Puchar Ślęży


Etap 1

Marcinowice   2019-05-26   Term. zgłoszeń: 2019-05-20
 rank: 0,80  indywidualne  średni
Mistrzostwa Dolnego Śląska na średnim dystansie

  51 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Punkty rank. Dodano Edytuj
Polewka Jędrzej 2008 Termitiera Rodzinna 2019-05-19
Ważny Maksymilian 2013 CSWIiCh Rodzinna 4642058 2019-05-10
Jabłońska Paula 2011 MKS MOS Rodzinna 2016295 2019-05-13
Staniec Jagoda 2011 MKS MOS Rodzinna 2019-05-20
Pietkiewicz Waldemar 01084 1943 Indywidualny Dolnośląskie M60 2023855 2019-05-20
Gliński Henryk 01324 1950 KS Artemis M60 305974 2019-05-18
Chułek Aleksander 1956 Azymut 45 Gdynia M60 9101302 2019-05-20
Pietrusiński Marek 01323 1956 KS Artemis M60 2035173 2019-05-08
Bartkowiak Edward 00925 1948 WKS Grunwald M60 412412 2019-05-14
Polewski Dariusz 04258 1961 Indywidualny Opolskie M55 1603313 2019-05-19
Wrzesiński Krzysztof 01138 1969 WKS Śląsk M50 8636526 2019-05-07
Mikhaylov Victor 1973 Odessa Team (Ukraine) M45 9777503 2019-05-13
Spiliszewski Piotr 02145 1974 KS Artemis M45 418326 2019-05-06
Szczygieł Marcin 04648 1971 MKS MOS M45 2016300 2019-05-07
Becmer Dariusz 02148 1971 WKS Śląsk M45 8655945 2019-05-19
Grzyb Łukasz 1980 MKS MOS M35 2016290 2019-05-08
Stefańczak Kamil 1978 Puławy i Skierniewice M35 2019-05-09
Buganik Tomasz 1975 Orientpark Osiecznica M35 2019-05-02
Maciejewski Marcin 1984 indywidualnie M35 2019-05-17
SITNICKI MARIUSZ 77 10 BKPanc M35 8648674 2019-05-16
Kociuba Marek 1980 Akademia Wojsk Lądowych M35 2019-05-20
Stężycki Grzegorz 04684 1982 Indywidualny lubuskie M35 8648671 2019-05-13
Janas Sebastian 04512 1974 UKS Kometa M35 2035286 2019-05-09
Hyczko Paweł 1990 CSWIICH M20 8654387 2019-05-17
Kurzyp Michał 03271 2006 MKS MOS M14 2057139 2019-05-08
Ważny Artur 04011 2005 MKS MOS M14 2016282 2019-05-16
Złotowski Michał 04294 2006 MKS MOS M14 2016285 2019-05-07
Stefańczak Tymon 04344 2008 MKS MOS M12 2067721 2019-05-07
Kociuba Wiktor 04002 2008 MKS MOS M12 8644895 2019-05-13
Janas Aleksander 04515 2009 UKS Kometa M10 338919 2019-05-09
Staśkiewicz Miłosz 2008 MKS MOS M10 2067723 2019-05-18
Kurzyp Anna 1968 indywidualnie K45 2019-05-07
Spiliszewska Róża 02146 1973 KS Artemis K45 412206 2019-05-06
JABŁOŃSKA ANNA 1979 WKS ŚLĄSK K35 2019-05-09
Paszkowska Aneta 1983 BRAK K35 1 2019-05-08
Buganik Magdalena 1978 23 ŚPA K35 2019-05-02
Bańska- Bodziona Aneta 1979 10 BKPanc K35 8648669 2019-05-09
Rycerska Marzena 01308 1975 KS Artemis K35 361841 2019-05-18
Szczęsnowicz Natalia 1985 10 BKPANC K21 2019-05-17
Biała Weronika 1986 indywidualnie K21 2019-05-20
Ciszek Katarzyna 04290 2006 MKS MOS K14 8654388 2019-05-13
Złotowska Joanna 04291 2006 MKS MOS K14 2016284 2019-05-07
Ciastoń Oliwia 04312 2008 MKS MOS K12 2067741 2019-05-14
Jabłońska Amelia 04313 2008 MKS MOS K12 2067728 2019-05-13
Masłowska Julia 04311 2008 MKS MOS K12 2057134 2019-05-16
Staniec Julia 04346 2008 MKS MOS K12 7067739 2019-05-13
Szczygieł Hanna 02911 2007 MKS MOS K12 2016283 2019-05-07
Kuciel Hanna 04295 2007 MKS MOS K12 2057131 2019-05-14
Janas Małgorzata 04513 2014 UKS Kometa K10 338916 2019-05-09
Janas Agnieszka 04516 2011 UKS Kometa K10 338917 2019-05-09
Jażdżyk Aniela 04650 2009 MKS MOS K10 2067723 2019-05-09