Bukowa Cup 6 - Etap 1


Etap 1 -

Szczecin   2019-10-11   Term. zgłoszeń: 2019-09-30 (pierwszy: 2019-08-31)
 rank: 1,10  indywidualne

Pozostałe etapy
PreO Szczecin   2019-10-12   Term. zgłoszeń: 2019-09-30 (pierwszy: 2019-08-31) Pokaż
Etap 2 - Szczecin   2019-10-12   Term. zgłoszeń: 2019-09-30 (pierwszy: 2019-08-31) Pokaż
TempO Szczecin   2019-10-13   Term. zgłoszeń: 2019-09-30 (pierwszy: 2019-08-31) Pokaż
Etap 3 - Szczecin   2019-10-13   Term. zgłoszeń: 2019-09-30 (pierwszy: 2019-08-31) Pokaż
  97 zgłoszonych
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Anielska Anna 1988 Akademia Morska Szczecin ŚREDNIA 2019-08-31
Schmiedeberg Anke 1967 SV Turbine Neurbandenburg ŚREDNIA 7208677 2019-09-20
Szymański Karol 1980 Goleniów ŚREDNIA 2019-08-28
Wojciechowicz Agnieszka 1986 indywidaulnie ŚREDNIA 7200382 2019-09-30
Cichowska Joanna 1988 Akademia Morska Szczecin ŚREDNIA 2019-08-31
Płuciennik Waldemar 00883 1943 KOS Modrzew M75 2053655 2019-08-27
Królikowski Władysław 00884 1947 KOS Modrzew M70 427592 2019-08-27
Michałek Janusz 00742 1948 KOS Modrzew M70 8202030 2019-08-27
Gliński Henryk 01324 1950 KS Artemis M65 305974 2019-09-16
Brettschneider Gerhard 1954 Kaulsdorfer OLV Berlin M65 5075 2019-08-25
Świerczyński Bogdan 00885 1953 KOS Modrzew M65 1394482 2019-08-27
Deptuła Jerzy 01055 1959 UKS Energetyk M60 8640919 2019-08-24
Cepurdej Aleksandr 04180 1958 UMKS Kwidzyn M60 2013118 2019-09-30
Pietrusiński Marek 01323 1956 KS Artemis M60 2035173 2019-09-16
Krawiec Tadeusz 1960 Aktywne Choszczno M55 2108824 2019-09-12
Bromley Gardner Charles 1960 British Army OC M55 8170791 2019-08-30
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś M55 8150264 2019-09-01
Pupiec Mariusz 1969 UKS Siódemka M50 418923 2019-09-30
Burchardt Sławomir 03699 1966 KS Hades M50 9202014 2019-09-25
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze M50 8640904 2019-09-24
Wrzesiński Krzysztof 01138 1969 WKS Śląsk M50 8636526 2019-09-29
Zieliński Paweł 00913 1968 KS Hades M50 8000840 2019-09-26
Filipiak Marek 04414 1973 KS Hades M45 8000830 2019-08-30
Wolniewicz Paweł 1973 Indywidualny Wielkopolska M45 2019-09-25
Schmiedeberg Nils 1967 SV Turbine Neurbandenburg M45 1390570 2019-09-20
Kramski Mariusz 01690 1970 UKS Energetyk M45 8414140 2019-09-21
Nowak Remigiusz 00907 1972 KS Hades M45 8000833 2019-08-30
Mikhaylov Victor 1973 Odessa Team M45 9777503 2019-09-05
Chołody Paweł 04151 1973 KS Hades M45 8062047 2019-08-31
Gorczyca Jacek 03305 1971 KS Hades M45 8000834 2019-08-31
Łysek Grzegorz 1981 Łyskey M40 2019-09-10
Stefaniak Łukasz 1978 Szczecin M40 8661493 2019-08-21
Łątkowski Krzysztof 1979 KB MANIAC Poznań M40 412341 2019-09-30
Gliszczyński Janusz 04653 1974 Indywidualny Wielkopolskie M40 887086 2019-09-30
MOL Krzysztof 1975 5 pułk artylerii Sulechów M40 8636515 2019-09-30
Kosicki Tomasz 01522 1971 KS OK!Sport M40 1412342 2019-09-30
Kujda Arkadiusz 03987 1979 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie M40 8062063 2019-09-30
PETERSBURSKI ROBERT 1974 BBL Police M40 9201345 2019-09-30
Sitko Mariusz 1977 17WBZ M40 2035197 2019-09-29
Duda Tomasz 04529 1976 UKS Traper M40 2050608 2019-08-31
Pancerz Piotr 02974 1977 Indywidualny Wielkopolskie M40 2019-09-24
Fiedorowicz Szczepan 02906 1976 UKS Traper M40 1997225 2019-08-31
Stachowski Paweł 1982 KOS Modrzew Skwierzyna M35 8640920 2019-09-22
Włodarczyka Łukasz 03889 1980 UKS Traper M35 8004603 2019-08-31
Klepacki Bartosz 1982 Nowopol M35 2019-09-07
Wojciech Sebastian 04542 1983 Indywidualny Wielkopolskie M35 2019-08-27
Dzietczyk Kamil 1983 Aktywne Choszczno M35 8661488 2019-08-26
Filipiak Mateusz 04415 1998 KS Hades M21 8000832 2019-08-30
Matuszak Marcin 1986 Akademia Morska Szczecin M21 2019-08-31
Filipek Marcin 1983 das/12BZ M21 2019-09-16
Piłkowski Tadeusz 00689 1990 KS OK!Sport M21 8653083 2019-09-24
Szelest Maciej 1994 das/12 BZ M21 2019-09-25
Jankowiak Paweł 1989 Indywidualnie Wielkopolskie M21 8640247 2019-09-29
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha M21 8198611 2019-09-29
Petersburski Krystian 03452 2001 UKS Azymut 45 M20 8303043 2019-08-31
Kondys Jakub 2002 RAZ SZCZECIN M18 9201334 2019-09-07
Cepurdej Wladyslaw 04184 2006 UMKS Kwidzyn M16 8666003 2019-09-30
Paterek Mikołaj 2003 HKS Azymut Mochy M16 8636184 2019-09-30
Udycz Jonasz 03319 2004 UKS Traper M16 8650886 2019-08-31
Jończy Jakub 03104 2003 MKS Paulinum M16 8071103 2019-09-23
Zieliński Tomasz 03701 2007 KS Hades M12 8000841 2019-09-26
Pachucki Tymoteusz 04395 2007 BKS Wataha M12 1986007 2019-09-30
Szymanowski Natan 2012 UKS Traper M10N 2050601 2019-09-30
Cerk Szymon 2011 UKS Traper M10N 205603 2019-09-30
Duda Łukasz 04142 2011 UKS Traper M10 9202031 2019-08-31
Pischke Kerstin 1964 SV Turbine Neurbandenburg K55 1394718 2019-09-20
Gorczyca Magdalena 03306 1971 KS Hades K45 8000829 2019-08-31
Pilarczyk-Pupiec Agnieszka 1972 UKS Siódemka K45 222887 2019-09-30
Daniluk Karina 03159 1972 BKS Wataha K45 7110672 2019-09-29
Filipiak Agnieszka 04413 1975 KS Hades K40 2067831 2019-08-30
Zbroja-Nowak Justyna 00915 1980 KS Hades K35 8000828 2019-08-30
Królewicz Justyna 1988 12 BZ K21 8648755 2019-09-30
Miśkiewicz Martyna 02434 1989 KS OK!Sport K21 8660530 2019-09-30
Dybka Katarzyna 1983 das/12BZ K21 2019-09-16
Bazan Anna 1988 SZCZECIN K21 8648757 2019-09-30
budna emilia 1985 17WBZ K21 1392588 2019-09-29
Wolniewicz Natalia 2004 Indywidualny Wielkopolska K16 2019-09-25
Urban Aneta 02910 2004 UKS Traper K16 8650897 2019-08-31
Filipiak Adrianna 04153 2003 KS Hades K16 8000831 2019-08-30
Przeszłowska Hanna 03317 2003 UKS Traper K16 1970209 2019-09-29
Cepurdej Nina 04182 2003 UMKS Kwidzyn K16 8667603 2019-09-30
Kmieć Zuzanna 02576 2003 UKS Traper K16 682395 2019-08-31
Cepurdej Katarzyna 04183 2004 UMKS Kwidzyn K16 8667680 2019-09-30
Pieragowska Julia 04434 2005 UKS Traper K14 682388 2019-08-31
Pupiec Agata 03391 2005 UKS Siódemka K14 895251 2019-09-30
Szczurko Paulina 03545 2005 UKS Traper K14 9202028 2019-08-31
Borek Alicja 03314 2007 UKS Traper K14 8650898 2019-08-31
Stempniewska Nadia 04139 2008 UKS Traper K12 9202027 2019-08-31
Włodarczyk Wiktoria 03546 2008 UKS Traper K12 9202026 2019-08-31
Miłaszewicz Magdalena 03887 2007 UKS Traper K12 682381 2019-08-31
Nowak Zofia 03702 2008 KS Hades K12 8000825 2019-08-30
Motylińska Anastazja 04528 2008 UKS Traper K12 2050604 2019-08-31
Wolniewicz Agata 2008 Indywidualny Wielkopolska K12 2019-09-25
Osak Zuzanna 04145 2011 UKS Traper K10N 9202030 2019-08-31
Hazeńska Anastazja 2009 UKS Traper K10N 205604 2019-09-30
Szafarewicz Katarzyna 04179 2010 UMKS Kwidzyn K10 8062064 2019-09-30
Duda Kornelia 04141 2009 UKS Traper K10 9202025 2019-08-31