Wyniki: Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w sprinterskim BnO - Etap 1


Etap 1

Police   2019-03-23
 rank: 0,80  indywidualne  sprint

Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 17:28 Hazańska Anastazja UKS Traper 2009 K-10N
1 12:41 Cerk Szymon UKS Traper 2010 M-10N
1 10:04 MIkuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K-12
3 11:33 Matyja Weronika KOS BnO Szczecin 03958 2007 K-12
6 12:50 Stefaniak Izabela KOS BnO Szczecin 03767 2007 K-12
7 13:17 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K-12
8 14:54 Kula Maja KOS BnO Szczecin 03962 2007 K-12
1 12:31 Kociuba Kajetan Kliniska 2006 M-12
2 15:21 Żuchowski Mateusz Kliniska 2007 M-12
3 15:46 Tyszkiewicz Filip Kliniska 2006 M-12
4 22:47 Rusinek Wojtek Kliniska 2007 M-12
2 11:11 Stempniewska Nadia UKS Traper 04139 2008 K-12 800
4 12:24 Borek Alicja UKS Traper 03314 2007 K-12 713
5 12:39 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper 03546 2008 K-12 695
9 20:43 Motylińska Anastazja UKS Traper 04528 2008 K-12 118
10 40:41 Kubacka Maja UKS Traper 04530 2008 K-12 0
11 44:39 Prokop Amelia UKS Traper 04527 2008 K-12 0
2 19:11 Osak Zuzanna UKS Traper 04145 2011 K-10N 800
1 12:32 Duda Kornelia UKS Traper 04141 2009 K-10 800
1 13:12 Tyszkiewicz Mateusz Kliniska 2004 M-14
2 13:34 Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 2006 M-14
3 15:38 Fiederowicz Hieronim UKS Traper 2005 M-14
4 15:41 Kwiatkowski Olaf KOS BnO Szczecin 03968 2005 M-14
5 17:14 Kujda Tymoteusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M-14
6 18:36 Wypyski Rafał Kliniska 2005 M-14
1 12:57 Filipiak Adrianna KS Hades Poznań 04153 2003 K-16
4 15:42 Szutko Marta UKS Traper 2003 K-16
1 14:22 Kotkowiak Piotr KOS BnO Szczecin 03665 2004 M-16
3 18:30 Kujda Bartosz Osielsko 2003 M-16
5 28:36 Beker Paweł Kliniska 2003 M-16
2 16:54 Grzegorczyk Mateusz KOS BnO Szczecin 03447 2002 M-18
1 16:27 Borychowska Marlena MKS Paulinum/ 7 BOW Słupsk 00167 1988 K-20/21
4 22:38 Alabrudzińska Agnieszka SZWLA Stargard 03743 1985 K-20/21
5 23:31 Kozieł Paulina UKS Traper 2000 K-20/21
6 24:16 Cichowska Joanna Szczecin 1988 K-20/21
2 17:00 Jankowiak Paweł Chyże Bno Paproć 04208 1989 M-20/21
3 22:52 Wojciechowski Krzysztof SKARMAT toruń C32009 1974 M-20/21
4 26:16 Matuszak Marcin Akademia Morska Szczecin 1986 M-20/21
5 28:05 Nowacki Kamil 7 BOW Słupsk 1991 M-20/21
1 16:00 Płytnik Anna Szczecin 03669 1977 K-35/40
3 21:40 Baczulis Magdalena KOS BnO Szczecin 03744 1977 K-35/40
1 15:50 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M-35/40
3 17:08 Dzietczyk Kamil Aktywne Choszczno 1983 M-35/40
1 16:20 Petersburski Krystian Azymut 45 Gdynia 03452 2001 M-20/21 800
1 16:45 Smyk Bartosz UKS Traper 02159 2002 M-18 800
2 15:21 Udycz Jonasz UKS Traper 02910 2004 M-16 800
4 23:11 Osak Maciej UKS Traper 03543 2003 M-16 392
2 18:57 Włodarczyk Agnieszka UKS Traper 03888 1980 K-35/40 800
2 18:14 Chrubczyńska Patrycja UKS Traper 01942 2000 K-20/21 800
3 18:39 Maciejewska Katarzyna UKS Traper 01942 1999 K-20/21 782
2 13:20 Urban Aneta UKS Traper 02910 2004 K-16 800
3 13:45 Przeszłowska Hanna UKS Traper 03317 2003 K-16 775
1 11:57 Szczurko Paulina UKS Traper 03545 2005 K-14 800
2 12:49 Szutko Antonina UKS Traper 04532 2005 K-14 742
3 34:32 Pieragowska Julia UKS Traper 04434 2005 K-14 0
4 18:10 Łysek Grzegorz Klub Zdobywców Korony Gor Pols 1981 M-35/40
6 18:34 Włodarczyk Łukasz HQ MNC NE 1980 M-35/40
9 20:22 Michałowski Tomasz Szczecin 1979 M-35/40
10 21:28 Klepacki Bartosz Nowopol 1982 M-35/40
1 13:43 Filipiak Marek KS Hades Poznań 04414 1973 M-45/50
2 14:30 Dobiecki Artur KOS BnO Szczecin M-45/50
3 14:54 Petersburski Robert MIERZYN 1974 M-45/50
4 16:03 Sadzikowski Andrzej KOS BnO Szczecin 03672 1971 M-45/50
5 16:25 Płytnik Stanisław KOS BnO Szczecin 03670 1966 M-45/50
1 15:21 Królikowski Władysław KOS Modrzew Skwierzyna 00804 1947 M65+
2 15:52 Wołochowicz Władysław KOS BnO Szczecin 00886 1947 M65+
1 14:13 Kujda Remigiusz Niepubliczne Przedszkole Zamec 2012 KM10R
2 17:04 Włodarczyk Alicja UKS Traper 2015 KM10R
1 14:47 Filipiak Agnieszka KS Hades Poznań 04413 1975 OPEN
DidNotFinish Liwia Hania i Olga Nowopol 2018 OPEN
1 39:15 Jarzebska Nina Nowopol 1983 OPEN DŁUGA
7 18:49 Frątczak Sławomir GKS Luzino/ 7 BOW Słupsk 04370 1984 M-35/40 715
8 20:12 Duda Tomasz UKS Traper 04529 1980 M-35/40 649
6 18:13 Nowacki Zbigniew GKS Luzino 03722 1969 M-45/50 800
2 17:00 Fiederowicz Szczepan UKS Traper 02906 1977 M-35/40 800
5 18:32 Kujda Arkadiusz 1 Brygada Logistyczna 03987 1979 M-35/40 728
2 13:23 Duda Łukasz UKS Traper 04142 2012 M-10N 800