Puchar ABC - Etap 1 |
2024-01-01 |
WKS Wawel, Kraków
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
Liga Harpagana E3 - Etap 1 |
2024-01-11 |
PKO Harpagan, Gdańsk
|
|
|
|
|
Nocny Azymut - Etap IV - Etap 1 |
2024-01-18 |
UKS Azymut 45, Gdynia
|
|
|
|
|
Liga Harpagana E4 - Etap 1 |
2024-01-25 |
PKO Harpagan, Gdańsk
|
|
|
|
|
Liga Harpagana E5 - Etap 1 |
2024-02-15 |
PKO Harpagan, Gdańsk
|
|
|
|
|
Nocny Azymut - Etap V - Etap 1 |
2024-02-22 |
UKS Azymut 45, Gdynia
|
|
|
|
|
1 Runda Mistrzostw Warmii i Mazur ORIENT OLSZTYN - Etap 1 |
2024-02-24 |
UMKS ORKAN, Ostróda
|
|
2024-04-14
|
|
|
Liga Harpagana E6 - Etap 1 |
2024-02-29 |
PKO Harpagan, Gdańsk
|
|
|
|
|
Mistrzostwa Bydgoszczy w BnO - Etap 2 |
2024-03-02 |
HKS Azymut, Mochy
|
|
|
|
|
Mistrzostwa Bydgoszczy w BnO - Etap 1 |
2024-03-02 |
HKS Azymut, Mochy
|
|
|
|
|
Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy w BnO – Etap 1 i 3 - Etap 1 |
2024-03-02 |
HKS Azymut, Mochy
|
|
|
|
|
Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy w BnO – Etap 1 i 3 - Etap 3 |
2024-03-03 |
HKS Azymut, Mochy
|
|
|
|
|
Mistrzostwa Bydgoszczy w BnO - Etap 3 |
2024-03-03 |
HKS Azymut, Mochy
|
|
|
|
|
XXXVI International Trophy Murcia Costa Cálida - Middle |
2024-03-03 |
|
|
|
|
|
Nocny Azymut - Etap VI - Etap 1 |
2024-03-07 |
UKS Azymut 45, Gdynia
|
|
|
|
|
Wyspa O-Cup - Etap 1 |
2024-03-09 |
PKO Harpagan, Gdańsk
|
Zazu Sport
|
2024-03-22
|
|
|
Wyspa O-Cup - Etap 2 |
2024-03-09 |
PKO Harpagan, Gdańsk
|
Zazu Sport
|
2024-03-22
|
|
|
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w BnO - Etap 1 |
2024-03-10 |
Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej, MKS Skarmat, Toruń
|
|
2024-04-08
|
|
|
Wyspa O-Cup - Etap 3 |
2024-03-10 |
PKO Harpagan, Gdańsk
|
Zazu Sport
|
2024-03-22
|
|
|
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego, XXXI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w BnO - Etap 1 |
2024-03-10 |
MKS Skarmat, Toruń
|
|
|
|
|
PWiM w RJnO 2024 I runda - Etap 1 |
2024-03-16 |
UKS Falenica, Warszawa
|
Wroniak Adam
|
2024-05-16
|
|
|
PWiM w RJnO 2024 I runda - Etap 3 |
2024-03-17 |
UKS Falenica, Warszawa
|
Wroniak Adam
|
2024-05-16
|
|
|
PWiM w RJnO 2024 I runda - Etap 2 |
2024-03-17 |
UKS Falenica, Warszawa
|
Wroniak Adam
|
2024-05-16
|
|
|
XXI BnO Powitanie Wiosny - Etap 1 |
2024-03-23 |
MKS Metalowiec, Łódź, UKS Orientuś, Łódź
|
|
|
|
|
Puchar Koziołka 2024 - Bieg klasyczny |
2024-03-23 |
AZS UMCS, Lublin
|
|
|
|
|
Puchar Pomorza 2024 w średniodystansowym bno - Etap 1 |
2024-03-23 |
UMKS, Kwidzyn
|
|
2024-04-08
|
|
|
Puchar Wiosny - Etap 1 |
2024-03-24 |
HKS Azymut, Mochy
|
|
|
|
|
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w rjno - Etap 1 |
2024-03-24 |
LUKS Azymek, Zdzieszowice
|
|
|
|
|
Puchar Koziołka 2024 - Bieg Średniodystansowy |
2024-03-24 |
AZS UMCS, Lublin
|
|
|
|
|
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego 2024 w klasycznym bno - Etap 1 |
2024-03-24 |
UMKS, Kwidzyn
|
|
2024-04-08
|
|
|
Swedish League - Middle |
2024-03-30 |
|
|
|
|
|
Tajemnice Dolnego Śląska - Trening |
2024-04-05 |
UKS Orientpark.pl, Iwiny
|
|
|
|
|
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 |
2024-04-06 |
UKS Orientpark.pl, Iwiny
|
|
2024-04-09
|
|
|
EYOC Test Race/Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Sprint |
2024-04-06 |
KOS BnO, Szczecin
|
Hubert Świerczyński
|
2024-04-06
|
|
|
EYOC Test Race/Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - bieg średniodystansowy |
2024-04-06 |
KOS BnO, Szczecin
|
Hubert Świerczyński
|
2024-04-07
|
|
|
MP, MPW, PN i KMP w RJnO - KMP SPRINT |
2024-04-06 |
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
|
Zazu Sport
|
2024-04-28
|
|
|
MP, MPW, PN i KMP w RJnO - MP/KMP/PN SZTAFETA |
2024-04-06 |
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
|
Zazu Sport
|
2024-04-28
|
|
|
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 |
2024-04-06 |
UKS Orientpark.pl, Iwiny
|
|
2024-04-09
|
|
|
MP, MPW, PN i KMP w RJnO - MP/PN DYSTANS DŁUGI |
2024-04-07 |
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
|
Zazu Sport
|
2024-04-28
|
|
|
Puchar Pomorza w średniodystansowym BnO - Etap 1 |
2024-04-07 |
UKS Siódemka, Rumia
|
|
2024-04-21
|
|
|
EYOC Test Race/Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk |
2024-04-07 |
KOS BnO, Szczecin
|
Hubert Świerczyński
|
2024-04-07
|
|
|
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 |
2024-04-07 |
UKS Orientpark.pl, Iwiny
|
|
2024-04-09
|
|
|
Kuyavia CUP - Etap 1 |
2024-04-13 |
Sports Entertainment by Bartosz Pawlak
|
Orientharper.pl
|
2024-05-07
|
|
|
Puchar Roztocza 2024 - Mistrzostwa Województwa Lubelskiego |
2024-04-13 |
UKS Azymut, Siedliska
|
|
2024-05-05
|
|
|
PWiM w RJnO 2024 II runda - Etap 1 |
2024-04-13 |
UKS Falenica, Warszawa
|
Wroniak Adam
|
2024-05-16
|
|
|
PWiM w RJnO 2024 II runda - Etap 2 |
2024-04-13 |
UKS Falenica, Warszawa
|
Wroniak Adam
|
2024-05-16
|
|
|
2 Runda Mistrzostw Warmii i Mazur, Mistrzostwa Olsztynka - Etap 1 |
2024-04-13 |
UMKS ORKAN, Ostróda
|
|
2024-04-14
|
|
|
Puchar Roztocza 2024 - Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego |
2024-04-14 |
UKS Azymut, Siedliska
|
|
2024-05-05
|
|
|
Kuyavia CUP - Etap 2 |
2024-04-14 |
Sports Entertainment by Bartosz Pawlak
|
Orientharper.pl
|
2024-05-07
|
|
|
PWiM w RJnO 2024 II runda - Etap 3 |
2024-04-14 |
UKS Falenica, Warszawa
|
Wroniak Adam
|
2024-05-16
|
|
|
Klubowe Mistrzostwa Polski I Runda - Sprint |
2024-04-19 |
MKS Paulinum, Jelenia Góra
|
|
2024-04-22
|
|
|
Klubowe Mistrzostwa Polski I Runda - Klasyk |
2024-04-20 |
MKS Paulinum, Jelenia Góra
|
|
2024-04-22
|
|
|
Klubowe Mistrzostwa Polski I Runda - Sztafeta |
2024-04-21 |
MKS Paulinum, Jelenia Góra
|
|
|
|
|
Dzienny Azymut - Etap 1 |
2024-04-25 |
UKS Azymut 45, Gdynia
|
|
|
|
|
Nocna Wataha - Nocna Wataha |
2024-04-26 |
BKS Wataha, Warszawa
|
|
|
|
|
WOM w średniodystansowym BnO - WOM średni |
2024-04-27 |
BKS Wataha, Warszawa
|
Zazu Sport
|
|
|
|
Kwalifikacje do Pucharu Świata - I runda - Etap 1 |
2024-04-27 |
Polski Związek Orientacji Sportowej
|
|
|
|
|
Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w BnO - Etap 1 |
2024-04-27 |
UKS Grom, Sokolniki
|
Marcin Fastyn
|
|
|
|
PWiM w RJnO 2024 III runda - Etap 2 |
2024-04-27 |
UKS Falenica, Warszawa
|
Wroniak Adam
|
2024-05-16
|
|
|
Puchar Wisły 2024 - Etap 1 |
2024-04-27 |
MKS Skarmat, Toruń
|
|
2024-05-15
|
|
|
XVII Puchar Puszczy Piskiej, Mistrzostwa Warmii i Mazur 2024 - Rundy 3 i 4 - E1 - bieg klasyczny |
2024-04-27 |
UKS Technik, Ruciane-Nida
|
Marek Sobiegraj
|
|
|
|
PWiM w RJnO 2024 III runda - Etap 1 |
2024-04-27 |
UKS Falenica, Warszawa
|
Wroniak Adam
|
2024-05-16
|
|
|
PWiM w RJnO 2024 III runda - Etap 3 |
2024-04-28 |
UKS Falenica, Warszawa
|
Wroniak Adam
|
2024-05-16
|
|
|
XVII Puchar Puszczy Piskiej, Mistrzostwa Warmii i Mazur 2024 - Rundy 3 i 4 - E2 - bieg średniodystansowy |
2024-04-28 |
UKS Technik, Ruciane-Nida
|
Marek Sobiegraj
|
|
|
|
WOM w sztafetowym BnO - WOM sztafety / średni |
2024-04-28 |
BKS Wataha, Warszawa
|
Zazu Sport
|
|
|
|
Kwalifikacje do Pucharu Świata - I runda - Etap 2 |
2024-04-28 |
Polski Związek Orientacji Sportowej
|
|
|
|
|
Puchar Wisły 2024 - Etap 2 |
2024-04-28 |
MKS Skarmat, Toruń
|
|
2024-05-15
|
|
|
Bukowa Cup XI - Etap 1 |
2024-05-01 |
KOS BnO, Szczecin
|
Hubert Świerczyński
|
2024-05-02
|
|
|
MP, MPW, KMP w RJnO - MP-sprint |
2024-05-01 |
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
|
Zazu Sport
|
2024-05-10
|
|
|
Bukowa Cup XI - Etap 2 |
2024-05-01 |
KOS BnO, Szczecin
|
Hubert Świerczyński
|
2024-05-02
|
|
|
Bukowa Cup XI - Etap 4 |
2024-05-02 |
KOS BnO, Szczecin
|
Hubert Świerczyński
|
2024-05-03
|
|
|
MP, MPW, KMP w RJnO - MP-Klasyk |
2024-05-02 |
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
|
Zazu Sport
|
2024-05-10
|
|
|
Bukowa Cup XI - Etap 3 |
2024-05-02 |
KOS BnO, Szczecin
|
Hubert Świerczyński
|
2024-05-02
|
|
|
Bukowa Cup XI - Etap 6 |
2024-05-03 |
KOS BnO, Szczecin
|
Hubert Świerczyński
|
2024-05-04
|
|
|
UNTS Cup - Trening Niekłań |
2024-05-03 |
UNTS, Warszawa
|
|
|
|
|
MP, MPW, KMP w RJnO - KMP-Sredni |
2024-05-03 |
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
|
Zazu Sport
|
2024-05-10
|
|
|
Bukowa Cup XI - Etap 5 |
2024-05-03 |
KOS BnO, Szczecin
|
Hubert Świerczyński
|
2024-05-04
|
|
|
UNTS Cup - E1 - Nocny |
2024-05-03 |
UNTS, Warszawa
|
|
|
|
|
Bukowa Cup XI - Etap 7 |
2024-05-04 |
KOS BnO, Szczecin
|
Hubert Świerczyński
|
2024-05-04
|
|
|
UNTS Cup - E3 - Średni (po południu) |
2024-05-04 |
UNTS, Warszawa
|
|
|
|
|
UNTS Cup - E2 - Średni (rano) |
2024-05-04 |
UNTS, Warszawa
|
|
|
|
|
UNTS Cup - Trening Bliżyn |
2024-05-05 |
UNTS, Warszawa
|
|
|
|
|
Bukowa Cup XI - Etap 8 |
2024-05-05 |
KOS BnO, Szczecin
|
Hubert Świerczyński
|
2024-05-05
|
|
|
MP i MPW w średniodystansowym i nocnym BnO - Trening |
2024-05-11 |
UNTS, Warszawa
|
Zazu Sport
|
|
|
|
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w rjno Etap 2 - Etap 2 |
2024-05-11 |
LUKS Azymek, Zdzieszowice
|
|
|
|
|
MP i MPW w średniodystansowym i nocnym BnO - Bieg nocny |
2024-05-11 |
UNTS, Warszawa
|
Zazu Sport
|
2024-05-16
|
|
|
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w rowerowej jeździe na orientację - Etap 1 |
2024-05-11 |
LUKS Azymek, Zdzieszowice
|
|
|
|
|
MP i MPW w średniodystansowym i nocnym BnO - Bieg średniodystansowy |
2024-05-12 |
UNTS, Warszawa
|
Zazu Sport
|
2024-05-16
|
|
|
Dzienny Azymut - Etap 2 |
2024-05-16 |
UKS Azymut 45, Gdynia
|
|
|
|
|
Grand Prix Mazowsza - Etap 2 |
2024-05-18 |
Warszawsko-Mazowiecki Związek Orientacji Sportowej
|
Zazu Sport
|
2024-05-23
|
|
|
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Etap 1 |
2024-05-18 |
UKS Orientuś, Łódź
|
Marcin Fastyn
|
|
|
|
5 Runda Mistrzostw Warmii i Mazur, Mistrzostwa Kobułt - Etap 1 |
2024-05-18 |
UMKS ORKAN, Ostróda
|
|
|
|
|
Puchar Kaszub - III i IV Runda Pucharu Pomorza w BnO - Etap 1 |
2024-05-18 |
UKS Azymut 45, Gdynia
|
Pesta Anna
|
2024-05-30
|
|
|
Grand Prix Mazowsza - Etap 1 |
2024-05-18 |
Warszawsko-Mazowiecki Związek Orientacji Sportowej
|
Zazu Sport
|
2024-05-23
|
|
|
Grand Prix Mazowsza - Etap 3 |
2024-05-19 |
Warszawsko-Mazowiecki Związek Orientacji Sportowej
|
Zazu Sport
|
2024-05-23
|
|
|
Puchar Kaszub - III i IV Runda Pucharu Pomorza w BnO - Etap 2 |
2024-05-19 |
UKS Azymut 45, Gdynia
|
Pesta Anna
|
2024-05-30
|
|
|
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Sprinterskim BnO - Etap 1 |
2024-05-19 |
UKS Azymut, Siedliska
|
|
|
|
|
Pomorze Sprint Cup 2024 - Etap 1 |
2024-05-24 |
UMKS, Kwidzyn
|
Orientharper.pl
|
2024-05-26
|
|
|
Pomorze Sprint Cup 2024 - Etap 3 |
2024-05-25 |
UMKS, Kwidzyn
|
Orientharper.pl
|
2024-05-26
|
|
|
Pomorze Sprint Cup 2024 - Etap 2 |
2024-05-25 |
UMKS, Kwidzyn
|
Orientharper.pl
|
2024-05-26
|
|
|
Pomorze Sprint Cup 2024 - Etap 4 |
2024-05-26 |
UMKS, Kwidzyn
|
Orientharper.pl
|
2024-05-26
|
|
|
Mistrzowstwa Europy i Puchar Świata w MTBO - Etap 1 |
2024-05-28 |
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
|
|
|
|
|
Mistrzowstwa Europy i Puchar Świata w MTBO - Etap 2 |
2024-05-29 |
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
|
|
|
|
|
Mistrzowstwa Europy i Puchar Świata w MTBO - Etap 3 |
2024-05-30 |
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
|
|
|
|
|
Mistrzowstwa Europy i Puchar Świata w MTBO - Etap 4 |
2024-05-31 |
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
|
|
|
|
|
Puchar Najmłodszych w BnO - Sprint |
2024-05-31 |
Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
|
|
2024-06-10
|
|
|
Mistrzowstwa Europy i Puchar Świata w MTBO - Etap 5 |
2024-06-01 |
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
|
|
|
|
|
Puchar Najmłodszych w BnO - Klasyk |
2024-06-01 |
Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
|
|
2024-06-06
|
|
|
Puchar Najmłodszych w BnO - Sztafeta Leśna |
2024-06-02 |
Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
|
|
|
|
|
Mistrzowstwa Europy i Puchar Świata w MTBO - Etap 6 |
2024-06-02 |
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
|
|
|
|
|
Dzienny Azymut - Etap 3 |
2024-06-06 |
UKS Azymut 45, Gdynia
|
|
|
|
|
MP i MPW w biegu sprinterskim i sztafetach sprinterskich - MP Sprint |
2024-06-08 |
UKS Azymut, Dębów
|
Orientharper.pl
|
2024-06-15
|
|
|
MP i MPW w biegu sprinterskim i sztafetach sprinterskich - MP Sztafeta Sprinterska |
2024-06-09 |
UKS Azymut, Dębów
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
MP, MPW, PN i KMP w MTBO - KMP=Sprint |
2024-06-14 |
Warszawsko-Mazowiecki Związek Orientacji Sportowej, Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
|
Zazu Sport
|
2024-06-23
|
|
|
Mistrzostwa Inowrocławia w BnO SOLANKI 2024 - Etap 1 |
2024-06-15 |
MKS Skarmat, Toruń
|
|
|
|
|
MP, MPW, PN i KMP w MTBO - KMP-Średni |
2024-06-15 |
Warszawsko-Mazowiecki Związek Orientacji Sportowej, Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
|
Zazu Sport
|
2024-06-23
|
|
|
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - średni - Etap 1 |
2024-06-15 |
PKO Harpagan, Gdańsk
|
|
2024-06-25
|
|
|
MP, MPW, PN i KMP w MTBO - MP,PN-Pościgowy |
2024-06-15 |
Warszawsko-Mazowiecki Związek Orientacji Sportowej, Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
|
Zazu Sport
|
2024-06-23
|
|
|
Puchar Pomorza w klasycznym BnO - Etap 1 |
2024-06-16 |
PKO Harpagan, Gdańsk,
|
|
2024-06-25
|
|
|
MP, MPW, PN i KMP w MTBO - MP,PN,KMP - Masowy |
2024-06-16 |
Warszawsko-Mazowiecki Związek Orientacji Sportowej, Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
|
Zazu Sport
|
2024-06-23
|
|
|
Puchar Lata - Etap 1 |
2024-06-16 |
HKS Azymut, Mochy
|
|
|
|
|
Puchar Pomorza w klasycznym BnO - Etap 2 |
2024-06-17 |
PKO Harpagan, Gdańsk,
|
|
|
|
|
Grand Prix Polonia - Etap 1 |
2024-06-22 |
KOS BnO, Szczecin
|
Joanna Kotkowiak
|
2024-06-23
|
|
|
EYOC - Etap 1 |
2024-06-22 |
KOS BnO, Szczecin
|
|
|
|
|
EYOC - Etap 2 |
2024-06-23 |
KOS BnO, Szczecin
|
|
|
|
|
Grand Prix Polonia - Etap 2 |
2024-06-23 |
KOS BnO, Szczecin
|
Joanna Kotkowiak
|
2024-06-23
|
|
|
Grand Prix Polonia - Etap 3 |
2024-06-24 |
KOS BnO, Szczecin
|
Joanna Kotkowiak
|
2024-06-24
|
|
|
EYOC - Etap 3 |
2024-06-24 |
KOS BnO, Szczecin
|
|
|
|
|
Mazury Cup - Etap 1 |
2024-06-28 |
Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
Mazury Cup - Etap 2 |
2024-06-29 |
Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
Mazury Cup - Etap 3 |
2024-06-30 |
Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
Patria Cup - Etap 1 |
2024-07-05 |
UKS Patria, Młynne
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
Patria Cup - Etap 2 |
2024-07-06 |
UKS Patria, Młynne
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
Patria Cup - Etap 3 |
2024-07-07 |
UKS Patria, Młynne
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
43. Wawel Cup - Etap 1 |
2024-07-11 |
WKS Wawel, Kraków
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
43. Wawel Cup - Etap 2 |
2024-07-12 |
WKS Wawel, Kraków
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
43. Wawel Cup - Etap 3 |
2024-07-12 |
WKS Wawel, Kraków
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
43. Wawel Cup - Etap 4 |
2024-07-13 |
WKS Wawel, Kraków
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
43. Wawel Cup - Etap 5 |
2024-07-14 |
WKS Wawel, Kraków
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
Sudety Cup - Etap 1 |
2024-07-25 |
Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
Sudety Cup - Etap 2 |
2024-07-26 |
Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
Sudety Cup - Etap 3 |
2024-07-27 |
Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
Sudety Cup - Etap 4 |
2024-07-28 |
Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
XXX Mistrzostwa Europy Leśników w Biegu na Orientację (EFOL) - Etap 1 |
2024-08-10 |
|
|
|
|
|
XXX Mistrzostwa Europy Leśników w Biegu na Orientację (EFOL) - Etap 2 |
2024-08-15 |
|
|
|
|
|
XXIX Puchar Bałtyku - Etap 1 |
2024-08-16 |
UKS Siódemka, Rumia
|
|
|
|
|
XXIX Puchar Bałtyku - Etap 2 |
2024-08-17 |
UKS Siódemka, Rumia
|
|
|
|
|
XXIX Puchar Bałtyku - Etap 3 |
2024-08-18 |
UKS Siódemka, Rumia
|
|
|
|
|
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - Etap 1 |
2024-08-23 |
UKS Azymut 45, Gdynia
|
|
|
|
|
Grand Prix Pomorza - Etap 1 |
2024-08-23 |
UKS Azymut 45, Gdynia
|
|
|
|
|
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - Etap 2 |
2024-08-24 |
UKS Azymut 45, Gdynia
|
|
|
|
|
Grand Prix Pomorza - Etap 2 |
2024-08-24 |
UKS Azymut 45, Gdynia
|
|
|
|
|
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - Etap 3 |
2024-08-25 |
UKS Azymut 45, Gdynia
|
|
|
|
|
Grand Prix Pomorza - Etap 3 |
2024-08-25 |
UKS Azymut 45, Gdynia
|
|
|
|
|
Gdańsk City Race - Etap 1 |
2024-08-30 |
PKO Harpagan, Gdańsk
|
Zazu Sport
|
|
|
|
Gdańsk City Race - Etap 2 |
2024-08-31 |
PKO Harpagan, Gdańsk
|
Zazu Sport
|
|
|
|
Gdańsk City Race - Etap 3 |
2024-09-01 |
PKO Harpagan, Gdańsk
|
Zazu Sport
|
|
|
|
Dzienny Azymut - Etap 4 |
2024-09-05 |
UKS Azymut 45, Gdynia
|
|
|
|
|
XXXIII Puchar Ślęży - Etap 1 |
2024-09-07 |
WKS Śląsk, Wrocław
|
|
|
|
|
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w rjno etap 3 i etap 4 - Etap 4 |
2024-09-07 |
LUKS Azymek, Zdzieszowice
|
|
|
|
|
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w rjno etap 3 i etap 4 - Etap 3 |
2024-09-07 |
LUKS Azymek, Zdzieszowice
|
|
|
|
|
X Warszawska Mila - Etap 2 |
2024-09-07 |
KOS Warszawa
|
Zazu Sport
|
|
|
|
X Warszawska Mila - Etap 1 |
2024-09-07 |
KOS Warszawa
|
Zazu Sport
|
|
|
|
X Warszawska Mila - Etap 3 |
2024-09-08 |
KOS Warszawa
|
Zazu Sport
|
|
|
|
XXXIII Puchar Ślęży - Etap 2 |
2024-09-08 |
WKS Śląsk, Wrocław
|
|
|
|
|
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO - MP_Klasyk |
2024-09-14 |
UKS Azymut, Dębów
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO - Etap 2 |
2024-09-15 |
UKS Azymut, Dębów
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
Klubowe Mistrzostwa Polski 2. Runda - KMP-Sprint |
2024-09-20 |
Małopolski Związek Orientacji Sportowej
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
Klubowe Mistrzostwa Polski 2. Runda - KMP-Średni |
2024-09-21 |
Małopolski Związek Orientacji Sportowej
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
Klubowe Mistrzostwa Polski 2. Runda - KMP-Sztafeta klubowa |
2024-09-22 |
Małopolski Związek Orientacji Sportowej
|
Orientharper.pl
|
|
|
|
Puchar Paulinum - Etap 2 |
2024-09-28 |
MKS Paulinum, Jelenia Góra
|
|
|
|
|
Puchar Pomorza w średniodystansowym BnO - Etap 1 |
2024-09-28 |
UKS Włóczykij, Osiek
|
|
|
|
|
MP, MPW, PN i KMP w RJnO - KMP-Sprint |
2024-09-28 |
UKS Dąb, Leszno
|
|
|
|
|
MP, MPW, PN i KMP w RJnO - MP/PN - średni |
2024-09-28 |
UKS Dąb, Leszno
|
|
|
|
|
Puchar Paulinum - Etap 1 |
2024-09-28 |
MKS Paulinum, Jelenia Góra
|
|
|
|
|
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - sprint - Etap 1 |
2024-09-29 |
UKS Siódemka, Rumia
|
|
|
|
|
MP, MPW, PN i KMP w RJnO - KMP-Klasyk |
2024-09-29 |
UKS Dąb, Leszno
|
|
|
|
|
Dolnośląski Festiwal Bieg u na Orientację - Etap 1 |
2024-09-29 |
UKS Orientpark.pl, Iwiny
|
|
|
|
|
MMM Strefa D - Etap 2 |
2024-10-05 |
|
|
|
|
|
MMM Strefa C - Etap 2 |
2024-10-05 |
|
|
|
|
|
MMM Strefa C - Etap 1 |
2024-10-05 |
|
|
|
|
|
MMM Strefa A - Etap 2 |
2024-10-05 |
|
|
|
|
|
MMM Strefa A - Etap 1 |
2024-10-05 |
|
|
|
|
|
MMM Strefa D - Etap 1 |
2024-10-05 |
|
|
|
|
|
MMM Strefa B - Etap 1 |
2024-10-05 |
|
|
|
|
|
MMM Strefa B - Etap 2 |
2024-10-05 |
|
|
|
|
|
MMM Strefa D - Etap 3 |
2024-10-06 |
|
|
|
|
|
MMM Strefa C - Etap 3 |
2024-10-06 |
|
|
|
|
|
MMM Strefa A - Etap 3 |
2024-10-06 |
|
|
|
|
|
MMM Strefa B - Etap 3 |
2024-10-06 |
|
|
|
|
|
Rybino Cup - Etap 2 |
2024-10-12 |
UKS Reflex, Rybnik
|
|
|
|
|
Rybino Cup - Etap 1 |
2024-10-12 |
UKS Reflex, Rybnik
|
|
|
|
|
Rybino Cup - Etap 3 |
2024-10-13 |
UKS Reflex, Rybnik
|
|
|
|
|
MP, MPW w długodystansowym BnO - MP - Long |
2024-10-20 |
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
|
Orientharper.pl
|
|
|
|