKS Orientuś M12 7070923 2019-04-19
Rygielski Wiktor 03570 2007 UMKS Kwidzyn M12 8666001 2019-04-19
Krempiński Franciszek 03559 2007 UKS Azymut Pabianice M12 7202778 2019-04-21
Duplak Maciej 03621 2007 UKS Patria M12 413364 2019-04-07
Mordarski Oskar 03628 2008 UKS Patria M12 413362 2019-04-07
Zaremba Adam 03567 2007 UMKS Kwidzyn M12 2103950 2019-04-19
Chodlewski Antoni 03602 2008 KS Kościelec Chrzanów M12 2801057 2019-04-06
Chodlewski Szymon 03603 2008 KS Kościelec Chrzanów M12 2801054 2019-04-06
Klakla Kacper 03608 2007 KS Kościelec Chrzanów M12 2801056 2019-04-06
Ludwin Jakub 03610 2007 KS Kościelec Chrzanów M12 8861490 2019-04-06
Kuzhelko Andrei 2007 Korshunyata M12 1427180 2019-04-23
Perfikowski Paweł 03568 2007 UMKS Kwidzyn M12 8271107 2019-04-19
Droń Wiktor 03764 2007 UMKS Kwidzyn M12 2103949 2019-04-19
Wodzicki Filip 04646 2007 MKS MOS M12 2016295 2019-04-03
Kociuba Wiktor 04002 2008 MKS MOS M12 8644895 2019-04-01
Motała Piotr 04552 2008 UKS Siódemka M12 7777772 2019-04-04
Kwieciński Konrad 04493 2007 PUKS Młode Orły M12 431908 2019-04-04
Pękal Mikołaj 03569 2007 UMKS Kwidzyn M12 8664842 2019-04-26
Banach Kacper 2008 WKS Grunwald M12 501144 2019-04-18
Tarnowski Przemysław 03939 2007 WKS Wawel M12 2016946 2019-04-07
Wasilewski Antoni 04441 2008 UKS OSiR M12 338295 2019-04-07
Indyka Jan 2010 WKS Wawel M10 4624610 2019-04-08
Droń Wojciech 04510 2010 UMKS Kwidzyn M10 332173 2019-04-19
Pękal Paweł 04444 2010 UMKS Kwidzyn M10 7211311 2019-04-26
Zhilin Timofey 2010 X-race.info M10 2019-04-24
Jędras Jakub 04509 2011 UMKS Kwidzyn M10 332172 2019-04-19
Pułczyński Jeremi 04019 2009 WKS Wawel M10 7208250 2019-04-07
Maksimovich Aleksandr 2009 Korshunyata M10 1427178 2019-04-23
Wolny Michal 1973 Niezrzeszony 10R 2019-04-27
Forystek Codi i Kasia 2015 WKS Wawel 10R 4406178 2019-04-16
Kujda Remigiusz 2012 Osielsko 10R 2111090 2019-04-07
Kmieciński Franciszek 04533 2012 PUKS Młode Orły 10R 412184 2019-04-04
Uryga Adam 2012 WKS Wawel 10R 4406142 2019-04-16
Kizerwetter Mikołaj 20101 niezrzeszony 10R 2019-04-10
Gronostaj Natalia 04348 2009 MKS MOS 10R 2067733 2019-04-01
Augustyniak Amelia 2014 UKS Siódemka 10R 2019-04-24
Augustyniak Blanka 2016 UKS Siódemka 10R 2019-04-24
Chęciński Maksymilian 2015 UKS Azymut 45 10R 2086322 2019-04-12
Tadejewski Nikodem 04497 2012 UMKS ORKAN 10R 413390 2019-04-07
Banach Zuzanna 2013 WKS Grunwald 10R 249922 2019-04-18
Tikhomirov Ivan 2011 Omega RUS 10R 0 2019-04-08
Duda Łukasz 04142 2011 UKS Traper 10N 9202031 2019-04-08
Bączek Jędrzej 2010 UKS Technik Ruciane-Nida 10N 2019-04-07
Uryga Artur 2010 WKS Wawel 10N 4406148 2019-04-16
Kmiecińska Maria 04443 2009 PUKS Młode Orły 10N 412118 2019-04-04