XXI Cross na Orientację im. gen. Sylwestra Kaliskiego - dystans średni (WOM)


dystans średni (WOM)

Zielonka k. Warszawy   2019-10-19   Term. zgłoszeń: 2019-10-13 (pierwszy: 2019-10-13)

  72 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
MARCINKIEWICZ Henryk 1950 PUKS Młode Orły OPEN 2019-10-13
MARCINKIEWICZ Jadwiga 1949 PUKS Młode Orły OPEN 2019-10-13
Zielczyński Mieczysław 00750 1930 Indywidualny Mazowsze M85+ 1415383 2019-10-12
Rogala Mirosław 02423 1957 KU AZS WAT M60-70 Chip nr 1401472 2019-10-09
Wałachowski Janusz 01173 1959 PUKS Młode Orły M60-70 8230559 2019-10-13
Olbrycht Janusz 00228 1955 Indywidualny Mazowsze M60-70 886663 2019-10-08
Rapinczuk Jan 1974 BdsUOT Warszawa M45-55 1977306 2019-10-01
Doliński Grzegorz 03143 1972 BKS Wataha M45-55 8090572 2019-10-13
Wałachowski Piotr 1991 Indywidualny M20-40 8629227 2019-10-13
Piekarski Ryszard 00693 1991 UKS OSiR M20-40 1419862 2019-10-12
Piłkowski Tadeusz 00689 1990 KS OK!Sport M20-40 8653083 2019-10-07
Mossakowski Przemysław 1960 samodzielny M20-40 1411188 2019-10-13
Lesisz Kamil 03904 1984 UNTS M20-40 8150384 2019-10-07
Gładecki Dawid 03729 2000 UKS OSiR M20-40 8664844 2019-10-12
Lendzioszek Michał 1982 Indywidulanie M20-40 2019-10-12
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha M20-40 8198611 2019-10-13
Sobiepanek Maksymilian 03759 2004 UKS OSiR M16-18 8664841 2019-10-12
Górski Patryk 04541 2004 UKS OSiR M16-18 2033042 2019-10-12
Nowakowski Maciej 03150 2002 BKS Wataha M16-18 1986001 2019-10-13
Ładyko Bartłomiej 04365 2006 BKS Wataha M14 1424640 2019-10-13
Stopczyński Bartosz 04093 2006 BKS Wataha M14 8220606 2019-10-13
Tywonek Jan 03841 2005 UKS OSiR M14 435250 2019-10-12
Wasilewski Mikołaj 02779 2005 UKS OSiR M14 338300 2019-10-12
Podworski Kacper 02780 2005 UKS OSiR M14 8181204 2019-10-12
Dąbrowski Karol 03907 2005 UKS OSiR M14 1419863 2019-10-12
Majowski Jan 03502 2005 UKS OSiR M14 8062061 2019-10-12
Połeć Kamil 03945 2006 BKS Wataha M14 1986006 2019-10-13
Pankiewicz Filip 04575 2006 BKS Wataha M14 1986003 2019-10-13
Owsiak Jan 04772 2005 BKS Wataha M14 1424638 2019-10-13
Owsiak Stanisław 04364 2006 BKS Wataha M14 8666061 2019-10-13
Maciejewski Bartłomiej 03943 2006 BKS Wataha M14 8092006 2019-10-13
Janus Marcel 04771 2008 BKS Wataha M12 1424641 2019-10-13
Kuźma Kacper 04578 2010 BKS Wataha M12 1986005 2019-10-13
Owsiak Józef 04582 2011 BKS Wataha M12 8040511 2019-10-13
Tufekcis Leonidas 04577 2008 BKS Wataha M12 1986008 2019-10-13
Kiewra Grzegorz 2009 BKS Wataha M12 1452902 2019-10-13
Pachucki Tymoteusz 04395 2007 BKS Wataha M12 1986007 2019-10-13
Michalski Tomasz 03950 2008 BKS Wataha M12 1986002 2019-10-13
Szostakowski Krzysztof 04714 2008 PUKS Młode Orły M12 412397 2019-10-13
Mokrzanowski Bartłomiej 04722 2008 UKS OSiR M12 338295 2019-10-12
Rekowski Franciszek 2008 BKS Wataha M12 1452901 2019-10-13
Maślanka Mateusz 04581 2008 BKS Wataha M12 1424640 2019-10-13
Kwieciński Konrad 04493 2007 PUKS Młode Orły M12 431908 2019-10-13
Wasilewski Antoni 04441 2008 UKS OSiR M12 1419866 2019-10-12
Lendzioszek Roman 2008 Indywidualnie M12 2019-10-12
Kmiecińska Maria 04443 2009 PUKS Młode Orły KM10 2033040 2019-10-13
Pakulska Natalia 2009 Mościska KM10 2033045 2019-10-07
Grzywacz Bartłomiej 2010 UKS OSiR KM10 412161 2019-10-12
Sipak Kacper 2010 UKS OSiR KM10 345982 2019-10-12
Sipak Piotr 2007 UKS OSiR KM10 895012 2019-10-12
Kmieciński Franciszek 04533 2012 PUKS Młode Orły KM10 2033044 2019-10-13
Galicz Krystyna 03142 1951 BKS Wataha K60+ 1951826 2019-10-13
Wańczyk Magdalena 01485 1968 PUKS Młode Orły K45-55 412387 2019-10-13
Daniluk Karina 03159 1972 BKS Wataha K45-55 7110672 2019-10-13
Marcinkiewicz-Kajzer Monika 00026 1976 PUKS Młode Orły K20-40 2035276 2019-10-13
Michalska Izabela 03949 1979 BKS Wataha K20-40 1424639 2019-10-13
Pacek Karolina 02346 1988 Indywidualny Mazowsze K20-40 1407620 2019-10-10
Filipczak Natalia 01927 2000 PUKS Młode Orły K20-40 8640914 2019-10-13
Kuźma Elżbieta 04579 1984 BKS Wataha K20-40 1986004 2019-10-13
Ślusarczyk Katarzyna 03480 1989 KS OK!Sport K20-40 8636522 2019-10-11
Dmowska Katarzyna 1984 niezrzeszona K20-40 346000 2019-10-13
Dolińska Zuzanna 02748 2003 BKS Wataha K16-18 7060403 2019-10-13
Dolińska Julia 03158 2004 BKS Wataha K16-18 1972059 2019-10-13
Majewska Maja 03218 2004 PUKS Młode Orły K16-18 8645193 2019-10-13
Zielińska Oliwia 03217 2003 PUKS Młode Orły K16-18 8650819 2019-10-13
Kwiecień Paulina 04492 2004 PUKS Młode Orły K16-18 412117 2019-10-13
Powichrowska Ilona 02781 2004 UKS OSiR K16-18 8181203 2019-10-12
Borkowska Lena 03756 2006 UKS OSiR K14 1419857 2019-10-12
Kasprzyk Marta 04540 2006 UKS OSiR K14 418961 2019-10-12
Dzwonkowska Paulina 03366 2006 UKS OSiR K14 8062062 2019-10-12
Sobiepanek Barbara 03365 2006 UKS OSiR K14 338299 2019-10-12
Wasilewska Olga 04251 2008 UKS OSiR K12 418960 2019-10-12