Wyniki: Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w nocnym BnO - Etap 1


Etap 1

Szczecin   2019-03-23
 indywidualne  nocne

Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 53:25 Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 2006 M-14
2 59:24 Kwiatkowski Olaf KOS BnO Szczecin 03968 2005 M-14
3 1:07:31 Kujda Tymoteusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M-14
1 42:07 Filipiak Adrianna KS Hades Poznań 04153 2003 K-16
2 1:06:16 Urban Aneta UKS Traper 02910 2004 K-16
1 1:44:57 Kujda Bartosz Osielsko 2003 M-16
1 1:20:55 Maciejewska Katarzyna UKS Traper 01420 1999 K-20/21
2 1:23:54 Chrubczyńska Patrycja UKS Traper 01942 2000 K-20/21
3 1:26:57 Alabrudzińska Agnieszka SZWLA Stargard 03743 1985 K-20/21
1 50:18 Jankowiak Paweł Chyże Bno Paproć 04208 1989 M-20/21
2 59:54 Krasuski Marcin Warszawa 02688 1972 M-20/21
3 1:47:02 Świerczyński Hubert KOS BnO Szczecin 02361 1988 M-20/21
4 1:48:55 Piechowiak Jarosław Szczecin 1990 M-20/21
5 1:51:11 Sałbut Łukasz Szczecin 1986 M-20/21
DidNotFinish 55:28 Petersburski Krystian Azymut 45 Gdynia 03452 2001 M-20/21
DidNotFinish 1:50:53 Matuszak Marcin Akademia Morska Szczecin 1986 M-20/21
1 55:46 Fiederowicz Szczepan UKS Traper 02906 1977 M-35/40
2 58:56 Kujda Arkadiusz 1 Brygada Logistyczna 03987 1979 M-35/40
3 1:01:48 Rotter Daniel SZWLA Stargard 04396 1978 M-35/40
4 1:05:20 Duda Tomasz UKS Traper 1980 M-35/40
5 1:08:19 Włodarczyk Łukasz HQ MNC NE 1980 M-35/40
6 1:20:48 Klepacki Bartosz Nowopol 1982 M-35/40
7 1:26:01 Dzietczyk Kamil Aktywne Choszczno 1983 M-35/40
8 1:29:01 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M-35/40
1 56:55 Dobiecki Artur KOS BnO Szczecin 03661 1973 M-45/50
2 58:30 Sadzikowski Andrzej KOS BnO Szczecin 03672 1971 M-45/50
3 1:01:16 Petersburski Robert MIERZYN 1974 M-45/50
4 1:07:42 Filipiak Marek KS Hades Poznań 04414 1973 M-45/50
5 1:10:25 Płytnik Stanisław KOS BnO Szczecin 03670 1966 M-45/50
1 1:03:44 Sobiegraj Marek Myślibórz 00077 1962 M-55/60
1 51:23 Królikowski Władysław KOS Modrzew Skwierzyna 00804 1947 M65+
1 1:00:35 Hoffmann Marcin Szczecin 02369 1980 OPEN
2 1:04:05 Kujda Remigiusz Niepubliczne Przedszkole Zamec 2012 OPEN
3 1:06:35 Cichowska Joanna Szczecin 1988 OPEN
4 1:19:38 Filipiak Agnieszka KS Hades Poznań 04413 1975 OPEN