MP, MPW długodystansowy BnO - MP, MPW - Long


MP, MPW - Long -

Bochnia   2019-03-31   Term. zgłoszeń: 2019-03-21
 rank: 1,30  indywidualne  długi dystans

  355 zgłoszonych
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Moniak Zofia 2003 LKS Górzanka Nawojowa Góra Średnia 2019-03-18
Uryga Sławek 1977 WKS WAWEL Średnia 2019-03-22
Olas Jacek 00422 1969 UKS Orientuś, Łódź Średnia 7200161 2019-03-12
Chabrzyk Andrzej 1978 ChabTeam Średnia 2019-03-19
Klaus-Uryga Anna 1975 WKS Wawel Średnia 2019-03-22
Pańkowski Mateusz 03160 1984 UKS Technik, Ruciane-Nida Średnia 9101596 2019-03-19
Zelek Bartłomiej 2013 UKS Patria Rodzinna 2019-03-19
Chabrzyk Oliwia 2007 ChabTeam Rodzinna 2019-03-19
Chabrzyk Wojciech 2010 ChabTeam Rodzinna 2019-03-19
Król Krystian 2013 UKS Patria Rodzinna 2019-03-19
Janas Małgorzata 04513 2014 UKS Kometa, Gliwice Rodzinna 338916 2019-03-19
Uryga Adam 2012 WKS Wawel Rodzinna 2019-03-22
Zielczyński Mieczysław 00750 1930 Indywidualny Mazowsze M85 1415383 2019-03-12
Dura Kazimierz 00720 1939 WKS Śląsk, Wrocław M80 54119 2019-03-18
Płuciennik Waldemar 00883 1943 KOS Modrzew, Skwierzyna M75 2053655 2019-03-05
Pokora Edward 01503 1944 UMKS, Kwidzyn M75 412004 2019-03-16
Ostojski Jerzy 01053 1942 UKS Energetyk, Dychów M75 886311 2019-03-08
Blimke Roman 00189 1946 LKS Górzanka, Nawojowa Góra M70 2036941 2019-03-19
Królikowski Władysław 00884 1947 KOS Modrzew, Skwierzyna M70 427592 2019-03-05
Trzpil Lech 00691 1949 OK! Sport, Warszawa M70 412312 2019-03-18
Michałek Janusz 00742 1948 KOS Modrzew, Skwierzyna M70 886317 2019-03-05
Wasilewski Stanisław 01168 1946 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M70 8626617 2019-03-05
Szczepański Marek 02509 1954 UKS Technik, Ruciane-Nida M65 8651327 2019-03-19
Król Benedykt 01562 1953 UKS Siódemka, Rumia M65 910131 2019-03-20
Gliński Henryk 1950 KS Artemis Wrocław M65 305974 2019-03-18
Parzewski Jerzy 00072 1952 KU AZS WAT, Warszawa M65 1391133 2019-03-05
Świerczyński Bogdan 00885 1953 KOS Modrzew, Skwierzyna M65 1394482 2019-03-05
Wołejszo Tadeusz 00074 1951 KU AZS WAT, Warszawa M65 1390888 2019-03-20
Wysocki Andrzej 02697 1951 UKS Kometa, Gliwice M65 222893 2019-03-18
Paszyński Józef 00383 1953 UKS Orientuś, Łódź M65 1399036 2019-03-12
Poźniak Szymon 1953 niezrzeszony M65 2019-03-20
MALINOWSKI WIKTOR 1958 Metalowiec Łódź M60 412440 2019-03-18
Chułek Aleksander 00547 1956 UKS Azymut 45, Gdynia M60 9101302 2019-03-18
Kryjomski Jerzy 00963 1958 KS Kościelec, Chrzanów M60 886350 2019-03-18
Wierciński Piotr 1956 MKS Metalowiec M60 1394894 2019-03-20
Mądrzyński Zbigniew 02885 1956 UMKS, Kwidzyn M60 9102706 2019-03-16
Pietrusiński Marek 01323 1956 KS Artemis, Wrocław M60 2035173 2019-03-06
Wróblewski Tadeusz 00226 1958 OK! Sport, Warszawa M60 8636527 2019-03-18
Guga Romuald 00716 1955 WKS Śląsk, Wrocław M60 889177 2019-03-18
Deptuła Jerzy 01055 1959 UKS Energetyk, Dychów M60 886309 2019-03-08
Cepurdej Aleksandr 04180 1958 UMKS, Kwidzyn M60 2013118 2019-03-16
Olbrycht Janusz 1955 indywidualny Mazowsze M60 886663 2019-03-17
Machowski Wladysław 1959 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria M60 2086529 2019-03-17
Sypuła Sławomir 1958 UNTS Warszawa M60 7201187 2019-03-17
Grabowicz Andrzej 00804 1957 WKS Wawel, Kraków M60 2019-03-20
Machowski Władysław 00482 1959 UKS OSiR, Góra Kalwaria M60 2086529 2019-03-20
Czerkawski Wacław 01496 1960 UKS Sparta, Czyżowice M55 435239 2019-03-16
Mossakowski Przemysław 01758 1960 Indywidualny Mazowsze M55 1 2019-03-08
Niessner Piotr 02725 1963 WKS Wawel, Kraków M55 8200663 2019-03-19
Lech Bogdan 00789 1960 UMKS ORKAN, Ostróda M55 8655943 2019-03-18
Wołek Andrzej 03555 1964 UNTS, Warszawa M55 1409497 2019-03-15
Chachurski Ryszard 00065 1963 KU AZS WAT, Warszawa M55 1963012 2019-03-20
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś, Łódź M55 7150264 2019-03-12
Wołowczyk Marek 00113 1963 UNTS, Warszawa M55 1393090 2019-03-15
Klawczyński Zbigniew 03895 1962 UMKS, Kwidzyn M55 1419860 2019-03-16
Łabuziński Sławomir 1964 WKS Wawel M55 886321 2019-03-20
Wojarski Krzysztof 01121 1960 UKS Sparta, Czyżowice M55 412345 2019-03-16
Płytnik Stanisław 03670 1966 KOS BnO, Szczecin M50 7205883 2019-03-20
Szuryga Hubert 00683 1968 AZS UMCS, Lublin M50 887415 2019-03-19
Wójcik Dariusz 1967 OK!Sport M50 1399035 2019-03-17
Pisarek Piotr 04588 1969 WKS Wawel, Kraków M50 2114855 2019-03-20
Michalak Tomasz 02981 1969 UNTS, Warszawa M50 8180169 2019-03-18
Bartczak Jarosław 00743 1968 UMKS ORKAN, Ostróda M50 887093 2019-03-19
Słoński Marek 03192 1969 WKS Wawel, Kraków M50 8172888 2019-03-18
Karski Ryszard 03807 1965 MKS Paulinum, Jelenia Góra M50 7777610 2019-03-12
Muller Tomasz 02577 1968 UMKS, Kwidzyn M50 8230568 2019-03-16
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze M50 8640904 2019-03-20
Moniak Andrzej 1965 LKS Górzanka Nawojowa Góra M50 2019-03-17
Forystek Józef 02080 1966 WKS Wawel, Kraków M50 8180366 2019-03-19
Cych Piotr 00718 1968 WKS Śląsk, Wrocław M50 1010100 2019-03-18
Pachnik Dariusz 00706 1969 UKS Orientpark.pl, Iwiny M50 1396727 2019-03-18
Wójcik Dariusz 02454 1967 OK! Sport, Warszawa M50 1399035 2019-03-18
Żesławski Wojciech 03660 1966 WKS Wawel, Kraków M50 9119669 2019-03-18
Bączek Dariusz 04013 1965 UKS Technik, Ruciane-Nida M50 8661592 2019-03-19
Pesta Adam 02857 1969 UKS Azymut 45, Gdynia M50 500663 2019-03-18
Skorupa Mariusz 1970 LKS Górzanka Nawojowa Góra M45 1419852 2019-03-20
Marszałek Waldemar 04146 1973 UKS Kometa, Gliwice M45 2032328 2019-03-18
Bluza Łukasz 1974 indywidualnie M45 1460500 2019-03-20
Wójcik Grzegorz 03195 1974 WKS Wawel, Kraków M45 1415146 2019-03-19
Dzik Mirosław 1971 Górzanka Nawojowa Góra M45 428768 2019-03-21
Błachut Igor 02679 1973 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M45 7202770 2019-03-21
Słomczyński Robert 03001 1972 UKS Orientuś, Łódź M45 887243 2019-03-20
Krasuski Bartłomiej 02210 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M45 9700406 2019-03-20
Waluga Ireneusz 02692 1974 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M45 7202761 2019-03-20
Lisiak Paweł 03251 1974 UKS Orientuś, Łódź M45 887234 2019-03-12
Kościelny Wojciech 1970 WKS Wawel M45 2133392 2019-03-20
Janas Sebastian 04512 1974 UKS Kometa, Gliwice M45 2035286 2019-03-19
Dobrowolski Piotr 02972 1973 AZS UMCS, Lublin M45 8010873 2019-03-19
Doliński Grzegorz 03143 1972 BKS Wataha, Warszawa M45 1972059 2019-03-15
Nowakowski Sławomir 03710 1974 BKS Wataha, Warszawa M45 7170974 2019-03-15
Topór Marek 03371 1973 WKS Wawel, Kraków M45 1407898 2019-03-20
Staszak Artur 02013 1970 UNTS, Warszawa M45 8123777 2019-03-15
Czapla Przemysław 02933 1974 WKS Wawel, Kraków M45 8281274 2019-03-20
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS, Warszawa M45 8270873 2019-03-15
PLESINSKI MARIUSZ 1973 niezrzeszony/10BKPanc M45 8648668 2019-03-19
Borzyszkowski Jacek 03307 1974 UKS Siódemka, Rumia M45 8635800 2019-03-20
Ledzion Piotr 04111 2003 UKS Orientuś, Łódź M45 887244 2019-03-20
Porada Robert 02084 1972 UKS Reflex, Rybnik M45 1972223 2019-03-17
Sędłak Krystian 01130 1973 OK! Sport, Warszawa M45 887220 2019-03-18
Krasuski Marcin 02688 1972 OK! Sport, Warszawa M45 7202764 2019-03-18
Pudełek Paweł 1971 LKS Górzanka Nawojowa Góra M45 2127778 2019-03-20
Krzyżostanek Jarosław 02547 1973 UKS Grom, Sokolniki M45 2048197 2019-03-20
Sitnicki Mariusz 1977 Indywidualnie M40 6848667 2019-03-19
Czapla Tomasz 03432 1976 WKS Wawel, Kraków M40 886360 2019-03-20
Kuryj Marek 03252 1978 WKS Wawel, Kraków M40 9101303 2019-03-19
Mol Krzysztof 02866 1975 HKS Azymut, Mochy M40 8636515 2019-03-20
Mioduszewski Mateusz 03970 1976 Indywidualny Mazowsze M40 7207195 2019-03-14
Kogut Szczepan 1978 UKS Energetyk M40 361837 2019-03-14
Svadlena Pavel 04162 1975 WKS Śląsk, Wrocław M40 7502000 2019-03-13
Maciejewski Mikołaj 03944 1976 BKS Wataha, Warszawa M40 8300176 2019-03-13
Zając Piotr 01329 1975 KU AZS WAT, Warszawa M40 431920 2019-03-19
Nowak Paweł 03930 1977 UKS Orientuś, Łódź M40 887238 2019-03-12
Gmur Karol 01237 1976 WKS Śląsk, Wrocław M40 7204930 2019-03-20
Ciupa Marcin 03927 1978 UKS Orientuś, Łódź M40 8020578 2019-03-20
Krempiński Piotr 02652 1976 UKS Azymut, Pabianice M40 7202779 2019-03-20
Marte Michał 01940 1975 KU AZS WAT, Warszawa M40 7081975 2019-03-05
Małecki Bartłomiej 03906 1979 KOS Modrzew, Skwierzyna M40 249967 2019-03-05
Ciećwierz Sławomir 04338 1979 UKS Azymut 45, Gdynia M40 886667 2019-03-18
Sołowiej Stanisław 02494 1975 AZS UMCS, Lublin M40 7203223 2019-03-05
Majewski Marek 03343 1977 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M40 7205050 2019-03-05
Golinowski Paweł 1979 indywidualnie M40 8648666 2019-03-19
Mrozowski Przemysław 1978 UKS Siódemka M40 8664843 2019-03-20
Kutkiewicz Marcin 1980 indywidualnie M35 8650891 2019-03-17
Domagała Andrzej 04573 1980 UKS Grom, Sokolniki M35 2086645 2019-03-20
Stężycki Grzegorz 1982 Indywidualnie M35 6848671 2019-03-19
Indyka Maciej 02684 1980 WKS Wawel, Kraków M35 895243 2019-03-19
Wdowczyk Piotr 04186 1983 UMKS, Kwidzyn M35 1419987 2019-03-16
Jędras Przemysław 03694 1981 UMKS, Kwidzyn M35 2067686 2019-03-16
Łoniewski Grzegorz 1982 KU AZS WAT Warszawa M35 7205965 2019-03-19
Tarnowski Radosław 04369 1979 WKS Wawel, Kraków M35 2074452 2019-03-21
Koguciuk Konrad 03298 1991 AZS UMCS, Lublin M21 887420 2019-03-05
Żuraw Wiktor 02543 1997 UKS Grom, Sokolniki M21 2048141 2019-03-20
Szmulkowski Adam 00017 1993 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M21 2023845 2019-03-05
Sotniczuk Piotr 02030 1998 UNTS, Warszawa M21 886670 2019-03-19
Piłkowski Tadeusz 00689 1990 OK! Sport, Warszawa M21 842658 2019-03-18
Jankowiak Paweł 1989 Indywidualnie M21 8640247 2019-03-22
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha, Warszawa M21 7771986 2019-03-13
Gryzio Łukasz 00336 1988 UKS Azymut, Pabianice M21 8281288 2019-03-20
Paszyński Piotr 00423 1981 UKS Orientuś, Łódź M21 8640929 2019-03-12
Drągowski Kuba 00684 1990 OK! Sport, Warszawa M21 8628698 2019-03-18
Wojarski Michał 1990 Indywidualnie M21 502201 2019-03-20
Kalata Michał 00853 1989 MKS Paulinum, Jelenia Góra M21 8160889 2019-03-12
Garbacik Michał 01584 1995 WKS Wawel, Kraków M21 8638445 2019-03-19
Bednarski Jan 04096 1998 UNTS, Warszawa M21 8040198 2019-03-15
Olejnik Michał 00340 1992 WKS Grunwald, Poznań M21 8653291 2019-03-20
Mossakowski Wojciech 01115 1998 UNTS, Warszawa M21 8220398 2019-03-15
Mazan Bartłomiej 01319 1992 WKS Śląsk, Wrocław M21 8100192 2019-03-19
Biederman Marcin 01508 1998 WKS Wawel, Kraków M21 8070598 2019-03-19
Krzysztyński Michał 02619 2000 WKS Wawel, Kraków M20 8650899 2019-03-19
Ogdowski Bartłomiej 02118 2000 UKS Siódemka, Rumia M20 8650887 2019-03-20
Żurek Grzegorz 02112 2000 UKS Siódemka, Rumia M20 1410952 2019-03-20
Gładecki Dawid 03729 2000 UKS OSiR, Góra Kalwaria M20 8664844 2019-03-20
Krawczyński Mikołaj 02226 2000 WKS Śląsk, Wrocław M20 7203701 2019-03-18
Byrczek Jan 02726 2000 UKS Kometa, Gliwice M20 1369369 2019-03-18
Płóciennik Konrad 01785 2000 UKS Azymut, Pabianice M20 8260500 2019-03-20
Kalisiak Dawid 02027 2000 UKS Azymut, Pabianice M20 7205969 2019-03-20
Zając Dawid 02186 2000 UKS Azymut, Pabianice M20 8000525 2019-03-20
Rosłaniec Mateusz 02227 2000 WKS Śląsk, Wrocław M20 895003 2019-03-19
Kruk Michał 02606 1999 UKS Azymut, Dębów M20 8636599 2019-03-19
Kijak Jakub 02994 2000 WKS Wawel, Kraków M20 8640922 2019-03-19
Grobelny Alex 02566 2002 HKS Azymut, Mochy M18 8636185 2019-03-20
Petersburski Krystian 03452 2001 UKS Azymut 45, Gdynia M18 8303043 2019-03-18
Buława Filip 03410 2002 UKS Kometa, Gliwice M18 2021380 2019-03-18
Deredos Bruno 02839 2001 UKS Orientuś, Łódź M18 8640925 2019-03-12
Svadlena Michal 04163 2001 WKS Śląsk, Wrocław M18 9990101 2019-03-13
Michalak Kacper 02980 2001 UNTS, Warszawa M18 8655941 2019-03-18
Olszewski Bartłomiej 02572 2002 UNTS, Warszawa M18 1403087 2019-03-15
Kurzyp Stanisław 02225 2002 WKS Śląsk, Wrocław M18 1401454 2019-03-18
Obrzud Maksymilian 04185 2002 UMKS, Kwidzyn M18 332177 2019-03-18
Pudełek Błażej 2002 LKS Górzanka Nawojowa Góra M18 2118338 2019-03-18
Gąsior Rafał 03361 2002 UMKS, Kwidzyn M18 2090697 2019-03-16
Nowakowski Maciej 03150 2002 BKS Wataha, Warszawa M18 1986001 2019-03-15
Pesta Piotr 02742 2001 UKS Azymut 45, Gdynia M18 8656098 2019-03-18
Sienkiewicz Maksymilian 03734 2001 UKS Azymut 45, Gdynia M18 9201834 2019-03-18
Borowiec Paweł 03971 2002 PKO Harpagan, Gdańsk M18 nr chip 2057121 2019-03-21
Porzycz Grzegorz 02371 2002 UKS Azymut 45, Gdynia M18 8656099 2019-03-18
Andrzejczak Maciej 02192 2002 UKS Azymut, Pabianice M18 887252 2019-03-20
Hyla Damian 03332 2001 UKS Kometa, Gliwice M18 2035181 2019-03-18
Pierzchała Michał 02411 2001 UNTS, Warszawa M18 8625739 2019-03-15
Rzeńca Piotr (jr) 02129 2001 UKS Orientuś, Łódź M18 8640924 2019-03-12
Nowak Michał 03929 2003 UKS Orientuś, Łódź M16 8646295 2019-03-12
Kula Mateusz 03666 2003 KOS BnO, Szczecin M16 8636996 2019-03-20
Kotkowiak Piotr 03665 2004 KOS BnO, Szczecin M16 9201342 2019-03-20
Kołodziejczyk Bartłomiej 03230 2003 UKS Kometa, Gliwice M16 2016964 2019-03-18
Mirek Gracjan 2004 LKS Górzanka Nawojowa Góra M16 2019-03-20
Sztranek Jan 02653 2003 UKS Azymut, Pabianice M16 1407621 2019-03-20
Ślusarczyk Piotr 2004 LKS Górzanka Nawojowa Góra M16 2019-03-20
Nowak Grzegorz 02370 2003 UKS Azymut 45, Gdynia M16 8656096 2019-03-18
Strugarek Łukasz 04160 2003 WKS Śląsk, Wrocław M16 7203698 2019-03-18
Łagoda Franciszek 03281 2003 WKS Śląsk, Wrocław M16 889184 2019-03-18
Wójtowicz Krzysztof 03174 2004 UNTS, Warszawa M16 886671 2019-03-18
Soliwoda Mateusz 02880 2004 UMKS, Kwidzyn M16 2019-03-18
Cepurdej Wladyslaw 04184 2006 UMKS, Kwidzyn M16 8666003 2019-03-16
Sobiepanek Maksymilian 03759 2004 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 8864841 2019-03-20
Muller Wiktor 02578 2004 UMKS, Kwidzyn M16 8040409 2019-03-16
Kawala Patryk 03635 2004 KS Kościelec, Chrzanów M16 435240 2019-03-18
Żesławski Mateusz 03200 2004 WKS Wawel, Kraków M16 9119229 2019-03-18
Toborek Jakub 02141 2003 WKS Śląsk, Wrocław M16 8030803 2019-03-19
Majowski Jan 03502 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 7204644 2019-03-20
Wołek Stanisław 03557 2004 UNTS, Warszawa M16 1414199 2019-03-15
Roman Szymon 03005 2003 UKS Azymut, Dębów M16 8636598 2019-03-19
Tarnawski Jan 03834 2003 WKS Wawel, Kraków M16 1401477 2019-03-19
Wójcik Paweł 02991 2005 WKS Wawel, Kraków M16 1415144 2019-03-19
Maciejewski Bartłomiej 03943 2006 BKS Wataha, Warszawa M16 8092006 2019-03-13
Słomczyński Ignacy 02837 2003 UKS Orientuś, Łódź M16 8646292 2019-03-12
Paterek Mikołaj 02376 2003 HKS Azymut, Mochy M16 8636183 2019-03-20
Marszałek Patryk 03823 2005 UKS Kometa, Gliwice M16 2032319 2019-03-19
Lisiak Adam 03049 2005 UKS Orientuś, Łódź M16 7200171 2019-03-12
Ledzion Piotr 04111 2003 UKS Orientuś, Łódź M16 895254 2019-03-12
Bartos Zbigniew 02127 2003 UKS Orientuś, Łódź M16 8646291 2019-03-12
Pachnik Stanisław 04297 2003 MKS Paulinum, Jelenia Góra M16 1396724 2019-03-12
Skowron Wojciech 03719 2004 UKS Kometa, Gliwice M16 2035288 2019-03-18
Kołodziejczyk Łukasz 03231 2003 UKS Kometa, Gliwice M16 2026141 2019-03-18
Trębacz Antoni 02871 2004 KS Kościelec, Chrzanów M16 2801068 2019-03-18
Miśków Krzysztof 04165 2005 KS Kościelec, Chrzanów M14 886343 2019-03-18
Kotkowiak Bartosz 03664 2006 KOS BnO, Szczecin M14 838322 2019-03-20
Pisarek Kordian 04263 2006 WKS Wawel, Kraków M14 2114851 2019-03-19
Bałaziński Karol 03618 2006 UKS Patria, Młynne M14 2019-03-05
Grzegorczyk Borys 04481 2006 WKS Wawel, Kraków M14 2114862 2019-03-19
Juszczak Antoni 2008 UKS Patria M12 2019-03-19
Krempiński Franciszek 03559 2007 UKS Azymut, Pabianice M12 7202778 2019-03-20
Chodlewski Antoni 03602 2008 KS Kościelec, Chrzanów M12 2801057 2019-03-18
Chodlewski Szymon 03603 2008 KS Kościelec, Chrzanów M12 2801054 2019-03-18
Młynarczyk Maksymilian 03711 2007 UKS Orientuś, Łódź M12 7070923 2019-03-12
Mordarski Oskar 03628 2008 UKS Patria, Młynne M12 2019-03-05
Król Maksymilian 03624 2008 UKS Patria, Młynne M12 2019-03-05
Ludwin Jakub 03610 2007 KS Kościelec, Chrzanów M12 8861490 2019-03-18
Duplak Maciej 03621 2007 UKS Patria, Młynne M12 2019-03-05
Klakla Kacper 03608 2007 KS Kościelec, Chrzanów M12 2801056 2019-03-18
Kurnyta Dawid 03625 2009 UKS Patria, Młynne M10 2019-03-05
Bałaziński Antoni 2010 UKS Patria M10 2019-03-19
Marszałek Dawid 04148 2009 UKS Kometa, Gliwice M10 2032326 2019-03-18
Janas Aleksander 04515 2009 UKS Kometa, Gliwice M10 338919 2019-03-19
Zelek Filip 03631 2009 UKS Patria, Młynne M10 2019-03-05
Wołek Małgorzata 03556 1966 UNTS, Warszawa Krótka 1408259 2019-03-15
Olbrycht Anna 1956 indywidualny Mazowsze Krótka 412377 2019-03-17
Mirek Łukasz 1978 LKS Górzanka Nawojowa Góra Krótka 2019-03-20
Marek-Pudełek Małgorzata 1974 LKS Górzanka Nawojowa Góra Krótka 2019-03-20
Mirek Danuta 1979 LKS Górzanka Nawojowa Góra Krótka 2019-03-20
Galicz Krystyna 03142 1951 BKS Wataha, Warszawa K65 1951826 2019-03-13
Wysocka Jolanta 02181 1956 UKS Kometa, Gliwice K60 886619 2019-03-18
Lazareva Natalia 03899 1955 UKS Azymut 45, Gdynia K60 2055107 2019-03-18
Wróblewska Bogna 00225 1958 OK! Sport, Warszawa K60 8638442 2019-03-18
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS, Warszawa K55 8000842 2019-03-15
Movko Marina 03901 1960 UKS Azymut 45, Gdynia K55 2300540 2019-03-18
Czerkawska Urszula 01495 1962 UKS Sparta, Czyżowice K55 2036945 2019-03-16
Deredos Nina 03248 1961 UKS Orientuś, Łódź K55 887240 2019-03-20
Wołowczyk Mariola 00112 1968 UNTS, Warszawa K50 1393099 2019-03-19
Bugaj Teresa 03313 1968 WKS Wawel, Kraków K50 2114867 2019-03-19
Wołek Ewa 01208 1968 UNTS, Warszawa K50 8655942 2019-03-15
Wańczyk Magdalena 01485 1968 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K50 412387 2019-03-05
Daniluk Karina 03159 1972 BKS Wataha, Warszawa K45 7110672 2019-03-15
Trykozko Urszula 02691 1969 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K45 900424 2019-03-20
Topór Monika 03372 1970 WKS Wawel, Kraków K45 7204933 2019-03-20
Polewka Beata 02460 1971 UKS Kometa, Gliwice K45 2016952 2019-03-18
Nowak Barbara 01222 1970 HKS Azymut, Mochy K45 8666002 2019-03-20
Etterle-Biederman Lilianna 00823 1973 WKS Wawel, Kraków K45 886342 2019-03-19
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS, Warszawa K45 1408260 2019-03-15
Marszałek Maria 04147 1974 UKS Kometa, Gliwice K45 2032317 2019-03-18
Lamparska Iwona 04272 1973 WKS Wawel, Kraków K45 8650892 2019-03-19
Janas Irena 04514 1977 UKS Kometa, Gliwice K40 2035285 2019-03-19
Grabowska Joanna 03716 1979 WKS Wawel, Kraków K40 413356 2019-03-19
Słońska Bogusława 03655 1976 WKS Wawel, Kraków K40 1414200 2019-03-18
Konc Katarzyna 02953 1975 UKS Azymut, Pabianice K40 7204651 2019-03-20
Kędzior Katarzyna 04177 1975 UMKS, Kwidzyn K40 2019-03-16
Nowak-Skorupa Magdalena 1977 LKS Górzanka Nawojowa Góra K40 2019-03-20
Karnia-Biskupska Anna 00828 1980 WKS Wawel, Kraków K35 895240 2019-03-19
Rasczupkina Nina 04181 1984 UMKS, Kwidzyn K35 2019-03-18
Śliwczyńska Ilona 02347 1978 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K35 7121278 2019-03-21
Bańska-Bodziona Aneta 1979 indywidualnie K35 8648669 2019-03-20
Murawska Marta 03255 1998 HKS Azymut, Mochy K21 7200180 2019-03-20
Lubak Kamila 00943 1991 WKS Śląsk, Wrocław K21 8654381 2019-03-18
Machowska Weronika 00483 1986 UKS OSiR, Góra Kalwaria K21 886315 2019-03-20
Dominiak Dagmara 00932 1997 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K21 7205367 2019-03-05
Wańczyk Zuzanna 01664 1997 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K21 1396729 2019-03-05
Pachnik Małgorzata 01177 1993 MKS Paulinum, Jelenia Góra K21 8110693 2019-03-18
Jaśkiewicz Magdalena 01783 1997 UKS Azymut, Pabianice K21 7204932 2019-03-20
Ślusarczyk Katarzyna 03480 1989 OK! Sport, Warszawa K21 8636522 2019-03-18
Fortuniak Weronika 02836 1998 UKS Orientuś, Łódź K21 8646293 2019-03-12
Kaźmierczak Aneta 00413 1995 UKS Orientuś, Łódź K21 8211095 2019-03-12
Nikitczenko Natasza 03250 1997 UKS Orientuś, Łódź K21 887239 2019-03-12
Pabich Maria 00330 1982 UKS Azymut, Pabianice K21 8640910 2019-03-20
Olejnik Agata 00376 1994 UKS Orientuś, Łódź K21 8646294 2019-03-12
Porada Lilianna 02045 1998 UKS Reflex, Rybnik K21 1998716 2019-03-20
Biederman Adrianna 01509 2000 WKS Wawel, Kraków K20 8120200 2019-03-19
Ciesiółka Katarzyna 01827 2000 WKS Śląsk, Wrocław K20 9201008 2019-03-19
Hutsenko Yelyzaveta 04574 2000 WKS Wawel, Kraków K20 9201437 2019-03-20
Bielecka Aleksandra 02163 2000 UKS Siódemka, Rumia K20 9101842 2019-03-20
Filipczak Natalia 01927 2000 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K20 8640914 2019-03-05
Kreft Oliwia 02203 1999 UKS Siódemka, Rumia K20 1410953 2019-03-20
Dawidowska Natalia 02202 1999 UKS Siódemka, Rumia K20 8650816 2019-03-20
Garbacik Maja 01585 2000 WKS Wawel, Kraków K20 8640909 2019-03-19
Block Amelia 02132 2002 UKS Orientuś, Łódź K18 8640928 2019-03-12
Topór Magdalena 02935 2001 WKS Wawel, Kraków K18 8650894 2019-03-19
Leśnicka Agnieszka 02611 2002 UKS Azymut, Dębów K18 8008007 2019-03-19
Słońska Zofia 03191 2002 WKS Wawel, Kraków K18 8120514 2019-03-18
Dzierwa Hanna 02057 2001 KS Kościelec, Chrzanów K18 8636524 2019-03-18
Sobel Natalia 02491 2002 UKS Kometa, Gliwice K18 2016482 2019-03-18
Nyga Julia 02986 2002 UKS Kometa, Gliwice K18 2021374 2019-03-18
Polewka Aleksandra 02462 2002 UKS Kometa, Gliwice K18 682424 2019-03-18
Pogoda Kinga 02490 2002 UKS Kometa, Gliwice K18 2016481 2019-03-18
Gniewkowska Julia 03517 2002 UKS Azymut 45, Gdynia K18 9201835 2019-03-18
Pudlis Natalia 02623 2002 UMKS, Kwidzyn K18 2067687 2019-03-16
Żurek Marta 02116 2002 UKS Siódemka, Rumia K18 8650815 2019-03-20
Mianowska Julia 02096 2001 UNTS, Warszawa K18 8221001 2019-03-15
Bączek Małgorzata 04014 2001 WKS Wawel, Kraków K18 8636995 2019-03-20
Gielec Zuzanna 03046 2002 UKS Orientuś, Łódź K18 8640927 2019-03-12
Sroka Małgorzata 02200 2002 UKS Patria, Młynne K18 2019-03-05
Doreń Wiktoria 03854 2003 UKS Orientuś, Łódź K16 8646297 2019-03-12
Rajca Luiza 02867 2004 KS Kościelec, Chrzanów K16 2801065 2019-03-18
Gola Martyna 03048 2003 UKS Orientuś, Łódź K16 7200169 2019-03-12
Powichrowska Ilona 02781 2004 UKS OSiR, Góra Kalwaria K16 889672 2019-03-20
Muller Iga 02764 2005 UMKS, Kwidzyn K16 8051213 2019-03-16
Perfikowska Hanna 03363 2004 UMKS, Kwidzyn K16 8653296 2019-03-16
Majewska Maja 03218 2004 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K16 8645193 2019-03-05
Nitsch Aleksandra 02409 2003 UNTS, Warszawa K16 8280803 2019-03-15
Zielińska Oliwia 03217 2003 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K16 8650819 2019-03-05
Orzechowska Aleksandra 04057 2003 UKS Azymut, Dębów K16 8636597 2019-03-19
Cepurdej Nina 04182 2003 UMKS, Kwidzyn K16 8667603 2019-03-16
Czachura Anna 03749 2004 UKS Patria, Młynne K16 2019-03-05
Krempińska Julia 02651 2003 UKS Azymut, Pabianice K16 8640908 2019-03-20
Gielec Julia 03047 2005 UKS Orientuś, Łódź K16 7200166 2019-03-12
Lamparska Maja 03832 2005 WKS Wawel, Kraków K16 8636994 2019-03-19
Zelek Klaudia 02149 2003 UKS Patria, Młynne K16 2019-03-05
Pesta Anna 02741 2003 UKS Azymut 45, Gdynia K16 9201839 2019-03-18
Cepurdej Katarzyna 04183 2004 UMKS, Kwidzyn K16 8667680 2019-03-16
Skorupa Maja 2004 LKS Górzanka Nawojowa Góra K16 1419851 2019-03-20
Leśniak Matylda 03406 2004 UKS Kometa, Gliwice K16 2035177 2019-03-18
Berlińska Paulina 03503 2003 UKS Orientuś, Łódź K16 7200168 2019-03-12
Słońska Antonina 03190 2007 WKS Wawel, Kraków K14 8640921 2019-03-18
Moszkowicz Anna 03763 2005 WKS Wawel, Kraków K14 2114858 2019-03-20
Michno Marta 03937 2005 WKS Wawel, Kraków K14 8650881 2019-03-20
Pudełek Jowta 2005 LKS Górzanka Nawojowa Góra K14 2118337 2019-03-20
Niessner Pola 03651 2007 WKS Wawel, Kraków K14 8635047 2019-03-19
Zelek Martyna 03632 2008 UKS Patria, Młynne K12 2019-03-05
Podgórska Marta 03611 2007 KS Kościelec, Chrzanów K12 2801059 2019-03-18
Chabiera Filomena 03856 2007 UNTS, Warszawa K12 1408272 2019-03-18
Biskupska Julia 03646 2008 WKS Wawel, Kraków K12 9080722 2019-03-19
Fitrzyk Magdalena 03622 2007 UKS Patria, Młynne K12 2019-03-05
Mamala Magdalena 03924 2007 UKS Patria, Młynne K12 2019-03-05
Moszkowicz Julia 04022 2008 WKS Wawel, Kraków K12 2114859 2019-03-20
Mianowska Antonina 03554 2007 UNTS, Warszawa K12 8131207 2019-03-15
Podgórska Gabriela 04164 2009 KS Kościelec, Chrzanów K10 2801053 2019-03-18
Porada Jagoda 2008 UKS Reflex Rybnik K10 424219 2019-03-18
Rychłowska Julia 04519 2010 KS Kościelec, Chrzanów K10 412535 2019-03-18
Hebda Julia 04520 2010 KS Kościelec, Chrzanów K10 412596 2019-03-18
Krupa Łukasz 04250 1990 UKS OSiR, Góra Kalwaria Długa 338297 2019-03-20
Sobczak Magdalena 2010 UKS Patria 10N 2019-03-19
Mirek Tomasz 2010 LKS Górzanka Nawojowa Góra 10N 2019-03-20
Juszczak Anna 2011 UKS Patria 10N 2019-03-19
Ślusarczyk Paweł 2009 LKS Górzanka Nawojowa Góra 10N 2019-03-20
Mordarska Julita 2011 UKS Patria 10N 2019-03-19
Uryga Artur 2010 WKS Wawel 10N 2019-03-22
Tarnawski Tadeusz 2014 WKS Wawel 10N 4406137 2019-03-20
Janas Agnieszka 04516 2011 UKS Kometa, Gliwice 10N 338917 2019-03-19