Wyniki: IX Puchar Puszczy Piskiej - Bieg klasyczny


Bieg klasyczny

Pole Namiotowe Flosek (Leśnictwo Gąsior, N-ctwo Maskulińskie)   2019-05-19
 rank: 0,70  indywidualne  klasyk

Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 2:02:00 Nadolny Waldemar indywidualnie M10
1 1:52:23 Ligocka Maria UKS Technik Ruciane-Nida 2005 K14
1 1:14:07 Malinowska Oliwia UKS Technik Ruciane-Nida 2001 K18
3 1:51:37 Mrówka Wiktoria UKS Technik Ruciane-Nida 2001 K18
4 1:57:40 Kruk Laura UKS Technik Ruciane-Nida 2001 K18
1 1:47:24 Fałtynowicz Emilia UKS Technik Ruciane-Nida 2000 K20
1 53:54 Nakvos? Nadezhda OSK Sakas 1992 K21
2 1:36:50 Sipina Halper Monika Martina OK Jelen - Croatia 1988 K21
MissingPunch 1:54:27 Wawryszko Brygida indywidualnie 1991 K21
1 1:11:03 Dzika Natalia 15 Giżycka Brygada Zmechanizow 1983 K35
2 1:13:09 Nikonowicz Ewa 15 Giżycka Brygada Zmechanizow 1980 K35
3 1:40:29 Kostka Katarzyna indywidualnie 1997 K35
1 1:14:59 Marek Agnieszka indywidualnie 1974 K40
2 1:43:54 Dyl Nadolna Urszula indywidualnie K40
3 2:26:12 Michałowska Agata Indywidualnie Ostróda 1978 K40
DidNotFinish Kurpiewska Dorota Klub Morsów w Piszu 1975 K40
1 1:37:20 Potocka Dorota indywidualnie 1974 K45
MissingPunch 2:11:07 Markowska Katarzyna Stajnia Koczek 1973 K45
1 48:39 Soloveva Elena PionerSK Pionerskiy Russia 1958 K55
2 1:07:01 Chernysheva Tatiana PionerSK Pionerskiy Russia 1963 K55
4 1:29:49 Smirnova Natalia PionerSK Pionerskiy Russia 1956 K60+
1 1:12:01 Pełszyński Szymon SP3 2003 M16
2 1:33:06 Potocki Jakub Społeczne Gimnazjum w Mikołajk 2004 M16
1 1:52:10 Pieńkowski Szymon UKS Technik Ruciane-Nida 2001 M18
2 1:06:39 Biziuk Halina UMKS ORKAN Ostróda 01154 1957 K60+ 611
3 1:11:23 Łuńska Regina UMKS ORKAN Ostróda 00133 1956 K60+ 555
2 1:18:39 Ligocka Małgorzata UKS Technik Ruciane-Nida 03983 2001 K18 700
DidNotFinish 2:09:32 Domrzała Wiktor Stajnia Koczek 2001 M18
DidNotFinish Lewandowski Sebastian UKS Technik Ruciane-Nida 2001 M18
DidNotFinish Garliński Michał UKS Technik Ruciane-Nida 2001 M18
DidNotFinish Malinowski Wojciech UKS Technik Ruciane-Nida 2001 M18
1 1:13:00 Czerniewicz Łukasz UKS Technik Ruciane-Nida 1999 M20
2 1:27:40 Jakubczyk Arkadiusz UKS Technik Ruciane-Nida 1999 M20
3 1:32:46 Głowacki Artur UKS Technik Ruciane-Nida 2000 M20
1 49:43 Nakvosas Mindaugas OSK Sakas 1989 M21
2 1:05:41 Pawłowicz Piotr indywidualnie 1988 M21
3 1:05:43 Pietraszko Karol indywidualnie 01921 1993 M21
4 1:12:08 Piersa Jakub UKS Technik Ruciane-Nida 1998 M21
5 1:20:41 Szlaszyński Adrian Nadleśnictwo Pisz 1986 M21
6 1:27:33 Grabowski Bogusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizow 1987 M21
7 1:28:49 Fabisiak Mateusz indywidualnie 1991 M21
8 2:39:32 Oslislo Kacper indywidualnie 1998 M21
1 1:02:08 Pomianek Mateusz Charty Puszczy Piskiej 1980 M35
2 1:08:54 Ivanov Sergey OK Kaliningrad Russia 1980 M35
3 1:12:10 Dzietczyk Kamil Aktywne Choszczno 1982 M35
4 1:16:23 Krysztopik Mariusz 11 MPA 1980 M35
5 1:22:56 Banaszek Jakub indywidualnie 1982 M35
6 1:36:56 Zagroba Rafał Uzerbejdżan 1980 M35
8 1:47:28 Przerwa-Tetmajer Ksawery Charty Puszczy Piskiej M35
2 1:13:41 Karachev Aleksandr OK Kaliningrad RUS 1977 M40
3 1:18:42 Rzosiński Dariusz 8 BRT 1977 M40
4 1:19:24 Ruzgis Kęstutis OSK Sakas 1979 M40
5 1:21:32 Ceniuk Sylwester 15 Giżycka Brygada Zmechanizow 1978 M40
7 2:07:04 Ramotowski Mariusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizow 1968 M40
1 1:22:10 Rapinczuk Jan BdsUOT Warszawa 1974 M45
2 2:08:33 Potocki Aleksander indywidualnie 1972 M45
3 2:14:02 Pełszyński Mariusz 15 BZ 1973 M45
1 1:18:26 Solovev Mikhail PionerSK Pionerskiy Russia 1956 M50
2 1:53:19 Kaczanowski Feliks + Bunia OSP Krutyń 1955 M60
3 1:53:55 Miroshnichenko Viktor PionerSK Pionerskiy Russia 1957 M60
1 1:09:09 Telatyńska Sylwia Aktywne Choszczno 1979 OPEN
MissingPunch Szajowska Anita indywidualnie 1964 OPEN
1 30:43 Bohaczek Jan UMKS ORKAN Ostróda 2010 OPENR
2 36:04 Banaszek Jakub; Kamila; Ł rodzinnie :) 2009 OPENR
3 40:11 Wielogórski Tomasz indywidualnie OPENR
4 43:10 Szymańscy Paulinka; Tomasz UKS Technik Ruciane-Nida OPENR
5 43:18 RJW Julia,Aleksandra indywidualnie 2010 OPENR
6 50:55 Romanowski Leszek indywidualnie 1975 OPENR
7 52:34 Nadolniaki-Faryniaki indywidualnie OPENR
8 1:21:04 Domżała Zuzanna Stajnia Koczek 2010 OPENR
9 1:23:18 Zamkowski Kornelia indywidualnie OPENR
2 51:04 Kukuryka Jan KU AZS WAT Warszawa 02353 1947 M65+ 665
3 51:24 Bohaczek Janusz UMKS ORKAN Ostróda 00135 1952 M65+ 660
4 1:05:44 Woźniak Henryk UMKS ORKAN Ostróda 00131 1948 M65+ 454
5 1:08:33 Wojtyła Jerzy UMKS ORKAN Ostróda 01297 1948 M65+ 413
1 1:03:03 Rogala Mirosław KU AZS WAT Warszawa 02423 1957 M60 700
1 1:02:13 Lickiewicz Jarosław indywidualnie podlaskie 01663 1964 M55 700
2 1:04:58 Mikielski Marek UMKS ORKAN Ostróda 00136 1960 M55 669
2 1:35:51 Bączek Janusz UKS Technik Ruciane-Nida 04435 1967 M50 700
1 53:12 Majewski Marek PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo 03343 1977 M40 700
6 1:21:58 Ligocki Maciej UKS Technik Ruciane-Nida 03984 1976 M40 321
7 1:42:54 Pańkowski Mateusz UKS Technik Ruciane-Nida 03160 1984 M35 700
1 48:37 Łuński Zbigniew UMKS ORKAN Ostróda 00132 1952 M65+ 700
1 59:10 Mikielska Danuta UMKS ORKAN Ostróda 00138 1959 K60+ 700