Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego


Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego

Okolice Pabianic   2019-10-19   Term. zgłoszeń: 2019-10-16 (pierwszy: 2019-09-16)
 rank: 0,70  indywidualne

  66 zgłoszonych
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Woźniak Sebastian 2000 UKS Orientuś Open A 2019-10-15
Siudek Konrad 1985 UKS Orientuś Open A 2019-10-16
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś, Łódź M50 7150264 2019-10-14
Kłos Józef 00682 1963 UKS Azymut, Pabianice M50 346001 2019-10-16
Lewandowski Krzysztof 00367 1958 UKS Orientuś, Łódź M50 412121 2019-10-15
Nowak Paweł 03930 1977 UKS Orientuś, Łódź M35 2019-10-16
Bartos Maciej 04218 1972 UKS Orientuś, Łódź M35 412347 2019-10-15
Ledzion Grzegorz 04657 1971 UKS Orientuś, Łódź M35 412188 2019-10-15
Domagała Andrzej 04573 1980 UKS Grom, Sokolniki M35 2086645 2019-10-15
Krzyżostanek Jarosław 02547 1973 UKS Grom, Sokolniki M35 2048197 2019-10-15
Słomczyński Robert 03001 1972 UKS Orientuś, Łódź M35 2019-10-16
Słomczyński Ignacy 02837 2003 UKS Orientuś, Łódź M16 8646292 2019-10-16
Nowak Michał 03929 2003 UKS Orientuś, Łódź M16 8646295 2019-10-15
Sztranek Jan 02653 2003 UKS Azymut, Pabianice M16 8002653 2019-10-16
Bartos Zbigniew 02127 2003 UKS Orientuś, Łódź M16 8656097 2019-10-15
Ledzion Piotr 04111 2003 UKS Orientuś, Łódź M16 895254 2019-10-16
Sztranek Maciej 03562 2006 UKS Azymut, Pabianice M14 2043890 2019-10-16
Łubisz Dominik 04169 2006 UKS Azymut, Pabianice M14 2019-10-16
Kozłowski Jakub 04385 2005 UKS Grom, Sokolniki M14 2048143 2019-10-15
Hryciuk Mikołaj 03836 2005 UKS Grom, Sokolniki M14 2086649 2019-10-15
Wesołowski Oskar 04458 2006 UKS Azymut, Pabianice M14 887245 2019-10-16
Durma Jerzy 04457 2006 UKS Azymut, Pabianice M14 886310 2019-10-16
Kielnierowski Wojciech 04105 2006 UKS Azymut, Pabianice M14 887252 2019-10-16
Korek Kacper 03837 2005 UKS Grom, Sokolniki M14 2048147 2019-10-15
Lisiak Adam 03049 2005 UKS Orientuś, Łódź M14 7200171 2019-10-16
Sieroń Karol 04404 2005 UKS Azymut, Pabianice M14 8000598 2019-10-16
Górak Ignacy 04400 2006 UKS Azymut, Pabianice M14 9060601 2019-10-16
Wiśniewski Jakub 03879 2007 UKS Azymut, Pabianice M12 7662202 2019-10-16
Krempiński Franciszek 03559 2007 UKS Azymut, Pabianice M12 8035590 2019-10-16
Słomczyński Filip 03765 2007 UKS Orientuś, Łódź M12 2019-10-16
Krawczyk Piotr 04606 2008 UKS Azymut, Pabianice M12 2019-10-16
Młynarczyk Maksymilian 03711 2007 UKS Orientuś, Łódź M12 7070923 2019-10-14
Domagała Jakub 04388 2008 UKS Grom, Sokolniki M12 2048142 2019-10-15
Siudek Krzysztof 2009 UKS Orientuś M10N 2019-10-16
Madzierz Dyło Jan 04656 2010 UKS Orientuś, Łódź M10N 412189 2019-10-15
Domagała Konrad 2011 UKS Grom M10N 2048148 2019-10-15
Wiśniewski Adam 04406 2010 UKS Azymut, Pabianice M10N 2061725 2019-10-16
Bartos Ryszard 04217 2009 UKS Orientuś, Łódź M10 412375 2019-10-15
Łubisz Łukasz 04402 2009 UKS Azymut, Pabianice M10 2019-10-16
Nowak Magda 1988 UKS Orientuś K35 2019-10-16
Konc Katarzyna 02953 1975 UKS Azymut, Pabianice K35 7204651 2019-10-16
Komsa Małgorzata 00366 1984 UKS Orientuś, Łódź K35 2019-10-16
Korek Anna 1980 UKS Grom K35 2048146 2019-10-15
Biniecka Małgorzata 00339 1987 UKS Azymut, Pabianice K18/21 505002 2019-09-30
Jaśkiewicz Magdalena 01783 1997 UKS Azymut, Pabianice K18/21 7204932 2019-10-16
Kalisz Kaja 04601 2002 UKS Azymut, Pabianice K18/21 553469 2019-10-16
Gielec Zuzanna 03046 2002 UKS Orientuś, Łódź K18/21 8640927 2019-10-15
Berlińska Paulina 03503 2003 UKS Orientuś, Łódź K16 8667268 2019-10-15
Grochowalska Alicja 04604 2003 UKS Azymut, Pabianice K16 887224 2019-10-16
Krempińska Julia 02651 2003 UKS Azymut, Pabianice K16 8640908 2019-10-16
Kozuń Marika 04599 2006 UKS Azymut, Pabianice K14 553466 2019-10-16
Gielec Julia 03047 2005 UKS Orientuś, Łódź K14 7200166 2019-10-15
Komorowska Marta 04655 2005 UKS Orientuś, Łódź K14 7200168 2019-10-15
Sucha Andżelinka 04110 2005 UKS Grom, Sokolniki K14 2086642 2019-10-15
Saładajczyk Malwina 03878 2005 UKS Azymut, Pabianice K14 2019-10-16
Łabieniec Kornelia 04597 2005 UKS Azymut, Pabianice K14 887236 2019-10-16
Goszcz Julia 04602 2006 UKS Azymut, Pabianice K14 887235 2019-10-16
Domagała Emilia 03835 2005 UKS Grom, Sokolniki K14 2048188 2019-10-15
Młynarczyk Kaja 04596 2006 UKS Azymut, Pabianice K14 1403086 2019-10-16
Janiak Magdalena 04603 2007 UKS Azymut, Pabianice K12 2019-10-16
Rawecka Zofia 2007 UKS Orientuś K12 412191 2019-10-15
Nowak Hanna 2007 UKS Orientuś K12 412599 2019-10-15
Redzynia Zofia 04595 2008 UKS Azymut, Pabianice K12 2019-10-16
Malik Wiktoria 04386 2007 UKS Grom, Sokolniki K12 2048141 2019-10-15
Pabich Hanna 04168 2011 UKS Azymut, Pabianice K10 886698 2019-10-16
Kowalczyk Kalina 04171 2009 UKS Azymut, Pabianice K10 887216 2019-10-16