Data: 2019/10/05
Organizatorzy: UKS Reflex, Rybnik
http://uksreflex.pl

Etapy

Etap 1

Rybnik-Golejów   2019-10-05   Term. zgłoszeń: 2019-09-29 (pierwszy: 2019-09-28)
 rank: 0,80  indywidualne  średni

Pliki
1   Rybino_biuletyn_1.pdf (182.0 kB)  
2   biuletyn nr 2 Rybino 2019.pdf (178.0 kB)  
3   lista-startowa-kluby.html (58.6 kB)  
4   lista-startowa-kategorie.html (58.8 kB)  

Wyniki


Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
4 31:50 Byrczak Katarzyna Indywidualnie 10R
1 23:41 Janas Małgorzata UKS Kometa Gliwice 04513 10R
5 42:29 Koťátko Albert O-RUNNAŘI Beskydy 2017 10R
3 30:24 Ostojska Antonina UKS Sparta Czyżowice 2009 10R
2 23:43 Szabla Feliks Farmazony O-Team 10R
5 52:14 BROSZCZAK EDYTA UKS Lotna Zdzieszowi 2009 K10
4 50:36 KWOCZAŁA EMILIA UKS Lotna Zdzieszowi 2009 K10
2 42:39 MATUSIAK WIKTORIA UKS Lotna Zdzieszowi 2009 K10
3 45:55 Nowicka Alicja UKS Lotna Zdzieszowi K10
NKL Volkova Maja Slávia ŽU Žilina K10
2 26:53 Czajka Julia UKS Reflex Sekcja Bn 2009 K10N
1 22:57 Jurek Marta UKS Reflex Sekcja Bn 2009 K10N
8 37:11 Błaszczyk Nadia UKS Reflex Sekcja Bn 2008 K12
3 26:38 GIDEL Bianca UKS Lotna Zdzieszowi 2008 K12
12 44:26 Gusta Kamila UKS Kometa Gliwice K12
7 36:46 Hyla Natalia Indywidualnie 2008 K12
9 38:18 Kaszowska Zofia UKS Kometa Gliwice K12
6 34:37 Kruczkowska Alicja UKS Reflex Sekcja Bn 04394 2008 K12
13 52:21 Nicieja Alicja UKS Kometa Gliwice K12
NKL Szendra Iwona UKS Reflex Sekcja Bn 2008 K12
14 1:54:19 Tomaszewska Julia UKS Kometa Gliwice K12
5 30:35 Valyavka Viktoriya Indywidualnie K12
11 42:38 Ziobrowska Julia SP nr 3 w Mikołowie K12
2 26:18 Porada Jagoda UKS Reflex Sekcja Bn 04760 2008 K12 727
4 28:28 Janiak Lena UKS Reflex Sekcja Bn 04391 2007 K12 655
6 1:16:35 Górny Zofia SP nr 3 w Mikołowie 2006 K14
NKL Klapuch Jasmina UKS Sparta Czyżowice K14
7 1:18:35 Pieszczek Julia SP nr 3 w Mikołowie 2006 K14
NKL Kocur Aleksandra UKS Sparta Czyżowice 04629 2006 K14 0
8 1:22:22 Wiktor Wiktoria UKS Kometa Gliwice 04089 2006 K14 0
5 1:04:22 Jarosz Oliwa UKS Kometa Gliwice 04084 2006 K14 90
4 44:07 Kochoń Julia UKS Kometa Gliwice 04061 2005 K14 565
3 40:10 Leusz Nicola UKS Kometa Gliwice 04643 2006 K14 658
NKL Żmij Karolina The Vipers 04511 K16 0
1 52:41 Kozłowska Olga PATRIA Młynne 02271 2001 K18 800
NKL Kocikowska Anna SK Szybkie Anie K21
1 51:07 Kozłowska Wiktoria PATRIA Młynne 02269 1999 K21
3 1:00:49 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek K21
2 1:33:15 Dammfeld Iwona UKS Lotna Zdzieszowi 1978 K40
NKL Żmij Sylwia The Vipers K40
6 1:34:49 Hyla Bogumiła Indywidualnie 1974 K45
3 48:22 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek K45
2 41:57 Denysenko Tamara Indywidualnie K50+
3 1:00:52 Wojarska Kamilla Bielsko-Biala O-Team K50+
1 46:54 Janas Irena UKS Kometa Gliwice 04514 1977 K40 800
4 58:03 Polewka Beata UKS Kometa Gliwice 02460 1971 K45 369
2 39:41 Kozłowska Jolanta PATRIA Młynne 02841 1974 K45 759
2 19:35 Janas Aleksander UKS Kometa Gliwice 04515 M10 696
4 33:36 LUBNAU FILIP UKS Lotna Zdzieszowi M10
NKL MATUSIAK OLIWER UKS Lotna Zdzieszowi 2009 M10
5 36:36 Podgórny Dawid UKS Kometa Gliwice M10
3 21:53 Żmij Szymon The Vipers M10
1 34:40 Lamorski Bartłomiej UKS Kometa Gliwice M10N
6 47:05 Konik Robert UKS Reflex Sekcja Bn 2008 M12
5 38:52 Krajcarz Szymon UKS Reflex Sekcja Bn 2008 M12
NKL Niewiem Kewin UKS Reflex Sekcja Bn 2008 M12
7 51:17 Sokołowski Stas UKS Kometa Gliwice M12
8 52:50 Sokołowski Jan UKS Kometa Gliwice M12
9 54:11 Szczot Mikołaj SP nr 3 w Mikołowie 2007 M12
1 17:51 Volkov Maksym Slávia ŽU Žilina M12
4 1:40:18 Grzegorczyk Igor SP nr 3 w Mikołowie 2005 M14
2 24:13 Kolorz Dominik UKS Sparta Czyżowice 04622 2007 M12 800
1 28:31 Marszałek Patryk UKS Kometa Gliwice 03823 2005 M14 800
3 26:03 Dammfeld Adam UKS Lotna Zdzieszowi 03772 2007 M12 739
4 26:36 Woźniak Wojciech UKS Lotna Zdzieszowi 04688 2007 M12 721
2 38:54 Żesławski Jakub WKS Wawel Kraków 03201 2005 M14 509
3 35:45 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec M16
6 1:09:05 Drążewski Łukasz Indywidualnie 01761 1981 M21
5 49:15 Prajsnar Bartosz Gliwice 01010 1993 M21
4 46:11 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava M21
5 56:13 Garbacz Łukasz UKS Słoneczko 02252 1982 M35
NKL TOPOLNICKI MICHAŁ SBD ENERGETYK RYBNIK 1985 M35
1 33:38 Volkov Alexander Slávia ŽU Žilina M35
4 53:00 Bochňák Zbyněk lepus.cz M40
2 45:12 Lewandowski Piotr ATZ Racibórz M40
1 39:32 Masny Krzysztof SKOB Ostrava M40
3 49:22 Żmij Jacek The Vipers M40
3 40:50 Jakobi Zdeněk OB Havířov M45
5 45:13 Mastela Rafal OB Havířov M45
7 2:03:21 Rakowski Jarosław Czarna Wołga 1971 M45
6 45:39 Svěchota Milan SKOB Ostrava M45
4 43:10 Vavřík René SKOB Ostrava M45
2 40:30 Vébr Radek OB Havířov M45
1 39:19 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek M50
3 59:13 Denkowski Wojciech BP Running Team 1963 M55
4 57:48 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD M65+
1 31:42 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD M65+
1 45:29 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec OPEN
2 55:02 Łyp Piotr UKS Sparta Czyżowice 04615 1984 OPEN
3 50:19 Blimke Roman Gorzanka 00189 1946 M65+ 536
1 31:55 Wojarski Krzysztof Bielsko-Biala O-Team 01121 1960 M55 800
2 34:43 Polewski Dariusz Jedynka Zdzieszowice 04258 1961 M55 730
2 37:49 Wysocki Andrzej UKS Kometa Gliwice 02697 1951 M65+ 800
3 1:32:14 Zając Barbara UKS Reflex Sekcja Bn 04393 2004 OPEN
1 17:20 Marszałek Dawid UKS Kometa Gliwice 04148 2010 M10 800
2 43:54 Żesławski Wojciech WKS Wawel Kraków 03660 1967 M50 800
2 39:10 Dzik Mirosław LKS Górzanka Nawojow 01195 1971 M35 800
3 40:20 Janas Sebastian UKS Kometa Gliwice 04512 1974 M35 776
4 43:59 Markowski Marcin UKS Kometa Gliwice 00631 1981 M35 702
1 35:18 Skorupa Piotr LKS Górzanka Nawojow 01009 1993 M21 800
3 43:25 Waluga Ireneusz Team360 02692 1974 M21 616
2 34:10 Kołodziejczyk Bartłomiej UKS Kometa Gliwice 03230 2003 M16 740
5 1:42:24 Ruparewicz Kevin UKS Kometa Gliwice 04088 2006 M14 0
1 50:19 Kukla Bartosz UKS Kometa Gliwice 02990 2002 M18 800
1 34:08 Wysocka Jolanta UKS Kometa Gliwice 02181 1956 K50+ 800
5 1:09:47 Bogucka-Jaroszek Anna Team360 02245 1970 K45 120
4 40:39 Skowron Wojciech UKS Kometa Gliwice 03719 2004 M16 577
5 54:33 Kołodziejczyk Łukasz UKS Kometa Gliwice 03231 2003 M16 227
4 1:01:26 Lisewska Agnieszka Team360 02091 1998 K21 800
1 42:17 Leśniak Matylda UKS Kometa Gliwice 03406 2004 K16 800
2 57:58 Fastyn Katarzyna UKS Orientuś Łódź 00364 1987 K21
1 34:06 Dziuba Justyna UKS Kometa Gliwice 04340 2006 K14 800
2 34:14 Polewka Julianna UKS Kometa Gliwice 02461 2006 K14 797
1 24:06 Myśliwiec Aleksandra UKS Kometa Gliwice 04341 2007 K12 800
1 33:41 Janas Agnieszka UKS Kometa Gliwice 04516 2011 K10 800
1 39:24 Porada Robert UKS Reflex Sekcja Bn 02084 1972 M45 800
5 57:00 LIPPA GRZEGORZ UKS Lotna Zdzieszowi 01620 1978 M40 800
2 36:46 Jurczyk Maciej UKS Sparta Czyżowice 02064 1998 M21 767
1 31:47 Żesławski Mateusz WKS Wawel Kraków 03200 2004 M16 800
NKL Wojak Kacper UKS Sparta Czyżowice 04616 2004 M16 0
3 1:33:19 Sówka Karol UKS Sparta Czyżowice 04618 2005 M14 0
1 37:44 Marszałek Maria UKS Kometa Gliwice 04147 1974 K45 800
2 1:14:40 Student Dominika UKS Sparta Czyżowice 04624 2003 K16 187
10 42:28 Baj Zuzanna UKS Reflex Sekcja Bn 04392 2008 K12 190