Pomorze Sprint Cup 2019



Data: 2019/08/30 - 2019/09/01
Organizatorzy: UMKS Kwidzyn
http://pomorzesprintcup.pl

Etapy

Etap 1

Gniew   2019-08-30   Term. zgłoszeń: 2019-08-19 (pierwszy: 2019-07-01)
 rank: 1,10  indywidualne  sprint

Etap 3

Kwidzyn   2019-08-31   Term. zgłoszeń: 2019-08-19 (pierwszy: 2019-07-01)
 rank: 1,10  indywidualne  sprint

Etap 2

Prabuty   2019-08-31   Term. zgłoszeń: 2019-08-19 (pierwszy: 2019-07-01)
 rank: 1,10  indywidualne  sprint

Etap 4

Kwidzyn   2019-09-01   Term. zgłoszeń: 2019-08-19 (pierwszy: 2019-07-01)
 rank: 1,10  indywidualne

Wyniki


Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 50:00 Wysocki Stanisław UNTS M90
3 14:43 Nakonechnyi Dmitrii Hiisirasti 1991 M21
13 18:26 Galitsyn Aleksandr KSO Korshunyata 1991 M21
17 19:15 Czernow Sergej OK Kaliningrad 1986 M21
19 20:36 Michurin Andrey KSO Korshunyata 1994 M21
20 22:05 Kraszewski Przemysław 10BKPanc 1997 M21
21 22:07 Olech Przemysław UKS Siódemka M21
22 22:53 Przyworski Kamil HKS Azymut 03589 1991 M21
24 28:09 Pawłowski Michał KU AZS WAT 1998 M21
25 30:44 Parfianowicz Adam Ind.Warszawa 1994 M21
9 16:46 Michalak Hubert UKS Arkady 02705 2002 M18
2 14:27 Olejnik Michał WKS Grunwald 00340 1992 M21 1086
4 15:12 Wołowczyk Krzysztof UNTS 00488 1995 M21 1028
5 15:26 Bednarski Jan UNTS 04096 1998 M21 1010
6 15:45 Dutkowski Mikołaj UKS Arkady 00774 1992 M21 986
7 15:47 Kalata Michał 10BKPanc 00853 1989 M21 983
8 16:44 Wensław Mateusz UKS Azymut 45 00153 1987 M21 910
9 16:48 Dzioba Mateusz MKS Paulinum 01101 1995 M21 905
10 17:10 Paszyński Piotr UKS Orientuś 00423 1981 M21 876
11 18:01 Mossakowski Wojciech UNTS 01115 1998 M21 811
12 18:06 Filipiak Mateusz KS Hades 04415 1998 M21 804
15 18:35 Charuba Łukasz UKS Orientuś 00402 1990 M21 767
16 19:04 Chmielecki Piotr UKS Orientuś 00369 1987 M21 730
17 19:15 Sokalski Dariusz KU AZS WAT 00715 1984 M21 716
23 23:28 Szczepaniuk Kamil KU AZS WAT 04255 1997 M21 391
MissingPunch Bernaciak Aleksander WKS Śląsk 01402 1983 M21 0
1 16:19 Reniecki Franciszek UMKS Kwidzyn 03566 2000 M20 1100
2 16:31 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka 02118 2000 M20 1087
3 48:31 Danowski Mateusz UNTS 04765 1999 M20 0
1 13:56 Rzeńca Piotr (jr) UKS Orientuś 02129 2001 M18 1100
2 15:09 Michalak Kacper UNTS 02980 2001 M18 1004
3 15:34 Pesta Piotr UKS Azymut 45 02742 2001 M18 971
4 15:37 Pierzchała Michał UNTS 02411 2001 M18 967
6 16:07 Deredos Bruno UKS Orientuś 02839 2001 M18 928
7 16:15 Sienkiewicz Maksymilian UKS Azymut 45 03734 2001 M18 917
8 16:46 Olszewski Bartłomiej UNTS 02572 2002 M18 876
10 17:05 Grobelny Alex HKS Azymut 02566 2002 M18 851
11 19:10 Grzegorczyk Mateusz KOS BNO Szczecin 03447 2002 M18 687
12 19:13 Gąsior Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 683
13 23:12 Borowiec Paweł PKO Harpagan 03971 2002 M18 368
1 13:12 Pachnik Stanisław MKS Paulinum 04297 2003 M16 1100
2 13:17 Słomczyński Ignacy UKS Orientuś 02837 2003 M16 1093
3 13:32 Kula Mateusz KOS BNO Szczecin 03666 2003 M16 1072
4 13:42 Ledzion Piotr UKS Orientuś 04111 2003 M16 1058
6 13:56 Paterek Mikołaj HKS Azymut 02376 2003 M16 1039
7 14:14 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1014
8 14:30 Sobiński Adrian MKS Paulinum 03868 2003 M16 992
9 14:32 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 02370 2003 M16 989
10 14:48 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 967
11 14:48 Nowak Michał UKS Orientuś 03929 2003 M16 967
12 14:53 Wójtowicz Krzysztof UNTS 03174 2004 M16 960
13 15:15 Antonowicz Jan UNTS 02385 2005 M16 929
1 13:02 Pachnik Jędrzej UKS ORIENTPARK M14
4 14:44 Dwojak Gracjan UKS ORIENTPARK M14
10 22:01 Kujda Tymoteusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M14
11 24:05 Borzyszkowski Bartłomiej UKS Siódemka 04471 2006 M14
1 15:05 Jarovay Sergei UKS Azymut 45 1982 M35
9 23:15 Wiklent Dariusz UKS Włóczykij 1982 M35
MissingPunch 22:46 Wojciechowski Krzysztof MKS Skarmat C32009 1974 M35
DidNotFinish 12:26:02 Sołtys Maciej MKS Skarmat C32051 1983 M35
2 16:19 Larsen Mads K. FIF Hilleroed 1976 M40
12 25:51 Durmaj Marcin 15GBZ 1979 M40
13 32:55 Sudoł Marek 15GBZ 1977 M40
MissingPunch 14:38 Plesiński Mariusz 10BKPanc 01304 1973 M45
1 15:06 Pachnik Dariusz UKS ORIENTPARK M50
2 14:26 Borzyszkowski Jacek UKS Siódemka 03307 1974 M45 1021
3 14:49 Nowak Remigiusz KS Hades 00907 1972 M45 990
4 15:17 Porzycz Janusz UKS Siódemka 00232 1973 M45 952
5 15:31 Gorczyca Jacek KS Hades 03305 1971 M45 933
6 15:35 Filipiak Marek KS Hades 04414 1973 M45 927
7 15:46 Mianowski Rafał UNTS 02068 1973 M45 912
8 15:51 Banach Krzysztof UMKS ORKAN 01440 1974 M45 905
9 15:59 Witkowski Adam UKS Azymut 45 00158 1970 M45 894
11 18:33 Kalsztein Karol PKO Harpagan 00985 1974 M45 685
12 22:15 Deszcz Stanisław MKS Metalowiec 02638 1970 M45 383
1 15:04 Tkaczuk Tomasz UKS Azymut Pabianice 03253 1979 M40 1100
3 16:29 Golinowski Paweł 10BKPanc 02892 1979 M40 997
4 17:59 Mol Krzysztof HKS Azymut 02866 1975 M40 887
5 18:39 Ciećwierz Sławomir UKS Azymut 45 04338 1979 M40 838
6 18:46 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper 02906 1976 M40 830
7 19:14 Ciszek Marcin WKS Śląsk 01330 1976 M40 796
8 20:27 Kujda Arkadiusz Indywidualny Kujawsko-Pomorski 03987 1979 M40 707
9 20:38 Dutkiewicz Damian MKS Paulinum 01279 1977 M40 694
10 22:43 Nowak Paweł UKS Orientuś 03930 1977 M40 541
11 25:47 Paruszewski Marek Ind 03905 1975 M40 318
3 17:40 Kobierowski Sławomir GKS Luzino 04210 1981 M35 1015
4 17:57 Bzdawski Maciej Akademia Sztuki Wojennej 04608 1983 M35 996
5 19:52 Mazur Michał UKS Azymut Pabianice 02952 1983 M35 867
6 21:07 Kaczyński Piotr PKO Harpagan 04349 1984 M35 784
7 21:10 Meller Błażej KS Hades 04746 1984 M35 780
8 21:22 Frątczak Sławomir GKS Luzino 04370 1984 M35 767
MissingPunch 16:25 Fankidejski Artur UKS Włóczykij 03873 1978 M35 0
14 16:15 Zaleski Jakub MKS Paulinum 03103 2003 M16 846
15 17:11 Bartos Zbigniew UKS Orientuś 02127 2003 M16 768
16 17:16 Lisiak Adam UKS Orientuś 03049 2005 M16 761
17 17:27 Bielecki Michał UKS Siódemka 02855 2004 M16 746
19 32:35 Fiedorowicz Hieronim UKS Traper 03884 2004 M16 0
2 13:33 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 1100
3 14:17 Wójcik Paweł WKS Wawel 02991 2005 M14 1040
5 14:45 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 1003
6 14:47 Bultrowicz Tymoteusz KS Hades 03700 2006 M14 1000
7 16:11 Chmielowski Bartosz UMKS Kwidzyn 03918 2005 M14 886
8 17:03 Jurczak Miłosz MKS Paulinum 03867 2006 M14 816
9 20:29 Wdowczyk Paweł UKS Arkady 04036 2006 M14 537
MissingPunch 20:10 Gąsienica-Samek Adam UNTS 02573 2006 M14 0
1 11:42 Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 03120 2008 M12 1100
2 12:01 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 1070
3 12:14 Zieliński Tomasz KS Hades 03701 2007 M12 1050
4 12:46 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 1000
6 14:44 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 815
7 14:52 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 802
8 15:30 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 743
9 17:42 Rzoska Jakub UKS Włóczykij 04545 2008 M12 536
10 18:27 Jończy Michał MKS Paulinum 03882 2008 M12 465
11 19:38 Gniewkowski Krzysztof UKS Włóczykij 04525 2008 M12 354
12 19:45 Motała Piotr UKS Siódemka 04552 2008 M12 343
13 20:03 Joniec Hubert UMKS Kwidzyn 03917 2008 M12 315
14 20:22 Zielonka Bartosz MKS Paulinum 04735 2007 M12 285
MissingPunch 15:07 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M12 0
1 13:39 Ładomirski Szymon MKS Paulinum 04737 2009 M10 1100
2 13:57 Jędras Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10 1076
3 16:56 Droń Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10 835
4 23:26 Meller Jan KS Hades 04150 2009 M10 312
5 30:00 Pękal Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10 0
3 16:06 Korshunov Eugenii KSO Korshunyata 1968 M50
5 17:22 Wysocki Romuald CSWiCH Wrocław 1968 M50
1 12:48 Routsi Jyrki Suunnistusmatkat 1958 M60
5 21:53 Gawel Jiri Expres Czech Team 1957 M60
1 13:55 Laine Harri Kauhajoen Karhu 1952 M65
3 16:45 Leino Tapio Helsingin Suunnistajat 1948 M65
5 17:06 Liukkala Pekka Hauhon Sisu 1952 M65
1 17:09 Teppo Jaakko Aron Haka 1944 M75
2 24:27 Paavola Vesa Epilän Esa 1943 M75
1 16:10 Paavola Seppo Epilän Esa 1938 M80
1 15:14 Dawidowska Natalia UKS Siódemka K20
1 23:25 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły 01168 1946 M70 1100
2 31:20 Bogulak Adam MKS Paulinum 01299 1948 M70 728
2 14:37 Miszewski Romuald Ind 00142 1954 M65 1100
4 17:01 Mientki Tadeusz UMKS ORKAN 00788 1952 M65 919
6 23:18 Paszyński Józef UKS Orientuś 00383 1953 M65 447
2 21:25 Movko Sergei UKS Azymut 45 04047 1955 M60 1100
3 21:29 Olbrycht Janusz Indywidualny Mazowsze 00228 1955 M60 1097
4 21:51 Wierciński Piotr MKS Metalowiec 01105 1956 M60 1078
1 15:06 Wołowczyk Marek UNTS 00113 1963 M55 1100
2 16:40 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś 03294 1964 M55 986
3 18:34 Kraśniewski Krzysztof UMKS ORKAN 00134 1961 M55 847
5 21:22 Kłos Józef UKS Azymut Pabianice 00682 1963 M55 643
2 15:26 Michalak Tomasz UNTS 02981 1969 M50 1100
4 16:33 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 1020
6 18:54 Zieliński Paweł KS Hades 00913 1968 M50 853
7 20:42 Olas Jacek UKS Orientuś 00422 1969 M50 725
8 20:53 Moniak Andrzej LKS Górzanka Nawojowa Góra 04326 1965 M50 712
9 20:56 Nowacki Zbigniew GKS Luzino 03722 1968 M50 708
1 12:53 Hornik Aleksandra WKS Grunwald 01524 1996 K21 1100
2 14:13 Kubicka Zuzanna UNTS 00037 1993 K21 986
3 14:39 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś 00413 1995 K21 949
4 14:45 Olejnik Agata UKS Orientuś 00376 1994 K21 941
5 15:17 Polishchuk Mariya UNTS 01962 1994 K21 895
6 15:44 Fortuniak Weronika UKS Orientuś 02836 1998 K21 857
8 16:05 Pachnik Małgorzata MKS Paulinum 01177 1993 K21 827
9 16:15 Głowacz Julia UNTS 02754 2000 K21 813
10 16:36 Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka 01990 1980 K21 783
11 16:40 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualny Mazowsze 00091 1968 K21 777
12 16:48 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 K21 766
13 19:24 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21 544
14 19:38 Izydorczyk Urszula MKS Paulinum 02600 1996 K21 524
15 20:56 Durzyńska Katarzyna HKS Azymut 03584 1992 K21 413
16 22:09 Dettlaff Anna UKS Włóczykij 03872 1989 K21 309
17 24:33 Bąkowska Dominika PKO Harpagan 04215 1992 K21 104
18 51:06 Wiercińska Anna MKS Metalowiec 02670 1988 K21 0
2 16:39 Kreft Oliwia UKS Siódemka 02203 1999 K20 1100
3 16:54 Chrubczyńska Patrycja UKS Traper 01942 2000 K20 1083
1 14:10 Gielec Zuzanna UKS Orientuś 03046 2002 K18 1100
3 15:41 Mianowska Julia UNTS 02096 2001 K18 982
4 15:54 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 03517 2002 K18 965
5 16:30 Jarovala Elena UKS Azymut 45 04543 2002 K18 919
6 17:44 Kędzierska Nadia HKS Azymut 02377 2002 K18 823
7 19:47 Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 664
8 25:39 Niezgódka Dominika UKS Arkady 02504 2001 K18 208
MissingPunch 20:49 Wójcik Natalia WKS Wawel 02992 2002 K18 0
1 12:22 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1100
2 13:19 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 1015
3 13:41 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K16 983
4 14:03 Berlińska Paulina UKS Orientuś 03503 2003 K16 950
5 14:30 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 2003 K16 910
7 14:43 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 891
8 14:46 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 887
17 23:10 Rutkowska Magdalena UKS Siódemka K16
9 25:36 Vinogradova Diana KSO Korshunyata 2006 K14
12 17:11 Gola Martyna UKS Orientuś 03048 2003 K16 672
13 20:16 Nowak Maria KS Hades 02922 2003 K16 397
14 20:43 Skrzypczak Marika HKS Azymut 03864 2004 K16 357
15 21:35 Kapska Nina HKS Azymut 03912 2004 K16 280
16 21:59 Moniak Zofia LKS Górzanka Nawojowa Góra 04709 2003 K16 245
18 29:43 Cieluch Patrycja UKS Arkady 04026 2004 K16 0
1 12:51 Nowak Anna UKS Azymut 45 02858 2006 K14 1100
3 16:45 Wiśniewska Hana UKS Orientuś 04222 2005 K14 766
4 19:30 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 531
5 21:36 Stefańska Agnieszka UKS Arkady 04033 2005 K14 351
6 23:00 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 231
7 23:32 Kasałka Eryka UKS Arkady 04028 2005 K14 185
8 25:33 Okrój Dominika GKS Luzino 04538 2005 K14 13
10 31:28 Wiśniewska Paulina GKS Luzino 04539 2005 K14 0
11 31:33 Klinkosz Roksana GKS Luzino 04479 2005 K14 0
12 34:28 Parafiniuk Hanna MKS Metalowiec 04384 2006 K14 0
MissingPunch 19:53 Uciechowska Amelia UKS Arkady 04035 2006 K14 0
MissingPunch 20:58 Gromada Monika UKS Arkady 2007 K14
1 12:15 Wejtko Diana UMKS Kwidzyn 03360 2007 K12 1100
2 12:39 Mianowska Antonina UNTS 03554 2007 K12 1064
4 14:01 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka 04252 2008 K12 941
5 14:04 Śmigielska Weronika MKS Metalowiec 04371 2008 K12 937
6 15:39 Dutkiewicz Wiktoria MKS Paulinum 03881 2008 K12 795
7 16:42 Klimczak Olimpia UKS Siódemka 04482 2008 K12 700
8 17:15 Łysoń Łucja UKS Siódemka 04399 2008 K12 651
13 24:55 Rybeczka Lena MKS Paulinum 2007 K12
12 23:02 Nowak Zofia KS Hades 03702 2008 K12 132
4 13:14 Klimczak Oksana UKS Siódemka 2009 K10
4 19:35 Dzika Natalia 15GBZ 1983 K35
7 35:10 Lemke Katarzyna MKS Skarmat 1981 K35
2 45:38 Rozycka-Pustkowska Barbaro Ind Bałdowo 1979 K40
3 45:55 Michałowska Agata Indywidualnie Ostróda 1978 K40
6 22:22 Wojtczak-Luter Anna MKS Metalowiec 1973 K45
2 17:52 Yli-Kauppila Marika Hiisirasti 1968 K50
3 18:32 Chernysheva Tatiana OK Kaliningrad 1963 K55
MissingPunch 16:49 Mäkelä Tiina Rauman Työväenurheilijat 1964 K55
2 23:11 Saari Marita Suunta-Sepot 1956 K60
1 13:23 Kattilakoski Kirsti Aron Haka 1954 K65
2 20:08 Laine Kaija Kauhajoen Karhu 1952 K65
1 15:47 Stoor Anne Kokkolan Suunnistajat 1949 K70
1 11:09 Rapinczuk Jan ind. - Nowy Dwór Mazowiecki 2009 10R
2 15:57 Mazur Krzysztof UKS Azymut Pabianice 2007 10R
3 16:09 Wejtko Paula UMKS Kwidzyn 10R
4 18:32 Marciniak Alicja UMKS Kwidzyn 10R
5 26:51 Wiklent Agata UKS Włóczykij 2011 10R
6 29:04 Komsa Aleksandra UKS Orientuś 2015 10R
7 32:10 Kujda Remigiusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2012 10R
8 36:19 Mazur Marta UKS Azymut Pabianice 2014 10R
9 36:25 Mazur Matylda UKS Azymut Pabianice 2016 10R
1 16:23 Rapinczuk Jan BdsUOT Warszawa 1974 Srednia/Middle
2 16:31 Parfianowicz Katarzyna Ind.Warszawa 1992 Srednia/Middle
3 20:51 Gielec Artur UKS Orientuś 1975 Srednia/Middle
4 22:49 Galitsyna Ekaterina KSO Korshunyata 1990 Srednia/Middle
5 24:21 Rutkowski Remigiusz UKS Siódemka Srednia/Middle
MissingPunch 23:58 Pestka Maciej UKS Azymut 45 G17013 1996 Srednia/Middle
MissingPunch 1:11:18 Parfianowicz Agnieszka Ind.Warszawa 1996 Srednia/Middle
1 20:51 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 03899 1955 K60 1100
3 26:03 Olbrycht Anna Indywidualny Mazowsze 00229 1956 K60 826
1 16:58 Hornik Alicja WKS Grunwald 01296 1963 K55 1100
2 17:58 Movko Marina UKS Azymut 45 03901 1960 K55 1035
1 16:51 Wołowczyk Mariola UNTS 00112 1968 K50 1100
3 18:50 Bugaj Teresa WKS Wawel 03313 1968 K50 971
1 15:24 Nowak Barbara HKS Azymut 01222 1970 K45 1100
2 16:30 Gorczyca Magdalena KS Hades 03306 1971 K45 1021
3 17:27 Wysocka Joanna WKS Śląsk 01400 1971 K45 954
4 18:38 Witkowska Izabela UKS Azymut 45 00238 1970 K45 869
5 19:30 Nowicka-Bielecka Kornelia UKS Siódemka 02729 1974 K45 807
1 26:07 Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 1975 K40 1100
1 18:15 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades 00915 1980 K35 1100
2 18:31 Śliwczyńska Ilona TEAM 360 02347 1978 K35 1084
3 19:15 Mazur Katarzyna UKS Azymut Pabianice 00350 1983 K35 1040
5 20:59 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka 01626 1984 K35 935
6 22:07 Komsa Małgorzata UKS Orientuś 00366 1984 K35 867
14 39:08 Lewandowska Antonina UKS Siódemka 04468 2008 K12 0
15 1:01:40 Drozdowska Nikola MKS Paulinum 04739 2007 K12 0
DidNotFinish 35:15 Kasałka Monika UKS Arkady 04419 2008 K12 0
1 11:11 Wysocka Michalina MKS MOS 04012 2010 K10 1100
2 12:19 Marciniak Klaudia UMKS Kwidzyn 04505 2010 K10 989
3 13:11 Rombel Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10 903
5 14:02 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 820
6 15:02 Wiklent Marcelina UKS Włóczykij 04524 2009 K10 721
7 43:53 Uciechowska Oliwia UKS Arkady 04416 2009 K10 0
8 45:51 Zaborowska Amelia UKS Włóczykij 04526 2009 K10 0
1 50:23 Zielczyński Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 1100
4 20:32 Gapiński Włodzimierz UKS Orientuś 02437 1964 M55 704
1 13:28 Błachut Igor TEAM 360 02679 1973 M45 1100
10 16:14 Wójcik Grzegorz WKS Wawel 03195 1974 M45 874
2 16:24 Lesisz Kamil UNTS 03904 1984 M35 1100
1 14:16 Parfianowicz Piotr UNTS 00102 1994 M21 1100
14 18:30 Zuchmański Przemysław UKS Orientuś 01724 1998 M21 774
5 16:04 Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 02371 2002 M18 932
5 13:55 Jończy Jakub MKS Paulinum 03104 2003 M16 1040
18 23:17 Serzhanov Kirill UMKS Kwidzyn 02877 2003 M16 260
5 13:46 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś 03711 2007 M12 906
15 22:52 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 50
7 15:59 Borychowska Marlena MKS Paulinum 00167 1988 K21 835
2 15:00 Block Amelia UKS Orientuś 02132 2002 K18 1035
6 14:39 Gielec Julia UKS Orientuś 03047 2005 K16 897
9 14:50 Doreń Wiktoria UKS Orientuś 03854 2003 K16 881
10 15:50 Dobroś Aleksandra UKS Arkady 03060 2004 K16 792
11 16:02 Pesta Anna UKS Azymut 45 02741 2003 K16 774
2 14:17 Ciszek Katarzyna MKS MOS 04290 2006 K14 977
MissingPunch 36:21 Kepka Zuzanna GKS Luzino 04478 2006 K14 0
3 12:51 Szczygieł Hanna MKS MOS 02911 2007 K12 1046
9 19:46 Lewkowicz Julia MKS Paulinum 04740 2007 K12 425
10 20:13 Bielecka Marta UKS Siódemka 04398 2008 K12 385
11 20:41 Śmigielska Martyna MKS Metalowiec 04372 2008 K12 343
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 35:41 Wysocki Stanisław UNTS M90
3 14:27 Nakonechnyi Dmitrii Hiisirasti 1991 M21
12 17:09 Galitsyn Aleksandr KSO Korshunyata 1991 M21
15 18:07 Michurin Andrey KSO Korshunyata 1994 M21
21 19:29 Przyworski Kamil HKS Azymut 03589 1991 M21
2 14:12 Olejnik Michał WKS Grunwald 00340 1992 M21 1074
4 14:55 Bednarski Jan UNTS 04096 1998 M21 1017
6 15:02 Dutkowski Mikołaj UKS Arkady 00774 1992 M21 1007
7 15:18 Wołowczyk Krzysztof UNTS 00488 1995 M21 986
8 16:00 Wensław Mateusz UKS Azymut 45 00153 1987 M21 931
9 16:11 Kalata Michał 10BKPanc 00853 1989 M21 916
10 16:14 Bernaciak Aleksander WKS Śląsk 01402 1983 M21 912
11 16:49 Paszyński Piotr UKS Orientuś 00423 1981 M21 866
13 17:22 Sokalski Dariusz KU AZS WAT 00715 1984 M21 822
14 17:29 Charuba Łukasz UKS Orientuś 00402 1990 M21 813
16 18:08 Zuchmański Przemysław UKS Orientuś 01724 1998 M21 762
17 18:38 Chmielecki Piotr UKS Orientuś 00369 1987 M21 722
18 19:00 Druciarek Mikołaj WKS Grunwald 02921 1997 M21 693
20 19:10 Mossakowski Wojciech UNTS 01115 1998 M21 680
22 20:27 Czernow Sergej OK Kaliningrad 1986 M21
23 20:58 Olech Przemysław UKS Siódemka M21
25 26:38 Kraszewski Przemysław 10BKPanc 1997 M21
26 26:52 Parfianowicz Adam Ind.Warszawa 1994 M21
MissingPunch 34:13 Pawłowski Michał KU AZS WAT 1998 M21
7 12:25 Michalak Hubert UKS Arkady 02705 2002 M18
1 13:05 Pachnik Jędrzej UKS ORIENTPARK M14
9 23:08 Kujda Tymoteusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M14
MissingPunch 14:46 Dwojak Gracjan UKS ORIENTPARK M14
4 19:13 Uryga Artur WKS Wawel 2010 M10
1 12:43 Jarovay Sergei UKS Azymut 45 1982 M35
1 11:56 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka 02118 2000 M20 1100
2 12:28 Reniecki Franciszek UMKS Kwidzyn 03566 2000 M20 1051
3 16:08 Danowski Mateusz UNTS 04765 1999 M20 713
4 16:16 Kuźba Jakub UKS Siódemka 02165 2000 M20 701
5 17:15 Żurek Grzegorz UKS Siódemka 02112 2000 M20 610
1 10:41 Rzeńca Piotr (jr) UKS Orientuś 02129 2001 M18 1100
2 11:07 Pesta Piotr UKS Azymut 45 02742 2001 M18 1055
3 11:48 Pierzchała Michał UNTS 02411 2001 M18 985
4 11:49 Deredos Bruno UKS Orientuś 02839 2001 M18 983
5 11:54 Michalak Kacper UNTS 02980 2001 M18 975
6 12:00 Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 02371 2002 M18 964
8 12:40 Grobelny Alex HKS Azymut 02566 2002 M18 896
9 12:41 Olszewski Bartłomiej UNTS 02572 2002 M18 894
11 13:12 Sienkiewicz Maksymilian UKS Azymut 45 03734 2001 M18 841
12 14:43 Borowiec Paweł PKO Harpagan 03971 2002 M18 685
13 14:46 Grzegorczyk Mateusz KOS BNO Szczecin 03447 2002 M18 680
1 11:44 Kula Mateusz KOS BNO Szczecin 03666 2003 M16 1100
2 11:57 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1080
3 12:02 Słomczyński Ignacy UKS Orientuś 02837 2003 M16 1072
4 12:28 Paterek Mikołaj HKS Azymut 02376 2003 M16 1031
5 12:33 Pachnik Stanisław MKS Paulinum 04297 2003 M16 1023
6 12:40 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 02370 2003 M16 1013
7 12:59 Antonowicz Jan UNTS 02385 2005 M16 983
9 13:07 Jończy Jakub MKS Paulinum 03104 2003 M16 970
10 13:42 Nowak Michał UKS Orientuś 03929 2003 M16 916
11 13:48 Sobiński Adrian MKS Paulinum 03868 2003 M16 906
12 13:50 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 903
13 14:03 Wójtowicz Krzysztof UNTS 03174 2004 M16 883
14 14:37 Lisiak Adam UKS Orientuś 03049 2005 M16 830
15 15:52 Zaleski Jakub MKS Paulinum 03103 2003 M16 713
16 16:31 Bartos Zbigniew UKS Orientuś 02127 2003 M16 652
17 19:50 Wilk Wiktor UMKS Kwidzyn 03362 2004 M16 341
DidNotStart Bielecki Michał UKS Siódemka 02855 2004 M16 0
DidNotStart Serzhanov Kirill UMKS Kwidzyn 02877 2003 M16 0
2 13:21 Wójcik Paweł WKS Wawel 02991 2005 M14 1100
3 13:47 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 1064
4 13:54 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 1055
5 14:55 Bultrowicz Tymoteusz KS Hades 03700 2006 M14 971
6 15:28 Chmielowski Bartosz UMKS Kwidzyn 03918 2005 M14 926
7 17:58 Jurczak Miłosz MKS Paulinum 03867 2006 M14 720
8 20:40 Gąsienica-Samek Adam UNTS 02573 2006 M14 497
MissingPunch 27:42 Wdowczyk Paweł UKS Arkady 04036 2006 M14 0
DidNotStart Modzelewski Mikołaj UKS Siódemka 03840 2005 M14 0
1 14:21 Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 03120 2008 M12 1100
2 15:25 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 1018
3 15:46 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 991
5 16:35 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 929
6 17:15 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś 03711 2007 M12 878
7 17:32 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M12 856
8 17:39 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 847
9 19:34 Zielonka Bartosz MKS Paulinum 04735 2007 M12 700
10 20:17 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 645
11 20:27 Jończy Michał MKS Paulinum 03882 2008 M12 632
12 37:21 Gniewkowski Krzysztof UKS Włóczykij 04525 2008 M12 0
13 39:23 Rzoska Jakub UKS Włóczykij 04545 2008 M12 0
14 1:03:04 Joniec Hubert UMKS Kwidzyn 03917 2008 M12 0
1 12:43 Ładomirski Szymon MKS Paulinum 04737 2009 M10 1100
2 16:10 Jędras Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10 802
3 18:08 Droń Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10 631
5 19:32 Meller Jan KS Hades 04150 2009 M10 510
MissingPunch 13:41 Pękal Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10 0
DidNotStart Misiewicz Jakub UMKS Kwidzyn 04503 2009 M10 0
8 19:32 Wojciechowski Krzysztof MKS Skarmat C32009 1974 M35
9 21:30 Sołtys Maciej MKS Skarmat C32051 1983 M35
10 24:06 Wiklent Dariusz UKS Włóczykij 1982 M35
DidNotStart Dzietczyk Kamil Aktywne Choszczno 1983 M35
2 13:51 Larsen Mads K. FIF Hilleroed 1976 M40
3 14:19 Sander Johan Skaneslattens OK 1976 M40
8 22:26 Durmaj Marcin 15GBZ 1979 M40
10 32:25 Sudoł Marek 15GBZ 1977 M40
11 1:15:21 Pustkowski Wojciech Ind Bałdowo 1978 M40
1 11:01 Plesiński Mariusz 10BKPanc 01304 1973 M45
1 11:11 Pachnik Dariusz UKS ORIENTPARK M50
3 12:41 Korshunov Eugenii KSO Korshunyata 1968 M50
6 14:45 Wysocki Romuald CSWiCH Wrocław 1968 M50
DidNotStart Parfianowicz Marcin Ind.Warszawa 02288 1963 M55
1 13:45 Routsi Jyrki Suunnistusmatkat 1958 M60
5 23:47 Gawel Jiri Expres Czech Team 1957 M60
DidNotStart Steinke Wiesław MKS Skarmat C32010 1959 M60
1 13:35 Liukkala Pekka Hauhon Sisu 1952 M65
4 14:42 Laine Harri Kauhajoen Karhu 1952 M65
5 17:27 Leino Tapio Helsingin Suunnistajat 1948 M65
1 18:13 Paavola Vesa Epilän Esa 1943 M75
2 24:01 Teppo Jaakko Aron Haka 1944 M75
1 22:41 Paavola Seppo Epilän Esa 1938 M80
1 15:44 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły 01168 1946 M70 1100
2 29:10 Bogulak Adam MKS Paulinum 01299 1948 M70 161
DidNotStart Jakielaszek Ryszard GKS Luzino 00179 1949 M70 0
2 14:17 Mientki Tadeusz UMKS ORKAN 00788 1952 M65 1100
6 17:47 Paszyński Józef UKS Orientuś 00383 1953 M65 830
MissingPunch 15:37 Bohaczek Janusz UMKS ORKAN 00135 1952 M65 0
2 20:34 Olbrycht Janusz Indywidualny Mazowsze 00228 1955 M60 1100
3 20:37 Movko Sergei UKS Azymut 45 04047 1955 M60 1097
4 23:00 Wierciński Piotr MKS Metalowiec 01105 1956 M60 970
MissingPunch 16:45 Parfianowicz Ludomir UNTS 00101 1955 M60 0
1 14:43 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś 03294 1964 M55 1100
2 15:25 Wołowczyk Marek UNTS 00113 1963 M55 1048
3 16:23 Kraśniewski Krzysztof UMKS ORKAN 00134 1961 M55 975
4 19:23 Gapiński Włodzimierz UKS Orientuś 02437 1964 M55 751
DidNotStart Lickiewicz Jarosław indywidualnie Podlaskie 01663 1964 M55 0
2 11:15 Michalak Tomasz UNTS 02981 1969 M50 1100
4 13:17 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 901
5 14:43 Zieliński Paweł KS Hades 00913 1968 M50 761
7 15:35 Nowacki Zbigniew GKS Luzino 03722 1968 M50 676
8 16:19 Moniak Andrzej LKS Górzanka Nawojowa Góra 04326 1965 M50 605
9 16:26 Olas Jacek UKS Orientuś 00422 1969 M50 593
DidNotStart Bączek Dariusz UKS Technik Ruciane Nida 04013 1965 M50 0
2 11:20 Błachut Igor TEAM 360 02679 1973 M45 1100
3 11:57 Mianowski Rafał UNTS 02068 1973 M45 1040
4 12:01 Nowak Remigiusz KS Hades 00907 1972 M45 1034
5 12:28 Banach Krzysztof UMKS ORKAN 01440 1974 M45 990
6 12:38 Gorczyca Jacek KS Hades 03305 1971 M45 974
7 12:43 Filipiak Marek KS Hades 04414 1973 M45 966
8 12:49 Witkowski Adam UKS Azymut 45 00158 1970 M45 956
10 16:10 Wójcik Grzegorz WKS Wawel 03195 1974 M45 631
DidNotStart Wójtowicz Grzegorz UNTS 04546 1973 M45 0
DidNotStart Porzycz Janusz UKS Siódemka 00232 1973 M45 0
1 13:20 Tkaczuk Tomasz UKS Azymut Pabianice 03253 1979 M40 1100
4 16:38 Dutkiewicz Damian MKS Paulinum 01279 1977 M40 828
5 17:29 Kujda Arkadiusz Indywidualny Kujawsko-Pomorski 03987 1979 M40 758
6 18:02 Mol Krzysztof HKS Azymut 02866 1975 M40 712
7 19:30 Nowak Paweł UKS Orientuś 03930 1977 M40 591
9 23:20 Paruszewski Marek Ind 03905 1975 M40 275
MissingPunch 14:40 Golinowski Paweł 10BKPanc 02892 1979 M40 0
MissingPunch 15:29 Ciszek Marcin WKS Śląsk 01330 1976 M40 0
2 13:57 Fankidejski Artur UKS Włóczykij 03873 1978 M35 1100
3 16:20 Lesisz Kamil UNTS 03904 1984 M35 912
4 17:10 Mazur Michał UKS Azymut Pabianice 02952 1983 M35 846
5 17:43 Kaczyński Piotr PKO Harpagan 04349 1984 M35 803
6 18:12 Kobierowski Sławomir GKS Luzino 04210 1981 M35 765
7 18:13 Bzdawski Maciej Akademia Sztuki Wojennej 04608 1983 M35 764
MissingPunch 20:47 Frątczak Sławomir GKS Luzino 04370 1984 M35 0
DidNotStart Nagórek Kamil GKS Luzino 04318 1983 M35 0
DidNotStart Meller Błażej KS Hades 04746 1984 M35 0
1 13:31 Hornik Aleksandra WKS Grunwald 01524 1996 K21 1100
2 14:39 Kubicka Zuzanna UNTS 00037 1993 K21 1008
3 14:40 Ślusarczyk Katarzyna KS OK!Sport 03480 1989 K21 1006
19 25:03 Urbanowicz Karolina KU AZS WAT 1998 K21
DidNotStart Nakonechnaya Maria Hiisirasti 1991 K21
DidNotStart Zlosnik Sandra 1 psap 1993 K21
DidNotStart Sevbo Daria UKS Azymut 45 1998 K21
2 16:04 Dawidowska Natalia UKS Siódemka K20
19 28:23 Rutkowska Magdalena UKS Siódemka K16
9 21:40 Vinogradova Diana KSO Korshunyata 2006 K14
15 48:18 Gromada Monika UKS Arkady 2007 K14
6 21:17 Rybeczka Lena MKS Paulinum 2007 K12
5 15:02 Polishchuk Mariya UNTS 01962 1994 K21 977
6 15:59 Borychowska Marlena MKS Paulinum 00167 1988 K21 899
8 16:03 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś 00413 1995 K21 894
9 16:23 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualny Mazowsze 00091 1968 K21 867
10 16:45 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 K21 837
11 16:50 Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka 01990 1980 K21 830
12 16:53 Durzyńska Katarzyna HKS Azymut 03584 1992 K21 826
13 16:55 Pachnik Małgorzata MKS Paulinum 01177 1993 K21 823
14 17:12 Głowacz Julia UNTS 02754 2000 K21 800
15 18:27 Izydorczyk Urszula MKS Paulinum 02600 1996 K21 699
16 23:04 Dettlaff Anna UKS Włóczykij 03872 1989 K21 323
17 23:34 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21 282
18 24:46 Kuźba Justyna UKS Siódemka 01349 1994 K21 184
20 26:10 Bąkowska Dominika PKO Harpagan 04215 1992 K21 71
21 39:39 Wiercińska Anna MKS Metalowiec 02670 1988 K21 0
1 15:36 Kreft Oliwia UKS Siódemka 02203 1999 K20 1100
4 18:16 Bielecka Aleksandra UKS Siódemka 02163 2000 K20 912
1 14:33 Block Amelia UKS Orientuś 02132 2002 K18 1100
2 14:35 Gielec Zuzanna UKS Orientuś 03046 2002 K18 1097
3 14:41 Mianowska Julia UNTS 02096 2001 K18 1090
4 15:32 Jarovala Elena UKS Azymut 45 04543 2002 K18 1026
5 17:23 Kędzierska Nadia HKS Azymut 02377 2002 K18 886
6 18:44 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 03517 2002 K18 784
7 19:36 Wójcik Natalia WKS Wawel 02992 2002 K18 718
8 19:53 Żurek Marta UKS Siódemka 02116 2002 K18 697
9 19:57 Niezgódka Dominika UKS Arkady 02504 2001 K18 692
DidNotStart Susek Julia UKS Siódemka 02890 2001 K18 0
DidNotStart Bączek Małgorzata WKS Wawel 04014 2001 K18 0
1 12:03 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1100
2 13:13 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 993
3 13:16 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 2003 K16 989
4 13:44 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K16 946
5 14:02 Doreń Wiktoria UKS Orientuś 03854 2003 K16 919
6 14:11 Pesta Anna UKS Azymut 45 02741 2003 K16 905
7 14:15 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 899
8 14:17 Berlińska Paulina UKS Orientuś 03503 2003 K16 896
9 14:26 Gielec Julia UKS Orientuś 03047 2005 K16 882
10 14:30 Chabiera Lena UNTS 02391 2003 K16 876
11 14:51 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 844
12 15:42 Gola Martyna UKS Orientuś 03048 2003 K16 767
14 19:06 Dobroś Aleksandra UKS Arkady 03060 2004 K16 456
15 20:00 Skrzypczak Marika HKS Azymut 03864 2004 K16 374
16 20:24 Kapska Nina HKS Azymut 03912 2004 K16 338
17 21:43 Nowak Maria KS Hades 02922 2003 K16 218
18 24:49 Cieluch Patrycja UKS Arkady 04026 2004 K16 0
1 12:56 Nowak Anna UKS Azymut 45 02858 2006 K14 1100
2 14:01 Ciszek Katarzyna MKS MOS 04290 2006 K14 1008
3 15:09 Wiśniewska Hana UKS Orientuś 04222 2005 K14 911
4 15:54 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 848
5 18:08 Stefańska Agnieszka UKS Arkady 04033 2005 K14 658
6 19:09 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 571
7 20:57 Okrój Dominika GKS Luzino 04538 2005 K14 418
8 21:09 Kasałka Eryka UKS Arkady 04028 2005 K14 401
11 22:37 Uciechowska Amelia UKS Arkady 04035 2006 K14 276
12 22:59 Klinkosz Roksana GKS Luzino 04479 2005 K14 245
13 33:26 Kepka Zuzanna GKS Luzino 04478 2006 K14 0
14 35:50 Parafiniuk Hanna MKS Metalowiec 04384 2006 K14 0
1 11:36 Chabiera Filomena UNTS 03856 2007 K12 1100
2 13:05 Mianowska Antonina UNTS 03554 2007 K12 959
3 14:55 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka 04252 2008 K12 785
4 16:54 Dutkiewicz Wiktoria MKS Paulinum 03881 2008 K12 597
5 20:41 Śmigielska Martyna MKS Metalowiec 04372 2008 K12 239
7 21:43 Klimczak Olimpia UKS Siódemka 04482 2008 K12 141
8 21:55 Bielecka Marta UKS Siódemka 04398 2008 K12 122
9 24:58 Nowak Zofia KS Hades 03702 2008 K12 0
6 18:11 Klimczak Oksana UKS Siódemka 2009 K10
6 20:28 Dzika Natalia 15GBZ 1983 K35
7 22:50 Lemke Katarzyna MKS Skarmat 1981 K35
2 34:35 Michałowska Agata Indywidualnie Ostróda 1978 K40
3 56:38 Rozycka-Pustkowska Barbaro Ind Bałdowo 1979 K40
DidNotStart Gołębiewska Alicja Ind 1980 K40
DidNotStart Telatyńska Sylwia Aktywne Choszczno 1977 K40
8 13:51 Benatti Kajsa Skaneslattens OK 1973 K45
2 12:06 Yli-Kauppila Marika Hiisirasti 1968 K50
2 12:34 Mäkelä Tiina Rauman Työväenurheilijat 1964 K55
5 14:50 Chernysheva Tatiana OK Kaliningrad 1963 K55
1 15:00 Saari Marita Suunta-Sepot 1956 K60
1 16:45 Kattilakoski Kirsti Aron Haka 1954 K65
2 25:40 Laine Kaija Kauhajoen Karhu 1952 K65
1 19:25 Stoor Anne Kokkolan Suunnistajat 1949 K70
1 15:29 Rapinczuk Jan ind. - Nowy Dwór Mazowiecki 2009 10R
2 17:40 Wejtko Paula UMKS Kwidzyn 10R
3 18:48 Mazur Krzysztof UKS Azymut Pabianice 2007 10R
4 19:26 Marciniak Alicja UMKS Kwidzyn 10R
5 25:03 Pękal Anna UMKS Kwidzyn 10R
6 32:58 Wiklent Agata UKS Włóczykij 2011 10R
7 38:02 Uryga Adam WKS Wawel 2012 10R
8 42:07 Komsa Aleksandra UKS Orientuś 2015 10R
9 57:06 Kujda Remigiusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2012 10R
10 1:05:05 Mazur Marta UKS Azymut Pabianice 2014 10R
11 1:05:27 Mazur Matylda UKS Azymut Pabianice 2016 10R
12 1:31:37 Gołębiewska Amelia Ind 2011 10R
1 11:01 Parfianowicz Katarzyna Ind.Warszawa 1992 Srednia/Middle
2 13:12 Rapinczuk Jan BdsUOT Warszawa 1974 Srednia/Middle
3 14:33 Gielec Artur UKS Orientuś 1975 Srednia/Middle
4 15:30 Rutkowski Remigiusz UKS Siódemka Srednia/Middle
5 15:39 Galitsyna Ekaterina KSO Korshunyata 1990 Srednia/Middle
6 25:00 Pestka Maciej UKS Azymut 45 G17013 1996 Srednia/Middle
7 41:08 Parfianowicz Agnieszka Ind.Warszawa 1996 Srednia/Middle
DidNotStart Ratajczak Jaś Ind Srednia/Middle
2 16:53 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 03899 1955 K60 1100
3 18:04 Biziuk Halina UMKS ORKAN 01154 1957 K60 1023
4 25:01 Olbrycht Anna Indywidualny Mazowsze 00229 1956 K60 570
1 12:02 Parfianowicz Joanna UNTS 00100 1964 K55 1100
3 13:12 Hornik Alicja WKS Grunwald 01296 1963 K55 993
4 13:28 Movko Marina UKS Azymut 45 03901 1960 K55 969
1 11:52 Bugaj Teresa WKS Wawel 03313 1968 K50 1100
3 12:47 Wołowczyk Mariola UNTS 00112 1968 K50 1015
1 10:26 Wołek Ewa UNTS 01208 1968 K45 1100
2 10:52 Nowak Barbara HKS Azymut 01222 1970 K45 1054
4 18:51 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades 00915 1980 K35 872
5 19:59 Komsa Małgorzata UKS Orientuś 00366 1984 K35 792
10 30:21 Śmigielska Weronika MKS Metalowiec 04371 2008 K12 0
11 31:03 Lewkowicz Julia MKS Paulinum 04740 2007 K12 0
12 32:10 Lewandowska Antonina UKS Siódemka 04468 2008 K12 0
13 38:35 Łysoń Łucja UKS Siódemka 04399 2008 K12 0
MissingPunch 14:33 Wejtko Diana UMKS Kwidzyn 03360 2007 K12 0
MissingPunch 15:13 Szczygieł Hanna MKS MOS 02911 2007 K12 0
MissingPunch 21:43 Drozdowska Nikola MKS Paulinum 04739 2007 K12 0
DidNotFinish 54:01 Kasałka Monika UKS Arkady 04419 2008 K12 0
DidNotStart Zaborowska Natalia UKS Włóczykij 04523 2007 K12 0
1 12:17 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 1100
2 13:26 Rombel Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10 997
3 14:49 Marciniak Klaudia UMKS Kwidzyn 04505 2010 K10 873
4 16:20 Wiklent Marcelina UKS Włóczykij 04524 2009 K10 737
5 17:08 Wysocka Michalina MKS MOS 04012 2010 K10 666
7 29:17 Zaborowska Amelia UKS Włóczykij 04526 2009 K10 0
8 33:39 Wójtowicz Hanna UNTS 04547 2010 K10 0
MissingPunch 23:33 Uciechowska Oliwia UKS Arkady 04416 2009 K10 0
MissingPunch 1:28:58 Zielczyński Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 0
3 14:20 Miszewski Romuald Ind 00142 1954 M65 1096
5 23:13 Kłos Józef UKS Azymut Pabianice 00682 1963 M55 465
9 14:38 Ledzion Grzegorz UKS Orientuś 04657 1971 M45 780
MissingPunch 16:14 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper 02906 1976 M40 0
1 13:52 Parfianowicz Piotr UNTS 00102 1994 M21 1100
4 14:55 Dzioba Mateusz MKS Paulinum 01101 1995 M21 1017
19 19:09 Filipiak Mateusz KS Hades 04415 1998 M21 681
24 21:42 Szczepaniuk Kamil KU AZS WAT 04255 1997 M21 479
MissingPunch 20:28 Mazurkiewicz Jakub KS OK!Sport 04260 1993 M21 0
10 12:57 Gąsior Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 867
8 13:05 Ledzion Piotr UKS Orientuś 04111 2003 M16 973
18 22:00 Fiedorowicz Hieronim UKS Traper 03884 2004 M16 138
4 16:24 Zieliński Tomasz KS Hades 03701 2007 M12 943
MissingPunch 15:24 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 0
3 12:05 Gorczyca Magdalena KS Hades 03306 1971 K45 926
4 12:20 Wysocka Joanna WKS Śląsk 01400 1971 K45 900
5 12:29 Witkowska Izabela UKS Azymut 45 00238 1970 K45 884
6 12:32 Mianowska Dorota UNTS 02405 1974 K45 879
7 13:43 Nowicka-Bielecka Kornelia UKS Siódemka 02729 1974 K45 754
MissingPunch 14:57 Wójtowicz Katarzyna UNTS 04548 1973 K45 0
1 20:38 Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 1975 K40 1100
DidNotStart Bultrowicz Agnieszka KS Hades 00944 1977 K40 0
1 15:37 Śliwczyńska Ilona TEAM 360 02347 1978 K35 1100
2 17:57 Mazur Katarzyna UKS Azymut Pabianice 00350 1983 K35 936
3 18:02 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka 01626 1984 K35 930
4 14:42 Gwóźdź Ewa UKS Orientuś 00384 1990 K21 1004
7 16:01 Fortuniak Weronika UKS Orientuś 02836 1998 K21 897
3 16:56 Chrubczyńska Patrycja UKS Traper 01942 2000 K20 1006
DidNotStart Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 0
13 18:08 Moniak Zofia LKS Górzanka Nawojowa Góra 04709 2003 K16 545
10 22:33 Wiśniewska Paulina GKS Luzino 04539 2005 K14 282
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 20:00 Wysocki Stanisław UNTS M90
1 12:22 Kula Mateusz KOS BNO Szczecin 03666 2003 M16 1100
2 12:23 Pachnik Stanisław MKS Paulinum 04297 2003 M16 1099
3 12:24 Słomczyński Ignacy UKS Orientuś 02837 2003 M16 1097
4 12:26 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1094
5 12:41 Paterek Mikołaj HKS Azymut 02376 2003 M16 1072
6 12:53 Nowak Michał UKS Orientuś 03929 2003 M16 1054
7 13:28 Jończy Jakub MKS Paulinum 03104 2003 M16 1002
8 13:30 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 02370 2003 M16 999
9 13:38 Ledzion Piotr UKS Orientuś 04111 2003 M16 987
10 14:01 Wójtowicz Krzysztof UNTS 03174 2004 M16 953
11 14:12 Antonowicz Jan UNTS 02385 2005 M16 937
1 11:33 Pachnik Jędrzej UKS ORIENTPARK M14
5 14:57 Dwojak Gracjan UKS ORIENTPARK M14
10 19:17 Kujda Tymoteusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M14
6 26:54 Uryga Artur WKS Wawel 2010 M10
1 16:13 Jarovay Sergei UKS Azymut 45 1982 M35
8 22:05 Wojciechowski Krzysztof MKS Skarmat C32009 1974 M35
9 25:24 Wiklent Dariusz UKS Włóczykij 1982 M35
2 16:09 Larsen Mads K. FIF Hilleroed 1976 M40
3 16:44 Sander Johan Skaneslattens OK 1976 M40
13 31:07 Sudoł Marek 15GBZ 1977 M40
14 31:46 Durmaj Marcin 15GBZ 1979 M40
15 1:17:44 Pustkowski Wojciech Ind Bałdowo 1978 M40
1 12:33 Plesiński Mariusz 10BKPanc 01304 1973 M45
1 14:14 Pachnik Dariusz UKS ORIENTPARK M50
3 15:58 Korshunov Eugenii KSO Korshunyata 1968 M50
4 16:34 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 984
2 13:10 Błachut Igor TEAM 360 02679 1973 M45 1100
3 14:01 Nowak Remigiusz KS Hades 00907 1972 M45 1029
4 14:37 Filipiak Marek KS Hades 04414 1973 M45 979
5 15:08 Mianowski Rafał UNTS 02068 1973 M45 936
7 15:38 Banach Krzysztof UMKS ORKAN 01440 1974 M45 894
8 16:29 Witkowski Adam UKS Azymut 45 00158 1970 M45 823
9 17:37 Wójcik Grzegorz WKS Wawel 03195 1974 M45 728
10 18:36 Ledzion Grzegorz UKS Orientuś 04657 1971 M45 646
MissingPunch 14:35 Gorczyca Jacek KS Hades 03305 1971 M45 0
1 15:04 Tkaczuk Tomasz UKS Azymut Pabianice 03253 1979 M40 1100
4 17:50 Golinowski Paweł 10BKPanc 02892 1979 M40 898
5 18:27 Kujda Arkadiusz Indywidualny Kujawsko-Pomorski 03987 1979 M40 853
6 18:57 Ciszek Marcin WKS Śląsk 01330 1976 M40 816
7 19:27 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper 02906 1976 M40 780
8 19:36 Dutkiewicz Damian MKS Paulinum 01279 1977 M40 769
9 20:05 Mol Krzysztof HKS Azymut 02866 1975 M40 734
11 24:42 Nowak Paweł UKS Orientuś 03930 1977 M40 397
12 25:23 Paruszewski Marek Ind 03905 1975 M40 347
2 17:10 Lesisz Kamil UNTS 03904 1984 M35 1100
3 18:01 Bzdawski Maciej Akademia Sztuki Wojennej 04608 1983 M35 1046
4 19:15 Kobierowski Sławomir GKS Luzino 04210 1981 M35 967
5 19:33 Mazur Michał UKS Azymut Pabianice 02952 1983 M35 947
6 21:01 Fankidejski Artur UKS Włóczykij 03873 1978 M35 853
7 21:17 Kaczyński Piotr PKO Harpagan 04349 1984 M35 836
10 26:31 Frątczak Sławomir GKS Luzino 04370 1984 M35 501
DidNotFinish Meller Błażej KS Hades 04746 1984 M35 0
12 14:14 Sobiński Adrian MKS Paulinum 03868 2003 M16 934
13 15:26 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 827
14 15:45 Lisiak Adam UKS Orientuś 03049 2005 M16 799
16 17:02 Bielecki Michał UKS Siódemka 02855 2004 M16 685
17 18:31 Zaleski Jakub MKS Paulinum 03103 2003 M16 553
18 30:10 Fiedorowicz Hieronim UKS Traper 03884 2004 M16 0
2 12:28 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 1100
3 13:18 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 1026
4 14:56 Wójcik Paweł WKS Wawel 02991 2005 M14 882
6 15:04 Bultrowicz Tymoteusz KS Hades 03700 2006 M14 871
7 15:30 Chmielowski Bartosz UMKS Kwidzyn 03918 2005 M14 832
8 15:47 Wdowczyk Paweł UKS Arkady 04036 2006 M14 807
9 17:43 Jurczak Miłosz MKS Paulinum 03867 2006 M14 637
11 19:49 Gąsienica-Samek Adam UNTS 02573 2006 M14 451
1 12:33 Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 03120 2008 M12 1100
2 13:38 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 1005
4 14:45 Zieliński Tomasz KS Hades 03701 2007 M12 907
5 15:00 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M12 885
6 16:04 Jończy Michał MKS Paulinum 03882 2008 M12 792
7 16:38 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 742
8 16:58 Joniec Hubert UMKS Kwidzyn 03917 2008 M12 713
9 17:06 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 701
10 17:57 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 627
11 18:34 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 573
12 19:47 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 466
13 23:12 Gniewkowski Krzysztof UKS Włóczykij 04525 2008 M12 167
14 30:25 Rzoska Jakub UKS Włóczykij 04545 2008 M12 0
1 14:33 Ładomirski Szymon MKS Paulinum 04737 2009 M10 1100
2 14:40 Pękal Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10 1091
3 18:04 Droń Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10 834
4 18:35 Jędras Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10 795
5 19:03 Meller Jan KS Hades 04150 2009 M10 760
8 19:08 Wysocki Romuald CSWiCH Wrocław 1968 M50
1 09:51 Routsi Jyrki Suunnistusmatkat 1958 M60
5 15:52 Gawel Jiri Expres Czech Team 1957 M60
1 11:56 Laine Harri Kauhajoen Karhu 1952 M65
4 13:02 Leino Tapio Helsingin Suunnistajat 1948 M65
5 13:02 Liukkala Pekka Hauhon Sisu 1952 M65
1 10:57 Paavola Vesa Epilän Esa 1943 M75
2 12:16 Teppo Jaakko Aron Haka 1944 M75
1 12:37 Paavola Seppo Epilän Esa 1938 M80
18 29:34 Rutkowska Magdalena UKS Siódemka K16
10 18:12 Vinogradova Diana KSO Korshunyata 2006 K14
14 30:55 Gromada Monika UKS Arkady 2007 K14
1 14:32 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły 01168 1946 M70 1100
2 21:06 Bogulak Adam MKS Paulinum 01299 1948 M70 603
2 12:16 Bohaczek Janusz UMKS ORKAN 00135 1952 M65 1100
3 12:54 Miszewski Romuald Ind 00142 1954 M65 1043
6 13:46 Paszyński Józef UKS Orientuś 00383 1953 M65 965
7 14:38 Mientki Tadeusz UMKS ORKAN 00788 1952 M65 888
3 14:27 Olbrycht Janusz Indywidualny Mazowsze 00228 1955 M60 973
4 15:26 Wierciński Piotr MKS Metalowiec 01105 1956 M60 889
MissingPunch 13:11 Movko Sergei UKS Azymut 45 04047 1955 M60 0
1 10:46 Wołowczyk Marek UNTS 00113 1963 M55 1100
2 11:37 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś 03294 1964 M55 1013
3 13:33 Kraśniewski Krzysztof UMKS ORKAN 00134 1961 M55 816
4 14:59 Kłos Józef UKS Azymut Pabianice 00682 1963 M55 669
5 15:02 Gapiński Włodzimierz UKS Orientuś 02437 1964 M55 664
5 16:48 Nowacki Zbigniew GKS Luzino 03722 1968 M50 967
6 17:19 Zieliński Paweł KS Hades 00913 1968 M50 929
9 20:25 Olas Jacek UKS Orientuś 00422 1969 M50 701
1 13:38 Chabiera Lena UNTS 02391 2003 K16 1100
2 14:08 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1060
3 14:28 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 1033
4 14:37 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 1021
5 14:52 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K16 1000
6 15:28 Doreń Wiktoria UKS Orientuś 03854 2003 K16 952
7 15:51 Gielec Julia UKS Orientuś 03047 2005 K16 921
8 16:04 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 2003 K16 904
9 16:23 Berlińska Paulina UKS Orientuś 03503 2003 K16 878
10 16:48 Gola Martyna UKS Orientuś 03048 2003 K16 844
11 17:11 Dobroś Aleksandra UKS Arkady 03060 2004 K16 814
12 17:12 Pesta Anna UKS Azymut 45 02741 2003 K16 812
13 17:29 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 789
15 20:38 Kapska Nina HKS Azymut 03912 2004 K16 535
16 22:02 Skrzypczak Marika HKS Azymut 03864 2004 K16 422
17 23:26 Nowak Maria KS Hades 02922 2003 K16 309
19 30:28 Cieluch Patrycja UKS Arkady 04026 2004 K16 0
1 11:37 Nowak Anna UKS Azymut 45 02858 2006 K14 1100
2 12:16 Ciszek Katarzyna MKS MOS 04290 2006 K14 1038
3 12:39 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 1002
4 14:42 Wiśniewska Hana UKS Orientuś 04222 2005 K14 808
5 15:49 Uciechowska Amelia UKS Arkady 04035 2006 K14 702
6 15:59 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 687
7 17:08 Stefańska Agnieszka UKS Arkady 04033 2005 K14 578
8 17:13 Kasałka Eryka UKS Arkady 04028 2005 K14 570
9 18:05 Wiśniewska Paulina GKS Luzino 04539 2005 K14 488
11 19:14 Klinkosz Roksana GKS Luzino 04479 2005 K14 379
13 25:58 Kepka Zuzanna GKS Luzino 04478 2006 K14 0
MissingPunch 16:40 Parafiniuk Hanna MKS Metalowiec 04384 2006 K14 0
1 10:24 Mianowska Antonina UNTS 03554 2007 K12 1100
2 11:38 Chabiera Filomena UNTS 03856 2007 K12 970
3 12:03 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka 04252 2008 K12 925
4 12:24 Szczygieł Hanna MKS MOS 02911 2007 K12 888
5 12:31 Wejtko Diana UMKS Kwidzyn 03360 2007 K12 876
6 13:29 Nowak Zofia KS Hades 03702 2008 K12 774
7 13:58 Śmigielska Weronika MKS Metalowiec 04371 2008 K12 723
8 14:06 Klimczak Olimpia UKS Siódemka 04482 2008 K12 709
9 14:42 Śmigielska Martyna MKS Metalowiec 04372 2008 K12 645
10 14:56 Łysoń Łucja UKS Siódemka 04399 2008 K12 621
12 16:07 Drozdowska Nikola MKS Paulinum 04739 2007 K12 495
13 16:53 Dutkiewicz Wiktoria MKS Paulinum 03881 2008 K12 414
14 18:57 Bielecka Marta UKS Siódemka 04398 2008 K12 196
15 28:51 Lewandowska Antonina UKS Siódemka 04468 2008 K12 0
16 32:20 Lewkowicz Julia MKS Paulinum 04740 2007 K12 0
17 34:00 Kasałka Monika UKS Arkady 04419 2008 K12 0
MissingPunch 1:33:34 Rybeczka Lena MKS Paulinum 2007 K12
5 18:18 Klimczak Oksana UKS Siódemka 2009 K10
3 20:10 Dzika Natalia 15GBZ 1983 K35
7 35:33 Lemke Katarzyna MKS Skarmat 1981 K35
2 37:50 Michałowska Agata Indywidualnie Ostróda 1978 K40
3 48:10 Rozycka-Pustkowska Barbaro Ind Bałdowo 1979 K40
2 12:37 Benatti Kajsa Skaneslattens OK 1973 K45
2 14:00 Yli-Kauppila Marika Hiisirasti 1968 K50
1 08:47 Mäkelä Tiina Rauman Työväenurheilijat 1964 K55
5 12:08 Chernysheva Tatiana OK Kaliningrad 1963 K55
1 11:20 Saari Marita Suunta-Sepot 1956 K60
1 08:55 Kattilakoski Kirsti Aron Haka 1954 K65
2 13:45 Laine Kaija Kauhajoen Karhu 1952 K65
1 10:49 Stoor Anne Kokkolan Suunnistajat 1949 K70
1 14:23 Rapinczuk Jan ind. - Nowy Dwór Mazowiecki 2009 10R
2 14:58 Mazur Krzysztof UKS Azymut Pabianice 2007 10R
3 15:28 Marciniak Alicja UMKS Kwidzyn 10R
4 16:16 Wejtko Paula UMKS Kwidzyn 10R
5 28:45 Kujda Remigiusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2012 10R
6 28:46 Uryga Adam WKS Wawel 2012 10R
7 34:21 Stepka Oliwia Ind 2012 10R
8 36:05 Komsa Aleksandra UKS Orientuś 2015 10R
9 36:51 Wiklent Agata UKS Włóczykij 2011 10R
10 39:46 Mazur Marta UKS Azymut Pabianice 2014 10R
11 39:54 Mazur Matylda UKS Azymut Pabianice 2016 10R
1 11:06 Rapinczuk Jan BdsUOT Warszawa 1974 Srednia/Middle
2 11:14 Parfianowicz Katarzyna Ind.Warszawa 1992 Srednia/Middle
3 13:59 Gielec Artur UKS Orientuś 1975 Srednia/Middle
4 15:34 Galitsyna Ekaterina KSO Korshunyata 1990 Srednia/Middle
5 16:33 Pestka Maciej UKS Azymut 45 G17013 1996 Srednia/Middle
6 17:50 Rutkowski Remigiusz UKS Siódemka Srednia/Middle
7 37:02 Parfianowicz Agnieszka Ind.Warszawa 1996 Srednia/Middle
3 13:10 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 03899 1955 K60 1092
4 17:08 Olbrycht Anna Indywidualny Mazowsze 00229 1956 K60 758
2 10:14 Parfianowicz Joanna UNTS 00100 1964 K55 1100
3 10:39 Hornik Alicja WKS Grunwald 01296 1963 K55 1055
4 10:56 Movko Marina UKS Azymut 45 03901 1960 K55 1025
1 12:44 Wołowczyk Mariola UNTS 00112 1968 K50 1100
1 11:49 Gorczyca Magdalena KS Hades 03306 1971 K45 1100
3 12:39 Witkowska Izabela UKS Azymut 45 00238 1970 K45 1022
4 13:21 Wysocka Joanna WKS Śląsk 01400 1971 K45 957
5 14:43 Nowak Barbara HKS Azymut 01222 1970 K45 830
6 15:43 Wójtowicz Katarzyna UNTS 04548 1973 K45 737
7 16:04 Wołek Ewa UNTS 01208 1968 K45 704
8 16:18 Mianowska Dorota UNTS 02405 1974 K45 683
MissingPunch 14:13 Nowicka-Bielecka Kornelia UKS Siódemka 02729 1974 K45 0
1 24:11 Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 1975 K40 1100
1 19:02 Śliwczyńska Ilona TEAM 360 02347 1978 K35 1100
2 19:07 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades 00915 1980 K35 1095
4 20:18 Mazur Katarzyna UKS Azymut Pabianice 00350 1983 K35 1027
6 26:41 Komsa Małgorzata UKS Orientuś 00366 1984 K35 658
1 10:21 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 1100
2 11:18 Wysocka Michalina MKS MOS 04012 2010 K10 999
3 12:19 Zaborowska Amelia UKS Włóczykij 04526 2009 K10 891
4 17:28 Marciniak Klaudia UMKS Kwidzyn 04505 2010 K10 344
6 20:15 Wiklent Marcelina UKS Włóczykij 04524 2009 K10 48
7 21:21 Uciechowska Oliwia UKS Arkady 04416 2009 K10 0
8 25:22 Rombel Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10 0
9 32:52 Wójtowicz Hanna UNTS 04547 2010 K10 0
1 26:59 Zielczyński Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 1100
2 12:57 Parfianowicz Ludomir UNTS 00101 1955 M60 1100
2 14:59 Michalak Tomasz UNTS 02981 1969 M50 1100
7 17:42 Moniak Andrzej LKS Górzanka Nawojowa Góra 04326 1965 M50 901
6 15:10 Porzycz Janusz UKS Siódemka 00232 1973 M45 933
10 20:21 Ciećwierz Sławomir UKS Azymut 45 04338 1979 M40 714
15 16:53 Bartos Zbigniew UKS Orientuś 02127 2003 M16 698
3 14:39 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś 03711 2007 M12 916
MissingPunch 25:48 Zielonka Bartosz MKS Paulinum 04735 2007 M12 0
2 13:04 Biziuk Halina UMKS ORKAN 01154 1957 K60 1100
3 14:39 Bugaj Teresa WKS Wawel 03313 1968 K50 934
5 23:45 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka 01626 1984 K35 827
14 20:15 Moniak Zofia LKS Górzanka Nawojowa Góra 04709 2003 K16 566
12 23:52 Okrój Dominika GKS Luzino 04538 2005 K14 0
11 15:21 Ciećwierz Małgorzata UKS Azymut 45 04712 2008 K12 576
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 27:39 Wysocki Stanisław UNTS M90
3 14:05 Nakonechnyi Dmitrii Hiisirasti 1991 M21
11 16:32 Czernow Sergej OK Kaliningrad 1986 M21
4 14:14 Bednarski Jan UNTS 04096 1998 M21 988
5 14:16 Parfianowicz Piotr UNTS 00102 1994 M21 985
6 14:40 Dzioba Mateusz MKS Paulinum 01101 1995 M21 951
7 14:58 Kalata Michał 10BKPanc 00853 1989 M21 925
8 15:28 Dutkowski Mikołaj UKS Arkady 00774 1992 M21 883
9 15:47 Paszyński Piotr UKS Orientuś 00423 1981 M21 856
10 16:19 Sokalski Dariusz KU AZS WAT 00715 1984 M21 810
13 16:47 Galitsyn Aleksandr KSO Korshunyata 1991 M21
17 17:24 Kraszewski Przemysław 10BKPanc 1997 M21
18 18:03 Przyworski Kamil HKS Azymut 03589 1991 M21
19 18:25 Michurin Andrey KSO Korshunyata 1994 M21
23 20:26 Pawłowski Michał KU AZS WAT 1998 M21
26 20:57 Olech Przemysław UKS Siódemka M21
27 24:08 Parfianowicz Adam Ind.Warszawa 1994 M21
12 16:33 Wensław Mateusz UKS Azymut 45 00153 1987 M21 791
14 16:59 Druciarek Mikołaj WKS Grunwald 02921 1997 M21 754
15 17:08 Chmielecki Piotr UKS Orientuś 00369 1987 M21 741
16 17:19 Zuchmański Przemysław UKS Orientuś 01724 1998 M21 725
20 18:38 Charuba Łukasz UKS Orientuś 00402 1990 M21 613
21 19:18 Filipiak Mateusz KS Hades 04415 1998 M21 556
22 19:56 Mossakowski Wojciech UNTS 01115 1998 M21 502
24 20:29 Mazurkiewicz Jakub KS OK!Sport 04260 1993 M21 456
25 20:33 Szczepaniuk Kamil KU AZS WAT 04255 1997 M21 450
1 14:28 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka 02118 2000 M20 1100
2 14:46 Reniecki Franciszek UMKS Kwidzyn 03566 2000 M20 1077
3 26:27 Danowski Mateusz UNTS 04765 1999 M20 189
1 12:41 Rzeńca Piotr (jr) UKS Orientuś 02129 2001 M18 1100
2 12:49 Deredos Bruno UKS Orientuś 02839 2001 M18 1088
3 12:52 Pesta Piotr UKS Azymut 45 02742 2001 M18 1084
4 13:04 Pierzchała Michał UNTS 02411 2001 M18 1067
5 13:39 Michalak Kacper UNTS 02980 2001 M18 1016
6 13:45 Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 02371 2002 M18 1007
12 17:44 Michalak Hubert UKS Arkady 02705 2002 M18
1 14:02 Pachnik Jędrzej UKS ORIENTPARK M14
6 18:29 Dwojak Gracjan UKS ORIENTPARK M14
8 20:43 Kujda Tymoteusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M14
9 16:56 Golinowski Piotr Ind M12
1 12:28 Jarovay Sergei UKS Azymut 45 1982 M35
9 19:28 Wojciechowski Krzysztof MKS Skarmat C32009 1974 M35
10 21:30 Sołtys Maciej MKS Skarmat C32051 1983 M35
11 51:04 Wiklent Dariusz UKS Włóczykij 1982 M35
DidNotStart Dzietczyk Kamil Aktywne Choszczno 1983 M35
2 13:25 Larsen Mads K. FIF Hilleroed 1976 M40
3 14:06 Sander Johan Skaneslattens OK 1976 M40
4 14:31 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper 02906 1976 M40 858
2 14:22 Bzdawski Maciej Akademia Sztuki Wojennej 04608 1983 M35 1100
3 14:30 Lesisz Kamil UNTS 03904 1984 M35 1090
4 15:02 Fankidejski Artur UKS Włóczykij 03873 1978 M35 1049
5 16:35 Kobierowski Sławomir GKS Luzino 04210 1981 M35 930
6 16:49 Mazur Michał UKS Azymut Pabianice 02952 1983 M35 912
7 17:43 Kaczyński Piotr PKO Harpagan 04349 1984 M35 844
8 18:51 Frątczak Sławomir GKS Luzino 04370 1984 M35 757
DidNotStart Nagórek Kamil GKS Luzino 04318 1983 M35 0
DidNotStart Meller Błażej KS Hades 04746 1984 M35 0
8 14:18 Olszewski Bartłomiej UNTS 02572 2002 M18 960
9 14:25 Grobelny Alex HKS Azymut 02566 2002 M18 950
10 14:44 Sienkiewicz Maksymilian UKS Azymut 45 03734 2001 M18 922
13 18:26 Grzegorczyk Mateusz KOS BNO Szczecin 03447 2002 M18 601
1 13:10 Kula Mateusz KOS BNO Szczecin 03666 2003 M16 1100
2 13:16 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1092
3 13:40 Paterek Mikołaj HKS Azymut 02376 2003 M16 1058
4 14:00 Pachnik Stanisław MKS Paulinum 04297 2003 M16 1030
5 14:21 Słomczyński Ignacy UKS Orientuś 02837 2003 M16 1001
6 14:28 Jończy Jakub MKS Paulinum 03104 2003 M16 991
7 14:52 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 958
8 15:02 Ledzion Piotr UKS Orientuś 04111 2003 M16 944
9 15:16 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 02370 2003 M16 925
11 15:33 Wójtowicz Krzysztof UNTS 03174 2004 M16 901
12 16:00 Antonowicz Jan UNTS 02385 2005 M16 863
13 16:31 Sobiński Adrian MKS Paulinum 03868 2003 M16 820
14 18:59 Zaleski Jakub MKS Paulinum 03103 2003 M16 614
15 20:00 Bartos Zbigniew UKS Orientuś 02127 2003 M16 529
16 20:28 Bielecki Michał UKS Siódemka 02855 2004 M16 490
17 22:52 Lisiak Adam UKS Orientuś 03049 2005 M16 290
18 27:21 Wilk Wiktor UMKS Kwidzyn 03362 2004 M16 0
19 28:17 Fiedorowicz Hieronim UKS Traper 03884 2004 M16 0
DidNotStart Serzhanov Kirill UMKS Kwidzyn 02877 2003 M16 0
2 14:06 Wójcik Paweł WKS Wawel 02991 2005 M14 1100
3 14:17 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 1086
5 16:41 Bultrowicz Tymoteusz KS Hades 03700 2006 M14 898
7 19:30 Gąsienica-Samek Adam UNTS 02573 2006 M14 679
9 21:03 Jurczak Miłosz MKS Paulinum 03867 2006 M14 558
10 22:48 Chmielowski Bartosz UMKS Kwidzyn 03918 2005 M14 421
DidNotStart Wdowczyk Paweł UKS Arkady 04036 2006 M14 0
DidNotStart Modzelewski Mikołaj UKS Siódemka 03840 2005 M14 0
1 12:49 Zielonka Bartosz MKS Paulinum 04735 2007 M12 1100
2 13:49 Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 03120 2008 M12 1014
3 13:50 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 1013
4 14:21 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 968
5 14:28 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś 03711 2007 M12 958
6 14:44 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M12 936
7 15:05 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 905
8 16:36 Zieliński Tomasz KS Hades 03701 2007 M12 775
11 17:36 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 689
12 18:18 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 629
13 18:58 Jończy Michał MKS Paulinum 03882 2008 M12 572
14 19:18 Gniewkowski Krzysztof UKS Włóczykij 04525 2008 M12 544
15 23:05 Rzoska Jakub UKS Włóczykij 04545 2008 M12 219
16 36:43 Joniec Hubert UMKS Kwidzyn 03917 2008 M12 0
DidNotStart Motała Piotr UKS Siódemka 04552 2008 M12 0
1 21:44 Pękal Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10 1100
1 21:44 Ładomirski Szymon MKS Paulinum 04737 2009 M10 1100
3 23:54 Jędras Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10 990
5 31:08 Meller Jan KS Hades 04150 2009 M10 624
6 41:21 Misiewicz Jakub UMKS Kwidzyn 04503 2009 M10 107
10 18:27 Durmaj Marcin 15GBZ 1979 M40
12 22:10 Sudoł Marek 15GBZ 1977 M40
15 39:54 Pustkowski Wojciech Ind Bałdowo 1978 M40
16 45:02 Gniewkowski Rafał UKS Włóczykij M40
1 12:43 Plesiński Mariusz 10BKPanc 01304 1973 M45
1 13:29 Pachnik Dariusz UKS ORIENTPARK M50
4 15:00 Korshunov Eugenii KSO Korshunyata 1968 M50
8 25:29 Wysocki Romuald CSWiCH Wrocław 1968 M50
DidNotStart Parfianowicz Marcin Ind.Warszawa 02288 1963 M55
1 15:01 Routsi Jyrki Suunnistusmatkat 1958 M60
6 25:16 Gawel Jiri Expres Czech Team 1957 M60
DidNotStart Steinke Wiesław MKS Skarmat C32010 1959 M60
2 14:34 Laine Harri Kauhajoen Karhu 1952 M65
4 15:09 Liukkala Pekka Hauhon Sisu 1952 M65
5 17:03 Leino Tapio Helsingin Suunnistajat 1948 M65
1 14:28 Paavola Vesa Epilän Esa 1943 M75
2 15:38 Teppo Jaakko Aron Haka 1944 M75
1 13:51 Paavola Seppo Epilän Esa 1938 M80
1 16:41 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły 01168 1946 M70 1100
2 40:50 Bogulak Adam MKS Paulinum 01299 1948 M70 0
DidNotStart Jakielaszek Ryszard GKS Luzino 00179 1949 M70 0
1 13:42 Miszewski Romuald Ind 00142 1954 M65 1100
3 14:50 Mientki Tadeusz UMKS ORKAN 00788 1952 M65 1009
6 20:53 Paszyński Józef UKS Orientuś 00383 1953 M65 523
2 18:43 Movko Sergei UKS Azymut 45 04047 1955 M60 1100
3 21:44 Parfianowicz Ludomir UNTS 00101 1955 M60 923
4 22:03 Wierciński Piotr MKS Metalowiec 01105 1956 M60 904
1 14:33 Wołowczyk Marek UNTS 00113 1963 M55 1100
2 16:36 Kraśniewski Krzysztof UMKS ORKAN 00134 1961 M55 945
3 19:00 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś 03294 1964 M55 764
4 23:45 Kłos Józef UKS Azymut Pabianice 00682 1963 M55 404
5 28:01 Gapiński Włodzimierz UKS Orientuś 02437 1964 M55 82
DidNotStart Lickiewicz Jarosław indywidualnie Podlaskie 01663 1964 M55 0
2 13:30 Michalak Tomasz UNTS 02981 1969 M50 1100
3 14:48 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 994
5 15:05 Moniak Andrzej LKS Górzanka Nawojowa Góra 04326 1965 M50 971
6 16:36 Zieliński Paweł KS Hades 00913 1968 M50 847
7 17:53 Olas Jacek UKS Orientuś 00422 1969 M50 743
MissingPunch 21:12 Nowacki Zbigniew GKS Luzino 03722 1968 M50 0
2 13:19 Nowak Remigiusz KS Hades 00907 1972 M45 1100
3 13:39 Banach Krzysztof UMKS ORKAN 01440 1974 M45 1072
4 14:39 Gorczyca Jacek KS Hades 03305 1971 M45 990
5 15:25 Witkowski Adam UKS Azymut 45 00158 1970 M45 927
6 15:36 Filipiak Marek KS Hades 04414 1973 M45 911
6 15:36 Mianowski Rafał UNTS 02068 1973 M45 911
8 16:30 Kalsztein Karol PKO Harpagan 00985 1974 M45 837
9 17:33 Borzyszkowski Jacek UKS Siódemka 03307 1974 M45 750
10 20:24 Wójcik Grzegorz WKS Wawel 03195 1974 M45 515
11 20:48 Ledzion Grzegorz UKS Orientuś 04657 1971 M45 482
DidNotStart Błachut Igor TEAM 360 02679 1973 M45 0
DidNotStart Porzycz Janusz UKS Siódemka 00232 1973 M45 0
DidNotStart Wójtowicz Grzegorz UNTS 04546 1973 M45 0
5 15:03 Ciećwierz Sławomir UKS Azymut 45 04338 1979 M40 809
6 15:25 Dutkiewicz Damian MKS Paulinum 01279 1977 M40 775
8 16:10 Golinowski Paweł 10BKPanc 02892 1979 M40 706
9 17:35 Ciszek Marcin WKS Śląsk 01330 1976 M40 575
11 20:34 Nowak Paweł UKS Orientuś 03930 1977 M40 299
13 23:07 Paruszewski Marek Ind 03905 1975 M40 63
14 25:03 Mol Krzysztof HKS Azymut 02866 1975 M40 0
1 14:37 Hornik Aleksandra WKS Grunwald 01524 1996 K21 1100
2 16:16 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualny Mazowsze 00091 1968 K21 976
3 16:24 Kubicka Zuzanna UNTS 00037 1993 K21 966
4 16:51 Ślusarczyk Katarzyna KS OK!Sport 03480 1989 K21 932
5 16:53 Polishchuk Mariya UNTS 01962 1994 K21 929
6 16:56 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś 00413 1995 K21 926
7 17:11 Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka 01990 1980 K21 907
8 18:06 Pachnik Małgorzata MKS Paulinum 01177 1993 K21 838
9 18:58 Fortuniak Weronika UKS Orientuś 02836 1998 K21 773
10 19:27 Głowacz Julia UNTS 02754 2000 K21 736
11 19:41 Izydorczyk Urszula MKS Paulinum 02600 1996 K21 719
12 19:51 Borychowska Marlena MKS Paulinum 00167 1988 K21 706
13 20:36 Durzyńska Katarzyna HKS Azymut 03584 1992 K21 650
15 25:04 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21 314
16 29:05 Dettlaff Anna UKS Włóczykij 03872 1989 K21 11
18 33:20 Urbanowicz Karolina KU AZS WAT 1998 K21
DidNotStart Nakonechnaya Maria Hiisirasti 1991 K21
DidNotStart Zlosnik Sandra 1 psap 1993 K21
DidNotStart Sevbo Daria UKS Azymut 45 1998 K21
1 15:50 Dawidowska Natalia UKS Siódemka K20
18 21:38 Rutkowska Magdalena UKS Siódemka K16
5 22:11 Vinogradova Diana KSO Korshunyata 2006 K14
8 27:01 Gromada Monika UKS Arkady 2007 K14
16 33:34 Rybeczka Lena MKS Paulinum 2007 K12
3 22:23 Klimczak Oksana UKS Siódemka 2009 K10
19 47:35 Wiercińska Anna MKS Metalowiec 02670 1988 K21 0
2 16:17 Kreft Oliwia UKS Siódemka 02203 1999 K20 1100
3 18:21 Chrubczyńska Patrycja UKS Traper 01942 2000 K20 960
1 14:44 Block Amelia UKS Orientuś 02132 2002 K18 1100
2 14:58 Gielec Zuzanna UKS Orientuś 03046 2002 K18 1083
3 17:07 Wójcik Natalia WKS Wawel 02992 2002 K18 922
4 17:39 Mianowska Julia UNTS 02096 2001 K18 882
5 18:01 Kędzierska Nadia HKS Azymut 02377 2002 K18 855
7 22:09 Niezgódka Dominika UKS Arkady 02504 2001 K18 546
8 23:14 Jarovala Elena UKS Azymut 45 04543 2002 K18 465
DidNotStart Bączek Małgorzata WKS Wawel 04014 2001 K18 0
DidNotStart Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 0
1 12:09 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1100
2 12:49 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 1040
3 13:06 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K16 1014
4 13:47 Pesta Anna UKS Azymut 45 02741 2003 K16 952
5 13:50 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 2003 K16 948
6 13:59 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 934
7 14:04 Doreń Wiktoria UKS Orientuś 03854 2003 K16 926
8 14:50 Gielec Julia UKS Orientuś 03047 2005 K16 857
9 15:21 Chabiera Lena UNTS 02391 2003 K16 810
11 16:16 Gola Martyna UKS Orientuś 03048 2003 K16 727
12 16:51 Berlińska Paulina UKS Orientuś 03503 2003 K16 674
13 17:40 Skrzypczak Marika HKS Azymut 03864 2004 K16 601
14 19:04 Moniak Zofia LKS Górzanka Nawojowa Góra 04709 2003 K16 474
15 19:28 Nowak Maria KS Hades 02922 2003 K16 438
16 19:46 Kapska Nina HKS Azymut 03912 2004 K16 410
17 20:34 Dobroś Aleksandra UKS Arkady 03060 2004 K16 338
19 34:03 Cieluch Patrycja UKS Arkady 04026 2004 K16 0
1 16:53 Nowak Anna UKS Azymut 45 02858 2006 K14 1100
3 18:53 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 970
4 18:57 Wiśniewska Hana UKS Orientuś 04222 2005 K14 965
6 24:03 Uciechowska Amelia UKS Arkady 04035 2006 K14 633
7 24:28 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 606
9 27:08 Kasałka Eryka UKS Arkady 04028 2005 K14 432
10 27:19 Wiśniewska Paulina GKS Luzino 04539 2005 K14 420
11 27:33 Okrój Dominika GKS Luzino 04538 2005 K14 405
12 29:05 Stefańska Agnieszka UKS Arkady 04033 2005 K14 305
13 29:59 Klinkosz Roksana GKS Luzino 04479 2005 K14 246
14 43:47 Kepka Zuzanna GKS Luzino 04478 2006 K14 0
1 12:09 Chabiera Filomena UNTS 03856 2007 K12 1100
2 14:34 Wejtko Diana UMKS Kwidzyn 03360 2007 K12 881
3 15:09 Mianowska Antonina UNTS 03554 2007 K12 828
4 16:37 Szczygieł Hanna MKS MOS 02911 2007 K12 696
5 17:37 Drozdowska Nikola MKS Paulinum 04739 2007 K12 605
6 18:40 Klimczak Olimpia UKS Siódemka 04482 2008 K12 510
7 19:33 Łysoń Łucja UKS Siódemka 04399 2008 K12 430
8 19:55 Nowak Zofia KS Hades 03702 2008 K12 397
9 19:57 Śmigielska Weronika MKS Metalowiec 04371 2008 K12 394
10 20:35 Dutkiewicz Wiktoria MKS Paulinum 03881 2008 K12 336
11 20:58 Śmigielska Martyna MKS Metalowiec 04372 2008 K12 302
12 24:30 Bielecka Marta UKS Siódemka 04398 2008 K12 0
13 25:05 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka 04252 2008 K12 0
14 31:35 Kasałka Monika UKS Arkady 04419 2008 K12 0
15 31:56 Lewandowska Antonina UKS Siódemka 04468 2008 K12 0
17 34:22 Lewkowicz Julia MKS Paulinum 04740 2007 K12 0
DidNotStart Zaborowska Natalia UKS Włóczykij 04523 2007 K12 0
1 19:49 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 1100
2 20:52 Wysocka Michalina MKS MOS 04012 2010 K10 1042
4 23:27 Wójtowicz Hanna UNTS 04547 2010 K10 898
5 23:52 Zaborowska Amelia UKS Włóczykij 04526 2009 K10 875
6 34:26 Wiklent Marcelina UKS Włóczykij 04524 2009 K10 289
7 35:11 Marciniak Klaudia UMKS Kwidzyn 04505 2010 K10 247
8 42:18 Rombel Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10 0
6 23:01 Dzika Natalia 15GBZ 1983 K35
7 27:21 Lemke Katarzyna MKS Skarmat 1981 K35
2 48:48 Michałowska Agata Indywidualnie Ostróda 1978 K40
3 53:15 Rozycka-Pustkowska Barbaro Ind Bałdowo 1979 K40
DidNotStart Gołębiewska Alicja Ind 1980 K40
DidNotStart Telatyńska Sylwia Aktywne Choszczno 1977 K40
5 19:09 Benatti Kajsa Skaneslattens OK 1973 K45
1 16:44 Yli-Kauppila Marika Hiisirasti 1968 K50
1 13:19 Mäkelä Tiina Rauman Työväenurheilijat 1964 K55
5 16:53 Chernysheva Tatiana OK Kaliningrad 1963 K55
1 12:58 Saari Marita Suunta-Sepot 1956 K60
1 12:46 Kattilakoski Kirsti Aron Haka 1954 K65
2 22:17 Laine Kaija Kauhajoen Karhu 1952 K65
1 13:36 Stoor Anne Kokkolan Suunnistajat 1949 K70
1 16:49 Rapinczuk Jan ind. - Nowy Dwór Mazowiecki 2009 10R
2 18:15 Pękal Tomasz UMKS Kwidzyn 10R
3 20:25 Wiklent Agata UKS Włóczykij 2011 10R
4 22:23 Mazur Krzysztof UKS Azymut Pabianice 2007 10R
5 25:41 Wejtko Paula UMKS Kwidzyn 10R
6 25:44 Marciniak Alicja UMKS Kwidzyn 10R
7 30:38 Kujda Remigiusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2012 10R
8 43:41 Komsa Aleksandra UKS Orientuś 2015 10R
9 1:07:27 Mazur Marta UKS Azymut Pabianice 2014 10R
10 1:07:32 Mazur Matylda UKS Azymut Pabianice 2016 10R
DidNotStart Wasiołek B Ind 10R
DidNotStart Gołębiewska Amelia Ind 2011 10R
DidNotStart Wasiołek Szymon Ind 10R
DidNotStart Bączek Jędrzej UKS Technik Ruciane Nida 2010 10R
DidNotStart Wasiołek A Ind 10R
DidNotStart Wasiołek Tymon Ind 10R
1 15:36 Rapinczuk Jan BdsUOT Warszawa 1974 Srednia/Middle
2 16:46 Parfianowicz Katarzyna Ind.Warszawa 1992 Srednia/Middle
3 23:39 Galitsyna Ekaterina KSO Korshunyata 1990 Srednia/Middle
4 27:27 Rutkowski Remigiusz UKS Siódemka Srednia/Middle
5 27:30 Dominik Joanna UKS Siódemka Srednia/Middle
6 31:14 Pestka Maciej UKS Azymut 45 G17013 1996 Srednia/Middle
7 45:48 Parfianowicz Agnieszka Ind.Warszawa 1996 Srednia/Middle
MissingPunch 23:25 Gielec Artur UKS Orientuś 1975 Srednia/Middle
DidNotStart Ratajczak Jaś Ind Srednia/Middle
2 17:49 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 03899 1955 K60 1100
3 25:49 Olbrycht Anna Indywidualny Mazowsze 00229 1956 K60 606
2 13:20 Parfianowicz Joanna UNTS 00100 1964 K55 1100
3 14:27 Hornik Alicja WKS Grunwald 01296 1963 K55 1008
4 15:52 Movko Marina UKS Azymut 45 03901 1960 K55 891
2 17:24 Wołowczyk Mariola UNTS 00112 1968 K50 1100
1 16:31 Nowak Barbara HKS Azymut 01222 1970 K45 1100
2 16:59 Wołek Ewa UNTS 01208 1968 K45 1069
3 18:32 Witkowska Izabela UKS Azymut 45 00238 1970 K45 966
4 18:41 Wysocka Joanna WKS Śląsk 01400 1971 K45 956
6 19:58 Nowicka-Bielecka Kornelia UKS Siódemka 02729 1974 K45 870
7 22:13 Gorczyca Magdalena KS Hades 03306 1971 K45 720
8 23:31 Mianowska Dorota UNTS 02405 1974 K45 634
1 23:57 Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 1975 K40 1100
DidNotStart Bultrowicz Agnieszka KS Hades 00944 1977 K40 0
1 17:19 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades 00915 1980 K35 1100
2 18:01 Śliwczyńska Ilona TEAM 360 02347 1978 K35 1056
3 18:26 Mazur Katarzyna UKS Azymut Pabianice 00350 1983 K35 1029
4 19:26 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka 01626 1984 K35 966
5 20:31 Komsa Małgorzata UKS Orientuś 00366 1984 K35 897
9 54:10 Uciechowska Oliwia UKS Arkady 04416 2009 K10 0
1 50:10 Zielczyński Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 1100
5 22:26 Olbrycht Janusz Indywidualny Mazowsze 00228 1955 M60 882
DidNotStart Bączek Dariusz UKS Technik Ruciane Nida 04013 1965 M50 0
1 11:54 Tkaczuk Tomasz UKS Azymut Pabianice 03253 1979 M40 1100
7 15:37 Kujda Arkadiusz Indywidualny Kujawsko-Pomorski 03987 1979 M40 756
1 12:55 Olejnik Michał WKS Grunwald 00340 1992 M21 1100
2 13:39 Wołowczyk Krzysztof UNTS 00488 1995 M21 1038
7 14:10 Gąsior Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 971
11 17:13 Borowiec Paweł PKO Harpagan 03971 2002 M18 707
10 15:20 Nowak Michał UKS Orientuś 03929 2003 M16 919
4 15:44 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 973
10 16:57 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 745
4 29:26 Droń Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10 710
9 23:54 Wójtowicz Katarzyna UNTS 04548 1973 K45 608
14 21:10 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 K21 607
17 29:52 Bąkowska Dominika PKO Harpagan 04215 1992 K21 0
6 20:51 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 03517 2002 K18 643
10 15:33 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 792
2 16:55 Ciszek Katarzyna MKS MOS 04290 2006 K14 1098
MissingPunch 49:46 Parafiniuk Hanna MKS Metalowiec 04384 2006 K14 0
DidNotStart Eggert Wiktoria UKS Włóczykij 04175 2007 K12 0