Wyniki: MP, MPW w BnO - sprint, sztafety sprinterskie - sprint


sprint

Serock   2019-09-07
 rank: 1,30  indywidualne  sprint

Pozostałe etapy
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 13:59 Majasow Kostiantyn WKS Śląsk 01406 1983 M35 1300
2 12:18 Olejnik Michał WKS Grunwald 00340 1992 M21 1262
13 14:14 Stefański Dawid WKS Grunwald 00909 1989 M21 1052
24 16:02 Chmielecki Piotr UKS Orientuś 00369 1987 M21 856
MissingPunch 16:18 Druciarek Mikołaj WKS Grunwald 02921 1997 M21 0
4 12:39 Petersburski Krystian UKS Azymut 45 03452 2001 M18 1125
MissingPunch 14:51 Sienkiewicz Maksymilian UKS Azymut 45 03734 2001 M18 0
1 11:11 Pachnik Stanisław MKS Paulinum 04297 2003 M16 1300
11 12:58 Bartos Zbigniew UKS Orientuś 02127 2003 M16 1093
27 18:45 Dobrowolski Jakub KU AZS UMCS 03828 2003 M16 420
NotCompeting 32:13 Żesławski Jakub WKS Wawel 03201 2005 M16 0
1 16:36 Wysocka Jolanta UKS Kometa 02181 1956 K60 1300
2 17:53 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 03899 1955 K60 1199
3 16:31 Witkowska Izabela UKS Azymut 45 00238 1970 K45 1117
1 18:09 Śliwczyńska Ilona Stowarzyszenie Team 360 stopni 02347 1978 K35 1300
15 15:13 Drągowska Maria KS OK!Sport 00685 1995 K21 1013
25 18:54 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21 629
1 11:55 Sudoł Hanna WKS Śląsk 03491 2003 K16 1300
2 12:23 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1249
3 12:41 Chabiera Lena UNTS 02391 2003 K16 1216
4 13:32 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 1124
5 13:57 Doreń Wiktoria UKS Orientuś 03854 2003 K16 1078
6 14:11 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 1053
7 14:43 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 2003 K16 995
8 14:55 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 973
9 15:03 Pesta Anna UKS Azymut 45 02741 2003 K16 958
10 15:16 Berlińska Paulina UKS Orientuś 03503 2003 K16 935
11 15:20 Mazurek Joanna WKS Śląsk 02222 2003 K16 927
12 15:30 Nitsch Aleksandra UNTS 02409 2003 K16 909
13 15:38 Przeszłowska Hanna UKS Traper 03317 2003 K16 895
14 15:48 Urban Aneta UKS Traper 02910 2004 K16 876
15 15:53 Zielińska Oliwia PUKS Młode Orły 03217 2003 K16 867
16 16:02 Orzechowska Aleksandra UKS Azymut Dębów 04057 2003 K16 851
17 16:24 Dobroś Aleksandra UKS Arkady 03060 2004 K16 811
18 16:28 Gola Martyna UKS Orientuś 03048 2003 K16 804
19 16:39 Skorupa Maja LKS Górzanka 03724 2004 K16 784
20 16:53 Zelek Klaudia UKS Patria 02149 2003 K16 758
21 17:01 Dolińska Zuzanna BKS Wataha 02748 2003 K16 744
22 17:53 Sadzikowska Magdalena KOS BnO 03453 2003 K16 649
23 18:59 Kapska Nina HKS Azymut 03912 2004 K16 529
24 19:08 Powichrowska Ilona UKS OSiR 02781 2004 K16 513
25 19:19 Dolińska Julia BKS Wataha 03158 2004 K16 493
26 19:22 Kiełb Wiktoria UKS Azymut Dębów 03413 2004 K16 487
27 19:54 Gendek Marta UNTS 04136 2004 K16 429
28 20:07 Kmieć Zuzanna UKS Traper 02576 2003 K16 405
29 20:34 Ziętek Aleksandra UKS Arkady 03055 2003 K16 356
30 21:58 Skrzypczak Marika HKS Azymut 03864 2004 K16 204
31 22:39 Nowak Maria KS Hades 02922 2003 K16 129
32 23:09 Żmij Karolina UKS Kometa 04511 2004 K16 75
33 23:17 Pluta Aleksandra UKS Arkady 02507 2003 K16 60
34 23:25 Moniak Zofia LKS Górzanka 04709 2003 K16 45
35 25:39 Kwiecień Paulina PUKS Młode Orły 04492 2004 K16 0
36 27:14 Grochowalska Alicja UKS Azymut Pabianice 04604 K16 0
MissingPunch 17:44 Majewska Maja PUKS Młode Orły 03218 2004 K16 0
NotCompeting 14:24 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K16 0
NotCompeting 15:29 Gielec Julia UKS Orientuś 03047 2005 K16 0
1 13:56 Biederman Adrianna WKS Wawel 01509 2000 K20 1300
2 14:04 Cych Agnieszka WKS Śląsk 02099 1999 K20 1288
3 14:48 Ciesiółka Katarzyna WKS Śląsk 01827 2000 K20 1219
4 15:18 Garbacik Maja WKS Wawel 01585 2000 K20 1172
5 15:35 Głowacz Julia UNTS 02754 2000 K20 1146
6 15:49 Dawidowska Natalia UKS Siódemka 02202 1999 K20 1124
7 15:51 Pudełek Michalina LKS Górzanka 03999 2000 K20 1121
8 16:55 Listek Marta WKS Wawel 01530 1999 K20 1022
1 13:02 Block Amelia UKS Orientuś 02132 2002 K18 1300
2 13:35 Ciura Aleksandra WKS Śląsk 03696 2001 K18 1245
3 13:48 Gielec Zuzanna UKS Orientuś 03046 2002 K18 1224
4 13:54 Topór Magdalena WKS Wawel 02935 2001 K18 1214
5 14:08 Bączek Małgorzata WKS Wawel 04014 2001 K18 1190
6 14:15 Mazurek Agnieszka WKS Śląsk 02223 2001 K18 1179
7 14:20 Słońska Zofia WKS Wawel 03191 2002 K18 1170
8 14:35 Mianowska Julia UNTS 02096 2001 K18 1145
9 16:08 Pogoda Kinga UKS Kometa 02490 2002 K18 991
10 16:37 Polewka Aleksandra UKS Kometa 02462 2002 K18 943
11 16:55 Leśnicka Agnieszka UKS Azymut Dębów 02611 2002 K18 913
12 16:57 Sobel Natalia UKS Kometa 02491 2002 K18 909
13 16:58 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 03517 2002 K18 908
14 17:41 Nyga Julia UKS Kometa 02986 2002 K18 836
15 18:46 Sroka Małgorzata UKS Patria 02200 2002 K18 728
16 18:47 Zając Magdalena HKS Azymut 02384 2002 K18 726
17 19:41 Staszak Alicja UNTS 02136 2001 K18 637
18 20:29 Gąsienica-Samek Zofia UNTS 02397 K18 557
19 21:44 Niezgódka Dominika UKS Arkady 02504 2001 K18 432
20 27:12 Tywonek Julia UKS OSiR 04100 2001 K18 0
MissingPunch 16:02 Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 0
MissingPunch 16:43 Olszanka Gabriela KS OK!Sport 02427 2001 K18 0
NotCompeting 19:03 Wiśniewska Hana UKS Orientuś 04222 2005 K16 0
8 24:11 Kopytko Małgorzata KU AZS WAT 1982 K35
3 19:29 Biziuk Halina UMKS ORKAN 01154 1957 K60 1074
1 16:36 Morawska Irena UKS Azymut 45 00160 1962 K55 1300
2 17:10 Parfianowicz Joanna UNTS 00100 1964 K55 1256
3 17:54 Hornik Alicja WKS Grunwald 01296 1963 K55 1198
4 17:56 Movko Marina UKS Azymut 45 03901 1960 K55 1196
1 14:45 Wołowczyk Mariola UNTS 00112 1968 K50 1300
2 16:03 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualny Mazowsze 00091 1968 K50 1185
3 16:37 Kurzyp Anna WKS Śląsk 04745 1968 K50 1135
4 17:25 Wołek Ewa UNTS 01208 1968 K50 1065
5 17:53 Bugaj Teresa WKS Wawel 03313 1968 K50 1024
6 18:35 Misiaczek Ewa Indywidualny Mazowsze 01318 1968 K50 962
MissingPunch 26:31 Wołek Małgorzata UNTS 03556 1966 K50 0
1 14:29 Nowak Barbara HKS Azymut 01222 1970 K45 1300
2 15:58 Gorczyca Magdalena KS Hades 03306 1971 K45 1167
4 18:11 Mianowska Dorota UNTS 02405 1974 K45 968
5 21:01 Trykozko Urszula Stowarzyszenie Team 360 stopni 02691 1969 K45 714
6 21:43 Daniluk Karina BKS Wataha 03159 K45 651
7 22:09 Polewka Beata UKS Kometa 02460 1971 K45 612
8 23:07 Wójtowicz Katarzyna UNTS 04548 1973 K45 525
9 28:29 Nitsch Joanna UNTS 02407 1973 K45 43
1 15:44 Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 1975 K40 1300
2 16:33 Biolik Agnieszka UNTS 02178 1977 K40 1233
3 18:57 Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 1975 K40 1034
4 19:01 Bultrowicz Agnieszka KS Hades 00944 1977 K40 1029
5 19:21 Roszak Maja UMKS Kwidzyn 04192 1975 K40 1001
6 19:34 Kędzior Katarzyna UMKS Kwidzyn 04177 1975 K40 983
7 24:36 Pryjma Katarzyna UNTS 04194 1976 K40 567
2 18:11 Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka 01990 1980 K35 1298
3 19:22 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka 01626 1984 K35 1213
4 21:12 Sobczak Izabela HKS Azymut 03591 1983 K35 1082
5 21:45 Karnia-Biskupska Anna WKS Wawel 00828 1980 K35 1042
6 23:07 Gawron Katarzyna WKS Wawel 04680 1982 K35 944
7 23:37 Komsa Małgorzata UKS Orientuś 00366 1984 K35 908
9 25:08 Szewczykowska Anna Stowarzyszenie Team 360 stopni 04274 1980 K35 800
10 25:25 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades 00915 1980 K35 780
11 33:16 Kuźma Elżbieta BKS Wataha 04579 K35 217
1 12:28 Hornik Aleksandra WKS Grunwald 01524 1996 K21 1300
2 13:19 Gwóźdź Ewa UKS Orientuś 00384 1990 K21 1211
3 13:20 Olejnik Agata UKS Orientuś 00376 1994 K21 1210
4 13:43 Wiśniewska Hanna WKS Grunwald 00724 1990 K21 1170
4 13:43 Kubicka Zuzanna UNTS 00037 1993 K21 1170
6 13:46 Cygler Paulina WKS Wawel 00836 1991 K21 1164
7 13:51 Wiktor Lucyna WKS Śląsk 01452 1988 K21 1156
8 14:19 Polishchuk Mariya UNTS 01962 1994 K21 1107
9 14:26 Pachnik Małgorzata MKS Paulinum 01177 1993 K21 1095
10 14:28 Karpenko Yuliia WKS Śląsk 03768 1994 K21 1091
11 14:55 Cych Weronika WKS Śląsk 01586 1996 K21 1045
12 15:01 Murawska Marta HKS Azymut 03255 1998 K21 1034
13 15:07 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś 00413 1995 K21 1024
14 15:08 Ślusarczyk Katarzyna KS OK!Sport 03480 1989 K21 1022
16 15:24 Fortuniak Weronika UKS Orientuś 02836 1998 K21 994
17 16:07 Borychowska Marlena MKS Paulinum 00167 1988 K21 919
18 16:21 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 K21 895
19 16:23 Machowska Weronika UKS OSiR 00483 1986 K21 892
20 16:55 Drągowska Malwina KS OK!Sport 00786 1985 K21 836
20 16:55 Durzyńska Katarzyna HKS Azymut 03584 1992 K21 836
22 17:07 Mazan Aleksandra UKS Traper 00328 1995 K21 815
23 17:20 Miśkiewicz Martyna KS OK!Sport 02434 1989 K21 793
24 18:15 Filipowska Aleksandra UKS Orientuś 01448 1998 K21 697
26 21:38 Urbanowicz Kinga UKS OSiR 01311 1997 K21 344
27 23:24 Prekiel Katarzyna KS OK!Sport 03706 1988 K21 160
MissingPunch 16:10 Kostrzewska Justyna UNTS 02046 1998 K21 0
9 18:04 Hutsenko Yelyzaveta WKS Wawel 04574 2000 K20 914
10 18:18 Kreft Oliwia UKS Siódemka 02203 1999 K20 893
11 18:23 Bielecka Aleksandra UKS Siódemka 02163 2000 K20 885
2 11:14 Słomczyński Ignacy UKS Orientuś 02837 2003 M16 1294
3 11:36 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1252
4 11:52 Kula Mateusz KOS BnO 03666 2003 M16 1221
5 11:59 Łagoda Franciszek WKS Śląsk 03281 2003 M16 1207
6 12:05 Ledzion Piotr UKS Orientuś 04111 2003 M16 1195
7 12:22 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 02370 2003 M16 1162
8 12:36 Paterek Mikołaj HKS Azymut 02376 2003 M16 1135
9 12:51 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 1106
10 12:54 Nowak Michał UKS Orientuś 03929 2003 M16 1100
11 12:58 Sobiński Adrian MKS Paulinum 03868 2003 M16 1093
13 13:02 Strugarek Łukasz WKS Śląsk 04160 2003 M16 1085
13 13:02 Towarek Michał UKS Kometa 03359 2003 M16 1085
15 13:31 Toborek Jakub WKS Śląsk 02141 2003 M16 1029
16 13:37 Czyński Miłosz KOS BnO 03443 2004 M16 1017
17 14:12 Wołek Stanisław UNTS 03557 2004 M16 949
18 14:17 Żesławski Mateusz WKS Wawel 03200 2004 M16 940
19 14:19 Kołodziejczyk Bartłomiej UKS Kometa 03230 2003 M16 936
20 15:08 Udycz Jonasz UKS Traper 03319 2004 M16 841
21 15:29 Bielecki Michał UKS Siódemka 02855 2004 M16 800
22 15:39 Kaczocha Szymon UKS Arkady 03063 2003 M16 781
23 15:57 Jończy Jakub MKS Paulinum 03104 2003 M16 746
24 16:06 Sobiepanek Maksymilian UKS OSiR 03759 2004 M16 728
25 18:08 Ślusarczyk Piotr LKS Górzanka 03853 2004 M16 492
26 18:39 Bieniek Maksym UKS Arkady 02704 2004 M16 432
28 19:06 Górski Patryk UKS OSiR 04541 2004 M16 380
29 19:34 Kędzierski Nataniel WKS Śląsk 04001 2003 M16 325
30 20:35 Mirek Gracjan LKS Górzanka 04380 2004 M16 207
31 20:46 Roman Szymon UKS Azymut Dębów 03005 2003 M16 186
32 21:43 Wołowiec Daniel UKS Azymut Dębów 03483 2004 M16 76
MissingPunch 13:36 Wójtowicz Krzysztof UNTS 03174 2004 M16 0
MissingPunch 14:46 Kotkowiak Piotr KOS BnO 03665 2004 M16 0
MissingPunch 14:53 Tarnawski Jan WKS Wawel 03834 2003 M16 0
NotCompeting 14:22 Lisiak Adam UKS Orientuś 03049 2005 M16 0
NotCompeting 15:16 Wójcik Paweł WKS Wawel 02991 2005 M16 0
NotCompeting 15:24 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M16 0
NotCompeting 16:43 Bultrowicz Tymoteusz KS Hades 03700 2006 M16 0
NotCompeting 17:13 Chmielowski Bartosz UMKS Kwidzyn 03918 2005 M16 0
1 20:08 Glińska Barbara UNTS 00428 1949 K70 1300
1 34:25 Galicz Krystyna BKS Wataha 03142 1951 K65 1300
4 21:15 Krochmal Małgorzata KU AZS WAT 00075 1958 K60 936
5 23:25 Olbrycht Anna Indywidualny Mazowsze 00229 1956 K60 766
34 25:06 Krochmal Adam UNTS M21
2 14:17 Grabowski Maciej UNTS 00147 1981 M35 1272
3 14:58 Cwalina Karol KS OK!Sport 03707 1983 M35 1209
4 15:14 Jędras Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M35 1184
5 15:25 Jaskuła Kornel Stowarzyszenie Team 360 stopni 02685 1984 M35 1167
6 15:29 Bzdawski Maciej KU AZS WAT 04608 1983 M35 1161
7 16:16 Łącki Łukasz UKS OSiR 01673 1982 M35 1088
8 17:16 Łoniewski Grzegorz KU AZS WAT 02852 1982 M35 995
9 17:17 Wiktor Wojciech WKS Śląsk 03745 1982 M35 993
1 11:57 Parfianowicz Piotr UNTS 00102 1994 M21 1300
3 12:46 Wołowczyk Krzysztof UNTS 00488 1995 M21 1211
4 12:54 Biederman Marcin WKS Wawel 01508 1998 M21 1197
5 12:57 Bednarski Jan UNTS 04096 1998 M21 1191
6 13:05 Dutkowski Mikołaj UKS Arkady 00774 1992 M21 1177
6 13:05 Drągowski Kuba KS OK!Sport 00684 1990 M21 1177
8 13:18 Rzeńca Krzysztof UKS Orientuś 01725 1996 M21 1153
9 13:21 Kowalski Wojciech WKS Śląsk 00710 1982 M21 1148
10 13:22 Dzioba Mateusz MKS Paulinum 01101 1995 M21 1146
11 13:29 Wensław Mateusz UKS Azymut 45 00153 1987 M21 1133
12 14:09 Richert Marcin UKS Siódemka 00149 1979 M21 1061
14 14:16 Kalata Michał MKS Paulinum 00853 1989 M21 1048
15 14:20 Badan Yuriy WKS Śląsk 01404 1994 M21 1041
16 14:21 Galicz Karol BKS Wataha 01853 1986 M21 1039
17 14:27 Paszyński Piotr UKS Orientuś 00423 1981 M21 1028
18 14:29 Pachnik Wojciech UKS Orientpark.pl 00704 1991 M21 1024
19 14:42 Podziński Rafał UKS Orientuś 00410 1991 M21 1001
20 14:52 Charuba Łukasz UKS Orientuś 00402 1990 M21 983
21 15:11 Pabich Mariusz UKS Azymut Pabianice 00338 1988 M21 948
22 15:27 Garbacik Michał WKS Wawel 01584 1995 M21 919
23 15:53 Gryzio Łukasz UKS Azymut Pabianice 00336 1988 M21 872
25 16:32 Zuchmański Przemysław UKS Orientuś 01724 1998 M21 801
26 17:46 Filipiak Mateusz KS Hades 04415 1998 M21 667
27 17:55 Łubis Michał UKS Azymut Pabianice 02657 1985 M21 651
28 18:23 Mazan Bartłomiej WKS Śląsk 01319 1992 M21 600
29 19:28 Wójcik Dariusz KS OK!Sport 02454 1967 M21 482
30 20:05 Koguciuk Konrad KU AZS UMCS 03298 1991 M21 415
31 20:38 Piekarski Ryszard UKS OSiR 00693 1991 M21 355
32 20:40 Mazurkiewicz Jakub KS OK!Sport 04260 1993 M21 352
33 21:37 Krupa Łukasz UKS OSiR 04250 1990 M21 248
MissingPunch 16:16 Mossakowski Wojciech UNTS 01115 1998 M21 0
1 12:33 Krawczyński Mikołaj WKS Śląsk 02226 2000 M20 1300
2 13:13 Płóciennik Konrad UKS Azymut Pabianice 01785 2000 M20 1231
3 13:24 Kuca Kacper UNTS 02032 1999 M20 1212
4 13:51 Krzysztyński Michał WKS Wawel 02619 2000 M20 1165
5 14:06 Zając Dawid UKS Azymut Pabianice 02186 2000 M20 1139
6 14:11 Kijak Jakub WKS Wawel 02994 2000 M20 1131
7 14:13 Byrczek Jan UKS Kometa 02726 2000 M20 1127
8 14:43 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka 02118 2000 M20 1076
9 14:49 Rosłaniec Mateusz WKS Śląsk 02227 2000 M20 1065
10 15:03 Gładecki Dawid UKS OSiR 03729 2000 M20 1041
11 15:29 Żurek Grzegorz UKS Siódemka 02112 2000 M20 996
1 11:09 Rzeńca Piotr (jr) UKS Orientuś 02129 2001 M18 1300
2 11:26 Kurzyp Stanisław WKS Śląsk 02225 2002 M18 1267
3 12:25 Pesta Piotr UKS Azymut 45 02742 2001 M18 1152
5 12:45 Michalak Kacper UNTS 02980 2001 M18 1113
6 12:48 Deredos Bruno UKS Orientuś 02839 2001 M18 1108
7 13:03 Pierzchała Michał UNTS 02411 2001 M18 1078
8 13:41 Olszewski Bartłomiej UNTS 02572 2002 M18 1005
9 13:53 Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 02371 2002 M18 981
10 14:00 Michalak Hubert UKS Arkady 02705 2002 M18 968
11 14:34 Gąsior Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 902
12 14:54 Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 2002 M18 863
13 15:04 Kucharczyk Jakub UKS Kometa 02464 2001 M18 843
14 15:10 Pudełek Błażej LKS Górzanka 03852 2002 M18 832
15 15:21 Grobelny Alex HKS Azymut 02566 2002 M18 810
16 16:48 Grzegorczyk Mateusz KOS BnO 03447 2002 M18 641
17 17:40 Nowakowski Maciej BKS Wataha 03150 2002 M18 540
18 20:02 Kukla Bartosz UKS Kometa 02990 2002 M18 264
MissingPunch 13:31 Buława Filip UKS Kometa 03410 2002 M18 0
MissingPunch 15:13 Seidel Nikodem HKS Azymut 02173 2001 M18 0
MissingPunch 18:44 Smyk Bartosz UKS Traper 02159 2002 M18 0
1 12:47 Sobczyński Kalikst WKS Śląsk 00717 1971 M45 1300
2 13:14 Mianowski Rafał UNTS 02068 1973 M45 1254
2 13:14 Błachut Igor Stowarzyszenie Team 360 stopni 02679 1973 M45 1254
4 13:31 Nowak Remigiusz KS Hades 00907 1972 M45 1225
5 13:45 Czapla Przemysław WKS Wawel 02933 1974 M45 1202
6 13:59 Krasuski Marcin KS OK!Sport 02688 1972 M45 1178
7 14:36 Dobrowolski Piotr KU AZS UMCS 02972 1973 M45 1115
1 11:43 Tkaczuk Tomasz UKS Azymut Pabianice 03253 1979 M40 1300
2 13:10 Gmur Karol WKS Śląsk 01237 1976 M40 1139
3 13:34 Sołowiej Stanisław KU AZS UMCS 02494 1975 M40 1095
4 14:06 Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 1976 M40 1036
5 14:16 Mol Krzysztof HKS Azymut 02866 1975 M40 1017
6 15:30 Biolik Grzegorz UNTS 02177 1976 M40 880
7 16:15 Zając Piotr KU AZS WAT 01329 1975 M40 797
8 19:09 Maciejewski Mikołaj BKS Wataha 03944 M40 475
9 19:15 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper 02906 1976 M40 464
10 21:03 Nowak Paweł UKS Orientuś 03930 1977 M40 264
10 20:19 Frątczak Sławomir GKS Luzino 04370 M35 711
11 21:18 Gąsienica-Samek  Andrzej UNTS 02394 M35 620
MissingPunch 13:54 Dwojak Wojciech WKS Śląsk 00728 1981 M35 0
MissingPunch 14:53 Sokalski Dariusz KU AZS WAT 00715 1984 M35 0
MissingPunch 14:58 Lesisz Kamil UNTS 03904 1984 M35 0
8 14:49 Filipiak Marek KS Hades 04414 1973 M45 1093
9 15:16 Borzyszkowski Jacek UKS Siódemka 03307 1974 M45 1047
10 15:19 Skorupa Mariusz LKS Górzanka 01004 1970 M45 1042
11 15:25 Polewka Tomasz UKS Kometa 00301 1973 M45 1032
12 15:26 Sędłak Krystian KS OK!Sport 01130 1973 M45 1031
13 15:51 Mazurek Piotr WKS Śląsk 04453 1970 M45 988
14 16:09 Witkowski Adam UKS Azymut 45 00158 1970 M45 958
15 16:27 Krasuski Bartłomiej Stowarzyszenie Team 360 stopni 02210 1970 M45 927
1 11:10 Cych Piotr WKS Śląsk 00718 1968 M50 1300
2 12:46 Pachnik Dariusz UKS Orientpark.pl 00706 1969 M50 1114
3 13:08 Widziewicz Remigiusz WKS Śląsk 01064 1966 M50 1071
4 13:40 Michalak Tomasz UNTS 02981 1969 M50 1009
5 15:13 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 M50 829
6 15:14 Żesławski Wojciech WKS Wawel 03660 1967 M50 827
7 16:41 Muller Tomasz UMKS Kwidzyn 02577 1968 M50 658
8 17:28 Drągowski Marek KS OK!Sport 00860 1965 M50 567
9 18:48 Piłkowski Paweł KS OK!Sport 00859 1966 M50 411
10 18:53 Olas Jacek UKS Orientuś 00422 1969 M50 402
16 16:29 Gorczyca Jacek KS Hades 03305 1971 M45 924
17 16:40 Słomczyński Robert UKS Orientuś 03001 M45 905
18 17:40 Goral Michał KU AZS UMCS 04551 1971 M45 803
19 18:16 Staszak Artur UNTS 02013 1970 M45 742
20 20:09 Wieczorek Piotr Indywidualny Mazowsze 03016 1973 M45 551
21 20:14 Wójcik Grzegorz WKS Wawel 03195 1974 M45 542
22 20:56 Lisiak Paweł UKS Orientuś 03251 1974 M45 471
23 21:12 Wójtowicz Grzegorz UNTS 04546 1973 M45 444
24 22:24 Nitsch Tomasz UNTS 01093 1971 M45 322
25 23:43 Deszcz Stanisław MKS Metalowiec 02638 1970 M45 188
NotCompeting 16:38 Doliński Grzegorz BKS Wataha 03143 1972 M45 0
MissingPunch 16:20 Nadera Dariusz CX80 Toruń M50
1 27:34 Wysocki Stanisław KS Spójnia Warszawa 00523 1929 M90 1300
1 43:48 Zielczyński Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 1300
1 24:22 Płuciennik Waldemar KOS Modrzew Skwierzyna 00883 1943 M75 1300
2 26:24 Pokora Edward UMKS Kwidzyn 01503 1944 M75 1192
1 20:37 Blimke Roman LKS Górzanka 00189 M70 1300
3 43:49 Patejko Tadeusz KS Spójnia Warszawa 00521 1948 M70 0
1 14:43 Bohaczek Janusz UMKS ORKAN 00135 1952 M65 1300
2 18:57 Paszyński Józef UKS Orientuś 00383 1953 M65 926
3 19:19 Parzewski Jerzy KU AZS WAT 00072 1952 M65 894
4 22:09 Wysocki Andrzej UKS Kometa 02697 1951 M65 643
1 13:40 Guga Romuald WKS Śląsk 00716 1955 M60 1300
2 15:14 Hornik Zbigniew LKO 01554 1956 M60 1151
3 15:16 Parfianowicz Ludomir UNTS 00101 1955 M60 1148
4 15:51 Krochmal Andrzej KS Spójnia Warszawa 00528 1956 M60 1092
5 17:01 Wierciński Piotr MKS Metalowiec 01105 1956 M60 981
6 18:10 Galla Andrzej HKS Azymut 01230 1959 M60 872
7 18:24 Olbrycht Janusz Indywidualny Mazowsze 00228 1955 M60 850
8 18:48 Konstanciak Andrzej KS OK!Sport 00865 1959 M60 812
9 22:22 Machowski Władysław UKS OSiR 00482 1959 M60 472
10 23:26 Movko Sergei UKS Azymut 45 04047 1955 M60 371
MissingPunch 13:26 Chułek Aleksander UKS Azymut 45 00547 1956 M60 0
1 14:40 Wołowczyk Marek UNTS 00113 1963 M55 1300
2 15:09 Chachurski Ryszard KU AZS WAT 00065 1963 M55 1257
3 15:28 Morawski Paweł UKS Azymut 45 00145 1962 M55 1229
4 15:54 Mossakowski Przemysław Indywidualny Mazowsze 01758 1960 M55 1191
5 16:00 Niessner Piotr WKS Wawel 02725 1963 M55 1182
6 17:53 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś 03294 1964 M55 1015
7 18:42 Pryjma Tomasz UNTS 01756 1964 M55 943
8 19:32 Dutkowski Adam UKS Arkady 00780 1963 M55 869
9 21:12 Kłos Józef UKS Azymut Pabianice 00682 1963 M55 721
MissingPunch 14:57 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55 0
Disqualified 17:43 Wołek Andrzej UNTS 03555 1964 M55 0
MissingPunch 25:48 Moniak Andrzej LKS Górzanka 04326 1965 M50 0
2 24:05 Michałek Janusz KOS Modrzew Skwierzyna 00742 1948 M70
NotCompeting 16:21 Jarovaia Elena UKS Azymut 45 04543 2002 K18 969