Puchar Ślęży - Etap 1


Etap 1

Marcinowice   2019-05-26   Term. zgłoszeń: 2019-05-20
 rank: 0,80  indywidualne  średni

  74 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Punkty rank. Dodano Edytuj
Zgorzyńska Jolanta 1976 MKS MOS Rodzinna 2019-05-20
Staniec Jagoda 2011 MKS MOS Rodzinna 2019-05-20
Polewka Jędrzej 2008 Termitiera Rodzinna 2019-05-19
Jabłońska Paula 2011 MKS MOS Rodzinna 2016295 2019-05-13
Zgorzyński Tymon 2008 MKS MOS Rodzinna 2019-05-20
Zgorzyńska Maja 2010 MKS MOS Rodzinna 2019-05-20
Ważny Maksymilian 2013 CSWIiCh Rodzinna 4642058 2019-05-10
Zgorzyński Michał 1980 MKS MOS Rodzinna 2019-05-20
Gliński Henryk 01324 1950 KS Artemis M60 305974 2019-05-18
Skonieczny Andrzej 02979 1957 KInO ORIENTOP M60 1401456 2019-05-20
Chułek Aleksander 1956 Azymut 45 Gdynia M60 9101302 2019-05-20
Pietkiewicz Waldemar 01084 1943 Indywidualny Dolnośląskie M60 2023855 2019-05-20
Pietrusiński Marek 01323 1956 KS Artemis M60 2035173 2019-05-08
Bartkowiak Edward 00925 1948 WKS Grunwald M60 412412 2019-05-14
Polewski Dariusz 04258 1961 Indywidualny Opolskie M55 1603313 2019-05-19
Wrzesiński Krzysztof 01138 1969 WKS Śląsk M50 8636526 2019-05-07
Matwijów Jarosław 1968 Unforigen Wrocław M50 1 2019-05-20
Mikhaylov Victor 1973 Odessa Team (Ukraine) M45 9777503 2019-05-13
Spiliszewski Piotr 02145 1974 KS Artemis M45 418326 2019-05-06
Becmer Dariusz 02148 1971 WKS Śląsk M45 8655945 2019-05-19
Szczygieł Marcin 04648 1971 MKS MOS M45 2016300 2019-05-07
Stefańczak Kamil 1978 Puławy i Skierniewice M35 2019-05-09
Grzyb Łukasz 1980 MKS MOS M35 2016290 2019-05-08
Janas Sebastian 04512 1974 UKS Kometa M35 2035286 2019-05-09
Buganik Tomasz 1975 Orientpark Osiecznica M35 2019-05-02
Stężycki Grzegorz 04684 1982 Indywidualny lubuskie M35 8648671 2019-05-13
SITNICKI MARIUSZ 77 10 BKPanc M35 8648674 2019-05-16
Maciejewski Marcin 1984 indywidualnie M35 2019-05-17
Kociuba Marek 1980 Akademia Wojsk Lądowych M35 2019-05-20
Król Adam 04715 1980 UKS Arkady M35 9102637 2019-05-20
Gąbka Baltazar 1986 Błędni Rycerze M21 0 2019-05-20
Ławrynowicz Piotr 1986 BŁEDNI RYCERZE M21 2019-05-20
Karpowicz Daniel 1996 Błędni Rycerze M21 2019-05-20
Hyczko Paweł 1990 CSWIICH M20 8654387 2019-05-17
Kaczocha Szymon 03063 2003 UKS Arkady M16 2016191 2019-05-20
Bieniek Maksym 02704 2004 UKS Arkady M16 553467 2019-05-20
Szczęsny Michał 03863 2005 UKS Arkady M14 2016195 2019-05-20
Ważny Artur 04011 2005 MKS MOS M14 2016282 2019-05-16
Kurzyp Michał 03271 2006 MKS MOS M14 2057139 2019-05-08
Wdowczyk Paweł 04036 2006 UKS Arkady M14 553472 2019-05-20
Nowacki Szymon 04031 2005 UKS Arkady M14 2016193 2019-05-20
Kaczocha Mikołaj 03860 2005 UKS Arkady M14 2016193 2019-05-20
Złotowski Michał 04294 2006 MKS MOS M14 2016285 2019-05-07
Król Jan 04030 2007 UKS Arkady M12 2016202 2019-05-20
Stefańczak Tymon 04344 2008 MKS MOS M12 2067721 2019-05-07
Kociuba Wiktor 04002 2008 MKS MOS M12 8644895 2019-05-13
Staśkiewicz Miłosz 2008 MKS MOS M10 2067723 2019-05-18
Janas Aleksander 04515 2009 UKS Kometa M10 338919 2019-05-09
Bieniek Iwona 1971 UKS Arkady K45 2037835 2019-05-20
Kurzyp Anna 1968 indywidualnie K45 2019-05-07
Spiliszewska Róża 02146 1973 KS Artemis K45 412206 2019-05-06
Bańska- Bodziona Aneta 1979 10 BKPanc K35 8648669 2019-05-09
Paszkowska Aneta 1983 BRAK K35 1 2019-05-08
Buganik Magdalena 1978 23 ŚPA K35 2019-05-02
JABŁOŃSKA ANNA 1979 WKS ŚLĄSK K35 2019-05-09
Koziołek Julia 1984 Stowarzyszenie Aktywni K35 2016466 2019-05-20
Rycerska Marzena 01308 1975 KS Artemis K35 361841 2019-05-18
Szczęsnowicz Natalia 1985 10 BKPANC K21 2019-05-17
Biała Weronika 1986 indywidualnie K21 2019-05-20
Pluta Aleksandra 02507 2003 UKS Arkady K16 9102674 2019-05-20
Dobroś Aleksandra 03060 2004 UKS Arkady K16 9201794 2019-05-20
Ciszek Katarzyna 04290 2006 MKS MOS K14 8654388 2019-05-13
Chmielarz Sandra 03061 2005 UKS Arkady K14 2016194 2019-05-20
Złotowska Joanna 04291 2006 MKS MOS K14 2016284 2019-05-07
Kuciel Hanna 04295 2007 MKS MOS K12 2057131 2019-05-14
Staniec Julia 04346 2008 MKS MOS K12 7067739 2019-05-13
Szczygieł Hanna 02911 2007 MKS MOS K12 2016283 2019-05-07
Jabłońska Amelia 04313 2008 MKS MOS K12 2067728 2019-05-13
Masłowska Julia 04311 2008 MKS MOS K12 2057134 2019-05-16
Ciastoń Oliwia 04312 2008 MKS MOS K12 2067741 2019-05-14
Janas Agnieszka 04516 2011 UKS Kometa K10 338917 2019-05-09
Król Hanna 2011 UKS Arkady K10 2016197 2019-05-20
Janas Małgorzata 04513 2014 UKS Kometa K10 338916 2019-05-09
Jażdżyk Aniela 04650 2009 MKS MOS K10 2067723 2019-05-09