Grand Prix Pomorza - Etap 1


Etap 1

Sopot   2019-08-23   Term. zgłoszeń: 2019-08-14
 rank: 1,10  indywidualne

Pozostałe etapy
Etap 2 Sopot   2019-08-24   Term. zgłoszeń: 2019-08-14 Pokaż
Etap 3 Sopot   2019-08-25   Term. zgłoszeń: 2019-08-14 Pokaż
  440 zgłoszonych
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Fijor Anita 1989 MKS Skarmat Średnia 430903 2019-08-12
Rosochacka Karolina 2000 indywidualnie Średnia 2019-08-14
Galitsyna Ekaterina 1990 KSO Korshunyata Średnia 8652961 2019-08-03
Klaus-Uryga Anna 1975 WKS Wawel Średnia 4406138 2019-08-14
Haltofová Marie 1970 OB TJ TŽ Třinec Średnia 9101677 2019-07-21
Galla Andrzej 01230 1959 HKS Azymut Średnia 8666002 2019-08-14
Haltof Petr 1974 OB TJ TŽ Třinec Średnia 7209779 2019-07-21
Grodzicka Izabela 1988 2LBOT Lublin Średnia 887411 2019-08-14
Krylova Lyubov 1984 Princip Średnia 2300526 2019-08-13
Zając Dawid 02186 2000 UKS Azymut Pabianice Średnia 8000525 2019-08-14
Pacyna Krzysztof 1973 UKS ENERGETYK Dychów Średnia 8001098 2019-08-13
Radomska Ewelina 1987 Słomiane Bambusy Średnia 2019-08-11
Melzer Szymon 02115 1999 UKS Siódemka Średnia 1391135 2019-08-14
Borczyk Ala 2013 PUKS Młode Orły Rodzinna 412118 2019-08-09
Forystek Katarzyna (Cody) 1966 WKS Wawel Rodzinna 1966318 2019-08-18
Pietrzak Mikołaj 2017 KU AZS UMCS Lublin Rodzinna 7203228 2019-08-12
Kmieciński Franciszek 04533 2012 PUKS Młode Orły Rodzinna 2033044 2019-07-18
Staniec Jagoda 2012 MKS MOS Rodzinna 2067739 2019-07-18
Tadejewski Nikodem 04497 2012 UMKS ORKAN Rodzinna 413390 2019-08-14
Zielczyński Mieczysław 00750 1930 Indywidualny Mazowsze M85 1415383 2019-08-12
Czabański Edward 00514 1939 UKS Azymut 45 M80 219125 2019-08-14
Dura Kazimierz 1939 WKS Śląsk M80 54119 2019-07-19
Pokora Edward 01503 1944 UMKS Kwidzyn M75 412004 2019-08-13
Płuciennik Waldemar 00883 1943 KOS Modrzew M75 2053655 2019-08-08
Wojtyła Jerzy 01297 1948 UMKS ORKAN M70 413388 2019-08-11
Woźniak Henryk 00131 1948 UMKS ORKAN M70 2114920 2019-08-11
Karachev Sergey 1977 OK Kaliningrad M70 2055110 2019-08-08
Wołochowicz Władysław 00886 1947 KOS BnO M70 427591 2019-08-14
Jakielaszek Ryszard 00179 1949 GKS Luzino M70 8631450 2019-08-12
Bogulak Adam 01299 1948 MKS Paulinum M70 2053630 2019-08-12
Blimke Roman 00189 1946 LKS Górzanka M70 2036941 2019-08-13
Miasnikov Sergei 1947 PskovRus M70 2088790 2019-08-07
Wasilewski Stanisław 01168 1946 PUKS Młode Orły M70 8626617 2019-07-22
Kmieciński Józef 00069 1947 PUKS Młode Orły M70 2800471 2019-07-18
Świerczyński Bogdan 00885 1953 KOS Modrzew M65 1394482 2019-08-08
Łuński Zbigniew 00132 1952 UMKS ORKAN M65 413395 2019-08-13
Mientki Tadeusz 00788 1952 UMKS ORKAN M65 413391 2019-08-11
Arsentev Viktor 1954 OK Kaliningrad M65 2055101 2019-08-14
Owczarski Tomasz 1951 wks Chojnice M65 430921 2019-08-14
Łapanowski Jacenty 00190 1950 KU AZS WAT M65 7089011 2019-08-14
Gackowski Bogdan 00846 1953 PKO Harpagan M65 1416911 2019-08-14
Bohaczek Janusz 00135 1952 UMKS ORKAN M65 413376 2019-08-11
Olech Andrzej 00551 1959 PKO Harpagan M60 1416919 2019-08-14
Wałachowski Janusz 01173 1959 PUKS Młode Orły M60 8230559 2019-07-18
Movko Sergei 04047 1955 UKS Azymut 45 M60 8652954 2019-07-24
Mądrzyński Zbigniew 02885 1956 UMKS Kwidzyn M60 9102706 2019-08-13
Cepurdej Aleksandr 04180 1958 UMKS Kwidzyn M60 2013118 2019-08-13
Wierciński Piotr 01105 1956 MKS Metalowiec M60 1394894 2019-08-12
Machowski Władysław 00482 1959 UKS OSiR M60 2086529 2019-08-12
Pietrusiński Marek 01323 1956 KS Artemis M60 2035173 2019-07-31
Krylov Boris 1957 Princip M60 7201637 2019-08-05
Solovev Mikhail 1956 PionerSK Pionerskiy M60 2055122 2019-08-06
Krochmal Grzegorz 00076 1959 KU AZS WAT M60 8280359 2019-08-05
Miroshnichenko Viktor 1957 PionerSK Pionerskiy M60 2300501 2019-08-06
Krochmal Andrzej 00528 1956 KS Spójnia Warszawa M60 9040156 2019-08-06
Dutkowski Adam 00780 1963 UKS Arkady M55 505099 2019-08-14
Żebrowski Dariusz 01532 1963 KS OK!Sport M55 887219 2019-07-29
Mikielski Marek 00136 1960 UMKS ORKAN M55 8664836 2019-08-11
Czerkawski Wacław 01496 1960 UKS Sparta Czyżowice M55 435239 2019-08-14
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś M55 8150264 2019-08-08
Kraśniewski Krzysztof 00134 1961 UMKS ORKAN M55 413371 2019-08-11
Wołek Andrzej 03555 1964 UNTS M55 8200600 2019-07-15
Fijor Waldemar 1958 MKS Skarmat M55 430901 2019-08-12
Klawczyński Zbigniew 03895 1962 UMKS Kwidzyn M55 8000569 2019-08-13
Tarnowski Mirosław 00764 1964 KU AZS UMCS M55 8667595 2019-08-14
Lech Bogdan 00789 1960 UMKS ORKAN M55 8655943 2019-08-14
chugunov vova 1960 Princip M55 2138696 2019-08-10
Porzycz Jurek 1961 UKS Azymut 45 M55 1000000 2019-08-21
Niessner Piotr 02725 1963 WKS Wawel M55 8200663 2019-08-14
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze M50 8640904 2019-08-14
Muller Tomasz 02577 1968 UMKS Kwidzyn M50 8230568 2019-08-13
Burchardt Sławomir 03699 1966 KS Hades M50 2048161 2019-07-26
Wysocki Romuald 1968 MKS MOS M50 1407622 2019-07-18
Stolyarov Andrey 1965 Princip M50 1405214 2019-08-03
Virta Marko 1966 Turun Suunnistajat (Finland) M50 1201044 2019-08-03
Pachnik Dariusz 00706 1969 UKS Orientpark.pl M50 1396727 2019-08-12
Olas Jacek 00422 1969 UKS Orientuś M50 7200161 2019-08-03
Szuryga Hubert 00683 1968 KU AZS UMCS M50 8667591 2019-08-14
Krupiński Andrzej 01175 1969 PUKS Młode Orły M50 8651325 2019-08-09
Michalak Tomasz 02981 1969 UNTS M50 8180169 2019-08-08
Żesławski Wojciech 03660 1966 WKS Wawel M50 8013660 2019-08-14
Bartczak Jarosław 00743 1968 UMKS ORKAN M50 8081268 2019-08-11
Forystek Józef 1966 WKS Wawel M50 8180366 2019-08-18
Gawryszewski Leszek 1966 8brt M50 2019-08-13
Kalsztein Karol 00985 1974 PKO Harpagan M45 1397547 2019-07-30
Chołody Paweł 04151 1973 KS Hades M45 8062047 2019-07-26
Mikhaylov Victor 1973 Odessa Team M45 9777503 2019-07-15
Szczygieł Marcin 04648 1971 MKS MOS M45 2016300 2019-07-18
Dobiecki Artur 03661 1973 KOS BnO M45 9201338 2019-08-14
Rycerski Bogdan 01302 1971 KS Artemis M45 8061271 2019-08-12
Krasuski Bartłomiej 02210 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni M45 8040670 2019-08-14
Sędłak Krystian 01130 1973 KS OK!Sport M45 887220 2019-08-14
Błachut Igor 02679 1973 Stowarzyszenie Team 360 stopni M45 8030173 2019-08-12
Wojtczak Krzysztof 1972 CSWIiChem Wrocław M45 8654382 2019-08-05
Melzer Arkadiusz 1971 UKS Siódemka M45 349938 2019-08-14
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS M45 8270873 2019-08-14
Wójtowicz Grzegorz 04546 1973 UNTS M45 2130149 2019-08-05
Grzeluk Mieczysław 1973 15 GBZ M45 2019-08-12
Dobrowolski Piotr 02972 1973 KU AZS UMCS M45 8010873 2019-08-14
Wójcik Grzegorz 03195 1974 WKS Wawel M45 8158815 2019-08-14
Porzycz Janusz 00232 1973 UKS Siódemka M45 9101165 2019-08-14
Murawski Piotr 03588 1973 HKS Azymut M45 8666008 2019-08-14
Banach Krzysztof 01440 1974 UMKS ORKAN M45 7204074 2019-08-11
Dargacz Arkadiusz 04591 1974 PKO Harpagan M45 1416918 2019-08-14
Doliński Grzegorz 03143 1972 BKS Wataha M45 1972059 2019-08-14
Rzosiński Marek 1974 8brt M45 2019-08-13
Rzosiński Dariusz 1977 8brt M45 2019-08-13
Lemańczyk Dariusz 1973 indywidualnie M45 2019-08-07
Topór Marek 03371 1973 WKS Wawel M45 1407898 2019-08-14
Gostkiewicz Maciej 02883 1975 UMKS Kwidzyn M45 2111028 2019-08-13
Ciszek Marcin 01330 1976 WKS Śląsk M40 8654383 2019-08-10
Maciejewski Mikołaj 03944 1976 BKS Wataha M40 8300176 2019-08-07
Uryga Sławomir 1977 WKS Wawel M40 4406180 2019-08-14
Leśniowski Mariusz 01144 1975 PKO Harpagan M40 1416913 2019-08-14
Golinowski Paweł 02892 1979 Indywidualny Dolnośląskie M40 8648666 2019-08-02
Duda Tomasz 04529 1976 UKS Traper M40 9202032 2019-08-06
Ciećwierz Sławomir 04338 1979 UKS Azymut 45 M40 8270379 2019-08-14
Radomyski Łukasz 04593 1975 PKO Harpagan M40 7203708 2019-08-14
Fiedorowicz Szczepan 02906 1976 UKS Traper M40 1997225 2019-08-06
Karachev Aleksandr 1977 OK Kaliningrad M40 1404546 2019-08-08
Filipek Robert 1977 PUKS Młode Orły M40 7205050 2019-08-14
wojciechowski krzysztof 1974 SKARMAT TPRUŃ M40 7200055 2019-08-14
Tadejewski Paweł 00904 1979 UMKS ORKAN M40 553477 2019-08-14
Kaczyński Jakub 04216 1978 PKO Harpagan M40 1407624 2019-08-14
Ceniuk Sylwester 1978 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA M40 1452727 2019-08-08
Mientki Sebastian 00806 1976 UMKS ORKAN M40 413392 2019-08-11
Balmowski Radosław 1976 2pinż nowrocław M40 7205882 2019-07-30
Ramotowski Mariusz 1968 15BZ M40 1452713 2019-07-29
Droń Grzegorz 04351 1979 UMKS Kwidzyn M40 2133395 2019-08-14
DURMAJ MARCIN 1979 15BZ M40 1452715 2019-07-29
Dutkiewicz Damian 01279 1977 MKS Paulinum M40 9101296 2019-08-12
Mol Krzysztof 02866 1975 HKS Azymut M40 8636515 2019-07-15
Mrozowski Przemysław 04589 1978 UKS Siódemka M40 8664843 2019-08-14
Sołowiej Stanisław 02494 1975 KU AZS UMCS M40 8667593 2019-08-13
Suchenia Piotr 1980 runpassion.p team M35 1000028 2019-07-13
Zamiara Piotr 03698 1981 KS Hades M35 8303003 2019-07-26
Woźniak Michał 1980 5 batalion dowodzenia Kraków M35 7203226 2019-08-05
Ivanov Sergey 1980 OK Kaliningrad M35 2090421 2019-08-07
Lepka Bartosz 1982 Słomiane Bambusy M35 2019-08-11
Suchodolski Rafał 1984 15 GBZ M35 1452716 2019-08-11
Wojciech Sebastian 04542 1983 Indywidualny Wielkopolskie M35 2019-08-12
Łącki Łukasz 01673 1982 UKS OSiR M35 8062059 2019-08-12
Fankidejski Artur 03873 1978 UKS Włóczykij M35 8001704 2019-08-12
Frątczak Sławomir 04370 1984 GKS Luzino M35 1394441 2019-08-13
Grzywiński Paweł 1987 8brt M35 2019-08-13
Matejuk Marcin 1984 8brt M35 2019-08-13
Wiklent Dariusz 1984 UKS Włóczykij M35 2118334 2019-08-14
Wdowczyk Piotr 04186 1983 UMKS Kwidzyn M35 1419987 2019-08-14
Olech Przemysław 01564 1985 UKS Siódemka M21E 504401 2019-08-14
Dutkowski Mikołaj 00774 1992 UKS Arkady M21E 8010192 2019-08-14
Niewiedziała Robert 01021 1993 UKS Siódemka M21E 8650818 2019-08-14
Czernow Sergej 1986 Kaliningrad O-team M21E 1408323 2019-08-06
Jędras Przemysław 03694 1981 UMKS Kwidzyn M21E 2067686 2019-08-13
Parfianowicz Piotr 00102 1993 UNTS M21E 8640916 2019-07-29
Kowalski Wojciech 00710 1982 WKS Śląsk M21E 8664089 2019-07-29
Jankowiak Paweł 1989 Indywidulanie M21E 8640247 2019-08-13
Wensław Mateusz 00153 1987 UKS Azymut 45 M21E 8000590 2019-08-14
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha M21E 8198611 2019-08-07
Patejko Przemysław 1982 KS Spójnia Warszawa M21E 8150216 2019-08-21
Krasuski Marcin 02688 1972 KS OK!Sport M21E 8060972 2019-08-01
Dzioba Mateusz 01101 1995 MKS Paulinum M21E 8650822 2019-07-19
Galitsyn Aleksandr 1991 KSO Korshunyata M21E 8040828 2019-08-03
Mikołajewicz Przemysław 1987 5 batalion dowodzenia Kraków M21 7203225 2019-08-05
Golarz Tomasz 1986 2 pinż M21 1426887 2019-08-14
Batug Paweł 1991 3 Batalion Inżynieryjny Nisko M21 2019-08-13
Kożyczkowski Edward 1985 indywidualnie M21 8062050 2019-08-18
Borczyk Łukasz 04534 1986 PUKS Młode Orły M21 412391 2019-08-09
Wałachowski Piotr 1991 Indywidualnie Legionowo M21 8629227 2019-08-11
GULAJEW Michał 1988 2LBOT Lublin M21 887413 2019-08-14
Zając Bartosz 1987 5 batalion dowodzenia kraków M21 7203221 2019-08-05
Pietrzak Konrad 03347 1989 KU AZS UMCS M21 8667599 2019-08-12
Nowak Mateusz 1996 uks skoczek skoki M21 1 2019-08-14
Druciarek Mikołaj 02921 1997 WKS Grunwald M21 553476 2019-08-14
MAZAN Bartłomiej 1992 KOS BnO M21 8100192 2019-08-14
Madej Mateusz 00705 1991 UKS Orientpark.pl M21 1396723 2019-08-12
Torchała Mariusz 02625 1993 UMKS Kwidzyn M21 1170893 2019-08-13
Reniecki Franciszek 03566 2000 UMKS Kwidzyn M20 418395 2019-08-13
Ogdowski Bartłomiej 02118 2000 UKS Siódemka M20 8650887 2019-08-14
Gąsior Rafał 03361 2002 UMKS Kwidzyn M18 8000579 2019-08-14
Pierzchała Michał 02411 2001 UNTS M18 8625739 2019-08-14
Porzycz Grzegorz 02371 2002 UKS Azymut 45 M18 8656099 2019-07-24
Grobelny Alex 02566 2002 HKS Azymut M18 8062026 2019-08-14
Pesta Piotr 02742 2001 UKS Azymut 45 M18 8656098 2019-07-24
Haltof Marek 2002 OB TJ TŽ Třinec M18 8670482 2019-07-21
Seidel Nikodem 02173 2001 HKS Azymut M18 8062029 2019-08-14
Olszewski Bartłomiej 02572 2002 UNTS M18 8181202 2019-07-29
Sienkiewicz Maksymilian 03734 2001 UKS Azymut 45 M18 9201834 2019-07-24
Michalak Kacper 02980 2001 UNTS M18 8655941 2019-08-08
Sobiński Adrian 03868 2003 MKS Paulinum M16 2099922 2019-08-12
Zaleski Jakub 03103 2003 MKS Paulinum M16 2053614 2019-08-12
Wołek Stanisław 03557 2004 UNTS M16 8000845 2019-07-15
Wójtowicz Krzysztof 03174 2004 UNTS M16 8040213 2019-07-15
Kula Mateusz 03666 2003 KOS BnO M16 8627923 2019-08-14
Pachnik Stanisław 04297 2003 MKS Paulinum M16 1396724 2019-08-10
Dobrowolski Jakub 03828 2003 KU AZS UMCS M16 8150503 2019-08-14
Muller Wiktor 02578 2004 UMKS Kwidzyn M16 8040409 2019-08-13
Udycz Jonasz 03319 2004 UKS Traper M16 8650886 2019-07-23
Nowak Grzegorz 02370 2003 UKS Azymut 45 M16 8656096 2019-07-24
Jończy Jakub 03104 2003 MKS Paulinum M16 8071103 2019-08-12
Paterek Mikołaj 02376 2003 HKS Azymut M16 8636519 2019-08-14
Kotkowiak Piotr 03665 2004 KOS BnO M16 9201342 2019-08-14
Czyński Miłosz 03443 2004 KOS BnO M16 9201349 2019-08-14
Sobiepanek Maksymilian 03759 2004 UKS OSiR M16 8664841 2019-08-12
Fiedorowicz Hieronim 03884 2004 UKS Traper M16 9202029 2019-08-06
Górski Patryk 04541 2004 UKS OSiR M16 2033042 2019-08-12
Bielecki Michał 02855 2004 UKS Siódemka M16 895238 2019-08-14
Antonowicz Jan 02385 2005 UNTS M16 8636188 2019-08-12
Stefaniak Robert 04466 2006 UKS Azymut 45 M14 2019-08-14
Kilichowski Kacper 04126 2006 UKS Azymut 45 M14 2019-08-14
Miłkowski Jakub 03900 2006 UKS Azymut 45 M14 2019-08-14
Tywonek Jan 03841 2005 UKS OSiR M14 435250 2019-08-12
Kwiatkowski Olaf 03968 2005 KOS BnO M14 8050605 2019-08-14
Wójcik Paweł 02991 2005 WKS Wawel M14 8664651 2019-08-14
Breska Wiktor 04125 2006 UKS Azymut 45 M14 2019-08-14
Wdowczyk Paweł 04036 2006 UKS Arkady M14 2016201 2019-08-14
Owsiak Stanisław 04364 2006 BKS Wataha M14 8666061 2019-08-07
Jurczak Miłosz 03867 2006 MKS Paulinum M14 2099923 2019-08-12
Stopczyński Bartosz 04093 2006 BKS Wataha M14 1986008 2019-08-07
Wasilewski Mikołaj 02779 2005 UKS OSiR M14 338300 2019-08-12
Podworski Kacper 02780 2005 UKS OSiR M14 8181204 2019-08-12
Szuryga Bogusz 03644 2005 KU AZS UMCS M14 887416 2019-08-14
Dwojak Gracjan 04123 2006 UKS Orientpark.pl M14 2019-08-12
Łącki Jakub 03296 2006 UKS OSiR M14 8062060 2019-08-12
Cupryś Amadeusz 02897 2005 HKS Azymut M14 8636518 2019-08-14
Cepurdej Wladyslaw 04184 2006 UMKS Kwidzyn M14 8666003 2019-08-13
Kozel Mikołaj 04130 2006 PKO Harpagan M14 2057127 2019-08-14
Ciechanowicz Mikołaj 03941 2006 UKS Azymut 45 M14 2019-08-14
Kaczocha Mikołaj 03860 2005 UKS Arkady M14 2016197 2019-08-14
Grzybowski Maciej 03898 2006 UKS Azymut 45 M14 2019-08-14
Dąbrowski Karol 03907 2005 UKS OSiR M14 1419863 2019-08-12
Pachnik Jędrzej 03073 2006 UKS Orientpark.pl M14 1396725 2019-08-12
Kotkowiak Bartosz 03664 2006 KOS BnO M14 8383222 2019-08-14
Majowski Jan 03502 2005 UKS OSiR M14 8062061 2019-08-12
Maciejewski Bartłomiej 03943 2006 BKS Wataha M14 8092006 2019-08-07
Grajewski Jakub 03915 2007 UMKS Kwidzyn M12 2127780 2019-08-13
Tufekcis Leonidas 04577 2008 BKS Wataha M12 1986006 2019-08-07
Zielonka Bartosz 04735 2007 MKS Paulinum M12 2090693 2019-08-12
Pachucki Tymoteusz 04395 2007 BKS Wataha M12 1986007 2019-08-07
Wasilewski Antoni 04441 2008 UKS OSiR M12 338295 2019-08-12
Szostakowski Krzysztof 04714 2008 PUKS Młode Orły M12 412397 2019-07-31
Kwieciński Konrad 04493 2007 PUKS Młode Orły M12 431908 2019-07-18
Mokrzanowski Bartłomiej 04722 2008 UKS OSiR M12 338294 2019-08-12
Gniewkowski Krzysztof 04525 2008 UKS Włóczykij M12 2118333 2019-08-12
Rzoska Jakub 04545 2008 UKS Włóczykij M12 2118335 2019-08-12
Jończy Michał 03882 2008 MKS Paulinum M12 8020375 2019-08-12
Perfikowski Paweł 03568 2007 UMKS Kwidzyn M12 8271107 2019-08-13
Joniec Hubert 03917 2008 UMKS Kwidzyn M12 2111030 2019-08-13
Motała Piotr 04552 2008 UKS Siódemka M12 7777772 2019-08-14
Pękal Mikołaj 03569 2007 UMKS Kwidzyn M12 8664842 2019-08-13
Rygielski Wiktor 03570 2007 UMKS Kwidzyn M12 8666001 2019-08-13
Zaremba Adam 03567 2007 UMKS Kwidzyn M12 8000578 2019-08-13
Murawski Rafał 03578 2007 HKS Azymut M12 8636184 2019-08-14
Wyrwa Tobiasz 03865 2007 HKS Azymut M12 8636516 2019-08-14
Ukleja Krzysztof 03120 2008 UKS Azymut 45 M12 9201833 2019-07-26
Droń Wiktor 03764 2007 UMKS Kwidzyn M12 8070528 2019-08-13
Pachnik Antoni 04299 2010 UKS Orientpark.pl M10N 2019-08-12
Borczyk Dawid 04535 2010 PUKS Młode Orły M10N 412394 2019-07-29
Wojciechowski Jan 04633 2009 HKS Azymut M10 997823 2019-08-14
Duda Łukasz 04142 2011 UKS Traper M10 9202031 2019-07-23
Pękal Paweł 04444 2010 UMKS Kwidzyn M10 7211311 2019-08-13
Grzywacz Bartłomiej 2010 UKS OSiR M10 412161 2019-08-12
Ładomirski Szymon 04737 2009 MKS Paulinum M10 4402253 2019-08-12
Droń Wojciech 04510 2010 UMKS Kwidzyn M10 2103949 2019-08-14
Lemańczyk Witold 2009 indywidualnie M10 2019-08-07
Jędras Jakub 04509 2011 UMKS Kwidzyn M10 332172 2019-08-13
Pestka Maciej 1996 UKS Azymut 45 Gdynia Krótka 2019-08-13
Chwiejczak Dorota 1974 Indyw. Krótka 259382 2019-08-14
Miasnikova Ludmila 1947 PskovRus K70 1302197 2019-08-07
Semushina Galina 1951 OK Kaliningrad K65 2055106 2019-08-10
Galicz Krystyna 03142 1951 BKS Wataha K65 1951826 2019-08-07
Miroshnichenko Elena 1959 PionerSK Pionerskiy K60 2055103 2019-08-06
Łuńska Regina 00133 1956 UMKS ORKAN K60 413394 2019-08-13
Biziuk Halina 01154 1957 UMKS ORKAN K60 9102814 2019-08-13
Mikielska Danuta 00138 1959 UMKS ORKAN K60 8664837 2019-08-11
Krochmal Małgorzata 00075 1958 KU AZS WAT K60 8080258 2019-08-05
Lazareva Natalia 03899 1955 UKS Azymut 45 K60 8652965 2019-07-24
Soloveva Elena 1958 PionerSK Pionerskiy K60 2055111 2019-08-06
Movko Marina 03901 1960 UKS Azymut 45 K55 8652960 2019-07-24
Hornik Alicja 01296 1963 WKS Grunwald K55 1394892 2019-08-14
Chernysheva Tatiana 1963 OK Kaliningrad K55 2300428 2019-08-10
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS K55 8000842 2019-07-29
Czerkawska Urszula 01495 1962 UKS Sparta Czyżowice K55 2036945 2019-08-14
Wołek Małgorzata 03556 1966 UNTS K50 1408259 2019-07-15
Supernat-Melzer Hanna 1967 UKS Siódemka K50 2019-08-14
Temnikova Olga 1965 Princip K50 2024949 2019-08-10
Lemańczyk Aleksandra 1973 indywidualnie K45 2019-08-07
Ianchenkova Tatiana 1973 Princip K45 2800035 2019-08-03
Tarnowska Ewa 00821 1971 KU AZS UMCS K45 8667594 2019-08-14
Trykozko Urszula 02691 1969 Stowarzyszenie Team 360 stopni K45 8072469 2019-08-05
Perfikowska Aleksandra 04191 1974 UMKS Kwidzyn K45 8090574 2019-08-13
Nowicka-Bielecka Kornelia 02729 1974 UKS Siódemka K45 1390881 2019-08-14
Wójtowicz Katarzyna 04548 1973 UNTS K45 2130150 2019-07-15
Nowak Barbara 01222 1970 HKS Azymut K45 8636186 2019-08-14
Górnicka-Antonowicz Anna 00091 1968 Indywidualny Mazowsze K45 8240668 2019-08-10
Wysocka Joanna 01400 1971 WKS Śląsk K45 2016298 2019-07-18
Nowak Beata 00144 1973 UKS Azymut 45 K45 9201836 2019-08-13
Topór Monika 03372 1970 WKS Wawel K45 7204933 2019-08-14
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS K45 8000838 2019-08-14
Słońska Bogusława 03655 1976 WKS Wawel K40 1414200 2019-08-14
Kędzior Katarzyna 04177 1975 UMKS Kwidzyn K40 1408883 2019-08-13
Marek Agnieszka 1974 8brt K40 7200388 2019-07-31
Roszak Maja 04192 1975 UMKS Kwidzyn K40 8000574 2019-08-13
Szymańska Zuzanna 02690 1977 Stowarzyszenie Team 360 stopni K40 8000599 2019-08-02
Pabian Patrycja 04188 1980 UMKS Kwidzyn K35 1413980 2019-08-13
Nikonowicz Ewa 1980 15 GBZ K35 1452721 2019-08-07
Śliwczyńska Ilona 02347 1978 Stowarzyszenie Team 360 stopni K35 8121278 2019-08-12
Górniak Monika 1982 8brt K35 2019-08-13
Rasczupkina Nina 04181 1984 UMKS Kwidzyn K35 332189 2019-08-13
Dzika Natalia 1983 15BZ K35 1452725 2019-07-27
Porzycz Agnieszka 01626 1984 UKS Siódemka K35 7191901 2019-08-14
Konkol-Klimczak Wioletta 01990 1980 UKS Siódemka K21E 502207 2019-08-14
Murawska Marta 03255 1998 HKS Azymut K21E 8666009 2019-08-14
Kubicka Zuzanna 00037 1993 UNTS K21E 8001993 2019-07-15
Pachnik Małgorzata 01177 1993 MKS Paulinum K21E 8110693 2019-08-10
Durzyńska Katarzyna 03584 1992 HKS Azymut K21E 8636511 2019-08-14
Mazan Aleksandra 00328 1995 UKS Traper K21E 8650884 2019-07-23
Kaźmierczak Aneta 00413 1995 UKS Orientuś K21E 8211095 2019-08-03
Szmulkowska Magdalena 00038 1997 PUKS Młode Orły K21E 8654431 2019-07-29
Polishchuk Mariya 01962 1994 UNTS K21E 8444924 2019-07-31
Biniecka Małgorzata 00339 1987 UKS Azymut Pabianice K21 8281288 2019-08-14
Borychowska Marlena 00167 1988 MKS Paulinum K21 1394413 2019-08-13
Pacek Karolina 02346 1988 Indywidualny Mazowsze K21 8000597 2019-08-14
Dettlaff Anna 03872 1989 UKS Włóczykij K21 8001210 2019-08-12
Bąkowska Dominika 04215 1992 PKO Harpagan K21 1397543 2019-07-30
Gruchała Natalia 1996 PKO Harpagan K21 1416915 2019-08-14
Bugaj Katarzyna 01528 1998 WKS Wawel K21 2114867 2019-08-08
Borczyk Iwona 04536 1986 PUKS Młode Orły K21 1419992 2019-08-09
CIarkowska Magdalena 1987 15BZ K21 8160987 2019-07-23
Zając Honorata 1986 5 batalion dowodzenia Kraków K21 7203224 2019-08-05
Lubak Kamila 1991 CSWIiCh K21 8654381 2019-08-05
Bielecka Aleksandra 02163 2000 UKS Siódemka K20 9101842 2019-08-14
Filipczak Natalia 01927 2000 PUKS Młode Orły K20 8640914 2019-07-18
Kreft Oliwia 02203 1999 UKS Siódemka K20 1410953 2019-08-14
Dawidowska Natalia 02202 1999 UKS Siódemka K20 8650816 2019-08-14
Gniewkowska Julia 03517 2002 UKS Azymut 45 K18 9201835 2019-07-24
Wójcik Natalia 02992 2002 WKS Wawel K18 8650889 2019-08-14
Pudlis Natalia 02623 2002 UMKS Kwidzyn K18 2067687 2019-08-13
Kędzierska Nadia 02377 2002 HKS Azymut K18 8062028 2019-08-14
Breska Nadia 04113 2002 UKS Azymut 45 K18 2019-08-14
Jarovaia Elena 04543 2002 UKS Azymut 45 K18 1406683 2019-08-14
Melzer Zofia 02114 2001 UKS Siódemka K18 8650814 2019-08-14
Mianowska Julia 02096 2001 UNTS K18 8221001 2019-08-14
Deyna Natalia 02622 2001 UMKS Kwidzyn K18 332188 2019-08-13
Skrzypczak Marika 03864 2004 HKS Azymut K16 8062023 2019-08-14
Dobroś Aleksandra 03060 2004 UKS Arkady K16 9201794 2019-08-14
Ziętek Aleksandra 03055 2003 UKS Arkady K16 2016210 2019-08-14
Cepurdej Nina 04182 2003 UMKS Kwidzyn K16 8667603 2019-08-13
Chabiera Lena 02391 2003 UNTS K16 8444999 2019-07-29
Haltofova Romana 2004 OB TJ TŽ Třinec K16 8670381 2019-07-21
Kozel Julia 04129 2003 PKO Harpagan K16 2057126 2019-08-14
Perfikowska Hanna 03363 2004 UMKS Kwidzyn K16 8653296 2019-08-13
Urban Aneta 02910 2004 UKS Traper K16 8650897 2019-07-23
Cepurdej Katarzyna 04183 2004 UMKS Kwidzyn K16 8667680 2019-08-13
Majewska Maja 03218 2004 PUKS Młode Orły K16 8645193 2019-07-18
Zielińska Oliwia 03217 2003 PUKS Młode Orły K16 8650819 2019-07-18
Pesta Anna 02741 2003 UKS Azymut 45 K16 9201839 2019-07-24
Kapska Nina 03912 2004 HKS Azymut K16 8062024 2019-08-14
Dolińska Julia 03158 2004 BKS Wataha K16 1986005 2019-08-14
Powichrowska Ilona 02781 2004 UKS OSiR K16 8181203 2019-08-12
Gendek Marta 04136 2004 UNTS K16 1414202 2019-07-15
Dolińska Zuzanna 02748 2003 BKS Wataha K16 7060403 2019-08-14
Kwiecień Paulina 04492 2004 PUKS Młode Orły K16 412117 2019-07-18
Michalewicz Alicja 03261 2005 HKS Azymut K14 8062022 2019-08-14
Nowak Anna 02858 2006 UKS Azymut 45 K14 9201831 2019-07-24
Ukleja Patrycja 03121 2006 UKS Azymut 45 K14 9201832 2019-07-26
Dreier Anna 03256 2005 HKS Azymut K14 8062025 2019-08-14
Murek Emilia 03579 2006 HKS Azymut K14 8636513 2019-08-14
Rygielska Kinga 04506 2005 UMKS Kwidzyn K14 2103943 2019-08-13
Karkut Estera 03259 2005 HKS Azymut K14 8062021 2019-08-14
Klinkosz Roksana 04479 2005 GKS Luzino K14 219565 2019-08-09
Melzer Anna 03295 2005 UKS Siódemka K14 886306 2019-08-14
Kędzior Alicja 03563 2005 UMKS Kwidzyn K14 1422448 2019-08-13
Muller Iga 02764 2005 UMKS Kwidzyn K14 8051213 2019-08-13
Kendzora Oliwia 2005 GKS Luzino K14 219567 2019-08-09
Szczurko Paulina 03545 2005 UKS Traper K14 8650883 2019-07-23
Pieragowska Julia 04434 2005 UKS Traper K14 682388 2019-07-23
Szutko Antonina 04532 2005 UKS Traper K14 9202028 2019-07-23
Ciszek Katarzyna 04290 2006 MKS MOS K14 8654388 2019-07-18
Uciechowska Amelia 04035 2006 UKS Arkady K14 2016198 2019-08-14
Chmielarz Sandra 03061 2005 UKS Arkady K14 2016194 2019-08-14
Kasprzyk Marta 04540 2006 UKS OSiR K14 418961 2019-08-12
Dzwonkowska Paulina 03366 2006 UKS OSiR K14 8062062 2019-08-12
Sobiepanek Barbara 03365 2006 UKS OSiR K14 338299 2019-08-12
Borkowska Lena 03756 2006 UKS OSiR K14 1419857 2019-08-12
Kulka Wiktoria 03855 2005 UKS Orientpark.pl K14 2019-08-12
Drewczyńska Malwina 04476 2005 GKS Luzino K14 219553 2019-08-09
Kepka Zuzanna 04478 2006 GKS Luzino K14 219562 2019-08-09
Wiśniewska Paulina 04539 2005 GKS Luzino K14 219557 2019-08-09
Okrój Dominika 04538 2005 GKS Luzino K14 219574 2019-08-09
Kubacka Wiktoria 04281 2005 HKS Azymut K14 8636185 2019-08-14
Śmigielska Martyna 04372 2008 MKS Metalowiec K12 2139263 2019-08-12
Lewkowicz Julia 04740 2007 MKS Paulinum K12 4402255 2019-08-12
Roman Oliwia 04723 2007 UKS Orientpark.pl K12 2019-08-12
Szeliga Sonia 03739 2007 UKS Orientpark.pl K12 8321123 2019-08-12
Bielecka Marta 04398 2008 UKS Siódemka K12 2019-08-14
Porzycz Małgorzata 04252 2008 UKS Siódemka K12 842652 2019-08-14
Klimczak Olimpia 04482 2008 UKS Siódemka K12 418982 2019-08-14
Rybeczka Lena 2007 MKS Paulinum K12 4402295 2019-08-12
Dargacz Paulina 04488 2007 PKO Harpagan K12 1416920 2019-08-14
Szczygieł Hanna 02911 2007 MKS MOS K12 2016283 2019-07-18
Śmigielska Weronika 04371 2008 MKS Metalowiec K12 2139262 2019-08-12
Chabiera Filomena 03856 2007 UNTS K12 8181201 2019-07-29
Motylińska Anastazja 04528 2008 UKS Traper K12 9202027 2019-07-23
Gotkowska Kalina 2007 UNTS K12 1411182 2019-07-17
Prokop Amelia 04527 2008 UKS Traper K12 2050617 2019-07-23
Zaborowska Natalia 04523 2007 UKS Włóczykij K12 2118331 2019-08-12
Jańczak Matylda 04420 2007 UKS Arkady K12 2016207 2019-08-14
Staniec Julia 04346 2008 MKS MOS K12 7067739 2019-07-18
Eggert Wiktoria 04175 2007 UKS Włóczykij K12 1414598 2019-08-12
Stefaniak Izabela 03767 2007 KOS BnO K12 8200407 2019-08-14
Mikuła Iga 03959 2007 KOS BnO K12 8300107 2019-08-14
Mikuła Daria 03960 2007 KOS BnO K12 8073012 2019-08-14
Abramczuk Natalia 04442 2007 UNTS K12 1408265 2019-07-15
Włodarczyk Wiktoria 03546 2008 UKS Traper K12 8004603 2019-07-23
Kula Maja 03962 2007 KOS BnO K12 8434123 2019-08-14
Mianowska Antonina 03554 2007 UNTS K12 8131207 2019-07-15
Łącka Julia 03573 2007 UKS OSiR K12 1422868 2019-08-12
Miłaszewicz Magdalena 03887 2007 UKS Traper K12 9202026 2019-07-23
Wasilewska Olga 04251 2008 UKS OSiR K12 418960 2019-08-12
Dutkiewicz Wiktoria 03881 2008 MKS Paulinum K12 7200190 2019-08-12
Klecha Weronika 03574 2007 HKS Azymut K12 8636514 2019-08-14
Stempniewska Nadia 04139 2008 UKS Traper K12 8650895 2019-07-23
Borek Alicja 03314 2007 UKS Traper K12 8650898 2019-07-23
Nikołajuk Maja 2007 UKS "Orientpark.pl" Iwiny K12 1394898 2019-08-12
Drozdowska Nikola 04739 2007 MKS Paulinum K12 4402298 2019-08-12
Rzosińska Julia 2009 8brt K10N 2019-08-13
Zamiara Gabriela 04690 2010 KS Hades K10N 2048205 2019-07-26
Osak Zuzanna 04145 2011 UKS Traper K10N 9202030 2019-07-23
Kulka Kornelia 04343 2010 UKS Orientpark.pl K10N 2019-08-12
Zaborowska Amelia 04526 2009 UKS Włóczykij K10 2091861 2019-08-12
Klimczak Oksana 2009 UKS Siódemka K10 418965 2019-08-14
Wójtowicz Hanna 04547 2010 UNTS K10 8101219 2019-07-15
Szafarewicz Katarzyna 04179 2010 UMKS Kwidzyn K10 1427312 2019-08-13
Wysocka Michalina 04012 2010 MKS MOS K10 2016299 2019-07-18
Duda Kornelia 04141 2009 UKS Traper K10 8650896 2019-07-23
Rombel Gabriela 04502 2010 UMKS Kwidzyn K10 2090697 2019-08-13
Uciechowska Oliwia 04416 2009 UKS Arkady K10 2016191 2019-08-14
Wiklent Marcelina 04524 2009 UKS Włóczykij K10 2118336 2019-08-12
Kmiecińska Maria 04443 2009 PUKS Młode Orły K10 2033040 2019-07-18
Miszewski Romuald 00142 1954 Indywidualni Pomorskie Długa 888963 2019-08-14