MP, MPW - Long

Bochnia   2019-03-31
 rank: 1,30  indywidualne  długi dystans

Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
2 1:32:33 GIELEC Zuzanna UKS Orientuś 03046 2002 K18 1300
3 1:32:38 POGODA Kinga UKS Kometa 02490 2002 K18 1298
5 1:41:54 SŁOŃSKA Zofia WKS Wawel 03191 2002 K18 1168
6 1:44:24 DZIERWA Hanna KS Kościelec Chrzanów 02057 2001 K18 1133
7 1:49:19 MIANOWSKA Julia UNTS Warszawa 02096 2001 K18 1064
8 1:50:06 ŻUREK Marta UKS Siódemka 02116 2002 K18 1053
9 1:51:16 PUDLIS Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 1037
10 1:51:17 SROKA Małgorzata UKS Patria 02200 2002 K18 1036
11 1:51:35 LEŚNICKA Agnieszka UKS Azymut Dębów 02611 2002 K18 1032
13 2:00:23 NYGA Julia UKS Kometa 02986 2002 K18 908
2 1:14:33 DOREŃ Wiktoria UKS Orientuś 03854 2003 K16 1296
3 1:14:40 BERLIŃSKA Paulina UKS Orientuś 03503 2003 K16 1294
4 1:15:36 CEPURDEJ Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 1278
5 1:16:15 NITSCH Aleksandra UNTS Warszawa 02409 2003 K16 1266
6 1:16:20 POWICHROWSKA Ilona UKS OSiR 02781 2004 K16 1265
8 1:16:35 MULLER Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K16 1260
9 1:16:47 LEŚNIAK Matylda UKS Kometa 03406 2004 K16 1257
11 1:20:33 PESTA Anna UKS Azymut 45 02741 2003 K16 1191
12 1:22:11 ZELEK Klaudia UKS Patria 02149 2003 K16 1162
13 1:24:32 GIELEC Julia UKS Orientuś 03047 2005 K16 1121
14 1:25:46 MAJEWSKA Maja PUKS Młode Orły 03218 2004 K16 1100
15 1:25:50 ORZECHOWSKA Aleksandra UKS Azymut Dębów 04057 2003 K16 1099
17 1:31:29 RAJCA Luiza KS Kościelec Chrzanów 02867 2004 K16 1000
18 1:32:17 SKORUPA Maja LKS Górzanka Nawojowa 03724 2004 K16 986
19 1:32:21 LAMPARSKA Maja WKS Wawel 03832 2005 K16 985
20 1:59:52 GOLA Martyna UKS Orientuś 03048 2003 K16 503
2 1:31:22 CIESIÓŁKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 01827 2000 K20 1258
1 1:32:31 BĄCZEK Małgorzata WKS Wawel 04014 2001 K18 1300
3 1:31:53 GARBACIK Maja WKS Wawel 01585 2000 K20 1251
1 1:28:32 BIEDERMAN Adrianna WKS Wawel 01509 2000 K20 1300
4 1:36:28 TOPÓR Magdalena WKS Wawel 02935 2001 K18 1244
12 1:53:17 GNIEWKOWSKA Julia UKS Azymut 45 03517 2002 K18 1008
MissingPunch 3:20:00 SOBEL Natalia UKS Kometa 02491 2002 K18 0
MissingPunch 3:20:00 POLEWKA Aleksandra UKS Kometa 02462 2002 K18 0
1 1:14:19 KREMPIŃSKA Julia UKS Azymut 02651 2003 K16 1300
16 1:26:03 ZIELIŃSKA Oliwia PUKS Młode Orły 03217 2003 K16 1095
6 1:57:45 KREFT Oliwia UKS Siódemka 02203 1999 K20 871
8 2:08:28 BIELECKA Aleksandra UKS Siódemka 02163 2000 K20 714
2 1:42:14 ŚLUSARCZYK Katarzyna KS OK!Sport 03480 1989 K21 1205
4 1:44:24 KAŹMIERCZAK Aneta UKS Orientuś 00413 1995 K21 1175
6 1:48:48 PABICH Maria UKS Azymut 00330 1982 K21 1115
13 2:41:13 NIKITCZENKO Natasza UKS Orientuś 03250 1997 K21 400
3 2:00:58 NOWAK-SKORUPA Magdalena LKS Górzanka Nawojowa 02244 1977 K40
2 1:19:51 CZERKAWSKA Urszula UKS Sparta Czyżowice 01495 1962 K55 1200
3 1:20:14 PARFIANOWICZ Joanna UNTS Warszawa 00100 1964 K55 1193
4 1:48:00 DEREDOS Nina UKS Orientuś 03248 1961 K55 706
1 1:14:37 WOŁEK Ewa UNTS Warszawa 01208 1968 K50 1300
2 1:28:18 WAŃCZYK Magdalena PUKS Młode Orły 01485 1968 K50 1062
2 1:28:18 WOŁOWCZYK Mariola UNTS Warszawa 00112 1968 K50 1062
4 1:31:31 BUGAJ Teresa WKS Wawel 03313 1968 K50 1006
1 1:21:18 ETTERLE-BIEDERMAN Lilianna WKS Wawel 00823 1973 K45 1300
2 1:28:00 TOPÓR Monika WKS Wawel 03372 1970 K45 1193
3 1:28:10 NOWAK Barbara HKS Azymut 01222 1970 K45 1190
4 1:32:00 MARSZAŁEK Maria UKS Kometa 04147 1974 K45 1129
6 1:43:56 MIANOWSKA Dorota UNTS Warszawa 02405 1974 K45 938
7 2:02:54 POLEWKA Beata UKS Kometa 02460 1971 K45 635
1 1:31:06 GRABOWSKA Joanna WKS Wawel 03716 1979 K40 1300
2 1:32:00 KONC Katarzyna UKS Azymut 02953 1975 K40 1287
4 2:02:19 KĘDZIOR Katarzyna UMKS Kwidzyn 04177 1975 K40 855
5 2:07:59 JANAS Irena UKS Kometa 04514 1977 K40 774
6 2:09:15 SŁOŃSKA Bogusława WKS Wawel 03655 1976 K40 756
3 1:54:18 KARNIA-BISKUPSKA Anna WKS Wawel 00828 1980 K35 1211
4 2:13:26 BAŃSKA-BODZIONA Aneta indywidualnie 04287 1979 K35 978
1 1:13:18 WYSOCKA Jolanta UKS Kometa 02181 1956 K60 1300
1 1:14:08 MOVKO Marina UKS Azymut 45 03901 1960 K55 1300
3 1:50:11 WRÓBLEWSKA Bogna KS OK!Sport 00225 1958 K60 646
1 1:32:49 GALICZ Krystyna BKS Wataha 03142 1951 K65 1300
2 1:35:46 LAZAREVA Natalia UKS Azymut 45 03899 1955 K60 902
5 1:43:52 LAMPARSKA Iwona WKS Wawel 04272 1973 K45 939
8 2:23:43 DANILUK Karina BKS Wataha 03159 1972 K45 302
MissingPunch 3:20:00 WOJARSKI Michał Indywidualnie 01107 1990 M21
6 2:17:57 DRĄGOWSKI Kuba KS OK!Sport 00684 1990 M21 1026
7 2:24:24 GARBACIK Michał WKS Wawel 01584 1995 M21 952
8 2:29:43 GRYZIO Łukasz UKS Azymut 00336 1988 M21 892
9 2:29:50 PIŁKOWSKI Tadeusz KS OK!Sport 00689 1990 M21 890
10 2:29:52 SOTNICZUK Piotr UNTS Warszawa 02030 1998 M21 890
11 2:37:58 JANKOWIAK Paweł Indywidualnie 04208 1989 M21 798
12 2:52:25 SZMULKOWSKI Adam PUKS Młode Orły 00017 1993 M21 633
13 3:06:25 KOGUCIUK Konrad KU AZS UMCS 03298 1991 M21 473
14 3:16:21 MOSSAKOWSKI Wojciech UNTS Warszawa 01115 1998 M21 360
15 3:55:38 ŻURAW Wiktor UKS Grom 02543 1997 M21 0
MissingPunch 3:20:00 PASZYŃSKI Piotr UKS Orientuś 00423 1981 M21 0
1 1:45:51 GŁADECKI Dawid UKS OSiR 03729 2000 M20 1300
2 1:45:54 ZAJĄC Dawid UKS Azymut 02186 2000 M20 1299
4 1:47:26 KIJAK Jakub WKS Wawel 02994 2000 M20 1281
5 1:47:38 ROSŁANIEC Mateusz WKS Śląsk Wrocław 02227 2000 M20 1278
6 1:49:22 KRZYSZTYŃSKI Michał WKS Wawel 02619 2000 M20 1257
7 1:51:04 KALISIAK Dawid UKS Azymut 02027 2000 M20 1236
8 1:56:38 PŁÓCIENNIK Konrad UKS Azymut 01785 2000 M20 1168
9 1:59:17 KRUK Michał UKS Azymut Dębów 02606 1999 M20 1135
MissingPunch 3:20:00 ŻUREK Grzegorz UKS Siódemka 02112 2000 M20 0
MissingPunch 3:20:00 BYRCZEK Jan UKS Kometa 02726 2000 M20 0
2 1:25:21 KURZYP Stanisław WKS Śląsk Wrocław 02225 2002 M18 1279
3 1:31:53 DEREDOS Bruno UKS Orientuś 02839 2001 M18 1178
4 1:32:36 ANDRZEJCZAK Maciej UKS Azymut 02192 2002 M18 1167
5 1:33:58 PESTA Piotr UKS Azymut 45 02742 2001 M18 1146
6 1:35:58 SVADLENA Michal WKS Śląsk Wrocław 04163 2001 M18 1115
7 1:41:48 PORZYCZ Grzegorz UKS Azymut 45 02371 2002 M18 1025
9 1:52:19 OLSZEWSKI Bartłomiej UNTS Warszawa 02572 2002 M18 862
10 1:58:37 MICHALAK Kacper UNTS Warszawa 02980 2001 M18 765
11 2:02:23 HYLA Damian UKS Kometa 03332 2001 M18 706
14 2:29:12 GROBELNY Alex HKS Azymut 02566 2002 M18 291
15 2:44:26 NOWAKOWSKI Maciej BKS Wataha 03150 2002 M18 56
16 3:19:49 BUŁAWA Filip UKS Kometa 03410 2002 M18 0
MissingPunch 3:20:00 GĄSIOR Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 0
MissingPunch 3:20:00 SIENKIEWICZ Maksymilian UKS Azymut 45 03734 2001 M18 0
2 1:19:37 NOWAK Michał UKS Orientuś 03929 2003 M16 1299
3 1:19:40 KOŁODZIEJCZYK Łukasz UKS Kometa 03231 2003 M16 1298
4 1:20:23 SZTRANEK Jan UKS Azymut 02653 2003 M16 1287
6 1:21:23 KULA Mateusz KOS BnO 03666 2003 M16 1270
7 1:21:27 STRUGAREK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 04160 2003 M16 1269
8 1:23:12 TOBOREK Jakub WKS Śląsk Wrocław 02141 2003 M16 1241
9 1:24:23 NOWAK Grzegorz UKS Azymut 45 02370 2003 M16 1221
10 1:27:51 PATEREK Mikołaj HKS Azymut 02376 2003 M16 1165
11 1:29:00 LEDZION Piotr UKS Orientuś 04111 2003 M16 1146
12 1:35:49 MACIEJEWSKI Bartłomiej BKS Wataha 03943 2006 M16 1034
13 1:36:49 WOŁEK Stanisław UNTS Warszawa 03557 2004 M16 1018
14 1:36:50 MULLER Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 1018
15 1:42:59 KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej UKS Kometa 03230 2003 M16 917
17 1:51:41 MAJOWSKI Jan UKS OSiR 03502 2005 M16 775
19 1:55:12 ROMAN Szymon UKS Azymut Dębów 03005 2003 M16 718
21 1:59:39 TARNAWSKI Jan WKS Wawel 03834 2003 M16 645
22 2:00:00 WÓJCIK Paweł WKS Wawel 02991 2005 M16 639
23 2:00:51 TRĘBACZ Antoni KS Kościelec Chrzanów 02871 2004 M16 625
24 2:01:06 KAWALA Patryk KS Kościelec Chrzanów 03635 2004 M16 621
25 2:01:07 LISIAK Adam UKS Orientuś 03049 2005 M16 621
26 2:01:08 MARSZAŁEK Patryk UKS Kometa 03823 2005 M16 621
28 2:36:11 ŚLUSARCZYK Piotr LKS Górzanka Nawojowa 03853 2004 M16 48
29 2:46:48 SKOWRON Wojciech UKS Kometa 03719 2004 M16 0
MissingPunch 3:20:00 SOBIEPANEK Maksymilian UKS OSiR 03759 2004 M16 0
2 1:59:59 KALATA Michał MKS Paulinum 00853 1989 M21 1231
5 2:07:44 BEDNARSKI Jan UNTS Warszawa 04096 1998 M21 1143
4 2:07:19 GALICZ Karol BKS Wataha 01853 1986 M21 1147
1 1:53:56 OLEJNIK Michał WKS Grunwald 00340 1992 M21 1300
10 2:26:15 OGDOWSKI Bartłomiej UKS Siódemka 02118 2000 M20 804
1 1:24:01 RZEŃCA Piotr (Jr) UKS Orientuś 02129 2001 M18 1300
12 2:08:59 PUDEŁEK Błażej LKS Górzanka Nawojowa 03852 2002 M18 604
16 1:45:14 ŻESŁAWSKI Mateusz WKS Wawel 03200 2004 M16 881
20 1:58:39 CEPURDEJ Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M16 661
27 2:11:39 KOTKOWIAK Piotr KOS BnO 03665 2004 M16 449
30 3:29:13 MIREK Gracjan LKS Górzanka Nawojowa 04380 2004 M16 0
MissingPunch 3:20:00 ERTEL Radosław indywidualnie M50
18 2:40:44 MROZOWSKI Przemysław UKS Siódemka 04589 1978 M40 405
5 1:46:14 MAJEWSKI Marek PUKS Młode Orły 03343 1977 M40 1149
5 1:42:26 WÓJCIK Grzegorz WKS Wawel 03195 1974 M45 1138
10 1:51:31 LEDZION Grzegorz UKS Orientuś 04657 1971 M45
1 1:28:54 PLESINSKI Mariusz niezrzeszony/10BKPanc 01304 1973 M45
MissingPunch 3:20:00 DOMAGAŁA Andrzej UKS Grom 04573 1980 M35 0
6 2:55:09 INDYKA Maciej WKS Wawel 02684 1980 M35 536
5 2:45:55 STĘŻYCKI Grzegorz Indywidualnie 04684 1982 M35
3 1:34:35 CHACHURSKI Ryszard KU AZS WAT WARSZAWA 00065 1963 M55 1233
4 1:34:50 LECH Bogdan UMKS ORKAN 00789 1960 M55 1230
5 1:41:21 MŁYNARCZYK Piotr UKS Orientuś 03294 1964 M55 1136
1 1:21:51 CYCH Piotr WKS Śląsk Wrocław 00718 1968 M50 1300
2 1:32:15 PACHNIK Dariusz UKS Orientpark.pl 00706 1969 M50 1135
4 1:38:35 MICHALAK Tomasz UNTS Warszawa 02981 1969 M50 1034
5 1:44:11 PISAREK Piotr WKS Wawel 04588 1969 M50 945
6 1:44:56 SŁOŃSKI Marek WKS Wawel 03192 1969 M50 933
8 1:48:09 MONIAK Andrzej LKS Górzanka Nawojowa 04326 1965 M50 882
9 1:49:28 URBANIAK Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 861
11 1:52:05 PŁYTNIK Stanisław KOS BnO 03670 1966 M50 820
12 1:54:18 BĄCZEK Dariusz UKS Technik Ruciane-N 04013 1965 M50 785
13 2:02:03 SZURYGA Hubert KU AZS UMCS 00683 1968 M50 662
14 2:08:01 KARSKI Ryszard MKS Paulinum 03807 1965 M50 567
15 2:13:52 MULLER Tomasz UMKS Kwidzyn 02577 1968 M50 474
16 2:25:38 FORYSTEK Józef WKS Wawel 02080 1966 M50 287
2 1:31:04 MOSZKOWICZ Paweł WKS Wawel 00826 1967 M45 1300
3 1:35:27 KRASUSKI Marcin KS OK!Sport 02688 1972 M45 1237
4 1:37:53 NOWAK Remigiusz KS Hades Poznań 00907 1972 M45 1203
6 1:42:48 SĘDŁAK Krystian KS OK!Sport 01130 1973 M45 1133
8 1:50:43 DZIK Mirosław Górzanka Nawojowa Góra 01195 1971 M45 1019
9 1:51:18 SKORUPA Mariusz LKS Górzanka Nawojowa 01004 1970 M45 1011
11 1:53:50 MIANOWSKI Rafał UNTS Warszawa 02068 1973 M45 975
12 1:54:55 KRZYŻOSTANEK Jarosław UKS Grom 02547 1973 M45 960
13 2:04:47 JANAS Sebastian UKS Kometa 04512 1974 M45 819
14 2:05:02 DOBROWOLSKI Piotr KU AZS UMCS 02972 1973 M45 815
15 2:09:58 PORADA Robert UKS Reflex Sekcja BnO 02084 1972 M45 745
16 2:18:06 KRASUSKI Bartłomiej Stowarzyszenie Team 36 02210 1970 M45 629
17 2:18:08 PUDEŁEK Paweł LKS Górzanka Nawojowa 04339 1971 M45 628
18 2:20:41 TOPÓR Marek WKS Wawel 03371 1973 M45 592
19 2:20:46 KOŚCIELNY Wojciech WKS Wawel 01616 1970 M45 591
20 2:21:10 MARSZAŁEK Waldemar UKS Kometa 04146 1973 M45 585
22 2:37:29 DOLIŃSKI Grzegorz BKS Wataha 03143 1972 M45 352
MissingPunch 3:20:00 BŁACHUT Igor Stowarzyszenie Team 02679 1973 M45 0
1 1:35:11 GOLINOWSKI Paweł indywidualnie 02892 1979 M40 1300
2 1:40:26 KOGUT Szczepan UKS Energetyk 04553 1978 M40 1228
3 1:40:37 SITNICKI Mariusz Indywidualnie 04379 1977 M40 1226
6 1:48:38 SOŁOWIEJ Stanisław KU AZS UMCS 02494 1975 M40 1116
7 1:49:00 GMUR Karol WKS Śląsk Wrocław 01237 1976 M40 1111
8 1:49:06 MIODUSZEWSKI Mateusz Indywidualny Mazowsze 03970 1976 M40 1110
9 1:52:23 KURYJ Marek WKS Wawel 03252 1978 M40 1065
10 2:00:55 CZAPLA Tomasz WKS Wawel 03432 1976 M40 949
11 2:05:22 KREMPIŃSKI Piotr UKS Azymut 02652 1976 M40 888
13 2:08:09 MARTE Michał KU AZS WAT WARSZAWA 01940 1975 M40 850
14 2:09:28 MOL Krzysztof HKS Azymut 02866 1975 M40 832
15 2:12:50 WIŚNIEWSKI Paweł WKS Wawel 02932 1974 M40 786
16 2:27:38 ZAJĄC Piotr KU AZS WAT WARSZAWA 01329 1975 M40 584
17 2:31:49 NOWAK Paweł UKS Orientuś 03930 1977 M40 527
19 2:54:03 MACIEJEWSKI Mikołaj BKS Wataha 03944 1976 M40 223
20 3:53:55 CIUPA Marcin UKS Orientuś 03927 1978 M40 0
MissingPunch 3:20:00 CIEĆWIERZ Sławomir UKS Azymut 45 04338 1979 M40 0
1 1:50:19 MAJASOW Konstiantyn WKS Śląsk Wrocław 01406 1983 M35 1300
2 1:51:27 SOKALSKI Dariusz KU AZS WAT WARSZAWA 00715 1984 M35 1287
3 2:17:01 ŁONIEWSKI Grzegorz KU AZS WAT WARSZAWA 02852 1982 M35 985
MissingPunch 3:20:00 MAZAN Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01319 1992 M21 0
2 1:33:27 NIESSNER Piotr WKS Wawel 02725 1963 M55 1250
24 3:19:34 LISIAK Paweł UKS Orientuś 03251 1974 M45 0
25 3:26:42 NOWAKOWSKI Sławomir BKS Wataha 03710 1974 M45 0
1 1:29:58 ŁABUZIŃSKI Sławomir WKS Wawel 01409 1964 M55 1300
3 1:36:16 PESTA Adam UKS Azymut 45 02857 1969 M50 1071
21 2:23:08 GORAL Michał KU AZS UMCS 04551 1971 M45 557
4 1:41:35 SVADLENA Pavel WKS Śląsk Wrocław 04162 1975 M40 1213
4 1:28:40 POŹNIAK Szymon niezrzeszony 1953 M65
7 1:37:13 MACHOWSKI Władysław UKS OSiR 00482 1959 M60 1030
8 1:41:22 GRABOWICZ Andrzej WKS Wawel 00804 1957 M60 963
9 1:47:51 PIETRUSIŃSKI Marek KS Artemis Wrocław 01323 1956 M60 859
10 1:48:56 MALINOWSKI Wiktor MKS Metalowiec 01236 1958 M60 841
11 1:57:09 CEPURDEJ Aleksandr UMKS Kwidzyn 04180 1958 M60 709
12 1:58:07 SYPUŁA Sławomir UNTS Warszawa 00748 1958 M60 693
13 2:04:59 WIERCIŃSKI Piotr MKS Metalowiec 01105 1956 M60 582
14 2:27:50 OLBRYCHT Janusz indywidualny Mazowsze 00228 1955 M60 213
MissingPunch 3:20:00 WRÓBLEWSKI Tadeusz KS OK!Sport 00226 1958 M60 0
MissingPunch 3:20:00 ROGALA Mirosław KU AZS WAT WARSZAWA 02423 1957 M60 0
DidNotFinish 3:20:00 MACHOWSKI Wladysław UKS,, OSiR 00482 1959 M60 0
1 1:06:18 WYSOCKI Stanisław SPÓJNIA WARSZAWA 00523 1929 M90 1300
1 2:36:30 ZIELCZYŃSKI Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 1300
1 56:04 DURA Kazimierz WKS Śląsk Wrocław 00720 1939 M80 1300
1 1:05:14 PŁUCIENNIK Waldemar KOS Modrzew 00883 1943 M75 1300
2 1:20:26 POKORA Edward UMKS Kwidzyn 01503 1944 M75 997
1 1:21:00 MICHAŁEK Janusz KOS Modrzew 00742 1948 M70 1300
2 1:26:09 TRZPIL Lech KS OK!Sport 00691 1949 M70 1217
3 2:06:13 BLIMKE Roman LKS Górzanka Nawojowa 00189 1946 M70 574
1 1:13:36 PARZEWSKI Jerzy KU AZS WAT WARSZAWA 00072 1952 M65 1300
2 1:20:16 KRÓL Benedykt UKS Siódemka 01562 1953 M65 1182
3 1:24:35 SZCZEPAŃSKI Marek UKS Technik Ruciane-N 02509 1954 M65 1106
5 1:42:15 WOŁEJSZO Tadeusz KU AZS WAT WARSZAWA 00074 1951 M65 794
6 1:46:39 ŁAPANOWSKI Jacenty KU AZS WAT WARSZAWA 00190 1950 M65 716
7 1:55:02 ŚWIERCZYŃSKI Bogdan KOS Modrzew 00885 1953 M65 568
8 2:08:50 GLIŃSKI Henryk KS Artemis Wrocław 01324 1950 M65 324
9 2:09:54 PASZYŃSKI Józef UKS Orientuś 00383 1953 M65 306
1 1:20:31 KRYJOMSKI Jerzy KS Kościelec Chrzanów 00963 1958 M60 1300
2 1:20:48 CHUŁEK Aleksander UKS Azymut 45 00547 1956 M60 1295
3 1:26:08 GUGA Romuald WKS Śląsk Wrocław 00716 1955 M60 1209
4 1:31:25 DEPTUŁA Jerzy UKS Energetyk 01055 1959 M60 1124
5 1:33:36 MĄDRZYŃSKI Zbigniew UMKS Kwidzyn 02885 1956 M60 1089
6 1:37:11 KROCHMAL Andrzej SPÓJNIA WARSZAWA 00528 1956 M60 1031
6 1:41:45 WOŁOWCZYK Marek UNTS Warszawa 00113 1963 M55 1130
7 1:43:37 WOJARSKI Krzysztof UKS Sparta Czyżowice 01121 1960 M55 1103
8 1:56:05 MOSSAKOWSKI Przemysław Indywidualny Mazowsze 01758 1960 M55 923
9 1:59:30 KLAWCZYŃSKI Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55 873
10 3:00:32 CZERKAWSKI Wacław UKS Sparta Czyżowice 01496 1960 M55 0
MissingPunch 3:20:00 WOŁEK Andrzej UNTS Warszawa 03555 1964 M55 0
4 1:39:10 GUTSENKO Yelyzaveta WKS Wawel 04574 2000 K20 1144
23 2:41:30 STASZAK Artur UNTS Warszawa 02013 1970 M45 295
12 2:07:53 MAŁECKI Bartłomiej KOS Modrzew 03906 1979 M40 853
MissingPunch 3:20:00 JĘDRAS Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M35 0
3 2:06:44 BIEDERMAN Marcin WKS Wawel 01508 1998 M21 1154
3 1:46:14 KRAWCZYŃSKI Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 02226 2000 M20 1295
8 1:46:28 PETERSBURSKI Krystian UKS Azymut 45 03452 2001 M18 953
13 2:28:53 BOROWIEC Paweł PKO Harpagan 03971 2002 M18 296
1 1:19:34 PACHNIK Stanisław MKS Paulinum 04297 2003 M16 1300
5 1:21:09 SŁOMCZYŃSKI Ignacy UKS Orientuś 02837 2003 M16 1274
18 1:51:52 WÓJTOWICZ Krzysztof UNTS Warszawa 03174 2004 M16 772
MissingPunch 3:20:00 TRYKOZKO Urszula Stowarzyszenie Team 02691 1969 K45 0
1 1:46:58 RASCZUPKINA Nina UMKS Kwidzyn 04181 1984 K35 1300
2 1:53:11 ŚLIWCZYŃSKA Ilona Stowarzyszenie Team 02347 1978 K35 1224
1 1:35:16 OLEJNIK Agata UKS Orientuś 00376 1994 K21 1300
3 1:43:02 WAŃCZYK Zuzanna PUKS Młode Orły 01664 1997 K21 1194
5 1:44:42 FORTUNIAK Weronika UKS Orientuś 02836 1998 K21 1171
7 1:51:37 MURAWSKA Marta HKS Azymut 03255 1998 K21 1077
9 1:54:37 MACHOWSKA Weronika UKS OSiR 00483 1986 K21 1036
10 2:10:09 JAŚKIEWICZ Magdalena UKS Azymut 01783 1997 K21 824
11 2:16:39 DOMINIAK Dagmara PUKS Młode Orły 00932 1997 K21 735
12 2:18:46 LUBAK Kamila WKS Śląsk Wrocław 00943 1991 K21 706
5 1:46:53 DAWIDOWSKA Natalia UKS Siódemka 02202 1999 K20 1031
7 2:00:00 FILIPCZAK Natalia PUKS Młode Orły 01927 2000 K20 838
7 1:16:33 PERFIKOWSKA Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 1261
7 1:45:16 BARTCZAK Jarosław UMKS ORKAN 00743 1968 M50 928
10 1:49:50 ŻESŁAWSKI Wojciech WKS Wawel 03660 1967 M50 856
7 1:44:04 CZAPLA Przemysław WKS Wawel 02933 1974 M45 1114
4 2:23:47 LESISZ Kamil UNTS Warszawa 03904 1984 M35 906
8 1:54:21 PACHNIK SZELIGA Małgorzata UKS Orientpark.pl 01177 1993 K21 1040
10 1:16:54 CEPURDEJ Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 1255