Wyniki: Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w średniodystansowym bno - Etap 1


Etap 1

Grudziadz   2019-03-16
 rank: 0,80  indywidualne  średni

Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
2 30:45 Matyja Weronika KOS BnO Szczecin 03958 2007 K12
1 31:22 Filipiak Adrianna KS Hades Poznań 04153 2003 K16
MissingPunch 43:53 Rutkowska Magdalena UKS Siódemka Rumia 02854 2003 K16
3 1:06:38 Kwiatkowski Olaf KOS BnO Szczecin 03968 2005 M14
3 39:46 Kotkowiak Piotr KOS BnO Szczecin 03665 2004 M16
1 37:31 Grzegorczyk Mateusz KOS BnO Szczecin 03447 2002 M18
1 33:59 Cych Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02099 1999 K20
3 46:14 Filipiak Mateusz KS Hades Poznań 04415 1998 M21
MissingPunch 43:37 Jankowiak Paweł Chyże BnO Chyże BnO 04208 1989 M21
3 41:07 Kujda Arkadiusz 1 Brygada Logist 1BLog 03987 1979 M40 642
4 41:48 Serocki Wojciech UMKS Kwidzyn 03695 1975 M40 626
5 52:54 Gradek Jarosław UKS Traper Złocieniec 03886 1972 M40 367
6 54:08 Ligocki Maciej UKS Technik Ruciane-Nida 03984 1976 M40 339
1 38:46 Jędras Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M35 800
2 51:20 Wdowczyk Piotr UMKS Kwidzyn 04186 1983 M35 541
3 1:02:50 Pańkowski Mateusz UKS Technik Ruciane-Nida 03160 1984 M35 303
1 43:36 Kosowski Paweł UMKS Kwidzyn 04178 1991 M21 800
2 45:34 Spadlik Mateusz UMKS Kwidzyn 04504 1989 M21 764
4 1:02:49 Torchała Mariusz UMKS Kwidzyn 02625 1993 M21 447
2 40:12 Smyk Bartosz UKS Traper Złocieniec 02159 2002 M18 800
3 44:46 Obrzud Maksymilian UMKS Kwidzyn 04185 2002 M18 709
1 33:06 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 800
2 38:31 Soliwoda Mateusz UMKS Kwidzyn 02880 2004 M16 669
4 57:11 Osak Maciej UKS Traper Złocieniec 03543 2003 M16 218
1 23:53 Cepurdej Władysław UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 800
2 40:45 Chmielowski Bartosz UMKS Kwidzyn 03918 2005 M14 235
1 25:07 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 800
3 28:33 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 691
4 32:26 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 567
5 32:36 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 562
6 39:00 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M12 358
7 47:14 Jankiewicz Radosław UMKS Kwidzyn 03913 2008 M12 96
8 49:39 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 19
9 52:09 Gniewkowski Krzysztof Włóczykij Osiek 04525 2008 M12 0
10 55:18 Chmielowski Krystian UMKS Kwidzyn 04507 2008 M12 0
MissingPunch 1:24:26 Joniec Hubert UMKS Kwidzyn 03917 2008 M12 0
DidNotFinish 1:07:24 Rzoska Jakub Włóczykij Osiek 04545 2008 M12 0
1 34:38 Pękal Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10 800
1 43:03 Deptulska Aganieszka UNTS Warszawa 02367 1971 K45 800
2 1:28:49 Perfikowska Aleksandra UMKS Kwidzyn 04191 1974 K45 0
1 45:12 Roszak Maja UMKS Kwidzyn 04192 1975 K40 800
2 55:01 Kędzior Katarzyna UMKS Kwidzyn 04177 1975 K40 626
1 40:44 Raszczupkina Nina UMKS Kwidzyn 04181 1984 K35 800
2 54:18 Pabian Patrycja UMKS Kwidzyn 04188 1980 K35 534
2 37:35 Deptulska Maria UNTS Warszawa 02366 2000 K20 800
3 49:45 Chrubczyńska Patrycja UKS Traper Złocieniec 01942 2000 K20 541
1 29:56 Bączek Małgorzata UKS Technik Ruciane-Nida 04014 2001 K18 800
2 33:10 Jarovaia Elena UKS Azymut 45 Gdynia 04543 2002 K18 714
4 37:45 Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 591
5 52:28 Ligocka Małgorzata UKS Technik Ruciane-Nida 03983 2001 K18 198
6 1:17:24 Czarniecka Aleksandra UKS Technik Ruciane-Nida 04095 2001 K18 0
2 32:47 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 800
3 32:58 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 796
4 35:03 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 745
5 36:18 Przeszłowska Hanna UKS Traper Złocieniec 03317 2003 K16 714
6 36:33 Urban Aneta UKS Traper Złocieniec 02910 2004 K16 708
1 29:09 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K14 800
2 37:08 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 581
3 43:39 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 402
4 1:29:26 Pieragowska Julia UKS Traper Złocieniec 04434 2005 K14 0
1 29:28 Borek Alicja UKS Traper Złocieniec 03314 2007 K12 800
3 36:07 Miłaszewicz Magdalena UKS Traper Złocieniec 03887 2007 K12 619
4 40:00 Rożniata Dominika UMKS Kwidzyn 04508 2008 K12 514
5 42:44 Eggert Wiktoria Włóczykij Osiek 04175 2007 K12 440
6 43:22 Stempniewska Nadia UKS Traper Złocieniec 04139 2008 K12 423
DidNotFinish Zaborowska Natalia Włóczykij Osiek 04523 2007 K12 0
1 24:06 Duda Kornelia UKS Traper Złocieniec 04141 2009 K10 800
2 29:49 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 610
1 40:06 Filipiak Marek KS Hades Poznań 04414 1973 M45
2 51:07 Sadzikowski Andrzej KOS BnO Szczecin 03672 1971 M45
3 56:53 Matuszewski Grzegorz KOS BnO Szczecin 04094 1968 M45
1 43:17 Pokora Edward UMKS Kwidzyn 01503 1944 M75 800
1 36:54 Jakielaszek Ryszard Indywidualnie Indywidualnie 00179 1949 M70 800
2 41:44 Wojtyła Jerzy UMKS ORKAN Ostróda 01297 1948 M70 695
1 33:04 Szczepański Marek UKS Technik Ruciane-Nida 02509 1954 M65 800
1 45:25 Cepurdej Aleksander UMKS Kwidzyn 04180 1958 M60 800
2 55:44 Lewoń Bogdan UMKS ORKAN Ostróda 00130 1955 M60 618
1 38:44 Klawczynski Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55 800
MissingPunch 32:50 Lech Bogdan UMKS ORKAN Ostróda 00789 1960 M55 0
1 39:01 Bączek Dariusz UKS Technik Ruciane-Nida 04013 1965 M50 800
2 41:24 Muller Tomasz UMKS Kwidzyn 02577 1968 M50 751
4 57:33 Gostkiewicz Maciej UMKS Kwidzyn 02883 1974 M45 800
1 34:20 Fankidejski Artur Włóczykij Osiek 03873 1978 M40 800
2 36:28 Fiederowicz Szczepan UKS Traper Złocieniec 02906 1976 M40 750
7 54:49 Droń Grzegorz UMKS Kwidzyn 04351 1979 M40 323
2 26:42 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 750
1 51:19 Lewoń Ewa UMKS ORKAN Ostróda 00129 1955 K60 800
3 33:24 Gradek Zuzanna UKS Traper Złocieniec 02575 2003 K18 707
MissingPunch 1:09:59 Szczurko Paulina UKS Traper Złocieniec 03545 2005 K14 0