Data: 2020/03/29
Organizatorzy: WKS Wawel, Kraków
http://wawelbno.pl

Etapy

MP 2020 -

Podlesice   2020-03-29   Term. zgłoszeń: 2020-03-22
 rank: 1,30  indywidualne  długi dystans

Zgłoszenia


 Term. zgłoszeń: 2020-03-22   96 zgłoszonych
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Wołek Małgorzata 03556 1966 UNTS, Warszawa OPEN 1408259 2020-03-04
Zygmunt Michał 1994 indywidualnie OPEN 2020-02-24
Zielczyński Mieczysław 00750 1930 Indywidualny Mazowsze M90 1415383 2020-02-22
Wysocki Stanisław 00523 1929 KS Spójnia, Warszawa M90 881580 2020-02-25
Ostojski Jerzy 01053 1942 UKS Energetyk, Dychów M75 8044392 2020-03-03
Płuciennik Waldemar 00883 1943 KOS Modrzew, Skwierzyna M75 2053655 2020-03-05
Łapanowski Jacenty 00190 1950 KU AZS WAT, Warszawa M70 8672019 2020-02-26
Wasilewski Stanisław 01168 1946 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M70 8626617 2020-02-28
Michałek Janusz 00742 1948 KOS Modrzew, Skwierzyna M70 8202030 2020-03-05
Królikowski Władysław 00884 1947 KOS Modrzew, Skwierzyna M70 427592 2020-03-05
Blimke Roman 00189 1946 LKS Górzanka, Nawojowa Góra M70 2036941 2020-02-12
Parzewski Jerzy 00072 1952 KU AZS WAT, Warszawa M65 8001099 2020-01-31
Świerczyński Bogdan 00885 1953 KOS Modrzew, Skwierzyna M65 1394482 2020-03-05
Woźniak Józef 1951 KU AZS WAT, Warszawa M65 7207729 2020-02-03
Wołejszo Tadeusz 00074 1951 KU AZS WAT, Warszawa M65 8000592 2020-03-05
Krochmal Andrzej 00528 1956 KS Spójnia, Warszawa M60 9040156 2020-03-05
Rogala Mirosław 02423 1957 KU AZS WAT, Warszawa M60 1401472 2020-03-16
Pietrusiński Marek 01323 1956 KS Artemis, Wrocław M60 2035173 2020-03-01
Deptuła Jerzy 01055 1959 UKS Energetyk, Dychów M60 8640919 2020-03-03
Lech Bogdan 00789 1960 UMKS ORKAN, Ostróda M60 8655943 2020-02-27
Wołowczyk Marek 00113 1963 UNTS, Warszawa M55 8000836 2020-03-04
Wołek Andrzej 03555 1964 UNTS, Warszawa M55 8200600 2020-03-04
Pryjma Tomasz 01756 1964 UNTS, Warszawa M55 888961 2020-03-04
Kramski Mariusz 01690 1970 UKS Energetyk, Dychów M50 8414140 2020-03-03
Wrzesiński Krzysztof 01138 1969 WKS Śląsk, Wrocław M50 8636526 2020-01-13
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze M50 8640904 2020-01-06
Sztranek Paweł 04827 1970 UKS Azymut, Pabianice M50 2043890 2020-03-09
Michalak Tomasz 02981 1969 UNTS, Warszawa M50 8180169 2020-03-05
Bartczak Jarosław 00743 1968 UMKS ORKAN, Ostróda M50 8081268 2020-02-26
Forystek Józef 02080 1966 WKS Wawel, Kraków M50 8180366 2020-03-09
Staszak Artur 02013 1970 UNTS, Warszawa M50 8123777 2020-03-04
Filipiak Marek 04414 1973 KS Hades, Poznań M45 8000830 2020-03-09
Marte Michał 01940 1975 KU AZS WAT, Warszawa M45 7081975 2020-01-16
Plesiński Mariusz 01304 1973 Indywidualny Dolnośląskie M45 8648668 2020-03-06
Goral Michał 04551 1971 AZS UMCS, Lublin M45 8001092 2020-02-16
Pacyna Krzysztof 1973 UKS Energetyk, Dychów M45 8001098 2020-03-03
Nowak Remigiusz 00907 1972 KS Hades, Poznań M45 8000833 2020-03-09
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS, Warszawa M45 8270873 2020-03-04
Mol Krzysztof 02866 1975 HKS Azymut, Mochy M45 8636515 2020-03-04
Żak Tomasz 03242 1973 UKS Energetyk, Dychów M45 8414136 2020-03-03
Mioduszewski Mateusz 03970 1976 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M40 7207195 2020-03-09
Krempiński Piotr 02652 1976 UKS Azymut, Pabianice M40 8002652 2020-03-09
Golinowski Paweł 02892 1979 Indywidualny Dolnośląskie M40 8648666 2020-03-06
Fiedorowicz Szczepan 02906 1976 UKS Traper, Złocieniec M40 1997225 2020-02-26
Tkaczuk Tomasz 03253 1979 UKS Azymut, Pabianice M40 8160579 2020-03-09
Kogut Szczepan 04553 1978 UKS Energetyk, Dychów M40 8044389 2020-03-03
Król Adam 04715 1980 UKS Arkady, Raszków M40 2020-03-06
Stężycki Grzegorz 04684 1982 Indywidualny lubuskie M35 8648671 2020-02-17
Bek Michał 04818 1981 Indywidualny Łódzkie M35 2020-02-14
Sokalski Dariusz 00715 1984 KU AZS WAT, Warszawa M35 8667186 2020-03-05
Lesisz Kamil 03904 1984 UNTS, Warszawa M35 8150384 2020-03-04
Zimerman Adrian 1981 Azymek Zdzieszowice M35 2020-03-02
Kalata Michał 00853 1989 MKS Paulinum, Jelenia Góra M21 8160889 2020-03-06
Mossakowski Wojciech 01115 1998 UNTS, Warszawa M21 8220398 2020-03-04
Szczuka Jakub 1997 indywidualnie M21 2020-02-24
Jankowiak Paweł 1989 Indywidualnie M21 8640247 2020-01-06
Dzioba Mateusz 01101 1995 MKS Paulinum, Jelenia Góra M21 8650822 2020-03-06
Gryzio Łukasz 00336 1988 UKS Azymut, Pabianice M21 8026570 2020-03-09
Pabich Mariusz 00338 1988 UKS Azymut, Pabianice M21 8281288 2020-03-09
Wołowczyk Michał 00489 1997 UNTS, Warszawa M21 9200094 2020-03-04
Pryjma Fryderyk 02672 1998 UNTS, Warszawa M21 9980407 2020-03-04
Szrama Dariusz 04838 1996 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M21 300669 2020-03-02
Kraszewski Przemysław 04836 1997 Indywidualny Dolnośląskie M21 8648667 2020-03-11
Nowicki Piotr 04831 1993 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M21 300688 2020-02-28
Michalak Kacper 02980 2001 UNTS, Warszawa M20 8655941 2020-03-05
Płóciennik Konrad 01785 2000 UKS Azymut, Pabianice M20 8260500 2020-03-09
Olszewski Bartłomiej 02572 2002 UNTS, Warszawa M18 8181202 2020-03-04
Sztranek Jan 02653 2003 UKS Azymut, Pabianice M18 8002653 2020-03-09
Andrzejczak Maciej 02192 2002 UKS Azymut, Pabianice M18 887252 2020-03-09
Sieroń Karol 04404 2005 UKS Azymut, Pabianice M16 8000598 2020-03-09
Kaczocha Mikołaj 03860 2005 UKS Arkady, Raszków M16 2016193 2020-03-06
Wójtowicz Krzysztof 03174 2004 UNTS, Warszawa M16 8040213 2020-03-04
Krempiński Franciszek 03559 2007 UKS Azymut, Pabianice M14 8035590 2020-03-09
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS, Warszawa K55 8000842 2020-03-04
Wańczyk Magdalena 01485 1968 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K50 412387 2020-02-28
Wołowczyk Mariola 00112 1968 UNTS, Warszawa K50 8000847 2020-03-04
Wołek Ewa 01208 1968 UNTS, Warszawa K50 8655942 2020-03-04
Wójtowicz Katarzyna 04548 1973 UNTS, Warszawa K45 2130150 2020-03-04
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS, Warszawa K45 8000838 2020-03-04
Filipiak Agnieszka 04413 1975 KS Hades, Poznań K45 2067831 2020-03-09
Konc Katarzyna 02953 1975 UKS Azymut, Pabianice K45 7204651 2020-03-09
Bultrowicz Agnieszka 00944 1977 KS Hades, Poznań K40 8000826 2020-03-09
Bańska-Bodziona Aneta 1979 10BKPanc K35 8648669 2020-01-17
Dominiak Dagmara 00932 1997 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K21 7205367 2020-02-28
Filipczak Jagoda 00020 1994 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K21 412395 2020-02-28
Pabich Maria 00330 1982 UKS Azymut, Pabianice K21 8033071 2020-03-09
Korczyc Anna 04837 1992 Indywidualny Dolnośląskie K21 8648673 2020-03-06
Panaszek Justyna 1989 10 BKPanc K21 2020-03-02
Wańczyk Zuzanna 01664 1997 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K21 1396729 2020-02-28
Filipczak Natalia 01927 2000 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K20 8640914 2020-02-28
Mianowska Julia 02096 2001 UNTS, Warszawa K20 8221001 2020-03-04
Filipiak Adrianna 04153 2003 KS Hades, Poznań K18 8000831 2020-03-09
Krempińska Julia 02651 2003 UKS Azymut, Pabianice K18 8640908 2020-03-09
Dobroś Aleksandra 03060 2004 UKS Arkady, Raszków K16 9201794 2020-03-01
Mianowska Antonina 03554 2007 UNTS, Warszawa K14 8131207 2020-03-04
Pabich Hanna 04168 2011 UKS Azymut, Pabianice K10 886698 2020-03-09