Wyniki: Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO - Etap 1


Etap 1

Police   2019-03-24
 indywidualne  średni

Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 21:46 Hazańska Anastazja UKS Traper 2009 K-10N
2 24:05 Osak Zuzanna UKS Traper 04145 2011 K-10N
1 09:29 Borek Adam UKS Traper 04144 2013 M-10N
2 11:36 Duda Łukasz UKS Traper 04142 2012 M-10N
3 13:41 Cerk Szymon UKS Traper 2010 M-10N
MissingPunch 15:28 Duda Kornelia UKS Traper 04141 2009 K-10
1 17:26 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K-12
2 19:22 MIkuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K-12
3 21:18 Matyja Weronika KOS BnO Szczecin 03958 2007 K-12
4 21:33 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper 03546 2008 K-12
4 21:33 Stefaniak Izabela KOS BnO Szczecin 03767 2007 K-12
6 22:32 Stempniewska Nadia UKS Traper 04139 2008 K-12
7 22:40 Borek Alicja UKS Traper 03314 2007 K-12
8 25:05 Kubacka Maja UKS Traper 04530 2008 K-12
9 31:53 Prokop Amelia UKS Traper 04527 2008 K-12
DidNotFinish 1:06:12 Motylińska Anastazja UKS Traper 04528 2008 K-12
1 35:09 Żuchowski Mateusz Kliniska 2007 M-12
1 43:25 Szczurko Paulina UKS Traper 03545 2005 K-14
2 57:27 Szutko Antonina UKS Traper 04532 2005 K-14
3 59:23 Pieragowska Julia UKS Traper 04434 2005 K-14
1 41:40 Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 2006 M-14
2 45:40 Kwiatkowski Olaf KOS BnO Szczecin 03968 2005 M-14
3 46:53 Kujda Tymoteusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M-14
4 50:52 Fiederowicz Hieronim UKS Traper 2005 M-14
1 43:39 Filipiak Adrianna KS Hades Poznań 04153 2003 K-16
2 48:21 Przeszłowska Hanna UKS Traper 03317 2003 K-16
3 57:54 Urban Aneta UKS Traper 02910 2004 K-16
MissingPunch 1:10:11 Szutko Marta UKS Traper 2003 K-16
1 59:44 Udycz Jonasz UKS Traper 02910 2004 M-16
2 1:24:03 Kotkowiak Piotr KOS BnO Szczecin 03665 2004 M-16
3 1:25:20 Kujda Bartosz Osielsko 2003 M-16
MissingPunch 1:43:21 Osak Maciej UKS Traper 03543 2003 M-16
MissingPunch 1:49:23 Beker Paweł Kliniska 2003 M-16
1 45:41 Kondys Jakub Szczecin 03663 2002 M-18
2 51:55 Smyk Bartosz UKS Traper 02159 2002 M-18
3 1:58:05 Krzyminiewski Mirosław UKS Dębołęka/Dębołęka 2001 M-18
1 45:25 Borychowska Marlena MKS Paulinum/ 7 BOW Słupsk 00167 1988 K-20/21
2 58:45 Chrubczyńska Patrycja UKS Traper 01942 2000 K-20/21
3 1:10:20 Alabrudzińska Agnieszka SZWLA Stargard 03743 1985 K-20/21
4 1:12:30 Kozieł Paulina UKS Traper 2000 K-20/21
5 1:14:42 Pilarczyk Anna WKS Chojnice 1991 K-20/21
6 1:19:05 Maciejewska Katarzyna UKS Traper 01942 1999 K-20/21
7 1:30:22 Sieg Dominika UKS Dębołęka/Dębołęka 1994 K-20/21
8 1:34:25 Reszczyńska Monika Gdańsk 1995 K-20/21
1 38:42 Jankowiak Paweł Chyże Bno Paproć 04208 1989 M-20/21
2 41:57 Petersburski Krystian Azymut 45 Gdynia 03452 2001 M-20/21
3 1:01:15 Piechowiak Jarosław Szczecin 1990 M-20/21
4 1:05:34 Adamski Robert UKS Dębołęka/Dębołęka 1986 M-20/21
5 1:06:07 Aftyka Mateusz UKS Dębołęka 1997 M-20/21
6 1:08:18 Nowacki Kamil 7 BOW Słupsk 1991 M-20/21
7 1:18:35 Sałbut Łukasz Szczecin 1986 M-20/21
8 1:19:00 Aftyka Łukasz UKS Dębołęka 03024 2000 M-20/21
9 1:29:11 Krzyminiewski Marek UKS Dębołęka/Dębołęka 1985 M-20/21
10 1:31:02 Matuszak Marcin Akademia Morska Szczecin 1986 M-20/21
11 1:42:19 Pilarczyk Łukasz WKS Chojnice 1988 M-20/21
1 40:07 Borek Monika UKS Traper 1982 K-35/40
2 44:39 Płytnik Anna Szczecin 03669 1977 K-35/40
MissingPunch 1:21:07 Kurto Iwona SKARMAT toruń K-35/40
MissingPunch 1:39:03 Kowalska Adrianna ArtTherapi 1982 K-35/40
DidNotFinish 1:09:50 Baczulis Magdalena KOS BnO Szczecin 03744 1977 K-35/40
1 48:46 Fiederowicz Szczepan UKS Traper 02906 1977 M-35/40
2 49:19 Wojciechowski Krzysztof SKARMAT toruń C32009 1974 M-35/40
3 50:39 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M-35/40
4 52:12 Kujda Arkadiusz 1 Brygada Logistyczna 03987 1979 M-35/40
5 52:51 Włodarczyk Łukasz UKS Traper 1980 M-35/40
6 54:40 Duda Tomasz UKS Traper 04529 1980 M-35/40
7 56:05 Frątczak Sławomir GKS Luzino/ 7 BOW Słupsk 04370 1984 M-35/40
8 1:00:37 Dzietczyk Kamil Aktywne Choszczno 1983 M-35/40
9 1:01:17 Stachowski Paweł KOS Modrzew Skwierzyna 01536 1982 M-35/40
10 1:11:07 Łysek Grzegorz Klub Zdobywcow Korony Gor Pols 1981 M-35/40
11 1:12:08 Klepacki Bartosz Nowopol 1982 M-35/40
DidNotFinish Michałowski Tomasz Szczecin 1979 M-35/40
1 46:58 Płytnik Stanisław KOS BnO Szczecin 03670 1966 M-45/50
2 47:02 Krzyminiewski Sławomir UKS Dębołęka/Dębołęka 1973 M-45/50
3 50:59 Nowacki Zbigniew GKS Luzino 03722 1969 M-45/50
4 55:14 Petersburski Robert MIERZYN 1974 M-45/50
5 56:26 Sadzikowski Andrzej KOS BnO Szczecin 03672 1971 M-45/50
MissingPunch 41:51 Filipiak Marek KS Hades Poznań 04414 1973 M-45/50
1 37:12 Sobiegraj Marek Myślibórz 00077 1962 M-55/60
1 51:01 Wołochowicz Władysław KOS BnO Szczecin 00886 1947 M65+
2 51:33 Królikowski Władysław KOS Modrzew Skwierzyna 00804 1947 M65+
1 22:56 Włodarczyk Alicja UKS Traper KM10R
2 24:25 Kujda Remigiusz Niepubliczne Przedszkole Zamec 2012 KM10R
1 1:11:01 Filipiak Agnieszka KS Hades Poznań 04413 1975 OPEN
2 1:21:39 Cichowska Joanna Szczecin 1988 OPEN
3 1:27:13 Naprawski Tomasz WKS Chojnice 1988 OPEN