Weekend z mapą - Etap 2 - Mistrzostwa Śląska w Sprinterskim Biegu na Orientację


Etap 2 - Mistrzostwa Śląska w Sprinterskim Biegu na Orientację

Wodzisław Śląski   2019-10-12   Term. zgłoszeń: 2019-10-08
 indywidualne  sprint

Pozostałe etapy
Etap 1 - Bieg średniodystansowy Wodzisław Śląski   2019-10-12   Term. zgłoszeń: 2019-10-08 Pokaż
  48 zgłoszonych
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
OSETEK Paweł 1988 RADLINIOKI W BIEGU OPEN 2019-10-05
Pętlak Krzysztof 1954 Kopernik Gliwice OPEN 2019-10-07
Forystek Józef 02080 1966 WKS Wawel, Kraków OPEN 8180366 2019-10-07
Wójtowicz Daria 2005 SP 144 Kraków OPEN 2086644 2019-09-30
Blimke Roman 00189 1946 LKS Górzanka, Nawojowa Góra M70C 2036941 2019-10-06
Denkowski Wojciech 1963 BP Running Team M55C 7211305 2019-10-08
Jurczyk Piotr 02928 1969 UKS Sparta, Czyżowice M45C 2028215 2019-09-10
Porada Robert 02084 1972 UKS Reflex, Rybnik M45C 1972223 2019-10-06
Jaworski Mariusz 1973 MATRIX M45C 2019-10-07
Witkowicz Tomasz 1973 Pobiegam se M45C 2019-10-07
LIPPA GRZEGORZ 1978 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE M35C 887004 2019-10-07
Bober Wojciech 1989 Run Rogów M35C 2019-10-07
Janas Sebastian 04512 1974 UKS Kometa, Gliwice M35C 2035286 2019-09-30
Stanny Kuba 1979 InO SCI M35C 2077795 2019-10-07
Bijok Marcin 1986 InO SCI M21C 8000589 2019-10-06
Waluga Ireneusz 1974 team 360 stopni M21C 7202761 2019-10-06
Borgiel Jarosław 01766 1997 UKS Sparta, Czyżowice M21C 2032321 2019-09-10
Marszałek Patryk 03823 2005 UKS Kometa, Gliwice M14C 2032319 2019-10-06
ŁUKASIK SZYMON 2008 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE M12C 1394731 2019-10-07
Konik Robert 2008 UKS Reflex Sekcja BnO M12C 1451065 2019-10-05
KIPKA MATEUSZ 2008 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE M12C 2037509 2019-10-07
Tarnowicz Dominik 2007 UKS Reflex Sekcja BnO M12C 2048164 2019-10-05
Niewiem Kevin 2008 UKS Reflex Sekcja BnO M12C 1451066 2019-10-05
Krajcarz Szymon 2008 UKS Reflex Sekcja BnO M12C 1451069 2019-10-05
Marszałek Dawid 04148 2009 UKS Kometa, Gliwice M10C 2032326 2019-10-06
MATUSIAK OLIWER 2009 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE M10C 2037505 2019-10-07
Forystek Katarzyna (+Cody) 1966 WKS Wawel KM10R 1966318 2019-10-07
Wyźnikiewicz Lidia 1957 Pobiegam se K55C 2019-10-07
WITKOWICZ Monika 1980 Pobiegam se K35C 1 2019-10-07
Sobczak Magdalena 1980 RCI Kraków K35C 8012053 2019-10-04
Marszałek Maria 04147 1974 UKS Kometa, Gliwice K35C 2032317 2019-10-06
Wiercioch-Wójtowicz Helena 1977 RCI Kraków K35C 8650893 2019-09-30
Porada Lilianna 02045 1998 UKS Reflex, Rybnik K21C 1998716 2019-10-06
Zając Barbara 04393 2004 UKS Reflex, Rybnik K16C 1451064 2019-10-05
Kruczkowska Alicja 04394 2008 UKS Reflex, Rybnik K12C 1451061 2019-10-05
Błaszczyk Nadia 2008 UKS Reflex Sekcja BnO K12C 1451063 2019-10-05
Konik Julia 2008 UKS Reflex Sekcja BnO K12C 1451061 2019-10-05
Jurek Marta 2009 UKS Reflex Sekcja BnO K12C 1451070 2019-10-05
Szendra Iwona 2008 UKS Reflex Sekcja BnO K12C 2028216 2019-10-05
Porada Jagoda 04760 2008 UKS Reflex, Rybnik K12C 8200899 2019-10-06
GIDEL BIANCA 2008 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE K12C 1394736 2019-10-07
Witkowicz Emilia 2007 UKS Strzał Wodzisław Śl. K12C 2019-10-07
Baj Zuzanna 04392 2008 UKS Reflex, Rybnik K12C 2048163 2019-10-05
Czajka Julia 2009 UKS Reflex Sekcja BnO K10N 1451067 2019-10-05
Witkowicz Martyna 2009 UKS Strzał Wodzisław Śl. K10C 2019-10-07
MATUSIAK WIKTORIA 2009 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE K10C 2036954 2019-10-07
KWOCZAŁA EMILIA 2009 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE K10C 1394744 2019-10-07
OLEŚNIEWICZ HANNA 2009 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE K10C 2037507 2019-10-07