Puchar Paulinum - średni


średni

Jelenia Góra   2019-04-27   Term. zgłoszeń: 2019-04-23
 rank: 0,70  indywidualne  średni

Pozostałe etapy
sprint Jelenia Góra   2019-04-27   Term. zgłoszeń: 2019-04-23 Pokaż
  61 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Punkty rank. Dodano Edytuj
Dwojak Adrian 2000 UKS "Orientpark.pl" Iwiny Rodzinna 2019-04-23
Przetacznik Helena 2011 Indywidualnie Rodzinna 2115734 2019-04-14
Gliński Henryk 01324 1950 KS Artemis M65+ 305974 2019-04-14
Pietkiewicz Waldemar 1943 indywid.Dolnośląskie M65+ 2023855 2019-04-09
Pietkiewicz Waldemar 01084 1943 Indywidualny Dolnośląskie M65+ 2023855 2019-04-12
Bartkowiak Edward 00925 1948 WKS Grunwald M65+ 412412 2019-04-05
Pietrusiński Marek 01323 1956 KS Artemis M55 2035173 2019-04-14
Skonieczny Andrzej 1958 KInO ORIENTOP M55 1401456 2019-04-20
Szarlik Przemysław 1970 Indywidualnie M45 2019-04-20
Spiliszewski Piotr 02145 1974 KS Artemis M45 418326 2019-04-14
Szczygieł Marcin 04648 1971 MKS MOS M45 2016300 2019-04-18
Kucia Sebastian 1980 S.O.S. Jelenia Góra M35 2043888 2019-04-02
Kociuba Marek 1980 Mos Wrocław M35 2019-04-13
Pachnik Dariusz 1969 UKS "Orientpark.pl" Iwiny M35 1396727 2019-04-17
Pachnik Stanisław 04297 2003 MKS Paulinum M21 1396724 2019-04-21
Duda Jakub 1986 KInO ORIENTOP M21 2019-04-17
Pachnik Wojciech 00704 1991 UKS Orientpark.pl M21 504407 2019-04-22
Martan Jiri 1973 Slavia Liberec Orienteering M21 8662685 2019-04-21
Staszak Tomasz 03727 2004 MKS Paulinum M16 2103953 2019-04-23
Królikowski Dominik 04432 2005 MKS Paulinum M14 2019-04-23
Kurzyp Michał 03271 2006 MKS MOS M14 2057139 2019-04-18
Kurdziel Szymon 04293 2006 MKS MOS M14 2016289 2019-04-18
Ważny Artur 04011 2005 MKS MOS M14 2016282 2019-04-18
Dwojak Gracjan 04123 2006 UKS Orientpark.pl M14 2019-04-22
Domagała Kacper 04486 2006 MKS Paulinum M14 2019-04-23
Jurczak Miłosz 03867 2006 MKS Paulinum M14 2099923 2019-04-23
Tomalak Jakub 03869 2005 MKS Paulinum M14 412287 2019-04-23
Jończy Michał 03882 2008 MKS Paulinum M12 2053633 2019-04-21
Szymon Gil 2007 MKS Paulinum M12 2019-04-23
Wodzicki Filip 04646 2007 MKS MOS M12 2016295 2019-04-18
Kociuba Wiktor 04002 2008 MKS MOS M12 8644895 2019-04-18
Kulpa Joel 2011 MKS Paulinum M10N 2019-04-23
Pachnik Antoni 04299 2010 UKS Orientpark.pl M10N 2019-04-22
Ładomirski Szymon 2010 MKS Paulinum M10N 2019-04-23
Jan Dwojak 2011 MKS Paulinum M10N 2019-04-23
Staśkiewicz Miłosz 2009 MKS MOS M10N 2067723 2019-04-19
Kurzyp Anna 1968 indywidualnie K45 2016281 2019-04-17
Spiliszewska Róża 02146 1973 KS Artemis K45 412206 2019-04-14
Masopustová Elis 1986 SK Praga K21 8662717 2019-04-22
Martanova Elin 2002 Slavia Liberec Orienteering K21 8659420 2019-04-21
Martanova Lea 2005 Slavia Liberec Orienteering K21 8662713 2019-04-21
Pachnik Małgorzata 01177 1993 MKS Paulinum K21 8110693 2019-04-22
Ciszek Katarzyna 04290 2006 MKS MOS K14 8654388 2019-04-18
Kulka Wiktoria 03855 2005 UKS Orientpark.pl K14 2019-04-22
Dwojak Pola 04483 2006 MKS Paulinum K14 2019-04-23
Kuznowicz Samanta 2007 MKS Paulinum K12 2019-04-23
Ciastoń Oliwia 04312 2008 MKS MOS K12 2067741 2019-04-18
Kuciel Hanna 04295 2007 MKS MOS K12 2057131 2019-04-18
Staniec Julia 04346 2008 MKS MOS K12 7067739 2019-04-18
Halewicz Julia 03740 2007 UKS Orientpark.pl K12 2025001 2019-04-22
Szeliga Sonia 03739 2007 UKS Orientpark.pl K12 8321123 2019-04-22
Dutkiewicz Wiktoria 03881 2008 MKS Paulinum K12 7200190 2019-04-23
Szczygieł Hanna 02911 2007 MKS MOS K12 2016283 2019-04-18
Kraszewska Olga 04651 2007 MKS MOS K12 2016286 2019-04-18
Drozdowska Nikola 2007 MKS Paulinum K12 2019-04-23
Marciniak Weronika 04296 2007 MKS MOS K12 2057132 2019-04-19
Skowyra Kornelia 2008 MKS Paulinum K12 2019-04-23
Roman Oliwia 2007 UKS Orientpark.pl Iwiny K10N 2019-04-23
Kulka Kornelia 04343 2010 UKS Orientpark.pl K10N 2019-04-22
Wysocka Michalina 04012 2010 MKS MOS K10N 2016299 2019-04-18
Jażdżyk Aniela 04650 2009 MKS MOS K10N 2067728 2019-04-18