Miejsce Imię Nazwisko Klub Rok ur. Ranking Suma punktów
1 Agnieszka Mazurek WKS Śląsk, Wrocław 2001 1258 10064
2 Zuzanna Gielec UKS Orientuś, Łódź 2002 1213 9702
3 Magdalena Topór WKS Wawel, Kraków 2001 1181 9448
4 Amelia Block UKS Orientuś, Łódź 2002 1142 9136
5 Zofia Słońska WKS Wawel, Kraków 2002 1134 9076
6 Małgorzata Bączek WKS Wawel, Kraków 2001 1026 8206
7 Aleksandra Ciura WKS Śląsk, Wrocław 2001 1018 8147
8 Julia Mianowska UNTS, Warszawa 2001 962 7692
9 Agnieszka Leśnicka UKS Azymut, Dębów 2002 951 7605
10 Kinga Pogoda UKS Kometa, Gliwice 2002 794 6351
11 Gabriela Olszanka OK! Sport, Warszawa 2001 666 5328
12 Nadia Kędzierska HKS Azymut, Mochy 2002 646 5166
13 Natalia Pudlis UMKS, Kwidzyn 2002 636 5092
14 Natalia Wójcik WKS Wawel, Kraków 2002 570 4560
15 Zofia Melzer UKS Siódemka, Rumia 2001 497 3974
16 Aleksandra Polewka UKS Kometa, Gliwice 2002 400 3196
17 Julia Nyga UKS Kometa, Gliwice 2002 274 2191
18 Natalia Sobel UKS Kometa, Gliwice 2002 262 2093
19 Aleksandra Widziewicz WKS Śląsk, Wrocław 2001 228 1824
20 Kaja Kalisz UKS Azymut, Pabianice 2002 193 1545
21 Małgorzata Sroka UKS Patria, Młynne 2002 78 626
22 Dominika Niezgódka UKS Arkady, Raszków 2001 24 196
23 Aleksandra Łakomska LUKS Azymek, Zdzieszowice 2001 4 35
24 Wiktoria Andrychowicz UKS Azymut 45, Gdynia 2002 0 0
24 Dobrochna Pietrowska UKS Dąb, Leszno 2002 0 0
24 Elena Jarovaia UKS Azymut 45, Gdynia 2002 0 0
24 Alicja Staszak UNTS, Warszawa 2001 0 0
24 Lidia Piwowar HKS Azymut, Mochy 2002 0 0
24 Natalia Deyna UMKS, Kwidzyn 2001 0 0
24 Małgorzata Ligocka UKS Technik, Ruciane-Nida 2001 0 0
24 Aleksandra Czarnecka UKS Technik, Ruciane-Nida 2001 0 0
24 Aleksandra Szaturska BKS Wataha, Warszawa 2001 0 0
24 Magda Żebrowska PKO Harpagan, Gdańsk 2001 0 0
24 Marta Jurczyk UKS Sparta, Czyżowice 2000 0 0
24 Weronika Suszek Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu 2001 0 0
24 Zofia Gąsienica Samek UNTS, Warszawa 2001 0 0
24 Ewelina Herbeć MUKS Junior, Ochędzyn 2002 0 0
24 Karolina Rosochacka UKS OSiR, Góra Kalwaria 2000 0 0
24 Karolina Dammfeld LUKS Azymek, Zdzieszowice 2002 0 0
24 Nadia Breska UKS Azymut 45, Gdynia 2002 0 0
24 Yasna Petrova UKS Orientuś, Łódź 2002 0 0
24 Magdalena Zając HKS Azymut, Mochy 2002 0 0