Wyniki: Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO - nocne


nocne

Otwock   2019-09-14
 indywidualne  nocne

Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 42:30 Chabiera Lena UNTS UNTS 02391 2003 K16
2 45:43 Nitsch Aleksandra UNTS UNTS 02409 2003 K16
3 48:50 Powichrowska Ilona UKS OSiR UKS OSiR 02781 2004 K16
4 1:07:05 Dzwonkowska Paulina UKS OSiR UKS OSiR 03366 2006 K16
1 48:43 Ślusarczyk Katarzyna OK!Sport OK!Sport 03480 1989 K21
2 48:56 Mianowska Julia UNTS UNTS 02096 2001 K21
3 1:01:28 Biolik Agnieszka UNTS UNTS 02178 1977 K21
1 37:41 Wołek Ewa UNTS UNTS 01208 1968 K45
2 47:31 Parfianowicz Joanna UNTS UNTS 00100 1964 K45
3 49:16 Mianowska Dorota UNTS UNTS 02405 1974 K45
7 1:56:12 Nitsch Tomasz UNTS UNTS 01093 M45
DidNotFinish 1:09:48 Wieczorek Piotr indywidualnie indywidualnie 03016 1973 M45
1 56:45 Łaski Tomasz KInO Stowarzysze KInO Stowarzysze M50
2 1:01:53 Szuryga Hubert KU AZS UMCS KU AZS UMCS 00683 1968 M50
4 1:09:34 Wróblewska Bogna OK!Sport OK!Sport 00225 K45
1 32:23 Majowski Jan UKS OSiR UKS OSiR 03502 2005 M16
2 32:25 Wołek Stanisław UNTS UNTS 03557 2004 M16
3 34:15 Tywonek Jan UKS OSiR UKS OSiR 03841 M16
4 36:39 Wójtowicz Krzysztof UNTS UNTS 03174 2004 M16
5 37:14 Podworski Kacper UKS OSiR UKS OSiR 02780 2005 M16
6 45:47 Dąbrowski Karol UKS OSiR UKS OSiR 03907 2005 M16
7 1:06:59 Górski Patryk UKS OSiR UKS OSiR 04541 2004 M16
1 1:01:26 Szmulkowski Adam PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 00017 M21
2 1:02:53 Mossakowski Wojciech UNTS UNTS 01115 1998 M21
3 1:05:03 Sokalski Dariusz KU AZS WAT KU AZS WAT 00715 1984 M21
4 1:05:07 Olszewski Bartłomiej UNTS UNTS 02572 2002 M21
DidNotFinish 1:09:38 Wójcik Darek wakatt wakatt M21
DidNotFinish Popis Patryk Otwock Otwock M21
1 54:01 Lisak Krzysztof KU AZS WAT KU AZS WAT M35
2 1:31:36 Patejko Przemysław KS Spójnia Warsz KS Spójnia Warszawa 00530 1982 M35
3 2:27:58 Lewandowski Andrzej TiPi TiPi M35
4 2:27:59 Borejko Tomasz TiPi TiPi M35
1 53:50 Marte Michał KU AZS WAT KU AZS WAT 01940 1975 M40
2 55:33 Biolik Grzegorz UNTS UNTS 02177 1976 M40
3 55:36 Doliński Grzegorz BKS Wataha BKS Wataha 03143 M40
4 1:22:41 Zając Piotr KU AZS WAT KU AZS WAT 01329 1975 M40
DidNotFinish 2:13:23 Maciejewski Mikołaj BKS Wataha BKS Wataha 03944 M40
1 53:47 Staszak Artur UNTS UNTS 02013 1970 M45
2 53:57 Mianowski Rafał UNTS UNTS 02068 1973 M45
3 1:01:42 Krasuski Bartłomiej Stowarzyszenie T Stowarzyszenie Team 360 stopni 02210 1970 M45
4 1:03:27 Mossakowski Przemysław indywidualnie indywidualnie 01758 1960 M45
5 1:04:19 Jurek Grzegorz indywidualnie indywidualnie M45
6 1:19:17 Przeworski Mariusz indywidualnie indywidualnie M45
3 1:02:19 Urbaniak Krzysztof indywidualnie indywidualnie 00522 1967 M50
4 1:02:24 Wołek Andrzej UNTS UNTS 03555 1964 M50
1 1:37:07 Jankowski Konrad KS Spójnia Warsz KS Spójnia Warszawa M65
2 1:51:09 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 01168 M65
3 2:07:46 Woźniak Józef AZS WAT Warszawa AZS WAT Warszawa M65
MissingPunch 1:15:19 Parzewski Jerzy KU AZS WAT KU AZS WAT 00072 1952 M65