Ranking 2019 kategoria M14

Miejsce Imię Nazwisko Klub Ranking Suma punktów
1 Paweł Wójcik WKS Wawel 1120 8957
2 Wladyslaw Cepurdej UMKS Kwidzyn 1083 8661
3 Jan Antonowicz UNTS 1034 8269
4 Jan Majowski UKS OSiR 1002 8020
5 Bartłomiej Maciejewski BKS Wataha 1002 8019
6 Adam Lisiak UKS Orientuś 985 7880
7 Tymoteusz Bultrowicz KS Hades 977 7816
8 Maciej Sztranek UKS Azymut Pabianice 977 7813
9 Kacper Podworski UKS OSiR 944 7551
10 Jakub Żesławski WKS Wawel 800 6402
11 Jakub Łącki UKS OSiR 718 5747
12 Karol Dąbrowski UKS OSiR 646 5165
13 Bartosz Stopczyński BKS Wataha 641 5128
14 Bartosz Chmielowski UMKS Kwidzyn 616 4932
15 Amadeusz Cupryś HKS Azymut 566 4525
16 Kordian Pisarek WKS Wawel 516 4124
17 Miłosz Jurczak MKS Paulinum 477 3819
18 Piotr Bublik WKS Wawel 448 3580
19 Bartosz Kotkowiak KOS BnO 392 3135
20 Artur Ważny MKS MOS 361 2888
21 Olaf Kwiatkowski KOS BnO 358 2864
22 Patryk Marszałek UKS Kometa 334 2676
23 Mikołaj Ciechanowicz UKS Azymut 45 319 2552
24 Krzysztof Miśków KS Kościelec Chrzanów 242 1932
25 Stanisław Owsiak BKS Wataha 207 1659
26 Paweł Wdowczyk UKS Arkady 205 1638
27 Adam Gąsienica-Samek UNTS 203 1627
28 Daniel Kośnik UKS Azymut 45 201 1610
29 Oskar Wesołowski UKS Azymut Pabianice 196 1570
30 Karol Sieroń UKS Azymut Pabianice 185 1478
31 Michał Kurzyp MKS MOS 177 1414
32 Mikołaj Modzelewski UKS Siódemka 172 1374
33 Jędrzej Pachnik UKS Orientpark.pl 166 1326
34 Mikołaj Szlafka HKS Azymut 162 1299
35 Patryk Dembinski UKS Dąb Leszno 150 1199
36 Jerzy Durma UKS Azymut Pabianice 139 1110
37 Mikołaj Wasilewski UKS OSiR 109 870
38 Filip Pankiewicz BKS Wataha 108 864
39 Kacper Kilichowski UKS Azymut 45 99 790
40 Mateusz Kowalczyk MKS Metalowiec 92 739
41 Jerzy Wąsiewicz Stowarzyszenie Team 360 stopni 76 610
42 Wiktor Breska UKS Azymut 45 59 475
43 Gracjan Dwojak UKS Orientpark.pl 58 464
44 Robert Stefaniak UKS Azymut 45 57 457
45 Michał Kleinszmidt UKS Azymut 45 40 320
46 Maksymilian Łukaszyk UKS Dąb Leszno 26 204
47 Borys Grzegorczyk WKS Wawel 13 102
48 Mikołaj Kaczocha UKS Arkady 12 96
49 Łukasz Włodarczyk HKS Azymut 1 5
50 Kamil Połeć BKS Wataha 0 0
51 Bartłomiej Ładyko BKS Wataha 0 0
52 Maciej Grzybowski UKS Azymut 45 0 0
53 Jakub Miłkowski UKS Azymut 45 0 0
54 Filip Chełmecki UKS Orlik Rajbrot 0 0
55 Bogusz Szuryga KU AZS UMCS 0 0
56 Mikołaj Kozel PKO Harpagan 0 0
57 Alan Marszałek UKS Grom 0 0
58 Kacper Domagała MKS Paulinum 0 0
59 Wojciech Kielnierowski UKS Azymut Pabianice 0 0
60 Jan Tywonek UKS OSiR 0 0
61 Bartosz Filipczak-Dudziak UKS Dąb Leszno 0 0
62 Bartłomiej Borzyszkowski UKS Siódemka 0 0
63 Mikołaj Hryciuk UKS Grom 0 0
64 Kacper Korek UKS Grom 0 0
65 Paweł Michalczak HKS Azymut 0 0