Data: 2019/05/01
Organizatorzy: Polski Związek Orientacji Sportowej Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej

Etapy

średni dystans

Jakuszyce   2019-05-01   Term. zgłoszeń: 2019-04-28 (pierwszy: 2019-04-28)
 indywidualne  średni

Pliki
1   Biuletyn_kwalifikacje_PS.pdf (154.6 kB)  
2   Komunikat_Techniczny_kwalifikacje_PS.pdf (233.3 kB)  
3   Lista_Startowa_kwal_PS_Jakuszyce.pdf (17.4 kB)  
4   Wyniki_kwal_PS_Jakuszyce.pdf (4.3 kB)  

Zgłoszenia


 Term. zgłoszeń: 2019-04-28 (pierwszy: 2019-04-28)   37 zgłoszonych
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Pachnik Dariusz 1969 UKS "Orientpark.pl" Iwiny Mężczyźni 1396727 2019-04-26
Kowalski Wojciech 00710 1982 WKS Śląsk, Wrocław Mężczyźni 8664089 2019-04-23
Pachnik Stanisław 04297 2003 UKS Orientuś, Łódź Mężczyźni 1396724 2019-04-22
Owsiak Stanisław 04364 2006 BKS Wataha, Warszawa Mężczyźni 8666061 2019-04-27
Hlavac Jiri 1961 KOS TJ Tesla Brno Mężczyźni 53247 2019-04-28
Lička Adam 2003 KOS TJ Tesla Brno Mężczyźni 7202856 2019-04-28
Pachnik Wojciech 1991 UKS "Orientpark.pl" Iwiny Mężczyźni 504407 2019-04-28
Gryc Ondrej 2004 KOS TJ Tesla Brno Mężczyźni 888648 2019-04-28
Gryc Vojtech 2001 KOS TJ Tesla Brno Mężczyźni 995867 2019-04-28
Doušek Tomáš 2004 KOS TJ Tesla Brno Mężczyźni 8222007 2019-04-28
Kligl Radim 2001 KOS TJ Tesla Brno Mężczyźni 8655419 2019-04-27
Adámek Filip 2001 KOS TJ Tesla Brno Mężczyźni 8656745 2019-04-27
Horvát Petr 1994 KOS TJ Tesla Brno Mężczyźni 8644873 2019-04-27
Chromy Adam 1988 KOS TJ Tesla Brno Mężczyźni 8008841 2019-04-27
Pawlak Bartosz 00898 1990 WKS Grunwald, Poznań Mężczyźni 8645200 2019-04-23
Drągowski Kuba 00684 1990 OK! Sport, Warszawa Mężczyźni 8628698 2019-04-20
Sokalski Dariusz 00715 1984 KU AZS WAT, Warszawa Mężczyźni 8667186 2019-04-28
Dutkowski Mikołaj 00774 1992 WKS Śląsk, Wrocław Mężczyźni 8010192 2019-04-20
Olejnik Michał 00340 1992 WKS Grunwald, Poznań Mężczyźni 8653291 2019-04-23
Wołowczyk Krzysztof 00488 1995 UNTS, Warszawa Mężczyźni 8640915 2019-04-22
Pryjma Fryderyk 02672 1998 UNTS, Warszawa Mężczyźni 9980407 2019-04-21
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha, Warszawa Mężczyźni 8625587 2019-04-22
Maciejewski Bartłomiej 03943 2006 BKS Wataha, Warszawa Mężczyźni 8092006 2019-04-27
Stopczyński Bartosz 04093 2006 BKS Wataha, Warszawa Mężczyźni 1986008 2019-04-27
Bednarski Jan 04096 1998 UNTS, Warszawa Mężczyźni 8040198 2019-04-17
Gwóźdź Ewa 00384 1990 UKS Orientuś, Łódź Kobiety 8667266 2019-04-16
Hlaváčová Anežka 2001 KOS TJ Tesla Brno Kobiety 8656742 2019-04-28
Wiktor Lucyna 01452 1988 WKS Śląsk, Wrocław Kobiety 8636523 2019-04-23
Korpasova Lucie 2001 KOS TJ Tesla Brno Kobiety 8655372 2019-04-28
Chroma Adela 1988 KOS TJ Tesla Brno Kobiety 8008870 2019-04-27
Wiśniewska Hanna 00724 1990 WKS Grunwald, Poznań Kobiety 8640913 2019-04-23
Pachnik Małgorzata 1993 UKS "Orientpark.pl" Iwiny Kobiety 8321123 2019-04-26
Korpasova Tereza 1998 KOS TJ Tesla Brno Kobiety 8656527 2019-04-28
Olejnik Agata 00376 1994 UKS Orientuś, Łódź Kobiety 8646294 2019-04-16
Mulickova Marketa 2003 KOS TJ Tesla Brno Kobiety 8656699 2019-04-28
Grycová Kateřina 2000 KOS TJ Tesla Brno Kobiety 9101109 2019-04-28
Ślusarczyk Katarzyna 03480 1989 OK! Sport, Warszawa Kobiety 8636522 2019-04-20