00828
Anna
Karnia-Biskupska
1980-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8640923
00190
Jacenty
Łapanowski
1950-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8672019
01021
Robert
Niewiedziała
1993-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8516905
01090
Bartosz
Szuryga
1995-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
00151
Agata
Porzycz
1960-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8290960
00101
Ludomir
Parfianowicz
1955-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
00148
Piotr
Depta
1965-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
8670951
00061
Anna
Kamińska
1983-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8310040
00428
Barbara
Glińska
1949-01-01
UNTS, Warszawa
W87
1411185
00720
Kazimierz
Dura
1939-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
54119
00073
Sylwester
Przybyła
1957-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8230857
00037
Zuzanna
Parfianowicz
1993-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8664090
00724
Hanna
Wiśniewska
1990-01-01
WKS Grunwald, Poznań
P69
8640913
01029
Agata
Majasow
1985-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
2018695; 8062041
00003
Dominik
Wels
1992-01-01
LKO, Leszno
P40
00423
Piotr
Paszyński
1981-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8093099
00710
Wojciech
Kowalski
1982-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8664089
00144
Beata
Nowak
1973-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8200273
00826
Paweł
Moszkowicz
1967-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8180667
00717
Kalikst
Sobczyński
1971-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8100101
00804
Andrzej
Grabowicz
1957-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
00410
Rafał
Podziński
1991-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8640912
00683
Hubert
Szuryga
1968-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
8667591
00065
Ryszard
Chachurski
1963-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8020163
00416
Natalia
Ewiak
1992-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8229142
00232
Janusz
Porzycz
1973-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8000588
00075
Małgorzata
Krochmal
1958-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8080258
00179
Ryszard
Jakielaszek
1949-01-01
MKS Skarmat, Toruń
C32
8631450
00830
Stanisław
Kruczek
1948-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
2057145
00193
Honorata
Paterek
1974-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8089665
00709
Daniel
Krasulak
1981-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
2048203
00085
Jacek
Kijewski
1970-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8150370
00074
Tadeusz
Wołejszo
1951-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8000592
00985
Karol
Kalsztein
1974-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8081074
00069
Józef
Kmieciński
1947-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
8000572
00153
Mateusz
Wensław
1987-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8000590
00137
Witold
Mikielski
1988-01-01
UMKS ORKAN, Ostróda
N61
1418053
00100
Joanna
Parfianowicz
1964-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8000842
01064
Remigiusz
Widziewicz
1966-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
504031; 8650820
00081
Jan
Cegiełka
1962-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8032063
00160
Irena
Morawska
1962-01-01
Indywidualni Pomorskie
G00
8096211
00145
Paweł
Morawski
1962-01-01
Indywidualni Pomorskie
G00
8096214
00716
Romuald
Guga
1955-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8006972
00722
Julia
Koziołek
1984-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
2016466
00764
Mirosław
Tarnowski
1964-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
8667594
00147
Maciej
Grabowski
1981-01-01
UNTS, Warszawa
W87
886682
00162
Maciej
Hewelt
1990-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
1397543
00129
Ewa
Lewoń
1955-01-01
UMKS ORKAN, Ostróda
N61
8150455
00422
Jacek
Olas
1969-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
7200161
00233
Małgorzata
Czabańska
1952-01-01
Indywidualni Pomorskie
G00
219123
00154
Jerzy
Porzycz
1961-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8300561
00001
Hanna
Klimkowska
1992-01-01
LKO, Leszno
P40
505095
00363
Alicja
Ewiak - Paszyńska
1987-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8229158
00165
Monika
Depta
1970-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
8632430
00169
Tomasz
Lubkiewicz
1987-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8000387
00302
Jan
Zdanowicz
1959-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
8000391
00789
Bogdan
Lech
1960-01-01
UMKS ORKAN, Ostróda
N61
8655943
00884
Władysław
Królikowski
1947-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
8010122
00130
Bogdan
Lewoń
1955-01-01
UMKS ORKAN, Ostróda
N61
413396
00705
Mateusz
Madej
1991-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
8040291
00906
Sławomir
Woźniak
1972-01-01
WKS Grunwald, Poznań
P69
501150
02371
Grzegorz
Porzycz
2002-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8310820
01586
Weronika
Podzińska
1996-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8640917
00528
Andrzej
Krochmal
1956-01-01
KOS Warszawa
W77
8040156
00551
Andrzej
Olech
1959-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8300159
00350
Katarzyna
Mazur
1983-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8501692
00301
Tomasz
Polewka
1973-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
887215
00331
Tomasz
Pabich
1982-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8649635
01171
Wojciech
Dudek
1994-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8006528
00340
Michał
Olejnik
1992-01-01
WKS Grunwald, Poznań
P69
8032096
00518
Beata
Wójcik
1966-01-01
KOS Warszawa
W77
300686
00963
Jerzy
Kryjomski
1958-01-01
KS Kościelec, Chrzanów
K48
8032058
00320
Martyna
Macul
1995-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8500674
01173
Janusz
Wałachowski
1959-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
8230559
00690
Robert
Drągowski
1959-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
8116717
00927
Robert
Banach
1974-01-01
WKS Grunwald, Poznań
P69
501144
01524
Aleksandra
Hornik
1996-01-01
WKS Grunwald, Poznań
P69
8645196
00693
Ryszard
Piekarski
1991-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
1419862
00836
Paulina
Cygler
1991-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
895234
01168
Stanisław
Wasilewski
1946-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
8006524
00860
Marek
Drągowski
1965-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
8091819
01440
Krzysztof
Banach
1974-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
8071974
00687
Piotr
Drągowski
1982-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
8426644
00691
Lech
Trzpil
1949-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
412312
00542
Patrycja
Patejko
1988-01-01
KOS Warszawa
W77
8110588
02205
Karolina
Rosochacka
2000-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
886318
00525
Konrad
Janowski
1949-01-01
KOS Warszawa
W77
9080017
00229
Anna
Olbrycht
1956-01-01
Indywidualny Mazowsze
W00
886663
00904
Paweł
Tadejewski
1979-01-01
UMKS ORKAN, Ostróda
N61
8004715
01296
Alicja
Hornik
1963-01-01
WKS Grunwald, Poznań
P69
8105269
00853
Michał
Kalata
1989-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8003380
00523
Stanisław
Wysocki
1929-01-01
KOS Warszawa
W77
881580
02118
Bartłomiej
Ogdowski
2000-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8650887
00215
Katarzyna
Galla
1995-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8032158
00521
Tadeusz
Patejko
1948-01-01
KOS Warszawa
W77
8120748
00685
Maria
Drągowska
1995-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
8628699
00864
Beata
Bargiel
1965-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
2086530
00328
Aleksandra
Mazan
1995-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
8650884
00530
Przemysław
Patejko
1982-01-01
KOS Warszawa
W77
8090606
00774
Mikołaj
Dutkowski
1992-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8010192
00911
Władysław
Faltyński
1949-01-01
WKS Grunwald, Poznań
P69
249926
00898
Bartosz
Pawlak
1990-01-01
WKS Grunwald, Poznań
P69
8645200
00859
Paweł
Piłkowski
1966-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
2420205
00865
Andrzej
Konstanciak
1959-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
8032103
00944
Agnieszka
Bultrowicz
1977-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8000826
00908
Tadeusz
Rutkowski
1946-01-01
WKS Grunwald, Poznań
P69
249922
00569
Zbigniew
Wrzosek
1970-01-01
Indywidualny Mazowsze
W00
7207728
00135
Janusz
Bohaczek
1952-01-01
UMKS ORKAN, Ostróda
N61
8030152
00228
Janusz
Olbrycht
1955-01-01
Indywidualny Mazowsze
W00
8198201
00312
Angelika
Hołownia
1996-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
887007
00131
Henryk
Woźniak
1948-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
2114920
00091
Anna
Górnicka-Antonowicz
1968-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8240668
00846
Bogdan
Gackowski
1953-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8220753
00136
Marek
Mikielski
1960-01-01
UMKS ORKAN, Ostróda
N61
8664836
00806
Sebastian
Mientki
1976-01-01
UMKS ORKAN, Ostróda
N61
8506837
00743
Jarosław
Bartczak
1968-01-01
UMKS ORKAN, Ostróda
N61
8081268
00488
Krzysztof
Wołowczyk
1995-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8640915
01299
Adam
Bogulak
1948-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
2053630
00747
Kinga
Górska
1989-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
8081989
00339
Małgorzata
Biniecka
1987-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8071026
00715
Dariusz
Sokalski
1984-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8005191
00682
Józef
Kłos
1963-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
7021213
00338
Mariusz
Pabich
1988-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8281288
00139
Daniel
Mikielski
1990-01-01
UMKS ORKAN, Ostróda
N61
8664837
01146
Michał
Włodarczyk
1949-01-01
KS Artemis, Wrocław
D92
01154
Halina
Biziuk
1957-01-01
UMKS ORKAN, Ostróda
N61
9102814
00786
Malwina
Drągowska
1985-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
8033244
01004
Mariusz
Skorupa
1970-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8505411
00072
Jerzy
Parzewski
1952-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8001099
01115
Wojciech
Mossakowski
1998-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8220398
00566
Krzysztof
Jarecki
1955-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
8418947
00134
Krzysztof
Kraśniewski
1961-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
8140361
00133
Regina
Łuńska
1956-01-01
UMKS ORKAN, Ostróda
N61
413394
01101
Mateusz
Dzioba
1995-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8650822
00706
Dariusz
Pachnik
1969-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
8170969
01391
Paweł
Lendzioszek
1977-01-01
KOS Warszawa
W77
8260677
00788
Tadeusz
Mientki
1952-01-01
UMKS ORKAN, Ostróda
N61
8320917
00138
Danuta
Mikielska
1959-01-01
UMKS ORKAN, Ostróda
N61
8024897
00810
Barbara
Bączek-Motała
1972-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
2003019
00336
Łukasz
Gryzio
1988-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8071023
01302
Bogdan
Rycerski
1971-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
8061271
01527
Piotr
Janowski
1965-01-01
KOS Warszawa
W77
8280665
01279
Damian
Dutkiewicz
1977-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
8040477
00367
Krzysztof
Lewandowski
1958-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
00189
Roman
Blimke
1946-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
2036941
00780
Adam
Dutkowski
1963-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
8110092
00383
Józef
Paszyński
1953-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8010866
00886
Władysław
Wołochowicz
1947-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
427591
01122
Anna Maria
Włodarczyk
1975-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
8500233
00112
Mariola
Wołowczyk
1968-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8000847
00102
Piotr
Parfianowicz
1994-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8000843
00508
Agnieszka
Daruk
1987-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
8007747
01610
Marta
Trojecka
1983-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
7021122
00821
Ewa
Tarnowska
1971-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
8667595
00885
Bogdan
Świerczyński
1953-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8101953
00631
Marcin
Markowski
1981-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
01237
Karol
Gmur
1976-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8664977
01195
Mirosław
Dzik
1971-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8003267
00090
Jerzy
Antonowicz
1968-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8636188
01208
Ewa
Wołek
1968-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8655942
01323
Marek
Pietrusiński
1956-01-01
KS Artemis, Wrocław
D92
8062655
01494
Radosław
Jaroszek
1994-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8640906
00704
Wojciech
Pachnik
1991-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
8210991
01690
Mariusz
Kramski
1970-01-01
UKS Energetyk, Dychów
F49
8414140
01402
Aleksander
Bernaciak
1983-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8000594
01311
Kinga
Chudzik
1997-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
886314
01528
Katarzyna
Piotrowska
1998-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8229147
00014
Bartosz
Rydliński
1985-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
2133798
01439
Marek
Skorupa
1996-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
502210
01716
Bartłomiej
Pyra
1979-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
886319
02462
Aleksandra
Polewka
2002-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
682424
01044
Jacek
Kozłowski
1963-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
1420644
02045
Lilianna
Porada
1998-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
8136034
01495
Urszula
Czerkawska
1962-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8007746
01406
Kostiantyn
Majasow
1983-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
502257; 8645187
01539
Zofia
Galla
1998-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8640921
01055
Jerzy
Deptuła
1959-01-01
UKS Energetyk, Dychów
F49
8640919
01554
Zbigniew
Hornik
1956-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8007222
02547
Jarosław
Krzyżostanek
1973-01-01
UKS Grom, Sokolniki
E11
8050888
02084
Robert
Porada
1972-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
1972223, 8136034
01625
Radosław
Piotrowski
1996-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8000386
01569
Anna
Matyba
1996-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8645198
01503
Edward
Pokora
1944-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
412004
02741
Anna
Pesta
2003-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8656100
01664
Zuzanna
Szrama
1997-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
8518305
01725
Krzysztof
Rzeńca
1996-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8229127
00225
Bogna
Wróblewska
1958-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
8638442
01624
Leszek
Andrzejewski
1959-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8516948
00026
Monika
Kajzer
1976-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
8655946
01564
Przemysław
Olech
1985-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
504401
01584
Michał
Garbacik
1995-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8638445
01508
Marcin
Biederman
1998-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8070598
01533
Włodzimierz
Dyzio
1961-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8650900
01496
Wacław
Czerkawski
1960-01-01
UKS Sparta, Czyżowice
S03
2036945
01620
Grzegorz
Lippa
1978-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
8024912
01724
Przemysław
Zuchmański
1998-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8646296
01626
Agnieszka
Porzycz
1984-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8080184
01392
Witold
Sochacki
1964-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
00226
Tadeusz
Wróblewski
1958-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
8636527
01936
Tomasz
Jurczyk
1994-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8640246
01853
Karol
Galicz
1986-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8198611
00132
Zbigniew
Łuński
1952-01-01
UMKS ORKAN, Ostróda
N61
413395
01802
Tomasz
Stryjak
1973-01-01
MKS Skarmat, Toruń
C32
889257
02611
Agnieszka
Leśnicka
2002-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
8008007
02108
Paweł
Janiak
1980-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8012844
02013
Artur
Staszak
1970-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8123777
02129
Piotr (jr)
Rzeńca
2001-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8229121
00234
Anna
Morawska
1993-01-01
Indywidualni Pomorskie
G00
8311093
01130
Krystian
Sędłak
1973-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
8012836
02064
Maciej
Jurczyk
1998-01-01
UKS Sparta, Czyżowice
S03
2028220
02858
Anna
Nowak
2006-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8270206
02068
Rafał
Mianowski
1973-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8270873
02106
Radosław
Bala
1980-01-01
MKS Pogoń Siedlce
W86
01990
Wioletta
Konkol-Klimczak
1980-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8521993
02109
Szymon
Ławecki
1978-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8655944
00484
Małgorzata
Wicha
1991-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8625548
02105
Bogdan
Bala
1954-01-01
MKS Pogoń Siedlce
W86
8500590
02127
Zbigniew
Bartos
2003-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8656097
01927
Natalia
Filipczak
2000-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
8640914
01758
Przemysław
Mossakowski
1960-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8091816
02576
Zuzanna
Kmieć
2003-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8500679
02606
Michał
Kruk
1999-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
8040112
02141
Jakub
Toborek
2003-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8030803
02126
Dariusz
Jachna
1973-01-01
UMKS ORKAN, Ostróda
N61
412252
02374
Lidia
Piwowar
2002-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
2127759
02267
Konrad
Forystek
1993-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8270193
02146
Róża
Spiliszewska
1973-01-01
KS Artemis, Wrocław
D92
412206
02032
Kacper
Kuca
1999-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8636525
02345
Maciej
Marcjanek
1981-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
505004
02947
Bartosz
Niebielski Jr
2001-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8000846
02451
Agata
Ludwiczak
1979-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
02434
Martyna
Miśkiewicz
1989-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8660530
02376
Mikołaj
Paterek
2003-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8062044
02572
Bartłomiej
Olszewski
2002-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8181202
02145
Piotr
Spiliszewski
1974-01-01
KS Artemis, Wrocław
D92
418326
02142
Magdalena
Mądra
1999-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
889181
01485
Magdalena
Wańczyk
1968-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
8006525
02370
Grzegorz
Nowak
2003-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8032788
02192
Maciej
Andrzejczak
2002-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
887252
02226
Mikołaj
Krawczyński
2000-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
7203701; 8650386
02361
Hubert
Świerczyński
1988-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
881105
02391
Lena
Chabiera
2003-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8444999
02490
Kinga
Pogoda
2002-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
2016481
02438
Piotr
Rzeńca
1970-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
02437
Włodzimierz
Gapiński
1964-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
02203
Oliwia
Kreft
1999-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
1410953
02202
Natalia
Dawidowska
1999-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8650816
02407
Joanna
Nitsch
1973-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8281200
02181
Jolanta
Wysocka
1956-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
8086619
02454
Dariusz
Wójcik
1967-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
1399036
02390
Emil
Biolik
2003-01-01
UNTS, Warszawa
W87
981644
02245
Anna
Bogucka-Jaroszek
1970-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
607807
02578
Wiktor
Muller
2004-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8040409
02581
Lidia
Mejza
2002-01-01
BUKOS, Stary Belęcin
P01
412298
02368
Tomasz
Deptulski
1965-01-01
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
G06
8631515
02504
Dominika
Niezgódka
2001-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
02781
Ilona
Powichrowska
2004-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
8181203
02577
Tomasz
Muller
1968-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8230568
02495
Grzegorz
Marcinkiewicz
1985-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8001097
02780
Kacper
Podworski
2005-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
8181204
02692
Ireneusz
Waluga
1974-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8030193
02366
Maria
Deptulska
2000-01-01
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
G06
8631442
02653
Jan
Sztranek
2003-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8002653
02779
Mikołaj
Wasilewski
2005-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
8195857
02641
Aleksandra
Oleszek
1999-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
8032162
02685
Kornel
Jaskuła
1984-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8404281
02725
Piotr
Niessner
1963-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8200663
02705
Hubert
Michalak
2002-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
02620
Marek
Forystek
1973-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8241073
02521
Tomasz
Chabiera
1976-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8093117
00429
Jan
Gliński
1940-01-01
UNTS, Warszawa
W87
02550
Joanna
Puternicka
1987-01-01
KInO ORIENTOP, Wrocław
D03
9870922
02724
Adam
Wroniak
1969-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8000591
02625
Mariusz
Torchała
1993-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
1170893
02691
Urszula
Trykozko
1969-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8072469
02657
Michał
Łubis
1985-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8026570
02651
Julia
Krempińska
2003-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8640908
02652
Piotr
Krempiński
1976-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8002652
02582
Patryk
Smektała
2003-01-01
BUKOS, Stary Belęcin
P01
424182
02346
Karolina
Pacek
1988-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
8000597
02687
Jacek
Mróz
1958-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
02460
Beata
Polewka
1971-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
2016952
02464
Jakub
Kucharczyk
2001-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
2021378
03001
Robert
Słomczyński
1972-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
02891
Izabela
Ratajczak
1982-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8650817
02935
Magdalena
Topór
2001-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8650894
02894
Agata
Michałowska
1978-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8122078
02981
Tomasz
Michalak
1969-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8180169
02843
Piotr
Buciak
1979-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8083886
02911
Hanna
Szczygieł
2007-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8201402
02986
Julia
Nyga
2002-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
2021374
02834
Katarzyna
Sypuła-Paciorek
1987-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8091822
03018
Igor
Kielak
1999-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
02840
Łukasz
Senderek
1977-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
03019
Sławomir
Kielak
1972-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8032069
02836
Weronika
Fortuniak
1998-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8646293
02857
Adam
Pesta
1969-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8518348
02922
Maria
Nowak
2003-01-01
KS Hades, Poznań
P02
2067839
02979
Andrzej
Skonieczny
1957-01-01
KInO ORIENTOP, Wrocław
D03
02838
Dominika
Wiecha
1998-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
02883
Maciej
Gostkiewicz
1974-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
2111028
02837
Ignacy
Słomczyński
2003-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8195834
02839
Bruno
Deredos
2001-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8195832
02980
Kacper
Michalak
2001-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8655941
02933
Przemysław
Czapla
1974-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8281274
02928
Piotr
Jurczyk
1969-01-01
UKS Sparta, Czyżowice
S03
2028215
02945
Bartosz
Niebielski
1971-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8032062
03049
Adam
Lisiak
2005-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8667264
02982
Dariusz
Bogumił
1977-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
1409336
02946
Hubert
Kielak
1996-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8032070
02952
Michał
Mazur
1983-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8500785
02925
Marcin
Mejza
2003-01-01
BUKOS, Stary Belęcin
P01
03046
Zuzanna
Gielec
2002-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8640927
02953
Katarzyna
Konc
1975-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8071027
03017
Bartosz
Nowak
1999-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
02991
Paweł
Wójcik
2005-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8664651
02853
Magdalena
Gruziel
1976-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
1409340
03192
Marek
Słoński
1969-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8172888
03060
Aleksandra
Dobroś
2004-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
8040123
03231
Łukasz
Kołodziejczyk
2003-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
2026141
03159
Karina
Daniluk
1972-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8110672
03193
Hanna
Pułczyńska
2005-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8050511
03195
Grzegorz
Wójcik
1974-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8158815
03290
Dominika
Kankowska
2001-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8010868
03201
Jakub
Żesławski
2005-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8073201
03242
Tomasz
Żak
1973-01-01
UKS Energetyk, Dychów
F49
8414136
03120
Krzysztof
Ukleja
2008-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8500250
03104
Jakub
Jończy
2003-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8071103
03230
Bartłomiej
Kołodziejczyk
2003-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
2016964
03199
Norman
Szymański
2006-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8198204
02177
Grzegorz
Biolik
1976-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8210276
03196
Tomasz
Bergier
1972-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
9102728
01827
Katarzyna
Ciesiółka
2000-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
9201008; 8645192
03108
Bogusław
Ciastek
1982-01-01
Indywidualny Mazowsze
W00
03253
Tomasz
Tkaczuk
1979-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8160579
02099
Agnieszka
Cych
1999-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
1399031; 8650821
03262
Karolina
Młynkowiak
2006-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8062023
03250
Natasza
Nikitczenko
1997-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8667263
03198
Eryk
Szymański
2004-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
03197
Adam
Szymański
1977-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8505422
03220
Anna
Wojtczak- Luter
1973-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
2057149
03121
Patrycja
Ukleja
2006-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8500251
03190
Antonina
Słońska
2007-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8000395
03305
Jacek
Gorczyca
1971-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8000834
03475
Marcin
Sikorski
2002-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
8032165
03298
Konrad
Koguciuk
1991-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
8667592
03358
Ireneusz
Towarek
1973-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
03313
Teresa
Bugaj
1968-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8000390
03307
Jacek
Borzyszkowski
1974-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8635800
03294
Piotr
Młynarczyk
1964-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8150264
03332
Damian
Hyla
2001-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
2035181
03366
Paulina
Dzwonkowska
2006-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
8062062
03433
Anna
Dyzio
1968-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
2074452
03363
Hanna
Perfikowska
2004-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8653296
03360
Diana
Wejtko
2007-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8001096
03484
Julia
Gonda
2004-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
7300459
00567
Zbigniew
Mańka
1954-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
8667600
03306
Magdalena
Gorczyca
1971-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8229202
03432
Tomasz
Czapla
1976-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8625255
02892
Paweł
Golinowski
1979-01-01
Indywidualny Dolnośląskie
D00
8648666
03300
Jarosław
Parys
1989-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
03308
Hanna
Szczerbik
1998-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
03406
Matylda
Leśniak
2004-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
2035177
03301
Łukasz
Nestorowicz
1985-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
8667598
03480
Katarzyna
Ślusarczyk
1989-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
8636522
03296
Jakub
Łącki
2006-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8106111
03557
Stanisław
Wołek
2004-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8000845
03491
Hanna
Sudoł
2003-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
889179; 8650388
03572
Mateusz
Gostkiewicz
2005-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
03459
Paweł
Słomka
1990-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
03556
Małgorzata
Wołek
1966-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8340034
03580
Marcin
Murek
2009-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
412422
03628
Oskar
Mordarski
2008-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
03565
Tymon
Netkowski
2007-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
03651
Pola
Niessner
2007-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8000393
03579
Emilia
Murek
2006-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8636184
03589
Kamil
Przyworski
1991-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8636516
03631
Filip
Zelek
2009-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
03625
Dawid
Kurnyta
2009-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
03602
Antoni
Chodlewski
2008-01-01
KS Kościelec, Chrzanów
K48
8032060
03506
Filip
Janowski
2005-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8080305
03644
Bogusz
Szuryga
2005-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
8667597
03558
Adam
Gąsiorowski
1989-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8071011
03624
Maksymilian
Król
2008-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
03479
Maciej
Woźniak
2002-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
03545
Paulina
Szczurko
2005-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8650885
03476
Karolina
Dammfeld
2002-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
8032166
03478
Magdalena
Ogrodnik
2003-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
03564
Marceli
Gajewski
2006-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
03574
Weronika
Klecha
2007-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8062022
03570
Wiktor
Rygielski
2007-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8666001
03575
Milena
Miś
2009-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8062029
03546
Wiktoria
Włodarczyk
2008-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8220948
03701
Tomasz
Zieliński
2007-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8000841
03655
Bogusława
Słońska
1976-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8229154
03073
Jędrzej
Pachnik
2006-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
8000568
02697
Andrzej
Wysocki
1951-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
8222893
03716
Joanna
Grabowska
1979-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8099122
03694
Przemysław
Jędras
1981-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
2067686
03702
Zofia
Nowak
2008-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8000828
03696
Aleksandra
Ciura
2001-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
504042; 8661597
03252
Marek
Kuryj
1978-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
9101303
03661
Artur
Dobiecki
1973-01-01
Indywidualni Zachodniopomorskie
Z00
8506836
03438
Rafał
Walicki
1978-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8270678
03714
Ewa
Ukleja
1980-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8260506
03712
Tomasz
Rzeńca
2008-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8412209
03742
Alida
Szymańska
1975-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8198202
03670
Stanisław
Płytnik
1966-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
03673
Rafał
Wójcik
1972-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
03369
Kamilla
Wojarska
1960-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8007228
03744
Magdalena
Baczulis
1977-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
9201347
03729
Dawid
Gładecki
2000-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
8664844
03733
Angelika
Chęcińska
1993-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8062048
03754
Marek
Kisłowski
2008-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
2133398
03672
Andrzej
Sadzikowski
1971-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
2090698
03699
Sławomir
Burchardt
1966-01-01
KS Hades, Poznań
P02
9202014
03726
Nina
Oleśniewicz
2003-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
03359
Michał
Towarek
2003-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
2016965
03660
Wojciech
Żesławski
1967-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8013660
03725
Jakub
Kubicki
2004-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
03698
Piotr
Zamiara
1981-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8303003
03143
Grzegorz
Doliński
1972-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8090572
03753
Rafał
Benesz
1975-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8060619
03841
Jan
Tywonek
2005-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
8093112
03865
Tobiasz
Wyrwa
2007-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8636186
03771
Natalia
Burak
2004-01-01
UKS Lotna, Zdzieszowice
O27
03832
Maja
Lamparska
2005-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8636994
03815
Maria
Klimkowska
2009-01-01
BUKOS, Stary Belęcin
P01
03846
Jakub
Kruk
2005-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
03807
Ryszard
Karski
1965-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
8368888
03845
Patrycja
Kiełb
2005-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
8062055
03775
Piotr
Obstoj
2002-01-01
UKS Lotna, Zdzieszowice
O27
03772
Adam
Dammfeld
2007-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
03819
Justyna
Smektała
1981-01-01
BUKOS, Stary Belęcin
P01
03835
Emilia
Domagała
2005-01-01
UKS Grom, Sokolniki
E11
2048188
03828
Jakub
Dobrowolski
2003-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
8150503
03933
Marcin
Grydziuszko
1975-01-01
UKS Energetyk, Dychów
F49
8646247
03926
Jan
Ciupa
2008-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8007227
03881
Wiktoria
Dutkiewicz
2008-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
8618338
03935
Szymon
Forystek
2008-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
1080905
03927
Marcin
Ciupa
1978-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8020578
03943
Bartłomiej
Maciejewski
2006-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
8092006
03913
Radosław
Jankiewicz
2008-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
2067683
03915
Jakub
Grajewski
2007-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
2127780
03959
Iga
Mikuła
2007-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8300107
03900
Jakub
Miłkowski
2006-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
03903
Marek
Marszałek
1966-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8653295
03730
Tomasz
Klasa
1966-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8229203
03907
Karol
Dąbrowski
2005-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
8093113
03960
Daria
Mikuła
2007-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8073012
03882
Michał
Jończy
2008-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
8058863
03889
Łukasz
Włodarczyk
1980-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8004609
03921
Jan
Dreger
2009-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
03909
Magdalena
Ciarkowska
1987-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
8160987
03934
Marcin
Sochacki
1974-01-01
UKS Energetyk, Dychów
F49
8260974
03944
Mikołaj
Maciejewski
1976-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8300176
03938
Jaśmina
Olejnik
2008-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8348977
03671
Zbigniew
Pokrzywiński
1987-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
03930
Paweł
Nowak
1977-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8012842
03950
Tomasz
Michalski
2008-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
4631779
03919
Antoni
Klamecki
2007-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
03920
Samuel
Gutkowski
2008-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
03922
Igor
Poteracki-Bendarczyk
2008-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
03879
Jakub
Wiśniewski
2007-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8281100
04056
Kamila
Kotlińska
2006-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
8062053
04011
Artur
Ważny
2005-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
2016282; 8062043
04022
Julia
Moszkowicz
2008-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8000389
04018
Piotr
Bublik
2005-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8000586
04044
Monika
Jakubowska
1991-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8648755
03986
Krzysztof
Ziółkiewicz
1965-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
04046
Piotr
Golinowski
2009-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8003382
03998
Jowita
Pudełek
2005-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8210905
04012
Michalina
Wysocka
2010-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8345992
04002
Wiktor
Kociuba
2008-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8420669
03988
Oskar
Szymański
2008-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8505419
04009
Karolina
Szafran
2009-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
04035
Amelia
Uciechowska
2006-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
8060202
04157
Dorota
Nogaj
2007-01-01
KS Hades, Poznań
P02
2067831
04094
Grzegorz
Matuszewski
1968-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
04080
Marzena
Wąsiewicz
1970-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8051070
01290
Maciej
Krzyżanowski
1973-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8005036
04151
Paweł
Chołody
1973-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8062047
04072
Wiktor
Gromadzki
2009-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8050709
04114
Yurii
Serdiuk
1999-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
8654367
04138
Przemysław
Witczak
1970-01-01
Indywidualny Mazowsze
W00
8025055
04081
Piotr
Wąsiewicz
1970-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8070620
04150
Jan
Meller
2009-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8229199
04143
Paweł
Pruszkowski
1978-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
04139
Nadia
Stempniewska
2008-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8220951
04162
Pavel
Svadlena
1975-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
7502000
04163
Michal
Svadlena
2001-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
9990101
04090
Wojciech
Kruk
2007-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
8008249
04098
Igor
Kulesza
2003-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
04079
Jerzy
Wąsiewicz
2005-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8050202
04158
Mariusz
Włodarski
1966-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
04145
Zuzanna
Osak
2011-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8650895
04142
Łukasz
Duda
2011-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8502522
04120
Ewa
Olejnik
1976-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8650888
04096
Jan
Bednarski
1998-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8032104
04152
Krzysztof
Chmarzyński
2007-01-01
KS Hades, Poznań
P02
04104
Weronika
Witońska
2007-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
04147
Maria
Marszałek
1974-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
8631695
04102
Kinga
Kostek
2008-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
2077835
04168
Hanna
Pabich
2011-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8071012
00093
Sławomir
Cygler
1990-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8003549
04146
Waldemar
Marszałek
1973-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
2032328
04124
Franciszek
Grosser
2005-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
04136
Marta
Gendek
2004-01-01
UNTS, Warszawa
W87
1414202
04144
Adam
Borek
2012-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8220953
04119
Kacper
Narożny
2007-01-01
UKS GOK, Galewice
E73
8664615
04073
Adam
Lenczowski
2008-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8261008
04251
Olga
Wasilewska
2008-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
8044693
04187
Klaudia
Witulska
2009-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
04190
Piotr
Perfikowski
1976-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8007736
04179
Katarzyna
Szafarewicz
2010-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8062064
04252
Małgorzata
Porzycz
2008-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8515505
04191
Aleksandra
Perfikowska
1974-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8090574
04200
Agata
Cieśluk
1973-01-01
SnRRON 'Tur Borówka' Katowice
S04
04235
Sylwia
Łukaszyk
1977-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
8517305
04261
Ronja
Fell
1993-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
8260715
04188
Patrycja
Pabian
1980-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
1413980
04248
Iga
Mikołajczak
2006-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
8200656
04229
Matylda
Pietrowska
2009-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
8111456
04186
Piotr
Wdowczyk
1983-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8099118
04217
Ryszard
Bartos
2009-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8007744
02367
Agnieszka
Deptulska
1971-01-01
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
G06
8001093
04189
Zuzanna
Halibożek
2009-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
04256
Mirosław
Machulak
1963-01-01
UNTS, Warszawa
W87
1414198
04263
Kordian
Pisarek
2006-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8640921
04193
Mieszko
Chachurski
2007-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8291207
04258
Dariusz
Polewski
1961-01-01
Indywidualny Opolskie
O00
8024911
04221
Jarosław
Trepczyński
1983-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
04198
Marzena
Borucka
1978-01-01
SnRRON 'Tur Borówka' Katowice
S04
04228
Dobrochna
Pietrowska
2002-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
8111789
04169
Dominik
Łubisz
2006-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8071013
04236
Maksymilian
Łukaszyk
2006-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
8516405
04266
Krzysztof
Jamrozik
1969-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8102102
04225
Julia
Prais
2006-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
8200612
04216
Jakub
Kaczyński
1978-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8110378
04234
Anna
Kaczmarek
1986-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
8121986
04215
Dominika
Bąkowska
1992-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8281192
04192
Maja
Roszak
1975-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8000574
04360
Marta
Sierkowska
2007-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8032154
04297
Stanisław
Pachnik
2003-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
8632433
04316
Ida
Zimoch
2010-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
04326
Andrzej
Moniak
1965-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8008251
04315
Zuzanna
Kozak
2009-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
04336
Konrad
Cegiełka
2009-01-01
UKS GOK, Galewice
E73
2086643
04277
Agnieszka
Grzywacz
1974-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8250374
04339
Paweł
Pudełek
1971-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8003253
04295
Hanna
Kuciel
2007-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8000774
04299
Antoni
Pachnik
2010-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
1396727
04282
Tomasz
Pawlak
1976-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8508068
04271
Piotr
Dargacz
1977-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8190824
04335
Oliwia
Żuczkowska
2007-01-01
UKS GOK, Galewice
E73
2086637
04353
Anna
Kulec
1990-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
04293
Szymon
Kurdziel
2006-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8062040
04348
Natalia
Gronostaj
2009-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
04338
Sławomir
Ciećwierz
1979-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8270379
04346
Julia
Staniec
2008-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8062039
04272
Iwona
Lamparska
1973-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8012083
04327
Honorata
Zając
1986-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
04349
Piotr
Kaczyński
1984-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8280284
04357
Daniel
Bekier
2007-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
04408
Dawid
Pióro
2007-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8229144
04431
Jakub
Kiersztyn
2008-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8229136
03895
Zbigniew
Klawczyński
1962-01-01
MKS Skarmat, Toruń
C32
8000569
04414
Marek
Filipiak
1973-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8000830
04361
Oliwia
Sudak
2007-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8032122
04406
Adam
Wiśniewski
2010-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8095410
04379
Mariusz
Sitnicki
1977-01-01
Indywidualny lubuskie
F00
8648674
04416
Oliwia
Uciechowska
2009-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
8132009
04391
Lena
Janiak
2007-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8007386
04441
Antoni
Wasilewski
2008-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
8093111
01574
Wiesław
Prozorowski
1968-01-01
LKO, Leszno
P40
04444
Paweł
Pękal
2010-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8201403
04412
Monika
Ner
1983-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
04435
Janusz
Bączek
1967-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
04415
Mateusz
Filipiak
1998-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8001423
01504
Piotr
Ratajczak
1969-01-01
UMKS ORKAN, Ostróda
N61
7010626
04398
Marta
Bielecka
2008-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8004714
04440
Ziemowit
Wójcik
2006-01-01
KInO ORIENTOP, Wrocław
D03
04372
Martyna
Śmigielska
2008-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
2139263
04097
Krystyna
Janiczek
1974-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
2801203
04195
Sławomir
Mysza
1976-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
04402
Łukasz
Łubisz
2009-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8078077
04768
Zbigniew
Bąk
1982-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
04646
Filip
Wodzicki
2007-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8006542
04826
Iwona
Sztranek
1974-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
2043890
02223
Agnieszka
Mazurek
2001-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8007379
04764
Natalia
Gruchala
1996-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8261196
04268
Blanka
Breksa
2010-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8006519
04829
Lev
Dubro
2006-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8650883
04274
Anna
Szewczykowska
1980-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8220380
03107
Tomasz
Rekowski
1970-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
7202407
04839
Jakub
Maciaś
2009-01-01
UNTS, Warszawa
W87
02080
Józef
Forystek
1966-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8066318
04497
Nikodem
Tadejewski
2012-01-01
UMKS ORKAN, Ostróda
N61
8505412
04812
Wojciech
Bieńkowski
2010-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
03555
Andrzej
Wołek
1964-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8200600
04498
Janina
Banach
1976-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
8122376
04836
Przemysław
Kraszewski
1997-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8648667
04737
Szymon
Ładomirski
2009-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
8140609
04752
Weronika
Jucha
2007-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
8062052
02679
Igor
Błachut
1973-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8030173
04746
Błażej
Meller
1984-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8229198
04715
Adam
Król
1980-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
8032097
04840
Mateusz
Ryska
2001-01-01
UNTS, Warszawa
W87
04838
Dariusz
Szrama
1996-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
8006529
04765
Mateusz
Danowski
1999-01-01
UNTS, Warszawa
W87
1403087
04388
Jakub
Domagała
2008-01-01
UKS Grom, Sokolniki
E11
8003545
04818
Michał
Bek
1981-01-01
Indywidualny Łódzkie
E00
8004713
04773
Marcin
Siwek
1986-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
7021212
04093
Bartosz
Stopczyński
2006-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8220606
03695
Wojciech
Serocki
1975-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
2103961
04825
Ignacy Tadeusz
Gajda
2008-01-01
UNTS, Warszawa
W87
04751
Honorata
Wojciechowska
2008-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
8062051
04816
Jędrzej
Bączek
2010-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
8661592
03569
Mikołaj
Pękal
2007-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
04841
Jakub
Palak
2009-01-01
UNTS, Warszawa
W87
03664
Bartosz
Kotkowiak
2006-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
8383222
04785
Kajetan
Kociuba
2006-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8003946
04775
Paweł
Smoliński
2009-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
04822
Arkadiusz
Jakubczyk
1999-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
8503982
04824
Jacek
Żmij
1975-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
8007765
02885
Zbigniew
Mądrzyński
1956-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8000573
04792
Mikołaj
Niedzielski
2010-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8062025
04815
Piotr
Stolarek
2006-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8008230
04494
Paweł
Ślusarczyk
2009-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8008229
04748
Małgorzata
Biskupska
2010-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8006535
04786
Wojciech
Rusinek
2007-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
8260718
06260
Zuznanna
Dorożyńska
2012-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
04827
Paweł
Sztranek
1970-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
1407621
04846
Dariusz
Lemańczyk
1973-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8070673
04854
Julia
Fankidejska
2011-01-01
UKS Włóczykij, Osiek
G05
2118331
04885
Krystian
Kość
2008-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
04864
Marcin
Mikosza
1978-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8250678
04900
Filip
Małek
2005-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8200509
04892
Agnieszka
Margol-Szuwara
1980-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
8418948
04889
Wojciech
Pustkowski
1978-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8203504
04873
Konrad
Siudek
1977-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
04904
Amelia
Bohne
2010-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8229169
04909
Karol
Gorzelniak
1983-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8666002
04876
Magdalena
Nowak
1977-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
04895
Kacper
Banach
2008-01-01
WKS Grunwald, Poznań
P69
00143
Jacek
Nowak
1976-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8100276
04861
Kacper
Grabarz
2011-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
04907
Małgorzata
Kopytko
1982-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8667181
04845
Witold
Kubisiak
2002-01-01
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
E02
8210454
04869
Agnieszka
Siudek
2003-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
04877
Marta
Wojczyk
2005-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8007226
04856
Piotr
From
1983-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8091814
02726
Jan
Byrczek
2000-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8062035
04648
Marcin
Szczygieł
1971-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8229197
04870
Hanna
Nowak
2007-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8339355
04857
Krzysztof
Pacyna
1973-01-01
UKS Energetyk, Dychów
F49
8001098
04871
Julia
Siudek
2006-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8339357
04865
Ewelina
Mikosza
1982-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8020982
04740
Julia
Lewkowicz
2007-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
8032127
04891
Adrian
Kopczyński
1987-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
04878
Mateusz
Grzymkiewicz
2008-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8623612
04354
Damian
Kiełbasa
1987-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
04880
Zofia
Rawecka
2007-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8339310
04912
Nina
Skóra
2009-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
04749
Tymoteusz
Zasadzki
2010-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8006531
04913
Mariia
Burban
2009-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
04903
Zofia
Gorzelniak
2010-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8032144
04893
Piotr
Szuwara
1978-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
04884
Karolina
Kardasz
2011-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8229217
04874
Krzysztof
Siudek
2009-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8618390
01105
Piotr
Wierciński
1956-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
8000382
04905
Przemysław
Szarlik
1970-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
8006538
04917
Filip
Sulich
2011-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
04788
Mateusz
Żuchowski
2007-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
8260719
04890
Barbara
Różycka-Pustkowska
1979-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8203503
04573
Andrzej
Domagała
1980-01-01
UKS Grom, Sokolniki
E11
2048143
04651
Olga
Kraszewska
2007-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8000776
04915
Miłosz
Staśkiewicz
2009-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8409263
04916
Maciej
Tomala
2009-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8007386
04886
Andrzej
Niewieczerzał
1981-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
04887
Sebastian
Włóka
1987-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
06262
Patryk
Janczyk
1999-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
06261
Kacper
Janczyk
2011-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
04013
Dariusz
Bączek
1965-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
8007387
02509
Marek
Szczepański
1954-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
8651327
04847
Aleksandra
Lemańczyk
1973-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8221973
04779
Eryk
Szuwara
2010-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
04650
Aniela
Jażdżyk
2009-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
04732
Paweł Jakub
Paruch
2006-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8229209
04923
Andrzej
Magier
1986-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
04955
Piotr
Małek
1976-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8076109
04926
Mikołaj
Małek
2008-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8080626
04952
Julia
Kowal
2009-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
8008233
04928
Artur
Uryga
2010-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8051001
04495
Dawid
Migacz
2007-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8505405
04970
Zygmunt
Wronicz
1944-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
2103970
04957
Stanisław
Jaworski
2010-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
2118337
04965
Alicja
Trzasko
2008-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8121008
04966
Martyna
Trzasko
2011-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8010311
04954
Amelia
Kaczyńska
2011-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8110107
04496
Piotr
Wyznakiewicz
2009-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8024905
04939
Bartosz
Malinowski
2010-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8032065
00142
Romuald
Miszewski
1954-01-01
Indywidualni Pomorskie
G00
8003548
04653
Janusz
Gliszczyński
1974-01-01
Indywidualny Wielkopolskie
P00
887086
04950
Jan
Kowalik-Motyka
2011-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
8008236
04959
Marcin
Słowik
1985-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
04934
Michał
Koziak
2007-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
8315333
04936
Kamil
Matwiejczuk
2011-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
04956
Justyna
Małek
1975-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8140475
04925
Mieczysława
Pakulska
1986-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8250886
04958
Antoni
Jaworski
2009-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
2118338
04973
Joanna
Nikołajuk
1983-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
8664862
04974
Bartosz
Nikołajuk
1981-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
8130681
04960
Oksana
Klimczak
2009-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8013959
04938
Wojciech
Malinowski
2007-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8032067
04963
Klemens
Czok
2005-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
00718
Piotr
Cych
1968-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8091968
04935
Nina
Grochal
2009-01-01
KS Kościelec, Chrzanów
K48
8032053
04921
Aleksandra
Szaturska
2001-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8198205
04976
Julia
Ruchała
2009-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
8008238
04924
Natalia
Pakulska
2009-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8212009
04933
Zofia
Kaszowska
2007-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
04919
Aleksander
Szutko
2012-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8650896
04969
Urszula
Zelek
1984-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
04931
Bartłomiej
Paruch
2011-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8229216
04370
Sławomir
Frątczak
1984-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8270584
04961
Krzysztof
Lechniak
1978-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
06282
Kacper
Kromoliński
2012-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
06281
Aleks
Nowak
2015-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
06280
Adrinna
Wilkońska
2016-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
06279
Szczepan
Rabiega
1975-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
06288
Tomasz
Szutko
1978-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
06294
Nadia
Zamora
2016-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
06292
Liliana
Wiktor
2016-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
06289
Emilia
Kęska
2016-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
05062
Diana
Chilimoniuk
2006-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8032067
04941
Marta
Jurek
2009-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
8136024
04945
Michał
Lendzioszek
1982-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8206969
00376
Agata
Olejnik
1994-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8646294
04951
Wiktoria
Szala
2010-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
8008234
04763
Jonas
Ferenc
2001-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8646130
04920
Natan
Szymanowski
2011-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8220955
04971
Alicja
Dorochowicz
1997-01-01
MKS Skarmat, Toruń
C32
02690
Zuzanna
Szymańska
1977-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8000599
06295
Leon
Maciaczyk
2013-01-01
KS Hades, Poznań
P02
06269
Laura
Wiatr
2011-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
06268
Antoni
Walczak
2012-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
06267
Emilia
Trzeszczak
2008-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
06296
Igor
Wyrzykowski
2017-01-01
KS Hades, Poznań
P02
06266
Tatiana
Trzeciak
2011-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
06264
Samuel
Lorenc
2015-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
06263
Lena
Kowalczyk
2015-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
06297
Jan
Kużaj
2011-01-01
KS Hades, Poznań
P02
06277
Amelia
Ślubowska
2008-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
06299
Natalia
Nogaj
1979-01-01
KS Hades, Poznań
P02
06276
Wiktoria
Kijewska
2004-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
06275
Mikołaj
Dawid
2007-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
06272
Patryk
Wysocki
2007-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
06271
Karol
Skisiały
2004-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
06285
Wiktoria
Kromolińska
2013-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
06304
Karmen
Karbownik
2014-01-01
KS Tęcza, Brzezia Łąka
D05
06301
Tadeusz
Marciniak
2015-01-01
KS Tęcza, Brzezia Łąka
D05
06300
Alicja
Dworak
2016-01-01
KS Tęcza, Brzezia Łąka
D05
06305
Paulina
Chyćko
1993-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
06306
Mariusz
Gąsiorowski
1996-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
06278
Kornel
Koniszuk
2015-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
332522
06298
Sławomir
Kużaj
1986-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8508126
03906
Bartłomiej
Małecki
1979-01-01
Indywidualny lubuskie
F00
8501431
05841
Justyna
Seń
2012-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
2048193
06311
Hubert
Puka
1971-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
06309
Wiktoria
Kycko
2012-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
06308
Oliwia
Pasieka
2010-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
06307
Katarzyna
Kulik
1975-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
6310
Bartłomiej
Oryszczak
1981-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
06317
Natalia
Sornat
2015-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
06316
Paweł
Sornat
1986-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
06323
Antoni
Mądraszek
2017-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
06322
Julia
Kasprowiak
2017-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
06313
Aleksander
Zieliński
2013-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
06312
Robert
Szerlowski
2014-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
06314
Sonia
Kurp
2016-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
06315
Bianka
Kurp
2013-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
06324
Husiev
Semen
2017-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
06319
Alicja
Wesoła
2018-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
06318
Leon
Wesoły
2019-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
06325
Izabela
Musiał
1963-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
04520
Julia
Hebda
2010-01-01
KS Kościelec, Chrzanów
K48
8032056
06327
Zuzanna
Owcarz
2014-01-01
KS Kościelec, Chrzanów
K48
06326
Rafał
Owcarz
1986-01-01
KS Kościelec, Chrzanów
K48
06328
Jan
Ławecki
2010-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
06329
Tomas
Novotny
1970-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
05000
Igor
Jańczak
2009-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
05042
Hanna
Oleśniewicz
2009-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
05013
Igor
Górski
2008-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
8229172
04994
Patryk
Chmura
2008-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
8080904
05009
Hanna
Król
2011-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
2037825
05046
Bruno
Pietrzak
2010-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8062021
05028
Teodor
Czok
2007-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
02549
Jacek
Wieszaczewski
1985-01-01
KInO ORIENTOP, Wrocław
D03
852702
03918
Bartosz
Chmielowski
2005-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
1419855
05048
Ignacy
Knop
2012-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
04351
Grzegorz
Droń
1979-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
2133395
05015
Marta
Marszałek
2009-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8500252
03568
Paweł
Perfikowski
2007-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8271107
00113
Marek
Wołowczyk
1963-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8000836
05002
Dariusz
Nadera
1968-01-01
CX80 Kalisz
P04
8195856
04998
Julia
Kiczka
2009-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
00485
Iwona
Wicha
1987-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
8004850
04995
Jarosław
Chmura
1971-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
05024
Antoni
Trzeciak
2008-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8195833
05018
Magdalena
Szydłowska
2009-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8148612
04985
Marek
Kociuba
1980-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8010869
05040
Emilia
Kwoczała
2009-01-01
UKS Lotna, Zdzieszowice
O27
04981
Alan
Wróblewski
2009-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
05007
Bernd
Wollenberg
1948-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
8088081
04993
Marcin
Marcinkiewicz
1973-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8010973
04990
Piotr
Suchenia
1980-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8083122
05005
Piotr
Bąk
1978-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8007384
05003
Agata
Nadera
1969-01-01
CX80 Kalisz
P04
8160375
05025
Zofia
Wojczyk
2009-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8220380
05006
Sebastian
Fleiss
1996-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
8088082
05034
Wiktoria
Matusiak
2009-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
04074
Jan
Lenczowski
1976-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8050976
05041
Edyta
Broszczak
2009-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
05047
Hanna
Paterek
2009-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8229162
05011
Martyna
Durka
2007-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
8032140
04943
Szymon
Kracjarz
2008-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
8631701
04999
Klaudia
Trzeciak
2009-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
8091403
05049
Anna
Waśko
2009-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
8200977
04654
Monika
Ciupa
1978-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
04800
Anastasiia
Tsymbal
2008-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
04783
Maja
Nikołajuk
2007-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
8013972
04997
Dominika
Janicka
2009-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
01308
Marzena
Rycerska
1975-01-01
KS Artemis, Wrocław
D92
361841
06270
Ivo
Wolski
2012-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
06265
Agata
Stępień
2009-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
06274
Bartosz
Jurski
2006-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
06273
Maciej
Łosiewicz
2007-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
06287
Joanna
Nowak
1984-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
06286
Wojciech
Horbik
2015-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
06283
Marcin
Konieczny
2013-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
06293
Rafał
Pytel
2016-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
06291
Kinga
Puchal
2016-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
06290
Antoni
Dębski
2016-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
06302
Bernard
Kłodowski
2015-01-01
KS Tęcza, Brzezia Łąka
D05
06321
Zofia
Szopińska
2017-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
06320
Oskar
Tomczyk
2017-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
04506
Kinga
Rygielska
2005-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8013941
05052
Antonia
Roman
2010-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8013932
04230
Bartosz
Białasik
2007-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
03326
Krzysztof
Wroniak
2004-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8000596
04082
Urszula
Wąsiewicz
2007-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8070511
01121
Krzysztof
Wojarski
1960-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8024910
06259
Maja
Ambroż
2011-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
00684
Kuba
Drągowski
1990-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
8628698
04021
Natalia
Kurtycz
2005-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8000583
03592
Cezary
Stroiński
1974-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8636520
04848
Antonina
Rokita
2008-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8190908
05063
Paweł
Chilimoniuk
1974-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8032069
05055
Daniel
Szulc
1988-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
04220
Franciszek
Trepczyński
2009-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8007743
00167
Marlena
Wieleba
1988-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8271088
04413
Agnieszka
Filipiak
1975-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8430043
03281
Franciszek
Łagoda
2003-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8024886
03646
Julia
Biskupska
2008-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8000584
02461
Julianna
Polewka
2006-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
2021377
05054
Kinga
Saganowska
2009-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
8007739
03823
Patryk
Marszałek
2005-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
8631676
03554
Antonina
Mianowska
2007-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8131207
05051
Zofia
Sądej
2008-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8001128
03860
Mikołaj
Kaczocha
2005-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
02906
Szczepan
Fiedorowicz
1976-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8220956
04250
Łukasz
Krupa
1990-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8120690
03929
Michał
Nowak
2003-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8646295
04760
Jagoda
Porada
2008-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
8200899
04655
Marta
Komorowska
2005-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8667262
03584
Katarzyna
Durzyńska
1992-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8636511
03962
Maja
Kula
2007-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8002349
03700
Tymoteusz
Bultrowicz
2006-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8062045
04141
Kornelia
Duda
2009-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8220950
03200
Mateusz
Żesławski
2004-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8043200
04394
Alicja
Kruczkowska
2008-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
8136007
04105
Wojciech
Kielnierowski
2006-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8071012
06284
Szymon
Horbik
2012-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
06303
Dorota
Marciniak
2018-01-01
KS Tęcza, Brzezia Łąka
D05
00087
Paweł
Krzemiński
1982-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8032141
04657
Grzegorz
Ledzion
1971-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8093119
04500
Tymoteusz
Rożniata
2011-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
01940
Michał
Marte
1975-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
7081975
05135
Maciej
Urbaniak
1993-01-01
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
K05
00330
Maria
Pabich
1982-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8033071
05075
Nina
Wójtowicz
2011-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
8006523
05065
Konrad
Rubaj
2008-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8509235
05070
Alicja
Włodarczyk
2015-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8032151
05097
Hanna
Rawecka
2010-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8007742
05134
Katarzyna
Urbaniak
1988-01-01
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
K05
05066
Maurycy
Rubaj
2011-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
05147
Grzegorz
Surma
1983-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8301103
05137
Adam
Gruca
1996-01-01
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
K05
01330
Marcin
Ciszek
1976-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8654383
05162
Jeremiasz
Bruzi
2011-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05091
Arina
Oliinyk
2013-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8003916
05096
Maria
Biskupska
2013-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8003384
05158
Aleksander
Klejna
2015-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05092
Olga
Walaś
2011-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8229149
04803
Stanisław
Drapella
2007-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8011107
05068
Karol
Marszałek
2012-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
7170512
05080
Michalina
Iwanowska
2009-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8278029
05084
Helena
Depta
2010-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8003917
05064
Iga
Sandomierska
2009-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8072538
04508
Dominika
Rożniata
2008-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
03562
Maciej
Sztranek
2006-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8071025
05121
Filip
Suliga
1996-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
8037101
05099
Katarzyna
Malczewska
2012-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8618391
03160
Mateusz
Pańkowski
1984-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
8501714
05132
Bartosz
Deda
2010-01-01
KS Kościelec, Chrzanów
K48
8032059
05078
Patryk
Wyrzykowski
1985-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8229205
05069
Eliza
Trela
2013-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8500626
05095
Weronika
Gumula
2013-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
1010879
05150
Pola
Ciborowska
2013-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05149
Borys
Ciborowski
2013-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
04804
Witold
Lemańczyk
2009-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8230409
05145
Roger
Sikora
1979-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8260179
05130
Tomasz
Kunikowski
1988-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
8037110
05107
Kacper
Kość
2012-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8229212
05133
Małgorzata
Wala
2010-01-01
KS Kościelec, Chrzanów
K48
8032055
03142
Krystyna
Galicz
1951-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
1951826
04509
Jakub
Jędras
2011-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8091815
05081
Jakub
Ciniecki
2010-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
05082
Michał
Wysocki
2010-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
04726
Oliwia
Hetnar
2009-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
8090517
05076
Gabriel
Lipiec
2010-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
05071
Barbara
Szydłowska
2014-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8500617
05073
Adam
Szulc
2012-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8500634
05127
Aleksandra
Saganowska
1975-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
8005037
05152
Lena
Konieczna
2014-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05155
Alicja
Zmitrowicz
2012-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05122
Tomasz
Tomecki
1979-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
8037105
05123
Andżelika
Wiktorska
1981-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
8037103
04505
Klaudia
Marciniak
2010-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8201056
05161
Martyna
Bocian
2012-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05140
Marta
Kapołka
1988-01-01
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
K05
05141
Hanna
Kapołka
1993-01-01
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
K05
05142
Adam
Stalka
1995-01-01
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
K05
05216
Łukasz
Gos
2012-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
05225
Natalia
Hyla
2008-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
04806
Andrii
Honhalskyi
1985-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8007382
05243
Marta
Mazur
2014-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8044574
05242
Matylda
Mazur
2016-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8044575
05246
Paula
Wejtko
2012-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8001096
05213
Pia
Breksa
2015-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
1010884
05247
Alicja
Marciniak
2012-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
2102489
05180
Jan
Macul
1959-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8105283
05187
Krystian
Król
2012-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
04503
Jakub
Misiewicz
2009-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
05186
Bartłomiej
Zelek
2012-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
05184
Tomasz
Rychłowski
1980-01-01
KS Kościelec, Chrzanów
K48
8009313
05205
Sławomir
Uryga
1977-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8626995
05249
Igor
Maślanka
2013-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
05230
Hanna
Wiktor
2013-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
05239
Apolonia
Buczek
2010-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
04576
Robert
Owsiak
1974-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8110405
05204
Anna
Klaus Uryga
1975-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8658324
05248
Emil
Maślanka
2010-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
05226
Bogumiła
Hyla
1974-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
05224
Alicja
Jabłońska
2008-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
05200
Adam
Uryga
2012-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8120528
05229
Dominik
Sułkowski
2012-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
05201
Tomasz
Przybyło
1976-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8093108
05196
Michał
Moszkowicz
2011-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8006532
05241
Sara
Lorenc
2011-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
887245
05236
Paweł
Kielnierowski
1976-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8653291
05214
Małgorzata
Lubkiewicz
1986-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8667601
05233
Marcin
Krawczyk
1983-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
2146554
05223
Aleksandra
Moszkowicz
2013-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8006533
05208
Jakub
Przybyło
2012-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8509148
05237
Abigail
Jaros
2011-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
05238
Kacper
Kowalski
2013-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
05240
Mateusz
Lipiński
2010-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
05188
Nina
Dunikowska
2011-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
05250
Mateusz
Tengowski
2004-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
05198
Agnieszka
Pułczyńska
1971-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8013955
04507
Krystian
Chmielowski
2008-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
05203
Michał
Biskupski
1976-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8006534
04577
Leonidas
Tufekcis
2008-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8200809
02210
Bartłomiej
Krasuski
1970-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8040670
05228
Marcin
Pilipczuk
1985-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8230543
04807
Olha
Honhalska
1997-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8007383
05279
Dawid
Sikora
2008-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8516449
05272
Sebastian
Wojczyk
1979-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05284
Andrzej
Patrejko
1979-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8032156
05267
Wojciech
Ciupa
2014-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8007745
05308
Piotr
Madejek
1982-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
05303
Andrzej
Gorajski
1949-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8024887
02409
Aleksandra
Nitsch
2003-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8280803
05287
Klara
Paszyńska
2015-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8093100
05257
Tomasz
Koczko
1962-01-01
MKS Skarmat, Toruń
C32
9201531
05019
Wanessa
Trela
2009-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8148613
01717
Przemysław
Hajdas
1980-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
1431999
05093
Emilia
Walaś
2013-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8229143
05318
Renata
Łaska
1964-01-01
Indywidualny Mazowsze
W00
8229190
05260
Barbara
Słomka
2019-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
04578
Kacper
Kuźma
2010-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8101117
05254
Krzysztof
Wojciechowski
1974-01-01
MKS Skarmat, Toruń
C32
8135791
05292
Sylwia
Żmij
1975-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
8007756
04579
Elżbieta
Kuźma
1984-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8010284
05286
Hanna
Trepczyńska
2011-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05310
Izabela
Grodzicka
1989-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
8012825
05271
Artur
Gielec
1975-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
04510
Wojciech
Droń
2010-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8130910
05256
Wojciech
Kluska
1968-01-01
MKS Skarmat, Toruń
C32
8136020
05275
Aleksandra
Kurnyta
2012-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
05285
Adrian
Horoszkiewicz
1992-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05306
Władysław
Mioduszewski
2006-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
2133387
05258
Katarzyna
Lemke
1981-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8183124
05251
Waldemar
Fijor
1958-01-01
MKS Skarmat, Toruń
C32
430901
05264
Justyna
Panaszek
1989-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
8007399
05309
Grzegorz
Sioma
1977-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
04580
Michał
Maślanka
1981-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
05304
Krzysztof
Wojtczak
1972-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8654382
05311
Julia
Dżumaga
2011-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
8082011
04581
Mateusz
Maślanka
2008-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8366997
05274
Katarzyna
Moroz-Gołacka
1979-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
04502
Gabriela
Rombel
2010-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8140310
05319
Tomasz
Łaski
1965-01-01
Indywidualny Mazowsze
W00
8229191
04665
Wiktor
Młynarczyk
2010-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05266
Ireneusz
Hebda
1976-01-01
KS Kościelec, Chrzanów
K48
886350
05323
Aleksandra
Dobosz
2003-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
8037111
05321
Seweryn
Górski
2010-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
8195858
05322
Marcel
Sobiepanek
2012-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
2033042
05332
Justyna
Frączek-Bogacka
1978-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
04512
Sebastian
Janas
1974-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
2035286
05350
Zuzanna
Łabędzka
2010-01-01
UKS Energetyk, Dychów
F49
8512397
05039
Oliwier
Matusiak
2009-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
05336
Mateusz
Hawryłkiewicz
2011-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
00915
Justyna
Zbroja-Nowak
1980-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8000829
05330
Zofia
Kosińska
1980-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8013950
04149
Katarzyna
Jędrowska
1990-01-01
KS Hades, Poznań
P02
7203781
00903
Dariusz
Konarczak
1984-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8000832
05349
Lena
Menartowicz
2011-01-01
UKS Energetyk, Dychów
F49
05362
Aleksander
Domarus
2007-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8618330
05352
Zofia
Chmielecka
2017-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05351
Dagmara
Dziemidowicz
2013-01-01
UKS Energetyk, Dychów
F49
04582
Józef
Owsiak
2011-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8201104
05329
Piotr
Wolny
2012-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
2044870
05326
Justyna
Labęda
1983-01-01
KInO ORIENTOP, Wrocław
D03
05343
Krzysztof
Kuźma
1983-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8301183
05344
Magdalena
Tkaczuk
1986-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
7900030
00907
Remigiusz
Nowak
1972-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8000833
05358
Edward
Kożyczkowski
1985-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8062050
01222
Barbara
Nowak
1970-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8516404
03675
Elżbieta
Golinowska
1980-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8636514
04287
Aneta
Bańska-Bodziona
1979-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
8648669
05342
Grzegorz
Kiewra
2009-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8091029
05376
Olga
Benesz
2011-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05355
Andrzej
Kussowski
1974-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8092774
05324
Adrian
Zimerman
1981-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
04515
Aleksander
Janas
2009-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
338919
05394
Weronika
Seweryn
2010-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
8032108
05393
Grzegorz
Seweryn
1985-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
05389
Franciszek
Bultrowicz
2011-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8229206
05426
Agata
Kufel
1988-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
05215
Mikołaj
Kizerwetter
2010-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8664619
05399
Paulina
Kowal
2010-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
8008232
05468
Marta
Wilczyńska-Frąckowiak
1992-01-01
KS Hades, Poznań
P02
2067836
05401
Konrad
Zięba
2010-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
8008235
05469
Patryk
Frąckowiak
1992-01-01
KS Hades, Poznań
P02
2067837
00369
Piotr
Chmielecki
1987-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05463
Jakub
Buczma
2010-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8007757
05432
Kacper
Styrylski
2012-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
05421
Nikodem
Tetich
2011-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
05425
Jakub
Józefowicz
2012-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
05462
Mirosław
Marek
1978-01-01
Indywidualni Podkarpackie
R00
8229156
05434
Zuzanna
Chałupka
2008-01-01
UKS Grom, Sokolniki
E11
2048154
05420
Hanna
Nalepa
2010-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
02091
Agnieszka
Lisewska
1998-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
1397548
05439
Krzysztof
Czerepiuk
1970-01-01
Indywidualny Kujawsko-Pomorskie
C00
05430
Paweł
Wyznakiewicz
1968-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
2133394
05438
Radosław
Balmowski
1976-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8099120
05404
Maria
Zajdowicz
2011-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
04514
Irena
Janas
1977-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
2035285
05409
Tymon
Zimerman
2011-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
05408
Julia
Ryczkowska
2011-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
05417
Ksawery
Lewandowski
2011-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
8032125
05261
Emil
Gromadzki
1977-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8300677
05377
Magdalena
Turska
1977-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8221177
05415
Krzesimir
Górski
2012-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
8032113
05402
Olga
Jamroży
2011-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
8008237
05464
Filip
Suprowicz
1982-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05441
Dariusz
Iwanowski
1978-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8284248
05459
Magdalena
Lemieszek
2012-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
05467
Pola
Suprowicz
2014-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05423
Łukasz
Józefowicz
2010-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
05460
Katarzyna
Lemieszek
2012-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
05458
Franciszek
Lal
2011-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
05461
Stanisław
Korulczyk
2011-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
05429
Piotr
Rusinek
1977-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8003257
05416
Maksymilian
Dominiczak
2011-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
05446
Wojciech
Fica
2011-01-01
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
E02
332555
05444
Mieszko
Gawałkiewicz
2010-01-01
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
E02
7210453
04586
Julita
Mordarska
2011-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
05466
Aleksander
Wikiel
2011-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05465
Oliwia
Wikiel
1984-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
04516
Agnieszka
Janas
2011-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
338917
04513
Małgorzata
Janas
2014-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
338916
04511
Karolina
Żmij
2004-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
8007756
05471
Łukasz
Jagielski
1983-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8032155
05472
Adam
Jagielski
2010-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8517304
05493
Mikołaj
Tur
2010-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
05507
Lidia
Sobieszek
2009-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
05499
Julia
Muchaczow
2010-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
05116
Tomasz
Sikora
1958-01-01
Indywidualni Zachodniopomorskie
Z00
8506824
05509
Adam
Rozumek
1977-01-01
UKS Energetyk, Dychów
F49
8512398
05491
Mikołaj
Niedbał
2010-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
05513
Wojciech
Zwoliński
2009-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
05515
Jadwiga
Sałacka
1980-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8234468
05477
Ewa
Romanow-Pękal
1971-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8664842
05531
Adam
Krefft
2009-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8024913
05517
Aleisa
Riabinin
1992-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8505423
05518
Iwona
Suchenia
1983-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8305180
05512
Jolanta
Zwolińska
1980-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8505419
05492
Sebastian
Bojko
2002-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8618344
05532
Wojciech
Kupisz
2009-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
05520
Hanna
Paulava
1992-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8182064
05522
Antoni
Kowalski
2008-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8007380
05373
Bartosz
Wyruszyński
2008-01-01
KB Piast, Międzyrzecz
F51
8229192
05496
Michaela
Patassiova
2002-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8670509
05506
Zofia
Sucharzewska
2010-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
05495
Sandra
Złośnik-Kraska
1993-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
1110259
05528
Tomasz
Towarek
2008-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
05510
Joanna
Sałacka
2008-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8032105
05511
Mateusz
Zwoliński
1980-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8505420
05521
Fabian
Wyrwa
2010-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8229171
05482
Zuzanna
Wiatrowska
2011-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
05490
Michał
Malinowski
1981-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8032068
05514
Bartosz
Zwoliński
2011-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8505421
05503
Inga
Żuchowicz
2008-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
8136022
05526
Julia
Bomersbach
2009-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
04587
Antoni
Bałaziński
2009-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
05505
Szczepan
Gajda
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8618323
05479
Tomasz
Iwańczuk
1988-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
04975
Martyna
Nikołajuk
2009-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
8013957
05529
Wojciech
Towarek
2010-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
05486
Wiktoria
Gościniak
2010-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
8028100
05485
Sebastian
Piller
1979-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05475
Hanna
Kaźmierczak
2010-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
05436
Hanna
Kamińska-Socha
1955-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8093115
05501
Jan
Dwojak
2011-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
8229155
05502
Katarzyna
Wojda
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8618322
05474
Zofia
Dzik
2010-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
428768
05504
Peter
Riabinin
1991-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8032064
05527
Wiktoria
Gozdek
2008-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
04791
Fabian
Młynkowiak
2010-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8032130
05534
Karol
Radomiński
1977-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
05487
Kacper
Gościniak
2010-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
02347
Ilona
Śliwczyńska
1978-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8121278
05580
Anna
Rokita
1973-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8180773
05582
Joanna
Staniak
2007-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8229122
05545
Justyna
Kosecka
1980-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8101280
05555
Sandra
Kubacka
2010-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
05554
Amelia
Kawecka
2010-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8410187
05569
Kalina
Jesionkiewicz
2014-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05543
Daria
Wróbel
2008-01-01
KS Hades, Poznań
P02
05575
Agata
Lesisz
1984-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8089645
05540
Kacper
Mazan
2016-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
8260715
05577
Łukasz
Muzioł
1983-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8013956
05571
Przemysław
Jesionkiewicz
1982-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8271187
05544
Rafał
Bartkowiak
1973-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8011073
05578
Zofia
Kaczyńska
2013-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8170713
05546
Dawid
Kędzierski
2008-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8032146
05576
Maja
Flanczewska
2005-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8515547
05557
Sławomir
Gos
1981-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
05560
Paulina
Filipek
2008-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
1419988
05559
Robert
Filipek
1977-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
8001024
05592
Krzysztof
Borek
1979-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8064597
05595
Wiktor
Omer
1991-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
8037107
05564
Krzysztof
Tomaszewski
1966-01-01
CX80 Kalisz
P04
2033041
05588
Aliaksandr
Paulau
1992-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
682473
05598
Szymon
Pieńkowski
2001-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
8504003
05599
Przemysław
Wojarski
2013-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
05603
Jerzy
Szymański
2012-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05561
Błażej
Lipiec
2013-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
05585
Dagmara
Sierocka
2014-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8500619
05563
Monika
Tomaszewska
1968-01-01
CX80 Kalisz
P04
1422867
05583
Paweł
Staniak
2007-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8229175
05549
Igor
Pokorski
2007-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8136015
05586
Szymon
Lewicki
2011-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8079952
05581
Hanna
Kussowska
1973-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8141073
03887
Magdalena
Miłaszewicz
2007-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8220947
05594
Piotr
Pielach
1982-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
8005033
00076
Grzegorz
Krochmal
1959-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8280359
04828
Janina
Mioduszewska
2011-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
7207195
05600
Liilianna
Serocka
2012-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
05604
Jerzy
Miziołek
2011-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8100770
05552
Brunon
Sagrera
2012-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
219515
05584
Izabela
Borowiec
2011-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8105271
05579
Szymon
Gromadzki
2011-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8516949
05602
Makary
Szymański
2011-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05597
Jakub
Banaszek
1982-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
8503991
05542
Patryk
Piotrowski
2011-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8183121
05551
Leon
Sagrera
2012-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
05570
Madga
Jesionkiewicz
1986-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8280486
05541
Wiktoria
Piotrowska
2009-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8183120
05553
Michał
Kawecki
2009-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
05538
Monika
Gołębiowska
1995-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
05533
Michalina
Biszczanik
2009-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
05606
Jan
Mazurek
1968-01-01
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
G06
8119522
05605
Maciej
Mazurek
2006-01-01
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
G06
8119511
03724
Maja
Skorupa
2004-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8008253
05566
Mariusz
Buchnajzer
1970-01-01
CX80 Kalisz
P04
8063509
05547
Sebastian
Pabich
2012-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8500221
02178
Agnieszka
Biolik
1977-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8197778
01663
Jarosław
Lickiewicz
1964-01-01
Indywidualny Podlaskie
B00
8103045
05593
Marta
Sipak
1986-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
8006527
04164
Gabriela
Podgórska
2009-01-01
KS Kościelec, Chrzanów
K48
8032052
05645
Lena
Buczma
2011-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05077
Aleksandra
Wala
2008-01-01
KS Kościelec, Chrzanów
K48
8032054
05500
Maja
Ładomirska
2011-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
05620
Aurelia
Radtke
1972-01-01
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
G06
8119511
05608
Ignacy
Białogrodzki
2009-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8660494
05601
Maria
Szymańska
2012-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05609
Maria
Marszałek
1981-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
7810225
05613
Emilia
Stój
2012-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
05648
Anna
Lippa
2012-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
05631
Maria
Kielnierowska
2010-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
05618
Marcin
Wigier
1971-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05419
Wiktoria
Szlachta
2011-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
02682
Olgierd
Błachut
2009-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8180909
05636
Wiktoria
Pawłowska
2013-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
05378
Rafał
Szewczykowski
2011-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8230111
03174
Krzysztof
Wójtowicz
2004-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8040213
04519
Julia
Rychłowska
2010-01-01
KS Kościelec, Chrzanów
K48
8032051
05649
Rafał
Kipka
2011-01-01
UKS Lotna, Zdzieszowice
O27
05643
Maciej
Salamon
2010-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
05625
Zofia
Tomaszewska
2009-01-01
UKS Włóczykij, Osiek
G05
03666
Mateusz
Kula
2003-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8636996
05646
Anna
Zhylyk
2006-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
05634
Filip
Andrzejczak
2011-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
05641
Mateusz
Mocek
1984-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
05628
Sławomir
Pawliszak
1971-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8045405
05617
Stanisław
Wigier
2009-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05619
Aleksander
Obernikhin
2003-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8269039
05639
Jan
Durka
2005-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
05424
Bartosz
Józefowicz
2009-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
05626
Dominik
Pawliszak
2008-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8505409
05539
Zuzanna
Winczura
2008-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05644
Izabela
Mocek
2011-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
05635
Rafał
Promiński
2014-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
05235
Wojciech
Urbański
2012-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
05610
Michał
Marszałek
1980-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
1397544
04171
Kalina
Kowalczyk
2009-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8051310
03559
Franciszek
Krempiński
2007-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8505414
05637
Dariusz
Rutkowski
1988-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8281808
05611
Jakub
Białogrodzki
1980-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8656096
05623
Iwona
Szendra
2008-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
8136008
05621
Dariusz
Radtke
1969-01-01
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
G06
05616
Helena
Wigier
2013-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
04863
Anna
Dubińska
2015-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05647
Adam
Hyjek
1961-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
05624
Weronika
Kliś
2009-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
8211221
05615
Jakub
Szczygielski
2009-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8120928
05607
Gabriela
Olek-Dejnecka
2011-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8516448
04588
Piotr
Pisarek
1969-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8002651
05629
Jerzy
Zwoliński
2015-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
04344
Tymon
Stefańczak
2008-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8007381
05638
Franciszek
Durka
2011-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
03611
Marta
Podgórska
2007-01-01
KS Kościelec, Chrzanów
K48
8664614
03917
Hubert
Joniec
2008-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
2111030
05632
Hanna
Tomecka
2014-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
05633
Adam
Jędraszek
2012-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
03632
Martyna
Zelek
2008-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
05627
Ignacy
Pawliszak
2011-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8505423
05651
Piotr
Badarycz
1975-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
8237793
05678
Jagoda
Derleta
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05691
Grzegorz
Wyczółkowski
1978-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8328646
05676
Maksymilian
Wiśniewski
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05687
Michał
Kuta
1978-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8290902
05681
Mikołaj
Gawlikowski
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05706
Damian
Widziewicz
2009-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8413339
03347
Konrad
Pietrzak
1986-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
8667599
05709
Agata
Górska
2012-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8618348
05694
Maria
Zbroś
2009-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
338295
05708
Volodymyr
Ziatyk
1993-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
05671
Roma
Roethel
2014-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05655
Alicja
Roethel
1984-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05669
Piotr
Siudek
2014-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05657
Hanna
Spiżewska
2008-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8500246
05654
Aleksandra
Komsa
2015-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05666
Piotr
Komsa
2017-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05705
Marcin
Kamiński
2009-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8413313
05660
Maria
Charuba
2018-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05663
Kalina
Jankowska
2015-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05653
Agata
Wojczyk
2013-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05703
Peter
Balabanov
1978-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
8269035
05690
Wojciech
Wyczółkowski
2004-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8002885
05659
Julia
Wojczyk
2016-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05670
Robert
Ryminiecki
1987-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05662
Justyna
Walewska
1981-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05723
Sofiia
Nimanikhina
2004-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
2048182
05683
Antoni
Kuta
2012-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8618325
03873
Artur
Fankidejski
1978-01-01
UKS Włóczykij, Osiek
G05
8001704
05689
Miron
Rulka
2001-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8035474
04557
Gabriela
Kisiel
2008-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05674
Julia
Mierucka
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05704
Marta
Gołębiowska
2009-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8413340
05679
Oliwia
Derleta
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05719
Antonina
Dużyńska
2012-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
430910
05688
Kacper
Maciaś
2010-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05685
Maja
Szindler
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05661
Antonina
Charuba
2021-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
03856
Filomena
Chabiera
2007-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8181201
05712
Karolina
Żybura
2010-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8618349
03872
Anna
Dettlaff
1989-01-01
UKS Włóczykij, Osiek
G05
8001210
05707
Dominika
Welz
1989-01-01
UKS Włóczykij, Osiek
G05
8229123
05677
Olga
Ciołkowska
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05701
Irina
Balabanov
1979-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
8681441
05714
Damian
Pyszak
2011-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8229210
05697
Anna
Witkowska
2009-01-01
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
E02
332539
05656
Antonina
Bartczak
2008-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8500244
05696
Joanna
Jachimiak
1996-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8005189
05692
Łukasz
Dzwonkowski
2008-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
1419857
00913
Paweł
Zieliński
1968-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8000840
05695
Jagoda
Rosłon
2016-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
05724
Maksym
Myronenko
2004-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8229213
05726
Gabriela
Łątkowska
2010-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8328477
05720
Karolina
Sierkowska
2012-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8229208
05717
Maria
Dudzicz
2012-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
05675
Weronika
Maciak
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05716
Zuzanna
Kołtun
2012-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8618343
05725
Krzysztof
Łątkowski
1979-01-01
Indywidualny Wielkopolskie
P00
8100179
05680
Brunon
Góralski
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05673
Wojciech
Paszyński
2016-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8093101
05721
Zuzanna
Szarek
2012-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8500242
05658
Julia
Zuchmańska
1997-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05718
Aleksandra
Górska
2010-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8229215
05727
Anna
Kożyczkowska
2010-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8006516
05664
Leon
Jankowski
2010-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
04680
Katarzyna
Gawron
1982-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8000394
04115
Milena
Cegiełka
2006-01-01
UKS Grom, Sokolniki
E11
8003547
03904
Kamil
Lesisz
1984-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8150384
05711
Kuba
Dziduch
2012-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
2048189
05710
Jakub
Kiecana
2012-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8618345
05783
Olena
Babycz
1992-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05730
Patrycja
Kurkowiak
1981-01-01
WKS Grunwald, Poznań
P69
553475
03723
Jacek
Kret
1957-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8003546
05746
Wanda
Piszczek
2014-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
05761
Izabela
Trzeciak
1983-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
05773
Natalia
Kuriatnyk
1985-01-01
KS Hades, Poznań
P02
02491
Natalia
Sobel
2002-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
2016482
05765
Ivanna
Panchenko
2010-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8196056
05731
Jaśmina
Kurkowiak
2011-01-01
WKS Grunwald, Poznań
P69
8501717
05792
Kacper
Dudzik
2011-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
05728
Olga
Syvoronova Dankova
1977-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8089668
05734
Magda
Michalska
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05737
Julian
Czernicki
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05301
Wojciech
Tomaszewski
2011-01-01
UKS Włóczykij, Osiek
G05
8229163
05738
Nikodem
Cendrowski
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05754
Jan
Dering
2010-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
05772
Mariusz
Lubaś
1974-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
05698
Łucja
Gawałkiewicz
2011-01-01
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
E02
332532
05736
Adam
Dopierała
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05745
Michał
Sajdak
2012-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
05743
Anna
Stypuła
2014-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
05733
Jagoda
Kurkowiak
2009-01-01
WKS Grunwald, Poznań
P69
8658345
05747
Joachim
Dobrzyński
2013-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8032146
05755
Katarzyna
Czajka
2010-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
2037831
05665
Michał
Jankowski
1984-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05758
Anna
Uciechowska
1983-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
8050683
05750
Michał
Dobrzyński
1984-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8032133
05763
Karolina
Gościniak
1984-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
8102674
05762
Nikola
Domagała
2009-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
553467
05785
Emilia
Budna
1985-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8003526
05748
Katarzyna
Pietrzak
1981-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8032155
05764
Yevheni
Grebenchuk
2009-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8076627
05787
Andrian
Semprykh
2004-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
05771
Karolina
Salamon
1984-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
04528
Anastazja
Motylińska
2008-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8220949
05791
Maja
Gorzelniak
2013-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8229162
05770
Wojciech
Życki
1963-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
05732
Grzegorz
Kurkowiak
1980-01-01
WKS Grunwald, Poznań
P69
8501131
04529
Tomasz
Duda
1976-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8032147
05784
Marcin
Pluta
1995-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8229204
05740
Mateusz
Kopeć
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
01304
Mariusz
Plesiński
1973-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8648670
02855
Michał
Bielecki
2004-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
895238
05766
Daniela
Panchenko
2006-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8013943
05729
Inna
Dankova
2011-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8089669
01324
Henryk
Gliński
1950-01-01
KS Artemis, Wrocław
D92
8072565
05739
Emilia
Białoń
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05768
Szymon
Poźniak
1953-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8007752
05751
Nina
Dobrzyńska
2011-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8518304
05782
Serhiy
Babycz
1983-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05760
Zofia
Wicenciak
2009-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
05788
Olha
Sereda
2004-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8014409
05759
Bogdan
Uciechowski
1968-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
05757
Sofiia
Chernomor
2009-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
553465
05789
Tomasz
Hundt
1973-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8006536
05769
Natalia
Mikhailova
1982-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
9777503
02385
Jan
Antonowicz
2005-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8636188
04589
Przemysław
Mrozowski
1978-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8664843
00925
Edward
Bartkowiak
1948-01-01
WKS Grunwald, Poznań
P69
412412
05744
Szymon
Stypuła
2015-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
05786
Tereza
Semprykh
2008-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
05801
Pavel
Krasko
1980-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8660070
00007
Mateusz
Hoffmann
1991-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8000827
05811
Anna
Kalinichenko
1987-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8300300
05814
Monika
Owczarek
1983-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8089663
05803
Martyna
Piziak
2011-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8500654
04362
Zuzanna
Mielko
2008-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8032118
04224
Tymon
Mikołajczak
2008-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
8170208
04531
Monika
Borek
1979-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8220952
05008
Weronika
Suplicka
2009-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
04418
Nikola
Świtała
2008-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
895245
05804
Olesya
Kotenko
2005-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8518349
05790
David
Hundt
2011-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8005031
05735
Jakub
Matysiak
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
03567
Adam
Zaremba
2007-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8000578
05702
Mikhail
Balabanov
2013-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
8268893
03764
Wiktor
Droń
2007-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8070528
05079
Martyna
Wysocka
2010-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
05810
Wojciech
Sowa
2014-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
05550
Borys
Pokorski
2009-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8240709
05682
Martyna
Kosińska
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05809
Danylo
Dvornikov
2004-01-01
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
G06
8001091
05614
Przemysław
Szczygielski
1977-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8032119
05808
Amelia
Kłos
2011-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8506834
03502
Jan
Majowski
2005-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8661594
02225
Stanisław
Kurzyp
2002-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
1401454; 8661471
04290
Katarzyna
Ciszek
2006-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8654388
05806
Paweł
Jankowski
1984-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8012856
02222
Joanna
Mazurek
2003-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
889178; 8650390
05556
Wojciech
Cichewicz
2013-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8506825
05813
Dagmara
Krolska
2012-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05812
Iwo
Żukowski
2010-01-01
UNTS, Warszawa
W87
04019
Jeremi
Pułczyński
2009-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8636993
04023
Yelyzaveta
Oliinyk
2008-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8000587
04929
Hanna
Oliinyk
2011-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8006520
05328
Maciej
Wolny
2009-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
2044866
05089
Maciej
Bublik
2012-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
4621079
05776
Kostiantyn
Kirakosov
1982-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8061082
05640
Wojciech
Landyszkowski
2013-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
04160
Łukasz
Strugarek
2003-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8083077
01138
Krzysztof
Wrzesiński
1968-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8210770
04233
Sara
Dżumaga
2009-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
8042009
00020
Jagoda
Filipczak
1994-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
8013838
04533
Franciszek
Kmieciński
2012-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
8006521
00086
Klara
Wigier
1981-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8060066
04591
Arkadiusz
Dargacz
1974-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8260174
00067
Jadwiga
Marcinkiewicz
1949-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
305976
00188
Michał
Parzych
1981-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8505420
04944
Roman
Lendzioszek
2008-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8106969
04778
Daniel
Szuwara
2007-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
01400
Joanna
Wysocka
1971-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8424159
03047
Julia
Gielec
2005-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8667261
04823
Szymon
Żmij
2009-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
8007755
03888
Agnieszka
Włodarczyk
1980-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8032150
04395
Tymoteusz
Pachucki
2007-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
1986007
03314
Alicja
Borek
2007-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8650898
03854
Wiktoria
Doreń
2003-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8646297
04148
Dawid
Marszałek
2010-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
8631667
04736
Leszek
Lendzioszek
2008-01-01
KOS Warszawa
W77
00203
Barbara
Galla
1959-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8229137
04844
Tomasz
Kubisiak
2007-01-01
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
E02
7210456
00191
Dorota
Wardecka
1965-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8505708
04593
Łukasz
Radomyski
1975-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8290675
00362
Amelia
Muschinska
1988-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8625543
00393
Beata
Winczewska
1992-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
00268
Zbigniew
Kolis
1961-01-01
KB Piast, Międzyrzecz
F51
8229189
04153
Adrianna
Filipiak
2003-01-01
WKS Grunwald, Poznań
P69
8000831
00366
Małgorzata
Komsa
1984-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05104
Dawid
Bekier
2010-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8618342
03759
Maksymilian
Sobiepanek
2004-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
8664841
00279
Lidia
Lekan
1996-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
02854
Magdalena
Rutkowska
2003-01-01
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
G06
9102640
00254
Oliwia
Pawlak
1991-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
255600
00294
Marlena
Czerwieniec
1990-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
00288
Lena
Lekan
1989-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
05800
Konrad
Domagała
2011-01-01
UKS Grom, Sokolniki
E11
00592
Adam
Lekan
1990-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
01107
Michał
Wojarski
1990-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8007229
04682
Tomasz
Marciniak
1986-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8183121
04371
Weronika
Śmigielska
2008-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
2139262
02670
Anna
Wiercińska
1988-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
8000384
00949
Marta
Kozieł
1992-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
03838
Partycja
Krzyżostanek
2005-01-01
UKS Grom, Sokolniki
E11
8088009
00909
Dawid
Stefański
1989-01-01
WKS Grunwald, Poznań
P69
8645199
02971
Maria
Gorczyca
1997-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8645197
00930
Barbara
Hoffmann
1991-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8229200
04596
Kaja
Młynarczyk
2006-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8071021
05622
Karolina
Radtke
2003-01-01
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
G06
2013794
04684
Grzegorz
Stężycki
1982-01-01
Indywidualny lubuskie
F00
8007391
05044
Patrycja
Ostrowska
2006-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
05414
Martyna
Szuster
2011-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
00483
Weronika
Machowska-Krupa
1986-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8101686
04685
Łukasz
Burak
2006-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
05652
Aleksandra
Tworek
2010-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
05400
Marcelina
Zygadło
2010-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
8008231
04057
Aleksandra
Orzechowska
2003-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
03413
Wiktoria
Kiełb
2004-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
00384
Ewa
Bernaciak
1990-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8667266
04686
Mateusz
Kipka
2007-01-01
UKS Lotna, Zdzieszowice
O27
04595
Zofia
Redzynia
2008-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8007219
00355
Marta
Pabich
1990-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
00561
Michał
Kąkol
1994-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
05827
Hanna
Jóśko
2012-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05829
Michał
Ikiert
2010-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05831
Jolanta
Chmura
1975-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
04599
Marika
Kozuń
2006-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8071022
05821
Julian
Możdzyński
2014-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05820
Jakub
Klejna
2010-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05817
Julia
Nowak
2012-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
04688
Wojciech
Woźniak
2007-01-01
UKS Lotna, Zdzieszowice
O27
05822
Liliana
Laskowska
2012-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
00559
Joanna
Płotka
1992-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8051992
05823
Adam
Słupecki
2011-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
04687
Szymon
Łukasik
2007-01-01
UKS Lotna, Zdzieszowice
O27
05828
Alan
Ławrzecki
2012-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05826
Ignacy
Żabko
2012-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05830
Majka
Gorząd
2014-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05825
Tymoteusz
Neryng
2011-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
00849
Paweł
Zimoń
1986-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
8006539
00887
Sławomir
Bareja
1966-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
7205883
05818
Kacper
Waleński
2012-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
00576
Anna
Musiał
1990-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
05832
Iwona
Bieniek
1971-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
04600
Blanka
Dajcz
2010-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
04690
Gabriela
Zamiara
2010-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8072552
00565
Krzysztof
Sokalski
1982-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8207050
02520
Konrad
Bartnik
1982-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8206023
00491
Patryk
Bolewicz
1994-01-01
LKO, Leszno
P40
991799
00370
Szymon
Pałka
1996-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
887249
F49016
Honorata
Łabędzka
1986-01-01
UKS Energetyk, Dychów
F49
8044389
05834
Szymon
Fekner
2010-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
04604
Alicja
Grochowalska
2003-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8071023
05774
Victor
Mikhaylov
1973-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8300042
02866
Krzysztof
Mol
1975-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8636515
05836
Daria
Sereda
2009-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8653292
04606
Piotr
Krawczyk
2008-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8004711
04541
Patryk
Górski
2004-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
8091813
03836
Mikołaj
Hryciuk
2005-01-01
UKS Grom, Sokolniki
E11
2048142
02148
Dariusz
Becmer
1971-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8655945
05840
Wiktoria
Biszkont
2011-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8229151
05837
Karolina
Franas
2011-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05842
Monika
Biszkont
2011-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8229164
04691
Tomasz
Łaski
1981-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
01239
Adam
Markowski
1961-01-01
UKS Energetyk, Dychów
F49
8229180
01229
Patryk
Pietrzak
1981-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8070581
01230
Andrzej
Galla
1959-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8666009
01144
Mariusz
Leśniowski
1975-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8505418
05839
Jagoda
Żabko
2014-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
03452
Krystian
Petersburski
2001-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8303043
05844
Kinga
Biszkont
2010-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8032138
05843
Nikola
Adamek
2009-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
04692
Patryk
Pisarski
1982-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8432222
01137
Magdalena
Dura
1971-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8062038
04542
Sebastian
Wojciech
1983-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8229201
01532
Dariusz
Żebrowski
1963-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
887219
01298
Daniel
Jończy
1975-01-01
MKS Paulinum, Jelenia Góra
D93
8020375
01362
Dominika
Dera
1995-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
8032098
03707
Karol
Cwalina
1983-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
8001132
05206
Aleksander
Rygiel
2013-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8285928
04608
Maciej
Bzdawski
1983-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8005195
00068
Henryk
Marcinkiewicz
1950-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
04551
Michał
Goral
1971-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8001092
01425
Jakub
Sawościanik
1998-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8501968
05847
Monika
Żelazna
1996-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
03970
Mateusz
Mioduszewski
1976-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8012857
01490
Rafał
Kluska
1998-01-01
MKS Skarmat, Toruń
C32
8136010
02688
Marcin
Krasuski
1972-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
8060972
01536
Paweł
Stachowski
1982-01-01
Indywidualny lubuskie
F00
8640920
01563
Michał
Motała
1961-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8024915
01236
Wiktor
Malinowski
1958-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
8664624
05848
Jan
Mitura
2011-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
03304
Marcin
Marszałek
1970-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
1970244
01462
Szymon
Kłoczek
1995-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8229217
05849
Artur
Majewski
1973-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
01573
Lidia
Baksalary
1973-01-01
LKO, Leszno
P40
430400
02638
Stanisław
Deszcz
1970-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
2057148
05850
Kajetan
Paciorek
2015-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05852
Maria
Hnatków
1948-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8200891
01566
Karol
Zimny
1996-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
05851
Szymon
Paciorek
2013-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
04683
Maria Anna
Marciniak
1985-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8000825
01616
Wojciech
Kościelny
1973-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8072563
00862
Marzena
Drągowska
1962-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
8033242
01522
Tomasz
Kosicki
1971-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
8020571
05855
Martyna
Dwojak
2013-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
03999
Michalina
Pudełek
2000-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8000305
05853
Lena
Krakowiak
2012-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
03547
Marcin
Fastyn
1983-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
1413976
05854
Emilia
Hetnar
2013-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
00402
Łukasz
Charuba
1990-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8054100
05858
Marta
Mazurkiewicz
2006-01-01
KInO ORIENTOP, Wrocław
D03
05857
Beata
Mazurkiewicz
2003-01-01
KInO ORIENTOP, Wrocław
D03
05856
Julia
Ziober
2012-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
04546
Grzegorz
Wójtowicz
1973-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8150473
03016
Piotr
Wieczorek
1973-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8013935
04548
Katarzyna
Wójtowicz
1973-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8050373
04208
Paweł
Jankowiak
1989-01-01
Indywidualny Wielkopolskie
P00
04547
Hanna
Wójtowicz
2010-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8101219
05859
Jakub
Wolski
1987-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
04611
Dawid
Matuszewski
2008-01-01
UNTS, Warszawa
W87
03883
Tomasz
Bernaś
1987-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8093103
00252
Joanna
Polewska
1991-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
1603313
05861
Filip
Piotrowski
2012-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
05860
Łukasz
Drapella
2014-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
1416919
05863
Maria
Iracka
2010-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
2048179
04549
Joanna
Ziarek
1974-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
1419859
04610
Nikola
Kobus
2008-01-01
UNTS, Warszawa
W87
04693
Lena
Gromadzka
2011-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8140111
01756
Tomasz
Pryjma
1964-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8013946
05869
Jeremiasz
Olszonowicz
2010-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8062033
01409
Sławomir
Łabuziński
1964-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8010867
01991
Maria
Maj-Roksz
1980-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8220880
05868
Tomasz
Miłkowski
2010-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
01970
Filip
Ledniowski
2000-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
7120700
00489
Michał
Wołowczyk
1997-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8229188
05870
Michał
Prochna
2009-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
05879
Konrad
Przymęcki
2011-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
8110021
05873
Amelia
Szymańska
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05878
Dominika
Waligórska
2009-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8229141
05872
Arina
Shvets
2010-01-01
UNTS, Warszawa
W87
01157
Agata
Kulicka
1975-01-01
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
E02
8006540
05880
Artem
Zakharov
2006-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
03191
Zofia
Słońska
2002-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8120514
05871
Łukasz
Borek
2008-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
05877
Zuzanna
Przybył
2009-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8500223
03622
Magdalena
Fitrzyk
2007-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
00689
Tadeusz
Piłkowski
1990-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8653083
01766
Jarosław
Borgiel
1997-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
8012786
02672
Fryderyk
Pryjma
1998-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8001095
02107
Marek
Kubisiak
1977-01-01
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
E02
8058864
02128
Liliana
Grzymkiewicz
1987-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
02164
Mateusz
Deptulski
1995-01-01
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
G06
8631442
04697
Jagoda
Majerowicz
2006-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
05881
Andrej
Soima
2008-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8229153
05874
Tytus
Potrzebski
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
01962
Mariya
Polishchuk
1994-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8444924
02096
Julia
Ryska
2001-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8221001
05885
Lena
Jagielska
2012-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
04698
Julia
Majerowicz
2008-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
02224
Aleksandra
Widziewicz
2001-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8007385
05888
Julianna
Strzelczyk
2015-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
219512
05889
Oliwier
Kaczorowski
2014-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
332542
05887
Ignacy
Ważny
2013-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
05886
Leon
Żakowski
2012-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8028188
05883
Mateusz
Mokrosz
2009-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8014500
05891
Emil
Blokowski
2012-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
332526
02207
Tomasz
Pancerowicz
1986-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
889175
05882
Tomasz
Mokrosz
2012-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8183137
02405
Dorota
Mianowska
1974-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8000838
02542
Justyna
Garczarek
1994-01-01
UKS Grom, Sokolniki
E11
9980407
02350
Piotr
Dopierała
1978-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8005039
05892
Artur
Urbanowicz
2014-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
332521
05901
Bolesław
Sałacki
2014-01-01
UNTS, Warszawa
W87
02457
Piotr
Glinka
1962-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8271162
05909
Piotr
Obernikhin
2009-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05894
Julia
Magott
2012-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
2016283
05899
Milena
Gładysz
2012-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
05898
Pola
Hyska
2012-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
05897
Zofia
Krakowiak
2015-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
05896
Gabriela
Hałuza
2014-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
05895
Adriana
Gładysz
2014-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
05890
Michalina
Blokowska
2012-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8220412
05910
Irena
Obernikhina
1979-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05905
Antoni
Smug
2012-01-01
Grupa Biegowa Oborygeni
D04
2076043
05906
Kacper
Stefaniak
2012-01-01
Grupa Biegowa Oborygeni
D04
2076044
05911
Kamil
Dzietczyk
1983-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05907
Ivan
Łapkowski
2012-01-01
Grupa Biegowa Oborygeni
D04
01084
Waldemar
Pietkiewicz
1943-01-01
CX80 Kalisz
P04
2023855
05900
Szymon
Andrzejewski
2011-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05915
Julia
Gorząd
2017-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05914
Marek
Ilnicki
2014-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05916
Julian
Ilnicki
2014-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05893
Maja
Gondek
2012-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
8413313
05913
Zuzanna
Ikiert
2012-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05912
Wiktor
Potomski
2012-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05904
Oliwia
Dudek
2012-01-01
Grupa Biegowa Oborygeni
D04
2076042
05918
Hanna
Andrzejewska
2014-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
05902
Wiktoriia
Odnoralova
2012-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05935
Stanisław
Socha
1952-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8093114
05942
Joanna
Korus
2014-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
1451061
05924
Ewa
Nikonowicz
1980-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
8119551
05929
Tomasz
Gąsiorek
1982-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
05927
Agnieszka
Świerczewska-Gwiazda
1977-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8502555
05943
Brygida
Fabisiak
1991-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
00728
Wojciech
Dwojak
1981-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8664087
05922
Julia
Moczarska
2013-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8500657
05933
Michał
Kuś
1982-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8020882
05923
Karol
Łukijański
2013-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8064566
05917
Błażej
Ciborowski
2017-01-01
KS Aktywne, Choszczno
Z02
02699
Marcin
Labęda
1978-01-01
KInO ORIENTOP, Wrocław
D03
05926
Mariusz
Ramotowski
1968-01-01
Indywidualni warmińsko-mazurskie
N00
8210765
02696
Krzysztof
Drożdż
1974-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
05934
Anna
Tkaczuk
1981-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8136014
05925
Sławomir
Jakszewicz
1981-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
8007220
05940
Amelia
Deminger
2011-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
1451064
05920
Gabriela
Pilewska
2013-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8500653
05921
Maja
Piziak
2013-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8500665
05938
Maria
Jeszka
2013-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
886623
05945
Łukasz
Banaszek
2008-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
8503992
05937
Zofia
Korus
2012-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
1451062
05939
Alicja
Ostałowska
2011-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
1451066
05875
Milena
Jurek
2011-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8516447
05944
Mateusz
Fabisiak
1991-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
05932
Jakub
Piersa
1998-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
8501664
05884
Maria
Gimińska
2012-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8108081
05936
Natalia
Kosecka
2009-01-01
KS Hades, Poznań
P02
416218
05931
Natalia
Dzika
1983-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
8093109
05919
Kinga
Łukijańska
2011-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8500642
02764
Iga
Muller
2005-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
8051213
05928
Barbara
Gwiazda
2006-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8658333
05946
Oleh
Pepryk
2005-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8001533
02729
Kornelia
Nowicka-Bielecka
1974-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8300185
02852
Grzegorz
Łoniewski
1982-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
8230882
05960
Maria
Novikava
1985-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8032137
00158
Adam
Witkowski
1970-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8150570
05952
Zuzanna
Piller
2010-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
04894
Anna
Jabłońska
1979-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
05961
Amalia
Novikava
2012-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8032128
02046
Justyna
Kostrzewska
1998-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8640918
05954
Franciszek
Soszyński
2015-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8635741
02878
Paulina
Justa
2005-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
05953
Dorota
Chwiejczak
1974-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05948
Agnieszka
Brakoniecka-Sadło
1967-01-01
Indywidualni Zachodniopomorskie
Z00
05908
Stefan
Obernikhin
2013-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05956
Jagoda
Białogrodzka
1985-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8007225
05955
Igor
Pecz
1988-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8500592
05957
Stanisław
Chyczewski
2013-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8660493
05959
Piotr
Chyczewski
1986-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8229134
05958
Marcin
Kołoszuk
1988-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8500229
03750
Ewa
Kozłowska
1976-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
04745
Anna
Kurzyp
1968-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
7203700; 8007376
05930
Marcin
Durmaj
1979-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
8093110
04540
Marta
Kasprzyk
2006-01-01
UKS OSiR, Góra Kalwaria
W81
8062061
05950
Hanna
Piller
2014-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
04552
Piotr
Motała
2008-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8006515
01319
Bartłomiej
Mazan
1992-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
8100192
00238
Izabela
Witkowska
1970-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8130303
05819
Martyna
Lewandowska
2015-01-01
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
G06
01831
Paulina
Mądra
1998-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
7203699
02856
Remigiusz
Rutkowski
1970-01-01
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
G06
9102641
01005
Stanisław
Skorupa
1964-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
2016963
03905
Marek
Paruszewski
1975-01-01
Indywidualni Pomorskie
G00
8032121
05951
Aleksander
Piller
2020-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
03152
Zofia
Wrześniak
2003-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8230203
02239
Eva
Berecz
1984-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
45587
05968
Urszula
Adamska
1980-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
9102631
05962
Dariusz
Włóka
1963-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
05963
Klaudia
Smorąg
2000-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
05966
Sofya
Karelina
2005-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8000140
05964
Rafał
Saganowski
1975-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
05967
Łukasz
Grzyb
1980-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
05965
Dominik
Kunikowski
1997-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
8037107
01828
Emilia
Zięba-Ostój
1998-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
505098; 8661594
01177
Małgorzata
Pachnik
1993-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
8110693
03188
Mateusz
Fijałkowski
1990-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
7900920
05970
Sylwia
Semeniuk-Przymęcka
1974-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8110224
04553
Szczepan
Kogut
1978-01-01
UKS Energetyk, Dychów
F49
2023829
06002
Tymon
Foland
2009-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
05973
Waldemar
Michalak
1973-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8089666
05996
Monika
Kwiatkowska
2011-01-01
UKS Energetyk, Dychów
F49
05971
Aleksandra
Pucek-Mioduszewska
1979-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
05568
Kacper
Jesionkiewicz
2009-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8090213
05992
Dominika
Uraziuk
1995-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
05972
Zofia
Meller
2010-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8066742
05990
Piotr
Tyszka
2012-01-01
UNTS, Warszawa
W87
05993
Konrad
Lemieszek
1985-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
05975
Dariusz
Geniusz-Mikusiński
1973-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8066741
05983
Joachim
Rabiega
2010-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
05986
Antonina
Mocek
2015-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
05984
Kacper
Stolaś
2013-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
06000
Tomasz
Troska
2015-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
05982
Jarosław
Pietrowski
1964-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
05985
Magdalena
May
1979-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
05976
Gabriela
Iracka
2014-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
05991
Yevhen
Nohin
2007-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
05994
Michał
Bakiera
2009-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
05977
Andrzej
Jacek
1953-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8229211
03939
Przemysław
Tarnowski
2007-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
1010882
04075
Krzysztof
Lenczowski
2011-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8120711
05980
Wiktoria
Kula
2011-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
05978
Tetiana
Bilovus
2010-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
05995
Marcin
Maciejewski
1984-01-01
Indywidualny Łódzkie
E00
8217777
06006
Maja
Brzezińska
2006-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8505410
06001
Robert
Zaborowski
2015-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
05999
Izabela
Wątroba
2015-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
05998
Małgorzata
Setlak
2015-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
05997
Kamila
Smoter
2015-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
06003
Katarzyna
Foland
1980-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
06004
Adam
Foland
1976-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
06005
Alicja
Foland
2007-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
05974
Tomasz
Dawidziński
1984-01-01
KS Hades, Poznań
P02
9202010
03330
Karolina
Oleśniewicz
2001-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
06008
Olivier
Grabara
2011-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
00943
Kamila
Lubak
1991-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8654381
05981
Jan
May
2011-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
06009
Dmytro
Kharchenko
2013-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
2016285
05988
Antoni
Szczepaniak
2013-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
05989
Marcin
Szczepaniak
1981-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
05987
Sebastian
Chojecki
2012-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
04556
Liliana
Białas
2009-01-01
UNTS, Warszawa
W87
04555
Karina
Dziadosz
2009-01-01
UNTS, Warszawa
W87
06013
Zuzanna
Skurak
2011-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
8413315
06010
Anna
Kovpan
2012-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
2016286
06019
Julia
Olas
2022-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
887253
06012
Weronika
Krzyżanowska
2010-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
2016289
06007
Damian
Gajek
2011-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
8338242
06016
Romuald
Wysocki
1968-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
8418731
06015
Damyr
Stryzhak
2012-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
8412293
06011
Danylo
Kharchenko
2010-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
8412292
06033
Piotr
Jamróz
1983-01-01
KS Kościelec, Chrzanów
K48
06023
Tamas
Felfoldi
2006-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8000966
06042
Joanna
Kupisz
1978-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8500593
06039
Sławomir
Kupisz
1977-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
8136013
06036
Tadeusz
Bielecki
1974-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
06038
Karolina
Darczuk
2014-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
06037
Jakub
Wiśniewski
2014-01-01
UKS Patria, Młynne
K31
06032
Maciej
Kliś
1984-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
8136012
06035
Justyna
Warda
1982-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8001534
06040
Maciej
Rogalski
2009-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
06041
Wiktoria
Rogalska
2010-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
06022
Rita
Maramarosi
2005-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8052213
06034
Jan
Porzycz
2015-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
7191901
04709
Zofia
Moniak
2003-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
8008252
06027
Zofia
Kwiatkowska
2015-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
06026
Wojciech
Malczewski
1979-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
06025
Tymoteusz
Kotelnicki
2013-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
06024
Tomasz
Pakos
2016-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
06021
Mateusz
Kwiatkowski
2014-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
06020
Maciej
Pakos
2014-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
06030
Maciej
Wincza
2012-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
06018
Jakub
Wojczyk
2019-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
06017
Gracjan
Justyna
2015-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
06028
Agata
Witkowska
2009-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
8618392
06029
Aleksander
Justyna
2016-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
03641
Michał
Sadownik
1985-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
8653294
06045
Hanna
Kozłowska
2010-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
04710
Damian
Kędziorek
1979-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8032066
02972
Piotr
Dobrowolski
1973-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
8010873
03563
Alicja
Kędzior
2005-01-01
UMKS, Kwidzyn
G03
1422448
06099
Paweł
Podgruszewski
1978-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8500591
06077
Bogna
Waśko
1978-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06076
Inga
Tanaś
2011-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06053
Dariusz
Drygas
1981-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
8102131
06071
Adrian
Rychlik
1990-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06070
Amelia
Ruda
2012-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06072
Laura
Rychlik
2012-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
8070812
03668
Rafał
Pocierznicki
1984-01-01
Indywidualni Zachodniopomorskie
Z00
8648741
06067
Karolina
Piekiełek
2013-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06066
Małgorzata
Palczewska
1984-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
05572
Kacper
Sipak
2011-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
8006526
04559
Alexander
Leśniak
2009-01-01
UNTS, Warszawa
W87
04632
Andrzej
Lewczuk
1968-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
8418946
06087
Maria
Walaś
1984-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8430792
06047
Julia
Gajda
2012-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
06050
Hanna
Stańczak
2006-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
06048
Maria
Lamparska
2012-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
05845
Zuzanna
Patejko
2012-01-01
KOS Warszawa
W77
8160612
06065
Hanna
Palczewska
2013-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06064
Jagoda
Nowak
2010-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06063
Szymon
Mróz
2011-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06062
Zuzanna
Mikołajczyk
2011-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06061
Marika
Michalak
2010-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06060
Amelia
Krzywda
2014-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06059
Rafał
Kosiński
1984-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06058
Bernardetta
Jackowska
2011-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06057
Krystian
Gwóźdź
2010-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06056
Leszek
Gościniak
1981-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06055
Franciszek
Fórmański
2012-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06054
Marlena
Fórmańska
1986-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06052
Cezary
Drygas
2012-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06051
Zofia
Cieślak
2011-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06079
Maja
Chmielecka
2021-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
05331
Katarzyna
Raunder-Forystek
1966-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
1966318
06080
Szymon
Suchecki
2007-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
06081
Witold
Szczeciński
2011-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
06083
Mateusz
Miodek
2010-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
06082
Bartłomiej
Pitura
2009-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
06088
Jacek
Miśkiewicz
2012-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8330077
06101
Oleksii
Sereda
1976-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
7543210
06102
Waldemar
Walaś
1983-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8340406
06093
Maciej
Piasecki
2010-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8517304
06046
Anna
Krawczyk
2015-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
06069
Karolina
Rubach
1980-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
8101049
06085
Nicola
Więckowska
2008-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
06092
Jarosław
Teresiński
1982-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
06094
Bogusław
Piasecki
2012-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8516904
06090
Helena
Mathea
1962-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
8657000
06086
Wojciech
Drągowski
2018-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
338920
06078
Patrycja
Zielińska
2011-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06096
Katerina
Mimrova
2006-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
03743
Agnieszka
Alabrudzińska-Rychter
1985-01-01
Indywidualni Zachodniopomorskie
Z00
8410161
06097
Paweł
Gadomski
2002-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
06068
Jagoda
Rubach
2015-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
8152331
06095
Valery
Marchuk
1990-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8004304
06084
Bartosz
Łęcki
2010-01-01
UKS Kometa, Gliwice
S28
06100
Ganna
Sereda
1980-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
7000807
05862
Zofia
Sadownik
2012-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
06074
Maja
Stefańska
2012-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
8060112
06044
Kaja
Adamkiewicz
2012-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
06043
Aleksandra
Klichowicz
2008-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
04560
Aleksandra
Lipmann
2008-01-01
UNTS, Warszawa
W87
04562
Maria
Łagowska
2008-01-01
UNTS, Warszawa
W87
03803
Agnieszka
Kalata
1989-01-01
Indywidualny Dolnośląskie
D00
8007400
06075
Łukasz
Stefański
1981-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
04634
Łukasz
Szmyt
1976-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8666007
04633
Jan
Wojciechowski
2009-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
2127768
06073
Marta
Solarczyk
2011-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
05700
Gleb
Balabanov
2005-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8660075
06149
Piotr
Zakrzewski
1991-01-01
Indywidualny Mazowsze
W00
06089
Adam
Miśkiewicz
2016-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
1010884
06106
Mateusz
Wdowczyk
2012-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06107
Aleksandra
Lis
2015-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06129
Maciej
Szczęśniak
1986-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8505420
06124
Jakub
Stanny
1979-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
8136030
02932
Paweł
Wiśniewski
1974-01-01
Indywidualni Małopolska
K00
8136001
06109
Ryszard
Rygiel
1970-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8503897
02708
Bożena
Bartnik
1958-01-01
KU AZS WAT, Warszawa
W89
9231058
06115
Marta
Godzisz
1996-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
06133
Łukasz
Paciorek
2009-01-01
BKS Wataha, Warszawa
W11
06120
Agnieszka
Wintrowicz
1988-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8500599
05699
Aleksandra
Witkowska
2011-01-01
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
E02
332538
06117
Lena
Tulpan
2011-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8618346
05207
Julia
Przybyło
2013-01-01
WKS Wawel, Kraków
K30
8511206
06127
Antoni
Kłapouch
2011-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
04563
Mateusz
Malinowski
2009-01-01
UNTS, Warszawa
W87
04637
Krzysztof
Kaźmierczak
2011-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8062026
04635
Aleksandra
Szmyt
2006-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8516904
04638
Magdalena
Kaźmierczak
2009-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8229177
06014
Katerina
Pushkar
2012-01-01
MKS MOS, Wrocław
D91
2016292
06119
Natasza
Sudoł
2010-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8500253
06108
Lena
Podgruszewska
2014-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8509226
06139
Magdalena
Kubusiak
2012-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
06148
Mikhail
Dubinin
1977-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8275258
06118
Anita
Szymańska
1974-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
06112
Igor
Obernikhin
1981-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8645000
06134
Stanisław
Łuczak
1974-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
06031
Vladyslav
Laskarzhevsky
1982-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8200200
06128
Dorota
Szcześniak
1989-01-01
UKS Falenica, Warszawa
W83
8505419
05947
Oleg
Trzasko
2014-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
2057121
06110
Wojciech
Maciaczyk
1986-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8504040
06113
Anna
Jagi
1979-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8618347
06104
Natalia
Walińska
1994-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
8037102
06111
Ignacy
Maciaczyk
2012-01-01
KS Hades, Poznań
P02
8501657
05941
Amelia
Kliś
2012-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
8136024
06130
Ernest
Gogler
2013-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
06131
Jerzy
Gradek
2013-01-01
KOS BnO, Szczecin
Z01
06126
Nina
Sendłak
2011-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8500241
06135
Jakub
Bąk
2009-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
02511
Damian
Jakubczyk
1995-01-01
UKS Technik, Ruciane-Nida
N01
8506908
06122
Michał
Knakiewicz
1981-01-01
Knack Clinic
D06
8510155
06138
Jan
Charuba
2023-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
06146
Amelia
Zięba
2012-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
06145
Anna
Łakomy
2012-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
06144
Aleksandra
Rączka
2012-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
05949
Karina
Fedoryshyn
2009-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8210709
06137
Olha
Leonchuk
2003-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8002566
06123
Piotr
Buczma
1980-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
06152
Agnieszka
Kuś
1982-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
06125
Magdalena
Iżycka
1986-01-01
UNTS, Warszawa
W87
06091
Tomasz
Kowal
1975-01-01
Indywidualni Zachodniopomorskie
Z00
8648749
06103
Marcin
Stefaniak
1979-01-01
OK! Sport, Warszawa
W02
8230779
05014
Laura
Winiarek
2007-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
00796
Alan
Miłek
1988-01-01
Indywidualny Mazowsze
W00
7020412, 8051988
06121
Waldemar
Dargacz
1982-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
8136005
06105
Paulina
Podlewska
1990-01-01
MKS Metalowiec, Łódź
E17
8037104
04819
Izabela
Dudek
1995-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8181205
06049
Piotr
Pilarski
2011-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
2146588
06132
Nadia
Biedak
2011-01-01
UKS Dąb, Leszno
P03
06150
Danila
Dziatlau
2008-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8229140
06136
Julia
Bąk
2014-01-01
KS Tęcza, Brzezia Łąka
D05
06154
Witold
Płoski
2014-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
1416914
06153
Ewa
Soroczyńska
1971-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
06151
Aliaksei
Dziatlau
2011-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8517349
06116
Oliwia
Kapłon
2014-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
04564
Oskar
Opiela
2008-01-01
UNTS, Warszawa
W87
04640
Julian Emilian
Franc
2010-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8666008
04714
Krzysztof
Szostakowski
2008-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
06147
Jan
Lis
2013-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
06143
Amelia
Fąfera
2010-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
06142
Dominika
Lorenc
2011-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
06141
Agnieszka
Słysz
2012-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
06140
Filip
Piestrak
2011-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
06155
Julia
Mieszała
2007-01-01
UKS GOK, Galewice
E73
06214
Olimpia
Chęcińska
2017-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
04566
Błażej
Pobratyn
2009-01-01
UNTS, Warszawa
W87
06156
Jan
Lippa
2015-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
06159
Maja
Gembka
2013-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
06158
Cecylia
Lippa
1976-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
06185
Jagoda
Waligóra
2012-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
06186
Julia
Kowalska
2012-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
06163
Piotr
Leśniak
1978-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
06188
Franciszek
Galar
2011-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
06166
Wiktor
Kłapsa
2007-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
06229
Ewa
Sieczkowska
1990-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
8001214
06189
Małgorzata
Wrona
2012-01-01
UKS Orientuś, Łódź
E75
06167
Michał
Chałupka
2010-01-01
UKS Grom, Sokolniki
E11
06190
Artur
Żelazo
2010-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
06173
Elizabeth
Lutkiewicz
2014-01-01
Grupa Biegowa Oborygeni
D04
2076045
06162
Elżbieta
Jasiak
1973-01-01
LKS Górzanka, Nawojowa Góra
K01
06174
Hanna
Drutowska
2013-01-01
Grupa Biegowa Oborygeni
D04
2076046
06177
Adam
Kawałko
2012-01-01
Grupa Biegowa Oborygeni
D04
2076049
06172
Kacper
Złomańczuk
2010-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
06157
Emilia
Gembka
2009-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
06183
Lena
Landos
2012-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
06164
Ignacy
Pałamarz-Podgórny
2015-01-01
KS Tęcza, Brzezia Łąka
D05
06170
Leon
Adamski
2016-01-01
KS Tęcza, Brzezia Łąka
D05
889180
06168
Oskar
Adamski
2012-01-01
KS Tęcza, Brzezia Łąka
D05
7203697
06213
Noemi
Klotz
2008-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
06212
Zsofia
Klotz
2008-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
06211
Barnabas
Ugrin
2006-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
06169
Alicja
Adamska
2014-01-01
KS Tęcza, Brzezia Łąka
D05
895005
05558
Grażyna
Filipek
1975-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
1419981
06210
Tamas
Bakos
2006-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
06206
Huba
Fulop Almos
2003-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
06202
Aleksandra
Stefańska
2014-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06201
Nadia
Rychlik
2016-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06200
Michał
Pluta
2013-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06199
Magdalena
Musiał
2012-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06198
Bartosz
Matczak
2012-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06227
Michał
Belnik
1991-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8500634
06196
Hanna
Krawiec
2013-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06195
Ewa
Drygas
2016-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06098
Agnieszka
Mazurkiewicz
1973-01-01
KInO ORIENTOP, Wrocław
D03
06171
Luiza
Kruk
2014-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
06230
Łukasz
Zimmer
1981-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
8211206
06160
Edyta
Masternak
1981-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
8012799
06215
Maksymilian
Chęciński
2015-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
06181
Jan
Gutral
2011-01-01
UNTS, Warszawa
W87
06216
Jagoda
Adamska
2012-01-01
KS Tęcza, Brzezia Łąka
D05
06217
Mikołaj
Adamski
2014-01-01
KS Tęcza, Brzezia Łąka
D05
05903
Ewelina
Kaczyńska
1984-01-01
Indywidualni Pomorskie
G00
8007760
06220
Lena
Kosek
2012-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
8006522
06221
Andrzej
Jaklik
1968-01-01
Indywidualni Podkarpackie
R00
8220016
06222
Paulina
Grabowska
1987-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
1452706
06219
Antoni
Kadłubowski
2010-01-01
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
W12
8006530
06218
Wojciech
Szostak
1988-01-01
Indywidualni Pomorskie
G00
1993305
06182
Ulyana
Karako
2011-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8515549
06180
Mikołaj
Lisiecki
2011-01-01
HKS Azymut, Mochy
P58
8500224
06197
Zuzanna
Krawiec
2012-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
8170112
06239
Mariusz
Krysztopik
1980-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
8500588
06231
Joanna
Szewczyk
1978-01-01
MKS Skarmat, Toruń
C32
06232
Maja
Szewczyk
2014-01-01
MKS Skarmat, Toruń
C32
06184
Adam
Brandt
2011-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
06238
Edyta
Mróz
1983-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
8508037
06235
Wojciech
Łosiewicz
2012-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
1415153
06233
Nina
Karczemna
2009-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
06240
Lena
Matyja
2015-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
06241
Joanna
Szymańska
2014-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
06243
Anna
Skiba
1979-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
06234
Mateusz
Czajka
2016-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
2077821
05969
Michał
Adamski
1979-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
9102129
06223
Patrycja
Kucharczyk-Lachowicz
1993-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
06236
Wincenty
Paliszewski
2015-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
06244
Paweł
Skiba
2007-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
00522
Krzysztof
Urbaniak
1967-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8640904
06224
Kornel
Prątnicki
2011-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8148613
06192
Aleksandra
Sieradzka
2012-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
06191
Hanna
Łyszkowicz
2012-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
06193
Marcel
Polowczyk
2012-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
06165
Florian
Pałamarz-Podgórny
2013-01-01
KS Tęcza, Brzezia Łąka
D05
05979
Małgorzata
Bożek
2010-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8229214
04567
Paweł
Polewiak
2008-01-01
UNTS, Warszawa
W87
06161
Izabela
Malinowska
1988-01-01
AZS UMCS, Lublin
L03
06175
Wojcciech
Cienkosz
2011-01-01
Grupa Biegowa Oborygeni
D04
2076047
06176
Tadeusz
Kawałko
2010-01-01
Grupa Biegowa Oborygeni
D04
2076048
06178
Aleksandra
Kalecińska
2014-01-01
Grupa Biegowa Oborygeni
D04
2076050
06203
Anna
Wicenciak
2013-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06205
Zofia
Fórmańska
2016-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06209
Attila
Szencz
1967-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
06208
Levente
Kevei
2007-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
06207
Zsofia
Felfoldi
2009-01-01
UKS Orientpark.pl, Iwiny
D02
06187
Marcel
Banaś
2012-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
06179
Bruno
Bińkowski
2011-01-01
Grupa Biegowa Oborygeni
D04
2076051
06204
Yelyzaveta
Zadorohna
2011-01-01
UKS Arkady, Raszków
P35
06237
Albert
Paliszewski
2016-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
06245
Ewa
Skiba
2015-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
06246
Agnieszka
Skiba
2017-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
06194
Martyna
Dobrosz
2011-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
06225
Bogusz
Grabowski
1987-01-01
EKO Gryf, Elbląg
N02
8029030
06114
Tomasz
Jagi
1978-01-01
UKS Azymut, Siedliska
L01
8500243
04253
Monika
Dubińska
1981-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
8310181
04568
Pola
Radek
2009-01-01
UNTS, Warszawa
W87
06242
Tomasz
Skiba
1979-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
06247
Leon
Lenczowski
2017-01-01
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
W08
06228
Agata
Moczarska
2016-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8650897
06248
Lika
Novikava
2017-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
06249
Mariusz
Czajka
1979-01-01
UKS Azymut 45, Gdynia
G17
06226
Aleksandra
Prątnicka
2014-01-01
UKS Traper, Złocieniec
Z06
8500665
06250
Krzysztof
Musiał
1979-01-01
Indywidualni Zachodniopomorskie
Z00
8007737
01339
Iga
Karbowiak
1995-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
889174
06252
Krzysztof
Diakowski
1971-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
06253
Filip
Żuchowicz
2015-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
06251
Elżbieta
Pawlos
1981-01-01
Indywidualni Podkarpackie
R00
06256
Małgorzata
Luty
1983-01-01
Indywidualni Podkarpackie
R00
06257
Antoni
Bielawski
2013-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
03774
Aleksandra
Łukasik
2004-01-01
LUKS Azymek, Zdzieszowice
O47
04482
Olimpia
Klimczak
2008-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8091820
04468
Antonina
Lewandowska
2008-01-01
UKS Siódemka, Rumia
G14
8012008
04475
Krystian
Sfora
2009-01-01
BUKOS, Stary Belęcin
P01
04460
Aleksandra
Piestrak
2005-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
8062054
04249
Antoni
Lis
2007-01-01
UKS Azymut, Dębów
R22
8008250
04453
Piotr
Mazurek
1970-01-01
WKS Śląsk, Wrocław
D95
8062046
06255
Zofia
Gonsior
2012-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
06254
Oskar
Wisełka
2013-01-01
UKS Reflex, Rybnik
S51
06258
Igor
Dobrosz
2008-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
04458
Oskar
Wesołowski
2006-01-01
UKS Azymut, Pabianice
E71
8071024
04488
Paulina
Dargacz
2007-01-01
PKO Harpagan, Gdańsk
G11
8070720
04570
Grzegorz
Wojda
2009-01-01
UNTS, Warszawa
W87
8032143
04569
Zofia
Siwiorek
2009-01-01
UNTS, Warszawa
W87