Wyniki: Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym bno - Etap 1


Etap 1

Ryjewo k. Kwidzyna   2019-03-17
 rank: 0,80  indywidualne  długi dystans

Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
3 26:08 Matyja Weronika KOS BnO Szczecin 03958 2007 K12
7 34:13 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka Rumia 04252 K12
8 43:52 Trzebiatowska Martyna UKS Siódemka Rumia 04470 K12
MissingPunch 34:27 Lewandowska Antonina UKS Siódemka Rumia 04468 K12
MissingPunch 47:36 Bielecka Marta UKS Siódemka Rumia 04398 K12
MissingPunch 59:45 Szmidtka Martyna UKS Siódemka Rumia 04469 K12
DidNotFinish 32:59 Łysoń Łucja UKS Siódemka Rumia 04399 K12
5 42:03 Pupiec Agata UKS Siódemka Rumia 03391 K14
MissingPunch 1:03:56 Melzer Anna UKS Siódemka Rumia 03295 K14
7 1:10:45 Filipiak Adrianna KS Hades Poznań 04153 2003 K16
MissingPunch 1:46:44 Rutkowska Magdalena UKS Siódemka Rumia 02854 K16
2 1:10:53 Melzer Zofia UKS Siódemka Rumia 02114 K18
3 1:11:02 Żurek Marta UKS Siódemka Rumia 02116 K18
1 1:16:00 Dawidowska Natalia UKS Siódemka Rumia 02202 K20
2 1:20:12 Kreft Oliwia UKS Siódemka Rumia 02203 K20
3 1:23:53 Bielecka Aleksandra UKS Siódemka Rumia 02163 K20
1 1:18:31 Cych Agnieszka WKS Śląsk Wrocła Wrocław 02099 1999 K21
1 20:35 Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 Gdynia 03120 2008 M12 800
2 23:48 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 675
3 24:06 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 663
4 24:24 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 652
5 27:03 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 549
6 29:51 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 440
7 30:17 Chmielowski Krystian UMKS Kwidzyn 04507 2008 M12 423
8 31:09 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 389
9 34:58 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M12 241
10 37:47 Gniewkowski Krzysztof UKS Włóczykij Osiek 04525 2008 M12 131
11 39:09 Joniec Hubert UMKS Kwidzyn 03917 2008 M12 78
12 54:38 Jankiewicz Radosław UMKS Kwidzyn 03913 2008 M12 0
13 1:17:52 Rzoska Jakub UKS Włóczykij Osiek 04545 2008 M12 0
1 28:39 Kaszkiewicz Tymon UKS Azymut 45 Gdynia 04467 2009 M10 800
2 30:26 Pękal Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10 750
2 1:49:22 Deptulska Maria UNTS Warszawa 02366 2000 K21 800
4 1:12:12 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 Gdynia 03517 2002 K18 694
5 1:16:39 Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 639
6 1:18:49 Gradek Zuzanna UKS Traper Złocieniec 02575 2003 K18 611
7 1:19:35 Jarovaia Elena UKS Azymut 45 Gdynia 04543 2002 K18 602
1 53:24 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 800
2 1:01:44 Pesta Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02741 2003 K16 675
3 1:03:01 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K16 656
4 1:03:17 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 652
5 1:08:39 Urban Aneta UKS Traper Złocieniec 02910 2004 K16 572
6 1:09:59 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 552
8 1:16:46 Przeszłowska Hanna UKS Traper Złocieniec 03317 2003 K16 450
1 31:10 Ukleja Patrycja UKS Azymut 45 Gdynia 03121 2006 K14 800
2 35:39 Szczurko Paulina UKS Traper Złocieniec 03545 2005 K14 685
3 37:15 Nowak Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02858 2006 K14 644
4 38:52 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 602
6 48:43 Kepka Zuzanna GKS Luzino Luzino 04478 2006 K14 350
7 1:06:36 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 0
9 1:21:33 Pieragowska Julia UKS Traper Złocieniec 04434 2005 K14 0
10 1:31:36 Wiśniewska Paulina GKS Luzino Luzino 04539 2005 K14 0
11 1:37:02 Klinkosz Roksana GKS Luzino Luzino 04479 2005 K14 0
12 1:43:27 Drewczyńska Malwina GKS Luzino Luzino 04476 2005 K14 0
1 20:14 Borek Alicja UKS Traper Złocieniec 03314 2007 K12 800
2 25:45 Stempniewska Nadia UKS Traper Złocieniec 04139 2008 K12 582
4 27:05 Eggert Wiktoria UKS Włóczykij Osiek 04175 2007 K12 529
5 29:49 Rożniata Dominika UMKS Kwidzyn 04508 2008 K12 421
6 30:23 Miłaszewicz Magdalena UKS Traper Złocieniec 03887 2007 K12 399
MissingPunch 25:14 Zaborowska Natalia UKS Włóczykij Osiek 04523 2007 K12 0
1 16:35 Duda Kornelia UKS Traper Złocieniec 04141 2009 K10 800
2 21:46 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 550
3 1:07:57 Modzelewski Mikołaj UKS Siódemka Rumia 03840 M14
6 1:11:58 Kwiatkowski Olaf KOS BnO Szczecin 03968 2005 M14
3 1:01:45 Lisiak Adam UKS Orientuś Łód Łódź 03049 2005 M16
4 1:10:24 Bielecki Michał UKS Siódemka Rumia 02855 M16
6 1:35:09 Kotkowiak Piotr KOS BnO Szczecin 03665 2004 M16
7 1:25:06 Grzegorczyk Mateusz KOS BnO Szczecin 03447 2002 M18
1 1:10:48 Żurek Grzegorz UKS Siódemka Rumia 02112 M20
2 1:10:57 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 02118 M20
2 2:02:53 Olech Przemysław UKS Siódemka Rumia 01564 M21
3 2:10:22 Filipiak Mateusz KS Hades Poznań 04415 1998 M21
MissingPunch 1:26:57 Jankowiak Paweł Chyże BnO Chyże BnO 04208 1989 M21
1 1:08:27 Borzyszkowski Jacek UKS Siódemka Rumia 03307 M45
2 1:15:32 Filipiak Marek KS Hades Poznań 04414 1973 M45
3 1:18:30 Sadzikowski Andrzej KOS BnO Szczecin 03672 1971 M45
5 1:51:40 Lisiak Paweł UKS Orientuś Łód Łódź 03251 1974 M45
3 1:17:45 Płytnik Stanisław KOS BnO Szczecin 03670 1966 M50
4 1:41:20 Matuszewski Grzegorz KOS BnO Szczecin 04094 1968 M50
1 35:28 Król Benedykt UKS Siódemka Rumia 01562 M65
4 37:09 Świerczyński Bogdan Modrzew Skwierzyna 00885 1953 M65
1 1:09:41 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka Rumia 01626 K40
1 34:57 Pokora Edward UMKS Kwidzyn 01503 1944 M75 800
1 53:42 Wojtyła Jerzy UMKS ORKAN Ostróda 01297 1948 M70 800
2 55:37 Woźniak Henryk Nie określono Nie określono 00131 1948 M70 771
2 35:45 Szczepański Marek UKS TECHNIK Ruci Ruciane-Nida 02509 1954 M65 800
3 37:03 Mientki Tadeusz UMKS ORKAN Ostróda 00788 1952 M65 771
1 1:15:39 Movko Sergei UKS Azymut 45 Gdynia 04047 1955 M60 800
2 1:26:43 Mądrzyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 02885 1956 M60 683
3 1:31:57 Lewoń Bogdan UMKS ORKAN Ostróda 00130 1955 M60 628
1 1:00:37 Lech Bogdan UMKS ORKAN Ostróda 00789 1960 M55 800
2 1:06:52 Kraśniewski Krzysztof UMKS ORKAN Ostróda 00134 1961 M55 718
1 1:08:35 Pesta Adam UKS Azymut 45 Gdynia 02857 1969 M50 800
2 1:09:47 Bączek Dariusz UKS TECHNIK Ruci Ruciane-Nida 04013 1965 M50 786
4 1:48:35 Gostkiewicz Maciej UMKS Kwidzyn 02883 1974 M45 800
1 1:07:35 Fankidejski Artur UKS Włóczykij Osiek 03873 1978 M40 800
2 1:07:43 Ciećwierz Sławomir UKS Azymut 45 Gdynia 04338 1979 M40 798
3 1:12:18 Fiederowicz Szczepan Indywidualnie Indywidualnie 02906 1976 M40 744
4 1:14:59 Mientki Sebastian UMKS ORKAN Ostróda 00806 1976 M40 712
5 1:20:08 Serocki Wojciech UMKS Kwidzyn 03695 1975 M40 651
7 1:36:55 Perfikowski Piotr UMKS Kwidzyn 04190 1976 M40 453
8 1:38:36 Ligocki Maciej UKS TECHNIK Ruci Ruciane-Nida 03984 1976 M40 433
1 1:08:59 Jędras Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M35 800
2 1:57:54 Pańkowski Mateusz UKS TECHNIK Ruci Ruciane-Nida 03160 1984 M35 233
1 1:25:35 Hewelt Maciej UKS Azymut 45 Gdynia 00162 1990 M21 800
DidNotFinish Spadik Mateusz UMKS Kwidzyn 04504 1989 M21 0
1 53:29 Pesta Piotr UKS Azymut 45 Gdynia 02742 2001 M18 800
2 59:23 Petersburski Krystian UKS Azymut 45 Gdynia 03452 2001 M18 712
3 1:02:33 Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 02371 2002 M18 664
4 1:07:16 Sienkiewicz Maksymilian UKS Azymut 45 Gdynia 03734 2001 M18 594
5 1:17:45 Obrzud Maksymilian UMKS Kwidzyn 04185 2002 M18 437
6 1:24:43 Smyk Bartosz UKS Traper Złocieniec 02159 2002 M18 333
1 51:13 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 02370 2003 M16 800
2 59:41 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 668
5 1:25:17 Wilk Wiktor UMKS Kwidzyn 03362 2004 M16 268
8 1:50:30 Serzhanov Kiryll UMKS Kwidzyn 02877 2003 M16 0
9 2:16:28 Osak Maciej UKS Traper Złocieniec 03543 2003 M16 0
2 58:37 Ciechanowicz Mikołaj UKS Azymut 45 Gdynia 03941 2006 M14 241
3 1:07:57 Kilichowski Kacper UKS Azymut 45 Gdynia 04126 2006 M14 24
5 1:10:37 Breska Wiktor UKS Azymut 45 Gdynia 04125 2006 M14 0
MissingPunch 1:32:47 Stefaniak Robert UKS Azymut 45 Gdynia 04466 2006 M14 0
DidNotFinish 31:23 Miłkowski Jakub UKS Azymut 45 Gdynia 03900 2006 M14 0
1 47:57 Nowak Beata UKS Azymut 45 Gdynia 00144 1973 K45 800
2 1:06:26 Deptulska Aganieszka UNTS Warszawa 02367 1971 K45 492
3 1:45:39 Perfikowska Aleksandra UMKS Kwidzyn 04191 1974 K45 0
4 1:46:25 Ziarek Joanna UMKS Kwidzyn 04549 1974 K45 0
2 1:09:55 Roszak Maja UMKS Kwidzyn 04192 1975 K40 800
3 1:17:53 Kędzior Katarzyna UMKS Kwidzyn 04177 1975 K40 709
1 1:08:17 Rasczupkina Nina UMKS Kwidzyn 04181 1984 K35 800
2 1:15:49 Ukleja Ewa UKS Azymut 45 Gdynia 03714 1980 K35 712
3 1:29:19 Gniadek Monika GKS Luzino Luzino 04211 1981 K35 554
1 1:23:06 Nowicka-Bielecka Kornelia UKS Siódemka Rumia 02729 K50
1 1:06:37 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 Gdynia 03899 1955 K60 800
1 42:36 Movko Marina UKS Azymut 45 Gdynia 03901 1960 K55 800
1 1:08:55 Czabański Edward UKS Azymut 45 Gdynia 00514 1939 M80 800
6 1:22:48 Gradek Jarosław UKS Traper Złocieniec 03886 1972 M40 620
7 1:48:53 Udycz Jonasz UKS Traper Złocieniec 03319 2004 M16 0
1 34:30 Cepurdej Władysław UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 800
4 1:37:01 Pabian Patrycja UMKS Kwidzyn 04188 1980 K35 463
1 1:03:47 Bączek Małgorzata UKS TECHNIK Ruci Ruciane-Nida 04014 2001 K18 800
8 1:15:43 Okrój Dominika GKS Luzino Luzino 04538 2005 K14 0