Data: 2019/05/31 - 2019/06/02
Organizatorzy: UMKS Kwidzyn
http://pn-kwidzyn2019.pl

Etapy

Sprint -

Kwidzyn   2019-05-31   Term. zgłoszeń: 2019-05-20
 rank: 1,30  indywidualne  sprint

Klasyk -

Kwidzyn   2019-06-01   Term. zgłoszeń: 2019-05-20
 rank: 1,30  indywidualne  klasyk

Sztafety -

Kwidzyn   2019-06-02
 sztafetowe  sztafeta leśna

Pliki
1   Puchar Najmłodszych 2019 - Biuletyn nr 1 poprawiony.pdf (618.9 kB)  

Wyniki


Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
3 19:17 WYSOCKA Michalina MKS MOS 04012 2010 K10 684
4 20:39 BREKSA Blanka WKS Wawel 04268 2010 K10 548
8 24:15 DŻUMAGA Sara UKS Dąb Leszno 04233 2009 K10
9 25:04 GORZELNIAK Zofia HKS Azymut 2010 K10
10 26:34 KLIMCZAK Oksana UKS Siódemka 2007 K10
11 28:17 PATEREK Hanna HKS Azymut 2009 K10
13 30:41 MATUSIAK Wiktoria UKS Lotna Zdzieszowice 2009 K10
15 32:33 KWOCZAŁA Emilia UKS Lotna Zdzieszowice 2009 K10
16 33:25 SZAFAREWICZ Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 0
17 35:02 NOWICKA Alicja UKS Lotna Zdzieszowice 2009 K10
20 40:02 OLEŚNIEWICZ Hanna UKS Lotna Zdzieszowice 2009 K10
21 45:06 BOHNE Amelia HKS Azymut 2010 K10
MissingPunch 3:20:00 HEBDA Julia KS Kościelec Chrzanów 04520 2010 K10 0
MissingPunch 3:20:00 BISKUPSKA Małgorzata WKS Wawel 2010 K10
2 14:16 OLEJNIK Jaśmina WKS Wawel 03938 2008 K11 1164
3 15:45 OLIINYK Yelyzaveta WKS Wawel 04023 2008 K11 1015
4 16:24 CIASTOŃ Oliwia MKS MOS 04312 2008 K11 949
7 18:20 STEMPNIEWSKA Nadia UKS Traper K11
14 28:08 ZELEK Martyna UKS Patria 03632 2008 K11 0
20 31:44 STRÓŻYCKA Antonina UKS Dąb Leszno 04231 2008 K11 0
24 40:01 WRÓBLEWSKA Jagoda UKS Lotna Zdzieszowice 2008 K11
23 39:46 LEWANDOWSKA Antonina UKS Siódemka 04468 2008 K11 0
25 40:54 BIELECKA Marta UKS Siódemka 04398 2008 K11 0
26 41:55 KUBACKA Maja UKS Traper 04530 2008 K11 0
27 43:29 DUTKIEWICZ Wiktoria MKS Paulinum 03881 2008 K11 0
32 1:07:07 PIEKIELNA Maja MUKS Junior 2008 K11
DidNotFinish 3:20:00 ZAPART Julia UKS Lotna Zdzieszowice 2008 K11
MissingPunch 3:20:00 KUKAWSKA Julia MUKS Junior 2008 K11
MissingPunch 3:20:00 KOTŁOWSKA Julia UKS Lotna Zdzieszowice 2008 K11
15 24:00 DARGACZ Paulina PKO Harpagan K12
20 30:37 HERBEĆ Anna MUKS Junior 04430 2007 K12
2 15:24 MIKUŁA Daria KOS BnO 03960 2007 K12 1276
3 15:47 MIANOWSKA Antonina UNTS 03554 2007 K12 1243
4 16:11 KULA Maja KOS BnO 03962 2007 K12 1208
5 16:21 MIKUŁA Iga KOS BnO 03959 2007 K12 1194
6 17:52 CHABIERA Filomena UNTS 03856 2007 K12 1064
7 19:07 MATYJA Weronika KOS BnO 03958 2007 K12 956
8 19:29 HALEWICZ Julia UKS Orientpark.pl 03740 2007 K12 924
9 20:33 SZELIGA Sonia UKS Orientpark.pl 03739 2007 K12 833
10 20:36 ŁĄCKA Julia UKS OSiR 03573 2007 K12 828
11 21:06 KLECHA Weronika HKS Azymut 03574 2007 K12 785
12 21:17 HAŁUCHA Milena WKS Wawel 03936 2007 K12 770
13 22:12 PODGÓRSKA Marta KS Kościelec Chrzanów 03611 2007 K12 691
14 22:13 SZCZYGIEŁ Hanna MKS MOS 02911 2007 K12 689
16 24:53 MAMALA Magdalena UKS Patria 03924 2007 K12 460
17 27:39 BOREK Alicja UKS Traper 03314 2007 K12 222
18 28:15 GREMBOWSKA Julia UKS Dąb Leszno 04223 2007 K12 171
19 29:56 JANIAK Magdalena UKS Azymut Pabianice 04603 2007 K12 26
21 32:02 MYŚLIWIEC Aleksandra UKS Kometa 04341 2007 K12 0
22 32:48 GŁĄB Karolina UKS Azymut Siedliska 04728 2007 K12 0
28 45:23 KISIEL Gabriela UNTS 04557 2008 K11 0
29 47:49 SZMIDTKA Martyna UKS Siódemka 04469 2008 K11 0
30 54:52 MAJEROWICZ Julia UKS Dąb Leszno 04698 2008 K11 0
31 1:03:51 PIETROWSKA Zuzanna UKS Dąb Leszno 04238 2008 K11 0
33 1:08:53 WIATROWSKA Wiktoria UKS Dąb Leszno 04701 2009 K11 0
MissingPunch 3:20:00 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Dąb Leszno 04237 2008 K11 0
MissingPunch 3:20:00 WASILEWSKA Olga UKS OSiR 04251 2008 K11 0
MissingPunch 3:20:00 KLIMCZAK Olimpia UKS Siódemka 04482 2008 K11 0
MissingPunch 3:20:00 ŚMIGIELSKA Martyna MKS Metalowiec 04372 2008 K11 0
29 41:13 JARCZAK Marika MUKS Junior 04427 2007 K12
23 34:41 WRZYSZCZ Weronika UKS Orlik Rajbrot 03031 2006 K13
2 15:38 GIELEC Julia UKS Orientuś 03047 2005 K14 1172
3 15:42 KĘDZIOR Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 1166
4 16:38 PUŁCZYŃSKA Hanna WKS Wawel 03193 2005 K14 1081
5 17:10 PUDEŁEK Jowita LKS Górzanka 03998 2005 K14 1032
7 18:05 MICHNO Marta WKS Wawel 03937 2005 K14 948
8 18:14 LECHOWSKA Agata KS Kościelec Chrzanów 03609 2005 K14 935
9 19:21 KRZYŻOSTANEK Partycja UKS Grom 03838 2005 K14 833
10 19:55 KURTYCZ Natalia WKS Wawel 04021 2005 K14 781
11 20:42 MICHALEWICZ Alicja HKS Azymut 03261 2005 K14 709
12 21:45 KIEŁB Patrycja UKS Azymut Dębów 03845 2005 K14 613
13 22:52 DREIER Anna HKS Azymut 03256 2005 K14 511
14 24:16 DOMAGAŁA Emilia UKS Grom 03835 2005 K14 384
15 27:33 KULKA Wiktoria UKS Orientpark.pl 03855 2005 K14 84
16 28:13 KUBACKA Wiktoria HKS Azymut 04281 2005 K14 23
17 30:42 PIERAGOWSKA Julia UKS Traper 04434 2005 K14 0
18 32:42 PIESTRAK Aleksandra UKS Azymut Dębów 04460 2005 K14 0
19 36:12 ŁABIENIEC Kornelia UKS Azymut Pabianice 04597 2005 K14 0
20 53:39 BEKIER Monika UKS Azymut Siedliska 04730 2005 K14 0
2 16:24 CISZEK Katarzyna MKS MOS 04290 2006 K13 1153
3 16:31 NOWAK Anna UKS Azymut 45 02858 2006 K13 1143
4 18:27 HAJDUK Maria HKS Azymut 03257 2006 K13 972
5 19:28 PRAIS Julia UKS Dąb Leszno 04225 2006 K13 882
6 21:08 CEGIEŁKA Milena UKS GOK Galewice 04115 2006 K13 735
7 22:02 SIEK Barbara WKS Wawel 03654 2006 K13 656
8 22:22 MUREK Emilia HKS Azymut 03579 2006 K13 626
9 23:04 DZIUBA Justyna UKS Kometa 04340 2006 K13 565
10 23:23 PIEŚNIAK Patrycja HKS Azymut 03264 2006 K13 537
11 23:26 MIKOŁAJCZAK Iga UKS Dąb Leszno 04248 2006 K13 532
12 24:25 KOTLIŃSKA Kamila UKS Azymut Dębów 04056 2006 K13 446
13 24:45 BORKOWSKA Lena UKS OSiR 03756 2006 K13 416
14 24:47 POLEWKA Julianna UKS Kometa 02461 2006 K13 413
15 25:23 MARKOWSKA Natalia UKS Dąb Leszno 04226 2006 K13 360
16 25:38 PARAFINIUK Hanna MKS Metalowiec 04384 2006 K13 338
18 27:23 PIESTRAK Karolina UKS Azymut Dębów 04058 2006 K13 184
19 27:40 MAJEROWICZ Jagoda UKS Dąb Leszno 04697 2006 K13 159
20 28:04 KOZUŃ Marika UKS Azymut Pabianice 04599 2006 K13 124
21 29:08 SZOSTAKOWSKA Marianna PUKS Młode Orły 04713 2006 K13 29
22 31:48 RZYSKA Zofia HKS Azymut 04279 2006 K13 0
24 35:45 KASPRZYK Marta UKS OSiR 04540 2006 K13 0
25 35:58 MŁYNKOWIAK Karolina HKS Azymut 03262 2006 K13 0
26 39:41 SZMYT Aleksandra HKS Azymut 04635 2006 K13 0
27 52:45 ZIÓŁKOWSKA Nina MKS Metalowiec 04707 2006 K13 0
MissingPunch 3:20:00 KIEŁBIK Nikola UKS Grom 04387 2006 K13 0
MissingPunch 3:20:00 ZAWADA Zuzanna WKS Wawel 03659 2006 K13 0
23 34:00 TRZEBIATOWSKA Martyna UKS Siódemka 04470 2007 K12 0
24 37:01 SOKAL Karolina UKS Azymut Siedliska 04734 2007 K12 0
25 38:40 BOŻEK Ewelina UKS Azymut Siedliska 04359 2007 K12 0
26 39:11 ROMAN Oliwia UKS Orientpark.pl 04723 2007 K12 0
27 40:03 KUCIEL Hanna MKS MOS 04295 2007 K12 0
30 41:42 DROZDOWSKA Nikola MKS Paulinum 04739 2007 K12 0
31 47:14 PAWLAK Małgorzata UKS Dąb Leszno 04247 2007 K12 0
32 49:06 MARCINIAK Weronika MKS MOS 04296 2007 K12 0
33 1:35:52 EGGERT Wiktoria UKS Włóczykij 04175 2007 K12 0
DidNotFinish 3:20:00 MATLĄG Katarzyna UKS Patria 03627 2007 K12 0
MissingPunch 3:20:00 LEWKOWICZ Julia MKS Paulinum 04740 2007 K12 0
MissingPunch 3:20:00 SUDAK Oliwia UKS Azymut Siedliska 04361 2007 K12 0
MissingPunch 3:20:00 FITRZYK Magdalena UKS Patria 03622 2007 K12 0
MissingPunch 3:20:00 MIŁASZEWICZ Magdalena UKS Traper 03887 2007 K12 0
MissingPunch 3:20:00 WEJTKO Diana UMKS Kwidzyn 03360 2007 K12 0
MissingPunch 3:20:00 NIESSNER Pola WKS Wawel 03651 2007 K12 0
9 24:20 ZASADZKI Tymoteusz WKS Wawel 2010 M10
13 26:32 NIEDZIELSKI Mikołaj HKS Azymut 2010 M10
16 28:20 GRZYWACZ Bartłomiej UKS OSiR 2010 M10
21 38:18 PIETRZAK Bruno HKS Azymut 2010 M10
22 40:16 MŁYNKOWIAK Fabian HKS Azymut 2010 M10
25 58:23 MATUSIAK Oliwer UKS Lotna Zdzieszowice 2009 M10
27 1:20:12 MIREK Tomasz LKS Górzanka 2010 M10
28 1:25:08 OMELCHENKO Vladyslaw WKS Wawel 2009 M10
MissingPunch 3:20:00 LUBNAU Filip UKS Lotna Zdzieszowice 2009 M10
MissingPunch 3:20:00 SMOLIŃSKI Paweł UKS Orientuś 2009 M10
16 36:29 KARPIŃSKI Szymon UKS Orientuś 2008 M11
DidNotFinish 3:20:00 PORADA Tobiasz UKS Lotna Zdzieszowice 2008 M11
MissingPunch 3:20:00 GNIOT Patryk UKS Lotna Zdzieszowice 2008 M11
MissingPunch 3:20:00 JUSZCZAK Antoni UKS Patria M11
MissingPunch 3:20:00 HEC Patryk UKS Orlik Rajbrot M11
2 15:30 ZAREMBA Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 1282
4 16:30 WODZICKI Filip MKS MOS 04646 2007 M12 1197
5 16:41 GRADEK Mateusz UKS Traper 03542 2007 M12 1181
6 17:20 NAROŻNY Kacper UKS GOK Galewice 04119 2007 M12 1126
1 14:46 UKLEJA Krzysztof UKS Azymut 45 03120 2008 M11 1300
2 15:17 CHODLEWSKI Antoni KS Kościelec Chrzanów 03602 2008 M11 1255
3 15:19 RZEŃCA Tomasz UKS Orientuś 03712 2008 M11 1252
4 15:27 KOCIUBA Wiktor MKS MOS 04002 2008 M11 1240
5 17:08 CIUPA Jan UKS Orientuś 03926 2008 M11 1092
6 19:20 STANIEWSKI Jędrzej KS Hades 04681 2008 M11 898
7 19:33 DOMAGAŁA Jakub UKS Grom 04388 2008 M11 879
8 21:27 MOTAŁA Piotr UKS Siódemka 04552 2008 M11 712
9 24:31 STEFAŃCZAK Tymon MKS MOS 04344 2008 M11 442
10 25:29 TUFEKCIS Leonidas BKS Wataha 04577 2008 M11 357
11 25:34 CHMIELOWSKI Krystian UMKS Kwidzyn 04507 2008 M11 349
12 29:04 KISŁOWSKI Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M11 41
13 30:11 MICHALSKI Tomasz BKS Wataha 03950 2008 M11 0
15 31:03 MAŚLANKA Mateusz BKS Wataha 04581 2008 M11 0
17 36:42 JONIEC Hubert UMKS Kwidzyn 03917 2008 M11 0
18 37:40 SZOSTAKOWSKI Krzysztof PUKS Młode Orły 04714 2008 M11 0
19 38:12 GNIEWKOWSKI Krzysztof UKS Włóczykij 04525 2008 M11 0
DidNotFinish 3:20:00 JANKIEWICZ Radosław UMKS Kwidzyn 03913 2008 M11 0
MissingPunch 3:20:00 CHODLEWSKI Szymon KS Kościelec Chrzanów 03603 2008 M11 0
MissingPunch 3:20:00 JOŃCZY Michał MKS Paulinum 03882 2008 M11 0
MissingPunch 3:20:00 KIERSZTYN Jakub UKS Azymut Siedliska 04431 2008 M11 0
MissingPunch 3:20:00 WASILEWSKI Antoni UKS OSiR 04441 2008 M11 0
MissingPunch 3:20:00 MORDARSKI Oskar UKS Patria 03628 2008 M11 0
MissingPunch 3:20:00 RZOSKA Jakub UKS Włóczykij 04545 2008 M11 0
1 18:09 WIŚNIEWSKI Adam UKS Azymut Pabianice 04406 2010 M10 1300
2 18:27 JĘDRAS Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10 1279
3 19:27 PUŁCZYŃSKI Jeremi WKS Wawel 04019 2009 M10 1207
4 21:17 FRANC JulianEmilian HKS Azymut 04640 2010 M10 1076
5 22:26 MARSZAŁEK Dawid UKS Kometa 04148 2009 M10 993
6 23:30 ZYCHOWICZ Bartosz KS Kościelec Chrzanów 04167 2010 M10 917
7 23:42 KASZKIEWICZ Tymon UKS Azymut 45 04467 2009 M10 902
8 23:59 ŁADOMIRSKI Szymon MKS Paulinum 04737 2009 M10 882
10 24:24 JANAS Aleksander UKS Kometa 04515 2009 M10 852
11 25:27 TREPCZYŃSKI Franciszek UKS Orientuś 04220 2009 M10 777
12 25:28 PACHNIK Antoni UKS Orientpark.pl 04299 2010 M10 776
14 27:22 DROŃ Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10 640
17 32:19 PĘKAL Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10 285
18 34:39 WOJCIECHOWSKI Jan HKS Azymut 04633 2009 M10 118
19 36:31 BARTOS Ryszard UKS Orientuś 04217 2009 M10 0
20 37:41 KASZKIEWICZ Leon UKS Azymut 45 04711 2010 M10 0
23 44:49 KOZŁOWSKI Mikołaj UKS Azymut Pabianice 04605 2009 M10 0
24 56:28 BŁACHUT Olgierd Team 360 02682 2009 M10 0
26 1:18:53 WOJDA Grzegorz UNTS 04570 2009 M10 0
MissingPunch 3:20:00 DUDA Łukasz UKS Traper 04142 2011 M10 0
MissingPunch 3:20:00 MISIEWICZ Jakub UMKS Kwidzyn 04503 2009 M10 0
MissingPunch 3:20:00 ROŻNIATA Tymoteusz UMKS Kwidzyn 04500 2011 M10 0
MissingPunch 3:20:00 MUREK Marcin HKS Azymut 03580 2009 M10 0
DidNotFinish 3:20:00 PUPIEC Agata UKS Siódemka 03391 2005 K14 0
DidNotFinish 3:20:00 KUSZTELSKA Natalia KOS BnO 03827 2005 K14 0
MissingPunch 3:20:00 KOMOROWSKA Marta UKS Orientuś 04655 2005 K14 0
MissingPunch 3:20:00 KARKUT Estera HKS Azymut 03259 2005 K14 0
MissingPunch 3:20:00 LAMPARSKA Maja WKS Wawel 03832 2005 K14 0
11 18:45 GRAJEWSKI Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 1005
31 33:20 GMIŃSKI Dawid UKS Lotna Zdzieszowice 2007 M12
10 18:19 KOTKOWIAK Bartosz KOS BnO M13
2 14:43 LISIAK Adam UKS Orientuś 03049 2005 M14 1256
3 15:36 WÓJCIK Paweł WKS Wawel 02991 2005 M14 1175
2 15:11 PACHNIK Jędrzej UKS Orientpark.pl 03073 2006 M13 1107
3 15:43 PISAREK Kordian WKS Wawel 04263 2006 M13 1054
4 16:13 MACIEJEWSKI Bartłomiej BKS Wataha 03943 2006 M13 1005
5 17:08 BULTROWICZ Tymoteusz KS Hades 03700 2006 M13 915
6 17:36 PANKIEWICZ Filip BKS Wataha 04575 2006 M13 869
7 17:42 KURZYP Michał MKS MOS 03271 2006 M13 859
8 17:59 ŁĄCKI Jakub UKS OSiR 03296 2006 M13 831
9 18:04 CEPURDEJ Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M13 823
11 18:55 OWSIAK Stanisław BKS Wataha 04364 2006 M13 739
12 20:25 DWOJAK Gracjan UKS Orientpark.pl 04123 2006 M13 592
13 20:42 GĄSIENICA-SAMEK Adam UNTS 02573 2006 M13 564
14 21:05 BRESKA Wiktor UKS Azymut 45 04125 2006 M13 526
15 21:06 SZTRANEK Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M13 525
16 21:31 DURMA Jerzy UKS Azymut Pabianice 04457 2006 M13 484
17 23:41 ŁUKASZYK Maksymilian UKS Dąb Leszno 04236 2006 M13 270
18 24:34 KIELNIEROWSKI Wojciech UKS Azymut Pabianice 04105 2006 M13 184
19 24:41 ŁADYKO Bartłomiej BKS Wataha 04365 2006 M13 172
20 25:32 CIECHANOWICZ Mikołaj UKS Azymut 45 03941 2006 M13 89
21 26:03 KARDASZ Jakub UKS Azymut Siedliska 04356 2006 M13 38
22 26:49 MICHALCZAK Paweł HKS Azymut 03260 2006 M13 0
24 28:34 WESOŁOWSKI Oskar UKS Azymut Pabianice 04458 2006 M13 0
25 32:51 ŁUBISZ Dominik UKS Azymut Pabianice 04169 2006 M13 0
26 34:01 MARSZAŁEK Alan UKS Grom 04389 2006 M13 0
27 34:09 GRZEGORCZYK Borys WKS Wawel 04481 2006 M13 0
28 36:46 GÓRAK Ignacy UKS Azymut Pabianice 04400 2006 M13 0
29 38:03 POŁEĆ Kamil BKS Wataha 03945 2006 M13 0
3:20:00 KLEINSZMIDT Michał UKS Azymut 45 04127 2006 M13 0
MissingPunch 3:20:00 STEFANIAK Robert UKS Azymut 45 04466 2006 M13 0
MissingPunch 3:20:00 KURDZIEL Szymon MKS MOS 04293 2006 M13 0
MissingPunch 3:20:00 KOWALCZYK Mateusz MKS Metalowiec 04328 2006 M13 0
13 19:22 PĘKAL Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 953
14 19:27 WIŚNIEWSKI Jakub UKS Azymut Pabianice 03879 2007 M12 946
15 19:40 TARNOWSKI Przemysław WKS Wawel 03939 2007 M12 927
16 20:12 WYRWA Tobiasz HKS Azymut 03865 2007 M12 882
17 20:24 PIÓRO Dawid UKS Azymut Siedliska 04408 2007 M12 865
18 20:33 ZIELIŃSKI Tomasz KS Hades 03701 2007 M12 852
19 20:34 ŚWITAŁA Michał UNTS 03798 2007 M12 851
20 20:44 ZIÓŁKIEWICZ Jan UKS Orientuś 03932 2007 M12 836
21 20:45 MURAWSKI Rafał HKS Azymut 03578 2007 M12 835
22 21:49 DAMMFELD Adam UKS Lotna Zdzieszowice 03772 2007 M12 744
23 22:27 RYGIELSKI Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 690
24 23:27 BIAŁASIK Bartosz UKS Dąb Leszno 04230 2007 M12 605
25 24:29 PACHUCKI Tymoteusz BKS Wataha 04395 2007 M12 517
26 24:33 WOŹNIAK Wojciech UKS Lotna Zdzieszowice 04688 2007 M12 512
27 26:18 ŁUKASIK Szymon UKS Lotna Zdzieszowice 04687 2007 M12 363
28 26:36 SŁOMCZYŃSKI Filip UKS Orientuś 03765 2007 M12 337
29 28:40 GIL Szymon MKS Paulinum 04741 2007 M12 162
30 30:45 WILK Mikołaj MKS Paulinum 04738 2007 M12 0
32 35:24 SZUDROWICZ Nataniel UKS Dąb Leszno 04244 2007 M12 0
MissingPunch 3:20:00 LIS Antoni UKS Azymut Dębów 04249 2007 M12 0
MissingPunch 3:20:00 DUPLAK Maciej UKS Patria 03621 2007 M12 0
MissingPunch 3:20:00 CHACHURSKI Mieszko UNTS 04193 2007 M12 0
6 16:44 MARSZAŁEK Patryk UKS Kometa 03823 2005 M14 1072
7 16:46 CUPRYŚ Amadeusz HKS Azymut 02897 2005 M14 1069
8 17:05 BUBLIK Piotr WKS Wawel 04018 2005 M14 1040
9 17:52 DĄBROWSKI Karol UKS OSiR 03907 2005 M14 968
10 18:10 CHMIELOWSKI Bartosz UMKS Kwidzyn 03918 2005 M14 941
11 18:21 ŻESŁAWSKI Jakub WKS Wawel 03201 2005 M14 924
12 22:25 WAŻNY Artur MKS MOS 04011 2005 M14 553
13 22:46 DEMBINSKI Patryk UKS Dąb Leszno 04246 2005 M14 521
14 24:09 FRONIA Jakub UKS GOK Galewice 04116 2005 M14 394
15 25:01 KWIATKOWSKI Olaf KOS BnO 03968 2005 M14 315
16 27:04 WASILEWSKI Mikołaj UKS OSiR 02779 2005 M14 128
17 27:42 SIEROŃ Karol UKS Azymut Pabianice 04404 2005 M14 70
18 28:08 HRYCIUK Mikołaj UKS Grom 03836 2005 M14 30
19 34:45 RABIEGA Kamil UKS Azymut Siedliska 04355 2005 M14 0
20 37:08 KLEFAS Oskar UKS Dąb Leszno 04325 2005 M14 0
3:20:00 KOTKOWIAK Bartosz KOS BnO 03664 2006 M14 0
DidNotFinish 3:20:00 MODZELEWSKI Mikołaj UKS Siódemka 03840 2005 M14 0
MissingPunch 3:20:00 TOMALAK Jakub MKS Paulinum 03869 2005 M14 0
MissingPunch 3:20:00 KRÓLIKOWSKI Dominik MKS Paulinum 04432 2005 M14 0
MissingPunch 3:20:00 MIŚKÓW Krzysztof KS Kościelec Chrzanów 04165 2005 M14 0
1 14:14 ANTONOWICZ Jan UNTS 02385 2005 M14 1300
4 16:09 MAJOWSKI Jan UKS OSiR 03502 2005 M14 1125
5 16:12 PODWORSKI Kacper UKS OSiR 02780 2005 M14 1120
1 13:13 STOPCZYŃSKI Bartosz BKS Wataha 04093 2006 M13 1300
23 28:31 FILIPCZAK-DUDZIAK Bartosz UKS Dąb Leszno 04241 2006 M13 0
1 15:17 KLAKLA Kacper KS Kościelec Chrzanów 03608 2007 M12 1300
3 16:22 KREMPIŃSKI Franciszek UKS Azymut Pabianice 03559 2007 M12 1208
7 17:21 LUDWIN Jakub KS Kościelec Chrzanów 03610 2007 M12 1124
8 17:29 DROŃ Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 1113
9 18:11 PERFIKOWSKI Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 1053
10 18:38 ZIELONKA Bartosz MKS Paulinum 04735 2007 M12 1015
12 18:53 MŁYNARCZYK Maksymilian UKS Orientuś 03711 2007 M12 994
MissingPunch 3:20:00 PRZEGON Krzysztof UKS Azymut Siedliska 04733 2007 M12 0
14 30:43 MIKOŁAJCZAK Tymon UKS Dąb Leszno 04224 2008 M11 0
MissingPunch 3:20:00 MOKRZANOWSKI Bartłomiej UKS OSiR 04722 2008 M11 0
15 27:39 ŁUBISZ Łukasz UKS Azymut Pabianice 04402 2009 M10 620
1 14:14 MULLER Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K14 1300
6 17:43 SZCZURKO Paulina UKS Traper 03545 2005 K14 982
DidNotFinish 3:20:00 RYGIELSKA Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 0
1 14:44 UKLEJA Patrycja UKS Azymut 45 03121 2006 K13 1300
17 26:33 MŁYNARCZYK Kaja UKS Azymut Pabianice 04596 2006 K13 257
1 15:07 SŁOŃSKA Antonina WKS Wawel 03190 2007 K12 1300
28 40:48 DOBROMILSKA Izabela UKS Azymut Siedliska 04381 2007 K12 0
1 12:55 BISKUPSKA Julia WKS Wawel 03646 2008 K11 1300
5 16:57 WŁODARCZYK Wiktoria UKS Traper 03546 2008 K11 894
6 17:52 STANIEC Julia MKS MOS 04346 2008 K11 802
8 20:52 ŚMIGIELSKA Weronika MKS Metalowiec 04371 2008 K11 500
9 21:04 PORZYCZ Małgorzata UKS Siódemka 04252 2008 K11 480
10 23:03 MOSZKOWICZ Julia WKS Wawel 04022 2008 K11 280
11 23:32 MOTYLIŃSKA Anastazja UKS Traper 04528 2008 K11 231
12 23:45 KOSTEK Kinga UMKS Kwidzyn 04102 2008 K11 210
13 25:42 MASŁOWSKA Julia MKS MOS 04311 2008 K11 13
15 28:08 SZERLING Lena UNTS 04554 2008 K11 0
16 28:23 ROŻNIATA Dominika UMKS Kwidzyn 04508 2008 K11 0
17 29:08 NOWAK Zofia KS Hades 03702 2008 K11 0
18 29:09 CIEĆWIERZ Małgorzata UKS Azymut 45 04712 2008 K11 0
19 29:52 KOTŁOWSKA Sonia UKS Lotna Zdzieszowice 04689 2008 K11 0
21 38:50 KONIECZNA Michalina UKS Dąb Leszno 04239 2008 K11 0
22 38:53 MIELKO Zuzanna UKS Azymut Siedliska 04362 2008 K11 0
1 13:05 DUDA Kornelia UKS Traper 04141 2009 K10 1300
2 15:57 MIŚ Milena HKS Azymut 03575 2009 K10 1015
5 22:04 MARCINIAK Klaudia UMKS Kwidzyn 04505 2010 K10 407
6 22:38 ROMBEL Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10 351
7 23:35 PODGÓRSKA Gabriela KS Kościelec Chrzanów 04164 2009 K10 257
12 28:59 RYCHŁOWSKA Julia KS Kościelec Chrzanów 04519 2010 K10 0
14 31:44 PABICH Hanna UKS Azymut Pabianice 04168 2011 K10 0
18 35:35 DAJCZ Blanka UKS Azymut Pabianice 04600 2010 K10 0
19 36:03 PIETROWSKA Matylda UKS Dąb Leszno 04229 2009 K10 0
22 1:24:35 WIKLENT Marcelina UKS Włóczykij 04524 2009 K10 0
23 1:35:31 ZBOROWSKA Amelia UKS Włóczykij 04526 2009 K10 0
24 1:43:33 KLEIN Kinga UKS Włóczykij 04544 2009 K10 0
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
5 35:19 BISKUPSKA Małgorzata WKS Wawel 2010 K10
10 41:50 DŻUMAGA Sara UKS Dąb Leszno 04233 2009 K10
11 42:59 OLEŚNIEWICZ Hanna UKS Lotna Zdzieszowice 2009 K10
14 51:01 KLIMCZAK Oksana UKS Siódemka 2007 K10
17 1:01:11 NOWICKA Alicja UKS Lotna Zdzieszowice 2009 K10
MissingPunch 3:20:00 KWOCZAŁA Emilia UKS Lotna Zdzieszowice 2009 K10
MissingPunch 3:20:00 MATUSIAK Wiktoria UKS Lotna Zdzieszowice 2009 K10
2 26:16 CIEĆWIERZ Małgorzata UKS Azymut 45 04712 2008 K11 1289
3 28:12 BISKUPSKA Julia WKS Wawel 03646 2008 K11 1193
1 23:57 DUDA Kornelia UKS Traper 04141 2009 K10 1300
2 33:12 PIETROWSKA Matylda UKS Dąb Leszno 04229 2009 K10 798
3 33:55 KOWALCZYK Kalina UKS Azymut Pabianice 04171 2009 K10 759
4 34:42 WYSOCKA Michalina MKS MOS 04012 2010 K10 716
6 37:22 SZAFAREWICZ Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 572
7 39:30 HEBDA Julia KS Kościelec Chrzanów 04520 2010 K10 456
8 39:53 ZBOROWSKA Amelia UKS Włóczykij 04526 2009 K10 435
9 41:49 PABICH Hanna UKS Azymut Pabianice 04168 2011 K10 330
12 44:54 MARCINIAK Klaudia UMKS Kwidzyn 04505 2010 K10 163
13 47:33 MIŚ Milena HKS Azymut 03575 2009 K10 19
15 55:01 DAJCZ Blanka UKS Azymut Pabianice 04600 2010 K10 0
16 58:19 ROMBEL Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10 0
19 1:16:41 PODGÓRSKA Gabriela KS Kościelec Chrzanów 04164 2009 K10 0
MissingPunch 3:20:00 WIKLENT Marcelina UKS Włóczykij 04524 2009 K10 0
23 53:54 STEMPNIEWSKA Nadia UKS Traper K11
24 54:49 KOTŁOWSKA Julia UKS Lotna Zdzieszowice 2008 K11
35 1:14:20 WRÓBLEWSKA Jagoda UKS Lotna Zdzieszowice 2008 K11
37 1:46:04 PIEKIELNA Maja MUKS Junior 2008 K11
DidNotFinish 3:20:00 ZAPART Julia UKS Lotna Zdzieszowice 2008 K11
MissingPunch 3:20:00 KUKAWSKA Julia MUKS Junior 2008 K11
12 39:44 DARGACZ Paulina PKO Harpagan K12
2 27:24 NIESSNER Pola WKS Wawel 03651 2007 K12 1123
3 28:11 MIKUŁA Iga KOS BnO 03959 2007 K12 1081
4 33:55 MIANOWSKA Antonina UNTS 03554 2007 K12 772
5 33:59 HALEWICZ Julia UKS Orientpark.pl 03740 2007 K12 768
6 34:47 CHABIERA Filomena UNTS 03856 2007 K12 725
7 35:56 MIKUŁA Daria KOS BnO 03960 2007 K12 663
8 36:58 MATYJA Weronika KOS BnO 03958 2007 K12 607
9 37:48 KUCIEL Hanna MKS MOS 04295 2007 K12 562
10 38:32 SZCZYGIEŁ Hanna MKS MOS 02911 2007 K12 523
11 39:34 KULA Maja KOS BnO 03962 2007 K12 467
9 37:16 BIELECKA Marta UKS Siódemka 04398 2008 K11 740
10 38:42 KLIMCZAK Olimpia UKS Siódemka 04482 2008 K11 669
11 39:12 WASILEWSKA Olga UKS OSiR 04251 2008 K11 644
12 39:13 NOWAK Zofia KS Hades 03702 2008 K11 643
13 39:20 MIELKO Zuzanna UKS Azymut Siedliska 04362 2008 K11 637
14 40:14 CIASTOŃ Oliwia MKS MOS 04312 2008 K11 592
16 41:28 WŁODARCZYK Wiktoria UKS Traper 03546 2008 K11 531
17 42:08 PIETROWSKA Zuzanna UKS Dąb Leszno 04238 2008 K11 497
18 44:14 ZELEK Martyna UKS Patria 03632 2008 K11 393
19 44:41 LEWANDOWSKA Antonina UKS Siódemka 04468 2008 K11 370
20 45:31 ŚMIGIELSKA Martyna MKS Metalowiec 04372 2008 K11 329
21 45:46 SZERLING Lena UNTS 04554 2008 K11 316
22 53:39 MOTYLIŃSKA Anastazja UKS Traper 04528 2008 K11 0
25 55:51 KOTŁOWSKA Sonia UKS Lotna Zdzieszowice 04689 2008 K11 0
26 56:14 ROŻNIATA Dominika UMKS Kwidzyn 04508 2008 K11 0
27 57:07 KISIEL Gabriela UNTS 04557 2008 K11 0
28 58:24 KOSTEK Kinga UMKS Kwidzyn 04102 2008 K11 0
29 59:31 STRÓŻYCKA Antonina UKS Dąb Leszno 04231 2008 K11 0
30 1:00:27 MASŁOWSKA Julia MKS MOS 04311 2008 K11 0
31 1:01:21 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Dąb Leszno 04237 2008 K11 0
32 1:04:59 WIATROWSKA Wiktoria UKS Dąb Leszno 04701 2009 K11 0
33 1:08:18 KUBACKA Maja UKS Traper 04530 2008 K11 0
34 1:13:26 SZMIDTKA Martyna UKS Siódemka 04469 2008 K11 0
36 1:24:26 MAJEROWICZ Julia UKS Dąb Leszno 04698 2008 K11 0
MissingPunch 3:20:00 MOSZKOWICZ Julia WKS Wawel 04022 2008 K11 0
MissingPunch 3:20:00 REDZYNIA Zofia UKS Azymut Pabianice 04595 2008 K11 0
18 43:51 BELICA Milena LUKS IMPULS Szczerców 04397 2007 K12
23 50:40 HERBEĆ Anna MUKS Junior 04430 2007 K12
MissingPunch 3:20:00 JARCZAK Marika MUKS Junior 04427 2007 K12
21 48:53 ŁĄCKA Julia UKS OSiR 03573 2007 K12 0
22 49:46 PODGÓRSKA Marta KS Kościelec Chrzanów 03611 2007 K12 0
24 54:56 GREMBOWSKA Julia UKS Dąb Leszno 04223 2007 K12 0
25 55:20 HAŁUCHA Milena WKS Wawel 03936 2007 K12 0
27 1:05:18 EGGERT Wiktoria UKS Włóczykij 04175 2007 K12 0
28 1:06:28 MYŚLIWIEC Aleksandra UKS Kometa 04341 2007 K12 0
29 1:08:19 DROZDOWSKA Nikola MKS Paulinum 04739 2007 K12 0
30 1:08:34 MARCINIAK Weronika MKS MOS 04296 2007 K12 0
31 1:17:19 ROMAN Oliwia UKS Orientpark.pl 04723 2007 K12 0
32 1:35:14 PAWLAK Małgorzata UKS Dąb Leszno 04247 2007 K12 0
MissingPunch 3:20:00 LEWKOWICZ Julia MKS Paulinum 04740 2007 K12 0
MissingPunch 3:20:00 JANIAK Magdalena UKS Azymut Pabianice 04603 2007 K12 0
MissingPunch 3:20:00 DOBROMILSKA Izabela UKS Azymut Siedliska 04381 2007 K12 0
MissingPunch 3:20:00 SOKAL Karolina UKS Azymut Siedliska 04734 2007 K12 0
MissingPunch 3:20:00 SUDAK Oliwia UKS Azymut Siedliska 04361 2007 K12 0
MissingPunch 3:20:00 SZELIGA Sonia UKS Orientpark.pl 03739 2007 K12 0
MissingPunch 3:20:00 TRZEBIATOWSKA Martyna UKS Siódemka 04470 2007 K12 0
13 1:00:29 WRZYSZCZ Weronika UKS Orlik Rajbrot 03031 2006 K13
3 26:18 NIEDZIELSKI Mikołaj HKS Azymut 2010 M10
11 46:09 GRZYWACZ Bartłomiej UKS OSiR 2010 M10
12 49:13 KURNYTA Dawid UKS Patria M10
15 52:14 PIETRZAK Bruno HKS Azymut 2010 M10
16 53:01 OMELCHENKO Vladyslaw WKS Wawel 2009 M10
19 1:11:10 MIREK Tomasz LKS Górzanka 2010 M10
22 1:26:17 SMOLIŃSKI Paweł UKS Orientuś 2009 M10
2 23:16 WIŚNIEWSKI Adam UKS Azymut Pabianice 04406 2010 M10 1105
4 27:26 MARSZAŁEK Dawid UKS Kometa 04148 2009 M10 837
5 33:51 PĘKAL Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10 425
6 39:36 JĘDRAS Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10 56
8 41:01 KASZKIEWICZ Leon UKS Azymut 45 04711 2010 M10 0
9 43:05 ŁADOMIRSKI Szymon MKS Paulinum 04737 2009 M10 0
10 43:16 DROŃ Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10 0
13 51:32 PACHNIK Antoni UKS Orientpark.pl 04299 2010 M10 0
14 51:40 ROŻNIATA Tymoteusz UMKS Kwidzyn 04500 2011 M10 0
17 53:08 KASZKIEWICZ Tymon UKS Azymut 45 04467 2009 M10 0
18 1:06:40 BARTOS Ryszard UKS Orientuś 04217 2009 M10 0
20 1:13:10 MISIEWICZ Jakub UMKS Kwidzyn 04503 2009 M10 0
21 1:15:42 JANAS Aleksander UKS Kometa 04515 2009 M10 0
1 38:46 MULLER Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K14 1300
2 45:00 KRZYŻOSTANEK Partycja UKS Grom 03838 2005 K14 1091
3 45:00 GIELEC Julia UKS Orientuś 03047 2005 K14 1091
4 47:46 PUŁCZYŃSKA Hanna WKS Wawel 03193 2005 K14 998
5 47:48 LAMPARSKA Maja WKS Wawel 03832 2005 K14 997
6 50:05 MICHNO Marta WKS Wawel 03937 2005 K14 921
8 52:08 LECHOWSKA Agata KS Kościelec Chrzanów 03609 2005 K14 852
9 52:53 KĘDZIOR Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 827
10 53:31 DREIER Anna HKS Azymut 03256 2005 K14 805
11 56:44 KURTYCZ Natalia WKS Wawel 04021 2005 K14 698
12 59:14 KIEŁB Patrycja UKS Azymut Dębów 03845 2005 K14 614
13 59:45 KARKUT Estera HKS Azymut 03259 2005 K14 596
14 59:58 PUDEŁEK Jowita LKS Górzanka 03998 2005 K14 589
15 1:05:41 MICHALEWICZ Alicja HKS Azymut 03261 2005 K14 397
16 1:08:49 WIŚNIEWSKA Hana UKS Orientuś 04222 2004 K14 292
17 1:11:51 KUBACKA Wiktoria HKS Azymut 04281 2005 K14 191
19 1:19:00 KOMOROWSKA Marta UKS Orientuś 04655 2005 K14 0
20 1:20:10 PIESTRAK Aleksandra UKS Azymut Dębów 04460 2005 K14 0
21 1:20:50 PIERAGOWSKA Julia UKS Traper 04434 2005 K14 0
22 1:22:56 KULKA Wiktoria UKS Orientpark.pl 03855 2005 K14 0
23 1:25:07 PUPIEC Agata UKS Siódemka 03391 2005 K14 0
24 1:28:01 ŁABIENIEC Kornelia UKS Azymut Pabianice 04597 2005 K14 0
25 1:35:15 RYGIELSKA Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 0
26 1:41:23 BEKIER Monika UKS Azymut Siedliska 04730 2005 K14 0
DidNotFinish 3:20:00 KUSZTELSKA Natalia KOS BnO 03827 2005 K14 0
2 35:30 UKLEJA Patrycja UKS Azymut 45 03121 2006 K13 1163
3 42:46 CISZEK Katarzyna MKS MOS 04290 2006 K13 869
4 49:15 BORKOWSKA Lena UKS OSiR 03756 2006 K13 606
6 50:46 PRAIS Julia UKS Dąb Leszno 04225 2006 K13 545
7 53:47 HAJDUK Maria HKS Azymut 03257 2006 K13 423
8 54:23 CEGIEŁKA Milena UKS GOK Galewice 04115 2006 K13 399
9 55:27 DZWONKOWSKA Paulina UKS OSiR 03366 2006 K13 356
10 58:16 MUREK Emilia HKS Azymut 03579 2006 K13 242
11 59:52 PIEŚNIAK Patrycja HKS Azymut 03264 2006 K13 177
12 1:00:12 KOZUŃ Marika UKS Azymut Pabianice 04599 2006 K13 163
14 1:01:43 KOTLIŃSKA Kamila UKS Azymut Dębów 04056 2006 K13 102
15 1:02:39 ZAWADA Zuzanna WKS Wawel 03659 2006 K13 64
16 1:03:35 MŁYNKOWIAK Karolina HKS Azymut 03262 2006 K13 26
17 1:03:51 SIEK Barbara WKS Wawel 03654 2006 K13 16
18 1:04:35 MIKOŁAJCZAK Iga UKS Dąb Leszno 04248 2006 K13 0
20 1:06:34 PARAFINIUK Hanna MKS Metalowiec 04384 2006 K13 0
21 1:06:57 DZIUBA Justyna UKS Kometa 04340 2006 K13 0
22 1:09:18 MAJEROWICZ Jagoda UKS Dąb Leszno 04697 2006 K13 0
23 1:12:55 RZYSKA Zofia HKS Azymut 04279 2006 K13 0
24 1:15:28 MARKOWSKA Natalia UKS Dąb Leszno 04226 2006 K13 0
25 1:16:45 PIESTRAK Karolina UKS Azymut Dębów 04058 2006 K13 0
26 1:21:57 SZMYT Aleksandra HKS Azymut 04635 2006 K13 0
27 1:25:48 KIEŁBIK Nikola UKS Grom 04387 2006 K13 0
28 1:31:52 KASPRZYK Marta UKS OSiR 04540 2006 K13 0
29 1:46:52 ZIÓŁKOWSKA Nina MKS Metalowiec 04707 2006 K13 0
DidNotFinish 3:20:00 SZOSTAKOWSKA Marianna PUKS Młode Orły 04713 2006 K13 0
23 1:27:45 MŁYNKOWIAK Fabian HKS Azymut 2010 M10
MissingPunch 3:20:00 MATUSIAK Oliwer UKS Lotna Zdzieszowice 2009 M10
MissingPunch 3:20:00 ZASADZKI Tymoteusz WKS Wawel 2010 M10
18 1:19:12 GNIOT Patryk UKS Lotna Zdzieszowice 2008 M11
20 1:29:23 JUSZCZAK Antoni UKS Patria M11
21 1:36:35 HEC Patryk UKS Orlik Rajbrot M11
DidNotFinish 3:20:00 PORADA Tobiasz UKS Lotna Zdzieszowice 2008 M11
MissingPunch 3:20:00 KARPIŃSKI Szymon UKS Orientuś 2008 M11
2 34:44 GRADEK Mateusz UKS Traper 03542 2007 M12 1183
3 36:18 LUDWIN Jakub KS Kościelec Chrzanów 03610 2007 M12 1119
4 37:52 KREMPIŃSKI Franciszek UKS Azymut Pabianice 03559 2007 M12 1055
5 38:49 ZAREMBA Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 1016
6 39:17 PĘKAL Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 997
8 41:13 KLAKLA Kacper KS Kościelec Chrzanów 03608 2007 M12 919
9 42:25 GRAJEWSKI Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 870
10 42:44 DROŃ Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 857
11 43:49 WYRWA Tobiasz HKS Azymut 03865 2007 M12 813
12 44:25 NAROŻNY Kacper UKS GOK Galewice 04119 2007 M12 788
13 44:40 WIŚNIEWSKI Jakub UKS Azymut Pabianice 03879 2007 M12 778
14 46:59 GIL Szymon MKS Paulinum 04741 2007 M12 683
15 48:18 RYGIELSKI Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 630
16 48:27 PACHUCKI Tymoteusz BKS Wataha 04395 2007 M12 623
17 50:44 ŚWITAŁA Michał UNTS 03798 2007 M12 530
18 52:04 DAMMFELD Adam UKS Lotna Zdzieszowice 03772 2007 M12 476
19 52:07 TARNOWSKI Przemysław WKS Wawel 03939 2007 M12 474
21 56:41 PIÓRO Dawid UKS Azymut Siedliska 04408 2007 M12 288
22 1:00:42 DUPLAK Maciej UKS Patria 03621 2007 M12 124
23 1:00:56 ŁUKASIK Szymon UKS Lotna Zdzieszowice 04687 2007 M12 114
24 1:03:53 WOŹNIAK Wojciech UKS Lotna Zdzieszowice 04688 2007 M12 0
25 1:07:57 LIS Antoni UKS Azymut Dębów 04249 2007 M12 0
26 1:08:18 WILK Mikołaj MKS Paulinum 04738 2007 M12 0
27 1:09:05 ZIÓŁKIEWICZ Jan UKS Orientuś 03932 2007 M12 0
28 1:10:10 GNIEWKOWSKI Krzysztof UKS Włóczykij 04525 2008 M12 0
29 1:10:40 BIAŁASIK Bartosz UKS Dąb Leszno 04230 2007 M12 0
1 27:34 CHODLEWSKI Antoni KS Kościelec Chrzanów 03602 2008 M11 1300
2 28:35 RZEŃCA Tomasz UKS Orientuś 03712 2008 M11 1252
3 35:04 MORDARSKI Oskar UKS Patria 03628 2008 M11 946
4 35:55 UKLEJA Krzysztof UKS Azymut 45 03120 2008 M11 906
5 38:02 CHODLEWSKI Szymon KS Kościelec Chrzanów 03603 2008 M11 806
6 38:59 KISŁOWSKI Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M11 762
7 40:50 CIUPA Jan UKS Orientuś 03926 2008 M11 674
8 40:52 DOMAGAŁA Jakub UKS Grom 04388 2008 M11 673
9 43:14 KOCIUBA Wiktor MKS MOS 04002 2008 M11 561
11 47:32 MOTAŁA Piotr UKS Siódemka 04552 2008 M11 358
12 49:53 CHMIELOWSKI Krystian UMKS Kwidzyn 04507 2008 M11 248
13 57:46 MOKRZANOWSKI Bartłomiej UKS OSiR 04722 2008 M11 0
14 1:01:15 MICHALSKI Tomasz BKS Wataha 03950 2008 M11 0
15 1:11:21 KIERSZTYN Jakub UKS Azymut Siedliska 04431 2008 M11 0
16 1:13:48 MIKOŁAJCZAK Tymon UKS Dąb Leszno 04224 2008 M11 0
17 1:16:38 TUFEKCIS Leonidas BKS Wataha 04577 2008 M11 0
19 1:26:26 WASILEWSKI Antoni UKS OSiR 04441 2008 M11 0
MissingPunch 3:20:00 MAŚLANKA Mateusz BKS Wataha 04581 2008 M11 0
MissingPunch 3:20:00 STANIEWSKI Jędrzej KS Hades 04681 2008 M11 0
MissingPunch 3:20:00 JOŃCZY Michał MKS Paulinum 03882 2008 M11 0
MissingPunch 3:20:00 SZOSTAKOWSKI Krzysztof PUKS Młode Orły 04714 2008 M11 0
MissingPunch 3:20:00 JONIEC Hubert UMKS Kwidzyn 03917 2008 M11 0
24 1:52:16 WOJCIECHOWSKI Jan HKS Azymut 04633 2009 M10 0
MissingPunch 3:20:00 FRANC JulianEmilian HKS Azymut 04640 2010 M10 0
MissingPunch 3:20:00 KOZŁOWSKI Mikołaj UKS Azymut Pabianice 04605 2009 M10 0
MissingPunch 3:20:00 TREPCZYŃSKI Franciszek UKS Orientuś 04220 2009 M10 0
MissingPunch 3:20:00 DUDA Łukasz UKS Traper 04142 2011 M10 0
MissingPunch 3:20:00 WOJDA Grzegorz UNTS 04570 2009 M10 0
31 1:24:46 GMIŃSKI Dawid UKS Lotna Zdzieszowice 2007 M12
2 37:02 MACIEJEWSKI Bartłomiej BKS Wataha 03943 2006 M13 1223
3 40:42 PACHNIK Jędrzej UKS Orientpark.pl 03073 2006 M13 1087
4 47:15 DWOJAK Gracjan UKS Orientpark.pl 04123 2006 M13 843
5 48:05 BULTROWICZ Tymoteusz KS Hades 03700 2006 M13 812
30 1:18:07 MURAWSKI Rafał HKS Azymut 03578 2007 M12 0
32 1:39:08 SŁOMCZYŃSKI Filip UKS Orientuś 03765 2007 M12 0
33 1:40:10 RZOSKA Jakub UKS Włóczykij 04545 2008 M12 0
MissingPunch 3:20:00 ZIELIŃSKI Tomasz KS Hades 03701 2007 M12 0
MissingPunch 3:20:00 PRZEGON Krzysztof UKS Azymut Siedliska 04733 2007 M12 0
MissingPunch 3:20:00 SZUDROWICZ Nataniel UKS Dąb Leszno 04244 2007 M12 0
MissingPunch 3:20:00 PERFIKOWSKI Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 0
MissingPunch 3:20:00 CHACHURSKI Mieszko UNTS 04193 2007 M12 0
8 53:53 STOPCZYŃSKI Bartosz BKS Wataha 04093 2006 M13 597
10 54:28 KOTKOWIAK Bartosz KOS BnO M13
9 54:25 SZTRANEK Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M13 577
11 1:00:08 CIECHANOWICZ Mikołaj UKS Azymut 45 03941 2006 M13 364
12 1:05:10 FILIPCZAK-DUDZIAK Bartosz UKS Dąb Leszno 04241 2006 M13 177
13 1:05:31 OWSIAK Stanisław BKS Wataha 04364 2006 M13 164
14 1:05:37 DURMA Jerzy UKS Azymut Pabianice 04457 2006 M13 160
15 1:05:59 GĄSIENICA-SAMEK Adam UNTS 02573 2006 M13 147
16 1:06:14 BRESKA Wiktor UKS Azymut 45 04125 2006 M13 138
17 1:06:49 WESOŁOWSKI Oskar UKS Azymut Pabianice 04458 2006 M13 116
19 1:11:34 KARDASZ Jakub UKS Azymut Siedliska 04356 2006 M13 0
20 1:13:11 ŁUBISZ Dominik UKS Azymut Pabianice 04169 2006 M13 0
21 1:15:47 GÓRAK Ignacy UKS Azymut Pabianice 04400 2006 M13 0
22 1:21:31 ŁUKASZYK Maksymilian UKS Dąb Leszno 04236 2006 M13 0
23 1:22:59 PANKIEWICZ Filip BKS Wataha 04575 2006 M13 0
27 1:34:42 MICHALCZAK Paweł HKS Azymut 03260 2006 M13 0
1 38:06 PODWORSKI Kacper UKS OSiR 02780 2005 M14 1300
2 38:58 ANTONOWICZ Jan UNTS 02385 2005 M14 1270
3 40:51 MAJOWSKI Jan UKS OSiR 03502 2005 M14 1206
4 44:13 WÓJCIK Paweł WKS Wawel 02991 2005 M14 1091
5 44:42 LISIAK Adam UKS Orientuś 03049 2005 M14 1075
6 46:45 CUPRYŚ Amadeusz HKS Azymut 02897 2005 M14 1005
7 47:07 MARSZAŁEK Patryk UKS Kometa 03823 2005 M14 992
8 50:24 DĄBROWSKI Karol UKS OSiR 03907 2005 M14 880
9 53:11 ŻESŁAWSKI Jakub WKS Wawel 03201 2005 M14 785
10 56:40 CHMIELOWSKI Bartosz UMKS Kwidzyn 03918 2005 M14 666
11 59:09 BUBLIK Piotr WKS Wawel 04018 2005 M14 582
12 1:04:35 SIEROŃ Karol UKS Azymut Pabianice 04404 2005 M14 396
13 1:06:59 MIŚKÓW Krzysztof KS Kościelec Chrzanów 04165 2005 M14 314
14 1:07:40 TOMALAK Jakub MKS Paulinum 03869 2005 M14 291
15 1:13:06 WAŻNY Artur MKS MOS 04011 2005 M14 106
16 1:14:43 HRYCIUK Mikołaj UKS Grom 03836 2005 M14 51
17 1:16:11 KRÓLIKOWSKI Dominik MKS Paulinum 04432 2005 M14 1
18 1:17:50 FRONIA Jakub UKS GOK Galewice 04116 2005 M14 0
19 1:25:23 KWIATKOWSKI Olaf KOS BnO 03968 2005 M14 0
20 1:28:24 DEMBINSKI Patryk UKS Dąb Leszno 04246 2005 M14 0
21 1:31:03 WASILEWSKI Mikołaj UKS OSiR 02779 2005 M14 0
22 1:33:23 RABIEGA Kamil UKS Azymut Siedliska 04355 2005 M14 0
23 1:39:34 KOWALCZYK Mateusz MKS Metalowiec 04328 2006 M14 0
DidNotFinish 3:20:00 MODZELEWSKI Mikołaj UKS Siódemka 03840 2005 M14 0
MissingPunch 3:20:00 KLEFAS Oskar UKS Dąb Leszno 04325 2005 M14 0
28 1:41:19 GRZYBOWSKI Maciej UKS Azymut 45 03898 2006 M13 0
29 1:47:35 MARSZAŁEK Alan UKS Grom 04389 2006 M13 0
30 1:50:21 KILICHOWSKI Kacper UKS Azymut 45 04126 2006 M13 0
31 1:56:37 MIŁKOWSKI Jakub UKS Azymut 45 03900 2006 M13 0
32 1:58:36 GRZEGORCZYK Borys WKS Wawel 04481 2006 M13 0
DidNotFinish 3:20:00 KLEINSZMIDT Michał UKS Azymut 45 04127 2006 M13 0
MissingPunch 3:20:00 POŁEĆ Kamil BKS Wataha 03945 2006 M13 0
MissingPunch 3:20:00 PISAREK Kordian WKS Wawel 04263 2006 M13 0
1 34:58 CEPURDEJ Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M13 1300
6 48:23 ŁĄCKI Jakub UKS OSiR 03296 2006 M13 801
7 52:04 KURZYP Michał MKS MOS 03271 2006 M13 664
7 51:09 SZCZURKO Paulina UKS Traper 03545 2005 K14 885
18 1:14:59 DOMAGAŁA Emilia UKS Grom 03835 2005 K14 86
1 32:07 NOWAK Anna UKS Azymut 45 02858 2006 K13 1300
5 49:38 POLEWKA Julianna UKS Kometa 02461 2006 K13 591
19 1:06:12 MŁYNARCZYK Kaja UKS Azymut Pabianice 04596 2006 K13 0
1 24:07 SŁOŃSKA Antonina WKS Wawel 03190 2007 K12 1300
13 41:10 WEJTKO Diana UMKS Kwidzyn 03360 2007 K12 381
14 42:35 MAMALA Magdalena UKS Patria 03924 2007 K12 305
15 42:40 MIŁASZEWICZ Magdalena UKS Traper 03887 2007 K12 300
16 43:10 KLECHA Weronika HKS Azymut 03574 2007 K12 273
17 43:20 BOŻEK Ewelina UKS Azymut Siedliska 04359 2007 K12 264
19 45:02 BOREK Alicja UKS Traper 03314 2007 K12 172
20 46:19 FITRZYK Magdalena UKS Patria 03622 2007 K12 103
26 1:01:03 GŁĄB Karolina UKS Azymut Siedliska 04728 2007 K12 0
1 26:03 PORZYCZ Małgorzata UKS Siódemka 04252 2008 K11 1300
18 1:08:00 KIELNIEROWSKI Wojciech UKS Azymut Pabianice 04105 2006 M13 72
24 1:25:58 STEFANIAK Robert UKS Azymut 45 04466 2006 M13 0
25 1:26:56 ŁADYKO Bartłomiej BKS Wataha 04365 2006 M13 0
26 1:29:39 KURDZIEL Szymon MKS MOS 04293 2006 M13 0
1 31:52 WODZICKI Filip MKS MOS 04646 2007 M12 1300
7 39:47 ZIELONKA Bartosz MKS Paulinum 04735 2007 M12 977
20 54:58 MŁYNARCZYK Maksymilian UKS Orientuś 03711 2007 M12 358
DidNotFinish 3:20:00 JUSZCZAK Antoni UKS Patria 04585 2008 M12 0
10 43:15 STEFAŃCZAK Tymon MKS MOS 04344 2008 M11 560
DidNotFinish 3:20:00 JANKIEWICZ Radosław UMKS Kwidzyn 03913 2008 M11 0
1 20:14 PUŁCZYŃSKI Jeremi WKS Wawel 04019 2009 M10 1300
7 39:43 ŁUBISZ Łukasz UKS Azymut Pabianice 04402 2009 M10 48
MissingPunch 3:20:00 BŁACHUT Olgierd Team 360 02682 2009 M10 0
4 28:46 OLEJNIK Jaśmina WKS Wawel 03938 2008 K11 1164
5 33:05 OLIINYK Yelyzaveta WKS Wawel 04023 2008 K11 949
6 33:35 STANIEC Julia MKS MOS 04346 2008 K11 924
7 36:29 DUTKIEWICZ Wiktoria MKS Paulinum 03881 2008 K11 779
8 37:15 ŚMIGIELSKA Weronika MKS Metalowiec 04371 2008 K11 741
15 40:21 KONIECZNA Michalina UKS Dąb Leszno 04239 2008 K11 586
18 1:13:46 BREKSA Blanka WKS Wawel 04268 2010 K10 0
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi