Puchar Warszawy - Bieg średniodystansowy


Bieg średniodystansowy -

Warszawa   2019-10-06   Term. zgłoszeń: 2019-09-29
 rank: 1,10  indywidualne  średni

Pozostałe etapy
Bieg klasyczny - Warszawa   2019-10-05   Term. zgłoszeń: 2019-09-29 Pokaż
  109 zgłoszonych
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Nowak Kalina 1991 Indywidualnie Zuchwali 8000837 2019-09-29
LECH Maciej 1985 indywidualnie Targówek Zuchwali 313372 2019-09-23
Chachurska Magdalena 1978 KU AZS WAT Początkujący 64950 2019-09-29
Zielczyński Mieczysław 00750 1930 Indywidualny Mazowsze M85 1415383 2019-08-12
Wasilewski Stanisław 01168 1946 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M70 332589 2019-09-29
Woźniak Józef 1951 KU AZS WAT Warszawa M65 7207729 2019-09-29
Parzewski Jerzy 00072 1952 KU AZS WAT, Warszawa M65 8001099 2019-09-23
Wałachowski Janusz 01173 1959 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M60 8230559 2019-09-29
Krochmal Grzegorz 00076 1959 KU AZS WAT, Warszawa M60 8280359 2019-09-26
Olbrycht Janusz 00228 1955 Indywidualny Mazowsze M60 886663 2019-09-23
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś, Łódź M55 7150264 2019-09-25
Lech Bogdan 00789 1960 UMKS ORKAN, Ostróda M55 8655943 2019-09-23
Chachurski Ryszard 00065 1963 KU AZS WAT, Warszawa M55 1963012 2019-09-29
Wójcik Dariusz 1967 OK!Sport M50 1399035 2019-09-27
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze M50 8640904 2019-09-24
Rapinczuk Jan 1974 BdsUOT Warszawa M45 1977306 2019-09-29
Goral Michał 04551 1971 AZS UMCS, Lublin M45 8001092 2019-09-27
Wieczorek Piotr 03016 1973 Indywidualny Mazowsze M45 9101039 2019-09-29
Wąsiewicz Piotr 04081 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M45 1418717 2019-09-28
Mossakowski Przemysław 01758 1960 Indywidualny Mazowsze M45 141188 2019-09-29
Błachut Igor 02679 1973 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M45 7202770 2019-09-29
Krasuski Bartłomiej 02210 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M45 8040670 2019-09-29
Zając Piotr 01329 1975 KU AZS WAT, Warszawa M40 431920 2019-08-27
Kordela Piotr 1975 KU AZS WAT Warszawa M40 2019-09-01
Marte Michał 01940 1975 KU AZS WAT, Warszawa M40 7081975 2019-08-27
Gąsienica-Samek Andrzej 02394 1980 UNTS, Warszawa M35 1408266 2019-09-22
Drągowski Piotr 00687 1982 OK! Sport, Warszawa M35 8426644 2019-09-29
Łącki Łukasz 01673 1982 UKS OSiR, Góra Kalwaria M35 8062059 2019-09-29
Kurzawiński Sławomir 1996 KU AZS WAT Warszawa M21 2019-09-01
Dolak Bartłomiej 1997 KU AZS WAT Warszawa M21 2019-09-01
Pawłowski Michał 1998 KU AZS WAT Warszawa M21 2019-09-01
Kurek Jarosław 1988 KU AZS WAT Warszawa M21 2019-09-01
Mezglewski Kamil 1999 KU AZS WAT Warszawa M21 2019-09-01
Cygler Sławomir 00093 1990 WKS Wawel, Kraków M21 886658 2019-09-29
Piłkowski Tadeusz 00689 1990 OK! Sport, Warszawa M21 8653083 2019-09-24
Mossakowski Wojciech 01115 1998 UNTS, Warszawa M21 8220398 2019-09-28
Sokalski Dariusz 00715 1984 KU AZS WAT, Warszawa M21 8667186 2019-09-01
Gładecki Dawid 03729 2000 UKS OSiR, Góra Kalwaria M20 8664844 2019-09-29
Kajzer Marcel 01935 2001 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M18 8655946 2019-09-29
Olszewski Bartłomiej 02572 2002 UNTS, Warszawa M18 8181202 2019-09-28
Pierzchała Michał 02411 2001 UNTS, Warszawa M18 8625739 2019-09-28
Nowakowski Maciej 03150 2002 BKS Wataha, Warszawa M18 1986001 2019-09-29
Sobiepanek Maksymilian 03759 2004 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 8664841 2019-09-29
Wołek Stanisław 03557 2004 UNTS, Warszawa M16 8000845 2019-09-28
Wójtowicz Krzysztof 03174 2004 UNTS, Warszawa M16 8040213 2019-09-28
Malinowski Michał 03168 2004 UNTS, Warszawa M16 2019-09-25
Majowski Jan 03502 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria M14 8062061 2019-09-29
Dąbrowski Karol 03907 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria M14 1419863 2019-09-29
Tywonek Jan 03841 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria M14 435250 2019-09-29
Antonowicz Jan 02385 2005 UNTS, Warszawa M14 8636188 2019-09-29
Podworski Kacper 02780 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria M14 8181204 2019-09-29
Łącki Jakub 03296 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria M14 8062060 2019-09-29
Gąsienica-Samek Adam 02573 2006 UNTS, Warszawa M14 1408267 2019-09-22
Wąsiewicz Jerzy 04079 2005 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M14 8050202 2019-09-28
Chachurski Mieszko 04193 2007 UNTS, Warszawa M12 8291207 2019-09-29
Opiela Oskar 04564 2008 UNTS, Warszawa M12 2019-09-25
Młynarczyk Maksymilian 03711 2007 UKS Orientuś, Łódź M12 7070923 2019-09-27
Matuszewski Dawid 04611 2008 UNTS, Warszawa M12 2019-09-28
Gajda Ignacy 03782 2007 UNTS, Warszawa M12 2019-09-28
Hajkowicz Olaf 03783 2007 UNTS, Warszawa M12 2019-09-29
Wasilewski Antoni 04441 2008 UKS OSiR, Góra Kalwaria M12 1419866 2019-09-29
Mokrzanowski Bartłomiej 04722 2008 UKS OSiR, Góra Kalwaria M12 338295 2019-09-29
Janus Marcel 04771 2008 BKS Wataha, Warszawa M12 1452908 2019-09-29
Błachut Olgierd 02682 2009 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M10 1409360 2019-09-29
Grzywacz Bartłomiej 2010 UKS OSiR M10 412161 2019-09-29
Leśniak Alexander 04559 2009 UNTS, Warszawa M10 2019-09-29
Glińska Barbara 00428 1949 UNTS, Warszawa K70 2019-09-28
Krochmal Małgorzata 00075 1958 KU AZS WAT, Warszawa K60 8080258 2019-09-26
Wójcik Beata 00518 1966 KS Spójnia, Warszawa K50 300686 2019-08-14
Gąsienica-Samek Ewa 02396 1970 UNTS, Warszawa K45 1408270 2019-09-22
Trykozko Urszula 02691 1969 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K45 8072469 2019-09-28
Wąsiewicz Marzena 04080 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K45 1418713 2019-09-28
Marcinkiewicz-Kajzer Monika 00026 1976 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K40 2035276 2019-09-29
Szymańska Zuzanna 02690 1977 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K40 8000599 2019-09-29
Kopytko Małgorzata 1982 KU AZS WAT Warszawa K35 8667181 2019-09-01
Urbanowicz Karolina 1997 KU AZS WAT Warszawa K21 2019-09-01
Cygan Marta 1995 KU AZS WAT Warszawa K21 2019-09-01
Śliwczyńska Ilona 02347 1978 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K21 7121278 2019-09-29
Cygler Paulina 00836 1991 WKS Wawel, Kraków K21 895234 2019-09-29
Turczyńska Alicja 1997 KU AZS WAT Warszawa K21 2019-09-01
Cząba Agnieszka 1995 KU AZS WAT Warszawa K21 2019-09-01
Pacek Karolina 02346 1988 Indywidualny Mazowsze K21 8000597 2019-09-29
Drągowska Malwina 00786 1985 OK! Sport, Warszawa K21 886617 2019-09-29
Filipczak Natalia 01927 2000 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K20 8640914 2019-09-29
Mianowska Julia 02096 2001 UNTS, Warszawa K18 8221001 2019-09-28
Dolińska Julia 03158 2004 BKS Wataha, Warszawa K16 1972059 2019-09-29
Powichrowska Ilona 02781 2004 UKS OSiR, Góra Kalwaria K16 8181203 2019-09-29
Chabiera Lena 02391 2003 UNTS, Warszawa K16 8444999 2019-09-28
Nitsch Aleksandra 02409 2003 UNTS, Warszawa K16 8280803 2019-09-28
Majewska Maja 03218 2004 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K16 8645193 2019-09-29
Zielińska Oliwia 03217 2003 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K16 8650819 2019-09-29
Kwiecień Paulina 04492 2004 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K16 412117 2019-09-29
Dolińska Zuzanna 02748 2003 BKS Wataha, Warszawa K16 7060403 2019-09-29
Borkowska Lena 03756 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 1419857 2019-09-29
Krolska Dominika 03787 2006 UNTS, Warszawa K14 2019-09-29
Sobiepanek Barbara 03365 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 338299 2019-09-29
Kasprzyk Marta 04540 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 418961 2019-09-29
Dzwonkowska Paulina 03366 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 8062062 2019-09-29
Mianowska Antonina 03554 2007 UNTS, Warszawa K12 8131207 2019-09-28
Chabiera Filomena 03856 2007 UNTS, Warszawa K12 8181201 2019-09-28
Szerling Lena 04554 2008 UNTS, Warszawa K12 2019-09-29
Wasilewska Olga 04251 2008 UKS OSiR, Góra Kalwaria K12 418960 2019-09-29
Łącka Julia 03573 2007 UKS OSiR, Góra Kalwaria K12 1422868 2019-09-29
Lipmann Aleksandra 04560 2008 UNTS, Warszawa K12 2019-09-25
Kędzierska Zuzana 03784 2007 UNTS, Warszawa K12 2019-09-29
Wąsiewicz Urszula 04082 2007 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K12 1418718 2019-09-28
Korzeniowska Zofia 03785 2007 UNTS, Warszawa K12 2019-09-29
Wójtowicz Hanna 04547 2010 UNTS, Warszawa K10 8101219 2019-09-28
Dziadosz Karina 04555 2009 UNTS, Warszawa K10 2019-09-25