Wyniki: Mistrzostwa Województwa w średniodystansowym bno - Etap 1


Etap 1

Trójmiasto   2019-04-07
 rank: 0,80  indywidualne  średni

Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
2 33:49 Zakouril Vit IND Soroka M21
5 43:37 Chernov Sergey Kaliningrad M21
4 45:20 Kośnik Michał UKS Azymut 45 Gdynia 1980 M35
2 32:20 Mientki Sebastian UMKS Orkan Ostróda 00806 1976 M40 460
4 37:49 Serocki Wojciech UMKS Kwidzyn 03695 1975 M40 266
1 29:35 Jędras Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M35 800
2 33:18 Kaczyński Piotr PKO Harpagan Gdańsk 04349 M35 699
3 40:51 Frątczak Sławomir GKS Luzino 04370 1984 M35 495
1 31:33 Richert Marcin UKS Siódemka Rumia 00149 1979 M21 800
3 35:49 Niewiedziała Robert UKS Siódemka Rumia 01021 1993 M21 692
4 41:30 Olech Przemysław UKS Siódemka Rumia 01564 1985 M21 548
1 28:49 Żurek Grzegorz UKS Siódemka Rumia 02112 2000 M20 800
2 29:54 Reniecki Franciszek UMKS Kwidzyn 03566 2000 M20 770
3 30:25 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 02118 2000 M20 756
4 35:32 Kuźba Jakub UKS Siódemka Rumia 02165 2000 M20 614
1 23:37 Pesta Piotr UKS Azymut 45 Gdynia 02742 2001 M18 800
2 25:40 Obrzud Maksymilian UMKS Kwidzyn 04185 2002 M18 731
3 27:34 Sienkiewicz Maksymilian UKS Azymut 45 Gdynia 03734 2001 M18 666
4 29:08 Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 02371 2002 M18 613
5 35:40 Gąsior Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 392
6 40:40 Borek Zbigniew UKS Azymut 45 Gdynia 02743 2002 M18 222
1 27:17 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 02370 2003 M16 800
3 37:06 Soliwoda Mateusz UMKS Kwidzyn 02880 2004 M16 512
4 40:35 Serzhanov Kiryll UMKS Kwidzyn 02877 2003 M16 410
5 41:59 Wilk Wiktor UMKS Kwidzyn 03362 2004 M16 369
8 53:23 Grzybowski Maciej UKS Azymut 45 Gdynia 03898 2006 M14 0
6 39:09 Mrozowski Przemysław UKS Siódemka Rumia M40
8 45:04 Łapuć Krzysztof PKO Harpagan Gdańsk M40
4 39:55 Sass Jarosław UKS Azymut 45 Gdynia 1974 M45
5 40:49 Pupiec Mariusz UKS Siódemka Rumia M45
7 47:46 Melzer Arkadiusz UKS Siódemka Rumia M45
1 49:58 Ratajczak Piotr UMKS Orkan Ostróda 01504 1969 Średnia
2 1:31:42 Marszałek Team Indywidualni Średnia
1 1:08:45 Czabański Edward UKS Azymut 45 Gdynia 00514 1939 M80 800
1 31:17 Pokora Edward UMKS Kwidzyn 01503 1944 M75 800
1 42:35 Wojtyła Jerzy UMKS Orkan Ostróda 01297 1948 M70 800
2 46:52 Woźniak Henryk UMKS Orkan Ostróda 00131 1948 M70 720
1 28:00 Król Benedykt UKS Siódemka Rumia 01562 1953 M65 800
2 31:59 Świerczyński Bogdan KS Modrzew Skwierzyn 00885 1953 M65 686
3 36:05 Mientki Tadeusz UMKS Orkan Ostróda 00788 1952 M65 569
1 31:13 Movko Sergei UKS Azymut 45 Gdynia 04047 1955 M60 800
2 33:25 Olech Andrzej PKO Harpagan Gdańsk 00551 1959 M60 744
3 38:16 Cepurdej Aleksandr UMKS Kwidzyn 04180 1958 M60 619
1 29:02 Kraśniewski Krzysztof UMKS Orkan Ostróda 00134 1961 M55 800
2 38:23 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55 542
3 59:14 Szmidtka Wiesław GKS Luzino 02206 1961 M55 0
1 29:26 Bączek Dariusz UKS Technik Ruciane- 04013 M50 800
1 29:19 Porzycz Janusz UKS Siódemka Rumia 00232 1973 M45 800
2 37:08 Borzyszkowski Jacek UKS Siódemka Rumia 03307 1974 M45 587
3 38:31 Dargacz Arkadiusz PKO Harpagan Gdańsk 04591 M45 549
6 43:18 Kalsztein Karol PKO Harpagan Gdańsk 00985 1974 M45 418
5 39:00 Droń Grzegorz UMKS Kwidzyn 04351 1979 M40 225
7 41:36 Jarocki Michał PKO Harpagan Gdańsk 01001 M40 133
9 45:15 Radomyski Łukasz PKO Harpagan Gdańsk 04593 M40 4
10 50:54 Kujda Arkadiusz 1 Brygada Logistyczn 03987 M40 0
11 53:58 Perfikowski Piotr UMKS Kwidzyn 04190 1976 M40 0
1 22:41 Nowak Jacek UKS Azymut 45 Gdynia 00143 1976 M40 800
3 37:13 Leśniowski Mariusz PKO Harpagan Gdańsk 01144 M40 287
2 35:30 Bielecki Michał UKS Siódemka Rumia 02855 2004 M16 559
1 35:42 Ratajczak Iza UKS Siódemka Rumia 02891 1980 K35 800
1 35:06 Borychowska Marlena MKS Paulinum Jelenia 00167 1988 K21 800
5 55:09 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 Gdynia 03517 2002 K18 108
1 19:53 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka Rumia 04252 2008 K12 800
1 1:09:04 Miszewski Romuald Indywidualni 00142 1954 Długa
1 20:04 Rombel Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10N
2 24:22 Marciniak Klaudia UMKS Kwidzyn 04505 2010 K10N
3 31:27 Winiarek Laura Indywidualni 2009 K10N
4 31:30 Marszałek Marta Indywidualni 2009 K10N
3 33:22 Morawska Zuzanna UKS Azymut 45 Gdynia 01627 1999 K20
5 47:12 Suzdalova Maryna IND Bakhovska K21
7 1:02:24 Soroka Martyna IND Soroka K21
9 1:37:13 Januszewicz Katarzyna UKS Azymut 45 Gdynia 1984 K21
2 40:31 Kaszkiewicz Kamila UKS Azymut 45 Gdynia 1980 K35
3 40:51 Ukleja Ewa UKS Azymut 45 Gdynia 03714 1980 K35 685
4 41:17 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka Rumia 01626 1984 K35 675
5 46:50 Pabian Patrycja UMKS Kwidzyn 04188 1980 K35 551
2 38:48 Bączek Małgorzata WKS Wawel Kraków 04014 K21 716
3 41:21 Morawska Anna UKS Azymut 45 Gdynia 00234 1993 K21 658
4 43:23 Chęcińska Angelika UKS Azymut 45 Gdynia 03733 1993 K21 611
6 48:52 Kuźba Justyna UKS Siódemka Rumia 01349 K21 486
8 1:07:03 Bąkowska Dominika PKO Harpagan Gdańsk 04215 K21 72
1 32:57 Dawidowska Natalia UKS Siódemka Rumia 02202 1999 K20 800
2 33:12 Kreft Oliwia UKS Siódemka Rumia 02203 1999 K20 794
1 29:34 Melzer Zofia UKS Siódemka Rumia 02114 2001 K18 800
2 33:31 Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2001 K18 693
3 33:48 Żurek Marta UKS Siódemka Rumia 02116 2002 K18 685
4 38:25 Deyna Natalia UMKS Kwidzyn 02622 2001 K18 561
6 1:05:35 Breska Nadia UKS Azymut 45 Gdynia 04113 2002 K18 0
1 27:48 Pesta Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02741 2003 K16 800
2 28:27 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 781
3 30:55 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 710
1 25:00 Nowak Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02858 2006 K14 800
2 25:59 Pupiec Agata UKS Siódemka Rumia 03391 2005 K14 769
3 26:42 Ukleja Patrycja UKS Azymut 45 Gdynia 03121 2006 K14 746
4 27:12 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 730
5 40:21 Melzer Anna UKS Siódemka Rumia 03295 2005 K14 309
6 44:57 Okrój Dominika GKS Luzino 04538 2005 K14 162
7 49:59 Kepka Zuzanna GKS Luzino 04478 2006 K14 1
8 52:58 Wiśniewska Paulina GKS Luzino 04539 2005 K14 0
9 1:11:59 Klinkosz Roksana GKS Luzino 04479 2005 K14 0
10 1:16:00 Drewczyńska Malwina GKS Luzino 04476 2005 K14 0
2 24:04 Wejtko Diana UMKS Kwidzyn 03360 2007 K12 632
3 26:00 Dargacz Paulina PKO Harpagan Gdańsk 04488 2007 K12 554
4 27:19 Trzebiatowska Martyna UKS Siódemka Rumia 04470 2008 K12 501
5 28:07 Szmidtka Martyna UKS Siódemka Rumia 04469 2008 K12 469
6 40:27 Lewandowska Antonina UKS Siódemka Rumia 04468 2008 K12 0
7 44:35 Bielecka Marta UKS Siódemka Rumia 04398 2008 K12 0
2 44:20 Breska Ewelina UKS Azymut 45 Gdynia 1973 K45
3 46:50 Pilarczyk-Pupiec Agnieszk UKS Siódemka Rumia K45
1 42:44 Supernat-Melzer Hanna UKS Siódemka Rumia K50
1 22:14 Kujda Remigiusz Osielsko KM10R
2 23:05 Wejtko Paula UMKS Kwidzyn 2012 KM10R
3 23:15 Mientki Kajetan UMKS Orkan Ostróda KM10R
4 49:17 Januszewicz Jan UKS Azymut 45 Gdynia 2012 KM10R
5 52:35 Porzycz Jan UKS Siódemka Rumia KM10R
2 25:26 Kaszkiewicz Leon UKS Azymut 45 Gdynia 04711 2010 M10
1 18:42 Januszewicz Michał UKS Azymut 45 Gdynia 2010 M10N
2 19:36 Jędras Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10N
3 20:06 Bączek Jędrzej UKS Technik Ruciane- M10N
4 21:05 Droń Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10N
5 23:05 Rożniata Tymoteusz UMKS Kwidzyn 04500 2011 M10N
6 31:27 Kośnik Jerzy UKS Azymut 45 Gdynia 2009 M10N
12 1:05:16 Majewski Jakub UKS Siódemka Rumia 2008 M12
4 31:21 Kujda Tymoteusz SP Osielsko M14
3 19:50 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 748
1 23:41 Cepurdej Władysław UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 800
2 25:50 Ciechanowicz Mikołaj UKS Azymut 45 Gdynia 03941 2006 M14 727
3 30:33 Chmielowski Bartosz UMKS Kwidzyn 03918 2005 M14 568
5 35:35 Breska Wiktor UKS Azymut 45 Gdynia 04125 2006 M14 398
6 36:14 Modzelewski Mikołaj UKS Siódemka Rumia 03840 2005 M14 376
7 37:54 Kleinszmidt Michał UKS Azymut 45 Gdynia 04127 2006 M14 320
1 18:37 Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 Gdynia 03120 2008 M12 800
2 18:59 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 784
4 20:42 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 710
5 21:47 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 664
6 25:06 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 521
7 25:52 Jankiewicz Radosław UMKS Kwidzyn 03913 2008 M12 488
8 26:20 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 468
9 30:26 Chmielowski Krystian UMKS Kwidzyn 04507 2008 M12 292
10 31:36 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M12 242
11 57:22 Joniec Hubert UMKS Kwidzyn 03917 2008 M12 0
1 24:21 Pękal Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10 800
3 28:53 Kaszkiewicz Tymon UKS Azymut 45 Gdynia 04467 2009 M10 651
1 32:46 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 Gdynia 03899 1955 K60 800
1 21:57 Morawska Irena UKS Azymut 45 Gdynia 00160 1962 K55 800
2 54:15 Porzycz Agata UKS Azymut 45 Gdynia 00151 1960 K55 0
1 38:41 Nowicka-Bielecka Kornelia UKS Siódemka Rumia 02729 K45 800
4 1:39:45 Perfikowska Aleksandra UMKS Kwidzyn 04191 1974 K45 0
1 36:36 Roszak Maja UMKS Kwidzyn 04192 1975 K40 800
2 42:18 Kędzior Katarzyna UMKS Kwidzyn 04177 1975 K40 675