Pomorze Sprint Cup 2020 - Etap 2


Etap 2

Dzierzgoń   2020-05-30   Term. zgłoszeń: 2020-05-18 (pierwszy: 2020-03-31)
 rank: 1,00  indywidualne  sprint

Pozostałe etapy
Etap 1 Nowy Staw   2020-05-29   Term. zgłoszeń: 2020-05-18 (pierwszy: 2020-03-31) Pokaż
Etap 3 Malbork   2020-05-30   Term. zgłoszeń: 2020-05-18 (pierwszy: 2020-03-31) Pokaż
Etap 4 Malbork   2020-05-31   Term. zgłoszeń: 2020-05-18 (pierwszy: 2020-03-31) Pokaż
  35 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Kalnins Andreis 1938 Seniors Riga LATVIA M80 8080606 2020-03-30
Olbrycht Janusz 00228 1955 Indywidualny Mazowsze M65 886663 2020-03-28
Pavlov Andrei 1971 Yekaterinburg - Russia M45 8638599 2020-02-11
Goral Michał 04551 1971 AZS UMCS, Lublin M45 8001092 2020-03-21
Paruszewski Marek 03905 1975 Indywidualni Pomorskie M40 2020-02-25
RAMOTOWSKI Mariusz 1968 15.GBZ M35 1452722 2020-03-07
Galitsyn Aleksandr 1991 KSO Korshunyata M21 8040828 2020-02-20
Reniecki Franciszek 03566 2000 UMKS, Kwidzyn M20 418395 2020-02-29
Gąsior Rafał 03361 2002 UMKS, Kwidzyn M18 8000579 2020-02-29
Wilk Wiktor 03362 2004 UMKS, Kwidzyn M16 1413972 2020-02-29
Chmielowski Bartosz 03918 2005 UMKS, Kwidzyn M16 1419855 2020-02-29
Muller Wiktor 02578 2004 UMKS, Kwidzyn M16 8040409 2020-02-29
Droń Wiktor 03764 2007 UMKS, Kwidzyn M14 8070528 2020-02-29
Perfikowski Paweł 03568 2007 UMKS, Kwidzyn M14 8271107 2020-02-29
Zaremba Adam 03567 2007 UMKS, Kwidzyn M14 8000578 2020-02-29
Rygielski Wiktor 03570 2007 UMKS, Kwidzyn M14 8666001 2020-02-29
Grajewski Jakub 03915 2007 UMKS, Kwidzyn M14 2127780 2020-02-29
Pękal Mikołaj 03569 2007 UMKS, Kwidzyn M14 8664842 2020-02-29
Joniec Hubert 03917 2008 UMKS, Kwidzyn M12 2111030 2020-02-29
Kisłowski Marek 03754 2008 UMKS, Kwidzyn M12 2133398 2020-02-29
Droń Wojciech 04510 2010 UMKS, Kwidzyn M10 2103949 2020-02-29
Pękal Paweł 04444 2010 UMKS, Kwidzyn M10 8201403 2020-02-29
Jędras Jakub 04509 2011 UMKS, Kwidzyn M10 332172 2020-02-29
Jansone Maija 1944 Seniors Riga LATVIA K75 8080101 2020-03-30
Olbrycht Anna 00229 1956 Indywidualny Mazowsze K60 412377 2020-03-28
Calland Sally 1975 Royal Signals Orienteering Club K35 7003231 2020-03-01
Pudlis Natalia 02623 2002 UMKS, Kwidzyn K18 2067687 2020-02-29
Muller Iga 02764 2005 UMKS, Kwidzyn K16 8051213 2020-02-29
Rygielska Kinga 04506 2005 UMKS, Kwidzyn K16 2103943 2020-02-29
Kędzior Alicja 03563 2005 UMKS, Kwidzyn K16 1422448 2020-02-29
Perfikowska Hanna 03363 2004 UMKS, Kwidzyn K16 8653296 2020-02-29
Wejtko Diana 03360 2007 UMKS, Kwidzyn K14 8001096 2020-02-29
Szafarewicz Katarzyna 04179 2010 UMKS, Kwidzyn K10 8062064 2020-02-29
Rombel Gabriela 04502 2010 UMKS, Kwidzyn K10 2103950 2020-02-29
Marciniak Klaudia 04505 2010 UMKS, Kwidzyn K10 332184 2020-02-29